H deBont-v.Hulten udm prentjes ioto-prenljes „HET KROONGLAS" Naar H. SPEET RECHTZAKEN. ADVERTENTIEN te Waalwijk. Heerenkleediog naar maat Agenda's DRUNEN. SPORT. Wij herinneren VACANTIE PROGRAMMA REISBUREAU „M U SA-EXPRESS" hen allen uistekend bevallen! Hiermee was dit onderdeel van het programma ten einde en ook juist op tijd want het begon plotseling te stort regenen en de menigte moest in aller ijl een schuilplaats zoeken. De oudjes zaten spoedig veilig en! Wel in hun wagens en werden allen thuisgebracht waar ze nog lang van al het genotene van dien middag aari huisgenooten en kennissen zulleri kunnen vertellen. Het ijverige comité kan weer met groote voldoening op deze schitterend geslaagden tocht terugzien en het zal er zeker een aansporing in vinden met dit mooie werk, dat allerwegc zooveel sympathie en steun ontmoet, voort te gaan. Grootestraat 231 WAALWIJK TELEFOON 109 tegen prijzen aan de tijds omstandigheden aangepast Het overlijden van Jhr. van Sasse van Ysselt. Naar wij uit goede bron vernemeii is jhr. A. F. O. van Sasse van Ysselt de nestor van de Eerste Kamer, te Interlaken overkden tengevolge van een blessure, die hij in den trein had opgeloopen en waarbij een der longen gekwetst was. Aanvankelijk ondervond hij hier van weinig last. Na een paar dagén trad een lichte infectie op, die zich niet ernstig liet aanzien, doch welke helaas tot zijn dood geleid heeft. Als treilende bijzonderheid kunnen wij mededeelen, dat hem de laatste H. Sacramenten toegediend werden door mgr. dr. G. C. van Noort, deken van Amsterdam, die eveneehs in Interlaken vertoefde. AFSCHEID KAPELAAN ALLARD. De zeereerw. heer Rector Allard, tot voor kort kapelaan der St. Cle- mens-parochie alhier, heeft gisteren avond in het Patronaatsgebouw al daar afscheid genomen van de geza menlijke jeugdvereenigingen, (gym nastiek, patronaat, .Jonge Wacht) als mede van de R.K. Werkliedenvereeni- ging en R.K. Vakvereeniging. Door den voorzitter van de gym nastiekvereniging, den heer Jac. van Mierlo, werd mede namens de geheèle jeugdbeweging der parochie een har telijk afscheidswoord tot den oud-di recteur gericht en dank gebracht voor het vele dat deze voor het jeugdwerk in deze parochie had gedaan. Als stof felijk blijk van erkentelijkheid bdod spreker een glas-in-lood-raam ahn, voorstellende een kunstzinnige ge brandschilderde Christuskop. •De Zeereerw. heer pastoor v. Erp kracht den oud-directeur eveneens dank voor alles wat hij hier voor de jeugdbeweging gedaan had en droeg de verdere leiding hiervan over aan diens opvolger, kapelaan Mutsaerts. Deze richtte een behartigenswaar dig woordje tot de verzamelde jongens en hoopte met aller medewerking nog veel voor de jeugd te bereiken. Door den oud-directeur rector 'Al lard werd in een hartelijke toespraak dank gebracht voor het fraaie ge schenk dat hem zeer welkom was. en de beste wenschen geuit voor den bloei der Baardwijksche R.K. Jeugd beweging. Nadat alle jongens nog een thie- Latie van hem hadden ontvangen ging met uiteen en was het de beurt aan de leden der R.K. Werkliedenorgani saties om afscheid van hun oud-ad viseur te nemen. Daarbij voerden het woord de heer Fr. Verhofstad als voorzitter der R.K. Werklieden'vereeniging en de heer A. Leijtens als voorzitter der R.K. Vak vereeniging, die beiden van groote er kentelijkheid blijk gaven. Als stoffe lijk blijk van dankbaarheid werd een groote foto van den ouden St. Cle- mens-toren in lijst aangeboden. De scheidende oud-adviseur sprak woorden van hartelijken dank voor de aangename samenwerking in het'ver leden en voor het fraaie cadeau hem dezen avond aangeboden. Nadat pastoor v. Erp met een dank woord tot rector Allard den toekom- stigen adviseur kapelaan Mutsaers aan de leden had voorgesteld, sprak deze laatste nog de hoop uit dat hij dezelfde prettige samenwerking mocht ondervinden