HOTEL „DE TWEE KOLOMMEN GXthzSz ELKE DAG PERSONEEL IN ALLE AFDELINGEN R.K. TYPISTE WRAAK OF LIEFDE Tijdens de Kermisweek Dans- en Amusementsorkest DICK DOORENBOSCH EN ZIJN ZES DANSEN van 7-12 UUR. een overleersnijder prima stiksters en enkele leerling-stiksters FEUILLETON Schoenfabriek LYDIA, Gebr. de Munnik, DRUNEN Handige jongen voor opleiding tot AFLAPPER Enige jongens voor de FINISH-AFDELIN6 Een STANZER. 6R09T NATIOMAAL CONCOURS HIPPIQUE 'S-HERTOGENBÖSCH Fa. Schoenfabriek „DE HORIZON", Kaatsheuvel, UIT DE LANGSTRAAT 99 ZONDAGS MATINÉE van 12-2 AMUSEMENTSMUZIEK. GEVRAAGD, GEVRAAGD voor DIRECT: Voor direct gevraagd OVERLEERSNIJDER C. v. d. HOVEN, Schoenfabriek, SPRANG. H. BOERS. Reserveert tijdig uw plaatsen voor het Hel {ijnt vm ie KOSTELOZE VOORLICHTING ten uu spaaldeif 73t Coöperatieve Boerenleenbanken VAN WAGENBERG-FESTEN C.V. 1 PRIMA SNIJDER, 1 BIJTUIGER enkele AANKOMENDE JONGENS voren om de goede verstandhou ding te beklemtonen, waarmede hij steeds in Drunen met de burge meester had mogen samenwerken. Bij zijn felicitaties sluit hij ook Mevr. v. d. Heijden in, die een zegen was voor de plaats en waarvan hij hoopt, dat ze spoe dig in haar gezin zal mogen te rugkeren om ook hier haar zegen rijk werk voort te zetten. Burgemeester v. d. Heijden staat versteld over de vele woorden van lof en hulde hem toegezwaaid. Hij dankt voor de felicitaties, doch merkt op, dat hij maar een heel gewoon mens is, die niet meer kan dan een ander. Hij zal zijn best doen om te bereiken wat te bereiken is, doch rekent hierbij op de steun hem van alle zijden toegezegd en op Gods milden ze gen. Hij zal de goede wensen aan zijn echtgenote overbrengen, die hij gaarne hierbij tegenwoordig gezien* had. Hij beantwoordde achtereen volgens alle sprekers en biedt hen nogmaals persoon en krachten aan om wat mogelijk is tot ver hoging van de geestelijke en stof felijke welvaart van de gemeente met Gods hulp te bereiken. Tot slot ontvangt burgemeester v. d. Heijden nog de persoonlijke felicitaties van alle aanwezigen, die daarop in een door de heer P. Borsten keurig bewerkt felici tatie-register hun handtekening zetten. Ook tal van telegrafische en schriftelijke gelukwensen waren ingekomen, o.m. van het Midden- standsborgstellingsfonds voor de M.S. te Waalwijk en ons blad. RAAMSDONK(DORP) Nationaal Concours-Hippique. Dit grote concours, dat op Za terdag 17 Juli a.s. gehouden zal worden, belooft, gezien de kwali teit en de "kwantiteit der inschrij vingen, een geweldig succes te worden. Naast de vele deelnemers uit alle delen van Brabant, zullen er ook tuigpaarden en hakney's in de ring verschijnen en wel uit Nij megen, Enschede, Utrecht, Dord recht, Den Haag, Amsterdam. Hieronder zijn ook vele deelne mers met kop-paaren. Door dit concours worden vele ruitersportliefhebbers in de gele genheid gesteld in hun eigen streek een hippisch festijn mede te maken. Verder zullen we ho pen dat moeder natuur zich deze dagen van haar zonnige zijde laat zien, zodat dit festijn een vlot verloop ag hebben. Geslaagd. Voor het overgangsexamen R.K.H.B.S. te Waalwijk slaagden onze volgende dorpsgenoten: P. v. Loon, M. Nobelen, G. Boom, C. Kleijn en J. de Bont. Jubileumfeesten. De a.s. jubileumfeesten zijn voor -onze gemeente vastgesteld op 31 Augustus en 6 September a.s. Zoals reeds wel bekend zal zijn, zal er ook een optocht met versierde