UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING UIT DE PERS RECHTZAKEN KAATSHEUVEL. BONNEN. Thans zijn geldig: SCHEERZEEP: au sliov Urs c _[T (ur r Gemeenteraadsvergadering. BROOD EN GEBAK: De met 19 genummerde bonnen fiftoodkdart) geven elk recht op het koopen van pl.m. 1UU gram brood of een rantsoen gebak. Geldig t.e.m. 17 Mei (eventueel t.e.m. Woensdag 21 Mei). Bon 18 (broodkaart) extra rantsoen van 1U0 gr. brood of 1 rantsoen ge bak. Geldig t.e.m. Zaterdag 24 Mei (even tueel t.e.m. Woensdag 28 Mei BLOEM: Hon 7 (bloeinkaart) geeft recht op 5U gram brood of l/z rantsoen ge bak of 35 gram tarwemeel, tarwe- i4doon>i;Toggemeel, roggebloem, zelf rijzend bakmeel of boekweitmeel. Geldig t.e.m. Zondag 18 Mei. AARDAPPELEN. Bon 1 (aardappelkaart) geeft recht op het koopen van \l/z K.G. aard appelen. Geldig t.e.m. Zondag 18 Mei (even tueel t.e.m. Woensdag 21 Mei). Bonnen 17 van de broodkaart zijn nog geldig t.e.m. Woensdag 14 Mei. MELK: Bon 16 (melkkaart) geeft recht op het koopen van 1% liter melk. Geldig Le.nhtiZondag 18 Mei. -.r- L- B^TER OF MARGARINE: JB&h/i 15 van de boterkaart geeft ïS&llB op het koopen van 250 gram hotel*. Bon 15 van de vetkaart geeft recht op het koopen van 250 gram boter of margarine. Geldig t.e.m. Zondag 25 Mei (even tueel t.e.m. Woensdag 28 Mei). KAAS: Bonnen 65 en 75 (bonkaart alge meen) geven elk recht op het koo pen van 100 gram kaas. Geldig t.e.m. Zondag 18 Mei (even tueel t.e.m. Zondag 1 Juni). Bot«neni<4)4 en 74 nog geldig t.e.m. Zondag 18 Mei. lTr.itrtrtll EIEREN: Bon 86 (bonkaart algemeen) recht- gevende op een ei. Geldig t.e.m. Zondag 18 Mei (even tueel t.e.m. Zondag 25 Mei). Bon 95 nog geldig t.e.m. Zondag 18 Mei. KOFFIE OF THEE: Bon 30 (bonkaart algemeen) geeft recht op het koopen van 40 gram thee of 250 gram koffie-surrogaat. Geldig t.e.m. Zondag 25 Mei. SUIKER: Bon 31 (bonkaart algemeen) geeft recht op het koopen van 1 K.G. suiker. Geldig t.e.m. Zondag 8 Juni. VLEESCH EN VLEESCHWAREN: Bon 15 (vleeschkaart) geeft recht op het koopen van 50 gr. vleesch, been inbegrepen, of een half rant soen vleeschwaren. Op bon „15 worst, vleeschwaren", uitsluitend 'n half rantsoen vleesch waren. Geldig t.e.m. Donderdag 22 Mei (eventueel t.e.m. Zaterdag 24 Mei). HAVERMOUT: Bon 24 (bonkaart algemeen) geeft recht op 2oü grain havermout, ha vervlokken, haverbloem of aard- appelineel-vlokken. Geldig t.e.m. Zondag 15 Juni. GORT: Bon 25 (bonkaart algemeen) recht- gevende op 250 gram gort, gort- mout of grutten. Geldig t.e.m. Zondag 15 Juni. VERMICELLI: Bon 26 (bonkaart algemeen) geeft recht op 100 gram vermicelli, ma caroni of spaghetti. Geldig t.e.m. Zondag 15 Juni. MAÏZENA: Bon 27 (bonkaart algemeen) geeft recht op 100 gram maizena, gries- meel sago, aardappelmeel, rijststijf- sel, kookstijfsel of gebruiksstijfsel Geldig t.e.m. Zondag 15 Juni. RIJST: Bon 23 (bonkaart algemeen) geeft recht op 250 gram rijst, rijstemeel. rijstgries, rijstebloem of grulten- meei (gemengd meel). Geldig t.e.m. Zondag 18 Mei. Bon 21 (boter- en vetkaart) extra rantsoen: 250 gr. rijst, rijstemeel rijstebloem, rijstgries of gruttenmeei (gemengd meel). Geldig t.e.m. Zondag 25 Mei. ZEEP: Bon 29 (nieuwe bonkaart algemeen) rechtgevende op 150 gr. toiletzeep (nieuwe samenstelling), 120 gram huishoudzeep, 150 gr. zachte zeep 300 gram zachte zeeppasta, 250 gr zeeppoeder, of 600 gr. waschpoedei (uitsluitend ten behoeve