PROVINCIAAL NIEUWS. Gemeenteraad Raamsdonk UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING. Woensdag 2 October 1940 No. 79 De Echo van het Zuiden. Tweede Blad SPRANG—GAPEUE. ■a BELANGRIJKE MEDEDEELING. Met ingang van 1 October is door clen Generaal-Commissaris voor Bij zondere aangelegenheden bepaald, dat het papierverbruik voor dag-, nieuws- en advertentiebladen moet worden be perkt. Voor ons blad is bepaald: Woensdags 6 pagina's; Zaterdags 8 pagina's. (Bij extra toevloed van ad vertenties kan zulks worden uitgebreid met 2 pagina's). In weerwil van de verhooging van den papierprijs, zal onze abonnements- en advertentie-prijs vooralsnog niet verhoogd worden, tenzij eventueele omzetbelasting moet worden geheven. Met het oog op de omvang-beper- king, de werktijdregeling met de a.s. verduistering, de dagelijks toenemen de oplage, zijn wij verplicht ons blad vroeger gereed te maken en af te drukken. Advertenties en berichten kunnen uiterst worden ingewacht Woensdag 8 uur, Vrijdag 9 uur, voor de Waal wijk-editie Zaterdag 9 uur, terwijl ad vertenties voor bepaalde plaatsen als op voorpagina, tusschen den tekst e.d., uiterlijk Dinsdag- en Donderdagmiddag in ons bezit moeten zijn, evenals voet bal- en ander verslagen. Wij kunnen hiervan niet afwijken en beknoptheid in verslagen en berichten, zij met het oog op de plaatsruimte, ten zeerste aanbevolen. MEDEDEELING VAN HEEREN DOKTOREN. Daar het in de komende winter maanden moeilijk zal zijn na intreden van de duisternis ziekenbezoek -af te leggen, hebben de doktoren, om een zoo groot mogelijk gedeelte van den dag beschikbaar te krijgen voor zie kenbezoek, bun ochtendspreekuren een half uur vroeger gesteld (zie des betreffende advertentie) en zullen zij twee maal per week een avondspreek uur houden. Zij rekenen erop, dat de patiënten er aan zullen willen medewerken hun in staat te stellen bun dagtaak zoo goed mogelijk te verrichten: le door tijdig op de spreekuren aanwezig te zijn; 2e door aanvragen voor zieken bezoek tijdig af te geven; 3e door den dokter alleen te ontbieden wanneer dit werkelijk noodig is en vooral zoo min mogelijk een spoedbezoek aan te vra gen. R.K. UNIVERSITEIT. Aan de R.K. Universiteit te Nijmegen slaagde voor Candidaats-rechten de beer H. Witlox te 's-Bosch. AMBACHTSONDERWIJS. Het geëxposeerde had ieders waar deering en viel zeer in den smaak. De schoenontwerpers leverden fraaie werkstukken die getuigen van origina liteit en goeden smaak. Hetzelfde kan gezegd worden van de reclame-teeke naars. De diverse modellen en affiches waren met groote zorg en nauwgezet heid uitgevoerd en getuigden van goe de, moderne opvatting en smaak en liefde voor het werk. Ook de afdeelingen projectie- en inachine-teekenen mogen zeer ge roemd worden. De verschillende inge wikkelde gegevens waren op bevatte lijke wijze uitgewerkt en bewezen ons dat de leerlingen het onderwijs met groote vrucht gevolgd hebben. Verschillende goede artistieke pres taties vielen voorts te bewonderen in de afdeeling vrij teekenen, waar fraaie koppen en stillevens een groote vaar digheid met het crayon en penseel verrieden. De vele bezoekers waren dan ook ui terst voldaan over het gebodene en staken hunne waardeering daarbij niet onder stoelen of banken. Onze Teeken- school heeft weer bewezen een insti tuut te zijn dat er wezen mag, doordat zij de cursisten weet te vormen tot uitstekende krachten, die, wanneer zij het onderwijs met goed succes gevolgd hebben, zeker hun plaats in de maat schappij wel zullen vinden. Ook thans weer telt de school pl.m. 100 leerlingen. 