GEMENGD NIEUWS Een verpletterende nederlaag voor het Oranje team SUMNER WELLES ZEGT ZELF: IK HEB GEEN VREDESPLAN ONTVANGEN. Roosevelt's afgezant, Sumner Welles, heeft, naar Reuter meldt, verklaard, dat hij geen vredesplan of vredesvoor stel van een der oorlogvoerende mo gendheden, welke ook, of van eenige andere regeering ontvangen heeft. Evenmin heeft hij een of ander voor stel van dien aard aan een der oorlog voerenden of aan een andere regeering overgebracht. „LOUTER FANTASIE/' Hetzelfde verklaart men in gezag hebbende kringen te Rome. „Het be richt van de elf punten, die Mussolini en Hitier zouden hebben opgesteld is, zoo verklaart men, geheel en al ver zonnen." ANTWOORD OP SCAPA FLOW. ENGELSCHEN BESTOKEN BASIS OP EILAND SYLT. Als antwoord op den aanval van de Duitsche luchtmacht tegen de Britsche vlootbasis in Scapa Flow, heeft de Britsche luchtmacht gisteravond om circa acht uur de Duitsche vliegtuig basis te Hörnum op het eiland Sylt ge bombardeerd. Volgens de officieele Britsche lezing heeft de Duitsche luchtbasis zware schade geleden. Het Duitsche Nieuws bureau daarentegen meldt, dat hoege naamd geen schade werd aangericht. Slechts geraakte een huis in brand. DE ELF PUNTEN VAN HET VREDESPROGRAM. Wij hebben bij de publicatie dezer elf punten direct gewaarschuwd daar aan niet veel geloof te hechten, daar een en ander wel op fantasie zou be rusten. Het leken geen voorstellen die Duitschland stellen zal en als ze ver band hielden met het bezoek van Sum ner Welles, dan zou deze toch eerst wel rapport uitbrengen in Amerika aan president Roosevelt. 't Is dan ook gebleken dat er niets van bestaat, maar toch willen we on ze lezers niet onthouden van de elf punten, waarvan in verschillende En- gelsche en Amerikaansche bladen mel ding wordt gemaakt. Deze luiden als volgt: le. Algemeene ontwapening te land, ter zee en in de lucht. 2e. Terugkeer naar het viermogend- heden pact tusschen Engeland, Frank rijk, Duitschland en Italië. Deze mo gendheden zouden een Europeesch di rectorium vormen, dat de plaats in neemt van den Volkenbond en Europa zou verdeelen in vier invloedssferen. Het zou mogelijk zijn, dat een anti- bolsjewistische kruistocht begonnen wordt. 3e. Erkenning van de godsdienstvrij heid. Engeland zou belast worden met de emigratie der Joden uit Duitschland naar Palestina. Italië met de emigratie der Duitsche Joden naar Oost-Afrika en Frankrijk, zou Madagascar beschik baar moeten stellen. 4e. Vrijheid van handel, vrije toe gang tot de grondstoffen en nauw con tact met de Vereenigde Staten voor economische samenwerking. Facilitei ten voor de Duitsche en Italiaansche emigratie (de Italianen in Tunis, de Duitschers in Afrika). 5e. Teruggave der Duitsche koloniën binnen 20 jaar, compensatie door an dere koloniën of anders de vergemak kelijking van Duitsche imigratie in bepaalde gebieden in Afrika. èe. Een nieuw onafhankelijk Polen, bestaande uit een centrale zone van 10 inillioen menschen. Gdynia zou een Poolsche vrijhaven worden, vrijheid van handel in Dantzig, faciliteiten voor den Poolschen handel naar zee. De Poolsche grenzen zouden bij plebis ciet vastgesteld worden, onder leiding van een internationale commissie. 