f CHEF-MONTEUR Fa. Dora v. Ven HEROPENING. De nieuwste modellen zijn gereed. Profiteer thans nog van onze zomer prijzen, Alle soorten prima BRANDSTOFFEN L VAN GEEL FLINKE WERKSTER FRANS HEUS EN ZN. De N.V. NEDERLANDSE MOENUS MAATSCHAPPIJ VRAAGT EEN voor haar Service-afdeling. 2 GEZUSTERS R.K. Gevraagd NET MEISJE GEVRAAGD Net meisje ESNDSTRAAT 14 TEL. 7634 BREDA Staticnspl. 6 Tel. 3865 EINDHOVEN Heuvelstr. 44 Tel. 4944 TILBURG Firma A. Schilders en Zoon zijn. Specialiteit in GEZEEFDE TUINGRINT. Nico Schilders-de Jongh HEUSDEN. De damclub V.D. houdt a.s. Vrijdag haar algemene ledenver gadering in Hotel Central. Agen da: verslagen secr.-penn., bestuurs verkiezing wegens terugtrekking G. Jonker, verslag van de gehou den zeskamp, deelneming compe titie, enz. enz. De landbouwer C. vondt het niet nodig zijn aardappelen te be spuiten tegan de colloradokever. Bij een gehouden controle en de daarna volgende aanmaning om t nog te doen, maakte C. en diens zoon zich kwaad en gingen de ambtenaar met hooivorken te lijf, zodat deze enkele weken het bed moet houden. Een dezer dagen kon C. de zaak afmaken met de boete van 400.en de gemaakte on kosten om te bespuiten en de aan zegging dat er nog een procesver baal volgt. Een lesje voor de be trokkene om het voortaan maar zelf te doen en op tijd. Weer wapperden de vlaggen in ons stadje ter ere van een dier dapperen die zich direct na de be vrijding inzette voor de vrijmaking van ons Indië. Ditmaal gold het Serg. A. Prins, die na een dienst tijd van ruim 2Yi jaar weer thuis kwam, waarvan 2 jaar in de vreemde Engeland en Indië. De buren hadden de woning versierd en 't welkom thuis prijk te tussen het felle groen van den nen en bloemen. Prins heeft kunnen constateren dat Heusden haar jongens en man nen niet vergeet, want het is ge worden tot een waar feest voor hem, „om nooit te vergeten", zo als hij zelf zei. Verschillende in stanties kwamen hem gelukwensen aanbieden, o.a. de Burgemeester, Thuisfront, Niwin, Geestelijken en vele burgers toonden eveneens hun erkentelijkheid, door hun feli citaties en geschenken in de vorm van bloemen. Des avonds bracht de Heusden- se fanfare een serenade en de voorzitter dhr. A. Bax sprak een welkomstwoord. Uit alles bleek dat Prins, die in de bezettingstijd een werkzaam aandeel nam in het ondergrondse verzet nog niets van zijn populariteit heeft ingeboet. Ook vanaf deze plaats een wel kom voor een der dapperen, die het aan durfden te gaan te vech ten voor een toen schier hopeloze zaaR. De reclaseringsvereniging „Het Hogeland" houdt Zaterdag 31 Juli a.s. een huis-aan-huis col lecte in Heusden. Hetdoel van deze vereniging „Het Hogeland" is om door het verlenen van een toevluchtsoord voor bedelaars en landlopers hen, na christelijke lei ding, terug te brengen in de maat schappij. Dit doel omvat het stich ten en instandhouden van een of meer arbeidskoloniën, die behalve Voor bovengenoemden ook open staan voor zwervers, drankzuch tigen, ontslagen gevangenen, voor' waardelijk in vrijheid gestelden enz. Dat dit alles veel geld vergt laat zich begrijpen, dus laat allen geven naar vermogen en dit werk zal voortgezet kunnen worden. NIEUWKUIJK. Hippische successen. Zondag j.l. werd door de Nieuw- kuijksche Rijvereniging „St. Joan- nus" een groot landelijk concours hippique met springconcours ge houden. De heer van den Hout, burge meester van groot Vlijmen, open de het concours. Hier volgen dan de uitslagen: Springconcours: 1 J. v. d. Ven, Tilburg, 0 fouten in 74 