I W&ahdeeAuig. en JiuAde Campagne arbeiders. Nette Jongens en Meisjes JCo&kj&ó ea Q&êiakj&ó PULLES-HEESBEEN. AFWEZIG Net MEISJE De Radiostrijd in Nederland!! Kampioenschap van Noord-Brabant voor Waalwijks Belang'' EEN MANGEL M. H. C. KOLSTER EEN BtMERSBEDIENDE, PERSONEEL GEVRAAGD Mannelijk en Vrouwelijk NET MEISJE Kanten schrooier, een n. Zaaimach. 'n dubballjss-Armband. Geld verkrijgbaar een prima Piano. OFFICIEELE BONNENLIJST Geboorte-Aankondigingen. WOENSDAG 9 APRIL 8 uur n.m» m THUISWERKERS GEZOCHT of KLEINE FABRIEK met inschrijfnummer R. H. L. N.V. Steenfat riek UDENHOUT vh. Weyers Go. ~mn GEVRAAGD. Muziekhandel „CRESCENDO", Stationsstraat 67, WAALWIJK. groot biljart cadre 45-2. CAFÉ CITY MARKT 5 WAALWIJK Hel 40-jarig jubileum van Waalwijks Belang, herdacht op Dinsdag 25 Maart, is ge worden een hartelijke be tuiging van dank en hulde aan deze vereeniging en haar secretaris den lieer Jan Tielen, die haar 40 jaren in deze functie diende, zich ui tend in een hartelijke be langstelling in den vorm van persoonlijke felicitaties, bloemen, brieven, telegram men, kaartjes enz. De achterzaal van Hotel Verwiel, waar ten 12 uur de receptie werd gehouden was door de goede zorgen van eigenaar en feestcomité smaakvol gedecoreerd en le verde met de vele bloemen manden een allerfleurigst geheel. Wij merkten o.a. bloemen van hét Wit-Gelc Kruis, de R.K. Middenstandsvcreeni- ging, van de leden v. Waal wijks Belang, aangeboden door het feestcomité, fede ratieve V.V.V. in Noord- Brabant. de voetbalvereni gingen W.S.C., R.K.C. en R.W.B., de harmonie St. Jan. Voorts was er 'n prachtig bloemstuk binnengekomen van het gemeentebestuur van Waalwijk en tal van particulieren. Telegram men en brieven met geluk- wenschen bereikten de ju bileerenden \an den Com missaris der Koningin in Noord-Brabant, burgemees ter Loeff van 's Hertogen bosch, de burgemeesters van Loönopzand, Heusden, Sprang-Capelle en Geer- truidenberg, van deken Heezemans uit Eindhoven en vele anderen: de Fede ratieve VVV in Noord-Bra bant, de Alg. Vereen, voor Vreemdelingenverkeer m Den Haag en zustervereni gingen voor Vreemdelingen verkeer De jubileerende secre taris mocht bovendien nog bloemstukken ontvan gen o.a. van het Midden stands Borgstellingsfonds voor de Langstraat en van het kantoor- en drukkerij- personeel der firma Antoon Tielen en vele anderen. De receptie werd druk bezocht en we merkten o.a. op burgemees ter R. J. J. Lambooy van Waalwijk, de beide wethou ders Smolders en v. Loon en den gemeente-secretaris den heer v. Mierlo, voorts den heer v. Heesbeen, voor zitter der Kamer van Koop handel van het district Waalwijk, met den secreta ris burgemeester v. d. Heij den uit Drunen, en tal van particulieren, afgevaardig den van vereenigingen, o.a. R.K. Middenstandsvereeni- ging, Ver. van Vergunning houders, R.W.B., W.S.C., O. W.S., St. Jan, Oefening en Vermaak, Waalwijks Ge mengd Koor. Ver. Oranie- huis, K.J.W., Wit-Gele Kruis e. a. In een hartelijke toe spraak zeide burgemeester R. J. J. Lambooy dat hij de oude jaargangen van „De Echo" nog eens opengesla gen bad en gelezen wat de secretaris der vereeniging daarin geschreven had. Het was hem gebleken dat in die