25 JAAR BELASTING AMBTENAAR. Naar \vij vernemen zal de heer D. L. G. van*den Broek, adjunct-commies en chef der Bureau ard. Inspectie der Directe Belastingen en Accijnzen al hier, 2 November a.s. den dag herden ken, dat hij vóór 25 jaar in dienst trad tier directe belastingen. De heer v. d. Broek heeft de verschil lende rangen doorloopen en is thans, zooals hierboven vermeld adjunct commies en chef der bureau ter In spectie; sinds 15 November 1934 is hij aan 't kantoor Waalwijk verbonden, waar hij door superieuren, collega's en publiek zeer wordt gewaardeerd. Niet alleen als ambtenaar, maar ook als Waal wij ks' burger heeft hij groote verdiensten. IJverig leider als hij was van de propaganda-afdeeling der R.K. Staatspartij, was hij ook in het R.K. Voetbal leven ter plaatse een leidende figuur. Om al deze redenen mag door ons de gelegenheid worden aangegrepen dit a.s. jubileum te memoreeren, hoewel wij tevens verplicht zijn er hij te voe gen, dat de a.s. jubilaris van elk hulde betoon terzake wenscht verschoond te blijven. GYMNASTIEK-ACTE J. den en Leder te doen inschrijven vóór 8 October a.s. In verband met 't prijsniveau der reeds geïmporteerde en nog te impor teeren looistoffen is het noodzakelijk gevonden de prijzen te herzien. De plantaardige extracten worden, behoudens speciale uitzondering uit sluitend in vloeibaren toestand, tegen eenheidsprijzen ter beschikking van de looierij gesteld. SOCIËTEIT „DE KLEINE CLUB". In Hotel „De Twee Kolommen" is onder bovengenoemden naam een so ciëteit opgericht. In 't voorloopig be stuur werden gekozen de lieeren Kees Eibers Jr. als voorzitter, Jan van den Dungen Jr. secretaris en Jan Blom penningmeester. De goedkeuring is bereids bij de be voegde instanties aangevraagd. AANRIJDINGEN. In de Grootestraat botsten Zondag avond een tweetal wielrijdsters op el kaar. Het rijwiel van mej. C. uit Dru- nen werd daarbij Slink beschadigd. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De politie stelt naar de schuld vraag een onderzoek in. Zondagavond werd de heer v. d. S. uit Wijk en Aalburg op den Ivlooster- wcg aangereden door een wielrijder die klaarblijkelijk onder den invloed van sterken drank was. Het rijwiel van v. .d S. werd daarbij flink beschadigd. De dader zette zijn tochtje voort alsof er niets gebeurd was, maar de politie zal hem wel weten te achterhalen. Aan de Ambachtsschool te 's-Herto- genhosch werd het diploma metselen en stucadoren uitgereikt aan den heer H. Maas te Waalwijk. DIPLOMA MACHINESCHRIJVEN. Bij het 1.1. Zaterdag te Tilburg ge houden examen voor het diploma ma- chineschrijven slaagden de dames R. van den Dungen, A. Kriek en A. Ver meer alhier; E. Kerst en A. van der Waals te Sprang-Capelle; R. Leijtens te Raamsdonksveer en de heer Jan Mombers te Waalwijk. Geslaagden .genoten allen hun op leiding bij de Eerw. Zusters van het St. Teresiagesticht te Waalwijk. RIJ KSPOSTSP A ARBANK. Aan het postkantoor Waalwijk en het daaronder behoorende ambsgebied werd gedurende de maand September ingelegd 34.660.83 en terugbetaald 67.908.05. Het laatste door dat kantoor uitge geven boekje draagt 't nummer 22002. DE NEDERLANDSCHE UNIE. De Nederlandsche Unie deelt mede dat het districts-hureau voor de Lang straat is gevestigd Mr. van Cooth- straat 41, Waalwijk. Eveneens is hier gevestigd 't plaat selijk bureau voor Waalwijk. Opgaven als lid van De Nederland sche Unie worden aldaar en bij de propagandisten en colporteurs inge wacht, evenals opgaven voor abonne menten op het Unie-Weekhlad. Voor Unie-leden zijn, zoolang de voorraad strekt, Unie-insignes verkrijgbaar. TENTOONSTELLING TEEKEN- SCHOOL. Zondag werd de jaarlijksche ten toonstelling van het