Wandelwagentje. Vertegenwoordigers prettig en loonend werk. Dr. Paul Juliën EEN TUINDERSKNECHT, Enkele persenen gevraagd Te koop aangeboden: Tien nieuwe AALFUIKEN modern wollen vloerkleed een partij zware stalmest Fabrikant van kleine luxe lederwaren, ,0e stem uit de Grot". ,,'t Was bijna mislukt". FEUILLETON Gewogen en te Licht bevonden 12) SPORT. EEN BEKWAAM HANDZ WIKKER een flinke Hond PRIMA LUIDSPREKER TE KOOP: TE KOOP TE KOOP TE KOOP en 400 groenen elzen muiserd LUIDSPREKER H U W E L IJ K. LEVENS- EN VOLKSVERZEKERING-MIJ. vraagt voor DE LANGSTRAAT G. H. A. MELIS, Groenstraat 99, TILBURG. DIEGENEN Wasserij Sneeuwwit THUISSTIKSTERS. PRIMA Thuisstiksters prima M ON STERSTIKSTER UTRECHTSE GROOTHANDEL wenst in verbinding te treden L ORIENT HEDEN in „Musis Sacrum" 8 uur Tochten door donker Afrika lichtbeelden en film. TOEGANGSPRIJS F 1.- (S/IUSIS SACRUlvi zijnde pl.m. 400, alsmede de outillage van een moderne ambachtsschool, een grootte moeten hebben van onge veer een hectare. De school is momenteel ondergebracht in een 3-tal gebouwen, terwijl het gym nastieklokaal zich bevindt in een vierde gebouw. Deze omstandigheden werken na- deelig op den goeden gang en de resultaten van het on derwijs (tijdveriet, aanlei ding tot afleiding en wan ordelijkheden e.d.) en zijn een belemmering voor den verderen uitbouw van het aan die school gegeven on derwijs. Bovendien zijn er ver schillende lokalen bij, welke niet anders dan als nood- liuisvesting kunnen worden beschouwd. Met het bestuur zijn wij van oordeel, dat het in het belang van het onderwijs gewenscht zoo niet noodza kelijk is, dat er zoodra mo gelijk een nieuw gebouw wordt gesticht, dat de ge- heele school kan omvatten en de mogelijkheid biedt tot uitbreiding. Het bestuur heeft dan oook reeds voor- loopig contact daaromtrent opgenomen met het Deoar- tement van Onderwijs, Kun sten en Wetenschappen. Wij hebben omtrent de plaats voor een nieuwe school besprekingen ge voerd met de ontwerpers van het uitbreidingsplan, waarna wij tot de bevinding zijn gekomen, dat het best daarvoor kan worden be stemd een terrein in het in exploitatie zijnde gedeelte van het bestaand uitbrei dingsplan, gelegen tusschen Stationsstraat en Putstraat, ^ot pl.m. 90 bij 125 M. Niet alleen dat dit terrein gunstig gelegen is, doch het biedt ook het voordeel, dat hierover aanstonds kan worden beschikt, hetgeen niet het geval is met andere terreinen, waarover de ge meente nog niet de beschik king heeft. Aangaande de voorwaar den van verkoop van dit ter rein wenschen wij het vol gende onder uwe aandacht te brengen. Het is bij derge lijke gelegenheden wel te doen gebruikelijk, dat de ge meente als blijk van erken ning van 't belang der zaak b.v. den grond gratis of te gen verminderden prijs-aan biedt. De kostprijs van den on- derhavigen grond is laatste lijk becijferd in verband met gedeeltelijke ingebruikne ming voor woningbouw en wel op 5.30 per M2. In dit bedrag is op de eerste plaats begrepen een vergoeding voor de cultuurwaarde van den grond (kosten onteige ningsprocedure etc. inbe grepen), alsmede van het bouwrijp maken van het ge- heele conmlex. Wij stellen u voor van de belangstelling van gemeen tewege in de school te doen blijken door den benoodig- den grond beschikbaar te stellen tegen een bedrag van ƒ1. per M2, zijnde onge veer de kosten van den grond als ruwen cultuur grond, inbegrepen rentever lies e.d. vanaf den datum van verkrijging van het ter rein door de gemeente, een en ander onder de volgende voorwaarden: le. Met den bouw van de school moet zijn aangevan gen uiterlijk 1 jaar na den datum van het raadsbesluit tot beschikbaarstelling van den grond. 