seconden, 2 A. van Veerdonk, Berlicum, 0 fouten 77 sec., 3 T. Wijlaars, Waalre, 0 fouten 79 sec., 4 C. Pulles, Drunen, 0 fouten s„ 5 J. van Engelen, St. Michiels- Gestel, 3 fouten 86 sec., 6 J. La- Gestel, 3 fouten 86 sec., 6 J. Lar- rijsen, Waalre, 4 fouten, 72 sec., 7 J. Hezemans, Valkenswaard, 4 fouten 794/s sec., 8 H. Heijmans, Rosmalen, 7 fouten, 82J^ sec., 9 P. v. d. Wiel, Rosmalen, 7 fou ten 87Yi sec., 10 A. de Brouwer, Tilburg, 8 fouten, 693/s sec. Eenspan koudbloed: 1 H. Hanengraaf, Rosmalen, 2 J. v. d. Doele, Rosmalen, 3 A. v. d. Oord, Ammerzoden. Eenspan warmbloed: 1 J. van Riel, Enschot, 2 J. v. d. Zanden, Boxtel, 3 A. Smits, Waspik, 4 H. Mennings, Valkens waard, 5 W. Teurlings, Tilburg, 6 R. van Son, Nieuwkuijk, 7 G. van Eggelen, Nieuwkuijk. Tweespan landbouwtuigpaard: 1 P. Buijs, Haarsteeg, 2 W. v. d. Brand, Haarsteeg, 3 P. Mom- mersteeg, Haarsteeg. Dressuur achttallen, Zware kl.: 1 Cowboys, Berlicum, 2 Het Edele Ros, Haaren, 3 Juliana, Haarsteeg. Klasse middel: 1 De Echo, Drunen, 2 Juliana, Heivoort, 3 Het Edele Ros, Haa ren. Klasse licht: 1 St. Martinus, Boxtel, 2 Rijdt met beleid, Waspik, 3 St. Lam- bertus, Cromvoirt, 4 Prinses Irene, Waalwijk, 5 De Echo II, Drunen. Individuele klasse dressuur: 1 L. van Doorn, Berlicum, 81 punten klasse zwaar, 2 T.Verput- ten, Nuland 80J^ pt. kl. zwaar, 3 L. Kustjens, Boxtel, 78 pt. kl. zw„ 4 H. Heijmans, Rosmalen, 71 Yi p., klasse licht, 5 H. de Bever, Crom voirt, 7S]/2 pt., klasse licht, 6 P. van Alphen, Haaren 74 pt., mid delklasse, 7 J. v. d. Pas, Haaren, 73 pt., middel klasse, 8 J. v. d. Westelaken, Berlicum 72 pt„ kl. licht, 9 M. Vermeer, Haaren, 70Yi pt., kl. licht, 10 J. Tiering Drunen 70l/2 pt., kl. licht, 11 P. Biemans, Waspik 70 pt., kl. licht. De wisselbeker werd gewonnen door de Cowboys uit Berlicum. Stoelendans: 1 H. de Bever, Cromvoirt, 2 J. Oerlemans, Drunen, 3 J. v. d. Brand, Drunen, 4 N. Verschuren, Waspik, 5 M. Baaijens, Waal wijk, 6 W. Pols, Waspik. De Jury bestond uit de heren J. van Bilsen, Ginneken, A. Kemps, Oirschot, van Gerven, Oirschot, J. Moonen, St. Oedenrode,. J. Vloet, Veghel en H. de Brouwer uit Tilburg. Nog kan worden vermeld dat de gehouden T.B.C.-collecte een bedrag van 90.97 heeft opge bracht. VLIJMEN. Combinatie Vlijmen-Drunen. Wedvlucht vanuit Neufvilles. Afstand 156 K.M., wind Z.O. Prijzen als volgt: H. Meijs 1, 94, 111, 135; G. Treuren 2, 63, 78, 100; Brok-Pul- les 3; P. Vermeulen 4, 57; C. Meesters 5, 52, 138; J. Verharen 6, 29, 45, 61, 98, 132; H. v. Hui ten 7, 10, 32, 41, 77, 84; W. Strengers 8, 39, 56, 97; J. Scha pendonk 9, 18, 66, 120, 127; A. Kleijn 11, 74; L. van Esch 12, 53, 79, 80; Gebr. v. Ravensteijn 13, 22, 49, 55, 129; G. van Esdonk 14, 126, 148; A. van Son 15, 26, 90, 140; M. Pelders 16, 25; A. v. Halder 17, 133, 153, 154; J. Oos terwaal 19, 43, 145; H. v. d. Heijden 20, 37, 119; J. de Veer 21, 92; P. Pulles 23, 30, 46, 58, 88, 102, 115, 143; A. Parijs 24; C. Klerks 27, 112, 113; W. Roes tenburg 28, 67, 69, 86; A. v. Hei voort (fut) 31, 51; J. Kivits 33, 72, 99, 116; C. Brok 34; P. van Gestel 35, 151; van Hoven-van Huiten 36, 103; W. v. Raven steijn 38; A. L. van Heivoort 40, 60, 71, 89, 91, 121; J. van Baardwijk 42; H. Pelders 44, 59; H. Oosterwaal 47, 82, 129; H. de Vaan 48, 106; A. v. d. Heuvel 50, 64, 144; B. Oremans 54, 62, 139, 147; A. v. d. Wiel 65, 73; P. van Dal 68; J. Boom 70, 128; J. L. v. d. Dungen 75, 149; A. v. Oijen 76; H. C. de Laat 81, 141; Jac. v. Overdijk 83, 108; W. Ro zen 85; H. Blankers 