Gemeenteraad Dussen. SPORT. Werkverschaffing „De Dusse". Dinsdagavond kwam de raad der gemeente Dussen onder vooizitter- schap van den Edelachtbaren Heer Burgemeester Mol in openbare ver gadering bijeen. Nadat de notulen der vorige ver- gadering zonder op of' aanmerkin gen waren goedgekeurd en vastge steld werd een ingekomen subsidie aanvrage van de stichting «Moeder- heiU te Ginneken afgewezen. Hierna legde de nieuw-benoemde gemeente-secretaris de heer J. Hart man in handen van den burge meester de voorgeschreven eeden af. Volgens het desbetreffende voor stel van B. en W. werd z.h.st. besloten om het bureau van den BurgerlijkenStand dagelijks van 9 12 uur voor het punliek open te stellen, terwijl eveneens z. h. st., conform het voorstel van B. en W. de werkzaamheden tusschen de ambtenaren van den Burgerlijken Stand onderling werden verdeeld. Hierna werd aan den heer J. A. Meijers eervol ontslag verleend als correspondent der arbeidsb&midde ling, met dankzegging voor de be wezen diensten. Als zoodanig werd benoemd de heer A. J. van Gent, (ambtenaar ter secretarie). De heer P. v. d. Zouwen wil we ten of er voor die betrekking geen sollicitanten zijn gekomen, hetgeen de voorzitter bevestigt. Voor deze betrekking waren een 12 tal sollici tatie-brieven ingekomen, maar na ingewonnen inlichtingen door B. en W. bleek de thans benoemde de meest geschikte candidaat. In de commissie tot onderzoek der geloofsbrieven van de nieuw benoemde raadsleden worden be noemd de heeren H. T. van Daal, M Millenaar en G. van Rijswijk. Nadat de vergadering enkele mi nuten is geschorst brengt de heer Millenaar verslag uit namens de commissie cn adviseert alle nieuwe leden toe te later,. Aldus wordt be- sloten. Aan de orde komt dan het aan. gaan van een kasgeldleening. De voorzitter zegt, dat de loopende kasgeldleening var. f 45.885.— per 31 Juni was geëindigd. In verband met verschillende noodzakelijke uitgaven, wil hij deze kasgeldleening verhoogen tot f 56.000,— en deze aangaan bij de N.V. Bank voor Nederlandsche Ge meenten te Den Haag tegen een percentage van l'/2. Het vorige per centage bedroeg 2'/4. Z.h.st. wordt dit voorstel aange nomen. Met betrekking tot het voorstel inzake de uitvoering van de werk zaamheden in de rivier »De Dusse« in werkverschaffing deelt de voor zitter mede, dat de Nederl. Heide Mij. hiervoor een plan heeft opge maakt. Volgens clit plan zou er een bedrag van f 22000 aan loonen en f 9500 aan andere kosten mee zijn gemoeid. Het departement van Sociale Zaken wil uitvoering in werkver schaffing en zal dan 95 pCt. subsidie verieenen in de arbeidsloonen. De overige kosten komen dan ten laste van de gemeente en de water schappen. De waterschappen willen echter in de overige kosten slechts f700 bijdragen zoodat er een bedrag van f9900 ten laste van de ge meente zou komen. De Nederl. Heide Mij. heeft toen een ander plan opgemaakt, volgens hetwelk het rijk 100 pCt. subsidie zou verleenen in de arbeidsloonen. De waterschappen en de gemeente zouden dan nog voor een bedrag zitten van f 4850. Volgens dit plan zouden er 50 menschen gedurende 35 weken te werk kunnen worden gesteld. Hij wil met deze werkverschaffing eerst beginnen als de werk verschaf fing in het Noorderveld is afge- loopen. Ten laste van de waterschappen komt nu een bedrag van 11850, terwijl de gemeente de overige f3000 voor haar rekening neemt. Het rijk moet dan 100 pCt. sub sidie verleenen. De burgemeester stelt nu voor te besluiten om de werkzaamheden te doen uitvoeren onder de volgende voorwaarden a Alleen werkloozen uit Dussen worden er tewerk gesteld. b de gemeente