veertig jaren een krach tige stuwing van deze ver eeniging was uitgegaan, dat er veel verricht was, waar bij snreker o.a. memoreer de de bemoeiingen inzake de bevordering van het Marktwezen, Industrie, Vreemdelingenverkeer. Doch na liet zilveren ju bileum had men nu niet be paald den wind in de zeilen gehad en was de algemeene malaise erger geworden. Overigens constateerde de burgemeester dat de vereen, er ook in die jaren van ge maakt had wat er van te maken was en herinnerde o.a. aan den aanleg van den weg naar de Roestelberg. Het kwam spreker echter voor, dat de tijd zich nu gunstig ging wijzigen en men een betere toekomst tegemoet ging. Het gemeen te-bestuur zou niet achter blijven in het streven om de gemeente omhoog te brengen en er bestonden reeds ernstige plannen tot verfraaiing ervan, terwijl ook de sport- en zwemge- legenhc-den de volle aan dacht hadden. Sprekende over de dien sten van algemeen nut, zei- de de burgemeester dat men ook daarmede in. het kader van het uitbreidingsplan ten volle rekening zou hou den en in enkele jaren wel licht een goede accomodatie hiervoor zou gevonden zijn. Overigens zag burgem. Lambooy dit jubileum meer in het licht van de toekomst waarbij hij hoopte dat voor zitter en bestuursleden van W.B. hun beste krachten zouden inspannen voor den groei en bloei van Waalwiik en om de gemeen te on hooger plan te bren gen. Dit zou echter niet ge lukken als ons geen orgaan ter beschikking stond, waardoor aan de plannen verbreiding geneven kon worden en in dit verband bracht snr. dan ook hulde aan dhr. J. P. P Tillen, die gedurende veertig jaren on afgebroken in zün functie als secretaris hieraan ge werkt bad. De Burgmeester merkte» or>. de sriize haren van den jubilaris meer te zien els éen fra^dnlenrp r.a- mouflnrf^ van zün nog iong hart. Hu sloot m^t de boon nif to snroken dat de It™1* Tielen ook nog zün volle anndeel mocht h^bUori in den verderen groei en hio^i dor vereeniging en van Waalwiik. De Voorzitter, de heer J. Timmermans, stelde het on zeer hoogen prijs, dat het gemeentebofitrmr f*^l<omon was om zijn felicitaties aan to bioden on beantwoordde de harteliike woorden met de verzekering, dat van de ziide van „Waalwijks Be lang alles gedaan zou wor den voor den verderen groei en bloei der vereeniging, en der gemeente Waalwijk. - Oud-burgemeester Steemers, voorzitter van het feestco mité, noemde het een voor recht namens de leden van Waalwijks Belang de gevoe lens te vertolken, die hun op deze herdenking van het 40- jarig bestaan vervulden. Ge voelens van feestvreugde en waardeering, zich uitende in dank en erkentelijkheid, vooral echter van gerecht vaardigden trots omdat de dag herdacht werd, dat de vereeniging voor veertig ja ren werd opgericht, dat er toen mannen waren en nu nog zijn, die een vooraan staande functie wilden aan vaarden. Hier herdacht de heer Steemers ook de eerste voorzitter der vereeniging, de heer H. Zeegers, in wien hij wilde eeren alle overige leden bestuursleden en me depioniers van deze voor uitstrevende vereeniging, welker doel hierin bestond dat zij 't cultureele en socia le leven wilde bevorderen, evenals handel, industrie en vreemdelingenverkeer. Spr. hoopte