wagens georganiseerd worden en wel op 31 Augustus. Voor het organiseren van deze optocht zal op 13 Juli a.s. een vergadering worden belegd in Hotel C. Nieuwenhuizen. Hier zullen dan de verschillende buurt- commissies samen met 't Oranje comité besprekingen houden over de straatversiering, optocht, enz. Ook heeft het Oranje-Comité op de gehouden vergadering van 6 Juli p.l. een prachtig idee naar voren gebracht. Er was n.l. een lid, die het voorstel deed een soort wielerwedstrijd te houden, die de naam gegeven zal worden ,,De acht van Raamsdonk". Het par cours dat dan gereden zal worden heeft in werkelijkheid ook de vorm van een acht. Definitief is echter nog niets besloten. In ie der geval is het een prachtig idee en we twijfelen er niet aan of ve le Raamsdonkse amateur wiel renners zullen op hun dames- en herenfietsen hun beste sprintca paciteiten naar voren brengen. Op deze vergadering is verder ook besloten op 6 Sept. een kin deroptocht te houden. Ook wor den de ouden van dagen niet ver geten, zij kunnen zich weer op 'n paar gezellige uren verheugen. Er wordt beweerd dat er hier in Raamsdonk goed en gezellig ge feest kan worden. Laten we het dus deze keer ook weer waarheid maken. Waterschade. Door de abnormaal hoge wa terstanden in de rivieren hebben ook sommige Raamsdonkse boe ren schade geleden. Donderdag avond omstreeks 8 uur liepen de uiterwaarden aan de Maasmond geheel onder water. Het hooi, dat voor een groot deel in oppers stond, was op hopen tegen de kade gespoeld, maar van 't hooi, dat nog over 't land verspreid was, is niet veel meer te beken nen. Ook graasde er nog jong vee: dit kon men nog op een hoog punt in veiligheid brengen. Deze uiterwaarden zijn eigendom van de staat, zodat er Vrijdagmorgen al een ambtenaar aanwezig was om de zaak op te nemen, enz. Bonte Avond Victoria. Zaterdagavond, na afloop van de gecostumeerde voetbalwedstrijd trokken velen naar de zaal van de heer C. Nieuwenhuizen om 'n bonte avond van het gezelschap de fam. v. Engelen uit Waalwijk bij te wonen. Deze avond, geor ganiseerd door de voetbalvereni ging Victoria, was bedoeld om de uitslag van de grote verloting een feestelijk karakter te geven. De zaal was geheel gevuld en men hoorde een gezellig geroezemoes. Kortom, de stemming zat er in en dat de stemming er in bleef, daar zorgde Tonny' v. Engelen wel voor met zijn geestige liedjes. Ook zijn aardige moppen sloegen in. Verder vonden er tussentijdse verlotingen plaats, waarvoor lo ten in de zaal verkocht werden. Flessen wijn, taarten en talrijke andere artikelen werden aan het rad van avontuur prijs gegeven. Charmante dienstertjes zorgden er voor dat we niet met droge kelen hoefden te blijven zitten. Tonny v. Engélen kwam met een liedje op de proppen, waarin de lof en/of de tekortkomingen van alle spelers werden bezon gen. Het refrein dreunde door de zaal en de reacties van het pu bliek wezen er op dat men het lied verrassend goed vond. Toen was het zo ver dat men aan de grote verloting begon. Het ging om een fiets, een ham, een electrisch scheerapparaat en tal rijke andere nuttige gebruiksvoor werpen. Om beurten brachten de uitslagen vreugde en teleurstel ling, maar nimmer taande de stemming. Tot slot dankte de voorz. van- Victoria met enkele welgekozen woorden het publiek voor hun belangstelling voor de vereniging. Tevens zei hij dank voor de