10 cent per week. Gemeenteraad Drunen. SPORT. GEMENGD NIEUWS. Brittannië het in zijn verklaring van -.1937 uitgesproken standpunt, waarbij Engeland zijn garantie aan België geeft voor het geval van agressie, handhaaft. Engeland zal derhalve in geval van een gewapend conflict de Belgische on afhankelijkheid respecteeren. De Fransche ambassadeur te Brus sel, Bargeton, is eveneens door den ko ning in audiëntie ontvangen. Hij heeft tegenover den koning dezelfde verkla ring afgelegd als zijn Britsche ambtge noot. Een verklaring van Frankrijk en En geland nopens de Nederlandsche neu traliteit is niet noodig, aangezien inter- nationaalrechtelijk de positie van Ne- 2: derland geheel anders is dan die van België. Engeland en Frankrijk hebben nooit onze zelfstandigheid en neutrali teit gewaarborgd, gelijk dit wel met België van den aanvang af het geval is geweest; België is op het oogenblik bezig, se dert eenigen tijd internationaal-rechte- lijk eenzelfde zelfstandige positie te gaan innemen als Nederland reeds doet. TIEN DAGEN GEEN POST. Naar het D.N.B. meldt, wordt offici eel medegedeeld, dat de postdienst met ingang van Zondag j.i. uitsluitend wordt gereserveerd voor de onder de wapenen geroepen soldaten. De bevolking wordt uitgenoodigd zich voor den duur van tien dagen niet van de post te bedienen. In de pers zal worden medegedeeld, wanneer de postdiensten worden her vat. Luchtverkeer verboden. Bij verordening van den rijksminis ter van luchtvaart en operbevelhebber van het luchtwapen, is het geheele luchtverkeer met binnen- en buiten- landsche vliegtuigen boven het Duit- sche rijksgebied verboden. HOUDING DER STATEN. Steun van Amerika verwacht. De correspondent te Washington van de New-York Times" schrijft, dat de Vereenigde Staten in geval van een conflict Frankrijk en Engeland door het zenden van oorlogsmateriaal zouden steunen. De correspondent merkt op, dat het Duitsch-Russische pact het groote be zwaar van de tegenstanders van her ziening der neutraliteitswet heeft doen vervallen: dat de Sovjet-Unie van de Ainerikaansche hulp zou profiteeren. De Britsch-Indische vorsten. Gister is te Simla bekend gemaakt, dat de vice-koning van de prominente Indische heerschers verklaringen van trouw aan den koning-keizer heeft ontvangen en aanbiedingen 0111 de hulpbronnen hunner staten te zijner beschikking te stellen. De vice-koning heefD namens den koning-keizer zijn warmen dank betuigd. Zuid-Slavië. Van toonaangevende Zuid-Slavische zijde wordt verklaard dat Zuid-Slavië de ontwikkeling van den Europee- schen toestand met de grootste aan dacht en het door een geordende bin- nenlandsch politieke situatie gesterk te gevoel van onwrikbare zekerheid van zichzelf volgt. Het hoogste doel van Zuid-Slavië blijft den vrede te be vorderen en hem op zijn minst aan de eigen grenzen te behouden. De regeering te Belgrado is verder van meening, dat dit het beste gebeurt door het bewaren van een strikte neu traliteit tegenover de uiteenzettingen der groote mogendheden. Zuid-Slavië zal zich van iedere actie verre houden, die zijn eigen levensbelangen niet rechtstreeks raakt. Hoezeer Zuid-Sla vië vrede aan zijn grenzen verwacht, kan men reeds hieraan zien, dat het thans een volledige reorganisatie van zijn binnenlandsch politieke verhou dingen ter hand neemt. NOG GEEN RATIFICATIE TE MOSKOU. „Opzettelijke poging om Hitler in bedwang te houden?" Gelijk uit het bericht van het Russi sche telegraafagentschap Tass betref fende de zitting van den sovjet der na tionaliteiten blijkt, zal het Russisch Duitsche non-agressiepact deze maand niet worden geratificeerd. In bevoegde kringen gelooft men, dat dit uitstel van de ratificatie een op zettelijke poging is, om Hitler in be dwang