draagt slechts f3000 bij. c het rijk zal 100 pCt. subsidie in de arbeidsloonen moeten ver leenen en anders zullen de water schappen het resteerend bedrag moeten betalen d minstens 50 man zullen er moeten worden tewerk gesteld. Dit onderwerp heeft reeds meer dere malen een punt van bespreking uitgemaakt in den raad. De heer van Rijswijk vraagt of de voorzitter reeds contact heeft gezocht met de besturen van de waterschap pen, waarop deze antwoordt dat dit voor dit nieuwe plan nog niet is geschiedt, maar toch acht hij een redelijke kans aanwezig dat de waterschappen zullen toestemmen. Van Rijswijk is voorstander van dit plan. Het is een prachtige ver betering, waarvan vooral de water schappen profiteeren. Wanneer dit plan niet zou doorgaan zouden de waterschappen binnenkort toch be langrijke onderhoudskosten krijgen. De Voorzitter onderschrijft dat het een groot belang inhoudt voor de waterschappen terwijl het bedrag van f1850.— voor 4 waterschappen nl. 2 groote en 2 kleine toch wel te dragen is. De heer v. d. Zouwen is van meening, dat er zoo gauw mogelijk mee begonnen moet worden. De Voorzitter wil liever eerst hel Noorderveld afwerken om dan nog een mooi object te hebben voor den volgenden winter. Z. h. st. wordt aldus besloten Bij de rondvraag zegt de heer van Rijswijk dat de bewoners van den Rijksstraatweg reeds een maand of acht geleden aan de P. N. E. M. hebben verzocht om aangesloten te worden bij het electrisch net. Des tijds is de bewoners van den weg hiervoor door den raad steun aan- gezegd. Tot op heden hebben de menschen echter nog niets op het erzoek gehoord. Wethouder Koekoek zegt dat de gemeente inderdaad aan debewoners steun heeft beloofd in hun pogingen om aangesloten te komen bij het electrisch net. De heer van Daal zegt dat de P. N.E.M. reeds een onderzoek heeft ingesteld en dat de mogelijk heid zeer groot is dat de Rijksstraat weg wordt aangesloten. De Voorzitter belooft de zaak eens te zullen bekijken. Nadat de heer Leemans vervol gens nog afscheid genomen heeft van den burgemeester, de wethou ders en de leden, aangezien hij niet meer in den raad terug komt, waarop de voorzitter hem dankte en zei dat hei hem spijt dat enkele leden niet meer in den raad zullen terugkeeren, wordt de vergadering in besloten zitting voortgezet. het niet tot een overwinning kunnen brengen. SPC bleek een geduchte tegen stander te zijn en dies werden de puntjes verdeeld. is EEN SLECHTE DAG VOOR DE NEDERLANDERS. K. N. V. B. NAAR AFSCHAFFING DER PROMOTIEWEDSTRIJDEN? De vereeniging ter behartiging van de belangen van tweede, derde en vierde klasse voetbalvereenigingen in Neder land heeft aan den KNVB voorgesteld 1. De promotie- en degradatiewedstrij den af te schaffen; 2. In verband daarmede met ingang van het seizoen 19401941 in die dis tricten waar zulks gewenscht wordt of niet reeds is geschied, het aantal clubs per afdeeling in de 1ste, 2de en 3e klasse tot 12 uit te breiden. I. V. C. B. De HEC'ers zijn er dus niet in geslaagd de puntjes thuis te houden. De Waal- wijkers moesten in de menschen uit Ge- mert hun meerderen erkennen. Jammer voor de schoenmakers, want hoewel hun kansen op het tweede klasserschap nog niet heelemaal verkeken zijn, hebhen ze toch een leelijke duw gekregen. Er kan echter nog veel gebeuren en daarom nog niet getreurd. De kans bestaat nog en HEC zal daarvoor vechten, dat is zeker. Gelukkig echter heeft ook Tubantia WAALWIJK. H.E.C.G.V.V. 2—3. Ken spannende wedstrijd met een verdiende nederlaag. Onder ideaal voetbalweer, plus flinke publieke belangstelling, heeft Zondag j.l. het treffen plaats gehad tusschen de