grote steun van de zijde van 't Raams donkse publiek. Met een driewerf hoera voor de vereniging Victoria werd deze geslaagde avond be sloten. Gecostumeerde voetbalwedstrijd. Zaterdagavond had een wed strijd plaats tussen allervreemdst uitgedoste veteranen van Victoria en een gecombineerde Waalwijk- se veteranenplöeg, eveneens in de meest fantastische kleedij gesto ken. Het was de heren der schep ping aan te zien dat zij niet ge wend waren om in een ,,New Look" rond te lopen, want we kregen niet de indruk dat zij met mannelijke schroom hun rokken omlaag hielden. De wedstrijd zelf, plechtig in geblazen door de scheidsrechter Pr.uijsers 'op klompen, had een uitermate vreemd verloop. De spelers spotten met de meest ele mentaire beginselen van 't voet bal. Wanneer zij met de voeten er niet bij konden, stortten zij zich met hun hele gewicht op de bal en met de bal verborgen in hun schort, gingen zij er vandoor. Herhaaldelijk moest de scheids rechter ingrijpen met zijn grote hoorn, hoewel ook hij soms uiter mate vreemde beslissingen nam en niet altijd overeenkomstig de voorschriften handelde. Zo vlo gen zijn klompen herhaaldelijk door de lucht, wanneer hij zich snel trachtte voort te bewegen. Al spoedig wist de Waalwijkse combinatie te scoren, doordat een speler zich met bal en al in het vijandelijke doel wist te wurmen, hoewel hij zwaar gehinderd werd. Bij een tweede aanval viel de Victoria doelman te gronde voor dat hij een bal of een speler had aangeraakt. Op een niet bepaald zachtzinnige wijze werd hij weer bijgebracht. Ook Victoria liet haar talrijk opgekomen supporters-niet in de steek en bracht hen tot begeeste ring door een prachtig doelpunt te scoren. Tenslotte moest door strafschoppen beslist worden. Bei de keepers hadden blijkbaar last van zenuwen en stonden op hun benen te trillen, daarbij wanho pige blikken werpend naar het publiek. Voor muzikale omlijsting zorg de onze plaatselijke harmonie St. Bavo, die de spelers ook naar 't clubhuis begeleidde. HEUSDEN. Onze stadgenoot G. Bax slaag de dezer dagen met lof voor het eindexamen H.B.S. Voor het Mulo-diploma A slaagden W. v. Willigen en C. Zonneveld. Voor het examen E.H.B.O.- diploma, afgenomen door Dr. de Jager te Vught, slaagden de da mes P. v. Berge-Henegouwen, H. Colijn, G. v. Houwelingen-van Noordennen, M. Millenaar en J. A. Winkel en de heren J. Oomen en D. Wichman, allen cursisten van de afd. Heusden der Nederl. Ver. E.H.B.O. Leider van de cursus was Dr. Schimmel, arts alhier. De Kon. Erk. Schuttersver. ,,St. Blasius" vergaderde in haar clublokaal Hotel „Central". De hoofdman, de heer A. v. Bladel, memoreerde in zijn openings woord de mooie successen welke de leden behaalden op de con coursen te Gemert en Vlijmen. Hij spoorde tevens de leden aan tot meer oefenen. Besloten werd aan het groot gildefeest op 15 Augustus a.s. te Oisterwijk deel te nemen. De heer Ad Verhoeven, controleur der fok- - en controle vereniging alhier, slaagde voor 't diploma melkdirecteur. Er bestaan plannen om de nieuwe dienstgebouwen aan het Bernse veer te voorzien van elec trisch licht. Ook de Zuidzijde van het veer zal hiervan dan profi teren. Het fancy-fair ten bate der kassen van de gezamenlijke mid denstandsverenigingen is thans definitief vastgesteld op 14, 15 en 16 October a.s. (officiële opening op Donderdagavond 14 Oct.). Deze zal gehouden