SPORT RECHTZAKEN LAATSTE BERICHTEN sr rri^nnr 6000 NIEUWE BONNEN EEN PRAATJE OVER KATTEN. w. s. c. BOTER Bon 28 t./m. 9 Februari Hierop is geen vet verkrijgbaar MARGARINE Bon 28 t./m. 9 Februari Hierop is geen vet verkrijgbaar BROOD Bon 1 t./m. 9 Februari EIEREN Bon 03 t./m. 9 Februari Bonnen voor koffie en thee worden in een afzon derlijk persbericht bekend gemaakt. ZEEP Bon 01 t./m. 28 Februari De heer v. d. L. alhier, tegen wie wegens dronkenschap een boete van 25.was geëischt, is dezer dagen van het hem ten laste gelegde, voor de rechtbank te 's-Hertogenbosch vrij gesproken. MINDER KOFFIE EN THEE. VGRAVENHAGE, 31 Jan. - De spcretaris-generaal van het departement van Landbouw en Visscherij maakt be kend, dat het noodzakelijk is gebleken voor de komende distributieperiode het koffie- en theerantsoen te verminderen. Gedurende het tijdvak van Maandag 3 Februari tot en met Zondag 16 Maart a.s. geeft de met ,,02" genummerde bon van de nieuw uitgereikte „bonkaart al gemeen" recht op het koopen van 125 gram koffie of 50 gram thee. DE TOEWIJZING VOOR VLEESCHWAREN Verlengd tot 1 Maart. De secretaris-generaal van landbouw en visscherij maakt het volgende be kend: De geldigheidsduur van de toewij zing voor „vleeschwaren" die door de distributiediensten werden uitgereikt en geldig zijn verklaard tot 2 Februari of een daarna gelegen datum, wordt ver lengd tot 1 Maart. NIEUWE TEXTIELKAARTEN. Omtrent de op 1 Februari a.s. in gaande nieuwe regeling voor de dis tributie van textielprouucten kan hel volgend worden medegedeeld: De kaarten tellen elk 100 punten. Zij zijn geldig van 1 Februari 1941 tot 1 September 1941. Deze geldigheidsperiode is wederom ingedeeld in twee termijnen, nl. in een termijn van 1 Februari 1941 tot 1 Juli 1941 en een termijn van 1 Juli 1941 tot 1 September 1941. In den eersten termijn worden op deze kaar ten de laatste 80 punten ter beschik king gesteld, zoodat 20 punten over blijven voor den tweeden termijn. In den eersten termijn ongebruikt geble ven punten zijn eveneens geldig in den tweeden termijn. NED. ONDERZEEBOOT VERLOREN GEGAAN. De Britsche admiraliteit deelt het verlies mede van een Nederlandsche onderzeeboot. De nagelaten betrekkingen der Ne derlandsche bemanning zullen door middel van het Internationale Boode Kruis op de hoogte worden gebracht. ZILVEREN DIENSTJUBILEUM J. VAN MIERLO. Om misverstand te voorkomen dee- len wij mede, dat de receptie ten huize van den heer Jac. van Mierlo, ter ge legenheid van zijn zilveren jubileum, gehouden wordt op Maandag 3 Febr. na de huldiging in ons bedrijf en niet op heden 1 Februari. 21 Febr.! ftijekeGTrefeHoten60 ct. Hoofdpr. w.f6000.- Totaal 480 Pracht Prijzen. Bontmantelsv.f 350.-1.800.- Wij vinden katten gezellige dieren. Natuurlijk zijn er ook wel onder ons, die niets van een kat moeten hebben. Dat is zo in ons land en in alle andere landen. Maar niet bij de oude Egypte- naren! Daar kwam 't niet voor, dat men van een kat „niets moest hebben". IntegendeelDaar werd de kat ver eerd als een heilig dier. Overal zag je katten en afbeeldingen van katten, zelfs op grafstenen. Hoe hoog de kat bij de Egyptenaren stond aangeschre ven, daarvan zal ik je een paar staal tjes vertellen. Van een Griekse schrijver weten wij, dat bij een brand, de Egyptenaar al tijd het eerst zou trachten z'n kat te redden. En lukte dit niet, dan rouwde het gehele gezin om haar. Was poes een natuurlijke dood gestorven, dan schoor de Egyptenaar zich de wenk brauwen af, om zijn verdriet over het verlies kenbaar te maken. Maar had iemand 't hart andermans kat te doden, dan was hij nog niet gelukkig! Op wraakneming kon hij rekenen. Er bestaat een geschiedenis van een Romein, die helemaal niet wist wat katten voor de Egyptenaren beteken den. Hij