SPORT NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING, BURGERLIJKE STAND KANTONGERECHT Sport-Varia SPRANG—GAPELLE. KAATSHEUVEL. LOONOPZAND. jL. K. N. V. B. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Stevig heefl I)\VS zich Donderdag aan den spits gesteld, door Achilles met 5-1 te verslaan. De Noorderlingen hebben dus niet voor een verrassing gezorgd. De wedstrijd werd in een bijzonder aangename verstandhouding gespeeld, en de overwinning van de DWS'ers is vol komen verdiend. De stand is: DWS 5 2 3 0 11— 6 Ajax 4 2 118—8o NEC 4 2 0 2 13—10 4 Eindhoven 4 0 3 1 78 3 Achilles 5 113 8 15 i PROMOTIE EERSTE KLASSE. Middelburg heeft Donderdag haar der de wedstrijd verloren, zoodat de Zeeu wen practisch gesproken hun kans op het eerste klasserschap hebben verloren. De 21 nederlaag tegen Helmond is voor al te wijten aan het zeer onproductieve spel van de voorhoede. De stand is hier: Limburgia 3 12 0 5—3 4 Bleijerheide 3 1 2 0 65 1 Helmond 3 1 2 0 32 4 Middelburg 3 0 0 3 4 -8 0 I. V. C. B. PROMOTIE TWEEDE KLASSE. Het Waalwijksche HEC heeft een héél mooi resultaat behaald door van 1 uban- tia te winnen. Dat gaat er goed voor de schoenmakers uitzien en de kans dat 1IEC een plaats zal veroveren in de 2e klasse is er aanmerkelijk grooter door geworden. HEC staat thans aan de leiding. HEC Tuba ntia Uno Animo S.P.C. KAMP. AFI). F. 2 1 2 1 2 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 SPRANG. S. D. O. Den voetballiefhebbers staat Za terdagmiddag op het terrein van S. D. O alhier weer een spannende wedstrijd te wachten. S.D.O. krijgt Sparta uit Andel op bezoek om een wedstrijd te spelen voor de Zaterdagmiddag-com petitie van den Brab. Voetbalbond. Wij verwachten dat dit een over winning voor de thuisclub zal worden. N. E. O. Het eerste elftal van de voetbalver- eeniging N.E.O. gaat Zaterdagmiddag naar Rijswijk om aldaar tegen de club van dien naam een wedstrijd te spelen \oor de Zaterdagmiddag-competitie van den B.V.B. Alhoewel Rijswijk hier het voordeel van eigen veld heeft, ver wachten we toch dat N.E.O. de beide winstpunten mee naar Sprang zal bren gen. DUIVENSPORT. „I)E JEUGDIGE VLIEGERS". Donderdag 18 Mei hield de Postduiven- vereeniging „De Jeugdige Vliegers" een wedvlucht vanuit Quivrain (België). Af stand 172 K.M. Los om 8 uur Eerste duif om 10.23.20; laatste duif om 10.38.11. De pryzen werden behaald als volgt: .Th. v. d. Geld 1, 2, 20; Jos. de Peffer 3, 11, 18; II. van Ravensteijn, Drunen 4; Ant. van Hilst 5, 6, 8, 12; A. v. Eeten 7, 10, 15, 19; A. Stam 9, 17, 21; Joh. Ver- hoofslad 13; II. Knippels 14; Ant. Tim mermans 16. Scherens, van Vliet en Gerardin, de drie vooraanstaande sprinters, zullen eind Mei deelnemen aan den Zesdaags sche le Londen en zullen resp. De Kuys- scher, Wals en Pellenaars als maat krij gen. Van den Zuid-Slavischen voetbalbond is bericht gekomen, dat de uitnoodiging van Nederlandsche zijde om op 11 Juni a.s. te Amsterdam in het kader van den Olyinpischen dag een wedstrijd te spelen tusschen een Nederlandsch bondselftal en een Zuid-Slavisch elftal is aangeno men. Von Brauchitsch, de bekende Duitsche autorenner, zal 3 Juni tijdens de auto mobielraces le Zandvoort, eenige demon straties geven met de nieuwe Grand Prix- renwagens der Mercedes-Benz fabrieken. Henkei is er voor de derde achtereen volgende maal in geslaagd het Duitsche tenniskampioenschap te veroveren. In de finale sloeg hij Göpfert in drie sets 64. 6—4. 