als zijn voorganger en op de vergaderingen een even gfoote belangstelling als dezen avond. De zwemwedstrijden. Zaterdag en Zondag worden in het natuurbad de Pleunc Wiel groote zwemwedstrijden gehouden om het persoonlijk kampioenschap van Dru ilen. Op beide dagen beginnen de wed strijden om half drie. Zaterdag zijn de jeugdwedstrijden inet de attracties en de estafette-wed strijden. Zondag wordt het kampioen schap verzwoinmen, terwijl daarna 'n polo-wedstrijd gespeeld zal worden tusschen een zevental van de Dieze uit Den Bosch en een zevental van de watcrpolo-club „Glaukos" uit Waal wijk. Brokkenactie. Hedenmiddag zullen de Jonge -*«l-.«•> rjrt 1 p."'Tr. tr?'v'vcn om zilverpapier, postzegels e.a. spullen te verzamelen voor de R.K. Missies. De jeugdvereeniging rekent wederom op de medewerking van de ingezetenen van Drunen. Geslaagd. Onze oud dorpsgenoot de heer Jo van Sainbeek, thans leeraar aan de R.K. Ambachtschool te Rotterdam, slaagde te Den Haag voor het examen N.I.I.b., dat bevoegdheid geeft voor het geven van onderwijs in lijn-, hand en decoratief teekenen. Poldervergadering. Vrijdagmorgen hield het Water schap „Her- of Meerdijk" en „Binnen- en Buitenpolder van Drunen", zijn algemeene vergadering voor stemge rechtigde ingelanden in hotel Cor Vissers alhier, onder presidium van burgemeester Mr. R. Th. v. d. Heijden. Jaarverslag. Uit het jaarverslag van den pen ningmeester over rekening van in komsten en uitgaven van den Binnen- polder ontleenen wij het volgende: De totale inkomsten waren 1928.72 waarvan 1434.59 opbrengst water schapslasten. De totale uitgaven 1958.41, waarvan 270.42 aan on derhoud watergeleidingen. Sluit met een nadeelig saldo van 29.69. Uit het jaarverslag van Binnen- en Buitenpolder (bevloei'nngen) bleek, dat het totaal der inkomsten bedroeg 3256.09, waarvan 3010.60 aan wa terschapslasten. Totaal der uitgaven 3243.71, waarvan 208.08 om be- dieningskosten en andere pompin- stallatie; 652.50 aan hflossing geld- leeningen; 369.81 het nadeelig sal do van vorig jaar. De rekening be- vloeiïjng sluit met een batig saldo van 12.38. De begrooting voor den Binnen- polder voor 1939-1940 is 1857.50 en voor het bevloeide gedeelte 3059.88. De rekeningen van inkomsten en uitgaven over hel dienstjaar 1937- 38 gingen zonder meer onder den hamer door. Bij de begrooting van den Binnen- polder deelt de voorzitter mede, dat het nadeelig saldo te wijten is aan de verlaging van de lasten van 1.20 pHet hestuur heeft daarom besloten voor 1939-1940 wederom 1.20 per H.A. te heffen, waarmede de stemgerechtigden accoord gaan. De hegrooting voor Binnen- en Buiten polder levert een batig saldo op, waarom de lasten op 2.50 per H.A. gehandhaafd zullen blijven. De uitbreiding van de be- vloeiings-Installatie. Door het bestuur werd voorgesteld een uitbreiding van de bemalingsinstal- latie, waarvoor een uitgave werd ver- eischt van 20000 gld. De bestaande installatie heeft een ca paciteit van 25 kub. meter per minuut. Met den tijd waarmede thans per dag werd gepompt werd er dus ongeveei 30000 kub. meter water gepompt. Daar mede werd ruim voorzien voor de be vloeiing van den z.g. ouden polder. Doch het dit jaar uitgebreide gebied: de Honderd bunder en de Kuijksche heide kregen met deze capaciteit niet voldoende water. Bij de eerste proe ven. toen al het water naar het nieuwe gedeelte werd gevoerd, bleek dit nog niet voldoende te zijn om hier voldoen de water te brengen. Natuurlijk is dit bij de nieuwe sloten geen goede maat staf, maar het is er toch wel in te voor zien, dat de huidige pompinstallatie in de toekomst ondanks dag en nacht wer ken nooit zal kunnen voorzien in het water dat noodig is om alle deelen van het waterschap van voldoende water te voorzien. Het plan der nieuwe installatie. Het bestuur stelt zich nu de nieuwe installatie als volgt voor. De