LAATSTE BERICH1™ RECHTZAKEN KANTONCERECHT KAATSHEUVEL. VLIJMEN BREOA, ADVERTENTIËN. 7.800 7.500 De Paaschkermis gaat door. Het gemeentebestuur heeft voor de tweede maal na den oorlog toe stemming gegeven voor een kermis. Van eersten Paaschdag tot en met den daarop volgenden Zondag zal nu een Paaschkermis in de stad ge organiseerd worden, uitsluitend ten behoeve van te dezer stede en om geving wonende kennis-exploitanten. Deze kermis zal iederen dag van 12 tct 20 uur geopend zijn. 1 w. s. c. Koopers op uw hoede! Onbehoorlijke prijzen. Men schrijft aan het A.N.P. Leerrijk is het eens stil te staan bij de gevallen van prijsopdrijving, welke in den afgeloopen tijd werden achterhaald. Zooals reeds elders werd opge merkt, gaat het bij deze overtre dingen bijna altijd om heel gewone dagelijksche gebruiksgoederen, die blijkbaar zoo'n sterke aantrekkings kracht op het koopgrage publiek uitoefenen, dat het zich dan zonder bezwaar het vel over de ooren laat halen. De koopers en in het bijzonder de huisvrouwen zullen goed doen meer weerstand te bieden aan de pogingen van sommige leveranciers om onbehoorlijke prijzen te vragen. In vele gevallen is het voor een kooper inderdaad moeilijk te weten, welke prijzen wel en welke niet geoorloofd zijn. Uit de thans ver kregen ervaring is echter wel ge bleken, dat er verkoopers zijn, die niet aarzelen zulke verhoogingen toe te passen, dat het iedereen zon der meer duidelijk kan zijn, dat de gevraagde prijzen de toelaatbare ver overschrijden. Waar zou het heen gaan, wanneer men f 12.50 voor een kg. koffie zou moeten be talen, zooals inderdaad in Middel burg is voorgekomen? Welke huis- houdkas is ingesteld op een prijs van f 0.75 voor een stuk zeep, f 1.38 voor een kg. havermout, f 1.44 voor een kg. rijst en fO.ÖU voor een tai webrood en een wittebroodje, waarvan de prijs in de plaats van de overtreding respectievelijk f0.16 en f0.19 bedroeg? Ook is het niet noodig, dat in een slagerswinkel f0.75 voor een pond runderpoulet wordt betaald, terwijl de in den winkel aanwezige prijslijst aangeeft, dat slechts f0.60 mag worden berekend. Dergelijke overtredingen zijn alleen mogelijk bij gebrek aan belang stelling van den kooper, maar juist in deze onverschilligheid schuilt het gevaar, dat men den niet bona fide leverancier de gelegenheid biedt zijn kwade praktijken botte vieren. Het wachtwoord zij daarom »koo- pers, weest op uw hoede« Spertijd voor vestiging verlengd. Voor banketbakkersbedrijf en eenige andere bedrijven. Bij beschikking van den secretaris generaal van het departement van handel, nijverheid en scheepvaartis de spertijd van zes maanden ten aanzien van de vestiging van het banketbakkers en het banketvir- koopersbedrijf met zes maanden verlengd. Een zelfde verlenging geld van den spertijd voor het terrazzobedrijf, voor den kleinhandel in tot verbruik bereide tabak en voor het mineraal waterbedrijf. Heling. De politierechter te 's Hertogen bosch heelt A. v. E., leerlooier te Waalwijk wegens heling vei ooi üeeld tot een geldboete van 115.— te ver vangen door 15 dagen hechtenis. TE KOOP 1 woonhuis sBosch 9.000 1 12.000 1 12.000 Brieven onder No. der adv Bureau van dit blad. 64011 TE KOOP 1 woonhuis 1 Brieven onder No. der adv. Bureau van dit blad. 64010 4. 5. 6. 7. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 15. Spoedeischende openbare vergadering van den gemeenteraad van Loonopzand, te houden op Donderdag 27 Maart, des avonds om 6l/2 uur, ten gemeentehuize en zoo noodig voortzetting op de volgende werkdagen. Indien het verbod om des avonds na 8 uur op straat te verblijven vóór dien wordt opge heven, zal de vergadering om 7 uur worden gehouden. AGENDA: 1Vaststelling' notulen vorige vergadering. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel om een der localen van de open bare lagere school te Loonschendijk in te richten ten behoeve van het onderricht in lichamelijke oefening. Voorstel tot het verleenen van een tijde lijke toelage aan het personeel der ge meente voor zoover diens bezoldiging min der dan 1900.— bedraagt. Voorstel tot vaststelling van een verorde ning regelende de kindertoelage voor het gemeentepersoneel. Voorstel tot het verleenen van een voor schot aan de besturen der bijzondere lagere scholen in deze gemeente op de aan ge noemde schoolbesturen voor het jaar 1941 te betalen vergoeding ingevolge art. 10! der Iageronderwijswet 1920 (exploitatie kosten). Aanviage van het bestuur der R.K. Meis- jessi i*ool te Loonopzand. verzoekende, overeenkomstig art. 72 der Lager Onder wijswet 1920, de noodige gelden te willen disponibel stellen voor den aankoop van materialen ten behoeve van het onderwijs in lichamelijke oefeningen. Voorstel om overeenkomstig artikel 72 der lageronderwijswet 1920 een bedrag van 224.23 te willen disponibel stellen voor den aankoop van gyinnastiek-materialen, aangevraagd door het bestuur der R. K. Jongensschool te Loonopzand. Verzoek van het bestuur der R.K. Jongens school te Berkdijk, om overeenkomstig ar tikel 72 der lageronderwijswet 1920 een bedrag van 170 te mogen ontvangen, ten einde daarmede de kosten te kunnen be strijden. verbonden aan den aankoop van materialen ten behoeve van het onderwijs in lichamelijke oefening. Vaststelling van een verordening ingevolge artikel 6 der winkelsluitingswet. Voorstel tot wijziging der begrooting voor het jaar 1941. Voorstel om een crediet beschikbaar te stellen voor het verleenen van extra hulp aan werkloozen en daarmede gelijkgestel- den (zgn. B-steun). Voorstel tot wijziging der begrooting 1940. Schrijven van Gedeputeerde Staten in zake de wijziging van de politieverordening de zer gemeente. Verzoek van mej. J. S. M. W. Pessers, verzoekende haar ontslag te willen verlee nen als lid der commissie lot wering van schoolverzuim in deze gemeente. Voorstel tot vaststelling van een verorde ning regelende de bezoldiging van het secretarie-personeel. Rondvraag. kend partij, maar het afwerken der aan vallen was hopeloos. Dat ecnige van hun spelers zich op hel laatat aan onsportieve dingen ten buiten gingen en daardoor te recht vermaningen van den scheidsrech ter kregen, viel ons van hen tegen. Het verloop. Het windvoordeel doet Nevelo direct hard van stapel loopen, maar in de mees te gevallen waaien de ballen te ver en zijn voor de voorhoede onbereikbaar of worden een makkelijke prooi voor de WSC-achterhoede. Deze zet telkens de eigen voorhoede aan het werk. Verre open passes rukken de Neyelo-verdedi- ging uit elkaar, maar van de daardoor ontetane leemtes weet WSC ondanks fraaie en opgelegde kansen, aanvankelijk niet te profiteeren. Zoo zien wij kor: ach tereenvolgens van Loon een kans om zeep brengen als hij te lang aarzelt me! schieten. Vervolgens mist: Brok op on begrijpelijke wijze een dol van een kans en even later schie'l de Jongh een zeker doelpunt over de lat. terwijl een vliegend schot van v. d. Bogaerl tegen de kruising van Jat en paal ketst. Doelpunten komen echter eerst