6—2. SPRANG. Predikbeurten Zondag 21 Mei: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur lees- dienst en n.m. 2 uur Ds. R. de Bruin uit Waspik. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. drie uur Ds. B. A. van Lummel. De -Chr. Besturenbond Sprang- Capelle komt a.s. Dinsdagavond half 8 in de zaal van den Chr. Volksbond al hier in jaarvergadering bijeen, onder leiding van haar voorzitter den heer C. Braspenning. Aan de orde komen o.a. de jaarverslagen van secretaris en penningmeester. De afdeeling Sprang-Capelle e.o. van den Ned. Chr. Werkmeestersbond hield Dinsdagavond onder leiding van haar voorzitter de heer E. J. Heij eene ledenvergadering in de zaal van den Chr. Volksbond alhier, ter bespreking van de agenda der bondsvergadering. Tot afgevaardigde werd gekozen de heer E. J. Heij. Onder leiding van het bestuur der Chr. Gemengde Zangvereeniging Ex celsior, maakte het kinderkoor Klein- Excelsior alhier, j.l. Donderdag een plezierreis per autobus naar Nijmegen en omstreken. Des morgens om 8 uur werd de reis aangevangen met een 3- tal groote luxe autobussen van de fa. van Dijk uit Den Bosch. Nadat het gezelschap bestaande uit ruim 100 per sonen zich eenigen tijd in een speel tuin had vermaakt, werden te Nijme gen en omstreken verschillende be zienswaardigheden bezocht. Na een prettige dag aldaar te hebben doorge bracht arriveerde de jeugdige zangers en zangeressen om half tien voldaan in Sprang. CAPELLE. Onder zeer vele blijken van belang stelling van familie en kennissen vier den de echtparen C. Verhagen in de Nieuwstraat en Jac. Rosenbrand in de Tolsteeg alhier j.l. Donderdag (He melvaartsdag) hun zilveren huwelijks feest. Verschillende cadeaux alsmede talrijke gelukwenschen, zoowel schrif telijk als mondeling, hadden de jubila rissen in ontvangst te nemen. Het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" maakte j.l. Donderdagmor gen een muzikale wandeling vanaf het repetitielokaal in de Kom over Win terdijk en Hoogevaart en door de Nieuwstraat en Korte Nieuwstraat. Ondanks hel vroege uur was er in de wijken, waar de vereeniging langs trok, een flinke belangstelling. Het mu ziekgezelschap „Sirena" uit Vrijhoeve- Capelle maakte eveneens een muzikale wandeling en wel door de Vrijhoeve, Capelle en Sprang. De postduivenvereeniging De Luchtvaart, gevestigd in hel café van mej. Wed. A. van der Haart aan de Nieuwevaart, hield met Hemelvaarts dag met oude duiven een wedvlucht vanaf Quievrain, waarbij de eerstaan- komende duif, welke vloog met een gemiddelde snelheid van 1192,08 m. per minuut, werd geconstateerd om 10.21.13, terwijl de laatste prijswinnen de duif, welke een gemiddelde snel heid bereikte van 1024,60 meter per minuut geconstateerd werd om 10.42.34. De uitslag van deze wedvlucht is als volgt Gebr. van Onzenoort 1 3 9 15; M. Mesch 2 8 18; J. van Doornik 4 25; C. Rosenbrand 5 23; .1. Versteeg 6 21 26; St. van Peer 7; H. Vos 10; D. Ver hagen 12 20; Ph. van Tilborgh 13 14; Th. van Beek 16 24; G. Treffers 17 22 en Adr. Blom 19. Eerste overduif: J. Versteeg. Aangetoonde duiven: M. Mesch, Gebr. v. Onzenoort, Th. v. Beek en G. Treffers. Voor a.s. Zondag staal een wed vlucht met oude duiven vanaf Pont St. Maxence (Fr), afstand gemiddeld 314 k.m., op het programma. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van A. van Vu uren aan de Vaartkant is hij onderhandsche aanbesteding opgedragen aan de aan nemers H. Wagemakers en .1. Mole- graaf. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. T. H. Oos- tenbrug. De voetbalvereeniging Wit Zwart speelt a.s. Zaterdagnamiddag voor den Brab. Voetbalbond op hel sportterrein aan de Willem van Gentsvaart een wedstrijd tegen NOVA uit Werken dam. .Het echtpaar M. Sprangers-van Tilborgh, wonende aan de Winterdijk, hoopt, naar we vernemen, a.s. Dins dag 23 dezer, den dag te herdenken, waarop zij voor 40 jaar door den band des huwelijks vereenigd werden. Aan belangstelling zal het dit jtihi- 1 eerend echtpaar dien dag zeker niet ontbreken. VRIJHOEVE—CAPELLE. In de Geref. Kerk hoopt a.s. Zon dag op le treden Ds. E. J. Dijk. In hel lokaal der Geref. gemeente aan de Hoogevaart leesdienst. Het zevenjarig dochtertje van H. S. op de Hoogevaart kwam zoodanig met de fiets te vallen, dat het naar het Ziekenhuis te Raamsdonksveer ver voerd moest worden. De Ned. Herv. Meisjesvereeni- ging „Bidt en Werk" maakte met He- I meivaartdag een uitstapje naar Utrecht en omgeving en bezochten tevens den gehouden Bondsdag te Utrecht. J5 Het achtjarig dochtertje van C. B., aan den Loonschendijk, had het ongeluk zoodanig te vallen, dat het haar arm brak, geneeskundige hulp van Dr. W. werd ingeroepen, welke overbrenging naar het Ziekenhuis te Waalwijk noodig achtte. s-GREVELDUIN—CAPELLE. Vrijdag 12 Mei had er in de zaal van den heer P. Pruissers onder lei ding van dhr. W. van Willigenburg een bijeenkomst plaats ten doel heb bende: Hoe beschermt men zich in oorlogstijd tegen luchtgevaar. Dat hiervoor veel belangstelling be stond bleek uit de opkomst, daar de zaal tot in alle hoeken gevuld was. Na een inleidend woord van Burge meester Smit begon dhr. v. Wiligen- burg, die van de luchtbescherming een speciale studie gemaakt heeft, zijn werkelijk leerzame lezing, welke door alle aanwezigen met belangstelling werd gevolgd. Spreker zeide o.a. na verloop van eenigen tijd een cursus te zullen geven welke naar wij allen ho pen, trouw bezocht zal worden. Spreker zette vervolgens uiteen hoe verschillende bommen hun uitwerking hebben en speciaal werd stilgestaan bij den brandbom, daar hierover met een bezoeker van gedachten gewisseld werd. Spreker zeide o.a. zeer terecht, dal de brandbom het meest gevaar lijke is voor het platte land, daar men deze bommen speciaal gebruikt om korenvelden e.d. in brand te steken. En in oorlogstijd moet toch zeker elk korenveld hoe klein het ook is zooveel mogenlijk beschermd worden. Nadat dhr. van Willigenburg zijne lezing beëindigd had werden door Burgemeester Smit de namen van hen die een speciale uitnoodiging hadden ontvangen, voorgelezen en werd ge vraagd of zij toe wenschten te treden. En hier bleek weer duidelijk de be langstelling, want Burgemeester Smit had heel wat namen te noteeren van hen die toetraden tol deze ver eeniging. Jammer, dat er ook op zoo'n ernstige vergadering, waar het ging om de be scherming van ons allen, elementen scholen die overal den draak mede ste ken. Wij allen hebben tenminste liet geduld van Burgemeester Smit bewon derd, dat hij dergelijke personen niet direct verwijderd heeft. Want waarlijk dit was toch geen bijeenkomst voor dronken menschen en kletsers. Na beëindiging van enkele discusies hield Burgemeester Smit nog een al gemeen slotwoord. Zijn Edelachtb. be schreef nog eens den ernst van den toestand en de noodzakelijke bescher ming van gezin, korenvelden en vader land. R.K. Filmactie. Voor de R.K. Filmactie