J Swift r HET GESCHENKENHUIS JpOAfc 1 zilveren camé [broche] BIOSCOOP-PROGRAMMA Leo Lorre helpen Ridder Radhout Ereveld Maoemere VERLOREN: Een goede WENK, voor een mooi GESCHENK DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAG 9 JUNI 1949 6 &JL MAATCORSETTEN Verder 1001 van die practische kleine dingen, die de vreugde van het geven verhogen (naast PIET KLERKX) GROTESTRAAT 222 Telefoon 67 WAALWIJK laatste dag (Zaterdag) om 3 uur. Vanaf het startbureau in de Gildenbond trekt men dan door de mooie omgeving van Waalwijk, door hei en bos, door de velden en de polders. De eerste drie dagen wordt 15 kliometer afgelegd, de laat ste dag staat er een tocht van 20-km. op het programma. De inschrijvingen worden ingewacht bij de heer P. M. Heurter, Grotestraat 377 te Waalwijk, terwijl 't inschrijf geld voor niet-leden van de N.W.B. ƒ2.voor de vier tochten, of 1.25 per tocht be draagt. Aan deze vierdaagse kunnen deelnemen personen boven veertien jaar, zowel in dividueel als in groepsver band. Ieder die de avond-vier daagse tot een goed einde brengt, ontvangt een fraai N. W. B.Avond-vierdaagse- kruis, terwijl zij die aan een avondtocht deelnemen, even eens een mooie herinnering ontvangen. Wij twijfelen er niet aan of voor deze in Waalwijk nieuwe sport zal grote belangstelling bestaan. SUCCESSEN VAN DE KYNOLOGENVERENIGING. Op de grote Internationale Honden-tentoonstelling, die j.l. Maandag in Den Bosch werd ge houden, behaalden de leden van de Kynologenvereniging Waalwijk en omstreken de volgende succes sen H. Buchner, Waalwijk, met Air. Terrier Renoldus 3G. A. v. Wanrooij, Kaatsheuvel, met Air. Terrier 2G. C. v. Dongen, met Barsois Diamant van de Pelsjager en El- mas van de Pelsjager 1 LI en 3U. Th. v. d. Griendt, Waalwijk, met New Foundlander, Gerda v. Oldersheim 2 U. P. v. Iersel met Boxer Kigno in jeugdklasse 2 Zg. en in de Na tionale Fokkersklasse 1 Zg. L. Moonen met Duitse Herder, Berol Zg, met Bendix G. A. v. Ravenstein met Bouvier Duvel van Wakershof 1 Zg. R. de Ruiter met Duitse Herder Jetty van de Galgenwiel G. M. Verhoeven met Afghaan G, met Bul Terrier Robert van Hout- wijk Zg. P. Smulders, Kaatsheuvel, St. Bernhard, Cuno van Ringgeli, 1U tevens kampioen. In de ere-keu- ring kreeg deze hond een 2e plaats, als de beste in de grote rassen. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden Kinderjasje, zwarte vulpenhouder, dop benzinetank au' to, padvindersriem, 1 paar don ker bruine glacé handschoenen, 1 paar lichtbruine glacé handschoe nen, jongensblouse, wieltje kin derwagen. Verloren armbandje, bruine vulpen en rood potlood, baret, portefeuille. LUXOR. Van Vrijdag t/m Zondag vertoont het Luxor-Theater de komische film Rio Rita, waar in o.m. het duo Abboth en Costello een hoofdrol vervult. Iedereen weet nu wat voor 'n film dit zal worden, en zij die eens een avond heerlijk wil len lachen kunnen niet beter doen dan de komische ver richtingen van dit tweetal ga de gaan slaan. Copyright Ramad Press De beide rovers sprongen woesl overeind en richtten de ladder weer op. Ze klappertandden van kwaadheid en de voorste zwaaide dreigend met zijn krom- me zwaard. Met grote sprongen vlogen de zeerovers de ladder weer op, terwijl se Dorre allerlei verwensingen toe schreeuwden. Maar die trok zich er nog steeds niets van aan en bleef rustig kijken, alsof hem niets kon gebeuren. Maar al spoe dip waren zijn achtervolgers hem zo dicht genaderd, dat