capaciteit der huidige machine dient ver-driedub- beld te worden. Deze driedubbele capa citeit is direct niet noodig, maar met nog aanstaande plannen en de reserve die men bij een dergelijke onderneming moet hebben, is dit toch niet overbodig. Het ligt in de bedoeling om dan dage lijks 60 a 65 kub. meter te pompen in het gebied van den bevloeiden polder. Deze groote capaciteit van de machine wordt ook genomen omdat het voor- deeliger is ten aanzien van onderhoud en bediening. De bedoeling is naast de bestaande bemaling een installatie te plaatsen met de dubbele capaciteit van de bestaande. In totaal dan 50000 kub. meter per dag te pompen en een groote reserve aan water te bewaren in het daarvoor aan te leggen grooter boezemkanaal, dat een capaciteit zal hebben van 10000 kub. meter. Dit zal gelegd worden in de lengte langs het Run en ongeveer een oppervlakte gaan bestrijken van een HA. Met de gemeente is men reeds in overleg getreden en de kosten van dit land zullen komen behoudens goedkeu ring der verschillende instanties op 350 gld. De te maken kosten. Met 20.000 zal het geheele plan ruimschoots kunnen worden uitge voerd. De nieuwe pompinstallatie zal komen op een bedrag van 11700: het gebouw met in en uitlaat op 3900. de boezem op 4800.— en als deze in werkverschaffing kan worden uitge voerd 1500. Bij deze verandering en uitbreiding van het bevloeide gebied is het polder bestuur er van overtuigd, dat het van groot nut zal zijn voor de landerijen, mits de eigenaars zorgen dat zij de slo ten in goeden staat houden. Dan zul- 1 enalle sloten ten alle tijde van water ïvnnjn v/orden voorzien. Nog meer plannen. Mochten de ingelanden kunnen be sluiten tot de uitbreiding van de pomp installatie zooals hier wordt voorge steld, dan, aldus de voorzitter, zijn er nog meer plannen om uit te voeren. Plannen in dien geest dat door den ge- heelen polder geprofiteerd kan worden van de bcvloeiing. Spr. wees hierbij op nog niet afgegraven brake aan de Oost zijde van den Stationsweg. Daar was technisch bewezen dat bevloeiing mo gelijk was. Voor de Westzijde zou een en tinder nog onderzocht worden. De meerdere kosten. Op een vraag van den heer v. Dru nen deelde de voorzitter mede, dat de kosten van deze uitbreiding de water schapslasten met 1.25 per H.A. zou den verhoogen, zoodat deze thans ko men op een bedrag van 2.75 per H.A. Uit den geest der vergadering bleek, dat allen instemden met de plannen van het bestuur. Er behoefde niet gestemd te worden. Met de aanteekening dat 't lid van Son tegen het voorstel stemde, omdat zijn parool was: ontwatering en geen bewatering werd het voorstel aangenomen. De voorzitter feliciteerde het water schap met het besluit van de stemge rechtigden en hij zeide er van over tuigd te zijn, dat men dit besluit nooit zal betreuren. De vergadering ging accoord met het aangaan der geldleening tegen een ren te van ten hoogste 4 terwijl het stemgerechtigd ingeland C. v. Drunen Nzn. mede de schuldbekentenissen zal onderteekenen. Behoudens goedkeuring der verschil lende instanties zal van de gemeente een H.A. grond aangekocht worden voor een bedrag van 350. Mendelssohn Co. staken hun betalingen. Surséance aangevraagd. De plotselinge dood van den bankier dr. F. Mannheimer heeft een nasleep gekregen, die in finan- cieele kringen in West Europa gloo ien indruk heelt gemaaktde firma Mendelssohn Co. Amsterdam, het bankiershuis, waarvan dr. Mann heimer de leiding had, heeft giste ren bij de rechtbank te Amsterdam surséance van betaling aangevraagd. In verband hiermede deden ter beurze geruchten de ronde, dat dr. Mannheimer's dood verband zou houden met de moeilijkheden, waar in zijn vennootschap was geraakt. Bij informatie bij de politie te Vaucresson het plaatsje nabij Parijs, waar dr. Mannheimer op zijn buitengoed »Monte Christo« vertoefde werd ons