UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING SPORT DAGMEISJE. Eenvoudig Huis O O O illijn/iazdl/es KAATSHEUVEL DRUNEN. WASPIK. GEERTRUIDENBERG NIEUWKUIJK. GEERTRUIDENBERG HUIS MET FABRIEK te Geertruidenberg, WINKELHUIS te Kaatsheuvel, LANDHUIS Ie Vucht. met flink en tuin* Zenuwpijnen Frans Houët ten grave gedragen DANKBETUIGING. TE KOOP: GEVRAAGD NET R.K. gevraagd te BAARDWIJK en Uw taak toen tot liet einde op uit stekende wijze vervuld. Spreker heeft bij deze en gene wel eens gevraagd hoe het met den cursus ging en ieder was vol lof over U. Dat allen Uw werk wisten te waardeeren bewijst wel, dat zelfs in de lange en strenge winteravonden bijna geen absenten gevonden werden, ofschoon velen toch van verre moesten komen. Iedere les was voorbereid, terwijl Uw persoon meewerkte om de lessen aan genaam te maken en vlot te doen ver- loopen. Over den ijver waarmee U Uw werk verrichtte, waren allen buiten gewoon tevreden en hel is daarom dat zij U ook nog extra willen beloonen met een stoffelijk bewijs van waar deering in den vorm van een fraaie lces-schemerlamp en een schrijven, waarin den dank van allen voor Uw werk nog eens extra is vastgelegd. Verder sprak nog de heer Goudberg, die woorden van dank bracht tot het bestuur van de K.O.B., voor het ini tiatief om ook niet-leden te doen deel nemen, waarna de heer v. d. Geer een uiteenzetting gaf over wat men feite lijk onder lichamelijke oefeningen dient te verstaan. In aansluiting daarop voelde hij zich verplicht 0111 het bestuur te danken voor de groote medewerking, op ver schillend gebied ondervonden, en de cursisten voor de keurige wijze, waar op zij de lessen gevolgd hebben. De Eerw. Broeder Leo sprak dank woorden namens de zusters en broe ders die aan den cursus/ hebben kun nen deelnemen, terwijl mej. v. Dooren dit deed namens de leden van de K.O.B. De heer Kruijs belichtte, namens de groep der Protestantsch-Christelijke Onderwijzers, dat het les geven van den heer v. d. Geer boven allen lof verheven was, terwijl hij de K.O.B. dankte voor het sympathieke gebaar, dat deze de niet-leden niet vergeten heeft uit te noodigen. Spreker hoopt dat deze samenwerking ook in de toe komst bestendigd zal blijven. Tot slot werden ververschingen rondgediend, waarna men nog gcrui- men tijd in gezelig samenzijn bijeen bleef. Vorige week had tevens de slui ting plaats van den applicatiecursus, door den heer v. d. Geer in Geertrui- denbei;g gegeven. Als blijk van waar- deering bood men hem, naast vele har telijke woorden, een fraai zilveren sigarettenkoker en een klokje met in scriptie aan. NEDERLANDSCHE R.K. FABRIEKS- ARBEIDERSBOND ST. WILLI- BRORDUS. Jaarvergadering op Maandag 23 Ju ni 1941 in het gebouw der R.K. Werk- liedenvereeniging. Aanvang 8 uur. AGENDA: Opening. Notulen. Jaarverslag Secretaris. Jaarverslag Penningmeester. Verslag Controle-commissie. Verkiezing nieuw lid Controle-com missie. Bestuursverkiezing wegens perio diek aftreden van Mej. Ma. Stokwiel- der en A. J. v. Seters. Beiden stellen zich weer herkies baar. Candidaten kunnen worden gesteld tot den aanvang der vergadering. Mededeelingen. Rondvraag en sluiting. ONDERWIJSDAG, BISDOM 's-HERTOGENBOSCH. De afdeelingen ,/s-Hertogenbosch, Hil varenheek. Waal wij k-Heusden en Bommelerwaard" van den R.K. On derwijzersbond in het Bisdom 's-Her- togenbosch hebben ook voor dit jaar een onderwijsdag georganiseerd. Deze onderwijsdag, die plaats zal hebben, op Vrijdag 27 Juni e.k. en gehouden zal worden in de zaal van het Casino, wordt als gewoonlijk begonnen met een H. Mis in de Kathedrale BasTiiek op te dragen door Rector Fr. H. V. Meulemans, geestelijk