2e. Het terrein mag door de Stichting niet aan derden worden verkocht of in erf pacht gegevenzou zij te ee- niger tijd het terrein geheel of gedeeltelijk willen ver- koopen of in erfpacht geven dan heeft de gemeente het recht van voorkeur voor aankoop en wel op basis van den prijs van 1.per M2, zonder bij berekening van rente of kosten. Wij hebben gemeend de eerste voorwaarde te moe ten stellen om te voorkomen dat de stichting dezer nieu we school, niettegenstaande daaraan een grootc behoefte bestaat en de grond op zeer billiike wiize ter beschik- VAN DE ECHO VAN HET ZUIDEN Ik hoop, zei Guus met een afwerend gebaar, dat je ons wel excuseeren zult, om over de zaak te spreken, We zijn juist hier gekomen om even de verschrikkelijk heden te vergeten, die we nu de laatste vierentwintig uur ondervonden hebben. En ik heb mijn neef verzocht mij te vergezellen, omdat ik hoopte, dat we dan mis schien een spelletje kaart zouden kunnen spelen. Ik ben blij, dat ik eens kennis kan maken met jon ker Leo, zei Ida. We moeten in huis maar niet veel leven maken, want vader is niet zoo heel goed. Hij is al van streek geweest van het oo- genblik af dat hij van den moord gehoord heeft. Wat spijt mij dat, zei Guus. Maar dan kunnen wij ook net zoo goed wat gezel lig buiten zitten. We konden ook ver stoppertje spelen stelde Leo voor. O ja, willen we ons dan samen verstoppen, baron? ïiep Dora, ongewonden. Ik weet heel wat eigenaardige schuilhoekjes! Neen, neen laten we nu king wordt gesteld, naar de verdere toekomst wordt ver schoven of te veel wordt uitgesteld, waardoor deze grond gedurende geruimen tijd braak zou komen te lig gen, terwijl bouwgrond hier eveneens dringend noodig is voor andere doeleinden en wel meer speciaal voor wo ningbouw. De tweede voorwaarde achten wij gewenscht om te voorkomen dat deze grond, welke voor dit speciale doel tegen een dcrgelijken lagen prijs wordt afgestaan, in handen zou kunnen komen van derden voor doeleinden afwijkend van de oorspron kelijke bestemming. Tenslotte mogen wij u wellicht ten overvloede nog wijzen op het groote be lang, dat allerwege wordt toegekend aan goed nijver heidsonderwijs, een belang, dat ook de Begeering blijk baar inziet, getuige de sub- sidieering door het rijk van verschillende nieuwe nijver heidsscholen na de bevrij ding. Ook voor onze plaats en streek is een goede nijver heidsschool van groot be lang te achten, waarom wij ons hierboven omschreven voorstel ten zeerste bij u aanbevelen. Deze geste zal bovendien ongetwijfeld door het Departement worden gewaardeerd. SCHAKEN. De wedstrijd om het per soonlijk schaakkampioen schap vanWaalwijk en Om geving, tevens de voorronde voor de binnenkort te hou den wedstrijd om het dis trictskampioenschap, is ge ëindigd. Er hadden zich 13 deelnemers aangemeld, die door loting in twee groepen verdeeld werden. De resul taten in deze groepen wa ren: Groep I. M. C. Goudberg öVz punt; C. Pullens 4 p.; F. A. van Tienhoven 3V2 p.; M. Ros en C. Quirijns beiden 3 p.; A. Hooft van Huisduinen 2 p. en L. Smit 0 p. Groep II. C. Slagmolen en A. S. Va der beiden 4 p.; P. H. Kuijs- ten 3V2 