twee groote rivalen voor de bovenste plaats van de promotie-competitie 2e klas IVCB. Laten wij direct vermelden dat de wedstrijd werd gewonnen door het elf tal dat dezen middag Vrouwe Fortuna het meest aan haar zijde bad en dat een gelijk spel de juiste krachtsverhouding beter zou hebben weergegeven. Vanaf 't begin tot het eind werd door beide ploe gen met veel geestdrift gespeeld, zonder dat echter maar een momént de grens van het ongeoorloofde werd overschre den. Over het geheel genomen kwam 't spelpeil zoo nu en dan bij vlagen maar eens boven de middelmaat uit, inwelke periodes dan ook behoorlijk spel gede monstreerd werd. Daar de wedstrijd echter veel spannende momenten heeft gehad, was deze voor het talrijk publiek het aanschouwen zeker ten volle waard. De gasten bleken over een zeer gevaar lijken aanval te beschikken, hun verdedi ging was echter verre van safe. Het HEC- elftal, dat met verschillende debutanten speelde en hare gewone competitie-op- stelling hierdoor had moeten wijzigen, heeft met deze nieuwelingen er van ge maakt wat er van te maken was. Van de beide invallers was de links buiten nog het best, de rechtshalf was er totaal uit. Anders was het gesteld met den reserve-doelman, die na de rust zijn collega moest vervangen. Deze jeugdige speler heeft op sublieme wijze zijn doel verdedigd. Het strekt de HEC-ploeg tot eere dat zij onder deze verschillende om standigheden zich tot de laatste seconde toe geheel heeft gegeven en dat zij zich een zeer sportieve verliezer toonde. De lange zomerslaap schijnt het HEC-elftal geen goed gedaan te hebben, want het spelpeil van haar doorsnee competitie wedstrijden, hebben wij van haar in deze promotie-competitie nog niet gezien. Dat door deze nederlaag de kansen sterk zijn gedaald is niet te ontkennen, maar geheel kansloos zijn tie Waalwijkers nog met. Er resten thans nog drie wedstrij den, waarvan 2 thuis- en 1 uitwedstrijd naar GW. De jongens uit Gemert hebben eenzelfde program af te werken met 2 thuiswedstrijden en den zeer lastigen uitwedstrijd tegen Uno Animo. Zoo GW slechis een punt verliest in haar nog twee te spelen wedstrijden buiten HEC, dan krijgen de geel-zwarten hun lot weer geheel in eigen handen. De HEC'ers mo gen dan echter geen enkelen wedstrijd meer verhezen, en zoo het elftal weer geheel volledig zal kunnen spelen, achten wij hun hier wel toe in staat. Met groote belangstelling zien wij daar om de nog komende wedstrijden lege- moet, waarvan Zondag a.s. reeds de eer ste zal plaats vinden tegen Uno Animo uit Loon op Zand. Over den wedstrijd zelve nog het vol gende: Voor den aanvang werd HEC door de gasten een bloemenmand aangeboden, ^vv oor bij monde van den secretaris, G\\ hartelijk werd bedankt. Onmiddel lijk na den aftrap wordt er aan beide kanten een snel tempo ingezet en al aan stonds blijkl, dat GVV's aanval zeer ge vaarlijk is. De eerste goed opgezette aan val noteeren we van HEC; deze werd besloten met een hard schot van onzen rechtsbinnen, juist naast het doek Hier na volgt een periode waarin de gasten voortdurend voor het HEC-doel zitten en door het falen van den rechtshalf en spil krijgen het onze beide backs zwaar te verantwoorden. Na een kwartier spelen passeert de GVV-rechtsbinnen zeer han dig onzen rechtshalf en back en schiet onhoudbaar den bal in hel HEC-doel 1. Thans komen de Waalwijkers even geducht opzetten en enkele mooie kan sen tot doelpunten worden niet benut. Na 10 minuten vergrooten de gasten hun voorsprong, als onze rechtshalf den bal voor eigen doel plaatst en deze kans dankbaar door den GVV-midvoor wordt benut, 02. Na 25 minuten