adviseur van bovengenoemden bond, terwijl de be kende declamator Henk Schaar uit Rotterdam en Mej. Cia de Boort uit Zallbommel met haar poppenkast hun medewerking zullen verleenen. VISCHCLUB „MAAR GEDULD HEBBEN". De vischclub „Maar geduld hebben" alhier hield met niet minder dan 75 deelnemers 'n vischconcours in het Afwateringskanaal. De onderlinge wedijver was zeer spannend, temeer daar de vereeniging een 25-tal fraaie prijzen beschikbaar had gesteld. Eerste prijswinnaar werd de heer H. Lombarts, die in den kort- sten tijd 't meeste gewicht aan visch wist te bemachtigen, 110. 2 werd J. v. d. Ruitgaarden, 3 P. van Es, 4 J. Vrij hoeven, 5 H. Leijtens, 6 J. van der Mee, 7 P. Mol, 8 J. van Cromvoirt, 9 A. Borm, 10 H. van Huiten, 11 F. Leijtens, 12 J. van der Pennen, 13 H. Leijtens, 14 H. Nimfen, 15 C. Snoeren, 16 J. van Hoorn, 17 L. de Folter, 18 H. Braat, 19 H. Stevens, 20 A. van der Veer, 21 J. van der Steen, 22 L. van Cromvoirt, 23 C. van Eeten, 24 F. Schuurmans en 25 J. Clavimans. In het clublokaal had onder de ge bruikelijke vroolijkheid de prijsuit- deeling plaats. HANDBOOGSPORT. Zaterdag had op de hanen van de Handboogverceniging „Ons Gezellig Tehuis", bij mej. wed. van Helvoirt te v.m. Baardwijk, het jaarlijksche Koningschieten plaats. De Koning van het gezelschap, de heer G. Pullens, werd hierbij onttroond door den heer M. van Bracht, die zich een schutter van aparte klasse toonde, door met 78 pijlen niet minder dan 322 punten te schieten, waardoor hij op glansrijke wijze het Koningschap behaalde. DE VISSCHERIJ OP I)E MAAS EN HET KANAAL. Bij beschikking van den secretaris generaal van het departement van Landbouw en Visscherij is bepaald, dat het uiterlijk tot en met 31 Maart 1942 aan visschers, die in het bezit zijn van een daartoe strekkende ver gunning van het districtshoofd wordt toegestaan, te visschen met staande botnetten gedurende den nacht in de afgedamde Maas en het Heusdensche kanaal. SINT JANSMARKT 's-HERTOGENBOSCH. Op Woensdag 25 Juni e.k. zal te 's-Hertogenhosch wederom de heken- de St. Jansmarkt worden gehouden. Ook dit jaar zal van gemeentewege voor de gebruikelijke versiering wor den zorg gedragen en 's-avonds op de markt een concert worden gegeven. De markt zal dien dag voortduren tol 4 uur namiddag. verdrijven snel deze pijnen. Doos 10 en 50ct. E. H. B. O. Vrijdag deden de cursisten van de E.H.B.O. cursus St. Damiaan, opgeleid door Dr. Ver- cauteren alhier, ten overstaan van Dr. Schro der uit Oisterwijk hun praktijk-examen, waar voor allen slaagden, n.l. de heeren: Kapelaan Tuerlings, Broeder Albertus, Jonathus en Nata- lis en N. Aussems, Cht. Brekelmans, L. Kroot, L. Luxemburg, A. Pooters, André Schalken, J. Snoeren, A. Valk, S. Zacht, H. van Best, A. Aarts, J. Donders, M. Gubbens, A. Schoenma kers en Ant. Schalken. GESLAAGD. Voor het onderwijzers-examen L.O. slaagde te Dongen de heer M. den Tueling, aan de Kweekschool Gerardus Majella aldaar. H. SACRAMENTSPROCESSIE. Ondanks de minder gunstige weersomstan digheden ging in ieder der parochies de H. Sa cramentsprocessie heden Zondag op de versier de kerkhoven door. In de parochie St. Joseph werd deze gehouden terstond na de Hoogmis, toen het weer wel het minst goed was. Op den middag klaarde het een weinig op, zoodat met iTieer vertrouwen in massa werd opgegaan naar het plechtig lof, dat de plechtigheid voorafging. Het weer bleef dreigend, doch hield zich goed, zonder ook maar een oogenblik spelbreker te worden, 't Ware ook jammer geweest, want de machtige dmonstratie van overtuigend geloof van de duizenden was te mooi en indrukwek kend. In de groote kerk