Ede BONT-van hulten SPORT BURGERLIJKE STAND KANTONGERECHT LAATSTE BERICHTEN HEERENKLEEDING NAAR MAAT SPRANGGAPELLE. WASPIK. RAAMSDONK. Overspannen? TTÏijnna/idt'i w. s. c. GROOTE8TR. 231, WAALWIJK TELEF. 109 den uit de boomen en struiken verwij derd de nesten, om deze veelvraten te vernietigen. In dit verband meenen wij goed te doen met er op te wijzen, dat er nog een groot aantal rupsennesten hangen in de eiken bosschen en boomen ten Noorden van den weg Drunen-Nieuw- kuijk. Piet EIberse overgeplaatst. De heer Piet EIberse, assistent op het station DrunenHeusden, is met in gang van 19 Mei a.s. overgeplaatst en in gelijke functie benoemd op het stati on Eist bij Nijmegen. Met het vertrek van den heer EI berse verliezen de reizigers van het sta tion DrunenHeusden een plichtsge trouw en behulpzaam ambtenaar. ELSHOUT. Eerste H. Mis. Zondag 15 Juni a.s. hoopt onze dorpsgenoot de WelEerwaarde Heer Th. Klijn in onze parochiekerk zijn Eer ste H. Mis op te dragen. In verband hiermede werd een feestcommissie be noemd, bestaande uit de heeren M. v. Sluisveld, Jac. Klijn, Mar. v. Sluisveld, H. v. Hoorn en C. Lambrechts. BEKENDMAKING. UITREIKING VAN AARDAPPELKAARTEN. De Burgemeester van Sprang- Capelle maakt htekend dat op de hieronder vermelde data en plaat sen aardappelkaarten zullen wor den uitgereikt. Tegelijktijdig worden de extra- aardappelkaarten aan hen, die zwaren of zeer zwaren arbeid verrichten, uitgereikt. Kinderen, geboren op of na 2 Mei 1937 ontvangen een halve aardappelkaart. Distributiestamkaarten van alle gezinsleden moeten worden me degebracht. Kaarten kunnen alleen worden afgehaald door personen boven de 16 jaren. Aardappelenvoorraad. Aan personen, die over aard appelen uit eigen teelt of eigen voorraad beschikken, zullen een of meer kaarten, overeenkomende met den aanwezigen voorraad minder worden uitgereikt, het geen op het volgende neerkomt. Indien een gezin in het bezit is van: 0 t.m. 14 K.G. wordt geen kaart minder uitgereikt. 15 t.m. 29 K.G. wordt een kaart minder uitgereikt. 30 t.m. 44 K.G. worden twee kaarten minder uitgereikt. 45 t.m. 59 K.G. worden drie kaarten minder uitgereikt. 60 t.m. 74 K.G. worden vier kaarten minder uitgereikt. 75 t.m. 89 K.G. worden vijf kaarten minder uitgereikt, enzoovoort. Men diene er rekening mede te houden, dat personen, die geen juiste opgave doen van de in voorraad zijnde hoeveelheid aard appelen, zich bij gebleken onjuist heden aan een strafvervolging blootstellen. Dringend wordt men aangera den zich aan de hieronder te noe men data te houden, daar na 7 Mei geen aardappelkaarten meer worden uitgereikt. De kaarten zullen worden uit gereikt: In het Bondsgebouw te Sprang: Wijk A 1200 Maandagmor gen 5 Mei a.s. v.m. tusschen 9 12J/2 uur. Wijk A 201—360 en 421—439 Maandagmiddag 5 Mei tusschen 25J/2 uur. Op het Raadhuis te Vrijhoeve- Capelle: Wijk B 1 145 en A 361—420 Dinsdagmorgen 6 Mei tusschen 9 12J/£ uur. Wijk C 1-36 en D 1-150 Dinsdagmiddag 6 Mei tusschen 25J/2 uur. In het Gymnastieklokaal te Ca pelle (oude school): Wijk C 37250 Woensdag morgen 7 Mei a.s. tusschen 9 12J/£ uur. Wijk C 251-276 en D 151 337 Woensdagmiddag 7 Mei tus schen 2—5J^ uur. Sprang-Capelle, 1 Mei 1941. De Burgemeester van Sprang-Capelle, SMIT. CAPELLE. -Voor het eerste gedeelte der acte N XIX slaagde mej. E. van der Hoeven, leerlinge der Rijkslandbouw- huishoudschool „Nieuw-Rollecate" te