te houden tot een vreedzame re geling van de kwestie Danzig is uitge werkt. De ratificatie, welke gisteren ver wacht werd, zal dus op zijn vroegst 1 September plaats vinden. De Dinsdagavond gehouden verga dering van den raad der gemeente dDrunen werd door den voorzitter, den edelachtbaren heer R. J. Th. van der Heijden op de gebruikelijke wijze ge opend, terwijl de notulen na een op merking van de heeren van Drunen en v. d. Wiel ongewijzigd worden goedgekeurd met aanteekening dat de heer v. d. Wiel hier tegen is. Onder de ingekomen stukken wa ren enkele goedkeurende raadsbeslui ten van Ged. Staten, die voor kennis geving werden aangenomen. De rekening van het Algemeen Bur gerlijk Armbestuur wordt daarna goedgekeurd met in ontvangsten en uitgaven 11835.29V£. De kapitaals voorziening sluit met een batig slot van 2511.96. De commissie van onderzoek advi seert vervolgens bij monde van den heer Klijn de gemeenterekening goed te keuren, waartoe de raad overgaat. De voorzitter zegt nog dat het na- deelig saldo op deze rekening grooter is geworden, doordat het Rijk een ge deelte om de gelden ingevolge de werkloosheidssubsidie nog niet heeft gestort, zoodat dit bedrag eerst op een volgende rekening kan worden aan gemerkt. De nadeelige saldi, bedragen thans: Gewone Dienst 5489.08, Ka- pitaaldienst 8053.69. Aan de orde komt dan het voorstel tot verkoop van 1 H.A. grond van het Zuidelijk gedeelte van het Run aan het waterschap voor den prijs van 350 per H.A. De voorziter zegt, dat het de bedoe ling van het waterschap is om hier een waterreservoir te maken, waarin water tot 1.50 M. hoogte kan wor den geborgen. Hieruit kan 't water geleidelijk aan worden verwerkt. Aanvankelijk lag het in de bedoeling om dit reservoir tegen den kanaaldijk te maken, maar dat is niet zoo eenvoudig. Bovendien is de grond daar duurder. iDe heer v. Drunen meent dat het water in dit reservoir spoedig zal zak ken, maar de voorzitter zegt dat de grond vlug dicht slipt, waardoor dit euvel wordt opgeheven. Z.h.st. wordt dit voorstel dan aan genomen. Op verzoek van J. v. Wezel willen B. en W. deze schadeloosstellen voor de 3 perceeltjes gemeentegrond, waar van hij huurder was en die hem bij de uitbreiding zijn ontnomen. Het is nu al de tweede keer dat dit geval zich bij v. Wezel voordoet. Adressant vraagt in zijn schrijven 0111 hem de drie perceeltjes gemeente grond te geven, die nu vrij komen. In verband met de betere kwaliteit van den grond willen B. en W. hem 2 perceeltjes land terug geven en wel in het Herptsche Ven en de Lange Hei. De heer van Drunen zegt dat op de Lange Hei destijds ook veel menschen werden gedupeerd, zonder dat scha deloosstelling werd verleend. Spr. meent dat dit voorstel niet door den heugel kan. De voorzitter antwoordt, dat de gedupeerden op de Lange Hei slechts weinig behoefden te verliezen, terwijl dit verlies hij van Wezel zoo groot is dat zijn bedrijf er door wordt ge schaad. De heer v. Drunen is het echter niet met het voorstel eens, terwijl de heer v. d. Wiel vindt dat er veel voor te zeggen is, dat van Wezel andere grond krijgt. De heeren Vrijhoeven en de Wijs willen op het voorstel van B. en W. ingaan, terwijl de heer Vughts denkt dat v. Wezel er op vooruit gaat. De voorzitter zegt nog, dat wan neer de pachtcommissie den grond hooger aanslaat, van Wezel meer pacht zal moeten hetalen en hierna wordt het voorstel z.h.st. aangeno men, met aanteekening dat de heer van Drunen tegen is. Bij de Rondvraag vraagt de heer v. Drunen 0111 schadevergoeding voor de grondbezitters in het Herptsche Ven, aangezien dit onder water heeft ge staan. Hoewel dit niet zoo eenvoudig is, aldus de voorzitter, zit er toch wel iets in en hij belooft dit aan de pacht commissie