van was- scherijen of uit oude voorraden 125 gr. zeepvlokken, 250 gram zelf werkende waschmiddelen of 200 gr vloeibare zeep. Geldig t.e.m. 31 Mei. Bon „K" van de textielkaart (paarse kleur), uitgereikt aan mannen en jongens van 15 jaar en ouder, geeft recht op het koopen van 50 gram scheerzeep of een tube of een pot scheercrême. Geldig t.e.m. Zondag 31 Augustus. PETROLEUM: Zegel „Periode 10" geeft recht op 2 liter. Geldig t.e.m. Zondag 15 Juni. KINDERSCHOENEN: Alle soorten tot en met maat 23 zonder bon. Schoenen en pantoffels blijven onveranderd. HONDEN- EN KATTENBROOD: Bon 7 voor de voederkaart voor honden en katten. Geldig t.e.m. 31 Mei. Derde klasse I. S.E.T. of R.K.C. Het staartje van de competitie zal hier dan morgen zijn onverwachte einde krij gen. SET en RKC zullen elkaar op het Kaalsheuvelscpe Sportpark de suprema tie gaan betwisten. Velerlei factoren zul len het spelverloop hier beïnvloeden en. het is daarom onmogelijk hij voorbaat reeds een eventueel resultaat te voorspel len. Wij voor ons geven RKC de beste kansen, omdat haar spel gedurende het afgeloopen seizoen het meest egaal ge weest is, maar zooals gezegd, er komt hij een dei gelijken wedstrijd zooveel kijken, dat dikwijls kleinigheden den uitslag be palen. Onderlusschen zijn wij toch zeer be nieuwd hoe een en ander zal afloopen en, vele honderden zullen dat stellig mèt ori'^ftn. W. S. C. WSC krijgt morgen haar laatsten com petitiewedstrijd Ie spelen, tegen haar al- ouden tegenstander TOP uit Oss. Voor de Zwarthemden is aan dezen wedstrijd niet veel meer gelegen, omdat zij thans definitief in veiligheid zijn. Toch zullen zfj er een eer in stellen, ook dezen laat sten wedstrijd tot een goed einde te kunnen brengen. Immers zij zouden zich daardoor verzekeren van een waardige plaats op de eindrangschikking, terwijl een overwinning met enkele doelpunten- verschil, tevens haar doelgemiddelde op peil zou brengen. Zij kunnen er echter van verzekerd zijn, dat TOP zich kranig zal weren. De Ossenaren zijn immers ver- re -,yjm v®Hig en hebben nog twee pun-, ten'noodfg om het degradatiegevaar te ontgaan. Deze twee punten zullen zij morgen trachten binnen te halen en daarvoor zullen zij alle krachten inspan nen. Zij kunnen er echter van verzekerd zijn, dat zy een WSC tegenover zich zul len vinden, dat haar sportieve plicht niet zal vergeten. Van een uitermate span nen den wedstrijd kan men daarom al wel bij voorbaat verzekerd zijn. R. K. C. Programma voor Zondag a.s.: SETRKC op het Desk-terrein om 2 uur. Vios—RKC 3. Hieronymus 2RKC 4. Tulp 4—RKC 5. Vertrek van alle lagere elftallen kwart over twaalf op het H. Hart-plein. De wedstrijd welke eindelijk de beslis sing zal brengen in het kampioenschap van afd. I, is nog vrij onverwacht vast gesteld. De N.V.B. heeft het zeer gunstig gelegen sportpark van Desk te Kaatsheuvel, uit gekozen, als de plaats waar SET en RKC elkaar de hegeerde titel zullen betwis ten. Veel behoeven we feielijk over de match niet te schrijven, want wekenlang is deze wedstrijd bij alle voetballiefheb bers het onderwerp van gesprek geweest, zoodat we kunnen verwachten dat een ongekend groot publiek van dit treffen getuige zal zijn. Wij zouden de Waalwijkers, die den match bij willen wonen, tenminste aan willen raden, zich tijdig van een plaats je te verzekeren, want ook in Kaatsheu vel is er zeer veel belangstelling voor de ze ontmoeting. Zooals