Gemeenteraad Drunen. Ti NET LEEIMEISJE onzE irauiiie mum LAATSTE BERICHTEN. Met de 3 Dampo producten bestrijdt IJ alle verkoudheden BURGERLIJKE STAND. Voor de Feestdagen Schaats eru BIOSCOPEN. FIJN BUSSEN VRUCHTEN, heerlijke zout en kaaskoek es .es G. TIMMERMANS-VERHOEVEN Gemeentebegrooting. Eervol ontslag ge meente-secretaris. De kermis gaat door. Begrooting Burgerlijk Armbestuur. GEVRAAGD voor den Winkel, niet onder de 18 jaar. DIN A DUMOULIN EEN NIEUWE PRIJSVRAAG, WAARVOOR 10 BOEKEN WORDEN UITGELOOFD. t MARIE THÉRÈSE VOOR BJ EEN GLAASJE COGNAC, BRANDEWIJN, JENEVER. CITROEN JENENER. DIVERSE OUDE JENEVER, ADVOCAAT, BOERENJONGENS, -MEISJES. P0RTS00RTEN EN WIJNEN. Binnen en Buitenlandsche LIKEUREN Laageinde 16 Telefoon 258 WAALWIJK. aangifte gedaan van het wegloopen van een Belgischen herdershond. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag, des morgens half tien en des namiddags half drie, Maandag (lsten Kerstdag) 's morgens half tien en 's namiddags half drie en 2en Kerstdag 's morgens half tien op te treden Ds. Oosten- brug. De herstemming ter verkiezing van een notabel der Ncd. Herv. ge meente alhier tusschen de heeren .1. J. de Man en A. Smits, zal plaats hebben a.s. Zaterdagmiddag tusschen 2 en 4 uur, De postduivenvereniging „De Luchtvaart" organiseert op Dinsdag 26 dezer (2en Kerstdag) in hel café Wed. A. van der Haart een postdui- vententoonslelling. Naar wc verne men zal er een keur-colleclie duiven aanwezig zijn, zoodat het voor duiven- 1 ierhebbers zeker de moeite zal Ico nen een kijkje te gaan nemen. Het te dezer piaatse bestaande Comité voor Winterlezingen in de Ncd. Herv. kerk hoopt dezen winter een tweetal samenkomsten te beleggen, waarop als sprekers hopen op te tre den Ds. Kleijne uit Oud Beierland op 10 Januari a.s. en Ds. Vroeg in de Weij te Hoogeveen op 22 Februari. Met de leerlingen der Ned. Herv. Zondagschool zal het Kerstfeest ge vierd worden op Dinsdag 26 December a.s. (2en Kerstdag). A.s. Zondag des morgens half tien en 's namiddags 2 uur, lsten Kerstdag 's morgens half tien en 's-namiddags twee uur en 2en Kerstdag 's morgens half tien, hoopt voor de Ned. Herv. ge meente aan den Loonschendijk op te treden Ds. Vroeg in de Weij. Kerstavond aan Hitier te Berchtesga- den zou worden overhandigd. Een vrachtwagen van de fa. Huij- bers te Overveen is door een sneltrein gegrepen. Twee inzittenden uit Haar lem werden gedood. Een boot met elf militairen is bij Renswoude omgeslagen; 3 militairen die niet konden zwemmen zijn verdron ken. UITBREIDING DER LEDERFABRIEK FA. L. MOMBERS TE WAALWIJK. De Fransche verliezen hebben tot dusverre bedragen 1136 man in 't Wes ten. 200 man van de vloot. 42 leden der luchtmacht. Bij de spoorwegramp bij Genthin in Duitschland zijn reeds 132 dooden geteld. Een brug over de Seine is te Pa rijs ingestort; er zijn 20 dooden. VS»*-rjr De Russen hebben op alle fron ten ernstige verliezen geleden en zijn op talrijke punten op den terugtocht. Blijkens gelijkluidende berichten zou Himmler, de rijksleider van de S.S., die zoo juist in Italië heeft vertoefd, naar Berlijn zijn teruggekeerd met een boodschap van Mussolini aan Hitier, betrekking hebbende op ,,een soort Kerst-vredes-aanboddat nog vóór Dinsdagavond kwam de raad der ge meente Drunen onder voorzitterschap van burgemeester Mr. R. v. d. Heijden in openbare vergadering byeen. De heer P. H. R. M. Janssen, is in De cember '38 benoemd tot tijdelijk leeraar aan de gemeentelijke vakschool voor schoenmakers. Daar de heer Janssen niet beschikt over de vereischte bevoegd heden, kan deze leeraar niet definitief worden aangesteld, zoodat B. en W. voor stellen hem thans wederom voor 1 jaar tijdelijk aan te stellen, hetgeen z.h.st. wordt besloten. Bij de benoeming van de commissie tot wering van het schoolverzuim, we