te zullen voorleggen. Dat de menschen daar zooveel last van het water hadden kwam o.a. door de windstilte. Men is nu van plan een tweede hands pompje aan te schaffen 0111 bij perioden van wind stilte het Herptsche Ven droog te ma ken. De vuilnisbelt in de Kleine Straat is voor iedereen een ergernis en daar om wil de heer v. d. Wiel door middel van een aanbesteding iemand zoeken die deze belt iedere week moet oprui men. Volgens den voorzitter is deze ge dachte niet kwaad en hij belooft er met de wethouders over te zullen spreken. De heer de Wijs vraagt of het'niet mogelijk is de prachtig verbeterde weg naar Giersbergen door te trekken naar Udenhout, doch de voorzitter is van meening, dat dit voorstel schade aan het natuurschoon zou brengen, terwijl bovendien het geringe verkeer zulks niet veroorlooft. Wel wordt overwogen 0111 den fietspad te verbe teren. Op een desbetreffende vraag van den heer van Oers antwoordt de voor zitter, dat de luchtbeschermingsoefe ningen inderdaad verplichtend zijn, doch dat hierbij de noodige soepel heid zal worden betracht. Hierna richt spr. een afscheids woord tot de scheidende raadsleden. Jammer is het, aldus de voorzitter, dat op het oogenblik de internationale: toestand zoo somber is, want anders zouden we met een zekere voldaan heid op de afgeloopen jaren kunnen terugzien. In deze zittingsperiode zijn er heel wat belangrijke besluiten ge^ vallen, waarbij spr. denkt aan: werk verschaffing, wegverbetering, gemeen te-huis, enz. In dit alles heeft de raad zijn werk zaam aandeel gehad en de voorzitter dankt de leden voor de samenwer king. In het bijzonder dankt hij de wet- w.s.c. houders met wien hij gaarne en met vrucht heeft samengewerkt. De heeren Klijn, v. Oers, de Wijs en Veltman nemen nu afscheid. Zij hebben hun best gedaan voor het be lang der gemeente en de' voorzitter dankt hen hiervoor. In het bijzonder richt hij zich tot den heer Klijn, dien spr. slechts zeer noode mist. De heer Klijn dankt hierna den voorzitter voor 2ijn erkentelijkheid, sympathieke woorden en aangename samenwerking. In het hijzonder dankt hij den burgemeester voor zijn correc te en bekwame leiding, terwijl hij verder nog een dankwoord richt tot het secretarie-personeel, gemeente ambtenaren, wethouders, raadsleden en de pers. Spr. eindigt met de beste wenschen voor de gemeente Drunen en haar burgemeester. Met enkele hartelijke woorden dan ken ook de heeren de Wijs en v. Oers. De heer Veltman was afwezig we gens militairen dienstplicht. Doodelijk auto ongeluk. In den afgeloopen nacht omstreeks half één is de 23-jaiige G. W. Pe tersen uit Apeldoorn bij een auto- ongeluk om het leven gekorven. Op den weg Beilen—Meppel even ten zuiden van het gehucht Spier, zag iemand, die achter den wagen van Petersen reed, plotseling het roode achterlicht van laatstgenoem de auto niet meer. Een eind verder op een stuk bouwland aan den rechterkant van den weg, lag de totaal vernielde wagen. De bestuur der bleek ernstig gewond te zijn. De voorbijganger waarschuwde een dokter en de politie. Geneeskun dige hulp mocht niet meer baten. Het slachtoffer was reeds gestorven. Lit de wielsporen heeft men kun nen alleiden, dat de auto, die rechts reed, naar den linkerberm is ge slingerd, een heel eind aan den linkerkant van den weg reed en daarop weer rechts uit dc bocht is geschoten. De wagen is toen in de bermsloot over den kop geslagen en op het land naast den weg te recht gekomen. Fietser door auto aangereden en gedood Gisteravond omstreeks acht uur is op den Utrechtschenweg bij de Sanatoriumlaan te Zeist de 65-jarige heer Heitmeyer uit Zeist, die daar lietste door een auto aangereden en vrijwel op slag gedood. De heer H. kwam uit genoemde laan en bleef eerst