dat Waalwijk mocht blijven een cultureel en so ciaal aanvoelende gemeente en gehandhaafd blijven als centrum der Langstraat en mocht blijven een gemeente van standing. Dit overwegende zal men dank en waardeering moe ten gevoelen en deze gevoe lens uiten zich in een spon taan hoera door de aanwe zigen. De heer Steemers ge loofde te mogen aannemen, dat alle Waalwijkers met zijn woorden zouden instem men, alsook alle import- Waalwijkers, omdat de ver eeniging steeds werkte voor aller welzijn. Ook buiten Waalwijk heeft men kunnen genieten van hetgeen de vereeniging tot stand had weten te bren gen, b.v. door het goede dat op onderwijsgebied Waal wijk biedt. Spr. memoreerde ook nog de tijd van de nazi-terreur. De Duitschers meenden door hun voorzieningen en dwangmethoden het geeste lijk en cultureel leven te vernietigen, doch toen in die dagen werd trouw ge toond aan de in het doel verankerde beginselen. Als eerste viel toen burgemees ter Moonen ten offer a«n de terreurdaden der overheer- schers en een bijdrage van nl.m. lfiOOO.— werd reeds gestort in het fonds voor 't Burgemeester Moonen ge- denkteeken. het monument voor alle Wnalwijksche oor logsslachtoffers. Wat „Waalwijks Belang" deed in Waalwijk en buiten Waalwijk is bekend. Vooral ook op het gebied van het vreemdelingenverkeer had W. B. 'geen gemakkelijke taak, door 't gemis aan mu sea, monumenten, natuur schoon. enz. Ofschoon we dit dan missen, moeten we toch nog bewondering hebben voor hetgeen tot op heden door volhardenden arbeid tot stand gebracht werd. Hier oassen dan ook werkelijk de i woorden, dat het hart van Waalwijk op cultureel en sociaal gebied z'n leven ont vangt uit Waa+wiiks Belang. w»t was oud-burgemeester Steemers een voorrecht na mens Waalwijks Belang het bestuur een enveloppe te overhandigen inhoudende 12Ü7.95. Wanneer de om standigheden gunstig ge weest waren, was er een ca deau aangeboden in meer artistieken vorm, in den vorm van een rustieke bank waarin tot uitdrukking zou komen de groote waardee ring en de herinnering aan dezen dag en een sieraad vormend voor de omgeving. Dit was eigenlijk nog een wensch apart en de heer Steemers liet hierbij even zün fantasie werken en zag zich geplaatst in een park waarheen breede toegangs wegen leiden en waar in een 'rozet van bloemen het mo nument voor de oorlogs slachtoffers geplaatst was en ou deze bank overwogen vpIp Waalwiikers en vreem delingen hen die vielen voor God. Koningin en Vader land. Spr. sprak de hoop uit dat het bestuur het werk mocht voortzetten tot heil van Waalwijk, waarna ook de wensch in vervulling zou gaan dat allen met het 50- jarig bestaan nog aan de be stuurstafel zouden zitten. Namens en met allen richtte spreker een harte lijk woord van hulde tot den jubileerenden heer Jan Tielen, den bekenden en nog meer gewaardeerden se cretaris der vereeniging, die de vereeniging diende vanaf haar geboorte en wiens de vies is: „Alles voor Waal wijk". De voorzitter van W. B., dhr. J. Timmermans uitte in zijn toespraak erkentelijk heid dat zoovelen waren ge komen om hun felicitaties aan te bieden. De vele bloemstukken, die men had mogen ontvangen, evenals de vele telegrammen en