gens periodiek aftreden van de geheele commissie en bloc worden al de heeren eveneens en bloc z.h.st. herbenoemd. Deze leden zijn de heeren J. v. Rooy, Willems, v. Delft, v. d. Sanden, Veltman en van Lochten. Aan de orde komt vervolgens een ver zoek van de Fa. Gebr. Elshout, om den berm van den weg tegenover den ingang der fabriek van gemeentewege te doen bestraten. Enkele dingen zijn B. en W. in dit ver zoek niet duidelijk. Dergelijke tegemoet komingen zijn nog niet verleend. B. en W. hebben geen bezwaren om de bestra ting te laten uitoefenen door de Gebr. Elshout, altijd onder toezicht van B. en W. Wanneer de raad evenwel goedgun stig beschikt op dit verzoek wordt er geen gevaarlijk precedent geschapen. B. en W. stellen voor afwijzend op het verzoek te beshcikkcn en aan B. en W. overlaten, dat Gebr. Elshout bestrating op eigen kosten uitvoeren onder toezicht van B. en W. Z.h.st. gaat de raad hiermee accoord. Het reglement van orde voor de raads vergaderingen wordt zoodanig gewijzigd, dat de vergadering voortaan precies op tijd zal worden geopend. De leden die dan minder dan 15 minuten te laat ko men, kunnen de presentielijst nog teeke nen. De overigen niet. Mocht er een kwartier na het tijdstip, waarop de vergadering zou beginnen het vereischte quorum nog niet aanwezig zijn, dan gaat de vergadering niet door. Tevens wordt besloten om op verzoek van „Brabantia Nostra" de vergaderingen met gebed te openen en te sluiten. He lid v. d. Wiel stelt voor de vergade ringen voortaan om 7.15 uur te openen, daar het hem welhaast onmogelijk is an ders op tijd aanwezig te zijn. De voorzitter heeft hiertegen geen be zwaar en is ook genegen voortaan om 7.30 uu te beginnen. Op een vraag van den heer van Dal antwoordt de voorzit ter, dat wanneer de vergaderingen niet doorgaan daar het vereischte quorum niet aanwezig is er ook geen presentie geld wordt gegeven. De begrooting 1940 van het Burgerlijk Armbestuur gaat onder den hamer door. Hierbij heeft men op ccnige posten wat kunnen bezuinigen in vergelijking met i het vorige dienstjaar. Zoo zijn de bestee- I dingskosten en de bedeeling in geld wat lager geraamd. De eerste, omdat de ge meente zich daartegen heeft verzekerd en de tweede in verband met de tijdsom- sandigheden. De post voor verzekerin gen is in verband niet de besteedingskos- ten wat hooger geraamd moeten worden, maar toch levert deze gang van zaken nog een aanmerkelijk voordeel op. In de begooting is een gemeentesubsidie ver werkt van 8400. De gemeentebegrooling. In de gemeenlebegrooting is slechts weinig verschil met net vorige jaar. De extra bijdrage uit het werkioosneidsub- sidie fonds en de beiastingbijdrage is on geveer even hoog dan het vorige jaar. Under Algemeen Beheer zijn de kosten voor de jaarwedde van den secretaris la ger kunnen worden geraamd in verband met de benoeming van een jongere func tionaris. De kosten voor onderhoud van gebouwen moesten echter wat hooger worden berekend naar aanleiding van het nieuwe gemeentehuis Ook is er eei. post uitgetrokken voor aansluiting bij het sreekplan. De heer v. d. Wiel vindt 5U0.voor onderhoud gebouwen wel wat hoog, ter wijl hij ook is tegen aansluiting bij het streekplan. De heer van Dal vraagt wat het streek plan inhoudt. De voorzitter antwoordt dat lie de op zet van het streekplan is om de uitbrei dingsplannen van de verschillende ge- meeiuen in gelijke banen te houden, waardoor een Iraaier geheel zal ontstaan. Alleen deg emeente Drunen is nog nie* aangesloten bij het streekplan en daar om zou het mogelijk zijn, dat de wen- schen en verlangens van de gemeente bij de uitbreidingsplannen in het gedrang zouden komen. Anders kan Drunen by de streekplancommissie zijn verlangens kenbaar maken. Wethouder Muskens verklaart zich ook tegen het streekplan. De