Lorre het maar be ter vond zijn toevlucht wat hogerop D zoeken. Mei een handig sprongetje wip te hij uit het kraaiennest, vloog omhoog en ging boven in de mast zittenOver moedig riep hij zijn achtervolgers toe: Komen jullie nog?" Ér zat voor de rovers niet veel anders ov dan dat ze in de mast omhoog klom- iê.en. De bewakers van Leo keken ooi, aVtn vol spanning toe en vuurden hun kameraden met schelle kreten aan. Brie send van woede schoven de mannen langzaam aan in de gladde mast om hoog. Leo had er werkelijk plezier in dat Lor re nog steeds vrij was, doch stond sich op te winden dat hij werkeloos moest toezien. O, hoe graag wilde hij zijn vriend helpen, maar zijn bewakers ver loren hem geen ogenblik uit het oog. Lorre zag Leo tussen de gewapende ro vers staan en knipoogde eens alsof hij zeggen wilde: „We zijn er nog niet, maar we komen er wel!" (Wordt vervolgd.) lijkheid hét „Land van Hertog Jan" tot een der fraaiste parels stempelen aan de Nederlandse kroon. Meen niet, dat deze radio-uit zending zoiets zou zijn als een reisgids-in-zakformaat. Dat zou alleen maar vervelend zijn en bo vendien overbodig sinds de VVV een uitstekend Reisboek uitgege ven heeft. Naast enkele practische vinger wijzingen wil dit program vooral in lied en voordracht iets laten doorklinken van de eigen sfeer van het gewest Brabant. Het pro gramma vermeldt de volgende punten 1. Muzikale opening. Comp. van Louis Toebosch. Stemmen van over het graf. Een gesprek met enkele reizi gers uit de 19e eeuw door Hel mus van Vredendaal. 3. De Meijerijsche Beer, te zin gen door Jan de Nijs. 4. Welkom in Brabant, een snel le tocht door Brabant met als gids Anton Eijkens, 5. Roosendaols Lieke, te zingen door Jac. Mol. 6. Brabant op z'n smalst. Een scheidprocessie door Piet Heerkens S.V.D., die wordt geleid door Leo Rerijks. 7. lij es Lieke, te zingen door Thieu Sijbers en zijn zus. Prijsvraag. 9. Muzikale sluiting. De uitzending vangt aan om half 8 en wordt uitgezonden door de K.R.O. over de golflengte 415 meter. Correspondentie over deze uit zendingen uitsluitend te richten tot Jan Naaijkens, Hilvarenbeek. Maandag en Woensdag wordt vertoond „Witte klippen van Dover", een film in de trant van de bekende „Ms. Minni- ver" en ook door dezelfde re gisseurs vervaardigd. Een onderhoudende speel film. MUSIS SACRUM Vrijdag t/m Zondag in dit theater: „Gekroonde Slaven"; de geschiedenis van de ver houding die er bestond tussen Sophie Dorothea, vrouw van Georg Ludwig van Hannover, die later als Georg I de Engel se troon besteeg en Koenings- mark een avonturier, die zijn galant avontuur met de dood moest bekopen. Een histori sche hypothese, in een over dadige kleurenrijkdom en een barokke stijl. „Lief maar Lastig" is de ti tel van de komische film die Maandag en Woensdag in Mu sis wordt gedraaid. Ook hier anderhalf uur lachen om de dolle situaties waarin zich de pantoffelheld telkens bevindt. UIT HET LAND VAN HERTOG JAN. Radio-uitzending op Vrijdag 10 Juni a.s. Nu de vacantiemaanden weer aan gaan breken, worden er alom plannen gemaakt om deze kost bare dagen zo goed mogelijk te besteden. De radio-uitzending van het Brabants half uur in de maand Juni draagt dan ook als titel: Welkom in Brabant. Het is im mers opmerkelijk, hoe de laatste jaren de trek naar ons gewest is toegenomen en hoevelen ontdekt hebben welk een typische schoon heid en een zeer eigen bekoor- VOETBAL. GERUCHTEN OM FAAS