luisterde de harmonie Apollo de processie op. De HoogEerw. heer Deken hield zelf een korte pakkende toespraak tot de aandachtige menigte vanaf de Calvarie berg op het versierde kerkhof. Na het Lof bracht de harmonie een serenade zooals gebruikelijk aan den Deken, waarop deze voor de geboden medewerking dankte. LOON-OP-ZAND. PLECHTIGE EERSTE H. MIS. Zondag had in onze parochie een indrukwek kende plechtigheid plaats. Een onzer parochia nen, de WelEerw. heer v. d. Heuvel, droeg zijn plechtige Eerste H. Mis op. Bereids was door een ijverig buurtcomité deze plechtigheid, voor wat de burgerlijke feestviering betreft, voorbe reid. Om 9.45 werd de neomist met zijn familie door een schaar van bruidjes en het feestcomité afgehaald. Om 10 uur had de plechtige Hoogmis plaats, met assistentie van Presbyter-Assistents, Diaken en Subdiaken. De ZeerEerw. heer Ant. v. d. Heuvel (oom van den neomist) hield de feestpredicatie, naar aanleiding van Hebr. 5.1.: „Iedere priester wordt uit het volk genomen, ten bate der menschen aangesteld, in hun betrekkin gen tot God". In treffende bewoordingen schet ste de predikant de hooge waardigheid van het priesterschap. Het zangkoor, versterkt door een knapenkoor, voerde onder leiding van den heer H. v. d. Wil denberg zeer verdienstelijk de Missa Te Roga- mus uit. Na de Hoogmis voerde een dameskoor, eveneens onder leiding van H. v. d. Wildenberg uit „Priesterhuldiging" en het Marialied „Schoon als de Maan". Te 12 uur had de aanbieding plaats van het cadeau der buurt, bestaande uit een fraai schrijf bureau, waarna door een der bruidjes gedecla meerd werd „Gelukkige Priester Gods". Voor het ouderlijk huis, dat zeer stemmig, doch smaakvol versierd was, bracht vervolgens de Koninkl. Erk. Harmonie Concordia een au bade, evenals de Liedertafel „Echo der Duinen". Te 1.30 had de receptie plaats, waarbij tal rijke parochianen en vrienden der feestvierende familie bewijzen gaven van hun belangstelling en meeleven. Bij deze gelegenheid konden tevens de vele en zeer fraaie geschenken en bloemen in oogenschouw worden genomen. Na het plechtig solemneel Lof met processie zong het parochiaal Zangkoor de feestzang „Opus 68 van F. Mendelsohn Bartholdy". Met een serenade door de Kon. Harmonie Sophia's Vereeniging werd deze zeldzaam mooie plechtigheid besloten. Poldervergadering. De ingelanden van den polder van Drunen kwamen onder voorzitterschap van den heer C. v. Drunen in de zaal van café Elshout in vergadering hijeen. De belangstelling was gering en in to taal waren slechts vijf ingelanden aan wezig met een totaal aantal stemmen van dertig. Nadat de voorzitter er zijn spijt over uit had gesproken, dat slechts zoo weinig ingelanden waren opgekomen werden dc jaarverslagen voorgelezen en onder dank gearresteerd. De totaal uitgaven bedroegen 10.988,31 zoodal er een nadeelig saldo bleef van 242,79. Na eenige discussie en toelichting van den voorzitter wordt de voorgestelde salaris verhooging van den secretaris-penningmeester met 175 per jaar goedgekeurd, terwijl het salaris van den poldervoorwerker werd ver hoogd niet 125,'s jaars. Dc omslag voor den binnenpoldér bleef zooals vorig jaar 1,20 per HA. en de omslag voor den buitenpolder werd in verband met de prijsstijging van de ru wen olie voor de bemaling met 0,50 per H.A. verhoogd en gebracht op 3,50 per H.A. De begrooting voor hel volgende jaar werd goedgekeurd met een post voor in komsten en uitgaven van 0187,50. Het bestuur werd door de vergadering ge machtigd de verschillende noozakclijke werkzaamheden hetzij in werkverschaf fing of anderszins te laten uitvoeren. De kasgeldleening ad. 