werk der leerlin gen aan de Teekenschool gehouden, die evenals andere jaren veel belang stelling trok en een uitstekende in druk weergaf van de goede resultaten, die het onderwijs aan deze inrichting weet te hereiken en waarvoor Direc teur en leeraren een woord van lof toekomt. Blijkens een in dit nummer voor komende advertentie bestaat voor on derwijzers en onderwijzeressen ge legenheid een applicatie-cursus te vol gen voor vak J. NIEUWE DAMES-KAPSALON. De heer Jos. Moonen heeft zijn be kende kapperszaak in de St. Antonius- straat No. 28, aanmerkelijk uitgebreid en naar de eischen des tijds ingericht. Deze uitbreiding betreft hoofdzakelijk de dames-afdeeling die geheel is ge moderniseerd en waarin een tweetal aparte cabines zijn gebouwd, die de bediening zeer zullen vergemakkelijken en veraangenamen. Een permanent toestel van de laatste vinding is daar bij aangeschaft, zoodat de dames van een prima bediening verzekerd kun nen zijn, terwijl het vakmanschap van den heer Moonen geen nader betoog behoeft. Daar een en ander bovendien in een helder, frisch kleurtje gestoken is, maakt het geheel een uitstekend ver zorgden indruk. :Wij wenschen den voortvarenden eigenaar het beste succes. BOUWOPDRACHT. Bij onderhandsche aanbesteding vap een dubbel woonhuis in de Kerkstraat alhier, voor rekening van den heer P. de Cock, werd de inetselpost op gedragen aan dhr. H. Kramer en de timmerpost aan dhr. A. v. Hulten-Krol alhier. UITBREIDING LEDERFABRIEK. Naar wij vernemen zal, naast de uit breidingen der Lederfabriek Fa. L. Mombers, die thans hare voltooiing naderen, een vleugel worden bijge bouwd, zoodat een groot, breed front verkregen zal worden. UIT DE SCHOEN- EN LEDERINDUSTRIE. Bij mededeeling van 30 September is aan winkeliers en kleinhandelaren in schoenen de verplichting opgelegd om zich bij het Rijksbureau voor Hui- SCHOORSTEENBRANDJE. Hedennacht werd een schoorsteen brandje ontdekt in de woning van den heer KI. aan de Grootestraat. De direct gealarmeerde politie wist uitbreiding van het vuur te voorkomen. BINNENBRAND. Gisternacht werd een der kinde ren van den heer Fr. KI. te v.m. Bc- soijen wakker en keek recht in het vuur. 't Bleek dat een begin van brand was ontstaan in een kleerkast, dat reeds veel rook verspreidde. De klei nen waren spoedig allen gewekt en uit den brandende slaapkamer gebracht. Het vuur kon worden gedoofd, maar aan kleeren, gordijnen enz. was veel schade toegebracht. SPRANG. De bibliotheek van den Christel. Volksbond alhier zal, naar wij verne men, a.s. Zaterdag, 5 October, weder om voor het publiek worden opgesteld. Des Zaterdagsmiddags van 4 tot 5 uur bestaat gelegenheid tot het afhalen van boeken. In de jaren van haar bestaan is duidelijk bewezen dat deze biblio theek in onze plaats in een behoefte voorziet. Vooral in dezen tijd is het van groot belang dat goede christelijke lectuur beschikbaar is en de bibliotheek werd ook thans weer met een groot aantal nieuwe goede boeken aange vuld. Wij twijfelen er dan ook niet aan of hiervan zal weer een druk en dank baar gebruik gemaakt worden. De Anti-Revolutionnaire Kiesver- eeniging alhier hield j.l. Maandagavond in de zaal van den Chr. Volksbond een algemeene vergadering, onder leiding van haar voorzitter den heer G. J. van Willigenburg. De vergadering was goed bezocht. In zijn openingswoord wees de voor zitter op de taak der vereeniging, om vooral in dezen tijd de beginselen te belijden en te beleven, deze te bestu- deeren en uit te dragen. Handboogsport. Op de banen van de handboogschutterij „Eendracht maakt Macht gevestigd in café 't Vosje, had Zondag j.l. een tegenbezoek plaats