worden in de zalen van Hotel „Het Wapen van Amsterdam". De belangstelling der leden en der industrieën zal worden ge vraagd om artikelen voor deze fancy-fair beschikbaar te stellen. Met goed gevolg werd van de scheepswerf De Haan en Oer- lemans alhier te water gelaten 't motorschip „Ella", hetwelk ge bouwd werd voor de Wasa- Steamship Co. te Mariehomm in Finland. Het schip is lang 46.50 M„ breedte op groot spand 8.20 M. hol 3.37 M. Het zal uitgerust worden met een MaN motorin stallatie, die een snelheid kan ontwikkelen van ongeveer 11 ki lometer. Het schip werd onder klasse Lloyds gebouwd voor At lantische vaart en meet ongeveer 600 ton. Door de Heusdense Hengel sportvereniging werd Zondag op het concours te Tegelen beslag gelegd op een drietal prijzen, n.l. de vijfde corpsprijs, de medaille voor de vereniging met 't grootst aantal deelnemers en de 10e per sonele prijs. Op 3 Aug. a.s. zal Heusden al? gastvrouwe optreden ter gele genheid van het dan te houden coucours door de Visvereniging „De Baars" uit Breda, welke ver eniging een concours organiseert op de Maas alhier ter gelegenheid van haar 40-jarig bestaan. Aan de R.K.H.B.S. te Waal wijk werden bevorderd van de 3e f VAN DE ECHO VAN HET ZUIDEN Naar het Engels. 7) Hij kon het dus wel weer hebben willen goed maken tegen over de jonge man. En toen je vrouw op dien dag, dat jullie zo geweldig overhoop gelegen had, nu maar blééf volhouden dat zijn lordschap een testament had ge maakt, ook al wist zij dan niet waar hij het geborgen had, toen kon je er van op aan dat ik niet op mijn gemak was. Verbeeld je dat het nu eens bestond, Machin." „Haal je toch niet zulke schrik beelden in het hoofd! We hebben mijn geliefde echtgenote immers een aardige prijs betaald, om haar het stilzwijgen op te leggen? Door ons te verraden, zou zij niets be ter zijn afgeweest! Bovendien zij is al lang dood en ter ziele: van haar valt dus niets meer te duch ten!" „Maar is ze wel dood? Ben je daar zeker van?" „Wat zijn dat nu weer voor muizenissen? Toen ik van haar dood hoorde, heb ik er immers iemand op afgezonden, om het een en ander te onderzoeken. En ik geloof dat die man zelfs haar graf gezien heeft. Toe, kom nu maar mee: ik ben koud tot op mijn ge beente!" „Ja, koud is het hier! Ik heb altijd een hekel gehad aan deze westelijke vleugel. Ik begrijp nog niet, waarom Douglas er zo graag was". De sleutel knarste weer in het slot en het geluid van voetstap pen trok weg in de verte. De indringer achter het gordijn kroop uit zijn schuilhoek te voor schijn en durfde gerust zijn lan taarntje te gebruiken: er zouden nu toch geen bezoekers in de wes telijke vleugel meer komen. Dou glas Achym begreep zeer goed dat hij zich, alleen voorzien van de nodige gereedschappen, toegang zou kunnen verschaffen tot het ebbenhouten kabinet en dacht: „Ik zal hier dienen weer te ko men. Die papieren moet ik zien, ofschoon hetgeen ik zoek, daar niet bij zal zijn. Vader, vader,... waarom hebt u uw testament toch zo verstopt? Misschien, dat het op dit ogenblik wel vlak bij mij ligt, want het moet in de weste lijke vleugel zijn. Maar ik kóm nog eens nazoeking houden, want ik moet het geheim ontdekken; en dan... zal Douglas Achym zich in zijn rechten hersteld zien... Was het nu maar niet tegen een vrouw dat ik de strijd had aart te bin den!" HOOFDSTUK VIII. Moss Grange was een van die schone