15.000,werd met ten hoogste een jaar verlengd. De heer Jos Pijnenburg werd aangewezen 0111 de met het rijk aangegane overeenkomst in zake de verstrekking van een renteloos voorschot mede te onderteekenen. Aangaande de pompinstallatie werd nog medegedeeld, dat de werkzaamheden daaraan door verschillende oorzaken veel stagnatie hadden ondervonden, doch nu spoedig de in bedrijfstelling tegemoet kon worden gezien. Bij de nieuwe num mering der perceelcn zal rekening wor den gehouden met dc stukken, die thans een dubbel nummer dragen. Benoemingen. Tol adjunct commies van hal gewes telijk arbeidsbureau ite Steenbergen is benoemd onze dorpsgenoot de heer P. Peelers, thans ambtenaar ter secretarie alhier. Tot leider van het gewestelijk arbeids bureau te Tholen is benoemd de heer Franken, eveneens ambtenaar ter secre tarie, alhier. Wij wenschen de beide be hulpzame en plichtsgetrouwe ambtena ren veel succes in hun nieuwen werk kring. Arbeidsongeval. Arbeider K. werkzaam op de schoen fabriek der firma O. te Baardwijk had hel ongeluk tusschcn dc kantenschrooi- machine te komen, waardoor zijn hand zoodanig werd verwond, dat geneeskun dige hulp moest worden ingeroepen. ELSHOUT. Plechtige Eerste Mis. Zondag was het wederom feest in on ze parochie. De Eerwaarde Heer Theo KJijn droeg in de parochiekerk van Els- hout zijn eerste plechtige H. Mis op. De dag werd begonnen met een alge- meene H. Communie der parochianen en 0111 half tien werd de neomist aan zijn woning in stoet afgehaald en naar de pa rochiekerk geleid, alwaar Z.E. om tien uur dc Hoogmis zou opdragen. Hierbij werd hij geassisteerd door zijn heer oom Pastoor Timmermans uit Deursen als presbyter assistens, zijn heer neef kape laan K1 ij 11 uil Tilburg als diaken en ka pelaan Glaudemans uit Elshout als sub diaken. Pastoor Versteeg hield een mooie feest predicatie, waarvoor Z.E. als tekst geko zen had „Nieuwe priester bestijg het al taar, draag het Offer op, bid voor 11 zelf en bid voor uw volk". Pastoor Versteeg feliciteerde de fami- lie en dankte voor het cadeau n.l. een nieuwe Godslamp, die de kerk bij deze gelegenheid was aangeboden. Onder de beproefde leiding van den heer de Man uit Herpt voerde het kerkkoor de vier stemmige mis uit van Gruber, terwijl na de H. Mis de driestemmige cantate ge zongen werd „De Priester". De receptie werd druk bezocht. Om drie uur werd door den neomist een plechtig Lof met assistentie gecele breerd. Hierna had de hulde der buurt plaats, waarvoor ook groote belangstel ling bestond van de zijde der dorpsge- nooten. Een gemengd koortje zong onder leiding van den heer C. Lambrechts, ter wijl een meisje uit de buurt een lof gedicht op het priesterschap op keurige wijze declameerde. Namens de buurt sprak de heer Mart van Sluisveld en bood den neomist een prachtig schrijf bureau aan. Nadat de fanfare enkele pittige num mers ten gehoore had gebracht dankte dc neomist in hartelijke woorden en her innerde daarbij aan de verschillende dingen, die hij in Elshout had medege maakt en het medeleven van pastoor Willems z.g. met de priesterstudenten. De nieuwe priester gaf de aanwezigen zijn priesterlijken zegen en hiermede was deze indrukwekkende plechtigheid beëindigd. Behalve de vele mondelinge blijken van medeleven bereikten den neomist veel schriftelijke blijken van belangstel ling en geschenken, waaronder wij apart willen noemen het geschenk van den v. Engelenkrans, een kruis met een stel kandelaars.. Geslaagd. Op het bij de zusters der Mariastich- ting gehouden examen behaalden het diploma voor lingerie de dames: C. M. Muskens, N. Robben, N. de Wit en A. v. Delft te