altijd bij een voetbalwedstrijd ligt^ de uitslag geheel in het onzekere. Te verwachten is dat de zenuwen bij de spelers wel een groote rol zullen spe len, wat echter een kwaal is waarvan beide elftallen last zullen hebben. De spelers die zich het eerste onder den druk uit kunnen werken hebben vanzelf sprekend een groote voorsprong, en daarom RKC'ers houdt het hoofd "koel, en laat je niet door het gewicht van den wedstrijd intimideeren. Direct flink aanpakken, zoodat je zelf het initiatief kunt nemen, en dan verder normaal voetballen, als bij een gewone competitiewedstrijd, dat is het beste ad vies dat wij kunnen geven. Voor de rest zullen wij er het beste van hopen. De kans is er, dus RKC'ers, benut haar. De drie andere elftallen fietsen geza menlijk naar Tilburg, om daar te pro- beeren, enkele punten in de wacht te sleepen. Een 'AKKERTJE'' zal zorgen, dat de pijn direct verdwijnt. Neem er zoo noódig, voor't naar bed gaan nèg een en Ge kunt er zeker van zijn vannacht rustig te slapen. Maar... laat Uw gebit nazien. Vlugge, zekere werking bij alle pijnen, dat is 't geheim der "AKKERTJES", die door geen enkele imitatie worden geëvenaard, nóch in hun bij zondere samenstelling, nóch in hun doeltreffende werking. Op elk "AKKERTJE" staat 't AkKER-merk: Uw garantie! MKcrtms tegen pijnen, hoofdpijn, koorts, kou. PROTEST VAN LIMBURGIA INGEWILLIGD. Nieuwe wedstrijden vastgesteld. Naar het A.N.P. verneemt, is het pro test van de Zuidelijke eerste-klasser „Limburgia" in zake de onsportieve ge beurtenissen tijdens den wedstrijd Xoad Helmond niet zonder resultaat geble ven. Dit protest werd door een speciale N.V.B.-commissie onderzocht, hetgeen tot resultaat heeft gehad, dat voor a.s. Zon dag opnieuw twee competitiewedstrijden in het Zuiden zijn vastgesteld. Limburgia zal thuis spelen tegen Roermond, terwijl Noad den strijd zal moeten aanbinden met Helmond op hel terrein van Hel mond. Hieruit volgt, dat Limburgia op het oogenblik nog een redelijke kans heeft aan het spelen van degradatiewed strijden te ontkomen. Nader vernemen wij, dat de beide wed strijden zijn vastgesteld op grond van het bepaalde bij artikel 4 sub 6 van het wed strijdreglement voor competitiewedstrij den. DAMMEN. Persoonlijk kampioenschap Langstraat e. o. L.l. Zondag zijn de partijen om het bo vengenoemd kampioenschap begonnen met de navolgende partijen: A. v. d. GouwFr. v. Munster 1—1 (WDV). A. SchildersJ. Schuwer 2 0 (De Lin deboom). J. Langerwcrf -Jo.<L Goesmans 1 -1 (DIO Waspik). A. ClaassenJ. Siemons (DAM Don gen). A. Dickens vrij (D.DV Dongen). A.s. Zondag zal te Waspik de 2e ron de worden gespeeld. De loting bracht de volgende spelers legen elkaar: A. v. d. Gouw (WDV)J. Langerwerf (DIO). A. Schilders (De Lindeboom)Fr. v. Münster (WDV). J. Schuwer (De Lindeboom)A. Dic kens (DDV). Jos. Goesmans (DIO)A. Claassen (DAM). J. Siemons vrij. W. I). V. Club-competitie. De j.l. Woensdag in café-rest. M. v. Bracht, alhier voortgezette onderlinge clubcompelitie onzer plaatselijke dam- vereenigng WDV brachten de navolgen de resultaten: C. de JongA. Wittevcen 2 W. KraalFr. v. d. Gouw I 11 H. DekkersH. Brouwers 20 A. v. Engelen—A. v. d. Gouw 2—0 Fr. v. MiinserH. v. d. Hammen 20 G. de WerdFr. v. d. Gouw II 11 J. HollemansJ. v. d. Gouw 11 Tevens werd niet algemeene stemmen als lid aangenomen de heer I). Verhagen. A.s. Woensdag wordt deze onderlinge competitie