wist niet dat de kat in Egypte vereerd werd als een heilig dier en hij wist ook niet hoezeer de Egyptenaren op hun katten gesteld waren. Hij heeft dit met de dood moeten bekopen. Op een dag had hij het ongeluk, zonder opzet, een kat te doden. Niet lang daar na was hij 't zelf! De bevolking had zich op hem gewroken. Maar hoe zouden de Romeinen deze katten-liel'de en katten-aanbidding ook hebben kunnen begrijpen? De Romei nen en ook de Grieken kenden alleen de wilde katten. En die zagen er niet plezierig uit met hun grote, loerende ogen. Bovendien richten zij grote scha de aan onder 't gevogelte. Daarom be schouwden ze hen dan ook als vijan den en roeiden hen zoveel mogelijk uit. Een Griekse dichter heeft het ver schil in kattenwaardering bij Grieken en Egyptenaren eens op de volgende wijze weergegeven: „Als gij dat is dan de Egyptenaar de kwispelstaarter dood ziet liggen, weent ge, terwijl ik hem het liefst ver moord en vil". Alsjeblieft! Daar konden de katten het mee doen! „Kwispelstaarter", was een soort bij naam voor de wilde kat, die in het Grieks „ailouros" heette. De Egypte naren, evenals vele andere voiKen, noemden hem, naar de eigenaaiuige geluiden, die hij voortbracht, „mase Ons woord „kat" komt eerst in de vierde eeuw na Chr. voor. Vermoede lijk betekent „kat" ,,'t jonge diertje", in de vierde eeuw na Chr. schijnt poes anuit Egypte verder de wereld te zijn ingetrokken. Niet op z'n eentje na tuurlijk! Mensen hebben hem overge- ijraent. Sommigen menen, dat mon niken de poezey vanuit Amerika heb ben overgenraent. Anderen zeggen, dat de katten hij volksverschuivmgen zou den zijn meegekomen, in ieder geval, de poezen zijn er en van alles wat er van hun komst verteld wordt, zal wel iets op waarheid berusten. En we mo gen van ze houden of niet, ze helpen ons toch maar van de ratten en mui zen af en in huis geven ze veel ge zelligheid en soms ook wel eens veel last. Maar dat is zo met-alle huisge noten. O zo! Wie.spreekt me tegen? Katten worden wel eens vervelend gevonden, omdat ze veelal eenzelvig zijn. ze eten, drinken, slapen en wan delen zonder zich van de mensen veel aan te trekken, terwijl een hond zich veel aanhankelijker betoont. Een kat zit je soms aan te kijken of hij je toch maar een raar geval vindt. Maar dat een kat alleen aan z'n huis hecht en de mensen hem volmaakt onverschil lig zijn, dat is niet waar. En ook niet, dat ze je alleen maar opzoeken als ze eten of drinken willen hebben of dat je een deur voor hen moet opendoen. Het is niet als bij de mensen. Er zijn goede en er zijn kwade. Maar al houd je dan niet van katten, als je zo'n stelletje jonge poesjes ziet ravotten, is dat toch een enig gezicht en hun bewegingen zijn altijd mooi en dat kan je van jonge honden en van jonge mensen niet altijd zeggen! Nu ga ik nog een paar katten-soor- ten opnoemen en dan is het katten- praatje uit. ik begin bij de soorten, die je dage lijks om je heen ziet. Dat is dan in (Ie eerste plaats de grijsgestreepte kat, een soort, waar je haast je benen over breekt; zoveel zijn er! in de grijsgestreepten is veel varia tie. Er zijn er die aan hun poten witte sokjes hebben, soms ook wel zijn dfc achterpoten helemaal wit en hebben de voorpoten alleen witte tenen. On der de grijsgestreepten vind je er ei genlijk geen twee die precies eender zijn. Dan hebben we de zwarte- en de zwart met witte „maskerkat" en de rode kat, die beter oranje kan ge noemd worden, kennen we ook alle maal. De „lapjeskat" is meestal wit met oranje en zwarte vlekken. Ze zijn niet erg mooi om te zien, die wande lende stalenkaarten, maar ze zijn veel al zachtaardig. En dat is ook wal! Misschien méér dan mooi En wie kent de Angora-katten niet? Dat zijn verwaande dames en heren, die zich heel wat verbeelden, omdat