p.; C. Horn 2Vk p.; W. v. Pruijssen 1 p. en N. C. J. Ros (teruggetrokken) 0 punten. De nummers 1 en 2 van beide groepen speelden een halve competitie, waarvan in de afgeloopen week de volgende (laatste) partijen tot een beslissing kwamen: Pullens-Slagmolen 1/2-1/2, VaderGoudberg 10. Door deze uitslagen be haalde de heer Slagmolen 2y2 punt' en daarmede het kampioenschap, terwijl de liceren Vader, Goudberg en Pullens bleven staan op resp. 2, 1 en y2 p. Daar de heer Slagmolen niet in de gelegenheid is aan de verdere wedstrijden deel te nemen, zal Waalwijk in den wedstrijd te 's-Herto- genbosch vertegenwoordigd worden door de heeren Va der en Goudberg. Drie eerste plaatsen voor Juliana in de 5 y2 K.M. Bankvenloop te Goirle. Een doorweekt terrein, orkaanachtige wind en stroomende regen maakte deze 5.M> K.M. loop tot een buitengewoon zware. 43 deelnemers begonnen deze race in de D klasse, die in een hoog tempo startte. Dra lag het veld geheel uit el kaar en er vormde zich een kopgroep van 6 loopers, waarin zich bevonden 3 Ju- liana-lui, 'n Rotterdammer, een Tilburger en een Bre- danaar. Langzaam, regelma tig loopend, vergrootten zij hun voorsprong, totdat, na dat ongeveer de helft was afgelegd, de drie Waalwij- kers er alleen vandoor gin gen. Met prachtig teamwork liepen zij steeds verder uit en werd het iedereen duide lijk dat het een zuiver Jnli- anageval zou worden. De laatste 500 M. gingen in en de loopers kregen alle na tuurelementen tegen zich. Met een prachtige eindspurt was het Fons Timmermans die met 15 M. voorsprong als winnaar over de finish ging. Zijn clubgcnooten Jac. Verhilst en M. van Beijnen werden respectievelijk twee de en derde. Nog met een duidelijker meerderheid dan vorige Zondag in Vught beheerschte Juliana deze course. ZONDAGVERBOD VOOR MOTORRIJTUIGEN. Het verbod om op Zon dagen gebruik te maken van een motorrijtuig zal voortaan uitsluitend toege past worden op kalender- Zondagen en zal niet gelden voor erkende feestdagen als 2e Paaschdag, 2e Pink sterdag en Hemelvaartsdag. Ten aanzien van ebt hou den van motorwedstrijden wordt er op gewezen, dat hiervoor, behoudens het bo venbedoelde verbod, geen bijzondere toestemming meer noodig is. Voor mo torwedstrijden op kalen der-Zondagen dient een ont heffing van dit verbod te worden aangevraagd bij de R.V.I. 12 MIJNWERKERS BEDWELMD. Dóór onbekende oorzaak is brand uitgebroken in een oude galerij op de 636 meter verdieping van de Staats mijn Hendrik. De brand breidde zich snel uit over Óen lengte van ongeveer 100 meter. Tengevolge van den brand ontstond een gewel dige rook-ontwikkeling, waardoor, naar men moet aannemen, een 12-tal mijn werkers, waaronder een op zichter bedwelmd is ge raakt. Onmiddellijk werd alarm gemaakt en gingen de reddingsploegen naar bene den. Men slaagde er tot op dit oogenblik in het stoffe lijk overschot van één man te vinden. Vermist worden dus nog 11 personen. kalm praten, zei Ida beza digd. Guus en zijn neef zien er beiden zoo moe uit! O Guus, mijn papegaai heeft een ei gelegdDenk je dat ik er een baby-pape- gaaitje bij krijg? Ik denk van niet, maar vraag het eens aan mijnheer Schroot, die is een autoriteit op 't gebied van papegaaien. Papegaaien? riep Leo. Heeft Schroot die meege bracht uit het buitenland? Ja, van Australië. Stel jij ook belang in papegaai en? Ja. Ik zou er ik weet niet wat voor geven om die mooie vogels te