werd alhier voor een bedrag van 99.70 inge schreven. R.K. Mannenkoor Orova. Zondag a.s. neemt ons R.K. Man nenkoor Orova, in de 3de afdeeling mannenkoren, deel aan het concours te Huisen (Gld.). Als verplicht nummer zingt Orova „Moederken", een gedicht van Gezel- Ie, getoonzet door Dissants Dijkhuis. „Moederken" is een kleine, teere com positie, die subtiel fijn voorgedragen, een succes waarborgt. Als eigen gekozen nummer koos Oro va „Moeder en kind", van J. P. J. Wierts. Dit eenvoudig mooie werkje, waarin Wierts zich als steeds open baart als de componist van ideale tekstbewerking, is in Kaatsheuvel reeds jaren bekend. Het is één van de formatie nummertjes van „Bel Can to". Het is een keuze om harten te winnen, als de vertolking „Wierts" is. Zaterdagavond laat „Orova" naar wij vernemen, zich op de kiosk op de Markt hooren. Belangstelling zal er zeker voor het Gildenbondskoor zijn, le meer, daar „Apollo" ook een buiten oefening houdt. Wij wenschen ons Gildenbond's mannenkoor veel suces en verwachten niet anders, dan dat het den naam, die Kaatsheuvel ook op zanggebied steeds zoo schiterend hoog wist te hou den, ook eer zal aandoen. BERKDIJK. BILJARTCLUB. In café van den heer Th. van Boxtel is een biljartclub opgericht onder den naam: Krijt op Tijd. Het bestuur wordt gevormd door de heeren G. Lensvelt, voorzitter; G. van Boxtel, secretaris; A. Lensvelt, pen ningmeester. De oefenavond is bepaald op Maandagavond. ZESDAAGSCHE. Door hel kruisbooggezelschap Prins Hendrik werd op de banen, gelegen achter het café van den heer van Boxtel de eerste zesdaagsche-verschie- ting gehouden, waarvan de resultaten zijn als volgt: A. Soeterboek en A. Voogd 82 p. A. Lensvelt en W. v. Wanrooij 77 p. M. Lensvelt en R. Lensvelt 76 p. Th. Schaafstra en C. de Graaff 73 p. G. Lensvelt en J. Beijnen 72 p. Th. v. Boxtel en G. v. Boxtel 68 p. J. v. Wanrooij en Th. v. Gooi 66 p. C. v. Boxtel en J. v. d. Linden 62 p. Masseurs en Dollekens 61 p. Zondag wordt deelgenomen aan de wedstrijden georganiseerd door de vereeniging Nooit Volleerd te Dorst voor den Centralen Bond. LOON OP ZAND. FESTIVAL. De voorbereidingen voor het ko mende Festival te geven door de Ko ninklijke harmonie Sophia's Vereeni ging hij gelegenheid van het 75-jarig bestaan dezer vereeniging naderen haar voltooiing. Het programma voor de feestdagen is als volgt: Des Zaterdags 27 Mei, heeft om 4 uur des namiddags in de zaal van de wed. Vijtvliet de offieieele opening plaats, waarna naar het feestterrein onder de hoornen wordt opgetrokken. Het jubileerend muziekcorps geeft des avonds, afgewisseld door de lieder tafel, Echo der Duinen, een concert. De harmonie uit Drunen zal daarna met een tweetal nummers het festival openen. Des Zondags, len Pinksterdag, wordt in de zaal om half drie de eerewijn aangeboden. Te 3 uur wordt een aan vang gemaakt met het Federatief fes tival, waaraan vijf vereenigingen deel nemen. Des avonds geeft het 's Herto- genbosch muziekgezelschap een gala- concert, waarna laptoe. Op 2en Pinksterdag wordt wederom de eere-wijn aangeboden en zullen 12 vereenigingen aan het festival deel nemen. Des avonds geeft Concordia een galaconcert. KON. ERK. HARMONIE „CONCORDIA". Op uitnoodiging van de R.K. Mu- zickfederatie in Noord-Brabant en van den K.R.O. zal de Kon. Erk. Harmonie Concordia op Zondag 16 Juli een con cert geven voor de K.R.O.