ze zulke lange haren hebben! Of zouden ze maar net doen of ze zich zoveel ver beelden, omdat ze veel liever huis- ol tuinkatten zouden zijn, die zo nu en dan eens een slippertje in de dakgoot kunnen maken en niet zo angstvallig thuis gehouden worden als zij? Tot slot noem ik nog de Siamese kat, die er met haar beige vacht, don kere snoet en blauwe ogen zo echt olijk uit ziet en er zich niets van aan trekt of de mensen haar al dan niet mogen, als zij maar kan doen waar ze zin in heeft en vooral zo af en toe eens een schelmenstreek kan uitvoe- re. Net als jullie! HANSJE'S PLEZIER WORDT BEDORVEN. Op de markt in K. werd vroeger elke week veemarkt gehouden. De meeste huizen op 't marktplein had den daarom korte ijzeren kettingen met een ring aan hun muren, waaraan een üeel van üe uieren op mai'Kiuag werd vastgelegd. Reu klem, ongeveer driejarig jonge tje, dat in de oniirek woonue, nau ont dekt, dat één van die kettingen een Huilgeluid gaf wanneer hij er aan ging hangen en dan heen en weer scnommelde. Dat vond hij reuze-leuk, zó leuk, dat hij 't iedere dag deed. Vlak tegenover 't huis niet de flui tende ketting was de apotheek. Van de apotheek uit kon je 't hele markt plein overzien. En de oude apotheker, een echte kindervriend, wist al lang van het kettingspel en keek iedere morgen naar Hansje uit. Maar op een dag besloot de apotheker, de fluitende ketting eens te oliën. Hij wilde eens zien wat er zou gebeuren als de ket ting niet meer floot. Zo gezegd, zo ge daan De volgende morgen kwam Hansje, als steeds, om bij negenen naar z'n ketting gestapt. Maar de ketting zweeg, geen fluittoontje liet zich ho ren! Onmiddellijk hield Hansje met schommelen op. Hij bekeek de ketting van alle kanten en begon opnieuw te schommelen. De verwachte muziek bleef echter uit. De kleine Hans keek vreselijk teleurgesteld en kon maar niet begrijpen waarom de ketting nu zo zwijgzaam was. Nog een paar maal probeerde hij 't en ging toen met een verdrietig gezicht naar huis. Neen, een „stomme" ketting was niet aardig Op de hoek aarzelde hij nog even. Zou hij 't nog eens proberen? Hij scheen zelf te begrijpen dat 't ook nu niet zou lukken en na nog even naar de ket ting te hebben gekeken, verdween hij om de hoek. Achteraf had de oude apotheker er echt spijt van dat hij Hansje zijn plezier had afgenomen. hechtenis met verbeurd-verklaring. A. v. V., huisvrouw B. I., mishandeling, 5.— boete of 5 dagen hechtenis. Chr. v. M., H. L., Cl. L. en J. L., allen te Druncn, art. 310, vrijspraak. Zal W.S.C. revanche kunnen nemen Wilhelmina op bezoek. Als de omstandigheden meewerken en het terrein bespeelbaar blijkt, staat ons morgen bovenstaanden interessanten wed strijd -Ie wachten. De matches tegen Wilhelmina onderscheiden zich steeds van alle anderen op elk gebied. Op de eerste plaats bieden zij steeds een overvloed van spanning, die de ge moederen dusdanig verhit dat men wel eens vergeet dat er alleen gevoetbald moet worden. Mogelijk stelt de koude daaraan morgen paal en perk en is er voor een warm loopen weinig te vreezen. In ieder geval zou zulks wel te wenschen zijn. Verder is daar nog het feit, dat een eventueelen ui'tslag, steeds een volkomen open vraag blijft. Dan weer was hel Wil helmina, dan weer WSC dat met de punt jes ging spelen. Een anderen keer werd de built verdeeld en zoo was het telkens wat anders. De smadelijke nederlaag enkele weken terug in den Bosch geleden ligt den WSC'ers evenwel nog versch in het ge heugen. Nog steeds kunnen zij niet ver kroppen, dat zij toen voor de geelbaad- jes moesten onderdoen. Daarom zal mor gen in den revanche-wedstrijd een WSC- elftal tusschen het krijt komen, dat vast van plan is Wilhelmina met gelijke munt en een fooitje terug Ie betalen. En in dat geval kan