Deventer. Dit examen werd afgenomen aan de „Christine Hermine-school" te Zetten. Tot kweekeling met acte aan de Chr. school in de Nieuwstraat is be noemd de heer A. C. Vos te Vrijhoeve- Capelle. Het echtpaar Chr. de Rooij-van Zeist in de Nieuwstraat vierde j.l. Woensdag onder vele blijken van be langstelling zijn 40-jarig huwelijksfeest. Voor de Ned. Herv. gemeente al hier hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. Oostenbrug. Voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendijk hoopt Zondagmorgen half tien en 's middags twee uur op te treden' Ds. Vroegindewey. Gedurende de maand April werd op het hulppostkantoor alhier in de Rijkspostspaarbank ingelegd 3584.60 en terugbetaald 8819.72. Het aantal inlagen bedroeg 17, dat der terugbeta lingen 56. Ter secretarie der gemeente Sprang-Capelle werden gedurende de maand April '41 ingevolge de Vleesch- keuringswet aangegeven 8 runderen en 9 kalveren. De jaarlijksche vergadering van stemgerechtigde ingelanden van het waterschap „Het Eendennest'' zal plaats hebben Maandag 12 Mei a.s. 's namiddags 2 uur in het café van den heer E. Cové aan de Nieuwevaart. De agenda vermeldt: 1 Rekening over 1939 1940: 2 Begrooting voor 1941 1942; 3 Verzoek van het be stuur om zoo noodig de uitvoering van werken in eigen beheer; 4 Verkiezing van een lid van het bestuur, wegens periodieke aftreding van den heer J. Smits; 5 Voorstel tot tijdelijke toelage aan gehuwd personeel. Predikbeurten Zondag 4 Mei 1941 in de Ned. Herv. Kerk van Was pik: voormiddag 10 uur en namiddag half drie Ds. R. de Bruin. Bediening van het H. Avondmaal. Toewijding van het Rectoraat St. The- resia aan O. L. Vrouw en inzegening van de Lourdesgrot. De eerste Zondag van Mei zal dit jaar een groote dag zijn voor het Rec toraat der H. Theresia te Waspik-Bo- ven. Nadat het vorig jaar ieder huisgezin zich had toegewijd aan Maria, zal dit jaar op den eersten Zondag van de maand Mei het geheele Rectoraat plechtig aan de Moeder Gods worden toegewijd, bij gelegenheid tevens van de inzegening van de Lourdesgrot, welke werd gebouwd uit dankbaarheid, dat het Rectoraat gespaard bleef voor de verschrikkingen van den oorlog en ook, opdat de parochianen en pelgrims der KI. H. Theresia een bijzondere ge legenheid zullen hebben, om hun ver eering en liefde voor O. L. Vr. te kun nen voldoen. Zoo zal de „Grot van Lourdes te Waspik-Boven" een plaats worden van zegeningen en genaden voor het Rectoraat en omstreken. Aan deze plechtige toewijding zal een Triduum vooraf gaan, te beginnen aanstaande Vrijdag 2 Mei met Lof en preek om 7 uur, eveneens Zaterdag. Zondag zijn de H. Missen om 7 uur en Sy2 uur. De plechtige Hoogmis om 10 uur. Namiddag om l]/2 uur Lof, pro cessie, inwijding van de Grot met feest preek en plechtige toewijding. Openbare vergadering van den raad der gemeente Raamsdonk, op Za terdag 3 Mei 1941, des namiddags vijf uur. Aan de orde is: 1 Onderzoek geloofsbrief van het nieuw-benoemde raadslid, den heer J. J. Simonis. 2. Ingekomen stukken en mededeelin- gen. 3. Adres, d.d. 21 Maart 1941, van het bestuur der R.K. Jongensschool, te Raamsdonk (dorp), houdende ver zoek om beschikbaarstelling van de noodige gelden voor de aan schaffing van vijf schoolbanken, met ontwerp-besluit, strekkende om die medewerking te verleenen. 4. Voorstel met ontwerp-besluit tot toetreding tot de gemeenschappe lijke regeling ter behartiging van de gemeentelijke personeelsaange legenheden. 