fe licitatiebrieven 'gaven er blijk Van dat het jubileum allerwege veel belangstel ling trok. Het deed goed van de le den zulk een hartelijk me deleven te ontmoeten in hun felicitaties en in hun gevoelens, die door de woor den van den heer Steemers voorzitter der feestcommis sie, waren vertolkt. Hij her innerde vervolgens aan de spontane medewerking van de feestcommissie, om de zen dag te doen slagen. Deze dag had de hooggespannen verwachtingen overtroffen. Allen moesten dan ook 'n gevoel hebben van groote voldoening en erkentelijk heid niet alleen over de or ganisatie maar ook over al les wat daarmede samen hangt. Uit spontane reactie was er zelfs nog 'n groot bedrag bijeengebracht. Dit bedrag zou besteed worden voor 't doel dat door den voorz. der feestcommissie reeds was uiteengezet en de toezeg ging werd gedaan het te be steden in den geest waar voor het aangeboden werd. De Voorzitter besloot zijn toespraak met te zeggen, dat men er van overtuigd kon zijh, dat men op den ingeslagen weg zou voort gaan, dankte nogmaals voor de hartelijke belangstelling van alle zijden en hoopte door aller steun nog'veel te bereiken en tot stand te brengen. Vervolgens richtte de heer Timmermans zich tot den jubileerenden secretaris de heer Jan Tielen, die in 1907 mede de vereeniging op richtte en die gedurende die veertig jaren de functie van secretaris met groote ambi tie, werklust en succes heeft vervuld. De-voorzitter had zich af gevraagd wat dit beteekent en welke eigenschappen den heer Tielen gemaakt hadden tot de ziel van het bestuur en de motor der vereeniging. Hij was tot de slotsom ge komen dat dit moesten zijn: 't initiatief, werklust, werk kracht, groote liefde voor geboorteplaats en plaats van inwoning en de veelom vattende kennis van de toe standen in de gemeente en van alle inwoners. De jubileerende secretaris was steeds met suggesties en agendapunten ter verga dering verschenen, die ver dienden om onder de oogen gezien te worden en na de vergaderingen was hij bet weer, die de notulen-maakte en de plannen uitwerkte en tot uitvoering bracht. Nooit ook was de heer Tielen een vergadering of bespreking te veel geweest, dit alles Hij kon dit alles doen buiten de drukke werk zaamheden in zijn bedrijf, door zijn groote liefde voor zijn geboorteplaats, zijn werklust en werkkraent, gesteund door zijn blad „De Echo van het Zuiden". Op recht wilde de voorzitter den heer Tielen dank zeg gen voor hetgeen hij gedaan had in die veertig jaren en nog steeds doet. Hij wilde het niet laten bij een geluk- wenscli. Men had daarom gemeend deze gelukwen- schen gepaard te moeten la ten gaan met een stoffelijk blijk van waardeering en hulde en dank en als herin nering aan dezen dag. De heer Tielen' zou zich nog wel herinneren hoe hem na de laatste vergadering verzocht was even dé zaal te verlaten. Toen was het plan naar voren gekomen om hem een huldeblijk aan te bieden, welk plan enthousi ast ontvangen was. Men had zich natuurlijk afgevraagd wat dH moest zijn, tot de heer Theo van Delft het woord verzocht on teruggreep op de expositie van zi.in werken, die Waal wijks Belang in 1945 geor ganiseerd had. Het groote succes dat deze expositie