7e. De minderhedenproblemen in Po len en het Donaubekken zouden opge lost worden door emigratie op groote schaal. Het minderhedenprobleem moet verdwijnen. 8e. Chechen, Slovaken en Hongaren zouden een driepartijen-staat vormen, die een bondgenoot van Duitschland zou zijn. Duitschland zou in dien staat gedurende 25 jaar voorrechten verkrij gen in zake industrieën en verbindin- gen. 9e, Oostenrijk blijft deel uitmaken van het Duitsche rijk. 10e. Een Donau-conferentie, die te vens tol-unie zou zijn. Hieraan zouden deelnemen Italië, Duitschland, Joego slavië, Roemenië, Boheinen, Slovakije en Hongarije. De status quo van den Balkan zou ongewijzigd blijven. 11e. Italië zou doortocht, vrij van invoerrechten, krijgen via Djiboeti naar Abessinië. De status der Italianen in Tunus zou herzien worden. De Su- ez-overeenkomst zou vervallen en van 1945 af zouden alle landen vrije door vaart door het Suezkanaal krijgen. Minister Sap overleden Op 54-jarigen leeftijd is plotseling ten gevolge van angina pectoris, overleden de minister van Econo mische Zaken, prof. dr. G. Sap. Onlusten in Lahore Reuter meldt uit Lahore: Officieel wordt gemeld, dat de politie door leden van een Moham medaansch lichaam, aie tegen het bevel der regeering van den Pendsjab een optocht in militaire formatie wilden vormen, is aangevallen. Twee politie-inspecteurs werden ernstig gewond met spaden, welke de be- toogers bij zich hadden.Een districts magistraat werd gewond, 2 politie beambten werden gedood en zes gewond. Hierop opende de politie het vuur, waardoor 23 betoogers gedood werden 39 personen werden gewond. De politie en militairen patrouilleeren thans in de stad. had weg te zullen loopen. Hij had beloofd er niets van te zullen zeggen. Doch nu zijn vriend weg bleef vond hij het verstandiger zijn belofte te breken. Inmiddels hebben de zeer onge ruste ouders reeds een brief van hun reislustigen zoon ontvangen. Het schrijven was afkomstig uit Helmond en het bevatte de mede deeling, dat mijnheer de avonturier niet thuis zou komen als hij weer naar school moest. Hij voegde er aan toe, dat hij geld noodig had.. De lust om verre reizen te doen zal nu wel spoedig verdwenen zijn. Een verjongde enthousiaste Belgische ploeg leert ons nationaal elftal voetballen. Verkeersongeluk met doodelijke afloop Te Groningen. Gistermiddag is de 65 jarige G. H. wonende te Groningen, die per fiets de St. Jansbrug te Groningen wilue oversteken door een vierwieligen vrachtauto, bestuurd door den 20 jarigen J. B. Drouwenermond aan gereden. De wielrijder werd van de fietsgesliugerd en kreeg een ernstige wond aan net achterhoofd, tenge volge waarvan hij Kort daarna is overiedeu. Het lijk is naar het Aca demische ziekeuüuit vervoerd. De politie stelt een onderzoek in De onbewaakte overweg. Een ongeluk te Kaalte. Gisteren is op den onbewaakten overweg bij den Almeloschenweg te Kaalte een ernstig ongeluk gebeurd. De heer L. Uysterhoeve, commissi- onnair in textielgoederen uit En schedé kwam met zijn auto uit de richting Nijverdal, juist toen uit Kaalte de trein Zwolle—Almelo na derde. Waarschijnlijk heeft de heer U. den trein niet tijdig genoeg ge zien. De auto werd aan de achter zijde gegrepen. De bestuurder werd uit de auto geslingerd, Hij