5. Voorstel met ontwerp-besluit tot toetreding tot de gemeenschappe lijke regeling voor de verpleging enz. van lijders aan besmettelijke ziekten in de barakken van het St. Ignatiusziekenhuis te Breda. 6 Voorstel met ontwerp-besluit tot vaststelling eener verordening op de heffing en invordering van rechten voor inenting tegen typhus en paratyphus. 7. Voorstel met ontwerp-besluit tot vaststelling van een parkeerver bod voor een gedeelte van de Prins Hendrikstraat. 8. Voorstel met ontwerp-besluit tot wijziging en aanvulling van de verordening tot regeling van de in dienstneming van personen op ar beidscontract naar burgerlijk recht in de gemeente Raamsdonk (ar beidsovereenkomstenverordening 9. Voorstel met ontwerp-besluit tot aanwijzing van vertegenwoordi gers voor de Gemeente op de ver gaderingen van stemgerechtigde ingelanden van waterschappen. 10. Voorstel met ontwerp-besluit tot het bouwen van een lagere land bouwschool met onderwijzerswo ning. 11. Voorstel met ontwerp-besluit tot het vernieuwen van den Nieuwen Weg. 12. Ontwerp-besluiten tot wijziging der gemeente-begrootingen, dienst 1940 en 1941. Op 9 Mei a.s, hopen de echte lieden Johannes Oome en Cornelia Ma. Smolders, wonende aan het Fort op het Dorp hun 40-jarig hu welijksfeest te vieren. Onze dorpsgenoote Eng. E. Kommers is benoemd tot onder wijzeres aan de Chr. school te Eethen. Ze? iti/ivtaSZclteji aken U weldadig kalm. Buisje 75ct. WS.C.Helmondia. WSC krijgt morgen haar voorlaatste» thuiswedstrijd te spelen tegen Helmon dia. Er hangt voor de Zwarthemden veel van af, op welke wijze zij dezen wed strijd tot een einde zullen brengen. Wordt er namelijk verloren, dan staan haar Lrn- sen verre van goed, terwijl, bij een over winning juist het tegendeel het geval zou zijn. De WSC'ers moeten zich het gewicht van dezen wedstrijd derhalve volkomen bewust zijn en daarom allen, geen uitge zonderd, hun uiterste best doen, om de overwinning hier te houden. Wie het slandenlijstje met aandacht beschouwt zal merken, dat het onderaan fiog zeer nauwt, maar hij zal tevens tot de conclu sie komen, dat WSC morgen bij een over winning, haar kansen dusdanig verbe tert, dat gevaar practisch uitgesloten is.. Wij verwachten daarom, dat de WSC'ers zich weer eens van hun beste zijde la ten zien en door een overwinning het ge vaar den kop indrukken. Dan zou er weer reden tot juichen zijn. R. W. B. R.W.B.Gudok. RWB sluit het seizoen met een thuis wedstrijd tegen Gudok. Al heeft RWB geen kans meer, toch kan deze wedstrijd nog interesant worden, daar Gudok nog in degradatiegevaar verkeert en zich dus tot het uiterste zal inspannen om succes te bereiken. Of haar dit zal gelukken durven wij niet te zeggen, daar onze jon gens er wel op gebrand zullen zijn, de competitie zoo eervol mogelijk te beslui ten. Aan spanning zal het dus ook in deze ontmoeting niet ontbreken, zoodat een gang naar het RWB-terrein zeker is te rechtvaardigen. Vooraf speelt het derde een thuiswed strijd tegen KSV 2 uit Tilburg. De eerste ontmoeting eindigde in een gelijk spel, zoodat wij thans op een kleine overwin ning kunnen rekenen. R. K. C. Programma voor Zondag a.s.: RKC 3Hekos, 2.30 u. terrein 2e Zeine. Rood-Blauw 2RKC 4, 2 uur. Vertrek perf iets om 12,30 uur van het H. Hart- plein. RKC 5NOAD 7, 12 uur, terrein 2e Zeine. BAARDWIJK. De ontmoeting Baardwijk 