voortgezet, met de volgende partijen: A. v. PingelenFr. v. Münster. II. BrouwersA. v. d. Gouw Fr. v. d. Gouw IH. Dekkers. Pr. v. d. Gouw IIPI. v. d. Hammen. A. PijnenburgG. de Werd. C. Bi ekensJo Hamers. M. KoningsJ. Hollemans. A. DamenA. Witleveen. C. de JongJ. v. d. Gouw. Openbare vergadering van den gemeenteraad van Loonopzand, te houden a.s Dinsdag 20 Mei, des avonds om 7 uur ten gemeentehuize en zoo noodig voortzetting op de volgende werkdagen. Agenda 1. Vaststelling notulen vorige ver. gadering. 2. Ingekomen Stukken. 3 Schrijven van den Rijksinspec teur voor de bescherming van de bevolking tegen luchtaanvallen in zake de rechtspositie van het per soneel van de vaste kern van den luchtbeschermingsdienst. 4. Voorstel om een crediet be schikbaar te stellen noodig voor den bouw van een brandvrije bergruimte ten behoeve van de administratie van het gemeentelijk gasbedrijf. 5. Benoeming van een onderwij zeres aan de openbare lagere school te Loonschendijk. 6. Voorstel om aan den heer M. van^ Opstal eervol ontslag te ver teenen als agent der arbeidsbemid deling in deze4gemeente. 7. Voorstel tot het aangaan van een kasgeldleening tegen nader over een te komen rente, welke evenwel niet hooger dan 3'/a°/o maÖ gaan. 8. Voorstel tot wijziging van de begrooting van het burgerlijk arm bestuur dezer gemeente over het jaar 1940. 9. Benoeming van een gemeente arbeider ter vervulling van de vaca ture ontstaan door het aan G. Hoesen verleend eervol ontslag. f,10. Voorstel tot wijziging van de jemeentebegrooting vcor het dienst, jiar 1910. 11. Rondvraag. Plechtige installatie. Donderdag had de plechtige installa tie plaats van den Eerw. Broeder Joad als Overste van de Eerw. Broeders van Liefde alhier. Om negen uur werd in de parochiekerk van St. Joseph een plechtige H. Mis opgedragen door den Eerw. Pater Vis, waaronder het kna penkoor de 8ste Gregoriaansche mis zong en de jongens der beide scholen aanwezig waren! Na de H. Mis had een feestelijke hul diging plaats op de speelplaats der Ber- uardusschool, waarbij de schooljeugd een kort. doch aardig programma pre senteerde. De Eer .y Br. Vivinus hield een keurige openingsrede; het knapen koor zong een paar aardige nummers; de aspiranten van de Gymnastiekclub K.G.V. voerden eenige interessante oefeningen uit; een der jongens her dacht in poëzie de gesneuvelden, een ander hield een welsprekende toespraak voor welke attentie's Br. Overste in korte bescheiden woorden dankte, en na een ..Hij Leve Lang", geformeerd door de Gymnasten en gezongen door de jongens een welkome versnapering vclgde. In het klooster had daarna een offi- cieele receptie plaats, waarbij alle gees telijke en wereldlijke autoriteiten pre- s.en' waren. Buslichtingen en Briefpostbestellingen. Het is voor onze Kaatsheuvelsche lezers beslist van belang te weten, hoe momenteel de buslichtingen en postbe stellingen zijn. De directeur van het P.T.T.-kantoor verschafte ons hierom trent de volgende gegevens: Buslichtingen op werkdagen: lste lichting Postkantoor 07.19: Hoofdstraat 06.45; Wilhelminaplein 06.55. 2de lichting Postkantoor 13.36; Hoofdstr. 12.55; Wilhelminapl. 13.05. 3de lichting Postkantoor 17.36; Hoofdstr. 17.05; Wilhelminapl. 17.15. 4de lichting Postkantoor 19.31; Hoofdstr. 19.05; Wilhelminapl. 