had, deed hem met het voor stel komen om als dank een schilderij beschikbaar te stellen om den jubilaris op dezen dag aan te bieden. De ze spontane geste was dooi de vergadering zeer op prijs gesteld. |Men had de keuze laten vallen op een „gezicht op de haven van Waalwijk bij dooi", met de fraaie Ned. Herv. Kerk op den achter grond, wat zeker den jubi laris 't aangenaamste zou 'ij n, overeenkomstig z'n liefde voor zijn geboorte plaats. Nogmaals dankte de voor zitter hartelijk voor de sym pathieke geste waarmede dit aangeboden werd. Spreker sprak de hoop uit dat dit geschenk den heer Tielen,, aangenaam zou zijn en hem steeds zal herinneren aan dezen dag en z'n werk voor W. B. en de dankbaarheid en waardeering van bestuur en leden, en dat het hem ge geven mocht zijn nog vele .iaren de toegewüdo secre taris dezer vereeniging te zijn, in 't belang van W. B., van Waalwijk en zijn inwo ners. Dankwoord van den jubileerenden secretaris. De heer J. Tielen sprak 'n hartelijk dankwoord voor de waardeering die men hem van zoovele zijden op dezen dag betoonde en die hem zoozeer had getroffen, dat het hem moeilijk viel de ge voelens te vertolken die de ze huldiging en dezen ge- denkwaardigen dag bij hem opriepen. Als secretaris van Waal wijks Belang moge hij dan in deze 40 jaren voor de ver eeniging en voor Waalwijk eenige verdiensten hebben gehad, toch had hij niet dur ven en mogen verwachten dat dit aanleiding zou zijn tot een dergelijke betuiging van hulde en waardeering. Toen hii op 25 Mnnrt 1907 tot secretaris van W.B. werd gekozen, heeft hij de ver- nlichting op zich genomen zooveel in zijn vermogen was te werken in het belang der vereeni^ng en van de gemeente Waalwiik. Hij meent dus niets meer dan zijn plicht gedn te heb ben. Dat men ha daarvoor thans zooveel aardeering toont, is voor sj. echter 'n groote voldoenig en hij zegt den vooitter van Waalwijks Bang, den voorzitter van iet huldi gingscomité eniurgemees- tcr Lambooij ran harte dank voor de hei gebrachte hulde. Spr. heeft aljd een bij zondere voorliGde gehad voor Waalwijs Belang, welke vereenigig bij hem steeds bovenaar stond, al was hij dan ookvoorzitter, secretaris of jestuurslid van zoovele andffe vereeni gingen of sticlingen. Al bracht dit secreariaat heel wat werk mee, ij heeft dit vanaf den eersjn dag tot heden met het |ootste ge noegen en de gjotste vol doening verrict. Het is voor hem een goote satis factie in die 40 vrenslechts één bestuursverldering en niimmer een algqneene ver gadering te. hóben ver zuimd. Behalve voorde blijken van hulde en ■vpardeering dankt spr. het.festuur van Waalwijks Belaig voor de prettige samemérking en vriendschap en het prach tige geschenk, j Teruggrijpendj naar de woorden van deïj voorzitter dat hij hem nog|aarne vele iaren als secretfris naast zich ziet, zegt sfr. dat ook on hem 't gezegtp: „er is 'n tiid van komen en een tiid van gaan" van toepassing zal komen, maarhij zal nog gaarne enkele jaartjes, zoo hem daartoe de kracht ge geven blijft, zijn 'unctie met ambitie waarnenen. Snr. richtte eri biizonder woord van dpnl: tot den heer Th. v. Del ff! voor diens ^nontane geste. Dit prach tige schilders;!nk, gevoegd bij de