2Hintham 1, welke reeds eerder gespeeld werd doch toen vanwege een ongerechtigde Hint ham-speler ongeldig werd verklaard, vindt morgen wederom plaats in den Overlaat om 2 uur. Hintham beschikt over een uitstekend elftal, dat tot heden toe voor elke legen- stander te sterk is gebleken. Met een zeldzaam fraai doelgemiddelde staan zij boven aan de ranglijst, waar zij niet meer vandaan te krijgen zijn. Zoo te zien zijn zij ook voor de geel zwarten te sterk. Doch niets is zoo wis pelturig als voetbal. En ongetwijfeld zul len dan ook de Overlaters er een eer in stellen hen voor de eerste maal in het zand te doen bijten. Dat het een spannende ontmoeting zal worden staat o.i. vast. Tevens is het een mooie gelegenheid om eens kennis te ma ken met het spel van de eerste klasse der Onderafdeeling. Baardwfjkers doe je best en verkoop je huid zoo duur mogelijk. DAMMEN. „Noord-Brabantsche Dambond". De 19e Jaarvergadering van bovenver melden Bond werd te Tilburg in het club lokaal van de damvereeniging „T.D.V." gehouden en had buiten verwachting veel belangstelling getrokken. Nadat de Voorzitter te half twaalf deze 19e Jaar vergadering met een kort welkomstwoord had geopend, werden tie eerste agenda punten nogal vlot afgewerkt. De versla gen van secretaris en penningmeester oogstten een applaus, waarna het aftre dende bestuurslid, de heer A. A. van Boc- kel, met groote meerderheid van stem men in zijn functie werd herkozen. De wedstrijden voor het Persoonlijk Kampi oenschap over Noord-Brabant en de com petitie 19411942 werden druk bespro ken en er werden besluiten genomen, die aller tevredenheid verkregen. In de te ;'ormen competitie tweede klasse zullen, indien dit mogelijk blijkt, vijftallen wor den gevormd. Als plaats voor de volgen de Jaarvergadering (de 20ste) werd in verband met het dan te houden 25-jarig. bestaan van „De Bossche Damclub" s-Hertogenbosch aangewezen en genoem de vereeniging als gastvrouwe. Voorts werd besloten voor het 20-jarig bestaan van den Bond in elke stad wed strijden te organiseeren, waarbij elke stad een kampioen levert in klasse „A" en een in klasse „B". Deze stadskampióenen komen in elke klasse afzonderlijk in een finale over geheel Noord-Brabant en de winnaar van deze finale is darr districts kampioen. Deze wedstrijden slaan los van het in 1942 te houden Persoonlijk kam pioenschap. Voor de stadskampióenen zullen medailles beschikbaar worden ge steld en voor de twee districtskampioe nen voor ieder een plaquette of een kunstvoorwerp. Verder wordt te Tilburg een wedstrijd gehouden van Oost-Noord-Brabant tegen West-Noord-Brabant, voor welken wed strijd Den Bosch en Eindhoven ieder 5 spelers leveren, die gezamenlijk het eene tiental vormen, terwijl Breda, Ginneken en Tilburg tezamen ook 10 spelers bren gen en dal het andere tiental vormt. Deze twee tientallen spelen dan den wedstrijd. De damvereeniging „T.D.V." te Tilburg heeft ter dekking van de te maken on kosten reeds een gift van 10.toege zegd. Aan deze wedstrijden nemen alléén le den van den Noord-Brabantschen Dam bond deel. Na een korte rondvraag sloot de Voor zitter te omstreeks vier uur deze 19e Jaarvergadering, de medewerking van alle verecnigingen inroepende voor het slagen van het feest van het 20-jarig be slaan van den Bond. Dam-Compet ilie. A.s. Zondag 4 Mei, zal door den wed strijd-leider den heer A. v. d. Gouw, voorzitter van WDV, in