-microfoon. Tevens zal genoemde harmonie op dien dag een avondconcert geven bij gelegenheid van het te geven festival te Middelboers. AUTOMATISEERING VAN HET TELEFOONNET. Ook le Loonopzand is dezer dagen een aanvang gemaakt met de voorbe reidende werkzaamheden voor de al geheel- automatiseering van het tele foonnet. Door de P.T.T. werd bereids een perceel grond aangekocht voor den houw van een kabelhuis 't welk ver rijzen zal in den tuin van dhr. H. de Kort aan het Marktplein alhier. Wij vernamen, dat volgend jaar met de uit voerende werkzaamheden een aanvang zal worden gemaakt, terwijl het de be doeling zou-zijn om begin 1941 de auto matiseering door te voeren. VEEZIEKTE. De bekende kopziekle onder het vee heeft ook in ons dorp zijn intrede ge daan. Voor den landbouwer M. P. al hier was het Donderdagmorgen een zeer onaangename ontdekking hij zijn bezoek aan zijn weide, drie runderen le vinden door genoemde ziekte aan getast, waarvan een reeds gestorven. WAALWIJK. Van 12 tot en met 19 Mei 1939. Geboren: Paulina Catharina Maria, dv. C. A. Boom-Snels Johan, zv. A. St. Vader- van Loo Johannes Maria, zv. J. A. Thijssen-van Beijnen Maaike Petronel- la, dv. A. van den Anker-Schaap An- tonius Henricus Lambertus Wilhelmus, zv. A. A. F. van de Water-van Bladel. Overleden: L. van Loon, oud 56 jaren. Huw. aangiftenGeen. Gehuwd H. C. van de Leur, oud 26 jaren en Ca. J. Spitters, oud 25 jaren A. Moo- nen, oud 54 jaren, wonende te Waalwijk en Ja. H. Beunis, oud 47 jaren, wonende te Goirle. Ingekomen M. C. van der Geld, van Uden Adr. Kooien en gezin, van Tilburg Ja. M. C. Vermeeren, van 's-Hertogenbosch Ja. M. van Buul, van Drunen Ma. Bee- rens, van Amsterdam J. Pellicaan, van Gorinchem Ma. C. Chr. Lammers, van Geertruidenberg. Vertrokken: Elth. van Alphen naar 's-Bosch J. A. Burmanje en gezin naar Dongen W. Mandemakers en gezin naar Sprang- Capelle Ha. H. Verhoeven naar Heus- den Za. M. Bonis naar .Tilburg Fra. Voorthuijsen naar Amsterdam Jan Si mons en gezin naar Amsterdam. R AAMSDONK. Van 1 tot en met 30 April 1939. Ingekomen Cornelia Ligtvoet, van Geertruidenberg Markt 34 naar E 115 Marie H. M. van Rossuni, van Geertruidenberg, Juliana- straat 1 naar F 80 Catharina M. van Will, van Geldrop Bogardeind 2 naar J 45 Johannes P. Havermans, van Oud Vosmeer, Achterweg A 175 naar A 81 Martinus Ramstijn, van Waspik C 59 naar J 45 Johanna de Wit, van Dongen- Vaart naar J 106 Dingeman Jos. Heerc en dochter, van Made c.a. C 31 naar L 52 Petronella J. de Bodt, van Schijndel A 26 naar K 109 Huiberdina M. de Wijs, van Tilburg Zomerstraat 40 naar C 44 Wouterina Okkers, van Waspik C 19 naar 1) 19 Cornelis H. M. van Doorn, van Tilburg Gasthuisstraat 08 naar J 39 Adriana van Dongen, van Tilburg Jan Aartestraat 104 naar I) 45 Johanna H. Boons, van Dongen Hooge Ham 107 naar L119 Gijsberdina D. Stravers, van Geertruidenberg Veenestr. 28 naar aan boord Johanna P. Marce- lissen, van'Zwijndrecht Ringdijk 261 naar D 36. Vertrokken Gosuwinus C. de Jongh, van I 23 naar Rotterdam Clemensstraat 40b Charlois Petronella J. van Strien, van A 85 naar Made c.a. I) 53 Frans Donck en gezin van M 13 naar Breda Kloosterstraat 25 Christiaan Mureau, van A 59 naar Oosterhout Houteindschestraat 21b Huberta J. van Dongen, van J 30 naar Helmond Veestraat 24 Antonie Boe laars, van 'K 99 naar Geertruidenberg Veenestraat 27. Van 6 tot en met 12 Mei 1939. Geboren: Adrianus P., zv. Leonardus M. Keijzers en Cornelia H. Boot Gerdina H., dv. Gerrit C. Kerstens en Amerentia C. 14. van Strien Jannigje