Elshout; A. v. Noord, Oud Ileus- den; J. v. d. Wiel en J. v. Kuyk te Dru nen. Voor costuimère de dames: F. Boelen, C. Pullens, T. Wolfs en R. v. d. Sanden te Elshout en J. de Wilt te Herpt. Zaterdag 14 Juni slaagde voor het examen van onderwijzeres Mej. I. Dubbelman alhier. Zij was leer. lingen der Ghr. Kweekschool te Zette (Gld.) De heer H. had het ongeluk met zijn vinger tusschen de meng machine te komen. Maar met gemis van zijn nagel en veertien dagen werkloosheid zal het geval goed afloopen. Zondag j.l. droeg onze stad genoot, de WelEerw. Heer G. v. Boxel, zijn eerste H. Mis op in de parochiekerk van de H. Gertrudis, Door een daartoe uit de Markt- bewoners gevormd comité waren de noodige voorbereidingen getroffen om den neomist op waardige wijze te huldigen. Om half tien werd de neomist van de ouderlijke woning onder bege leiding van een stoel bruidjes met dames, comité, ouders eu familie leden naar de parochiekerk geleid, waar om 10 uur een plechtig ge zongen H. Mis met assistentie weid opgedragen. De jeugdige priester werd hierbij geassisteerd door ka- pelaan v. d. Velden als diaken en kapelaan J. Goes als subdiaken. De feestpredikatie werd gehouden door pastoor V. C. v. d. Wee. Het R,K. Zangkoor onder leiding van den heer P. de Wit voerde de Missa in Honorum Sanctissimae Trinitatis uit van Hubert Cuypers. Na de Hoogmis werd gezongen «Hulde aan het Priesterschap«, feest cantate voor 4-stemmig mannenkoor met soli van J. Haagh C.s.s.H, Van half een tot half twee werd in de koffiekamer van het parochie huis een zeer druk bezochte receptie gehouden. O.m. merkten we op vele geestelijken uit de omliggende ge meenten alsmede Burgemeester Bianchi. Ook hadden velen van hun be langstelling blijk gegeven door het zenden van bloemstukken,waarvan het aantal 40 bedroeg. Om kwart voor 2 volgde aanbie ding ten huize van den neomist van het cadeau der marktbewoners, be staande uit het 5 deelig Nieuwe Testament van Keuler. Tot slot celebreerde de neomist om 3 uur met assistentie een plechtig lof met processie. Ouze stadgenoot de heer G. Weterings slaagde voor het te 's-Her- togenbosch gehouden examen voor rijksklerk der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen. De jongeheer M. Verschuuren, woonachtig te Geertruidenberg, slaagde te Oosterhout voor het diplo ma tynen. 'n Leven gekenmerkt door muzikale ijver. Maandagmorgen heeft onder groote belangstelling de plechtige uitvaart en begrafenis plaats gehad van den heer Frans Houët, directeur der harmonie „De Eendracht'' en lid van het parochiaal zangkoor. Enkele jaren geleden heeft Frans onder zeer groote belangstelling zijn gouden feest gevierd als lid der harmonie, waarvan hij ruim 35 jaar directeur was. Velen, niet alleen in de gemeente, doch ook daarbuiten weten wat Frans voor de harmonie gedaan heeft. Ruim 5'J lange jaren heeft hij met onvermoeiden ijver de belangen der harmonie behartigd en daarvoor steeds op de bres gestaan. Om half tien werd het stoffelijk overschot door de leden van het Zangkoor vanaf het sterfhuis kerk waarts gedragen. Tijdens deze tocht speelde de harmonie een treur- marsch. Naast de familie en vrienden volgden in den stoet ook het hoofd- besluur der harmonie en het zang koor. Aan het in rouw gehulde altaar werd de H. Mis van requiem gecelebreerd door den heer pastoor. Het zangkoor voerde onder leiding van den directeur, den heer C. de Gouw de meerstemmige missa de Requiem van Perosi uit. BEKENDMAKING. AFHALEN FORMULIEREN VOOR EXTRA RANTSOE NEN ZWAREN OF ZEER ZWAREN ARBEID. De Burgemeester van Sprang- Capelle maakt het volgende be kend: Degenen, die in het bezit zijn van