even op de rechterzijde van den weg rijden om vervolgens zonder uit te kijken over te steken met de bedoeling het aan de overzijde gelegen rijwiel pad te bereiken. Op dat moment kwam een auto uit de richting van het dorp Zeist met een vaart van ongeveer 70 K.M aanrijden. De bestuurder, de heer R secretaris van Nationaal Centrum kon een hotsing niet meer vermijden, de fietser werd door de lucht geslingerd en viel op straat neer, waarbij de dood vrijwel op slag moet zün ingetreden. De heer R., die sterk remde en nog trachtte uit te wijken, Nvilde niet tusscben de boomen door op het rijwielpad terecht komen, waai zich wielrijders be vonden en reed daarom tegen een hoorn. I)e auto werd zwaar be schadigd de heer R. liep een hoofdwonde en een lichte hersen schudding op. Motorrijder op vier jongens ingereden Op lot nu toe onopgehelderde wijze is de ruim twintigjarige de Groot uit Utrecht, gisteravond om negen uur op den Kanaaldijk in de gemeente Jutphaas met zijn motor op vier jongens ingereden. De G. sloeg over den kop en werd op slag gedood. Twee van de aan. geredenen jongelieden kregen een hersenschudding en werden over gebracht naar het stads- en acade misch ziekenhuis te Utrecht. Aanrijding met doodelijk gevolg Gisterochtend is te Raamsdonks- veer de zestigjarige heer P. Tabak Raamsdonkveer, die weifelde bij het oversteken van de Prins Hen drikstraat, aangereden door den wielrijder K. uit R'dorp. De heer I. werd tegen den grond gesmakt en bleef bewusteloos met een bloedende hoofdwonde liggen. Hij werd naar zijn woning gebracht, waar bleek, dat hij een schedel- basisfractuur had opgeloopen. In den loop van den middag is hij aan de gevolgen overleden. Fietser aangereden en gedood Op den Oud-Arnhemschen Boven- weg onder de gemeente Driebergen is gistermorgen de heer C. var. Scherpenzeel uit Zeist, die op de fiets reed, door een auto aange reden en op slag gedood. Doodelijke aanrijding te Oude Rijn De ruim 40-jarig heer Feiten uit Vleuten stak gistermiddag zonder eenig teeken te geven, op zijn rijwiel ter hoogte van de nieuwe verkeersbrug over het Merwede kanaal in de gemeente Oude Rijn den rijksweg over. De man werd door eer. auto aangereden en ernstig gewond. In den loop van den avond h hij in 't stads- en acade misch ziekenhuis te Utrecht aan de gevolgen overleden. Waalwijksche en Langstraatsche Courant is het eenige blad dat U de berichten, verslagen van ge meenteraad en andere belang rijke vergaderingen uitvoerig en volledig geeft van Waalwijk.de Langstraat en omgeving. In dit blad vindt men vraag en aanbod van personeel uit de industrie, verkoopingen van notarissen, ingezonden stukken enz. WSC krijgt a.s. Zondag op haar terrein bezoek van de nieuwe tweede klasser „Alliance" uit Roosendaal. Zooals bekend promoveerde „Alliance" in het afgeloo pen seizoen ongeslagen naar de tweede klasse. WAALWIJKSCHE JEUGDCOMPETITIE. In verband met de vroeg invallende duisternis zullen de wedstrijden voor taan op Zaterdagmiddag 3 uur gespeeld worden, te beginnen 9 September. Voor a.s. Vrijdag zijn alleen vastge steld: Juliana aJuliana b. WSC b—WSC a. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN TE MILAAN. Derkscn wereldkampioen. Algemeen werd verwacht dat, als gevolg van de internationale spanning de wereldkampioen schappen te Milaan geen doorgang zouden vin den, doordat de candidaten voor de wereldtitels genoodzaakt zouden worden, Milaan te verla ten. Het gerucht dat de Franschen niet zouden deelnemen, werd tegengesproken, zoodat de wedstrijden niets aan belangrijkheid hebben in geboet. Het Italiaansche publiek, dat in groote drom men naar de prachtige Vigorellibaan was ge stroomd, heeft zich van een zeer sportieve zijde laten kennen. Vooral de