aan de andere zijde als de midvoor onvoldoende wordt afgehouden. Of deze goal zuiver was konden wij niet beoordeelen, daar diverse personen een overtreding constateerden. De scheids rechter wees naar het midden. WSC is niet ontmoedigd en blijft het Nevelo-doel belagen. Een keiharde schuiver van de Jongh redt de doelman op wonderbaar lijke wijze, de daardoor ontstane corner levert niets op. He! Nevelo-doel blijft on der hoogen druk en doelpunten moeten komen. Een goede voorzet van v. Loon belandt dan bij de Jongh, die ineens via den paal, den bal onder in den hoek doet verdwijnen 11. Nauwelijks twee minu ten later, is het weer v. Loon, die nu zuiver doorgeeft naar- Brok. Deze laat den bal zeer tacüsch tusschen zijn boenen doorloopen, daar de Jongh achter hem staat, die deze kans op uitstekende wijze weet te benutten 21. De ilweede helft gaat in met enkele WSC schoten, die door den wind over gaan. De Zwarten doen het nu wat kal mer aan, waardoor Nevelo zelfs een klein overwicht kan bereiken. De daartusschen door fli'tsende WSC-aanvallen zijn ech ter niet van gevaar ontbloot, en zoo weet Brok zelfs een verre voorze1! van v. d. Bogaert met het hoofd in een doelpunt om te zetten. In den 3—1 stand kon Nevelo geen verandering meer brengen, terwijl "ook WSC er genoegen mee nam. gaan het wat kalmer aan doen, hetgeen hun noodlottig wordt, want even voor het einde der eerste helft, ontstaat uit een mooie aanval, besloten met een prachtige kopbal van den middenvoor het eerste doelpunt der kleibewoners 1—2. Na de rust is Z.-B. bet meest in den aanval en de geel-blauwe verdediging moet alle zeilen bij zetten om onheil te voorkomen. Toch komt na 20 min. de gelijkmaker, doordat de Bommel-voor hoede een misverstand in de verdediging der combinatie op een handige manier in een doelpunt omzet 22. Z.-B. blijft in den aanval en reeds 5 min. later is het 32 als een voorzei van rechts wederom door den midvoor on houdbaar wordt ingekopt. Dat is de RKC'ers te bar, en er volgt een waar offensief op het Z.-B. heilig dom. en iedereen voelt dat er een doel punt in de lucht zit. Zeven min. voor hei einde komt dan ook de gelijkmaker van den voet van on zen linksbuiten Jan Duquesnoy die na de Z.-B.-verdediging gepasseerd te heb ben, onhoudbaar inschiet. Hoe de Waal- wijkers in de resteerende minuten ook nog zwoegen om het winnende doelpunt te scoren, het lukt hen echter niet meer, en met 33 komt het einde. De overige uitslagen luidden als volgt: RKC 2—Veersche Sarto 2RKC 3 Voab 3—RKC 4 Bovs 3—0 11—1 0—6 BAARDWIJK. R. W. B. Vergadering van den raad dezer gemeente op a.s. Vrijdag 28 Maart, des avonds half acht, ten raadhuizv der gemeente. Een goede beurt van W.S.C. Uitstekende eerste helft. Ook deze wedstrijd heeft WSC weer tot een goed einde kunnen brengen en on danks het feit, dat ook de overige clubs van de onderste helft succesrijk optra den, wisten de Waalwijkers toch weör een plaatsje op het ranglijstje te klim men. Het spel, dat WSC vooral in de eer ste helft vertoonde, was van prima gehal te. Vlot samenspelend, met verre open passes naar de vleugels, die beiden de zen middag hun vak verstonden, werd de hal telkens weer gevaarlijk voor het Ois- terwyksche doel gebracht, waar alleen het pechduiveltjc en misschien 'ook wel het vette veld, aanvankelijk doelpunten wisten te voorkomen. De WSC-voorhoe- de was stellig de beste linie van het heeie veld en vooral de Jongh en Brok, speel- j den technisch een hoogstaande par.ij, waartegen