heer van Drunen vraagt naar het verband tusschen het streekplan en het bouwbureau, waar op de voorzitter antwoordt, dat dat twee, geheel los van elkaar staande insti tuten zyn. De heer v. d. Wiel meent, dat het streekplan zich met de bebouwing be moeit. Hij kent hiervan voorbeelden, doch de voorzitter zegt, dat het dan was in gemeenten die ook bij het bouwbureau waren aangesloten. Het voorstel van B. en W. om aan te sluiten bij de streekplan-commissie word verworpen. Tegen stemden de hee ren: Vughts, Maas, van Wezel, de Baai, Muskens, Vrijhoeve en v. d. Wiel. Verder was op de begrooting een post van 125.uitgetrokken om aan te slui ten bij het bureau van verificatie van Nderlandsche Gemeenten, ten einde zoo doende de meest economische controle Dampo-verkoudheids-balsem, Pot 50, Doos 30 ct. Dampo-hoestbonbons. Doos 25 ct. Dampo-neusdruppels, Flaccn n tr upp clspuitje 60 c mm Beste kinderen, Zoals ik jullie beloofd had, zou ik voor Kerstmis nog met een prijsvraag voor de dag komen en natuurlijk houd ik woord, want dit doe ik altijd. Op de vorige puzzle waren heel wat brieven gekomen hoor en jullie Oom Piet heeft er een kwade dag mee ge had, maar toch hoop ik dat er nu nog >cci r^eer mee zullen doen, want we kunnen ook tweemaal zoveel prijzen geven. Zijn jullie al zo nieuwsgietig wat voor hoeken het zijn die de winnaars ontvangen? Nou, dan moet je maar eens gaan kijken in de etalage van „De Echo", daar liggen ze vanaf Zaterdag uitgestald. Je zult dan zien dat het dubbel de moeite waard is. Nog even een paar waarschuwingen Bij de vorige oplossingen waren er velen, die tal van namen verkeerd had den geschreven. Dat mag niet hoor. Ook moet je zorgen dat de oplossing duidelijk leesbaar is, zodat ik er niet al te veel werk mee heb, want Oom Piet zijn tijd is kostbaar. Dus duidelijk en net werken. Ik stelde het erg op prijs dat veel jongelui aardige briefjes hadden ge schreven bij hun prijsvraag en de in zenders die met een gedichtje bij mij aankloppen, worden hiervoor ook be dankt. Ik mag dat wel, het getuigt van initiatief. Deze prijsvraag is wat moeilijker dan de vorige, doch ook weer niet zo heel lastig en als je goed uit je ogen kijkt en met aandacht leest en de atlas raadpleegt, zul je het wel vinden. Denk eraan, de oplossing moet we derom uiterlijk Woensdag in mijn be zit zijn, in de brievenbus. I)E PRIJSVRAAG. Dromen kunnen ook alles behalve aangenaam zijn, maar het gebeurt ook wel, dat ze zo leuk zijn, dat je echt spijt hebt dat je wakker wordt. Zo had ook een klein neefje van me een droom, die ik voor jullie verwerkt heb tot een prijsvraag. Overal waar in het vertelsel een plaatsje open is gelaten moet je een woord invullen, dat even veel letters heeft als er puntjes staan. Als je klaar bent neem je van al die woorden de eerste letter en vormt daarmee twee woorden die iets inhou den, dat ik jullie van harte wens. In je oplossing niet alleen de slagzin, maar ook die woordjes, die in het ver haaltje ontbreken, meedelen. Daar gaan we, opgelet: Ik droomde, dat ik met een grote zeeboot naar Zmocht. We voe ren in Noordelijke richting en arri veerden in het land. De mensen waren erg aardig, maar toch beviel het me niet en ik peinsde op middelen om nog wat meer van de wereld te zien. Ein delijk gelukte het mij om als picolo aan boord te komen van een grote Oceaanreus, die in Westelijke richting vertrok naar-. Dat land was heel erg groot en er woonden mensen van allerlei nationaliteit. Men sprak er echter Engels en daar ik nog maar weinig van die schone taal geleerd had, wilde ik weer zo vlug mogelijk vertrekken. Op een goede middag liep ik zo te dwalen met mijn gedachten bij mijn broers en zusjes in Holland, toen ik plotseling tegen een man op liep. Ik stamelde een excuus en wilde doorlopen, maar toen ik