zien. O, Steven Schroot is er juist tuk op, om zijn bezit tingen te laten bewonderen. Die papegaaien heeft hij in een soort bungalow. Apro pos, morgen is de veelbe sproken tuinpartii. Zullen wij er ook verwacht worden de omstandigheden in aan merking genomen? Maar natuurlijk! Guus, iii en baron Leo, je moet er allen bii tegenwoordig ziin, terwijl ik immers de hon neurs waarneem in dat def tige huismaande. Tda. ..Het Tuinhuis" is ze ker ook al een oud kasteel, vroeg Leo. Zouden er nog ónderaardsche kerkers zijn en van al die fraaiigheden meer? Er is een geheime ka mer, ?ei Christine, maar die is zoo goed verborgen dat niemand ze vinden kan. Dan moeten wc mor gen in „Het Tuinhuis" eens verstoppertje spelen, stelde Dora voor. Dat is veel aar diger dan dat we daar zoo opgeprikt zitten als kapel len. Ja, viel Christine in. Vraag jij dat eens aan mijn heer Schroot, Ida, of we verstoppertje mogen spelen Jou weigert hij toch niets. Dit was geen tactvolle op merking; althans Guur keek verstoord. Zeg, kan niemand eens een spookgeschiedenis ver tellen? vroeg Dora opeens. Baron, u kent er zeker wel eenige? Van mijn levensdagen heb ik geen spook gezien. Is dit nu een tijd om spookgeschiedenissen te vertellen, viel Christine in. Neen, dan zal ik jullie lie ver de toekomst eens voor spellen. Daar versta je je toch niet op, zei Dora, maar ik wel. Ik heb 't geleerd van de oude juffrouw Putters en ik kan best de toekomst lezen uit de lijnen van de hand. Leo stak de ziine uit. Maar in de schemering kan ie toch niet zien? merk te Chris op. Guus stak een waslucifer aan en ernstig begon Dora: Wat een belangwek kende hand. Uw levenslijn is dikwijls onderbroken. U heeft veel wederwaardig heden gehad en althans één ernstige ziekte doorge maakt. Er staat een diep kruis afgeteekend op de lijn van uw hart wat teleurstel ling in de liefde beteekent. U is zéér terughoudend en ik vrees, niet zoo heel eer lijk of betrouwbaar. U heeft een verwonderlijke zeflbe- heersching; en... ja, er is het een of ander geheim in uw leven, dat u tracht te verbergen. O, maarer bedreigt u onheil, gróót on heil; waarschijnlijk wordt u gevangen genomen, of... Zeg Dora, steek er nu maar een speldje bij, raad de Guus. Ik moet toch de waar heid zeggen; Ja, u wordt bedreigd door onheil, maar dat heeft u zichzelven op den hals gehaald. Ik vrees dat u niet is, wat u schiint... Zoo iets van een bedrieger. Op dat oogenblik uitte Guus een kreet van pijn, want hij brandde de vingers en iilings trok Leo de hand terug. Dank u zeer. Ik Geloof dat ik nu meer dan voldoen de heb gehoord, 't Is niet heel opwekkend... Maar ik kan óók de toekomst voor spellen. Dat heb ik van m'n moeder Geleerd, die waarzei uit de sterren en de lijnen van de hand Ida en Dora stelden zich dadelijk beschikbaar en ze waren zeer ingenomen met hetgeen de toekomst haar beloofde. En nu zal ik u waar zeggen, juffrouw Christine. Neen, dank u, ik heb 't liever niet. Kom, wees nu niet zoo kinderachtig, drong Ida. Ja, dat komt, juffrouw Christine is bang dat begon Leo. O, neen, juffrouw Chris is in-het geheel niet bang, zei deze en stak hem uitdagend de hand toe. Op zangerigen toon be gon de waarzegger: U houdt veel van mu ziek en van allerlei spelen en u is zeer huiseliik. U heeft een goed humeur, maar als u eenmaal boos bent, dan is u gevaarlijk. U bent heel flink en waar heidlievend en u schroomt niet de dingen ronduit