hartelükè woorden, wan hulde en de overige blij den van waardooring en be langstelling hohben dezen dag voor snr. tot een der mooiste uit zijii leven ge maakt. BERKDIJK. K. O. B. Op de vergadering die de K.O.B. afd. Waalwijk-Heus- den op Donderdag j.l. hield, werd het gezamenlijk per soneel van de R.K. Jongens school Berkdijk aangewezen als feestcommissie voor de viering van het .50-jarig be staan. Deze afd. strekt zich uit over de hele Langstraat, met! inbegrip vin verschil lende plaatsen ten Noorden en ten Zuiden daarvan en heeft meer darf 100 leden, hoofden van scholen, on derwijzeressen eh onderwij zers. Dat het personeel van on ze jongensschool voor deze functie aangezocht werd, is wel een bewijs, cjat Berkdijk medetelt. Het hoofd vai|' de school, de hoor P. JoosVn, werd op' dezelfde .vergadering tevens tot secretaris vah bovenge noemde afdeling gekozen. Plechtige H. Cnmmunie. On Passiezondag deden 14 meisies en 11 iongens in de- re narocbie hüfn plechtige H. Communie. het tf.fxenen van de overeenkomst van linggadjati. In de indrukwekkende troonzaal van het paleis Rijswijk te Batavia is Maandagmorgen om 11.45 uur Ned. tijd de ontwerp-overeen- komst .van Linqgadjati geteekend. Prof. Schermerhorn was de eerste, die zijn handteekening plaatste onder het protocol. De ondertee- kening geschiedde met gouden pennen, een geschenk van dr. van Mook aan de voorzitters der Ne- derlandsche en Indische delegaties. BILJARTEN. De in café Jac. Passier gespeelde voorwedstrijden voor het persoonlijk kampi oenschap van den-Ned. B.B. 2e klasse kader 35/2 hadden lot uitsla'g: pnt brt gem lis M v Bracht 257 3G 7.13 35 Fr v Helvoirt 300 36 8.33 60 A v Gromv. 300 29 10.34 95 J d Graaf 172 29 5.93 20 A v Cromv. 283 30 9.43 40 Fr v Helvoirt 300 30 10.42 M v Bracht 300 22 13.63 114 Pv Schijndel 220 22 10.— 35 A v Cromv. 236 21 11.23 49 M v Bracht 300 21 14.28 53 Fr v Helvoirt 180 28 6.42 26 Pv Schijndel 300 27 10.71 55 F v Helvoirt 300 27 11.11 56 M v Bracht 223 27 8.23 39 P v Schijndel 96 26 3.69 26 A v Cromv. 300 26 11.53 46 M v Bracht 278 27 10.29 42 A v Cromv. 300 27 11.11 45* Te Koop z. g. a. n. Adres te bevragen, bureau van dit blad. t Na een welbesteed leven over leed, in den hoogen ouderdom va-n 96 jaar, voorzien van de H. H: Sacramenten, onze be minde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, MARIA BRUIJSTERS Weduwe van Adrlanus Johannes van Ooijen. Uit aller naam: G. van Ooijen-v. Hooft J. G. v. d Berg-v. Ooijen Waalwijk, 19 Maart 1947. Baardwijkschestraat 205. dankbetuiging. Voor de zeer vele blijken van belangstelling ondervonden rnet de herdenking van onze 25-jarige Echt- vereeniging betuigen wij onzen op rechten dank aan familie, vrienden, buurtbewoners en kennissen. C. DE ROOIJ DE HAAN F 82 Waspik. ARTS Maandag en Dinsdag a s. De beide andere doctoren némen waar, gevraagd wegens dienstplicht zelfstandig of halfwas. G. AKKERMANS, Brood- en Banketbakkerij Vaartje E 52 WASPIK voor eenvoudige werkzaamheden. Vakkennis niet vereischt. HOOG LOON. Lompenhandel J. Bannet Winterdijk, WAALWIJK. Wegens fam. omstandigheden der tegenwoordige, GEVRAAGD voor; dag of dag en nacht. Flink loon. Zondags vrij. j. tausch Grootestraat WAALWIjK Gevraagd in Tilburg in gezin met 4 kinaeren als HULP in de huishouding. Flink loon. Kinderjuffrouw en hulp van werkster aanwezig. Adres: Mevr. TAM1NIAU-TIELEN, Ringbaan Oost 161 TILBURG. Te Koop Een in goede st. z. merk 1 9 V. S. G. VERLENGDE HOOFDSTR. 