buitenplaatsen, die in aller smaak vallen. Ze had geen torens of middeleeuwse versterkingen, maar was van onder tot boven met mos en klimplanten begroeid, terwijl al naarmate van het seizoen enkele muren kamper foelie, klimrozen of clematis droe gen. Een groot terras liep langs de hele breedte van Moss Gran ge en stenen treden voerden naar de uitgestrekte tuinen, waar nu al enige orde was gebracht in de grote wildernis. Tussen de salon en dit terras lag een prachtige oranjerie, waar varens en andere tropische ge wassen in waren geplaatst. Hier zat een gezelschapje bijeen, op de middag, volgende op dat midder nachtelijk bezoek van Douglas op Merlyn Abbey. Elaine Achym, in een muisgrijs toiletje, was met haar vader een bezoek komen brengen aan de nieuwe bewoner van Moss Gran ge: en kolonel Claude Machin was er ook: hij achtte het namelijk no dig, die mr. Graaf eens in herin nering te brengen, dat de schone erfgename van Merlyn Abbey niet meer vrij was. Nummero vier van het gezelschap was Douglas zel ve. Toen hij Mr. Achym en de ko lonel de hand had_ moeten geven, dacht hij onwillekeurig: „Schurken! Zou de tijd mij zó veranderd hebben, dat jullie Dou glas Achym niet meer herkent?... 't Zal nu anders niet lang meer duren of uw rijk is uit!" „Een echt toversprookje hebt u hier gemaakt, Mr. Graaf!" riep Elaine, met verrukking overal rondkijkend. „En met de sprookjes-koningin ter opluistering van het geheel, nietwaar?" vroeg de gastheer met een hoffelijke buiging. Dit was het eerste compliment dat hem over de lippen was ge komen en dat Elain met een lief lijke glimlach beantwoordde, ter wijl kolonel Machin de wenk- brouwen fronste. Mr. Achim gaf een andere wen ding aan het gesprek, met de vraag „Ik hoor, dat u een stiefzuster bij u op Moss Grange heeft wo nen Is dat zo? „Ja, zij bestuurt mijn huishou ding en ik twijfel niet of dit zal bést gaan! Zij is misschien wat ouderwets maar Hanna is ook 'n oude dame! Ik moet haar wel te genover mijn gasten excuseren, maar zij houdt een namiddag-siës ta en dit is zij zó gewoon, dat het haar tot een behoefte is gewor den. Ik hoop echter binnenkort in de gelegenheid te zijn, haar aan u voor te stellen." Madame Brunelli was opzette lijk niet tegenwoordig. Was het enkel een bezoek geweest van mr. Achym en zijn dochter, dan zou zij niet geschroomd hebben zich te vertonen: maar nu haar echt genoot er ook zou zijn, had zij het verstandiger geacht, de voorzich tigheid te betrachten. „Wij zijn ook zeer verlangend met uw zuster1 kennis te maken", merkte mr. Achym op, waarbij de kolonel zich aansloot. „Ik hoop u binnenkort enkele malen te ontvangen", ging de gastheer voort, „om mijn dank baarheid te tonen voor de vrien delijke wijze, waarop Southshire mij, als totaal vreemde, verwel komd heeft." „Mogen wij ook komen?" vroeg Elaine met-haar onweerstaanbare glimlach. „Als u mij de eer wilt aan doen?" - „Ik zou het heerlijk vinden! Al leen dit zitten hier in de oranjerie is al een verkwikking!" „De oranjerie, met al wat er in staat, is voortaan te uwer be schikking", verklaarde Douglas. „Heel vriendelijk van u! Maar weet u wel, dat ik u aan uw woord zal houden en komen zal, wanneer ik wil? „Dit zal mij een waar genoegen zijn!" Nu viel kolonel Machin in: „Waarlijk, Elaine, Mr. Graaf zal nog denken dat je meent al wat je zegt!" „Ik waarschuw u" dit laatste tegen