spelen een achterstand van 2—0, doet reeds hel ergste vreezen. De geel-zwarten schijnen er echter anders over te denken en zij doen er dan ook nog een schepje boven op Bij een goed-opgezette aanval van HEC denken wij reeds haar te zien doel punten als B. v. Veldhoven een hard schot inzendt dat via den paal in 't veld terug springt, Duquesnoy vangt den bal op en schiet juist naast. De volgende aan val brengt echter meer succes als 11. Ver- hoofstad een keurige voorzet geeft, onze linksbuiten vangt den bal ineens op en plaatst hem onhoudbaar in het GW-doel De hoop herleeft thans bij de Waalwij kers en zij oefenen thans een grooten druk uit op het doel der gasten. De HEC- midvoor schijnt ook dezen middag niet in vorm te zijn door zijn te kort spel, waardoor dit overwicht niet met succes wordt bekroond. Enkele minuten voor de rust kan GW door een geweldigen blunder van den HEC-doelman den stand op 13 brengen. De tweede helft begint met een groot overwicht van de gasten, maar dank zij het uitstekend werk van den HEC-links- half en den reserve doelman, wordt hun voorsprong niet vergroot. GW koos haar juiste tactiek om de meeste harer aanval len op te zetten langs den zeer zwakken HEC-rechtshalf, waardoor zeer gevaar lijke en hachelijke situatjes voor het HEC-doel ontstonden. Een kwartier lang werd deze druk op ons doel uitgeoefend, maar onze doelman bleek ongenaaktbaar te zijn. Eindelijk weten de HEC'ers het spel te verplaatsen en als bij een aanval den bal hoog voor het doel der gasten wordt ge plaatst, komt HEC op zeer gelukkige wij ze aan haar tweede doelpunt, als de GVV- linkkback deze voorzet in eigen doel kopt, 23. Door dit onverwacht succes komen de Waalwijkers thans eerst voor goed los en GW wordt geheel op eigen helft teruggedrongen. Onze rechtsbinnen laat thans een staaltje van goed voetbal spel zien, als hij zeer handig en snel 4 tegenstanders passeert; jammerlijk ech ter schiet hij hierna rakelings lartgs het doel. Hoe dichter het einde nadert, hoe spannender de wedstrijd wordt. HEC zet alles op den aanval, GW alles op de verdediging, met zoo nu en dan eens een snelle uitval, die steeds gevaarlijk was. In de laatste 10 minuten schijnen ver schillende HEG-spelers het tempo niet meer te kunnen houden; de gasten waren toen echter totaal uitgespeeld. Iedere mi nuut werd dan ook de gelijkmaker ver wacht, temeer nog daar de GVV-verdedi- ging er totaal uit was. Had in deze laat ste 10 minuten de HEC-inidvoor het spel niet zoo onnoodig geremd maar flink open gehouden, dan was een HEC-over- winning niet zoo wonderlijk geweest, nu echter konden zij nog niet den toch wel verdienden gelijkmaker scoren. De laatste seconden van den wedstijd waren nog zeer spannend, als een goed genomen corner door onzen rechtsbui ten keurig door Duquesnoy wordt inge kopt. Reeds juichen de HEC-aanhangers voor den gelijkmaker, maar de GW-doel- man redt nog op sublieme wijze. Onmid dellijk hierna kondigde scheidsrechter P. Ariëns, die den wedstrijd prachtig leidde, bet einde aan en boekte HEC in deze promotie-competitie haar 2e neder laag. Een Friesche dorpssmid heeft een voorgedeelte van een luxe auto weten te combineeren met een maaimachine. Dit apparaat is thans dagelijks druk in werking en voldoet uitstekend. Daar het zoo klein is, is het handiger dan een maaimachine, bespannen met twee paarden. Zooals wij hierboven reeds meldden, is voor Zondag a.s. vastgesteld HEC Uno Animo. In verband met het gelijke spel van TubantiaSPC, Zondag j.l. ge speeld, alsmede met de mogelijkheid dat ook de tweede geplaatste in deze promo tie-competitie nog zal kunnen