het er voor de Bosschenaren wel eens beroerd uit gaan zien. Evenlueele afkeuring van het ter rein, zal aan de bekende adressen wor den gepubliceerd. R. W. B. Voor het eerste elftal staat er voor Zon dag weliswaar een wedstrijd tegen Sarto op 't program, dit moet echter een mis verstand zijn, daar beide vereenigingen elkaar reeds tweemaal hebben ontmoet. Wij zullen dus moeten afwachten welke wijziging er alsnog zal plaatsvinden. Het tweede ontvangt bezoek van WSC 2, een plaatselijk treffen dus welke zeker voor een spannende ontmoeting zullen zorgdragen. Ten slotte speelt het derde een thuis wedstrijd tegen Longa 5. Alle voetbalwedstrijden afgelast. Naar wij vernemen, zijn alle wed strijden in de competitie van den Ne- derlandschen Voetbal Bond, vastge steld voor Zondag 2 Februari, afge last. DAMMEN. W. D. V. Cliibcompelitie W.D.V. De 1.1. Dinsdag in het WDV-clublokaal „De Molenvliet" alhier gespeelde onder linge comp. wedstrijden brachten de vol gende uitslagen: C. v. Gelder wint van C. Sastra. A. Pijnenburg wint van A. Damen. H. Brouwers wint van M. Konings. Fr. v. d. Gouw II wint van Fl. Hollemans. W. H. Damen wint van .1. Hollemans. H. v. d. Hammen wint van J. v. d. Gouw. A. Hollemans wint van Fr. v. Münster. A. v. Engelen wint van Fr. v. d. Gouw I. Voor a.s..Dinsdag is vastgesteld: H. v. d. Hammen tegen Fr. v. Miinsler. A. Hollemans tegen Ant. v. d. Gouw. Fl. Hollemans tegen Janus v. Engelen. H. Brouwers tegen Fr. v. d. Gouw II. C. Sastra tegen Fr. v. d. Gouw I. Adri Damen tegen Jan Hollemans. J. v. d. Gouw tegen Karei v. Gelder. A. Pijnenburg tegen W. Damen. G. de Werd tegen M. Konings. VERSLAG van de Vergadering van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Langstraat, gehouden te Waal wijk op Donderdag 30 Januari 1941. De Voorzitter sprak bij de opening van deze eerste vergadering van het jaar 1941 zijn vol doening er over uit. dat ondanks de groote ge varen, waaraan het land in het afgeloopen jaar heeft blootgestaan, geen der bedrijven in het district der Kamer ernstige schade had opge- loopen en dat alle leden der Kamer zich in goeden welstand bevinden. Spreker vertrouwde dat ook in 1941 het bedrijfsleven in het district voor ernstige schokken gespaard zou blijven, en wenschte den leden voor zich en hunne bedrij ven, een voor zoover de buitengewone omstan digheden zulks toelaten, gunstig jaar, de hoop uitsprekend, dat een spoedige vrede de voor een gunstige economische ontwikkeling onmisbare rust brengen zal. Vervolgens gaf spreker een beknopt over zicht over het werk der Kamer in het afgeloo pen jaar, na er op gewezen te hebben, dat het aangezien de normale gang van zaken op eco nomisch gebied, die reeds in September 1939 was gewijzigd, in het afgeloopen jaar in sterke mate werd onderbroken, weinig zin zou hebben uitvoerige beschouwingen aan den zaken-toe stand in het voorbije tijdvak te wijden, en even min om verwachtingen omtrent de ontwikkeling daarvan in de nabije toekomst op te stellen. Dit te meer, aangezien het land tijdelijk van den overzeeschen handel is afgesneden, terwijl deze voor de positie van de voornaamste industrieën van onze streek van zoo groote beteekenis is. Inmiddels is ook in 1940, evenals reeds vroe ger in soortgelijke omstandigheden, gebleken van hoe groot vitaal belang deze industrieën zijn. Daarbij kan men moeilijk het feit, dat de schoen- en lederindustrie, ondanks het afsnijden van den overzeeschen grondstoffen-aanvoer, tot nu toe zij het op beperkten voet toch met een zekere regelmaat kon doorwerken, voorbij gaan zonder daarbij te denken aan den organi- seerenden arbeid van het Rijksbureau voor Hui den en Leder. De arbeid der Kamers werd naast de be staande administratieve functie de laatste jaren belast met de uitvoering