Nederlanders werden daverend toegejuicht, wanneer een onzer land- genooten er in slaagde zijn serie te winnen. Nederland heeft blijkbaar in Italië een streepje voor. Het meeste plezier had het publiek er in toen de Italiaan Bovet het den Duitscher Metze zoo lastig maakte, dat beiden 't slachtoffer werden van hun krachtsinspanning en Wals, die uitstekend getrokken werd door zijn gang maker Kaser, de le serie achter den motor won. Derksen bereikte zooals te voorzien was de finale bij de amateurs, evenals van Vliet bij de profs. Waar Klink een overwinning boekte in de achtervolging op den Engelschman Hill, kunnen we zeggen dat onze vertegenwoordigers aan de verwachtingen hebben voldaan, al heeft Smits door een ontactische rit het niet ver ge bracht. Van de Vijver trof het al heel ongeluk kig, dat hij uit moest komen tegen Scherens. Ondanks zijn minder physieke gesteldheid, heeft hij zich kranig geweerd en is hij ondanks de geleden nederlaag, eervol gesneuveld. Derksen moest het in de finale opnemen tegen zijn ernstigsten concurrent Astolfi. Het ging ge lijk op. De Italiaan gleed kort voor de finish uit en Derksen werd meegesleurd in den val. On middellijk werd er afgebeld, terwijl de renners werden weggedragen. Helzelide herhaalde zich toen Scherens en Van Vliet aan den slag gingen. Van Vliet nam den kop, met vlak daarachter Scherens. Deze wilde door een vlijmscherpe demarrage van Vliet passeeren. Van Vliet is hierdoor misschien zenuwachtig geworden, in ieder geval onze landgenoot maakte een lichte slingering, Sche rens raakte het wiel van hem en ook nu plof ten beide renners op de baan. Deze valpartij was veel ernstiger dan die, welke Derksen was overkomen. Zaterdagavond werd de le voorwedstrijd voor het wereldkampioenschap der stayers ver reden en Zondagmiddag volgde de tweede man che. De serie van Zaterdagavond had in zoo verre een verrassend verloop, dat de titelver dediger Metze geen winnaar werd, doch onze landgenoot Wals, die achter Kaeser 'n zeer tac tische race reed. Aanvankelijk had 't er alles van dat Metze zou winnen, doch de strijd met den Italiaan Bovet en den Belg Meuleman had zooveel van zijn krachten gevergd, dat hij tien ronden voor het einde een enorme inzinking kreeg, waarvan Wals, die juist den aanval had ingezet, dankbaar profiteerde. Onbedreigd werd onze landgenoot le, terwijl Metze op de laat ste plaats eindigde, nota bene met drie ronden achterstand, omdat hij het contact met zijn ma chine verloor. In de 2e manche domineerde Lohmann. Reeds na 25 ronden had hij zich van de 4e plaats naar den kop opgewerkt en van toen af lapte hij zijn tegenstanders zooals hij wilde. De Fransche kampioen Minardi staakte na 50 km. den strijd. De uitslagen van de beide manches luiden: 1 Wals 1 uur 25 min. 40 sec.; 2 Meuleman, B. op 100 meter: 3 Bovet, Italië, op 230 meter, 4 Metze D. op 3 ronden. 2e manche: 1 Lohmann D. 1 uur 18 min. 24 sec., 2 Danholt, Denemarken met 4 ronden achterstand, 3 Krauss, Luxemburg op 10 ron- den, 4 Suter, Zwitserland op 16 ronden. Wals en Lohmann hebben zich reeds voor de finale geplaatst. De Nederlandsche kampioen in de achtervol ging, Klink, heeft zich voor de halve finale in het nummer 5 km. poursuite geplaatst. Hij sloeg den Engelschman Hill op regelmatige wijze in een bijzonder snellen tijd. In de eerste serie startte Klink, Ned. tegen Hill, Eng. Klink won dezen wedstrijd in den zeer fraaien tijd van 6 min. 20,6 sec., hetgeen tevens de beste tijd van den middag was. Hij veroverde na twee ronden eenigen voorsprong op den Engelschman en won tenslotte met 130 m. verschil. Zijn gemiddelde snelheid bedroeq 47,294. 2e serie: Ammar Fr. 6. min 26,2 sec.; 2 Lit- schi, Zwitserland op 100 meter. 