28 KAATSHEUVEL» TE KOOP: 2 M„ 13 rijen met autostuur. Billijke prijs. J. QUIRIJNS, 's GRAVEMOER Telefoon 16. GEVONDEN Tegen advertentiekostea terug te bekomen. A. VERVERS, Marktstr. 1 KAATSHEUVEL zonder borg, voor alle doel einden, door ons spaarcrediet- systeem. Vraagt nadere inlich tingen. Spaarcredietinstelling „Samenwerking". VerstoJkstraat 31, Leeuwarden. TE KOOP: Br. onder No. 1779 Bureau van dit blad. „DE ECHO" OOK UW BLAD voor het tijdvak van 30 Maart t.m. 12 April 1947 Elk der volgende bonnen geven recht op het koopen van: Bonkaarten KA, KB, KC 703 (Strook no. 4) 67-1 brood 67-2 brood 67-1 boter. 67-2 boter 67-3 boter 67-1 melk 67-2 67-3 melk 67-1 vleesch 67-2 vleesch 67-1 algemeen 67-2 algemeen 67-3 algemeen 800 gram brood 400 gram brood 125 gram boter 125 grain marg. of 1UÜ grain vet. 250 gram marg. of 200 gram vet 4 liter mellc 7 liter meik 100 gram vleesch 400 gram vleesch 2uü gram kaas 2 eieren 100 gram bloem of zelfrijzend bakm of kindermeel (niet uit rijst bereid). 125 gram koffie 5U grain thee 1600 gram brood 800 gram brood 68-2, 68-3 melk 12 liter melk 68 1,68-2 vleesch 100 gram vleesch 68 1 algemeen 100 grain kaas 68-2 algemeen 2 eieren 68 R reserve 800 gram brood 68 S reserve 100 grain bloem of zelfrijzend bakm of kindenneel (niet uit rijst bereid) 68 U reserve 6U0 gram bloe... zelfiijzend bakm. of kindermeel (niet uit rijst bereid) of kin derbiscuits. 67-4 Brood 67-4 Boter 67-4 Margarine 67-4 Melk 67-4 Vleesch 67-5 Vleesch 67-4 Kaas 67-4 eieren 800 gram brood 250 gram boter 250 gr. margarint of 200 gram vei 5 liter melk 300 grain vleesch loO gram vleesch 200 grain kaas 5 eieren 67-4 algemeen 67-5 algemeen 67-D reserve 67-K reserve Bonkaarten KD, KE, 703 (Strook no. 4) 68-1 brood 800 gram brood 68-1 boter 250 gram boter 68-2 boter 125 grain marg. of 100 gram vet Op 2 April zullen bonnen worden aangewezen voor suiker - versnaperingen en tabak. Bovengenoemde bonnen kunnen reeds op Vrijdag 28 Maart worden gebruiht, met uitzondering van de bonnen voor melk, waarop eerst niet ingang van Maandag 31 Maart mag worden gekocht. De niet aangewezen bonnen van strook No. 3 kunnen worden vernietigd. OFFICIEELE PUBLICATIE. SLUITING DIENST PAASCHTIJD. 25 Maart. De Directeur van den Distributiekring 251 Waalwijk maakt bekend: Op Goeden Vrijdag, Paasch-Zaterdag en Tweeden Paaschdag zullen de kantoren in den distributiekring den geheelen dag gesloten zijn. Alleen op het kringkantoor zal op Paasch-Zaterdag des mor gens van 83^-11 uur gelegenheid bestaan tot de afhandeling van z.g. spoedgevallen. In verband met bovengenoemde sluiting is voorts ten aanzien van de afdelingen „Voorlichting", Centrale Kas" en „Inlevering door detaillisten'-' de navolgende regeling getroffen. Voorlichting en Centrale Kas. Uitgevallen zijn de zitdagen op Vrijdag te Waalwijk,'Kaatsheuvel en Nieuwkuik; op Zaterdag te Waalwijk en Heusden en op Maandag te Waalwijk, Haarsteeg, Sprang-Capelle