van de vereeniging „Ons Gezellig Tehuis". Wist „Ons Gezellig Tehuis" in eigen huis een overwinning te behalen, thans moest zij met eenige punten verschil in „Eendracht maakt Macht" haar meerdere erkennen. Het was een zeer spannende strijd die vol afwisseling was, waarin Eendracht maakt Macht 503 punten behaalde tegen Ons Gezellig Tehuis 496 pun ten. Hierna bonden de drie hoogste schutters van beide vereenigingen een kamp aan die na feilen strijd door Ons Gezellig Tehuis gewonnen werd met 58 punten tegen Eendracht maakt Macht met 57 punten. Hierna volgde nog een revanchewedstrijd tusschen M. van Bracht van Ons Gezellig Te huis en L. van Bladel van Eendracht maakt Macht. Eindigde deze tweekamp de eerste maal in het voordeel van L. van Bladel, thans wist M. van Bracht te zegevieren; deze uitslag werd 42 tegen 38 punten in 10 pijlen. Voorwaar een mooie prestatie van deze beide schutters die de edele handboogsport met ware ambitie beoefe- Visch-concours. L.l. Zondag werd onder groote belangstelling en met groot animo door de vereeniging „Vis- scherslust" een onderling concours gehouden, dat als steeds een prettig verloop had. Na af loop werden de prijzen in 't clubhuis bij den heer Van Heesbeen-Keetels door 't bestuur met de gebruikelijke hartelijke woorden uitgereikt. De volledige uitslag is als volgt: 1 J. van Leent, le prijs, 271 gr., Koning; 2 Schoemans, 2e pr. 271 gr.; 3 D. Verschuren 3e pr., 246 gr.; 4 Kneepkens 195 gr.; 5 J. Wage- makers 173 gr.; 6 J. Lammers Jr. 172 gr., 7 J. Biekens 152 gr., 8 A. van Eggelen 150 gr., 9 H. Versteeg 138 gr., 10 J. Trommelen 131 gr., 11 P. v. d. Wiel 130 gr., 12 K. v. Es (Putstr.) 126 gr., 13 A. v. Bokhoven 120 gr., 14 M. Remie 116 gr., 15 Th. de Ronde 110 gr., 16 W. Sul- sters 75 gr., 17 P. Biekens 75 gr., 18 H. Mul ders 70 gr., 19 Ant. Kleijne 63 gr., 20 N. Trom melen 63 gr., 21 Th. v. Leent 63 gr., 22 A. Hombergen 60 gr., 23 J. Maas 55 gr., 24 v. d. Hoven 30 gr., 25 H. Wagemakers 30 gr., 26 C. Blom 30 gr., A. van Baardwijk 30 gr., 28 A. Thomas 30 gr., 29 M. Bergmans 30 gr., 30 W. van Es 30 gr., 31 P. van Meeuwen 30 gr., 32 H. Vink 15 gr., 33 C. van Heesbeen 15 gr., 34 B. van Schaijk 15 gr., 35 J. de Peffer 15 gr., 36 J. de Ronde 15 gr., 37 B. Brokken 15 gr., 38 L. v. Gelderen 15 gr., 39 A. Pullens, 40 v. d. Koppel, 41 J. Lammers Sr., 42 Pijnenburg, 43 Roelofs; 44 K. van Es, 45 J. Reus; 46 H. Maas, 47 L. van Es, 48 J. Span, 49 J. v. Bok hoven, 50 A. Duijvekam, 51 Fr. Mulders, 52 L. van Engelen; 53 C. Th. de Ronde; 54 J. v. Es, 55 C. v. d. Leur, 56 G. Pullens, 57 Scha pendonk, 58 B. Smeenk, 59 Ant. van Es. Zaterdag 28 September j.l. kwam de Raad der gemeente Raamsdonk in eene openbare ver- gadring bijeen. Voorzitter de heer Mr. Th. H. A. M. Heere, burgemeester. Secretaris de heer W. C. A. Willems. Nadat de voorzitter de vergadering had ge opend, bracht hij achtereenvolgens de ingeko men stukken aan de orde. 1. Schrijven van den Rentmeester der Staats domeinen, te Zwolle, tot vaststelling van het bedrag der gevorderde gemeentegronden in „de Oostpolder". 2. Schrijven van den Secretaris-Generaal, wnd. Hoofd van het Departement van Binnen- landsche Zaken, inzake afrekening bijzondere steun uit het werkloosheidssubsidiefonds. 3. Goedgekeurde wijzigingen der begrooting van de gemeente, van het G.E.B. en het Vleeschkeuringsbedrijf, dienst 1939. 4. Schrijven van den Secretaris-Generaal, wnd. Hoofd van het Departement van Binnen- landsche Zaken betreffende bijzondere bijdrage uit 's Rijks kas over 1940. 5. Goedkeuring raadsbesluit van 23 Aug. '40 tot het aangaan van een kasgeldleening. 