te zeggen, al kwetst u daarmee de menschen in hun gevoe lens. Maar u zoudt door dik en dun gaan voor den man dien u lief heeft. Er staat u nog heel wat leed te wachten en door een won der zult u aan den dood ontsnappen, maar dit ge vaar zult u aan uzelve te wiiten hebben omdat u ei genwijs is en u meent het beter te weten dan anderen. Wordt vervolgd. SPRANG. Streek-H.RS. op Prot. Chr. basis. De uitgestelde gemeente avond ten behoeve van deze in oprichting zijnde middel bare streekschool wordt ge houden op Maandagavond 31 Maart om 7.30 uur (pre cies) in de Ned. Herv. kerk te Sprang. Agenda: 1. Spreker Ds. H. Harkema van Wijk. 2. Financiën pennïngm. 3. Slotwoord door Ds. J. de Bruyn, van Sprang. Er wordt een korte pau ze ingelegd, opdat eenieder zich over dit belangrijk vraagstuk zal kunnen uit spreken. Dit geldt vooral voor ouders van kinderen die voor deze school in aan merking komen. Ter bevor dering van een gezonde ont wikkeling van deze nog ten deele in windselen liggen de schoolstichting, hoopt 't bestuur dat deze gemeente- avond, die inter-kerkelijk van aard is, zich in een groote belangstelling zal mogen verheugen. Het be stuur wekt daartoe een ie der op deze samenkomst bij te wonen. Medewerking ver- leenenCato Zwart-Janson sopraan, Goof Janson, te nor, Jos van Heyst, bariton en Henk Nieuwkoop, orgel. RAAMSDONKSVEER. R.K. Middenstand. De R. K. Middenstandsvereeni- ging alhier hield op Woensdag 19 Maart z'n jaarvergadering in de zaal van café Heessels. De ver gadering was slechts matig be zocht en na opening bracht de secretaris, dhr. Nollen een vlot jaarverslag uit over een jaar van weinig activiteit. De penningmeester moest de vergadering teleurstellen wat be treft de financiën; daar per 31 Dec. gesloten moest worden met een nadeelig saldo. Naar aanleiding van deze pes simistische-geluiden hield de eerw. adviseur Kap. van Luyck een kor te toespraak, waarin hij de aan wezige leden opwekte tot grootere gemeenschapsgeest en zich te ge ven voor de vereeniging, opdat deze eens weer zou groeien en bloeien als voorheen. Als kascontroleurs werden aan gesteld de heeren H. Meeuwissen en J. Weterings. Besproken werd of dé mogelijk heid bestond de geslonken kas aangevuld te krijgen: een voorstel kwam om een feestvergadering te organiseeren, waarbij o.a. ingeza melde prijzen met Am. opbod zou den worden verkocht. In plaats van den aftredenden voorzitter dhr. Simonis, werd de secretaris dhr. Nollen tot praeses gekozen, terwijl de heer Meeuwis sen als lid van het bestuur werd opgenomen. Een gunstig en goed geluid werd gehoord, toen de se cretaris 11 nieuwe leden aankon digde, die werden aangenomen. Voor het overleden lid dhr. D. Kuijsters zal een K. Mis gelezen worden. De Santos-commissie had goed \verk verricht door in totaal 165 aan de kaste kunnen afdragen. Voor dit mooie doel zal deze com missie worden versterkt met nog 2 personen, alsook 2 van de K. J. M. V. De heer Nollen deelde verder nieuws mede omtrent het Midden stands-Borgstellingsfonds, waar van ieder middenstander gebruik kan maken en verzocht dan ook om zich gerust bij hem te vervoe gen als dit noodig is; de noodige discretie zal natuurlijk in acht worden genomen. GEERTRUIDENBERG. Op de gehouden stieren keuring te Oosterhout werd de stier van onzen stadsge noot Jas. van Dongen Gz., goedgekeurd en in 't N.R.S. ingeschreven. Onmiddellijk na de keuring werd de