WILKES. Faas Wilkes staat momenteel in het middelpunt van de belang stelling en allerlei geruchten doen de ronde. Gaat Wilkes naar Italië of zit hij er al Wordt hij nu be roepsspeler of blijft hij amateur? De Xerxanen leven in onzeker heid. Houden zij hun crack of raken zij hem kwijt In bet laat ste geval zal dit een gevoelig ver lies voor de blauwwitten zijn. Wilkes behoeft niet naar Italië om te onderhandelen, want de Italianen zijn naar hem gekomen en op dit ogenblik zijn zij in Rot terdam en de vertegenwoordigers van Milano, Torino en Florence bieden tegen elkaar op. Voor 60.000 stond Faas in trekgeld, maar onderhands heeft Torino er 10.000 bovenop ge zet, 70.000 dus en de Rotter dammer wacht nu maar op de definitieve afslag. Boven dit be drag komt dan nog een jaarsalaris van 10.000. Een Nederlandse advocaat be hartigt de belangen van Wilkes en die zal er voor zorgen, als de zaak doorgaat,dat de contracten in orde zijn. Namen en bedragen werden mij door dhr. Wilkes (de vader van onze internationaal) ver strekt en deze vertelde mij er bij dat zijn zoon wel, zo goed als ze ker besloten heeft om naar Italië te gaan als prof. Als de concurrenten van To rino niet met een verrassend be drag voor de dag komen, zal de keuze wel op deze zwaar getrof fen vereniging vallen. Zo is de stand van zaken en hieruit valt niet moeilijk te con cluderen wat het resultaat zal zijn. 70.000 als een beginnetje en dan iedere maand 833.33 voor de kleine uitgaafjeswie zal Faas ongelijk gieven (Sportkroniek) HONDENSPORT. KAMPIOENSCHAPSTEN TOONSTELLING TE 's-BOSCH. Bijna tegen alle verwachting in ook de tentoonstelling te 's-Her- togenbosch van de plaatselijke Kynologenclub op 2e Pinksterdag ter viering van het 25-jarig jubi leum van de organiserende vere niging, schitterend geslaagd. Dat in 4 weken tijds tentoonstellingen te Enschedé, Gronngen en Den Bosch grote getallen brengen, had niemand durven verwachten. Het aantal van 550 honden was meer dan iemand gedroomd had en het gehalte hield met het getal gelijke tred. Door de medewerking van de internationale federatie ver schenen ook vele buitenlandse honden. De terriers hadden hun glorie dag. Onder de 27 foxjes waren de ruwharige de beste. De Ame rikaan Wyretex Wyns Priceless van mr. L. Smit New-York, wist zich op te werken tot de beste hond van de tentoonstelling. Schitterend is ook de jonge Jus- tum Shesa Beauty van J. Slot boom, een fokproduct van mr. C. A. Schoor. Bij de grote rassen wonnen de Newfoundlanders, waarbij de kampioen Jobert's Dick van B. Brobbel de beste werd der grote rassen en op drie na de beste van de gehele tentoonstel ling. Bij de herders won de Duit se herder Bernie van 't Hofland van G. A. Kop, onder 60 exem plaren als de beste van het ras en werd op twee na de beste van de tentoonstelling. Ook de wind honden gaven goede groepen, waarbij Jongert onder 10 Grey hounds won met kampioen Roe- jon's Lotus, om daarna nog op 1 na de beste _van de tentoonstel ling te worden. De jachthonden hadden hun dag niet. Het beste kwam bij de cockers onder 28 exemplaren, waar mevr. L. v. Herwaarden won met Ahoi Dazzle. De middelgroten waren sterk in poedels en boxers. De beste werd echter de Engelse bulldog Waghorn Charlie van B. Krom- jong, die opviel door zijn solide bouw en goede gang. De dameshondjes gaven mooie Pekingezen en bij de Duitse dwergpinchers de bekende Stock ton Carla van J. Rijnbende als de