19.15. De 3de lichting geeft hierbij aanslui ting op de nachtposttreinen, alleen voor brievenpost, niet voor pakketpost. De buslichting is op Zon- en Feest dagen resp. om 07.15; 06.45 en 06.55, bij de verschillende bussen als boven genoemd. De briefpostbestellingen geschieden van het kantoor uit om pl.m. 08.40; om 14.25 en om pl.m. 19.30, terwijl de lste pakketpostbestelling uitgaat om pl.m. 10.05 en de 2de om pl.m. 13.55. LOON OP ZAND. MOEDERDAG K. A. V. Zondag vierde de vereeniging Ka tholieke Arbeiders Vrouwenorganisa tie de Moederdag. Des morgens werd ora 8 uur een H. Mis opgedragen, waaronder alge meene H. Communie. In den namiddag werd een bijeen komst gehouden in een der lokalen van het klooster. Mej. Reintj'es had de leiding van dezen middag. Na een tractatie en gratis verloting keerde iedereen te rniin zeven uur huiswaarts. HERDENKING „RERUM NOVARUM" Woensdag j.l. kwamen, op initiatief der R. K. Werkliedenvereeniging, de verschillende besturen der diverse Standsorganisaties in vergadering bij een. Besloten werd gezamenlijk deze herdenking te vieren. Bereids werd uit de diverse organisaties een comité be noemd,-die de plannen voor de viering verder zal uitwerken. BURGERLIJKEN STAND. Van 8 t/m. 15 Mei 1941. Geboren Josef Johannes Alphonsus, zv. J. J. II. Subelack-van den Heuvel. Leontine Francisca Marie, dv. H. G. J. Kamp-Span- jers. Johannes Alphonsus Marius, zv. J. C. Laros-Dingemans. Elisabeth Jo hanna Gemma aMria, dv. A. H. A. Mut- saers-Mols. Johanna Adriana Maria, dv. J. van den Broek-Jansen. Jacoba Maria. dv. A. W. van Dongen-Schapen- donk. Anna Maria Wilhelmina, dv. J. P. van Beek-van Dongen.Petrus Jo hannes, zv. C. J. van Wanrooy-van Don gen. Overleden: A. Mathyssen, oud 75 jaren, echtgenoot De ..Binnenlandsche Kroniekschrij ver in „de Waag" schrijft in z'n we- kelijksch meestal zeer interessant en rustig overzicht o.m.: Zullen wij in de maanden, die voor ons liggen, de zoo noodzakelijke een heid der Nederlandsche nationaal-soci- alisten bereikt zien? Op het oogenblik kunnen wij een voorbeeld nemen aan België, waar het Verdinaso. 't V.N.V. en Rex zich hebben aaneengesloten. Welke resultaten deze aaneensluiting in de toekomst zal hebben, zal moeten worden afgewacht, maar een vereeni ging op zichzelf is een niet te versma den goed. Natuurlijk liggen hier te lan de de verhoudingen anders. Maar op één ding willen wij nogmaals den na druk leggen, n.l. dat het geen beginsel- verschillen zijn, die een samengaan van de N.S.B., Nationaal-Front en het rechtsgezinde deel van de Unie belet. Hier bij ons overheerschen nog kwes ties van sentiment en van taktiek. In dien wij, nationaal-socialisten. steeds den wil voor oogen houden het Neder landsche volk zelfstandig te doen voortbestaan, dan moeten op den duur de scheidsmuren vallen, welke thans nog een samenwerking belemmeren. En deze samenwerking zal er moeten ko men, ongeacht den uitslag van den oor log. Want zelfs in het geval van een Britsche overwinning, iets waaraan wij overigens niet gelooven, zullen de Ne derlanden nationaal-socialistisch moe ten worden, op straffe van ondergang. van Wilhelmina van Mooncn. W. A. M. Boons, oud drie dagen. W. Zcgers, echtgenoot van A. A. J. van de Leygranf, oud 32 jaren. Huwelijksaangiften: J. Akkermans, oud 36 jr. en A. van Bragt, oud 31 jr., heiden alhier. F. A. C. Mulsaers, oud 31 jr. en C. C. A. van Beers, oud 29 jr., heiden alhier. C. M. van Wezel, oud 34 jr. en A. G. Morval. oud 33 jr., heiden alhier. A. M. de Kort, oud 30 jr. en J. G. van Noije, oud 26 jr., heiden alhier. L. J. de Bondi, oud 34 jr., wonende alhier en F. M. van Heesch, oud 30 jr., wonende te Tilburg. - A. P. Jacobs, oud 28 jr., wonende te rBéda en II. M. van der Ven, oud 26 jr., alhier. 