stier verkocht aan de stieren- houderij te Gendcren. (Land van Altcna). Eveneens werd de stier van H. Sinsc goedgekeurd en in het N.R.S. ingeschre- ven. De postcommandant van de Rijkspolitie alhier de heer Hilgering, verliet Maandag j.l. den politie dienst, om wederom dienst te nemen bij zijn oud-leger-j onderdeel. De heer Hilge- rink genoot, vooral door zijn prachtige houding tij dens de bezetting en zijn steeds correcte optreden, de sympathie van eenieder. Voorloopig blijft hij nog te Geertruidenberg woon achtig, waardoor nog velen gelegenheid zullen hebben om van hem afscheid te nemen. Door de krachtige ac tie die hier gevoerd wordt, ontvangen momenteel niet minder dan 300 gezinnen maandelijks geheel gratis de bekende licfboom-actie- kaart. Nog dagelijks geven zich nieuwe leden hij den hoofdpromotor den heer H. Starmans, Stationsweg 19, op, om eveneens de hef boom-actie-kaart te ont vangen. Niettegenstaande hieraan geen enkele gelde lijke verplichting verbon den is, is de vrijwillige bij drage, waartoe men maan delijks de gelegenheid heeft, zeer bevredigend. Zondag zijn door den Zeereerw. Heer Deken uit Made, alhier twee nieuwe kerkklokken ingewijd. On der het lof werd een predi katie gehouden door oud kapelaan Damen. HEUSDEN. In de zaal van den heer P. Verheij werd Donderdag een feestavond georgani seerd door het N.V.V. De avond werd verzorgd door het bekende gezelschap Charl. Aerts. Alle medewer kenden van dit gezelschap zijn overbekend door hun uitzendingen voor de radio, zooals Elly Rexon, Jan Le- maire Sr., Tonny Bakkenes, Nol van Dijk, terwijl Char les Aerts met zijn nieuw re pertoire van liedjes groot succes oogstte. Het was jammer dat de zaal maar matig gevuld was, want het programma was in één woord af. Maandag j.l., den eer sten dag dat weer aan de Brug gewerkt werd, had de heer A. Kleijn het ongeluk een balk vanaf het brugdek op z'n hoofd te krijgen, waardoor hij enkele zeer ernstige verwondingen op liep. Aanvankelijk liet het zich niet ernstig aanzien, doch de toevallig daar pas- seerende Zeereerw. Heer Pastoor diende hem toch de H. Sacramenten toe. Woensdagavond moest de heer Kleijn naar het Zieken huis te Den Bosch worden vervoerd, waar hij Donder dag is overleden. Vrijdagavond werden in „Het Wapen v. Amster dam" twee voorstellingen gegeven van de film: „Wat het Ned. R.K. in 't belang van het geheele Nederland- schc volk heeft gedaan, on der den titel„Op de bres". Deze film gaf een duidelijk overzicht wat het R. K. niet tegenstaande soms moeilij ke omstandigheden, heeft gedaan. Het was een inte ressante avond die ons weer eens te meer heeft getoond dat het Ned. R. K. ieders steun en medewerking vol komen verdient. Vrijdagavond 28 Maart zal in „Het Wapen van Am sterdam" eeen filmavond gehouden worden van „Her wonnen Levenskracht". Het programma luidt als volgt: „De zegenrijke kracht van het water", „Zonnebloe men". Hierna pauze. „Rip van Winkle", „Jacht op roofvogels", „Opgeruimd staat netjes" en „Gipped in Egypte". De avond zal voorts met muziek worden opgeluis terd. De toegang is voor ie der vrij, zoodat voor ieder een de gelegenheid bestaat met dit hoogst nuttige werk kennis te maken. Aanvang 7.30 uur. VOOR DIRECT GEVRAAGD te Waalwijk op Maatschoenmakerij die tevens HOUTENHAKKEN kan zetten. Hoog loon. Adres te bevragen Bureau v. d.blad Terry en Berry inDE BRIL VAN SULTAN SAR. 48. Het duurde niet