6. Mededeeling van het departement van So ciale Zaken dat deze gemeente voor het jaar 1940 in aanmerking kan komen voor een bij drage in de kosten van B-steun. 7. Proces-verbaal van opneming der kas en boeken van den Vleeschkeuringsdienst, alsmede van het Burgerlijk Armbestuur. 8. Dankbetuiging van den heer J. Oome te Raamsdonk (dorp) voor het bewijs van deel neming van den Raad dezer gemeente, in ver band met het sneuvelen van zijn zoon. De voorzitter stelde voor al deze stukken voor kennisgeving aan te nemen, waartoe be sloten werd. Hierna deelde de voorzitter mede, dat er een verzoek is ingekomen van den Prov. Noord- Brabantschen Bond van het Wit-Gele Kruis te Tilburg, om subsidie ten bate van genoemden Bond. Dit verzoek werd op voorstel van den voor zitter aangehouden om later in handen te stel len van de Commissie belast met het onderzoek der gemeente-begrooting 1941. Vervolgens stelde de voorzitter aan de orde: 1. Voorstel tot het „om niet" aanvaarden van eenige stukjes grond in de Prins Bernhard- straat, ten behoeve van den aanleg van trot toirs. Nadat de voorzitter dit voorstel nader had toegelicht werd besloten tot het aanvaarden van die strookjes grond „om niet". 2. Voorstel tot wijziging der Verkeersver- ordening. Besloten werd de Verkeersverordening te wij zigen overeenkomstig het voorstel van Burge meester en Wethouders. 3. Voorstel tot wijziging van de verorde ning op de heffing en invordering van leges ter secretarie in de gemeente Raamsdonk. De voorzitter deelde mede, dat deze wijziging werd voorgesteld in verband met een schrijven van Gedeputeerde Staten en adviseerde deze ontwerpverordening vast te stellen. Waartoe besloten werd. 4. Voorstel tot wijziging en aanvulling van de verordening, regelende de indienstneming van personeel op arbeidsovereenkomst. De voorzitter deelde mede, dat deze wijziging verband hield met een wensch van den Secre taris-Generaal wnd: Hoofd van het Departe ment van Binnenlandsche Zaken en hierop neer kwam, dat arbeidscontractanten die in werke- lijken dienst moeten komen, 12 maanden werk zaam moeten zijn in dienst der gemeente om voor een eventueele aanvulling van de militaire jaarwedde in aanmerking te kunnen komen. 5. Voorstel tot het aangaan van een ge meenschappelijke regeling voor het bouw-, wo ning- en welstandstoezicht Noord-Brabant, mid den en west. De voorzitter deelde mede, dat door de vast stelling van dit besluit geen wijziging kwam in het bouw-, woning- en welstandstoezicht dezer gemeente, maar dat het hier slechts een admi nistratieve kwestie betrof, waardoor de gemeen te een financieel voordeel te incasseeren kreeg, aangezien door vaststelling van dit ontwerp-be- sluit de tarieven werden verlaagd. 6. Nota van aanmerkingen op de gemeente- begrooting dienst 1940. Wordt besloten overeenkomstig het voorstel van Burgemeester en Wethouders de gemeente- begrooting 1940 te wijzigen. 7. Voorstel tot aankoop van een strook grond van de perceelen sectie F. nrs. 1302 en 1303 aan den Rijkswaterstaat in de directie Be neden-rivieren. De voorzitter zei dat het hier betrof een paar perceeltjes grond in den Dombosch die de Staat wilde aankoopen, in verband met het uitvoe ren van een werkverruimingsobject. Hij stelde voor tot verkoop over te gaan en deelde mede, dat de pachter C. Oome te Raams donksveer, bereids had medegedeeld, dat hij ge negen was, voor het geval Gedeputeerde Sta ten de verkoop goedkeurde, de pachtovereen komst te annuleeren. 8. Ontwerp-besluit tot onderhandsche ver pachting van een perceel grond in den Dom bosch, gedeelte van sectie F 1302. Werd besloten overeenkomstig voorstel van Burgemeester en Wethouders. 