echter met stelligheid verzekerd, dal de bankier een natuurlijken dood is gestorven. Het bericht der surséance-aan vrage heeft vooral te Parijs diepen indruk gemaakt, gezien de nauwe relaties die tusschen de Fransche schatkist en het onder leiding van Mendelssohn Co Amsterdam staande bankiersconsortium beston den. In financieele kringen te Amster dam helt men over tot de meening dat de moeilijkheden van de firma Mendelssohn Co. geen ernstige, consequenties voor het Nederland- sche geld- en bankwezen met zich zullen brengen. Omtrent de oorzaak van de moei lijkheden is naar buiten toe geen enkele me.le Jeeling gedaan, zoodat men in financieele kringen slechts gissingen hoort. Meest helt men over tot de meening. dat het vooral de emissies der Fransche leeningen zijn geweest die tot de moeilijkhe den aanleiding hebben gegeven. De Commanditaire Vennootschap Mendelssohn Co., werd opgericht in September 1920; zij heeft haar zetel te Amsterdam. Het kapitaal bedraagd f 6.200.000 verdeeld in 600 aandeelen A van f5000, 2000 aan- deelen B van f 1000 en 60 aandelen C van f20.000. Beheerende vennoolen waren: dr. F. Mannheimer, P. Stack, E, Schirm, mr. D. J. van Aalst; com missarissen zijn de heeren dr. C. J. K van Aalst, mr. .1. Limhurg en dr. II. von Sydow. Heden beginnen de staf besprekingen te Moskou. Officieel wordt medegedeeld,aldus Reuter, dat de besprekingen tusschen de vertegenwooidigers van de Brit- sche, Fransche en Sovjet-Russische generale staven hedenochtend om 11 uur zullen beginnen. Daar het morgen een officieele rustdag in de Sovjet-Unie is, blijkt dus wel, dat men met de bespre, kingen spoed wenschl te betrachten- Marktbericht Huiden Op de huidenmarkt heerschte de ze week een kalme stemming, eens deels door de vacantie-tijd, en anderzijds door de politieke onze kerheid in Europa Toch konden de prijzen zich overigens goed handhaven. ADVERTEERT IN „DE ECHO VAN HET ZUIDEN". HET BLAD VOOR WAALWIJK EN OMGE- vrrci Oplichting te Vught door Herptsche dienstbode De 21 jarige dienstbode Tr. van P. uit Herpt, gedetineerd, moest voor de rechtbank te 's Hertogen bosch verschijnen ter zake, dat zij te Vught op 25 Juni j.l. den hotel houder C. van Bakel, bij wien zij in dienst was, meerdere malen had bewogen tot afgifte van geld, door hem telkens een valsch verhaal op te disschen. De Officier van Justitie wees erop, dat verdachte nog verschillende winkeliers had opgelicht, maardeze feiten had hij niet ten laste gelegd. Ondanks haar jeugdigen leeftijd heeft verdachte al twee vonnissen voor diefstal achter den rug. Spr. eischte een jaar gevangenisstraf. De verdediger wees de moeder van verdachte als de oorzaak van het gebeurde aan. Deze heeft zelf de verhalen verzonnen, waarmee verdachte de verschillende men schen moest bewegen tot afgifte van geld. Spr. pleitte een voor waardelijke straf met toezicht der reclasseering. Zaterdag 1.302.45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zondag 12 uur repetitie Mannen koor in Musis Sacrum. Zondag 12 uur. Repetitie Liedei tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zaterdag en Zondag Theater Musis Sacrum »De Gouden Kooi«. Maandag en Dinsdag »Een ge vaarlijke leeftijd. Zaterdag, Zondag en Dinsdag Luxor-Bioscoop »Tarzan en de Groene Godina. »De Eendracht« Hedenmiddag van half vier tot half vijf inkorven jonge duiven voor oefenvlucht vanuil Tilburg. Loslating Zondagmorgen 8 uur Maandag 8—9.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gvmnastieklokaal O.S Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek damesK. enV. Gvmnastieklokaal O S De Heer en Mevrouw KOLST E RJ ünger geven met vreugde kennis van de geboorte van hunne dochter AGNES. 