het clublokaal der damvereeniging DIO te Waspik de prijzen aan de winnaars dezer competi-, tie worden uitgereikt. De winnaars zijn 1 als volgt DIO (Waspik) 8 7 1 0 105— 55 15 WDV (Waalwijk) 8 (5 1 1 92— 6G 13 DAM (Dongen) 9 4 0 5 86— 88 8 DI)V (Dongen) 9 3 0 6 75—101 6 De Lindeboom (Waalwijk) 8 0 0 8 50—100 0 Na afloop der prijsuireiking zal een bespreking worden gehouden, betreffen de het spelen eener comp. om het per soonlijk kampioenschap dammen. Deze tientallen hebben een beslis singswedstrijd gespeeld om de 3e plaats welke door DAM met 164 werd gewon nen. WAALWIJK. Van 25 April tot 2 Mei 1941. Geboren Laurentius Adrianus Antonius, zv. G. C. van Nunen-Dingemans. Bernadina Cornelia Bernarda, dv. F. H. J. van Beers- Demmers. Johannes Hubertus, zv. M. G. Remie-van Delft. Overleden: J. Vissers, oud 46 jaren, echtgenoot van Ja. C. W. van Erp, wonende te Drunen. P. van der Geld, oud 64 jaren, echtge noot van Ma. J. Verharen. L. C. van der Pennen, oud 66 jaren, echtgenoot van Ma. van Loon. Huwelijksaangiften H. Kraneveld, oud 30 jaren, wonende te Loonopzand en Ja. A. van Iersel. oud 27 jaren, wonende te Waalwijk. Huwelijken M. J. Vrijhoeven, oud 41 jaren en Ja. C. Schilders, oud 32 jaren. C. J. Rip- zaad, oud 22 jaren, wonende te Raams donk en Pa. M. Verhof, oud 20 jaren, te Waalwijk. J. J. van Hoof, oud 32 jaren en Aa. van de Leur, oud 32 jaren. A. van Assen, oud 23 jaren en Ma. J. van der Zanden, oud 19 jaren. Ingekomen: C. A. M. Ackermans van Maastricht. Ma. G. P. Poell van Bemmel. H. C. Dehning van 's-Hage. J. Koeken van Arnhem. E. van Mierlo van Loonop zand. Ca. H. M. Zwaans van Loonop zand. M. M. Zwaans van Loonopzand. Ma. G. Zwaans van Loonopzand. Aa. C. van den Heuvel van Loonopzand. A. Kluck van Ginneken c.a. Vertrokken: C. J. P. Vugts naar Sprang-Capelle. Aa. G. Vrinte naar Enschedé. Ha. A. Troostwijk naar Amsterdam. A. J. J. Fooij naar Vught. Ba. A. M. Förster naar Hillegom. Fr. Th. Baten naar Arnhem. Ma. B. Maas naar Roermond. A. A. J. van der Avoird naar Maasbree. A. C. van der Lee naar Sprang-Capelle. J. E. Verstijnen naar Loonopzand. J. J. M. Schoeber naar Maastricht. SPRANG-CAPELLE. Over de maand April 1941. Geboren Hendrika Pitronella, dv. L. de Rooij en L. Verduijn. Jan Cornelis, zv. A. de Rooij en M. Rozenbrand. Pieter, zv. D. voor de Poorte en M. van Drunen. Pieter, zv. C. M. Dekker en J. van der Wiel. Hendrik Pieter, zv. C. P. Spuij- broek en J. G. Molewijk. Johanna Cor nelia, dv. C. Broeks en J. Paans. Hui- berdina Adriana, dv. A. Kuysten en P. Dekkers. Dingena Maria, dv. J. M. Boe- zer en W. voor de Poorte. Adriana Jo hanna, dv. L. van Dongen en J. W. Ver hagen. Johanna Alida, dv. K. C. Mole- graaf en H. Konings w Gehuwd: W. van Dongen, oud 32 j. en C. E. de Rooij, oud 30 j. A. van Zeist, oud 27 j. en J. A. van Vuuren. oud 26 j. Overleden: C. A. Bakkeren, oud 1 jaar dv. P. C. Bakkeren en G. J. Dekkers. A. Rosen- brand, 53 j. echtg. van A. Wagemakers. C. E. van Dommelen, oud 39 j. echtg. van W. Chabot. 's-HERTOGENBOSCH. Uitspraken. De kantonrechter te 's-Hertogenbosch wees o.m. de navolgende vonnissen: Verduisteringsverordening: Da. Ga. v. H., Waalwijk, 10 boete. J. Ch- H., Doeveren, 10 boete. J. N., Drunen, 4 boete. L. K., Drunen, 6 boete. Z. B., Heusden, 10 boete. J. de K., Waalwijk, 8 boete. J. v. E., Vlijmen. 