van een groot aantal economische wetten en voorschriften. De meest ingrijpende en belangrijkste hiervan, en die tevens van blijvende beteekenis is, is wel de Vestigingswet Kleinbedrijf. De bemoeiingen hiermede zijn vrij omvangrijk door het onder zoek, dat in verband met vestigingsaanvragen moet worden ingesteld, de adviezen, welke aan het Departement van Handel, Nijverheid en Scheepvaart worden verstrekt, en de inlichtin gen, waarmede de Kamer belanghebbenden ten dienste staat. Ook bij de gewijzigde toestanden op vrijwel elk terrein van het economisch leven hebben de Kamers van Koophandel zich herhaaldelijk een belangrijke taak zien toegewezen. Eerst bij de crisis-invoermaatregelen, later bij 'de formali teiten in verband met de clearing, het telegra fisch verkeer, de noodbeurzen, maandelijksche rapporten over den economischen toestand, enz. De bemoeiingen van onze Kamer met het auto-vervoer waren van uitgebreide beteekenis. Spreker herinnerde aan de begin Juni 1940 in Noord-Brabant opgerichte Vervoer-centrales, die aanvankelijk bij het beroeps-goederenver- voer en het lijnvervoer, en later ook bij het z.g. „eigen-vervoer" controleerend en advisee- rend optraden. De Vervoer-Centrale onzer Ka mer, die zeer nuttig werk heeft vericht, heeft haar taak per 1 December j.l., althans in den omvang als tot dusver, beëindigd gezien. De bemoeiingen met het eigen-vervoer zijn intus- schen niet geheel gestaakt en zullen waarschijn lijk wederom eenige uitbreiding ondergaan. Verder wees spreker erop. in afwachting van het jaarverslag dezer instelling, hoe het Mid denstands-Borgstellingsfonds voor de Langstraat heeft gewerkt. Uit de voorloopige gegevens over 1940 blijkt, dat deze instelling wederom zeer goed werk verricht heeft. Gedurende de 4 jaren, dat het fonds bestaat, zijn 197 aanvragen onderzocht, waarop 85 cre- dieten zijn verleend. In 1940 kwamen 68 aan vragen binnen, waarop 42 credieten zijn toege staan. Op een totaal van 21.740.— verstrekt crediet is inmiddels 8.766.— afgelost. Af schrijving van verliesposten was ook dit jaar niet noodig. In zake saneering en bemiddeling werd aan meerdere bedrijven hulp geboden. Jammer, dat nog steeds niet alle gemeenten in het district bij het fonds zijn aangesloten. Aangezien aan de Waterstaatswerken, noo dig voor het watervrij maken van een groot deel van het tot het ressort onzer Kamer be- hoorend gebied een begin van uitvoering is ge geven, wordt ongetwijfeld met belangstelling uitgezien naar eenige nadere bijzonderheden daarover. Volgens ten dienste staande gegevens zal de uitvoering van dat werk geschieden in den geest van het destijds door onze Kamer ingediende omvangrijke rapport, hetwelk zoo als U zich herinnert destijds is samengesteld door een daartoe door onze Kamer ingestelde commissie, waarvan de heer G. J. de Vries Voorzitter en Mr. van der Heijden Secretaris was. De vermoedelijke gang der werkzaamhe den zal zijn, dat eerst een verhooging van de dijken ten Zuiden van den Amer en van den Zuidhollandschen Biesbosch zal plaats hebben en dat daarna de indijking van den Brabant- schen Biesbosch en verder de afsluiting van het Oude Maasje en de Donge zal volgen. Met de vernieuwing, resp. vervanging van de rolbrug te Geertruidenberg zal moeten worden gewacht op de vaststelling van de definitieve plannen van afsluiting van de Donge. Ten aanzien van de verlegging van den weg door den Baardwijkschen overlaat, waardoor de spoorweg-overgang onder Drunen wordt ver meden, zijn er teekenen, dat eerstdaags met de werkzaamheden daarvoor zal worden begon- Ter beoordeeling van den omvang van de Bureauwerkzaamheden van onze Kamer ver meldde spreker nog eenige details: Ter inschrijving in het Handelsregister wer den aangeboden 402 opgaven. Het aantal