de toch niet zwakke Ne veto- achterhoede, niet was opgwassen. Mus- kens was iets minder dan we- van hem gewend zijn, maar was zijn plaats toch ten volle waard. Een gedeelte der half- linie kon ons minder bekoren. De spil hoxs kon op het gladde terrein niet; uit de voeten en legde nelkens met wiskundi ge zuiverheid den bal voor de voeien van een tegenstander. Duquesnoy was echter de man, die veel vergoedde. Het is telkens weer een lust deze rappe spe ler aan het werk te zien. Ook .thans had bij de heeie rechter-Nevelowing in zijn zak, .terwijl zijn aangeven viel te loven. J. Claassen deed het aan de rechterzijde niet veel minder en hij wist daar menig goed opgezette Nevelo-aanval- at ue bre ken. De acnteriioede leverde eveneens weer goed werk. Over het spel van Chr. Aarts uelioeven we niet veel te zeggen, dit was als steeds af. .1. v. d. Ven hau de rechtsback plaats ingenomen. Wij moes ten van hem nog al eens een halve mis- trap noteeren, terwijl hij het eenige i\e- veio-doelpunt iiad kunnen voorkomen, als hij den aanstormenden midvoor tijdig had afgehouden. Van Kempen had aan di.L doelpunt geen schuld, liij maakte een goeden indruk, terwijl de veie ballen, die hij vooral in het begin op uitstekende wij ze verwerkte, een rustig en safe gevoel gaven. Nevelo beschikt over een behoorlijk elftal, me'; een goede achterhoede. De Oisterwijkers gaven WSC daarom uitste- PazoR.W.B. 3—3. Hoewel RWB in haar uitwedstrijd te- Lcn Pazo een goeden wedstrijd speelde, heeft zij het toch niet verder kunnen brengen dan een gelijk spel. BWB werd in deze ontmoeting wel wat met pech achtervolgd, want zij vond enkele ma len paal en lat op haar weg terwijl doel man Ekels een ongelukkige dag had, wat zijn club op een doelpun! kwam te staan.. Als Arbiter Broers, welke dezen fairen en snellen wedstrijd uitstekend leidde, de volledig terwijl RWB een invaller heeft elftallen binnen de lijnen blaast is Pazo voor Verheij. Er on!wikkelt zich dan een gelijk opgaande strijd waarin aan beide zijden uitstekend spel word: vertoond. Na tien minuten wordt RWB echter sterker, met liet gevolg een serie gevaar lijke aanvallen welke de Pazo-verdedi- ging volop werk geven. Nadat hun doel man enkele schoten uitstekend had ge stopt moe: hij zwichten voor een hard schot van Jac. Treffers dat hij nie' vol doende kan keeren, L. van Zon deponeert den terugstuiten-den haf in 'i nel 0-1. RWB door dit succes aangemoedigd blijft ster ker, doch het Pazo-doel ontkomt enkele malen op gelukkige wijze aan doorbo ring. Dan heeft Pazo onverwacht succes, als bij een doelworsteling de RWB-doel- man niel resoluut ingrijpt en hun links binnen gelijk maakt 11. RWB is echter niet ontmoedigd en houdt het beste van het spel, enkele minuien voor de rust maakt-Muller er op fraaie wijze 12 van. Na de hervatting* hetzelfde spelbeeld. RWB is iets meer in den aanval doch zij vinden de Pazo-verdediging in uitsteken den vorm, terwijl de lat eenmaal een ze ker doelpunt voorkomt. Dan onderneemt Pazo enkele snelle uitvallen welke ook met succes worden bekroond. De gelijkma ker komt uit een hoekschop, welke Ekels wel vangt, doch er mede achter de doel lijn komt te staan wat den scheidsrechter niet ontgaat. Enkele oogenblikken hier na nemen zij met een kopbal de leiding 3—2. BWB zet thans alles op den aanval doch wat men ook probeert doelpunten blijven uit. Enkele minuten voor het ein de wordt de zooveelste hoekschop geno men, de hal wordt scherp voor doel ge plaatst en door