11. Foogd, oud 30 jr.. wonende fc Groesbeek en I). M. van Gulik, oud 26 jr., alhier. C. N. Rekkers, oud 25 jr., wonende Ie Waspik en J. J. Vrienten, oud 25 jr., alhier. I». A. van Wanrooy, oud 30 jr. en G. van.Wanrooy, oud 24 jr., heiden alhier. A. M. M. Gubbens, oud 29 jr. en A. M. J. Bertens, oud 28 jr., heiden alhier. A. de Waal, oud 26 jr. en J. Th. van Wanrooij. oud 18 jr., hei den alhier. Huwelijken P. A. Zijlmans, oud 27 jr. en M. P. Grootswagers, oud 27 jr., heiden alhier. G. J. M. van der Kaa, oud 29 jr. en W. C. .1. IJpelaar, oud 28 jr., beiden al hier. C. II. M. Vromans, oud 28 jr., wo nende te Tilburg en C. J. Verhoeven, oud 27 jr., alhier. C. B. Hendriks, oud 31 jr., wonende te Waalwijk en E. J. H. Vloemans, oud 27 jr, alhier. A. A. Hooymayers. oud 28 jr., wonende Ie Don* gen en C. M. Klijn. oud 29 jr., alhiei. Vertrokken M. C. van der Velden naar Tilburg. H. van den Oetelaar naar Tilburg. G. I. Groenendaal naar Dongen. H. Ho vers en gezin naar Oss. Meel zonder geleidcbiljetten. Molenaar uit Haarsteeg vrijgesproken. Het gerechtshof te 's-Hertogenbosch heeft arrest gewezen in de strafzaak te gen den molenaar H. A. V., woonachtig le Haarsteeg, gemeente Vlijmen, die te recht heeft gestaan als verdacht van het feit, dat hij te Haarsteeg zakken meel heeft afgeleverd zonder de daarbij be- hoorende geleidcbiljetten. Deze zaak is een zéér merkwaardige, wijl de molenaar lot in hoogste instan tie recht heeft gezocht. Hij had eenige zakken meel ter afleve ring klaar gezet. De daarbij behoorende geleidcbiljetten lagen er bij. Daar hij weg moest, gaf hij aan zijn vrouw opdracht, de zakken meel met de geleidebiljetten aan een voerman af te leveren. De vrouw gaf deze order door aan haar dochter, die evenwel de zakken meel aan den voerman afleverde, doch niet aan de ge leidebiljetten dacht. Onderweg werd de voerman aange houden en werden de zakken meel in beslag genomen, daar de vereischte ge leidebiljetten er niet hij waren. Tegen den molenaar werd procesverbaal opge maakt wegens het afleveren van meel zonder geleidebiljetten. De zaak heeft in eerste instantie ge diend voor den kantonrechter te 's-Her togenbosch die den molenaar heeft ver oordeeld tot 40 boete subs. 40 dagen hechtenis. De in beslag genomen zakken meel werden vei heyrd verklaard. De molenaar teekende appèl aan bij de Bossche rechtbank, welk hel vonnis van den kantonrechter bevestigde. De molenaar ging daarna in cassatie, waarna de zaak diende voor den Hoo- gen Raad, welke de zaak terug wees naar het gerechtshof te 's-Hertogenbosch. Op 30 April j.l. heeft de zaak. voor het Bos sche Hof gediend, voor welk college de molenaar te zijner verdediging aanvoer de, dat hij de zakken meel niet heeft af geleverd, doch heeft doen afleveren. De advocaat-generaal mr. H. W. Mas- sink, heeft toen tegen den molenaar we gens het afleveren van de zakken niccl een geldboee geëischt van 50 subs. 50 dagen hechtenis. Het Hof arrest wijzende. heeft niet be wezen geacht, dat de molenaar de zak ken meel heeft afgeleverd, en heeft hem van de ten lastelegging vrijgesproken.

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 3