de Geus en Arina van Bennekom Maria, dv. Pietcr Pruijssers en Maria Duizer Jacobus P., zv. Rocus J. van den Kieboom en Cor nelia C. van Delft Adriana D., dv. Jo hannes A. Leeggangers en Margaretha Roomer. Gehuwd Petrus M. Verschuren, oud 27 jaren en Maria H. M. van Rossum, oud 24 ja ren Cornelis N. Schmitz, oud 25 jaren en Cornelia J. de Wit, oud 23 jaren Johannes A. Maas, oud 28 jaren en Din- gena M. Verhagen, oud 30 jaren An- tonius J. Kivits oud 25 jaren en Maria A. van den Kieboom, oud 24 jaren An- toon de Rooy, oud 28 jaren en Cornelia Kommers, oud 22 jaren. GEERTRUIDENBERG. Geboren: Christianus W., zv. H. G. v. d. Heykanl- van Gils. Gehuwd Jacobus M. C. Chr. Biemans oud 29 jaren en Catharina M. v. Wietmarschen, oud 24 jaren. Ingekomen Johanna Avontuur, van Made ,Th. M. Vermeer en echtgen., van Raamsdonk Adriana L. van Beek, van's-Hertogen- bosch Johanna W. M. de Boer, van Rotterdam Henrietta M. Reuvers, van Ubbergcn Wed. J. M. van Gool-van Heiteren, van Breda Petrus J. Taks, van Zwaluwe. Vertrokken Alfons A. Mutsaers naar 's-Gravenhage Margaretha A. de Boer naar Amster dam Adriana J. de Ruijter naar Den Haag. Van 11 t/m. 18 Mei 1939. Geboorten: Johanna Cornelia Maria dv. J. C. v. Wanrooij en C. v. d. Linden. Cornelia Johanna dv. J. Versteeg en P. C. Quirijns. Marinus Petrus Gerar- dus Maria zv. F. Smits en J. M. v. d. Vel den. Martinus Jozef Maria zv. A. v. d. Hoek en J. S. Donders. OverlijdenJohannes Petrus van Til- borg, weduwnaar van C. v. Wezel, echt- genoot van H. de Munnik, oud 73 jaren Adriana Broeders, echtgenoote van G. v. Gorkom, oud 80 jaren. Huwelijken: P. A. v. Laarhoven, oud 29 jaren en A. J. v. Seters, oud 29 jaren, beiden alhier. A. A. Verhoeven, oud 34 jaren en A. C. Klis, oud 34 jaren, bei den alhier. Huwelijksaangiften: H. J. Maas, oud 31 jaren, le Waalwijk en P. W. J. Beerens, oud 28 jaren, alhier. A. H. Verduyn, oud 23 jaren en E. F. v. d. Linden, oud 21 jaren, beiden alhier. Vertrokken personenA. M. Klijn naar Oosterhout. T. Kuijten, wed. van J. P. Segers naar Tilburg. G. P. v. Mos- seveld naar Tilburg. A. J. Krol en ge zin naar Tilburg. L. Verwoerd .en echtgenoote naar Huizum, Friesland. L. M. A. Brands naar Baarn. Ingekomen personen: G. M. de Jong van Dongen. P. C. v. d. Made van Dongen. W. M. Verschuren van Oos terhout. J. C. Hamers van Udenhout. W. C. Sgroot van Geertruidenberg A. W. v. d. Jagt van Ter Aar. W. J. Kennekens van Dongen. J. A. Groenen- daal van Waspik. H. J. v. Rooy van Maarheeze A. D. Oerlemans van Sprang-Capelle. C. A. Moreval van Sprang-Capelle. A. E. J. v. Loon van Dongen. M. J. Kuypers van Vught. H. J. Kuypers van Vught. A. Snijders van Vlymen. J. C. Schoenmakers van Gilze c.a. L. M. v. d. Lee van Drunen. 's-HERTOGENBOSCH. UITSPRAKEN. De kantonrechter te 's-Hertogenbosch wees o.m de navilgende vonnissen: M. J. P. de Z., Waspik, warenwet 20 boete H. J. T., Vlijmen, geen achter licht, 1 boete J. M., Vlijmen, dron kenschap, 10 boete P. V., Heusden, bouwverordening Heusden, 3 boete W. W. J. K., Heusden, bouwverordening, 3 boete A. v. d. L., Heusden, bouw verordening, 3 boete. POLITIERECHTER DEN BOSCH. De politierechter te 's-Hertogenbosch wees op 15 Mei j.l. de volgende vonnis sen G. M. B., Heusden, diefstal, geschorst voor onbcpaalden tijd G. S., koop man, Heusden, bedelarij, twee dagen hechtenis en zes maanden opzending naar een rijkswerkinrichting.

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 8