87; G. Sluij- mers 93; L Aloserij 95, 146; L. de Laat 96; P. van Bladel 101, 109; A. Robben 104; Gebr. van Son 105, 134; W. de Vaan 107, M. van Dal 110, 130; A. de Veer 114, 150; J. v. Beijnen 117, 118; P. v. d. Loo 122; Heijmans 123; N. v. Esdonk 124, 125; D. de Ra den 131; A. v. Mierlo 136, 137; C. v. Wijk 141; H. Brok 152. Postduivenver. „De Zwaluw". Wedvlucht Bordeaux. Uitslag als volgt: Merkx 1, 2; J. Ooster waal 3; Jac. v. Overdijk 4. VOETBAL. Vlijmense Boys. De uitslagen van de onderlinge competitie zijn als volgt: Rode Duivels—Wolput 0—3. Ta vena—Zwaluwen 2—4. Voor de volgende ronde zijn vastgesteld: 27 Juli Stormvogels- Rode Duivels. 28 Juli Wolput— Zwaluwen. 29 Juli Stormvogels— Tavena. Deze laatste wedstrijd ft van groot belang, want wie hier wint, neemt de leiding. Supporters, toont uw belang stelling. Programma voor Zondag. Jubileumbeker. Vlijmense Boys—Nieuwkuijk. Wanneer Vlijmen deze wed strijd wint en de volgende wed strijd in Haarsteeg gelijk speelt, komen zij in het bezit van de mooie jubileumbeker. Boys, van het begin af aan aangepakt en de puntjes blijven in Vlijmen. Langstraatsc Schuttersbond. Uitslagen van j.l. Zondag. ElshoutHerpt 14—16 ElshoutKaatsheuvel 1248 HeusdenBaardwijk 1840 Stand: Kaatsheuvel 6 wedst. gesch. 91 p. Heusden 7 85 p. Herpt 5 75 p. Elshout 6 74 p. Baardwijk 5 62 p. Vlijmen 6 58 p. Besoijen 5 48 p. A.s. Zondag Bondsconcours bij St. Crispijn en Crispinianus te Besoijen. SPRANG. Geslaagd. Onze dorpsgenoot dhr. C. Vos Azn. slaagde te Den Bosch voor het examen vakkennis Brandstof- fenhandel. Onze dorpsgenoot dhr. T. Bosch slaagde te Tilburg voor het exa men Middenstandsdiploma. CAPELLE. Competitie „De Vrije Pion". In de loop dezer maand werd door de in het Stationskoffiehuis van de heer Pruijssers gevestigde schaakvereniging „De Vrije Pion" een onderlinge K.O. competitie gehouden, waaraan 16 leden deel namen. In de winnaarsronde werd de heer R. van Dalen 1, de heer S. Y. Oerlemans 2, de heer C. Quirijns 3 en de heer J. Muis 4. Winnaar van de verliezersronde werd de heer J. Benschop, terwijl de heer H. Oerlemans hierin als tweede eindigde. Gedurende de maand Augustus worden geen schaakavonden ge houden en pas Maandag 13 Sept. e.k. zal met de najaarsc-ompetitie een begin worden gemaakt. Even tueel belangstellende niet-leden kunnen zich vóór deze datum aanmelden bij een der bestuursle den, de heren L. Stein, C. Qui rijns of S. Y. Oerlemans. Zij kun nen dan in een der groepen van de najaarscompetitie reeds mee spelen, want ook zij, die nog nimmer in clubverband hebben gespeeld, kunnen hieraan mee doen, daar er volgens sterkte van de spelers groepen worden samen gesteld. Zoon evenaart zijn vader. Met de grootste voldoening kan onze dorpsgenoot, dhr. P. Christ, op enige maanden van toegewijde arbeid bij de instudering van de concoursnummers door de aan zijn leiding toevertrouwde muziek- en zangverenigingen terugzien, want een viertal verenigingen, n.l. het meisjeskoor „Looft den Heer" uit 's-Gravemoer, de chr. gem. zangver. „Looft den Heer" uit Sprang, het 's-Gravemoers Mannenkoor en het Dameskoor „Soli Deo Gloria" uit 's-Grave moer, behaalden op de de laatste tijd gehouden concoursen in on derscheiden afdelingen een eerste prijs, terwijl de muziekverenigin gen Euterpe" uit 's-Gravemoer en de chr. gem. zangver. O.K.K. uit Waspik werden begroond met een tweede prijs. Deze schitterende successen, waarop door deze dirigent met trots kan worden teruggezien, ge ven een overtuigend