liep zeer ernstige hoofdwonden cp. De auto werd totaal versplinteid Een dokter uit Kaalte, die spoedig ter plaatse was en de eerste hulp verleende, achtte overbrenging naar het zieken huis te Kaalte nooezakelijk. De toestand van den heer U. is zeer ernstig. De trein had ongeveer een half uur vertraging. Door stroom getroffen en gedood. Doodelijk ongeluk te Haaren (Gr.) Gistermiddagdroegen op de scheeps werf Waterhuizen aan het Winscho- teidiep onder de gemeente Haren (Gr.), twee arbeiders een acetyleen- toestel uit een loods, waarbij het bleef haken aan een onder electri- schen staande kabel. Het gevolg was dat ook het acetyleentoestel onder stroom geraakte en dat de beiden arbeiders werden getroffen. Een van hen zakte onmiddellijk bewusteloos ineen. De tweede riep luid om hulp. E211 derde arbeider schakelde onmiddellijk den stroom uit. De man, die het bewustzijn had verloien, de 20-jarige J. Nijburg is kort na het gebeurde overleden De andere arbeider is met den schrik vrijgekomen. Doodelijk ongeluk. Bij het reinigen van een kuip in een der lokalen van de chemische fabritk te Naaiden, is een 55-jarige arbeider voorover in een kuip ge vallen. De man werd levenloos op gehaald. Jongen overreden en gedood. Te Botterdam is de 12-jarige knaap S. W. v. d. Maden uit de Abcoude straat van een vrachtauto gevallen. De jongen kreeg een wiel over zich heen en werd zoo ernstig gewond, dat hij tijdens hel vervoer naar het 'ziekenhuis overleed. Koppensneliers aan het werk. Koppensnellers uit de wildernissen van 't Corjillera-gebergte zijn door gedrongen in een dal in de provincie Nueva Ecija (Manilla), waar zij een uit negen leden bestaand gezin ont hoofden Volgens de politie geloof den de koppensnellers, dat het gezin in hun jachtgebied was binnenge komen, Vijftienjarige Oosterhouter op avontuur. De politieradio heeft het signale ment omgeroepen van den 15 jarigen knaap J. v. R., wonende te Ooster- hout die sinds vorige week van huis is weggeloopen met medeneming van een tientje dat hij op school moest afgeven voor zijn Mulo-examen. De avontuurlijke jongeman aldus he D. v. N* en Z. liet geen taal of leeken van zich hooren en een vriendje, dat hij blijkbaar in ver trouwen had genomen meld de zich tenslotte bij ouders en politie om te vertellen, dat v. R. hem gezegd De interland-wedstrijd tusschen Neder land en België, die zooals van ouds in de Sinjorenstad werd gehouden is geëin digd in een vepletterende nederlaag van e Oranjemannen. De Hollanders, die practisch niets in de pap te brokken hadden en lam geslagen leken tegenover 't geestdriftige spel van de roode duivels, zagen doelpunt na doel punt achter Michel verdwijnen totdat het einde kwam met een recod-nederlaag. De zilveren jubileum-wedstrijd van Caldenhove is geëindigd in een zwarte bladzijde, uit onze voetbal geschiedenis. De wedstrijd. Nadat de eerste 1Ü minuten besteed wa ren geweest aan verkenningstochten, kwam er eenige teckening in den strijd. De Belgen hebben den eersten hoek schop genomen en als bij een doelwor- steling Michel redt blijkt uit zijn optre den dat hfj zeer nerveus is. In het veld gaat het gelijk op. De Harder, die vrij staat, brengt den bal keurig op, geeft op het juiste