3e serie: 1 Battesini, Italië, 6 min. 23 sec., 2 Jacobsen, Denemarken op 10 meter. 4e serie: 1 Somers B. 6 min. 23.2 sec. DUIVENSPORT. De Eendracht. Bovengenoemde vereeniging hield Zon dag een wedvlucht vanuit Pont St Maxence met den volgenden uitslag: Afstand 317 K.M. Wind Zuid. Eerste duif 12.2(5.22. Laatste duif 12.55.53 P. Schoemans 1 4 7 9 21 30; A. v. Eyck 2 5 15; C. Witlox 3 8 14 25 2(5; C. Schuwer 6 12 28 29; K. Broumels 10 11 19 24; Joh. Verhagen 13 27; P. L. Pullens 1(5; P. de Jongh 17; A. Stokwiel- der 18; M. Zwaans 20; Th. de Ronde 22 23. le kampioen C. Schuwer; 2e kampioen C. Witlox; 3e kampioen P. Schoemans. KAATSHEUVEL. De K.C.C. hield in samenwerking niet de D011- gensche Postduivenverenigingen en de NVaalwijk- sclie Postduivenvereniging Zondag 19 Augustus een wedvlucht vanuit Noyon met jonge duiven. De eerste duif arriveerde 0111 12.37.22 met een snelheid van ütil meter; de laatste om 1.51.23 niet een snelheid van 76(5.32 meter. W. is Waal wijk, D. is Dongen; de anderenKaatsheuvel. De uitslag was: A. Stam W. 1, 6 22 45 59 88 92; A. Trommelen D. 2, 69: A. v. d. Hoven 3, 37 63 117; Jos. Koenen D. 4, 48 67 124; A. Spijk W. 5; G. v. Loon I). 7, 9; Jos. Schraauwers 8, 29 35 4 4 86 90; .1. Opper man 10, 11 114 126; M. Soeterboek 12; M. de Bondt D. 13, 113; Jac. Vloemans 14, 84 119 132; F. v. Gorp D. 15, 122; C. v. Boxtel 16; Jac. de Wit 17, 79 81 131; A. v. Kuijk 18, 102; C. de Bondt 19, 53 02 77 136; G. v. d. Lindn 20, 123 134; J. Couwenberg 21; Vlc. v. Disseldorp D. 23; A. de Brouwer 24, 71; P. Willemen W. 25, 80; II. Hendriks 26, 42 121; A. de Peffer W. 28, 32 33 50; J. Verhofstad W. 30; F. v. d. Lindn 81, 38; Jac. v. Dongen 34, 74; L. Ververs 36, 41; Hugo Esch 39, 65 111 128; L. de Bont 40, 93; W. van Heijst 13; J. Looymans D. 46; A. Timmermans W. 47; W. v. Bokhoven W. 51, 116; Ad. v. Iim- men D. 52; Jac. v. Herp D. 54; L. de Bruine W. 55, 128; J. Roesen 56, 58; A. Hensen W. 57; Sj. Pijnenburg GO; J. v. Wanrooy 61, 91; A. de Smit D. 64; W. de Bondt I). 66; A. Hofman 68. 127; A. Vermeulen D. 70; L. Mosselveld 72; I.. van Reijen D. 73, 130; L. Franken D. 75, 104; L. Mlchlelsen D. 76; P. Stokkermans 78; J. Lenz- Jiolz 82, 89; H. Pullens NV. 83; Ant. Snoeren 85; F. v. d. Assem D. 87, 112; F. v. Gorp D. 94, 95 100; H. Voogd 90; A. Verharen D. 97, 101; C. Corstanje 98; C. v. Rooy 99; J. v. Riel 103; A. Zacht 105, 129; Chr. Steenbergen 106; L. Mossel veld 107, 118; A. Smit 108; B. Kemmeren 109; A. Pijnenburg 110 A. de Bie 115; J. Zijlmans 120; J. Corsmit D. 125, 135; G. Vermeulen D. 133. lste overduif L. de Bruine Waalwijk. De K.C.C. hield Zondag met de Dongensche Postduivcnvereenigingen en de Waalwijksche duivenbond een wedvlucht vanuit Pont St. Ma xence voor jonge duiven. De eerste duif arri veerde om 12.13.46 met een snelheid van 1209.8 meter, de laatste om 12.18.30 met een snelheid van 1086.8 meter. D. is Dongen, NV. is Waalwijk, de anderen Kaatsheuvel. De uitslag was: 1 A. Trommelen D.; 2 J. Verhofstad NV.; 3, 38 54 A. de Peffer NV.; 4, 8 16 18 58 A. Stam NV.; 5, 6 10 30 55 L. Mosselveld; 7, 66 Jac. v. Dongn; 9, 15 37 53 A. v. d. Hoven; 11 L. Franken D. 12 A. Smit D.13, 23 Jos. Koenen D.11, 34 Jaé. Vloemans; 17 G. v. Loon D.; 19, 24 36 47 Hugo Esch; 20, 21 32 42 51 P. Wlllemse NV.; 22 Sj. Pijnenburg; 25, 49 Chr. Steenbergen; 26, 29 A. de Brouwer; 27 A. Vermeulen D.28, 50 J. Opperman; 31 NV. v. Heijst; 33, 64 M. Soeter boek; 35 A. Emmen D.39, 61 F. v. d. Assem D. 40, 57 W. v. Bokhoven W.41 G. Vermeulen D.; 43 A. Hensen NV.44 J. v. WanrooiJ45 H. Hen driks; 46, 62 F. v. d. Linden; 48 L. de Bondt; 52, 60 63 M. de Bondt D.56 H. Ansems D.59 F. v. d. Assem; 65 G. v. d. Linden, lste overduif L. de Bondt.

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 3