bewijs, dat hij een goede leerling is geweest en de voetsporen volgt van zijn helaas te vroeg ontslapen vader, wijlen Alberj- Christ, die destijds met de onder zijn leiding staande muziek- en zangverenigingen op tal van concoursen tot in de al lerhoogste afdelingen de hoogste onderscheidingen wist te behalen. Geslaagd. Aan de Eerste Ned. Slagers vakschool te Utrecht slaagde voor het examen vakdiploma slager, boekhouden en handelskennis in gevolge de Vestiqir.pswet Klein bedrijf de heer H. J. de Jong Joh.zn. alhier. WASPIK. Geslaagd. Onze dorpsgenoot dhr. G. We- terings slaagde te Breda voor het diploma Ned. Handelscorrespon dentie. Dhr. Jan Broos slaagde voor het practijkdiploma Boek houden. Voetbal. Zondagmiddag speelde Waspik weer een wedstrijd om de Mr. Heeren-wisselbeker. Ook ditmaal werd gewonnen en wel met 41 van Heusden. In het begin weid er door beide clubs fanatiek ge vochten om het doel te doorbo ren. De Waspikse verdediging maakte het eerste half uur epk zwakke indruk en het was voor hen een geluk dat de voorhoede van Heusden niet erg productief was. De W^aspikse voorhoede was echter in goede vorm en speelde vooral voor de rust een aantrek kelijke partij voetbal. Het eerste doelpunt werd gescoord door de Klijn na een mooi samenspel met de goedspelende linksbuiten. Ook na dit doelpunt bleef Waspik voortdurend in de aanval en het was C. v. Etten, die door een fout in de Heusdense achterhoede al leen voor de keeper kwam te staan en met een listig trapje de stand op 20 wist te brengen. Heusden liet zich door deze ach terstand niet ontmoedigen en trok ten aanval. Hun hard werken werd beloond toen een van hun mannen keeper Smit wist te ver schalken en de stand op 21 bracht. Dit was voor Waspik het sein om op te gaan passen en te zorgen dat ze hun voorsprong niet zouden verliezen. Hun talrijke aanvallen, die hierop volgden, werden gestimuleerd door de spil, die een aantrekkelijke partij voet bal speelde. Het was de Klijn die met een hard schot het publiek achter de goal deed wegspringen en de stand op 31 bracht. Waspik toonde zich na de rust veel sterker en dit was waar schijnlijk de oorzaak, dat de spe lers, door het warme weer beïn vloed, het kalmer gingen aanleg gen. Toch wisten onze blauwhem- den nog eenmaal te scoren en de stand op te voeren tot 41, wel ke stand de verhouding zeker goed weergaf. Het laatste kwartier was er weinig meer te zien en het moet èn voor de spelers èn voor het publiek een verlichting zijn geweest toen de scheidsrechter driemaal op zijn fluitje blies en deze wedstrijd naar het verleden zond. Waspik heeft weer gewonnen en zal zich dit weekend wederom naar Raamsdonksveer begeven om met een volgende conucrrent te gaan strijden om de beker. Wij hopen met hen dat ze weer een goed resultaat zullen boeken. Korfbal. Amicitia speelde Zondag een wedstrijd tegen S.V.T. uit Ter- heijde. Voor de rust kreeg men mooi spel te zien en het was we derom het middenvak dat het meest opviel door haar mooie, af gemeten worpen. Tot doelen kwam men echter in de eerste helft niet. Na de rust hadden on ze dames meer succes en het was mej. J. Kamp, die na een water vlug samenspel de stand op 10 bracht. Even daarna wist ook mej. R. Kijlmans de mand te door boren en onze dames overwonnen met 20. Nog steeds is Amicitia ongeslagen en maakt grote kans op de kampioenstitel, die zij dan ook ten volle verdienen. BEKENDMAKING. De Burgemeester van Was pik maakt bekend, dat gedu rende de week van 2 t/m 7 en 9 t/m 14 Augustus