moment over aan Vente, die wel berekend in het hoekje plaatst. Via een been en een paar hoofden, waar bij ook de doelverdediger den bal nog aan raakt, wordt het leder tot hoekschop ver werkt. De Nederlandsche verdediging maakt een niet al te zekeren indruk en vooral doelverdediger Michel wordt sterk op de proef gesteld. Een fraai schot van Van Craen wordt door Michel tegen de lat getipt, van der Wouwer is er onmiddel lijk bij, maar de keeper gooit zich moe dig op den bal, waardoor Caldenhove nog in staat wordt gesteld te redden. Het is echter uitstel van executie, want na zestien minuten is Michel reeds voor de eerste maal gepasseerd als de schiet- vaardige Nelis een laag schot inzendt, dat door den Nederlandschey doelverde diger verkeerd beoordeeld wordt. Mede door het effect verdwijnt het leder in het hoekje. (10). Beide ploegen gooien er nog een schep je op, een schot van Drager na een goed opgezetten aanval een zeldzaamheid vliegt naast. In de hitte van den strijd krijgt de Belgische linksbuiten Eecke- mans kramp en hij moet enkele minuten van het veld verdwijnen. Een tweede hoekschop op het Belgi sche doel wordt genomen. Vente kopt in, maar de Raedt heeft zich uitstekend op gesteld. Langzamerhand blijkt, dat de Belgen het in enthousiasme van ons winnen, zij zitten er meer op, hef tempo is hooger, zoodat de Oranjetruien steeds iets te laat zijn. Tien minuten voor de rust weet Voorhoof dankbaar gebruik te maken van slecht weg werken der Nederlandsche verdediging, eerst schiet hij tegen Cal denhove aan en de terugspringende ba! wordt onhoudbaar in het doel geplaatst, (2—0). Na een hoekschop, door de Harder ge nomen, schiet Vente in, de bal komt te gen den onderkant van de lat, maar stuit niet in, maar voor het doel. Scheidsrech ter Wuthrich heeft zich vlak bij de doel lijn opgesteld en heeft duidelijk kunnen constateeren dat het leder de doellijn niet is gepasseerd. Het Oranjeteam komt terug, weer wordt bijna een Hollandsch doelpunt geteld, als een kopbal van Smit over vele Belgen heen in doel belandt, doch van Caelenberg heeft zich op de lijn opgesteld en kopt den bal er uit. Fraai werk. Als Stam kort daarop onoodig op Mi chel terugspeelt, heeft de doelman het leder wederom niet klemvast in de han den. Van Craen is er onmiddellijk bij en weet zonder moeite het derde doelpunt voor België le scoren. Op dat moment is Nederland reeds een geslagen elfal. Direct na de hervatting zijn de Belgen sterk in den aanval en onze verdediging gaat steeds onzekerder spelen. Als Wil- ders blijft staan voor een vermeend bui- tenspelgeval, heeft van Craen geen moei te een vierde doelpunt voor zijn land te maken. (40). In het Nederlandsch elftal lukte niets meer, alle spelers zijn er volkomen uit en zelfs Smit en Bas Paauwe voelen er den weerslag van. Na achttien minuten maakt van Craen opnieuw een doelpunt, nu echter in zuiver buitenspelpositie, waar voor de geheele Nederlandsche achter hoede heeft geappelleerd. De heer Wu thrich heeft echter niets gezien en ook het protest van aanvoerder Caldenhove helpt niets. De middenlinie van Neder land steunt zeer slecht, het plaatsen lijkt naar niets, waardoor de voorhoede ge heel op haar zelf is aangewezen. Dertien