Douglas, „dat Miss Achym een verschrikkelijke jonge dame kan zijn! Ze 'vertelt soms van allerlei dingen, waar ze niets van meent! Daar ik zelve haar slaaf ben, spreek ik uit ervaring". „Wat schildert de kolonel mij nu zwart af, niet waar? Maar hij vergist zich toch, want ik meen echt, dat ik komen wil!" „Dan zal ik ook dienen mee te gaan", scherste Machin. „Ik heb je niet graag onder mijn ogen vandaan!" Mr. Achym stond op, trad op de gastheer toe en zei: „Nu wordt het tijd dat wij te ruggaan naar de Abbey. Ik hoop, dat wij u weer gauw eens bij ons zien, mr. Graaf. Waarschijnlijk ontmoeten wij u morgenop de jacht? Om elf uur is het afrijden". „Ja, ik zal ook aan de sport deelnemen." „Goedendag, mr. Graaf", zei nu op haar beurt Elaine. „Ik zal niet vergeten, dat ik uw permissie heb, om in uw orangerie te komen zit ten, wanneer ik daar lust in voel! En daar kolonel Machin zich zo ongerust over. mij schijnt te ma ken, wil uw zuster dan misschien wel eens een oogje op mij hou den. Of zou zij daar bezwaar te gen hebben?" „Integendeel, miss Achym. Het kan niet anders, dan haar een ge noegen zijn!" Nadat Douglas zijn gasten uit geleide had gedaan, bleef hij nog enkele minuten in diep gepeins. „Mijn hemel, ik zal toch geen liefde voor haar opvatten? Daar is geen plaats voor, in mijn hart!" (Wordt vervolgd). naar de 4e klasse G. Gielen en van de le naar de 2e J. Timmer mans en B. Boeren, Voor het toe latingsexamen voor slaagden J. v. d. Li Mol. Leo Boender hoven voor het Mulo A. deze school den en L. dé jde te Eind- eindexamen ARRESTATIEBE\feL TEGEN MGR. MIHAILOVITS. Directeur van rlongaarse Katholieke Lede. De officier van ji stitie van het Hongaarse volkstribunaal heeft een arrestatiebevel uitgevaardigd tegen mgr. Sigismoid Mihailovits directeur van de h mgaarse Ka tholieke Actie, zo deelt het Hon gaarse nieuwsbureau mede. Hij wordt beschu&igd van oor logsmisdaden, aansporing tot over treding der verd|iigingswetten van de republiek én handel in buitenlandse valuta.; Mgr. Mihai lovits is .uit het land gevlucht en zijn verblijfplaats P., onbekend. De politie heeft Verder vier ka tholieke geestelijken) gearresteerd, alsmede de secretaresse van de Kath. Actie, onder de beschuldi ging van met mgr. Mihailovits te hebben samengewerkt. ARUBA LOS VAN CURACAO. De Aruba-Cara^ao-commissie heeft de Staten een ontwerp doen toekomen, waarin voorgesteld wordt Aruba af te scheiden van Curasao met behoud van eenvor migheid van wetten,en belasting tarieven. WINTERMAAND JULI. Eergisteren was de temperatuur beneden 60 graden hetgeen slechts twee graden warmer is dan de temperatuur met Kerstmis van 't vorige jaar. Gisteren was 't maar vier graden warmer: Weekenders stonden in bont jassen op de stations in de lij voor de treinen, In het Oosten van het land regende het overal, zodat de vacantiegangers rond de brandende haardvuren in de ho tels en pensions bleven zitten. Volgens de kranten is dit de koudste zomer sindj 1919. De Sunday Express schreef zelfs dat de zwaluwen in Kent zich aan het verzamelen zijn bij wijze van voorbarige voorberei ding voor hun doorgaans in de herfst plaats vindende reis naar warmere streken. In honderd jaar is het in Ve netië in Juli niet zo koud geweest als dit jaar en in Belluno, ten Noorden van Venetië, heeft het gesneeuwd. Deze nukkige, koude Italiaanse zomer duurt nu al weken en be tekent