a.s., door hem geen spreekuur zal worden gehouden. De Burgemeester voornoemd COUWENBERG. RAAMSDONK. NIEUWE STRAATNAMEN IN RAAMSDONK. Ter aanvulling van ons gemeen- teraadsverslag laten wij hier het praeadvies betreffende de nieuwe straatnamen in zijn geheel volgen: Blijkens ons prae-advies d.d. 20 Juli 1948, behorende bij 't voor stel tot wijziging van de politie verordening der gemeente, wordt gebroken met het systeem van woningnummering en geadviseerd over te gaan naar de straatsge- wijze nummering. Bij de vaststelling der namen hebben wij zoveel mogelijk de ou de benamingen intact gelaten, daarbij rekening houdende met de wensen, die uit uwe raad reeds naar voren werden gebracht. ARBEIDSBUREAU WAALWIJK. Vraag en aanbod. Worden gevraagd: Enige nette meisjes voor een schoenfabriek. Enige goede thuisstiksters, stikmachine event, beschik baar. Enige nette meisjes voor con- fectieatelier. Een aankomend bouwkundig tekenaar. Ingenieurs en M.T.S.-ers voor diverse richtingen in Nederl. Indië. Een magazijnknecht, tevens chauffeur. Bekendheid met leder vereist. Twee electro-monteurs (event, intern). Twee geroutineerde of aan komende spuiters voor schil dersbedrijf. Een broodbezorger. Enige kleermakers. Een bijtuiger. Enige stanzers. Enige metselaars en timmer lieden. Bieden zich aan: Een verstelnaaister aan huis. Enige vrouwelijke jongste kantoorbedienden. Diverse administratieve krachten. Een boekhouder voor 1 a 2 dagen per week. Een correspondent in de vreemde talen. Een assistent boekhouder. Leerling auto-monteur. Aanmelden dagelijks tussen 9 en 12 uur v.m. op het Ar beidsbureau, Grotestraat 339 te Waalwijk, Tel. 63. Deze bekendmaking is gel dig gedurende het tijdvak van 19 Juli t/m 4 Aug. 1948. De voornaamste wijzigingen zijn de volgende. Kerkplein, Dubbeldamstraat en Dubbeldamsteeg vervallen en worden getrokken bij de Grote Kerkstraat. Hierop aansluitend begint het Sandoel, doorlopende tot het einde der Winkelsteeg. De Houtstraat, de Kloosterstraat, de Prinsenwerf en Sluishoek ontvan gen de nieuwe naam van Carthui- zerstraat: daarop aansluitend via het Klooster, tot aan de Wllhei- minalaan, zal Kloosterweg ge noemd worden. De Lomboksteeg en Vissersteeg worden Lombok straat en Visserstraat. Behalve het Kadepad, Zwanesteeg, Hoe- pelsteeg en Rietsteeg, kunnen alle overige stegen ter plaatse verval len. De Groensteeg met de daarop aansluitende nieuwe weg willen wij noemen de Oude Groenstraat en de Nieuwe Groenstraat. Ook de Steenstraat. Hooikade met al le bijbehorende stegen behalve de Ilzersteeg, kunnen vervallen en door een naam, n.l. Haven, wor den aangeduid. In plaats van de Stationsweg komt de Berqse Dijk, terwijl de Maasdijk zal lopen vanaf de overweg tot aan de brug Keizersveer. De ontworpen nieuwe weq van de Julianalaan naar de Wilhel- minalaan zouden wij Beatrixlaan willen noemen en de daarop aan sluitende nieuwe straten: Irene- straat, Margrietstraat en Marijke- straat. Om in het kader van het Koninklijk Huis te blijven, wordt voorgesteld de Suikerstraat te noemen Oranjestraat en de Post weg Emmastraat. De Centrale straat en Overbrug kunnen gewij zigd worden in Oosterhoutseweq. De Smidsteeg zal zowel de Lange als Korte Smidsteeg om-, vatten. In Rnamsdonk wordt de Put straat getrokken bij de Luitenam- bachtstraat, de Keistraat bij de Molenstraat, Het Molenpad bij de Raadhuisstraat. Vanaf de N. H. Kerk tot de overweg zal de Kerk- weg en de Laan voortaan Kerk- laan heten. De weg vanaf de overwea in de Kom tot