11 Augustus 1939. De Heer en Mevrouw v. WELL—v. Drunen geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoon GERARD. Waalwijk, 12 Aug. '39. Wij hebben nieuwe monsterboeken met een keur-collectie en gereed. Bij voorkomende gele genheid gelieve deze be slist in te zien. Bij bestelling aan tus- schen-personen, gelieve men uitdrukkelijk te vragen naar het monsterboek van onze firma. Hoogachtend, aanbevelend, Wailwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bezorgd kan krijgen voor 16 cenS g>er week, eveneens in Drunen Sprang, Vrijhoeven, Capelle. Kaasheuvelen Waspik. Gedurende Augustus en September iedere Woensdag naar de Wereldtentoonstelling Luik. Per persoon f2.70 Iedere Zaterdag naar Luik. Vertrek Waalwijk 2.30 Vertrek Luik 4 uur's nachts. Per persoon f2.70 Dinsdag 15 Aug. (Maria Hemelvaart) naar Luik Per persoon f 2,70 Donderdag 17 Aug. Naar Antwerpen Per persoon f 1,60 Maandag 21 Aug. Naar Rhenen en Arnhem Kinderen en familie reis. Kinderen reductie Per persoon f 1,50 Dinsdag 22 Aug. Naar Antwerpen Per persoon f 1,60 Donderdag 24 Aug. Naar Valkenburg Per persoon f 2,70 Dinsdag 29 Aug. Naar Den Haag, Scheveningen en Waalhaven Per persoon f 2,00 A MULDERS-SARS - WAALWIJK TELEF. 141 KANTOORUREN VAN 9—12 UUR. DES ZATERDAGS VAN 9—11 UUR. als er geen Inmaakglazen zijn. Welnu, die glazen zijn BIJ ONS, Het beste en meest gevraagde merk met VOLLE GARANTIE aan den laagst mogelijken p r ij s. y2 3/4 1 r/a en 2 liter 16 17 18 20 compleet met ring en deksel. BRUINE INMAAKPOTTEN bij ons in alle maten aan spotprijzen. Voor INMAAK-ARTIKELEN VRACHTWAGEN DOOR TREIN VERPLETTERD. Vier dooden en twee ernstig gewonden. Gistermiddag tegen half vier heeft op de spoorlijn Utrecht—Den Bosch, op de grens van de gemeenten Schalkwijk en Houten, een ern stig ongeval plaats gehad, waarbij drie perso nen op slag gedood werden, één persoon levens gevaarlijk werd gewond en nog twee anderen ernstige wonden hebben opgeloopen. Eén van de gewonden is later eveneens be zweken. Op den tijdelijken overweg, die ter plaatse in verband met de verbrceding van het Amster dam—Rijnkanaal is aanglegd, is een vrachtauto, op weg naar IJsselstein, door een electrischen trein uit Utrecht, gegrepen. De slag was ont zettend en kon tot ver in den omtrek worden gehoord. De vrachtauto werd totaal versplin terd en de overblijfselen werden later op kor ten afstand in de sloot langs den spoordijk te ruggevonden. De vrachtauto behoorde zeer waarschijnlijk aan Gebr. Boer te IJsselstein, terwijl ook de overige vier inzittenden van den wagen tot de familie Boer zouden behooren. Op slag gedood werden Wijnand Boer en Leendert Boer. De naam van den derden doode is nog niet bekend. De drie ernstig gewonden, van wie één le vensgevaarlijk, werden met een uit Den Bosch komenden trein naar Utrecht vervoerd. Voorloopige geneeskundige hulp werd ter plaatse verleend door den arts W. J. M. Jan sen uit Schalkwijk. Spoedig na het ongeval waren de burge meester van Schalkwijk, de heer L. P. J. ten Holder en de burgemeester van Houten, V. R. Los, ter plaatse om het opruimingswerk te lei den en zoo mogelijk hulp te verleenen. Nader vernemen wij nog dat een der gewon den, een neef van de gebroeders Boer, die met de andere twee gewonden naar het stads- en academisch ziekenhuis te Utrecht was overge bracht, daar in den loop van den avond aan zijn kwetsuren is bezweken. De beide andere gewonden zijn de gebroeders C. en A. Rooden- burg uit Benschop. Deze hebben ernstige hoofd wonden opgeloopen. Hun toestand is gelukkig evenwel niet levensgevaarlijk. LEVEND VERBRAND IN AUTO-CABINE. Even voor zeven uur is gisteravond in de Weeresteijnstraat te Hillegom, een onderdeel van den groöten weg Haarlem's-Gravenhage, een zeer ernstig ongeluk gebeurd. Een auto van de Zwitsersche wasscherij te Rijswijk reed hier tegen een tram van de N. Z. H. T. M. op. Dc auto vloog in brand en de beide in de cabine zittende personen kwamen om het leven. Nader vernemen wij nog, dat de vrachtwa gen werd