hem goed in het gelaat keek, merkte ik dat het ko lonel was, de wereldbe roemde vlieger, die heel alleen jaren geleden in zijn „kistje" de Oceaan was overgestoken. De vlieger liep weer met Oceaan-plannen rond en vroeg of ik meewilde. Natuurlijk nam ik zijn aan bod met beide handen aan en na 7 lan ge dagen en 7 lange nachten in Zuid- Oostelijke richting te hebben gevlogen kwamen we inIk vond 't in dit eilandenrijk echter veel te warm en ook de piloot wilde graag vertrekken. Nadat we er dan een paar weken wa ren geweest en wat Hollandse ken nissen hadden bezocht, vertrokken we weer naar Holland. Na die lange vlieg tochten hadden we behoefte aan de heerlijke rustige watersport en dus gingen we kanoën op de G in Limburg. Een paar dagen hielden we dat vol, maar de onrustige natuur van mijn grote vriend wilde met alle geweld naarom te luieren op het strand. Weet je wie we daar tegen het lijf liepen? Je raadt het nooit. Eerst dachten we dat het de Engelse minis ter was die zou gaan vertellen over R- d - V (het be kende dieren-epos uit de 13e eeuw maar toen ik hem van dichtbij zag, bleek het de bekende wielrenner te zijn. Deze zeide, dat hij over een dat is een winstaandeel, eens ruzie had gekregen met een door wraakgo dinnen, dus Fovermeesterd Arabisch opperhoofd, een Dat heerschap stuurde hem een heel leger bandieten op zijn dak. De renner nam echter zijn fiets en in één adem ped delde hij naar Waalwijk. Een vliegtuigen, dat gelijk met hem was opgestegen, kon hem met geen moge lijkheid bijhouden. Toen de renner uit verteld was gaf de piloot hem spon taan de hand en zei, dat hij hem een fidele kerel vond. Met ons drieën stap te we toen op de fiets en arriveerden in het mooie Limburgsche plaatsje Daar huurden we een kas teel van een Tdat is een lid van een geestelijke ridderorde tij dens de kruistochten in 1118 gesticht, en bleven er ons leven lang. Oom Piet. De uitbreiding der Lederfabriek Firma L. Mombers te Waalwijk is thans voltooid. Wij brengen hier de looierij in beeld, waarin de nieuwste machines voor de fabricatie van Vachezoolleder en Splitleder ondergebracht zijn. te krygen op het werk van den gemeente ontvanger. De heer Maas meende, dat B. en W. voldoende capaciteiten hadden om zich met het betrokkene onderzoek te blijven belasen, doch de voorzitter, het compli ment van het lid Maas zeer op prijs stel lende, achtte het juister toch maar bij het bureau aan te sluiten. Het voorstel komt dan in stemming en wordt aangenomen met 8 tegen 3 stemmen Tegen stemden de heeren Maas, van Wezel en Vrijhoeve. In het hoofdstuk openbare veiligheid was een post uitgetrokken van 40. voor toelage aan een veldwachter, die in het bezit was van een politiehond met certificaat. De heer v. d. Wiel achtte die 40, onnoodig, daar het salaris toch hoog ge noeg was. Uok de heer Maas verklaarde zich tegen deze post. De heer Muskens vond het juister om eersi een toelage te geven, wanneer was gebleken, dat de po litiehond iets presteerde. De voorzitter was evenwel van mee- ning, dat een politie-hond met certifi caat groote diensten zou kunnen bewij zen, vooral tijdens den nachtdienst en bovendien ook preventief zou werken. Het voorstel om aan een veldwachter die een politiehond heeft met certificaat 40,— vergoeding te verleenen komt in stemming en wordt verworpen, met 5 te gen G stemmen. Tegen stemden de heeren Maas, van Dal, Muskens, Vrijhoeve, v. d. Wiel en van Wezel. De kermis gaal door. Bij hoofdstuk G is het staangeld voor de kermis geraamd op 2250. De heer v. d. Wie vraagt wat B. en W. van plan zijn te doen, wanneer de kermis niet doorgaat. Wanneer hij zich goed her innert is er in de vorige mobilisatie geen enkele kermis doorgegaan, terwijl de groote steden in het najaar de kermis di rect hebben afgelast. De voorzitter