minuten voor het einde loopt van Craen goed door, Michel kan den bal slechts wegtrappen, hij schiet daar bij tegen Wilders aan en zoo ontstond het zesde doelpunt. Vijf minuten voor het einde weet van de Wouwer het zevende doelpunt tegen de geheel gedemoraliseer de Nederlandsche ploeg te maken. Vier minuten voor het einde weet Smit dan, nadat Stam nog tegen de lat heeft ge schoten, een vrijen trap van de Harder te benutten en met een kopbal vliegt het leder langs doelman de Raedt. De eer is gered, maar daar blijft het dan ook bij. Spel en spelers. Dit is de grootste nederlaag zegt 't „D. v. N. en Z." die wij tegen de Roode Duivels ooit geleden hebben. En het is met dezen uitslag juist zoo merkwaardig, dat "hij precies de verhou ding weergeeft. Onze Zuiderburen hebben volkomen verdiend gewonnen en daarmee is dan werkelijkheid geworden, wat tevoren min of meer bevroed was, namelijk, dat dit wel eens 'n wedstrijd worden kon, met groote verrassingen. De doelpunten zijn aan Belgische zijde wel erg goedkoop geweest, waarmee we allerminst zeggen willen, dat daaronder geen uitstekende goals waren, maar de meesten werden toch verkregen door minder goed op dreef zyn van Michel, die al begon met een doelpunt cadeau te geven en dat daarna ook nog een paar maal heeft gedaan. Onze ploeg speelde veel en veel zwak ker dan de Boode Duivels. Er werd om te beginnen geweldig nonchalant ge speeld; verder was het tempo regelmatig te traag en zag men van samenspel vrijwel nimmer iets. Het begon met de halflinie. Deze was allerminst opgewassen tegen de razend snelle en actieve aanvalslinie der tegenstanders, die vooral met Stij- ger aan den eene kant en Wilders aan de andere zijde een loopje konden nemen. Caldenhove, die z'n 25sten interland speelde, schitterde echter met oude be kende glorie, doch waar Sam en zelfs Paauwe een stuk beneden de gestelde verwachtingen bleven, begon Michel zich zeer onzeker te gevoelen, hetgeen duide lijk zichtbaar was aan de manier waarop hij het leder niet zelden wegwerkte. En toen de eerste goal door zijn nerveus op treden een feit geworden was, kon men zien, dat dit een verslechtering van den vorm onzer plopg, die zoo slecht gestart was, bcteckende. Het behoeft niet gezegd, hoe onbevre digend dit resultaat is. Nieuwe proble men komen er weer door op den voor grond, want zeker is, dat de Keuze Cie. niet voor den tweeden keer met dit team. zal durven verschijnen. Het ergst is even wel, dat men meenende met deze ploeg op den goeden weg te zijn, nu weer op nieuw aan het experimenteeren zal moe ten slaan, in de eerste plaats met Stam, die noch als stuwer, noch als verdediger voldaan heeft. De spil Stam zagen wij nergens. Hij viel in één ding op en dat was door zijn slecht plaatsen. Ook verdedigend mankeerde er heel veel aan en hel eenige wat men bij hem zou kunnen bewonderen, was zijn goede wil om er ten minste nog iets van terecht te brengen. Ook Wilders was zeer slecht, het scheen nu eenmaal niet anders le kun nen in dezen kamp, maar er lukte letter lijk niets. Op sommige («ogenblikken zou een beetje meer veine ongetwijfeld van groot gewicht zijn geweest; nu dit ach terwege bleef verloor men uiteindelijk allen moed en trapte er maar op