beste. Een vlotte keuring bracht alles tot een goed einde en het bezoek was overweldigend groot. REGENT VAN HET KLEIN SEMINARIE 40 JAAR PRIESTER. Vanaf Zaterdagavond tot en met Woensdag is er feest geweest op het klein Seminarie in St. Mi chielsgestel. Studenten, professo ren en de bevolking van St. Mi chielsgestel hebben op ondubbel zinnige wijze uiting gegeven aan hun vreugde om het 40-jarig priesterfeest dat hun regent, Mgr. Goyaerts, vierde. Zaterdagavond, in de huldi gingsbijeenkomst, voerde de bis schop van Den Bosch, Zijne Hoogw. Exc. Mgr. Mutsaerts, het woord en deelde hij de jubilaris mede, dat Zijne Heiligheid de Paus hem benoemd had tot Zijn huisprelaat. De studenten boden een viertal kasuifels aan. Na de plechtige Hoogmis op Pinkstermorgen was er een zeer druk bezochte receptie, waar o.m. ook de burgemeester van Gestel was. Deze beloofde dat het ge meentebestuur bij wijze van ge schenk de weg naar het seminarie, het beruchte hobbelige laantje, zou laten vernieuwen en onder houden. BON 06 NA 10 JUNI ONGELDIG. De aandacht wordt er nog maals op gevestigd, dat bon 06 van de oude brandstoffen- kaart TA 806 uiterlijk a.s. Vrijdag 10 Juni bij de brand- stoffenleverancier moet zijn ingeleverd. De geldigheids duur van deze bon zal niet worden verlengd. Aan de Noordkust van Oost- Flores ligt aan de gelijknamige Bocht een kleine ankerplaats Maoemere. Een vreemdeling, die geen nat pak wil halen, kan er alleen aan land komen op de schouders van een stevige Flo- rinees, die hem van de sloep naar het strand draagt. Maar de plaats biedt hem wei nig aantrekkelijks. Wel staan er vele mooie waringins en tamarin den en waait er voortdurend een frisse zeewind. Maar Maoemere werd tijdens de oorlog vrijwel ge heel verwoest en de wederopbouw gaat in een zo langzaam tempo, dat men er thans nog tal van overgroeide fundamenten en brok kelige ^muurresten vindt. Van Maoemere loopt door de klappertuinen van de kustvlakte een weg in Westelijke richting. Er is weinig bijzonders in deze streek te ontdekken. In de scha duw van de palmen staan hier en daar woningen van de bevol king: armelijke hutten met wan den van geplet bamboe en daken van alang-alang. De mensen die men ontmoet behoren tot de ty pische representatiën van het grensgebied tussen Maleiers en Papoea's. Ze zijn donker van huid en hebben kroezig haar, dat de vrouwen opgestoken dragen. Aan deze weg in deze weinig interessante streek lag tijdens de Japanse bezetting een concentra tiekamp voor krijgsgevangenen. Er is niets meer van te zien dan een afgescheiden stuk klappertuin, dicht begroeid met allerlei soorten onkruid. Toch leefden nog slechts enkele jaren geleden op dit kleine stuk grond enige duizenden Ne derlanders, bewaakt en gejaagd door Japanse bewakers. Velen van hen stierven in deze droge, ongezonde streek aan dysentrie, malaria en andere ellende. Ze liggen begraven op het „Ereveld Maoemeredat iets verder naar het Westen aan de zelfde weg ligt. In een door prik keldraad omgeven klappertuin staan tweehonderd zwarte kruis- sen met daarop in witte letters de namen van de slachtoffers. De graven zijn overgroeid door alang- alang, zodat slechts het bovenge deelte van de kruisen zichtbaar is. De wens bestaat het ereveld in zijn geheel op te knappen, zelfs te voorzien van een monument, waarvoor veel geld nodig is. Men zegt ook, dat er plannen zijn het ereveld te liquideren en de stof felijke resten