B. Treffers onhoudbaar ingekopt 33. Met BWB in den aanval komt dan het einde van dezen door hei de elflallen goed gespeelden wedstrijd. Het tweede elftal staagde erin een 31 achterstand niet alleen in te loopen, maar in een 63 overwinning om te zet- .en zoodat zij DESK 2 practisch haar laatste kans ontnam. R. K. C. Zult bommelR.K.C. 33. In den uitwedstrijd tegen Zallbommel is het de combinatie niet gelukt revanche te nemen, voor de in eigen huis geleden nderlaag. Met een 3—3 gelijk spel moest na H harde maar faire strijd, genoegen worden genomen. Een gelijk spel dat eerst zeven minuten voor het einde be haald werd. Over den wedstrijd het volgende: Als scheidsrechter Quax beginnen blaast is de RKC het eerst in den aanval en reeds na 5 min. is het Jos. Duquesnoy die na fraai solospcl de combinatie de leiding bezorgd. Ook na dit doelpunt blijft RKC in de meerderheid, en goed gesteund door de middenlinie, waarin vooral Piet Duquesnoy opvalt wordt aan val op aanval ondernomen. Toch duurt het nog een kwartier, alvorens het tweede doelpunt van de Waalwijkers geboren wordt. Bij een goed opgezette aanval komt de bal in het bezit van Tini de Bruin, die inschiet, een Bommel-back tracht het gevaar te keeren, doch via zyn voel belandt de hal in de touwen 02. De combinatie denkt dan verder dat varkentje wel tc kunnen wasschen, en ze Ofschoon dc geel-zwarten Zondag in Rosmalen zeker niet de mindere waren van 01)1 2, zelfs heeft men de meeste tijd van een Baardwijk-overwicht kunnen spreken, mochten zij er toch niet in sla gen iets mede naar huis ie brengen. Dc .huisclub bleek voor doel fortuinlijker te zijn dan de bezoekers. Zij wisten vier maal het net Ie vinden tegen de geel zwarten 2 keer. Zondag legen Willen. Ill beter jongens. Baard w ijkR .K.C. Deze wedstrijd staat voor Zondag a.s. op het programma. Op deze i iterst be langrijke ontmoeting, waar reeds ru iedereen over spreekt, hopen wij in nze uitgave van Zaterdag a.s. nog nader te rug te komen. KAATSHEUVEL. D.E.S.K. 1Boei meer 1 71. Desk in topvorm Doordat de aangewezen scheidsrechter niet aanwezig was, kon dc wedstrijd pas een half uur na aankondiging, onder lei ding van een toevallig aanwezig bonds- scheidsrechler aanvangen. De Dessers hebben vooral voor rust een salonpartij tje voetbal gespeeld, kampioenscandida- ten waardig. Zonder hun tegenstanders te onderschatten stormden ze in hoog tempo op hel Breda-doel af; de bal komt terug bij v. Boxel, die al direct met een fenomenaal schot Desk de leiding geeft. Bij dc Boeimeer aftrap nemen de Dessers wederom het Ieder over; van man tot man gaat dc bal,, een hooge voorzet van v. Boxtel en het is Toontje v. d. Ven, die binnen vijf minuten na aanvang met een pracht-kopbal dc leiding vergroot. Lang zamerhand komen er de Bredanaars beter in. Door den wind gesteund, 'ter wijl zo aardig combineeren, dringen ze de Dessers eenigen tijd op eigen terrein terug, waar Vloemans een poosje druk werk krijgt. De vooropgedrongen Boci- meer-backs laten de snelle Desk-aanval lers keer op keer in de buitenspelval loo pen. Plotsejing is het wederom v. Boxtel, die in een snelle run enkele tegenstan ders passeert, den bal prachtig voorzei en Toontje andermaal met een prachtko- gel laat doelpunten 30. Niet ontmoe digd volgen wederom eenige Boeimeer aanvallen, doch de Dessers zijn hen tel kens te vlug af. Hun goed combinatiespel is voor de meelevende supporters een ware bekoring. Er wordt waarde gegeven voor hun geld. Vooral als