TILBURG EINDHOVEN DEN BOSCH dat het besteden van geld - meer nog dan in het jongste verleden - de volle aandacht opvraagt. Geen betere raad dan alleen daar Uw inkopen te doen waar U de grootste sorteringen vindt en waar de prijzen aan de huidige beurs zijn aange past. Dan zijn ook Uw punten extra goed besteed. De „Lente" heeft zich aangekondigd en daarmede ook „De Nieuwe Mode" ingeluid. Velen zullen nieuwsgierig zijn wat dit voorjaar „De Mode" brengt; misschien zijn er nog veel meer die zich afvragen hoe het met de prijzen is gesteld nu iedereen weer dagelijks ondervindt, Om op de hoogte te zijn van de nieuwste „Móde-snufjes" raden wij U aan een dezer dagen onze Speciale Etalages te bezichtigen. 14.50 ƒ16.95 15.60 Suède plastic tasjes in diverse modetinten Glad lederen damestasje, kleu ren zwart en blauw, binnenruimte geheel met zijde gevoerd Charmeuse garnituur, onder jurk en directoire met kant- inzet in zalm, wit en rose .a. „Lelietjes van dalen", heel chique, ook voor Mooie corsages o. „Seringen" enz. hoedengarnering Dameshandschoenen van speciaal fijn handwerk dito tricot Dames handschoenen Georgette nachthemden met strooi en kantgarnering, zeer apart in wil en zalm 21.10 Dames nachthemden, extra lang, van gebloemde waszijde in wit, zalm, bleu en rose 12.95 „tlisabeth" kraag van fijne georgette met kantgarnering Georgette carré shawls, grote maat veelkleurige bloemdes- sins Charmeuse garnituur van gebloemde waszijde met kantje gegarneerd. Prima corsetten, gemakkelijke pasvorm, met voorsluiting en veter, met 2 paar elastieke jarretelles 9.66 Bustehouders van zijden satijn met Zwitsers broderiekaiu. Volmaakte pasvorm 3.16 Grote kraai; - punthals model - rijk bewerkt met valenciennekant Gebreide wollen Bebe-jurkjes in wit en bleu, zeer fijn Bebe-jurkjes eventueel met bijpas send broekje, leuke dessins Nu weer een mooie collectie dameskousen.Waszijde, „ver sterkte voet". f 2.03 Hoedjes met moderne puntbol, een echt back-fish modelletje in bleu, rood, grijs en korenblauw Links geweven, prima kwaliteit. Leuke kinderhoedjes - alleraar digst van model en garnering in alle tinten dito met versterkte boord en voet Parapluies, model halflang, in frisse kleuren dessins, speciaal dun model Natuurzijde, nieuw ste voorjaarstinten dito, Tompouce model in foudraal in mooie gedekte kleuren Zeer jeugdig modelletje in ver schillende combinaties m. mooie bloemgarnering, in de nieuwste modekleuren 12.75 Vlotte baret in prima kwali teit wolvilt, moderne garne ring met stroogalons. In grijs, beige, marine, groen en zwart „Hoog modern" met brede rand en strikgarnering, com binatie vilt/stro in zwart, marine, bruin en grijs Mooie „Kruisbandschoen" de ideale dracht met de bekende „tank"-hak, leverbaar in zwart en bruin suède en in grijs leder 15.60 Het nieuwste voorjaarschoentje met open hiel en gesloten teen, in zwart suède met lakgarnering, zeer apart Pump-model, zeer chique met 3/4 hak in zwart suède

Echo van het Zuiden | 1949 | | pagina 4