en Vlijmen. De inwoners van deze gemeenten die nen zich te vervoegen op de in dezelfde week voor hunne gemeen ten vastgestelde zitdagen, waarbij de inwoners van Haarsteeg en Nieuwkuik worden verwezen naar de(n) zitdag (en) te Vlijmen. Inlevering door Detaillisten. In de week van Maandag 31 Maart t.m. Zaterdag 5 April vindt verschuiving van inlevering plaats te; Waalwijk van Vrijdag 4 April naar Woensdag 2 April; Kaatsheuvel van Zaterdag 5 April naar Dinsdag 1 April; Kaatsheuvel van Woensdag 2 April naar Dinsdag 1 April; Loonopzand van Vrijdag 4 April naar Woensdag 2 April; Waspik van Vrijdag 4 April naar Donderdag 3 April; Sprang-Capelle van Zaterdag 5 April naar Woensdag 2 April; Vlijmen van Vrijdag 4 April naar Woensdag 2 April; Vlijmen van Zaterdag 5 April naar Woensdag 2 April. In de week van Maandag 7 April t.m. Zaterdag 12 April is de verschuiving als volgt: Waalwijk van Maandag 7 April naar Dinsdag 8 April; Kaatsheuvel van Maandag 7 April naar Dinsdag 8 April; Loonopzand van Maandag 7 April naar Dinsdag 8 April te Kaatsheuvel; Sprang-Capelle van Maandag 7 April naar Dinsdag 8 April; Waspik van Maandag 7 April naar Dinsdag 8 April van 14-15 u. Drunen van Maandag 7 April naar Dinsdag 8 April van 9-12 u. Heusden van Maandag 7 April naar Dinsdag 8 April van 14-15 u. Vlijmen van Maandag 7 April naar Woensdag 9 April te Drunen. De verkoop van oppkikvellen te Waalwijk vindt plaats op Dins dag 8 April van 83^^12 uur aan het loket „Handel". WIJ ONTVINGEN een keurige collectie Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen. groote openbare bijeenkomst van KATHOLIEKE RADIOLUISTERAARS in het PATRONAAT VAN ST. JAN TE KAATSHEUVEL. Onderwerp Waarom willen wij een AUTONOME KATHOLIEKE RADIO-OMROEP? geeft U hierop 't antwoord. Reserveer dien avond om den machtigen redenaar van de VASTENMEDITATIES persoonlijk te zien en te hooren. voor het maken van luxe damesschoenen Heeren- en Dames Zwiegenaht (handwerk) Brieven No. 124.565, BOLREK, Kon. plein 1, AMSTERDAM.l TE UDENHOUT vraagt voor spoedige indiensttreding Aanmelden aan de fabriek of bij het Gewest Arb.bureau Ce Waalwijk. N.V. Cartonnagefabriek J. TRIMBACH EN ZN. WAALWIJK. VOOR FIJNE Zoo juist ontvangen GRAMOFOON-PLATEN Moderne en Klassiek, tevens de bekende Engelsche cursus, compleet 12 platen p'us tekstboekje fl. 36 Leer de Engelsche taai goed uit spreken. Tevens hebben wij prima drums me»k „King" P'ijs geheel compleet il. 750.— Marschtrommen fl. 75. harpjes fl. 2.25 per stuk enz. enz VRIJDAG, ZATERDAG en ZONDAG, 28, 29 en 30 Maart worden in de KAMPIOENSCHAPPEN voor Noord-Brabant verspeeld. Aanvang van de wedstrijden eiken dag 12 uur 2 uur 4 uur 7 en 9 uur. Lengte der partijen 400 Caramboles. Deelnemers KEES DE RUYTER, Titelhouder, Waalwijk. A. W. C. JACOBS, Roosendaal. A. J. VAN LOON, Bergen-op-Zoom. L. A. NIJNATTEN, Bergen-op-Zoom. J. FRANK, Tilburg. J. VAN BOKHOVEN, Helmond. Prijzen der plaatsen: voor de 3 middagwedstrijden 1.— per persoon voor de 2 avondwedstrijden ƒ1.— per persoon Dagprijs 1.50 p. pers., voor 3 dagen 3.— p. persoon. Plaatsbespreking aangeraden om teleurstelling te voorkomen. Tel. 274.

Echo van het Zuiden | 1947 | | pagina 4