los. Michel kan een goed club-keeper zijn, maar als internationaal mankeert er nog al wat aan. Hij is geen v. d. Meulen, geen Leo Halle, geen v. d. Male en geen Dijk stra. Van onze ploeg waren de buitenspelers nog het best op dreef. Van de rest deug de weinig of niets. I. V. C. B. Derde klasse D. Janv an ArckelODC 23 Vlijmensche BoysSchijndel 2 43 WVHSporters 22 Blauw GeelHEC 43 De Jantjes hebben 't tegen Boxtel niet kunnen bolwerken en moesten op eigen terrein verliezen. Het ging op 't kantje af, maar nog zijn de Vlijmensche Boys ongeslagen. Zonder een enkel verliespunt staan ze nog bo venaan. Blauw-Geel, dat Zondag van 't Waal- wijksche HEC won, begint het hun ech ter lastig te maken. Jammer, dat HEC zoo vaak teleurstelt. WVH heeft zich tegen de Sporters kra nig geweerd en kon er een puntje uit halen. De stand is hier: Vlijm. Boys Blauw Geel Sporters HEC ODC HVC WVH Schijndel 2 Jan van Arckel K. N. V. B. Afdeeling IV A.: Willem II—NAC 2—2 JulianaRoermond 4-2 BW—NOAI) 0—5 Helmond—MVV 3—2 PSV—LONGA 1—1 LimburgiaEindhoven 21 Hel kan aan den regen hebben gelegen, of ergens anders aan, we weten het niet, maar in ieder geval zijn er verrassingen gevallen. De groote gebeurtenis is wel de ove\- winning van Helmond op MVV. De hek kensluiters onttroonden hier nota bene de leiders. Opmerkelijk is voorts de overwinning van Limburgia op Eindhoven. NAC slaagde er met veel moeite in om in Tilburg één puntje te bemachtigen. Juliana won van Roermond en BW slikte een dikke nederlaag van NOAD. PSV speelde op eigen terrein gelijk te gen LONGA. De stand is nu: Juliana NOAD MVV Willem II LONGA Eindhoven NAC PSV BW Limburgia Roermond Helmond I).: le klasse. RKTVV—Schijndel SVDWilhelmina. SVBZ\valuw Best VooruitKolping afgek. II 0 Door haar reeks van overtuigende over winningen vestigt Kolping steeds meer de aandacht op zich. Nu moesten de men schen uit Best het weer ontgelden. For midabel groeit het doelpunten gemiddel de van de leiders aan. Tegen alle verwachtingen in won SVB van de Zwaluwen, die hun staart in Maart raar roerden. Wilhelmina zag kans om SVD een punt je te ontfutselen. De stand is als volgt: Kolping Schijndel Brabantia SVD Zwaluw Wilhelmina SVB RKTVV Best Vooruit Venlosche Boys Tweede klasse B. ODISarto 43 St. Mich.GestelVSV afgek. Wit Zwart—GW 3—0 MuloDesk 65 ODI had het danig met Sarto aan de stok en de overwinning kreeg zij slechts op het kantje af. Wit Zwart haalde een klinkende over winning op GW en DESK verloor slechts op het nippertje van Mulo. Het had wei nig gescheeld of de punten waren naar Kaatsheuvel gegaan. De stand is nu: 1—1 4—0 3—1 6—1 hekkensluiter zich PicusWilhelmina Nevelo—TOP WSC—ESV VVVTegelen Ook hier heeft de danig geweerd, met als gevolg een gelijk spel tegen Picus. Nevelo, in de schaduw van de onderste plaats won maar even met 40 van TOP. Zoo blijven er nog steeds vijf candidaten voor de twijfelachtige eer om de minste te zijn. VVV kraakte Tegelen met 61. De Langstraters hebben Zondag weer ferme taal gesproken. Na hel gelijkspel en de nederlaag wonnen ze Zondag van ESV. Zij bezetten thans de eervolle vier de plaats. De kunst is nu om hooger te komen. De stand is: Helmondia VVV De Valk WSC Picus Tegelen TOP NEVELO ESV Wilhelmina