antwoordt, dat het in ieders belang is, dat hel normale dageiijk- sche leven zooveel mogelyk gewoon voort gang vindt. Daarom moet ook de kermis gewoon doorgaan. Dat de kermissen in het begin van de mobilisatie werden af gelast is overigens heel begrijpelijk, aan gezien toen het geheele bedrijfsleven eenigszins uit zijn verband was gerukt. De toestand heeft zich nu echter aan gepast aan de mobilisatie, zoodat er niet het minste bezwaar is om de kermis te iaën doorgaan. Bovendien zou de gemeen te dan een belangrijke inkomsten post moeten missen. Begrijpelijk zal ze zoo ei- ernstige acute gevaren aanwezig zijn ech ter worden afgelast. Bij de behandeling van het onderwijs zegt de heer van Dal de post voor subsi die aan middelbaar onderwijs erg hoog te vinden, waarop de voorzitter ant woordt, dat de gemeente voor iedere leer ling, die een scnool hezoekt van de Ver- eenigng „Uns middelbaar Onderwijs" 1UU moet betalen. Anders zouden de leerlingen naar rijks- en gemeentescho len moeten worden gestuurd en dan moet de gemeente per leerling 3U0 betalen. Hierna wordt de begrooting behoudens de reeds genoemde twee wyzigngen z.h. st. aangenomen. Zij sluit aan inkomsten en uitgaven op 227.203.53 in den gewo nen dienst en 14657.02 in kapitaal- dienst. Batig slot belasingen is geraamd op 33501,en voor onvoorzien is 1397.12 uitgetrokken. üp een tweetal subside aanvragen, n.l. van het Provinciale Wit-Gele Kruis en van de R.K. Militaire Vereeniging te Vught wordt overeenkomstig het voor stel van B. en W. afwijzend beschik. Eenige wijzigngen van de gemeentebe grooting 1939 gaan onder den hamer door. Eervol ontslag gemeente-secretaris. Van den gemeente-secretaris, den heer M. J. Veltman is een verzoek ingekomen om hem wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd per 1 Jan. 1940 eervol ontslag te verleenen uit zijn functie van gemeente-secretaris en amb- enaar van den burgerlijken stand. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. word besloten om dit verzoek op de meest eervolle wijze oe te staan, terwijl later een officieel afscheid zal worden gehouden. Bij de rondvraag bepleit de heer Maas een keertje meer vergaderen, opdat de vergaderingen niet zoo lang zouden du ren. Nu is het al geruimen tijd geleden, want de laatste vergadering is gehouden in September. De voorzitter zegt, dat er gewoonlijk wordt vergaderd om de zes weken, doch dat dit in verband met de begrooting niet mogelijk was. De heer Vughts vraagt om verbetering van het fietspad op den Zeedijk, hetgeen de voorziter zal laten bekijken. De heer van Drunen vraagt of de zaak met NVilligers betreffende den weg in Elshout nu al afgewerkt is. Volgens den voorzitter heeft de arbi- tage-commissie reeds uitspraak gedaan en haewel B. en W. niet geheel en al tevre den zyn over het resultaat is*de gemeente toch altijd nog een 800.goedkooper uit, dan dat zij de eisch van Willigers zonder meer had ingewilligd. MUSIS SACRUM. „Verdi". „Dodge City". De twee hoofdnummers van Musis ver dienen onze aandacht ten volle. De eerste film toont ons het leven van den beroemden componist Giuseppe Ver di en begrijpelijk is er een belangrijk aan tal meters besteed aan muziek en zang. Overigens is hel leven van dezen com ponist boeiend en interessant genoeg om voor een onderhoudend filmverhaal te zorgen en door hier en daar wat aan te dikken en wat af te laten is Carmine Gollone er in geslaagd een werk te bren gen dat er in ieder opzicht zijn mag. In de hoofdrollen Fosco Giachetti, de bekende zanger Benjamino Gigli, Germa- na Paolicri, Ga by Morlay en Maria Ce- botary. De heerlijke opera's van Verdi n.l.: Ai da, La Traviata, II Trovatore, Don Car los en Rigoletto worden hier uitgevoerd onder de muzikale leiding van Tullo Se raffin met een orkest van 300 musici. De bekende aria's