v. Boxtel vlak voor de rust in geweldige vaart op het Boeimeer-doel afstormt en keihard hel Vierde doelpunt inkogelt. Na de thee spelen de Dessers .met den ietwat sterkeren wind in den rug. Ze ne men het over het algemeen iets kalmer op. zoodat hun plaatsen en afwerken iets minder af wordt. Boeimeer komt daar door iets meer in den aanval en bij mo menten moet de Desk-verdediging wer kelijk alle zeilen hij zetten. Daartegenover worden van Desk-zijde de kansen beter benut. Eerst weet Jo v. d. Ven, daarna v. Laarhoven met een fraaie kopbal den voorsprong te vergooten. Eindelijk weel Boeimeer, de iels in de war zijnde Desk keeper te verschalken en de eer Ie red den. v. Nieuwstadt brengt daarna den stand op 71 waarmede het einde komt met een overwinning van een spel, waar hij de thuisclub qua spel en productivi teit kop cu schouder hoven de goed te genspelende tegenstander uitstak. Boei meer had iets meer verdiend dan geoogst werd. DRUNEN. SportersW.S.C. 2 6—0. De 'thuisclub behaalde in een van bei de zijden fair gespeeldcn wedstrijd een klinkende 6—0 zege. Sporters waren 't meest in den aanval, alhoewel de gasten goed partij gaven. De slechtste man was wel hun doelman, die aan eenige dezer doelpunten de grootste schuld had. Doch ook hun voorhoede bracht diverse mooie kansen m zeep. Het gebrek aan een schut ter deed zich hier gevoelen. Rust ging reeds in met een 3—0 stand, terwyl daar na nog drie doelpunten aan de score werden toegevoegd. rije en Bulgarije, weer op plechtige wijze in het kasteel Belvédère te Wee- nen verricht. Behalve de Rijksminister van Bui- lenlandsche Zaken, von Ribbentrop, en de Joego-Slavische minister-presi dent Tswetkowitsj, alsmede de Joego slavische minister van Buitenlandsche Zaken, Cincar Tar kowitsj, waren als vertegenwoordigers der landen van 't dricmogendhedenpact aanwezig; dc Italiaansche minister van Buitenland sche Zaken, graaf Ciano, de Japansche ambassadeur, generaal Osjima, de Slovaaksche gezant, Cernak, de Hon- gaarsche gezant von Sztojay, de Roe- rneensche gezant Bossy en de Bulgaar- sche gezant, Draganoff. Talrijke ver tegenwoordigers van de binnen- en buitenlandsche pers waren eveneens bij de plechtigheid aanwezig. Met betrekking tol de besprekingen, welke naar aanleiding van de gisteren laats gehad hebbende toetreding van Joego-Slavië tol 't Driemogendheden- pact hebben plaats gevonden, heb ik dc eer Uwe Exc. namens dc rijksregee- ring hiermede te bevestigen, dat de regeeringen der asmogendheden en de koninklijke Joego-Slavische regeering het erover eens zijn, dat de regeeringen' der asmogendheden tijdens den duur van den oorlog Joego-Slavië niel den eisch zullen stellen, den doortocht of het vervoer van troepen door 't Joego- Slavische staatsgebied toe te staan. Ook de Führer is later te Weenen aangekomen en heeft een receptie ge houden op Belvédère. Bij de onderteekening voerde von Ribbentrop en de Joego-Slavische mi nister-president hel woord. GRAZIANI VRAAGT ONTHEFFING VAN ZIJN FUNCTIES. Op eigen verzoek is de maarschalk van Italië, Rodollo Graziani, ontheven van de functies van chef van den generalen staf, gouverneur van Libye en opperbevelhebber der gewapende macht in Noord-Afrika. Generaal Italo Gariboldi is benoemd lot gouverneur van Libye en opperbe velhebber der Italiaansche gewapende macht in Noord-Afrika. REEDS 3400 VLIEGTUIGEN AAN ENGELAND GELEVERD. Naar Schweiz. Press Telegraph uit Louden meldt heeft de Britsche vlieg- luig-inkoopcommissie medegedeeld, dat