over te brengen naar een andere, waardiger rustplaats. Hoe het ook zij: de graven van tweehonderd Nederlanders, die hier tijdens de bezetting in een cnocentratiekamp stierven, liggen daar reeds lang, wachtend op een I betere verzorging, die zeker ko men zal, zodra de Gravendienst hiertoe de gelegenheid heeft. Maar ook in dit geval moeten de wensen worden aangepast aan hetgeen mogelijk is. Over het ge hele destijds door de Jappen be zette gebied liggen de graven verspreid en het bijeenbrengen van deze stoffelijke overschotten op passende rustplaatsen, is een werk van jaren. Dat reeds veel bereikt is, ondanks alle moeilijk heden, bewijzen de sedert 1945 overal in de Archipel ingerichte ere velden. pleegd op de Rotterdamse Bank te Winschoten, hetgeen hem 18 jaar heeft gekost. Hij was toen in Blij ham achter slot gezet en toen men hem op een zekere dag eten kwam brengen vond men hem ook met sneden in de polsen. Die keer was hij echter bewuste loos, zo zelfs, dat bij de „lijk schouwing" werd aangenomen dat hij dood was. In zijn dood kist, maar gelukkig nog voor de begrafenis, kwam hij weer bij kennis, zodat hij op het randje er aan ontkwam levend te worden begraven. Men acht het nu verre van uitgesloten, dat de B. zich ook nu weer zijn wonden zelf heeft toegebracht. Vermoedt wordt dat hij de landbouwer K„ die alleen woont, door de brand uit het huis heeft wil len lokken om daar dan on gestoord zijn slag te kunnen slaan. Ook tracht men te ont dekken of de man misschien niet schuldig is aan de mis lukte overval Vrijdagnacht j.l. op de Boerenleenbank te Bel- lmgwolde. De dader vluchtte daar met achterlating van zijn colbertjasje en De B. had, toen men hem vond geen jasje aan.... Voorlopig verblijft hij nu bij de marechaussees in Bellingwolde. Zijn toestand is niet ernstig. LEWIS MOET 1.420.000 DOLLAR BOETE BETALEN. Het Amerikaanse hof van cassatie heeft de uitspraak van de federale districtsrech- ter Goldsborough, die John Lewis en de Amerikaanse mijnwerkersbond in April '48 tot een totale boete van 1.420.000 dollar veroordeeld had, bevestigd. Lewis had ge weigerd gevolg te geven aan een bevel van het gerechtshof, een staking over de mijnwer kerspensioenen te doen be ëindigen. KAAS-UITVOER. ROVER DIE BIJNA LEVEND WERD BEGRAVEN Thans ook brandstichter geworden? Omstreeks 2 uur Maandag nacht werd de brandweer te Blij ham (Gr.) gewaarschuwd dat er brand was in de kaf- schuur van de landbouwer K. Het blussingswerk was reeds enige tijd aan de gang, toen men vlak bij de schuur een man vond, die een mes steek had aan de hals en sne den over beide polsen. In de nabijheid lag een bebloed mes en een zwart masker. De man zeide, dat twee onbekenden hem hadden overvallen en toegetakeld. Hij vond voor dit verhaal echter niet veel ge loof. Men herkende hem n.l. als de 63-jarige J. de B., een berucht heerschap, die al on geveer 26 jaar gevangenis straf achter de rug heeft en thans sinds ongeveer een half jaar op vrije voeten is. Jaren geleden heeft hij o.a. een opzienbarende overval ge- De uitvoer van kaas bedroeg 22.700 ton tegen 14.700 ton in 1947 en 52.000 ton in 1939. De helft van deze export ging naar België, 6200 ton naar Groot-Brittannië en 1300 ton naar Nederlandse overzeese gebiedsdelen. Vooral tegen 't einde van het jaar werd de export moeilijker, hetgeen zijn weerslag had op de prij zen. Het is de vraag of in de naaste toekomst de gehele Nederlandse