bestuurd door den 50-jarigen Van T., uit Den Haag. Door den schok van de botsing kreeg hij de lading op 't lichaam, waardoor hij aan inwendige kneuzingen overleed. Een vijftienjarig jongmensch, van wien de naam nog niet bekend is, kwam in de cabine in de vlammen om. JULIANA. IIc'. oefenprogramma der Geel-Zwar- ten wordt morgen 0111 half drie voortge zet met een thuiswedstrijd tegen het Til- burgsche LONGA 2. Het lijkt ons over bodig uit te weiden over de kwaliteiten van de bezoekers. Immers, reeds jaren lang behooren zij tot de sterkste reserve- eerste klassers van het Zuiden en doen steeds een goede gooi naar den eere- titel. Zij zijn dan ook vast besloten te laien zien wat zij in hun mars hebben en komen naar den Overlaat 0111 de Baardwijkers een les te geven. Zal hun dit echter wel gelukken? Een afdoend antwoord erop geven gaat niet. Wel kun nen wij vast aannemen dat de thuisclub haar huid zoo duur mogelijk zal verkoo- pen en alles in het werk zal stellen 0111 een goed figuur te slaan. Een uiterst in teressante en spannende strijd staat ons dan ook te wachten, waarover de bezoe kers geenszins spijt zullen hebben. H.E.G.—S.P.C. De wedstrijd om de tweede plaats, Alhoewel Zondag j.l. de beslissing voor de bovenste plaats reeds is gevallen, zal bovenvermelde wedstrijd in het HEC- kamp met groote belangstelling worden tegemoet gezien. Immers, Zondag a.s. zal worden uitgemaakt wie in deze promo tie-competitie de eervolle 2e plaats zal gaan innemen, met de bestaande moge lijkheid alsdan nog een kleine kans te behouden om te promoveeren. De gasten hebben momenteel zeven punten uit even zooveel wedstrijden, ter wijl HEG ook hetzelfde puntenaan- lal heeft uit even zooveel wedstrijden. Tubantia heeft er reeds acht, maar is uitgespeeld, zoodat de winnaar van Zondag a.s. de tweede plaats definitie! gaat innemen. Bij een gelijk spel zal SPC door haar beter doelgemiddelde ook als No. 2 eindigen. De Waalwijkers zien zich dus voor dc zware taak gesteld morgen te moeten winnen, om alsnog voor tie bezetting van de 2de plaats in aanmerking te komen. Wat de kansen betreft, moet men geen maatstaf gaan nemen van de 64 over winning die IIEC destijds in Eindhoven wist te behalen, want dan zou men wel eens bedrogen kunnen uitkomen. Wie den wedstrijd in Eindhoven heeft bijge woond, zal met ons wel moeten getuigen dat HEG daar den wedstrijd heeft ge wonnen in een bevliegings-kwartiertje. De Waalwijkers wisten toen een 30 achterstand binnen 15 minuten in een 35 voorsprong 0111 te zetten, een pres tatie die ons nog lang in het geheugen zal blijven. Wij voor ons achten SPC verreweg technisch het beste elftal, dat wij in deze promotie-wedstrijden aan 't werk hebben gezien, en ware Vrouwe Fortune de Kindhoventwen t>eter gezind geweest, zeker had deze ploeg met vlag en wimpel de 2de klas ingegaan. Het ziet er dus voor de geelbaadjes morgen nog niet naar uit, dat zij de gasten zoo maar voor den tweeden maal zullen verrassen. Dat de SPG-ers er alles zullen opzetten 0111 revanche te nemen, staat bij voorbaat reeds vast en uit technisch oogpunt be zien, achten wij hun hiertoe wel in staat. HEC heeft echter het voordeel van eigen terrein. Indien de geel-zwarten nog 't noodige enthousiasme in hun spel behoudèn, een groote factor die de gas ten 1111 niet bepaald hebben, dan zou een HEC-overwinning wel mogelijk zijn. Wij vertrouwen dat de HEC-ers zich morgen in ieder geval tot het uiterste zullen geven en hopen dat zij er in mogen slagen door een overwinning hun kleine kans tot promoveeren te behouden en als waardige bezetters van de 2e plaats deze promotie-competitie zullen weten te be sluiten. De wedstrijd zal aanvangen om 2.30 uur. Tijdelijk adres St. Nicolaas-Ziekenhuls, Waalwijk. TijdelijkSt. Nicolaas-Ziekenhuis. MIN KM NIH INMMEN

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 10