worden gezongen door Benjamino Gigli en Maria Cebotari. Muziekliefhebbers, aantreden, op Maandag, Dinsdag en Woensdag. Het tweede hoofdnummer is van een geheel ander genre, doch vormt een be langrijke Warner Bros-productie, waarin 's werelds meest geliefde „love-team" Errol Flynn en Oliva de Havilland de hoofdrollen vertolken. Het geheel is in prachtige technicolor opgenomen en kwam on^er de bezielende leiding van den beroemden regisseur Michael Curtiz tot stand. Een onderhouden wild-west-film, met de noodige spanning, intrige en liefde. Naast de 2 reeds genoemde sterren kun nen we ook Ann Sheridan bewonderen in haar rol van „The Gay Lady" als zan geres en danseres. (Vrijdag, Zaterdag en Zondag). yri LUXOR-BIOSCOOP. „Betoovering om La Bohème.' „Manége". Luxor komt deze week weer met een schitterend programma, dat zeer zeker de talloozen die met de a.s. feestdagen „een bioscoopje pikken" geheel en al zal voldoen. Van Vrijdag tot en met Zondag draait de fraaie circusfilm van Carmine Galloue «Manége". Albert Matterstock, Attila Hó.' birger, Anneliese. Uhlig, Lucie Höflich, Otto Wernicke en Fita Benkhoff spelen in dit werk de hoofdrollen en zij doen dit op een juiste wijze. Deze film plaatst ons temidden van het circusleven, is rijk bedeeld met zeer fraaie tafereelen en vaak beklemmend van spanning. De regie is van den beroemden regis seur Carmine Gallone en voornamelijk aan hem is het te danken dat deze rol prent zoo'n schitterend succes is gewor den. Het interessante thema wordt vlot en smakelijk afgewerkt en als het einde kom is iedereen voldaan. „Manége" mag niemand missen. Van het eigenlijke Kerstprogramma behoeven we eigenlijk weinig te zeggen. De namen van de sterren zeggen ons al genoeg. Een film toch waarin vier popu late sterren zooals Marta Egerth, Jan Kiepura, Paul Kemp en Theo Lingen op treden kan niet anders dan voortreffe lijk zyn. „Betoovering om La Bohème" is dan- ook een firn, waarvan niets dan goeds valt te zeggen en vooral de zangliefhebbers kunnen hier hun hartje ophalen. Paul Kemp en Theo Lingen zorgen na tuurlijk voor het komische element en verder valt er schitterend ballet en mu ziek van Puccini te bewonderen. De climax van dit werk is cynisch- tragisch en laat een diepen indruk ach- ter. WAALWIJK. Opgave over het tijdvak van 15 De cember tot 22 December 1939. Geboren: Johannes Petrus Cornelis Maria z.v. J. de Man-Danckaert. Aleida Adria- na Anna d.v. G. C. van der Sanden- Bergmans. Emilie Maria Anna d.v. Th. L. J. de Leijer-Sedlmayer. Hen- ricus Antonius Adrianus z.v. J. A. Merkx-van Oijen. Elisabeth Adriana Maria d.v. G. A. v. d. Wiel-v. Gelder. Maria Johanna Josephina d.v. J. S. P. Leijten-van Hoof. Petronella Geertruijda Maria d.v. K. van Es- Knuijver. Overleden: Ant. van de Leur oud 64 jaren. - Ja. A. M. v. Iersel, oud 36 jaren, echt- genoote van J. Timmermans overl. te Tilburg. Huwelij ksaangiften Chr. C. G. Aarts oud 26 jaren en Ja. Ca. Aa.*de Kort oud 22 jaren. Ingekomen personen: J. A. van Tuijl en gezin van Sprang- Capelle. VERLOOFD: JEANNE DONKER en MARTIN V. D. BROEK St. Antoniusst*. Waalwijk. Burg. v. d. Klokkenl. Kerstmis 1939. Geen ontvangdag. Tot onze diepe droefheid overleed heden, slechts 3 maanden oud, ons innig geliefd dochtertje A. van Tilburg L. van Tilburg- Elbers. Waalwijk, 23 Dec. 1939. St. Nicolaas-Ziekenhuis. Aanmelden MAG. „VOLKSBELANG" Grootestraat 192 WA ALWI1 K. nog goed en voor delig Voorzien in ook een-persoons busjes, kleine doperwtjes, hors d'oeuvres artikelen, natte gember, pickups, soepballetjes. bij Grotestr. 327 Telefoon 246. stellen we dit jaar weder een zeer mooie DAG KALENDER ter beschik, king b ij aankoop van minstens f 2.50. Bestel daarom voor de komen de Feestdagen Uwe dranken als

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 6