aan de oude Melkhaven (het Fort ver valt) wordt Stationstraat. De Ha venstraat wordt opgenomen in de Kerkstraat, terwiil de Berqenstr. zal eindiqen bij de Nieuwe weg, alwaar thans de Lange Broekstr. zal aanvangen. D" Tulianalaan willen wij uit breiden vanaf de hoek Prins Hen drikstraat (Schuller) tot aan de Overweg. De juiste ligging met begin- en eindpunt der straten is aangege- i t ven op de bij het ontwerp-besluit behorende kaarten. De Commissie van Openbare "Werken is over de wijziging van de straatnamen gehoord en kon zich met het voorstel verenigen. ANTOINETTE VAN DER LEE en JAN ELBERS hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Dinsdag 24 Augustus om 10 uur in de parochiekerk van St. Jan Baptist te Waalwijk. Waalwijk, 28 Juli 1948. Stationsstraat 6 Mr. van Coothstraat 38. Gelegenheid tot feliciteren van 2 tot 4 uur in Hotel Verwiel Waalwijk. Toekomstig adres: Mr. van Coothstr. 38. GETROUWD GRETA VAN HILST en JAN ROMBOUTS zeggen, mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank voor de ve le blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Vooral ^jaat hun dank uit naar de heren Directeuren van Schoenfabriek „Marion" te Drunen, de afdelings chefs en de afdeling stikkerij. Oek sold. Louis Stoelers in In dië danken zij voor zijn geluk wens. Waalwijk, Juli 1948. DANKBETUIGING Ondergetekenden betuigen hier mede hun hartelijke dank voor de zeer vele geschenken, bloemen en ■gelukwensen bij hun Zilveren Hu welijksfeest. H. P. DE KLIJN JOH. DE KLIJN- POPPELIER. Waspik, Juli 1948. Carmelietenstr. 20. Gegadigden, die volkomen op de hoogte dienen te zijn met het reviseren van schoenmachines, moeten in staat zijn van bovengenoemde afdeling de leiding op zich te nemen. Voor deze werkkring, die uitmuntend wordt gesalarieerd en als levenspositie is bedoeld, worden zéér hoge eisen gesteld, zodat uitsluitend ervaren krachten gelieven te reflecteren. Candidaten dienen bereid te zijn zich aan een psycho-technisch onderzoek te onderwerpen. Eigenhandig geschreven brieven met volledige inlichtingen en referenties, alsmede twee pas foto's (van voren en opzij) te richten aan het kantoor der N.V., Grotestraat 108, Waalwijk. GEVRAAGD voor één dag in de week. P. DE HAAN Kloosterwerf 23, Waalwijk. BIEDEN ZICH AAN als hulp in dó huishouding voor dag en nacht liefst Waalwijk of omgeving. Brieven onder No. 2499 Bureau van dit blad. in klein gezin voor halve dagen. Adres te bevragen bureau van dit blad. voor de maanden Augustus-Sep tember als hulp in de huishouding. J. VAN EEUWIJK, Roestelberg KAATSHEUVEL. Hebt U brandstoffen-toewijzingen groot of klein Dan moet U bij de ook voor Centrale verwarming. Belt U even 175 en wij komen direct. Ook alle soorten ZAND, GRINT, GRINTZAND uit voorraad leverbaar. Beleefd aanbevelend, Laageinde 117. Telef 175 W A A L W IJ K. A.S. ZATERDAG OM 9 UUR naar het van ouds bekende adres MAIUCTSTRAAT 33, KAATSHEUVEL. Wij zijn thans in staat U in een rustige en gezellige winkel te bedienen en bieden U bij de heropening daarvan een keurige collectie GEBAK - KOEK - BISCUITS - CHOCOLADE en SUIKERWERKEN. Bij het besteden van 2 versnaperingsbonnen een extra attractie, tevens op Uw keuzebonnen ie'ts aparts. VOOR AL UW GELEGENHEDEN EN PARTIJEN BLIJVEN ONZE ARTIKELEN NUMMER ÉÉN. Beleefd aanbevelend, Langs deze weg delen we U mede, dat ons Privé-adres, voorheen Hilschestraat 19, voortaan is HOOFDSTRAAT 133. v/h Fa. H. A. MOOLENSCHOT Timmerbedrijf KAATSHEUVEL

Echo van het Zuiden | 1948 | | pagina 4