van de in het vorig jaar bestelde 11.000 vliegtuigen er reeds 3400 zijn afgeleverd. TOEPASSINGEN VAN DE AMERIKAANSCHE HULPWET. JOEGO-SLAVIë TOEGETREDEN TOT HET PACT VAN DRIE. Onderteekening te Weenen. Joego-Slavië is gistermiddag als vijf de staat tot het Driemogendheden-pact toegetreden. De onderteekening werd, evenals hij de toetreding van Honga- 400 nieuwe Amerikaansche vrachtschepen. In kringen, die in nauwe betrekking staan tol de Amerikaansche scheep- vaartcommissie, verneemt de corres pondent van S.P.T. te New York, dat de regeering der Ver. Staten heeft be sloten lot den bouw van 400 vracht schepen. De financiering zal geschie den uit het zeven milliard dollarfonds. Er worden thans in Amerika voor bereidingen getroffen om levensmid delen lot een bedrag van een half mil liard dollars naar Engeland te verzen den. De Ver. Staten wenschen op deze wijze hun productie-overschot aan den man te brengen. Met de verzending wordt nog gewacht totdat de Britsche commissie voor inkoop van levens middelen mededeelingen heeft gedaan inzake dc voedselpositie van Groot- Brittannië. NIEUWE NEDERLANDSCHE POSTZEGELS. Het A.N.P. meldt: Binnen enkele weken zal een nieuwe serie Nederlandsche postzegels in de waarden van 5, 7y2, 10, 12y2, 15, 17y2, 20, 22*4, 25, 30, 40 en 50 cent 't licht zien. De nieuwe postzegels zullen het zelfde uiterlijk hebben als de bestaan de zegels tot en met 4 cent. De ver schillende waarden zullen, evenals dit reeds hij de bestaande lagere waarden het geval is, behalve door de inge drukte waarde-cijfers, door kleurver schillen worden kenbaar gemaakt. S-HEKTUGENliUöGH. UITSPRAKEN. Verduisterinfisverordcning: E. H. M. v. cl. V., I'. H. v. d. v., A. H. M. v. d. V., J. H. M. v. d. V., C. G. M. v. d. V., allen Vlijmen, schuldig verklaard zonder toe passing van straf. Wa. Z. W, Waalwijk, J. v. d. Br., Waalwijk, C. L. K., Elshout, C. de M., Drunen, J. c. v. P., Sprang-Capellc, M. J. W., Drunen, P. C. P., Drunen, allen 8.— Boete. G. E. M. v. d. V., Vlijmen, F. v. L., Waalwijk, H. v. d. W., Vlijmen, F. E., Druilen, allen 10. boete. J. F. v. M., Dusscn, 20.boete. C. N., Sprang-Capclle, M. M. H. L., Drunen, allen 15.— boete. W. V., Drunen, 4.boete; W. v. B., Drunen, 6.— boete. II. J. G., Waalwijk, dronken rijwiel besturen, 15.— boete. II. J. G., Waalwijk, twee personen op rijwiel vervoeren, 3.— boete. G. A. V., Waalwijk, politie verordening, 15.boete. .T. A. M., Waalwijk, politic-verordening Waalwijk, t 15.boete. C. ten H., Waalwijk, dronkenschap, 25.— boete. C. M. V., Sprang-Capelle, jachtwet, 5.i boete. A. S., Waspik, veiligheid verkeer, t 3.boete. W. J. T., Eethen, veiligheid verkeer, 5.— boete; A. van E., Waalwijk, links houden, i 5.boete. H. A. K., Eethen, geen richting aan geven, 3.— boete. L. G. v. E., Waalwijk, rij wiel zonder licht en geen achterlicht, 2 x 3.— boete. J. C. V., Vlijmen, rijwiel niet verduisterd, 3.boete. G. J. II., Waalwijk, rijwiel niet ver- duisterd, 2 x 3.— boete. P. M. v. d. St., Waal wijk, geen voorlicht, 3.— boete. P. E., Vlijmen, geen achterlicht, 3.— boete. M. A. K., Heusdeu, geen achterlicht, boete. G. L. de L., Waal wijk, geen achterlicht, 3.— boete. B. Z. W.f Waalwijk, geen achterlicht, 3.boete. M. J. M. W., Drunen, twee personen op rijwiel ver voeren, 3.boete. F. J. de G., Sprang-Capellc, dronkenschap, 10.boete. J. M. v. B., Loon op Zand, rijwiel niet verduisterd, 2 x 3.boete. ff staande 'sBo»ch 8.250

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 6