promovee- ren, is deze wedstrijd voor HEC van Zon dag a.s., van zeer groot belang. Wij ho pen Zaterdag a.s. hierop nog eens nader terug te komen. SPRANG. S. D. O. Op het voetbalterrein van S.D.O. al hier had Zaterdagmiddag de aangekon digde ontmoeting plaats voor de Zater dagmiddag-competitie van den B.V.B. tusschen S.D.O. I en Stormvogels uit Woudrichem. Hiervoor bestond groote belangstelling, zooals verwacht werd. daar Stormvogels als lijstaanvoerders zich niet zoo gemakkelijk gewonnen zouden geven. Van beide kanten werd dan ook van het begin tot het einde alles in het werk gesteld om te winnen. Tenslotte gelukte het S.D.O. de winst1 punten in Sprang te houden. De uitslag was 4 3 in 't voordeel van onze club. N. E. O. N.E.O. I ging Zaterdag naar Andel om aldaar voor de Zaterdagmiddag competitie van den Brab. Voetbalbond Sparta te bekampen. Onze club was hier steeds in de meerderheid en wist dit ook in doelpunten te laten uitko men. De uitslag was hier 5—2 in het voordeel van N.E.O. DUIVENSPORT. „DE JEUGDIGE VLIEGERS". Zondag 23 Juli hield de Postduiven- vereeniging „De Jeugdige Vliegers" te Waalwijk en de P.D.V. „De Postduif" Druilen een gecombineerde prijsvlucht vanuit Vilvoorde. Afstand 96 K.M. Los om 10.15 uur met Z.W. wind. De eerste duif 11.23.01; snelheid 1411.40 meter per minuut; laatste prijsduif 11.35.40; snel heid 1178.80 meter per minuut. W. v. Bokhoven 1, 7 31; Timmermans 2, 14 30; de Bruin 3, 20 23; A. Verhoe ven 4, 5 15 25 34; Th. v. d. Geld 6. 10 11 22 33 36; Jos. Hensen 8, 12 13 26; Jos. de Peffer 9, 27 35 41; Willemse, Dru ilen 16, 17 18 39 40 43; A. van Speijk 19, 38; II. Knippels 21. 37; A. Stam 24. 29 42; Veltman, Drunen 28; v. Velthoven 32. „DE EENDRACHT". Zondag hield bovengenoemde vereeni ging een wedvlucht met jonge duiven vanuit Vilvoorde. Afstand 95 K.M. Los om 10.15 uur. De eerste duif werd ge constateerd om 11.20.22 met een snelheid van 1414.90 meter per minuut. De uitslag was als volgt: P. v. d. Velden 1, 3 7 16 41 52; G. J. Schoemans 2, 15 34; Th. de Ronde 4, 10 20 25 68 73 87; J. de Wit 5, 33 49; Chr. van Ileeswijk 6, 54; J. Schoemans 8, 53; P. v. d. Heuvel 9, 19 30 43 81; J. van Bokhoven 11, 17 32 39 72; H. v. d. Wiel 12, 63 71; H. van Zeist 13; P. de Jong 14, 35; Schuwer 18, 65 82 90; C. Ver hulst 21, 29 61 62; G. van Hullen 22, 47 85 86 en le overduif; C. Witlox 23, 24 26 28 79 80; A. Stokwielder 27, 70 76; P. L. Pullens 31, 40 57 78; J. Kipping 36, 50; A. van Eyck 37, 38 67; Joh. Verhagen 42, 56 64 75; Duivekamp 44, 66; de Kloe 45, 46; Zwaans 48, 74; J. Brands 51, 69; P. Schoemans 55, 60 77 89; J. v. Bladel 58, 59; v. d. Houdt 83, 84; Broumels 88. - Dezelfde vereeniging hield ook een wedvlucht vanuit Corbeil. Afstand 390 kilometer, le Duif 3.29.31. Los 9.50 uur. M. Leijten 1; H. van Zeist 2; A. Stok wielder 3, 4 9; A. van Eijck 5; Th. Dui vekamp 6; C. Witlox 7; D. v. d. Boom gaard 8, 11 12; K. Broumels 10, 15; P. v. d. Velden 13; P. Schoemans 14. CAPELLE. De postduivenvereniging „De Lucht vaart", gevestigd in het café Wed. van der Haart aan de Nieuwevaart, hield met jonge duiven een wedvlucht vanaf Vil voorden (B.), afstand ongeveer 94 k.m. De eerste prijswinnende duif, welke vloog met een gemiddelde snelheid van 1436.50 meter per minuut, werd gecon stateerd om 11.19.40 en de laatste prijs winnende duif, welker gemiddelde snel heid 1229.10 meter per minuut bedroeg, bereikte het hok om 11.29.40. De prijzen werden behaald door: Gebr. van Onzenoort 1, 2 3 5 6 25 6i; J. Rosenbrand 4; C. Rosenbrand 7, 28 48 56; J. van Doornik 8; H. Vos 9, 21 60; J. Zwart 10, 16; Adr. Bakkeren 11, 42; M. Mesch 12, 17 30 43; E. Haverhals 13, 23; J. de Jong 14, 32 46 50 55; G. Tref fers 15. 