een ramp voor de bad plaatsen en de zaken, waar men zomerkleding verkoopt. VERBINDING ROTTERDAM DEN BOSCH VERBETERD. De A.N.W.B. deelt mede, dat Donderdag 15 Juli te 10 uur het gedeelte Schelluinen-Gorkum van de nieuwe autosnelweg Rotter dam—Nijmegen zal worden open gesteld. Hiermede zal dan deze belangrijke Rijksweg van Rotter dam (Ridderkerk) tot Waarden- burg, waar hij aansluit op de weg Utrecht—Den Bosch, in gebruik zijn, zij het, dat voorlopig slechts één rijbaan beschikbaar is. De opening van het gedeelte Schelluinen-Gorkum betekent 'n aanzienlijke verbetering van de verbinding Rotterdam—'s-Bosch, daar hierdoor de gevaarlijke smal le Merwededijk, de nauwe tra verse en de al evenzeer smalle Arkelsedijk vermeden kunnen worden. MARIA-OMGANG IN DEN BOSCH. Voorafgegaan door ere-ruiters is Zondagmiddag door de ver sierde straten en stegen van Den Bosch de luisterrijke stoet van de Maria-omgang getrokken. Negen dagen lang trokken de mannen, vrouwen en kinderen uit alle ran gen en standen langs de omgangs- weg, in stille devotie de rozen krans biddend ter ere van de Zoete Lieve Vrouw. De tweede Zondag in Juli daaropvolgend is de hoogtijdag, als dezelfde om- gangsweg gegaan wordt door de weidse stoet van vaandels, vlag gen, banieren, zangkoren, harmo nieën, afgevaardigden van katho liek Brabant, symbolische groe pen, priesters, kloosterlingen, de Bisschop en als slot het wonder beeld der Zoete Lieve Vrouw. De vlaggen waren uitgestoken en langs de straten hadden tien duizenden zich opgesteld om de plechtige omgang Maria ter ere te zien voorbijtrekken. Onder het gelui der klokken trok de omgang uit de Kathedrale Basiliek van St. Jan. In de kathedraal zelf werd tot slot een plechtig Lof gecelebreerd. zo spoedig mogelijk, Tevens L. J. M. R0ESTENBERG SCHOOLSTRAAT 18, Fabriek van Luxe pantoffels KAATSHEUVEL. Bij mijn vertrek uit Waalwijk betuig ik langs deze weg het Waalwijkse publiek mijn hartelijke dank voor het grote ver trouwen, dat ik gedurende 13 jaren, zowel in zaken als in de persoonlijke omgang, heb mogen genieten. Bij een eventueel bezoek aan Eindhoven Uwerzijds zal ik U steeds gaarne verwach ten in Hotel-Café-Restaurant „PAVILJOEN ATLANTA" (t.o. het Station), alwaar U van de U bekende service verzekerd kunt zijn. ZONDAG 18 JULI 1948. VEEMARKTSPORTTERREINEN Aanvang 1 uur Hackney's tuigpaarden, dekhengsten, jachtpaarden en zwaar springconcours, Combinatie van ruiters in training voor de Olympiade. OVERDEKTE TRIBUNE. Voorverkoop: V. V. V., Markt 3, 's HERTOGENBOSCH O. Zet een Zct «a ko?i= D'E Jdc gcvaUW kopic D-E tostcUikc taj. Katholiek Openbaar Bureau voor Beroepskeuze voor Waalwijk e.o. Grotestraat 339. Telefoon 63 bij school-, studie- en beroepskeuze. Zitting der adviescommissie IEDERE WOENSDAGNAMID DAG van 5.30 tot 6.30 uur. HET BESTUUR. vonden hun weg naar de Coöperatieve Boerenleenbank. Zij zochten en vonden daar de veiligheid van het eigen beheer en bovendien hoge rentevergoeding. Maar de bank doet meer: Rekening Courant - Voorschotten Hypotheken en Girokantoor Inl. over alle financiële aangelegenheden. Aangesloten bij de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Bank te Utrecht GEVRAAGD voor spoedige indiensttreding Mulo-opleiding, bij voorkeur diploma Steno. CONSERVEN FABRIEK - VLIJMEN vraagt voor spoedige indiensttreding en

Echo van het Zuiden | 1948 | | pagina 2