lang of de eenvoudige boten waren gereed voor de tocht. Kan men zich een steviger boot wensen dan een stuk boom stam Een massief stuk hout kan onmogelijk zinken en varen doet het altijd. Toen de vloot aldus ge reed was gekomen, gaf de Sultan het teken om te ver trekken. Berry werd tot ka pitein van zijn boot be noemd, terwijl Terry het schip van den Sirdar be stuurde. „Nu zullen de he ren er van lusten!" riep de Sirdar. En hij zwaaide zo verwoed met een formida bel kromzwaard dat Terry moeite had de boom in even wicht te houden. Langzaam zette de vloot zich in bewe ging. „Wij moeten stil na deren, dan kunnen wij hen misschien verrassen", zei Hassan, die voorstander was van een voorzichtige krijgs kunst, „zij beschikken over een grote overmacht". Met groote vreugde en dankbaar heid geven wij kennis van de voor spoedige geboorte van ons zoontje, dat bij het H. Doopsel de namen ontving van ADRIANUS GERARDUS ANTONIUS. Bernard van Heeswijk Fien van Heeswijk-Hens Waalwijk, 22 Maart 1947. Laageinde 111 A. Tijdelijk^: St. Nicolaas-Ziekenhuis, Waalwijk. Hiermede betuigen wij onzen har- telijken dank aan alle buurtbewoners vrienden en kennissen, en de Voet- balvereeniging „R. K. C." voor hun blijk van sympathie en medeleven bij de thuiskomst van onzen Zoon JAN. Fam. VAN BOKHOVEN DE JONG. GEVRAAGD: leeftijd 15-18 jaar. Aan te melden bij W. WAGEMAKERS F 180 WASPIK GEVRAAGD geschikt voor trekhond. EERSTE WAALWIfKSCHE STOOM WASSERIJ. Adres: B. A. v. d. BERG-MASSAR Grootestraat 365 - WAALWIJK B IJ VERDIENSTE. welke vrije avonden ter beschikking hebben. Vereiste goed bespraakt. Voor serieuse werkers goede vooruitzichten. Brieven onder No. 1775 aan het Bureau van dit blad' z. g. a. n. JAC. VRIENS, A 373 SPRANG. getaand en ingebeugeld, 80 mazen. Bevragen J. CORNEL, Veenestr. 12, GEERTRUIDENBERG. 3.20 x 2 20, z.ga.n. Te bevr. STATIONSSTRAAT22, WAALWIJK Zaterdag na 4 uur Te bevragen Grootestraat 7 A WAALWIJK. bij M. J. WAGEMAKERS C 248 's-GREVELDUIN-CAPELLE. TE KOOP: een z. g. a. n. Te bevragen: F 51 WASPIK. Ambtenaren, zakenmenschen, intel- lectueelen! Weet U dat Nederlaudsch Grootste Huwelijksbemiddelings organisatie (geheel onder vrouwe lijke directie) voor U zeer veel se rieuze relaties heeft en directe ken nismaking is gegaraudeerdVraagt direct inlichtingen. „EXCELSIOR". Hoofdkantoor Ministerpark 18 a, HILVERSUM. Kantoor te TIL3URG nieuwe Bosscheweg 92. Kantoor fe DORDRECHT, Willemstraat 18. Kan- taor te ROTTERDAM, Wolphaerts. bocht 209 b Geopend 2—5, ook Zat. en Zond. 's Maandags gesloten. op gunstige voorwaarden. Bij gebleken geschiktheid vast salaris en provisie. Vakkennis geniet de voorkeur. Alleen van actieve personen worden uitvoerige eigenhandig geschreven sollicitaties verwacht. Brieven te richten aan den heer die wij deze winter hebben moeten teleurstellen en nog niet van een goede wasserij voorzien zijn, kunnen zich deze week alsnog als klant opgeven. KAATSHEUVEL Gasthuisstraat 89. SCHOENFABRIEK heeft voor en voor een Eventueel stikmachines met electromotor be schikbaar. Brieven onder No. 1776 Bureau van dit blad. met voor maandelijkse afname tegen directe] betaling. LOUIS SALA Jr. Alph. Piepenbroek plein 11 UTRECHT. ^genaar: J.N.B.H. BOERS WAALWIJK TEL 9 28 - 29 - 30 Maart presentearen wij U Toegang 18 jaar. 31 Maart en 2 April Toegang 1 4 jaar. plaatsbespr- dagelijks »i -1 uur

Echo van het Zuiden | 1947 | | pagina 2