19 36 52; P. de Hoon 18, 31; J. Meter 20, 24 63; Adr. Spierings 22, 35 53; P. Pruyssers 26, 40 59 62; Adr. Blom 27. 37 38 45; 11. van Campen 29, 49 54; Th. van Beek 33, 65; J. Versteeg 34, 64; Adr. Klootwijk 39, 57; Ph. van Tilborgh 41, 44 47; C. Boeser 51; St. van Peer 58. OverduivCn: le H. van Campen en 2e St. van Peer. De extra-prijs, een tulband, werd gewonnen door H. van Campen. Aangetoonde duiven: Gebr. van Onzen oort en G. Treffers. Voor de extra wedvlucht ten bate van de plaatselijke afdeeling van het Groene Kruis, welke vlucht a.s. Zaterdagmiddag wordt gehouden, worden de deelnemen de duiven Vrijdag 28 dezer des avonds van 6 uur tot uiterlijk half negen inge- korfd in het café Wed. A. van der Haart aan de Nieuwevaart. RAAMSDONKSVEER. Zondag j.l. hield de combinatie van Postduivenverenigingen GEO een wed vlucht vanuit Vilvoorde (België). Afstand 92 K.M. In concours 313 duiven, die ge lost werden om 10.15 uur. De prijzen werden toegekend als volgt: C. van Suijlekom 1; C. de Jong 2, 3 29 48; M. Krooswijk 4, 10 24 69; H. Ver schuren 5, 37 57 60; J. van Slrien 6, 35; Alph. de Njjs 7, 55; P. Fens 8, 26 27 70; C. Hommel 9, 15 39 40 65; A. Feskens 11, 72; A. Cornel 12, 25 31 45; Andr. Voermans 13, 34; J. Kamp 14, 42; A. van beters 16, 36; L. van Diem-Keijzers 17, 43 62; A. Bloks 18, 41; Goossens 19; B. Broeders 20; R. Joore 21, 22 32; A. Du- pont 23, 30; G. van Wietmarschen 28, 33; I'Hanegraaf 38,- 50; C. Kerremans 44, 79; .1. de Borst 46, 47 56; E. van Dort- niond 49; Mar. Oomen 51, 52 68; J. van der Pluijm B. 53, 54 64 73; J. van Al phen 58, 59 71 78; A. Wintermans 61; P. Heijmans 63, 75; J. Heere 66; J. van L1 P 67Zijlmans 74; J. van der Pluijm 76, 77. Eerste duif om 11.26.7. Laatste prijswinnende duif om 11.53.42. Eerste hoofdprijs C. de Jong met 2 en 3. Twee de hoofdprijs M. Krooswijk met 4 en 10. Derde hoofdprijs R. Joore met 21 en 22. Uitslag oude duiven: J. van Strien 1, 2; M. Krooswijk 3; F. Hanegraaf 4; C. Kerremans 5; J. Heere 6; Gebr. Ribbers 7; P. Damen 8; A. M. Theuns 9. Eerste constateering 11.30.33. Laatste prijswinnende duif om 11.49.7. WIELERSPORT De korte rit van Maandag, die slechts over 101 K.M. ging, is voor de Neder landers niet gunstig verloopen. Alleen Alb. van Schendel en Lambrichts kregen een goede plaats. Drie Nederlanders la gen echter in de achterste rijen en kregen grooten achterstand. Hellemons kwam zelfs bijna na het sluiten der controle binnen. Gallien won deze étappe. DJnsdag ging het van Monaco naat Digne. Uitslag 13e étappe Monaco- Sospel-Monaco. De uitslag luidt: 1 Gallien (Fr.) 3 uur 17 min. 56 sec.; 2 Pages (Fr.) 3 uur 19 min. 11 sec.; 3 Hendrickx (B.) 3 uur 19 min. 17 sec.; 11 Albert van Schendel, 3 uur 19 min. 48 sec.; 14 Lambrichts, zelf den tijd; 20 De Korver, 3 uur 20 min. 51 seconden. Dominicus arriveerde als een der laat- sten in 3 uur 31 min. 4 sec., evenals Toon van Schendel met een tijd van 3 uur 34 min. 23 sec. Hellemons kwam zeer laat te Monte Carlo in den tijd van 3 uur 41 min. 22 seconden. Ook Dinsdag was niet goed voor de Hollanders. De Korver was achtste, ter wijl de andere Nederlanders in een ploeg met anderen kwamen. Lambrichts is nog 6e in het algemeen klassement, terwijl in het landenklassement Nederland op de zesde plaats komt. TENNISTOURNOOI TE WAALWIJK. Heerensingle: 1 H. Kaufmann slaat A. de Jong met 6—1 6—1. Hcerendouble. 1 Chr. Aarts en J. v. d. Ven slaan A. de Jong en O. v. Roessel met 62 5—7 6—2. Mixied. 1 Mevr. Oerlemans en S. Oerlemans

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 7