K.: Wilhelmina 2Longa 2 03 BoxtelWillem II 2 22 NOAI) 2—Baardwijk 5—0 GudokOisterwijk 51 De veel zwakkere Wilhelmina-reserves zagen Zondag kans om met 30 van Til burg te verliezen. Het schilt nogal, had slechter gekund. Willem II 2 kon 't in Boxtel niet ver der brengen dan een gelijk spel. Gudok werkte uiterst behoorlijk en won met 51 van Oisterwijk. De Baardwijkers hebben hun serie- cijfers van 12 onderbroken en verloren van NOAD met 51. Het wordt er dus niet beter op. Er kan echter nog veel gebeuren: een paar succesvolle wedstrijden en de Over- weer in 't hoofdpeleton Derde klasse C. VOABSVG afg. RKTVV 2—Velocitas 4—8 Oranje WitHilvaria HieronymusWIK 14-1 WIK verloor met verschrikkelijke cij fers van Hieronymus, dat daardoor ste vig zetelt op de derde plaats. De reserves uit Tilburg verloren naturlijk van Velo citas. Oranje Wit leverde goed werk en kon als reusltaat 2 puntjes bijschrijven. De stand is: VOAB Velocitas Hieronymus DESK '2 Uno Animo Oranje Wit c. laters kunnen zitten. Hier is di RWB Longa 2 Willem II 2 Pazo SET NOAD 2 Oisterwijk Baardwijk Boxtel Gudok Wilhelmina W.S.C—E.S.V. 3—1. De schoenfabrikanten hebben Zondag weer een schitterend resultaat behaald en er zijn kenteekenen, die er op wijzen, dat de WSC'ers over hun tijdelijke inzin king heen zijn. Zondag, toen men niet alleen tegen ESV doch ook tegen regen en wind te strijden had vielen de Waalwykers me» de deur in huis; d.w.z. zij openden di rect een vrij stevig offensief. Dank zij de verdediging van Eindhoven mislukte deze overrompelingspogingcn echter. ESV neemt dan de dirigeerstok over, doch eveneens zonder resultaat. Langzamerhand echter schijnt het toch alsof de ESV'ers iets in de meerderheid komen en het lijkt ons toe, dat wanneer Hilvaria 9 2 2 5 6 22—21 WIK 9 3 0 6 6 17—35 SVG 8 1 3 4 5 15—22 RKTVV 2 10 2 1 7 5 20—37 Dongen 2 6 0 0 6 0 7—33 7 7 0 0 14 24—11 9 7 0 2 14 41—18 7 3 3 1 9 21—14 10 4 0 6 8 36—34 8 3 1 4 7 19—23 6 2 2 2 6 18—23 9 2 2- 5 6 20—28 5 1 0 4 2 12—17 7 1 0 6 2 15—29 2—0 0—7 13 10 1 2 21 69—28 12 7 2 3 16 28—17 11 5 4 2 14 32—19 11 6 2 3 14 26—22 10 4 2 4 10 19—19 12 .3 5 4 11 24—19 10 3 3 4 9 25—20 11 4 0 7 8 23—39 11 2 2 rj 7 6 23—40 9 0 1 8 1 10—47 Woensel 9 7 1 1 15 31- -15 Mulo 7 6 0 1 12 26- -14 Veloc 7 5 0 2 10 25- -13 ODI 10 4 2 4 10 23- -32 STV 6 4 1 1 9 13- - 9 VSV 8 3 2 3 8 18- -19 Wit Zwart 8 -4 0 4 8 21- -15 GW 8 2 1 5 6 19- -34 St. Mich.-Gestel 8 2 1 5 5 19- -32 DESK 9 2 0 7 4 26- -27 Sarto 6 0 0 6 0 9- -22 14 12 2 2 22 56—22 13 9 2 2 20 28—12 14 9 2 3 20 37—19 13 6 5 2 17 29—21 '14 6 3 5, 15 30—31 13 5 3 5 13 34—23 12 4 3 5 11 14—21 13 3 5 5 11 19—17 13 3 3 7 9 19—34 14 4 1 9 9 24—35 13 2 2 9 6 13—37 13 2 1 10 5 1344 12 10 2 0 22 35—13 11 10 0 1 20 45—17 10 7 0 3 14 28—13 10 5 2 3 12 24—21 11 5 2 4 12 27—17 13 3 2 8 8 30—37 12 3 1 8 7 26—33 12 3 1 8 7 27—44 10 2 1- 7 5 10—31 11 1 3 7 5 2(1 37 stand: 10 7 2 1 16 30—15 13 7 2 4 16 30—15 11 6 1 4 13 36—27 11 6 1 4 13 31—28 11 4 3 4 11 24—23 12 6 0 6 12 38—27 11 5 1 5 11 27—28 10 4 1 5 9 23—23 12 4 1 7 9 31—31 12 4 0 8 8 19—40 5 0 0 5 0 4—26 W. .S. 10 7 2 1 16 47—21 9 7 1 1 15 35—19 9 4 5 0 13 40—16 8 4 2 2 10 19—20 5 3 0 2 6 8— 7 5 3 0 2 6 14—15

Echo van het Zuiden | 1940 | | pagina 7