dos- I siers klom van 3002 tot 3075. Afgegeven wer den 327 uittreksels uit het Handelsregister: 798 maal werd inzage genomen van het Handels register. Het aantal verstrekte certificaten, le galisaties, enz. bedroeg 628. Er werden behan deld 2 aanvragen voor vergunning tot het hou den van uitverkoopen en opruimingen in het winkelbedrijf, die beide werden ingewilligd. Af gegeven werden 4 colportage-vergunningen. Aan de arrondissements-rechtbanken werden uitge bracht 3 adviezen inzake aanvragen tot toela ting voor de beëediging als makelaar; twee ad viezen luidden gunstig. Het aantal verstrekte handelsinlichtingen bedroeg 1012. Hieronder zijn niet begrepen de inlichtingen betreffende contin- genteeringen, de Vestigingswet, het gebruik van handelsnaam en de Vervoer-Centrale. Sinds de inwerkingtreding van de Vestigingswet Klein- bedrijf 1937 werden 37 aanvragen om vergun ning tot vestiging van een bedrijf ingediend. Hiervan werden 6 aanvragen afgewezen. Bo vendien werden 135 maal aan het Departement van Handel, Nijverheid en Scheepvaart advie zen verstrekt voor Ministerieele verklaringen betreffende Handelskennis en vakbekwaamheid. Afgegeven werden in de eerste maanden van 1940 447 invoervergunningen. Het aantal inge komen en uitgegane stukken bedroeg 6920 (drukwerken en circulaires, enz. niet medege- rekend). Het aantal uitgesproken faillissementen óver het district der Kamer was 3 tegen 13 in 1939. Tenslotte bracht spreker, na reeds met waar deering melding te hebben gemaakt van het werk van het Middenstands Borgstellingsfonds voor de Langstraat als zelfstandige instelling, bijzonderen dank aan de verschillende Commis sies uit de Kamer, vooral aan die voor de Ves tigingswet Kleinbedrijf en die van de Vervoer- centrale op den voorgrond traden. Ook speciaal aan het personeel der Kamer, voor hun uitste kend werk meende hij een waardeerend woord te moeten wijden. Namens de leden van de Kamer bracht de heer van Dongen den Voorzitter dank voor zijn uiteenzetting en goede wenschen, waarbij we- derkeerig den Voorzitter het beste voor 1941 werd toegewenscht. Vervolgens besloot de Kamer de samenstel ling van het Bureau en de Commissies voor 1941 ongewijzigd te laten. De rekening en verantwoording over 1939, evenals de begrooting 1941 werden vastgesteld. Subsidies werden verleend als vorige jaren. De Kamer droeg het Bureau op verdere po gingen in het werk te stellen teneinde een aan tal busverbindinen binnen het district, welke sinds eenige maanden zijn stopgezet, wederom hersteld te krijgen, zoo o.a. die van Dongen— Gilze-Rijen en Keizersveer—Geertruidenberg— Made. De Kamer nam met belangstelling kennis van hetgeen tot regeling van het houden van nood- beurzen was gedaan en wees den heer Snels aan als haar vertegenwoordiger in de Provin- ciale Commissie. Tot lid van de Commissie van Bijstand van het Economisch Instituut voor den Middenstand, periode 1 Januari 1941 tot en met 31 Decem ber 1942, werd aangewezen de Voorzitter van de Afdeeling Kleinbedrijf. Het Bureau ontving nog opdracht te trachten te bewerken, dat de verzending van post vanuit de Langstraat met een vroegeren trein zal ge schieden. U. Min. v. Juat. 6 Febr. '<0 Afd. 1101. Ned. Ver. v. Lucht*, opger. 1908- TREKKING 21 FEBRUARI a.B. In verband met de vertraagde expedite vooral met veraf gelegen kleinere plaatsen zien wij ons genoodzaakt de trekking te doen plaats vinden op Vrijdag 21 Febr. a.s. des voor middags 10 uur in het Venduhuis der Notarissen to.v. Notaris J. C. J. Waldorp te Den Hasg. Tor Uwer plaatse nog In voorraad zijnde loten nog slechts enkeie dagen verkrijgbaar bij de bekende verkoopers, op RIJCKE TREK GIRO 241000 den Haag. K LM. bur. en krantkiosken

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 7