2,5o boete. A. v. S., Heusden, 8 boete. H. J. v. d. K., Drunen, 8 boete. J. H., Waalwijk, 8 boete. J. W. N., Sprang-Capelle, 8 boete. G. K., Heus den, 8 boete. C. N., Heusden. 8 boete. A. A. de W., Drunen, 4 boete. P. F. R., Waspik, 15 boete. M. J. B., Heusden, 8 boete. A. N.. Heusden, 8 boete. I. J. B., Heusden, 8 boete. J. A. B., Drunen, 8 boete. F. W., Oud-Heusden, 8 boete. Identificatiebeslu.it: Ca. Aa. v. d. L., Waalwijk, 4 boete en bovendien wegens niet aangeven van richting 3 boete. A. M., Loonopzand, 4 boete en boven dien wegens links houden 3 boete. A. v. I)., Heusden, 4 boete. J. v. W., Heusden, 1 boete. W. C. N., Wijk en Aalburg, 3 boete. J. H. B., Vlijmen, 2,50 boete. J. v. d. S., Dussen, 4 boete. G. H. v. E., Vlijmen, 4 boete. T. v. R., Andel, 4 boete. M. K., Veen, 4 boete. A. V., Wijk en Aalburg, 4 boete. A. J. D., Wijk en Aalburg, 4 boete. C. V.. Wijk en Aalburg, 4 boete. H. A. D., Vlijmen, 10 boete. A. de R., Sprang-Capelle, 15 boete. Ha. de Gr., Waalwijk, 10 boete. J. W. de G., Waalwijk, 15 boete. P. J. H., Waalwijk, 10 boete. Aa. v. Spr., Waalwijk, na 12 uur op straat, 25 boete. Veiling Drunen. Witlof 520; spinazie 8411; andijvie 1627; sla-vellen 411; asperges 60 85; rabarber 311; sjalotte 4059; roo- de kool 10114; witte kool 99; preij 2035. Alles per K.G. Knolselderij 1012; bloemkool 326; komkommers 1525; sla 18. Alles per stuk. Radijs 124; selderij 43; peterselie 24. Alles per bos. Bloemen 3042 per pot. DE VELDTOCHT IN DEN BALKAN AFGELOOPEN. Ter aanvulling op het weermaclits- bericht van gisteren, werd aan het D.N.B. medegedeeld, dat de veldtocht op den Balkan is afgeloopen. Op het uitgestrekte en zeer bergachtige schiereiland van de Peloponnesus zet ten Duitsehe troepen hun zuiverings actie stelselmatig voort. Groote ge vechten zijn hier niet meer te ver wachten. De Duitsehe troepen hebben nog slechts tot taak, om verstrooide afdeelingen van Servische en Griek- sche strijdkrachten, alsmede de res ten van het Britsche expeditieleger, die langs den een of anderen weg nog de zee hopen te bereiken, op te jagen en gevangen te nemen. DE ITALIANEN BEZETTEN GRIEKSCHE EILANDEN. In de Oost-Afrikaansche wateren een Britsche hulpkruiser gezonken. Het Italiaansche weermachtsbericht no. 330 luidt als volgt: Een formatie vliegtuigen en deta chementen parachutisten hebben gis teren, beschermd door bommenwer pers en jagers, de eilanden Kephalo- nia en Zantos bezet. Vanochtend zijn eenheden infanterie, komende uit Al banië, op het eiland Eukas geland. DEMOBILISATIE VAN HET GRIEKSCHE LEGER. Boekarest, 1 Mei. (D.N.B.) Radio Athene heeft een bevel omgeroepen van den Griekschen minister van Oor log, Bakos, inzake de demobilisatie van het geheele Grieksche leger. BRITSCHE TROEPEN LANDEN IN BASRA. Naar het persbureau Ofi (Havas) uit Bagdad meldt, heeft de afdeeling propaganda van de regeering van Irak het volgende medegedeeld: De regeering van Irak heeft reeds tot uiting gebracht, dat zij er naar streeft de bepalingen van het verdrag tusschen Engeland en Irak na te ko men door aan bepaalde Britsche strijd krachten toe te staan in Basra aan land te gaan om door Irak te kunnen trek ken. Britsche eischen, welke tegen deze bepalingen indruischten, hebben de re geering er echter toe gedwongen, de noodige maatregelen te treffen om de rechten van het land te beschermen. Het volk van Irak wordt daarom ver zocht kalm te blijven en vertrouwen te

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 6