9. Voorstel tot het aangaan van rekening- courant-overeenkomsten met de N.V. Bank v. Ned. Gemeenten, voor het kalenderjaar 1941. De voorzitter deelde mede, dat het hier de gebruikelijke jaarlijksche rekening-courant over eenkomsten betrof met de N.V. Bank voor Ne derlandsche Gemeenten en stelde voor de ont- werp-besluiten vast te stellen. Waartoe beslo ten werd. 10. Voorstel om de door de Gemeente ver schuldigde couponbelasting af te houden van de door haar te betalen rente van geldleeningen. De voorzitter zei, dat de bevoegdheid om de couponbelasting in te houden bij het uitbetalen van de uitkeering aan de rechthebbenden, tot dusver door de gemeente steeds werd toegepast. In verband met verordening nr. 63 van den Rijkscommissaris voor het bezette Nederland sche gebied, vallen meer leeningen onder de wet op de couponbelasting, zoo vervolgde de voorzitter, en nu is de bedoeling van dit be sluit om ook van die rechthebbenden de cou ponbelasting in te houden, weshalve ik U voor stel het ontwerp-besluit vast te stellen. Hiertoe werd besloten. 11. Adres d.d. 10 Juli 1940, van het be stuur van de scholen der Ned. Herv. Gemeen te van Raamsdonk, te Raamsdonksveer, waarin medewerking wordt verzocht om de noodige gelden beschikbaar te stellen voor de aanschaf fing van leermiddelen voor het nieuw ingevoer de leervak „Handelskennis" aan de U.L.O.- school te Raamsdonksveer. De Voorzitter deelde mede, dat deze aan vrage een verdere aanvulling was van het ver zoek van het vorige jaar, daar het nu de aan vrage betrof van leermiddelen voor de 3e klas der ULO en het vorige jaar voor het 2e leer jaar. Hierna werd besloten overeenkomstig het voorstel van den burgemeester. 12. Benoeming van de leden der Vleesch- keuringscommissie voor het jaar 1941. Besloten werd voor het jaar 1941 te herbe noemen tot leden van de Vleeschkeuringscom- missie, de heeren: Mr. Th. H. A. M. Heere, burgemeester te Raamsdonk; G. C. de Bont, wethouder te Raamsdonk; J. L. F. M. Bianchi, burgemeester te Geertruidenberg; P. A. Dek kers, burgemeester te Waspik; A. J. A. van. Gils, burgemeester te Made c.a.; aan te wijzen tot voorzitter van de Vleeschkeuringscommissie de heer Mr. Th. H. A. M. Heere, burgemeester van Raamsdonk. 13. Voorstel om ontheffing aan te vragen van het voorschrift tot het geven van openbaar lager onderwijs in deze gemeente, als bedoeld in artikel 19, le lid, der Lager-Onderwijswet 1920. Werd besloten overeenkomstig het voorstel van Burgemeester en Wethouders. 14. Ontwerp-besluit tot wijziging der ge meente-begrooting, dienst 1940. De Voorzitter deelde mede, dat het hier be trof de wijziging der gemeente-begrooting in verband met het reeds eerder genomen besluit tot inhouding van de couponbelasting, alsmede tot aankoop van een motorbrandspuit. De heer Mertens vroeg of er vast personeel voor werd benoemd, dat de motorbrandspuit moet bedienen, waarop de voorzitter antwoord de dat er vanwege de fabriek gedemonstreerd zou worden in bijzijn van de brandmeesters. De heer Lankhuijzen vroeg of het niet wen- schelijk was de brandputten in de gemeente te laten uitdiepen. De voorzitter zei, dat overal door Burge meester en Wethouders reeds aan gedacht was en dit reeds een punt van bespreking had uit gemaakt. Hierna werd besloten de ontwerp-besluiten vast te stellen. 15. Uitloting schuldbrief. Aangezien er van de betrokken leening maar een schuldbrief meer over was, was dit het laatste nummer dat getrokken werd. 16. Adres inzake plaatselijke belasting, met ontwerp-besluit. Ontwerp-besluit werd vastgesteld. Hierna werd de vergadering gesloten.

Echo van het Zuiden | 1940 | | pagina 5