extra bonkaarten op grond van zwaren of zeer zwaren arbeid en bij de a.s. uitreiking van nieu we kaarten in het tijdvak van 23 Juni t/m. 5 Juli 1941 hiervoor we derom in aanmerking meenen te komen, moeten op Vrijdag 20 Juni tusschen 9— 12J/£ en 2—5J^ uur op het RAADHUIS (ingang ach" terzijde) een formulier afhalen. Dit formulier moet behoorlijk ingevuld en onderteekend dit laatste zoowel door den aanvra ger zelf als door zijn werkgever bij de afhaling van de nieuwe bonkaarten worden mede ge bracht. Omtrent deze afhaling volgen nadere bijzonderheden. Zonder medebrenging van dit formulier worden onder geen be ding extra rantsoenen- verstrekt. Sprang-Capelle, 18 Juni 1941. De Burgemeester van Sprang-Capelle, SMIT. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag 20 Juni 1941 des namiddags twee uur in het gemeentehuis aldaar. Te behandelen zaken 1. Mededeeling proces-verbaal van kasopname 2e kwartaal 1941. 2. Onderzoek geloofsbrieven van het op 30 April 1941 benoemd lid van den Raad, de heer H. A Zeijl- mans van Emmichoven. 3. Wijziging van de gemeente- begrooting, van de begrootingGrond- bedrijf en van de begrooting G,E.B. dienst 1940. 4. Wijziging begrooting Stedelijke Godshuizen dienst 1940. 5. Garantie rente en aflossing van een door de Stedelijke Godshuizen aan te gane rekening-courant-over eenkomst. 6. Benoeming 2e Ambtenaar van den Burgerlijken Stand, wegens ont slagname van I. II. Meijers. 7. Ingekomen stukken. 8. Reclames. DAMMEN. D. VerhagenA. de Graag 02. De tweede oefenparty 1.1. Zondag in het WDV-clublokaal gespeeld tusschen de heeren I). Verhagen (WDV) en A. de Graag te Heusden is door den WDV'er verloren. BILJARTEN. Gisteravond speelde in het Stations koffiehuis van den heer Sjef Moonen een tweede zestal uit Café Centraal tegen de biljarvereeniging T.A.V. met den volgen den uitslag: Th. PossimisHeesheen 50— 50 Fr. SchoemansA. de Brouwer 5035 Laanevan Loon 3650 BrokA. v. d. Pennen 3350 v. d. BoomgaardA. v. Bokhoven 4150 BlokKipping 5040 260—275 Hoogste serie Fr. Schoemans 11. TENNISSEN. De Waalwyksche tennisvereenigingen „D.G.S." en „Solskin" nemen deel aan de competitiewedstrijden 3e klas Z.T.B. De uitslagen zijn 8 Juni: „Solskin"Mattenkloppers" (Vnght). Heeren Single: H. de Kor!B. Beyer 1—6, 6—4, 2—6. Heeren Single: A. de KortJ. v. Lot- tum 06, 68. Dames Single: Mej. A. MaasMevr. Baars 57, 06. Dames Single: Mej. D. SpapensMevr. v. Lottum 46, 64, 63. Heeren dubbel: J. de Kort Azn, en J. de Kort Jzn.J. v. Lottum en B. Beyer 0—6, 0—6. Dames dubbel: Mej. To Huysinans en Ton. HuysinansMevr. v. Lottum en Mevr. Baars 46, 36. MixedMej. D. Spapens en T. de KortMevr. v. Lottum en B. Bever 26, 4—6. Mixed: Mej. Ton. Huysmans en I). BoersMevr. Baars en J. v. Lottum 1—6, 0—6. 15 Juni: SolskinBe Quick, Veghel. H. de Kort—P. v. Weert 6—3, 2—6, 57. Toos en Tonny HuysmansSuze v. d. Boer en Corry Bek 0*—6, 86, 57. H. en A. de KortH. Bek en B. Ver donk 75, 61. Ad. MaasSuze v. d. Boer 06, 46. Dini SpapensC. Bek 64, 57, 63. A. de KortB. Verdonk 46, 63, 6—0. Ondergeteekenden voelen zich gedrongen langs dezen weg hun diep gevoelde hulde en dank baarheid te betuigen aan hun volijverigen en hoogstaanden leeraar, den heerj.v Drunen, Laageinde 82 B, Waalwijk, die met zoo'd groot succes ons werk bekroonde op het Mid denstandsexamen te Tilburg. Zijn dankbare leerlingen, Bern. de Ruijter, L. Maas. Fr. Vromans, allen te Loonopzand, Ant. Pooters, Kaatsheuvel. CHR. J. KLERKX. Grootestraal 192 a, Waalwijk. Zich te melden J. PULLENS, Kerstraat 92 Waalwijk. CHR. J. KLERKX, Grootestraat 192 a, Waalwijk,

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 6