kaasproductie in 't buitenland kan worden ge plaatst. Duurzame rantsoen verhoging of afschaffing van de distributie in het binnen land zullen waarschijnlijk niet kunnen worden gemist. Ook voor de melkpoeder was België onze voornaamste afnemer, n.l. van 1400 ton bij een totale export van 3200 ton. De totale deviezenopbrengst van de Nederlandse uitvoer van zuivelproducten was ruim 230 millioen of 8,5 pCt. van de totale uitvoer tegen resp. 4.5 pCt. en 11.9 pCt. in 1947 en 1939. DE EVACUATIE UIT DJOKJA 45.000 personen willen weg. In totaal willen 45.000 perso nen uit Djokja evaeuëren, aldus heeft het departement van Soci ale Zaken officieel medegedeeld. Onder dit aantal zijn 17.400 Chi nezen, 7900 werkers bij over heidsdiensten en hun gezinnen en 19.700 anderen. Tot en met 5 Juni waren uit Djokja rond 25.000 evacué's afgevoerd. De verdere evacuatie zal nog ongeveer een week in beslag nemen. WERKLOOSHEID IN DE WERELD NEEMT TOE. Het internationaal arbeidsbu reau rapporteert een „aanzienlij ke stijging" van de werkloosheid sinds het vorige jaar in de meeste van de 24 landen, waar een on derzoek hiernaar is ingesteld. Tot de weinige landen, waar de werk loosheid daalde, behoren Noor wegen, Zweden en Portugal. Het rapport gewaagt van „de ernstige situatie" in de Brits. Amerikaanse zone van Duitsland waar volgens voorlopige cijfers over Maart 1.132.000 werklozen waren tegen 452.000 in 1948. In de Franse zone waren de cijfers in een jaar tijds bijna verdrievou digd. Het aantal werklozen be droeg in Maart 36.000. De volgende cijfers geven een stijging van het aantal werklozen te zien gedurende begin 1949 met de cijfers van dezelfde periode van 1948 Engeland 44.000, Bel gië 131.400, Denemarken 13.800, Nederland 14.100, Spanje 38.200, Polen 10.900. Italië had, tegen eind Maart 1.832.200 geregis treerde werklozen. PINKSTERDRUKTE, Onverwacht mooi weer heeft Pinksteren begunstigd. De vrolijk schijnende zon heeft tal van ste delingen naar buiten gelokt en door opheffing van het rijverbod op Pinksterzondag konden velen daarbij van hun auto of motor fiets gebruik maken. Minder be voorrechten togen er met de fiets op uit en anderen weer lieten zich door d& trein vervoeren. De spoorwegen hebben een enorme drukte te verwerken ge kregen. Tal van extra treinen waren ingelegd. Toch is er wel van enige bedachtzaamheid spra ke geweest, want nergens zijn zo hoge verkeerscijfers voorgekomen als verleden jaar bereikt werden. Natuurlijk hebben Hoek van Hol land, Scheveningen en Zandvoort hun aandeel in de Pinksterdrukte gehad. De bijzondere bijeenkom sten die te Arnhem werden ge houden, trokken velen naar het Gelderse en begrijpelijk is het dat de Veluwe een groot bezoekers aantal te verwerken kreeg. Het Nationale Pprk en Hoge Veluwe, het natuurreservaat Berg en Bos trokken vele belangstellenden. Ook het Gooi had veel bezoek. De grote steden kregen, zoals het met Pinksteren gebruikelijk is, bezoek van het platteland en daar waren het vooral de diergaarden die het bijzonder druk hadden. beeld van de Nederlandse zuivel- situatie in dit jaar. Einde 1948 waren 270 coöperatieve zuivelfa brieken of ruim 65 pCt. van het totale aantal, aangesloten bij de coöperatieve zuivelverkoopvere- nigingen (1947: 266). De totale omzet van de zuivel- verkoopverenigingen bedroeg 25.3 millioen Kg. boter (1947: 15.6) 33.7 millioen Kg. kaas (22.8) en 4 millioen kg. melkpoeder (2.6). In de totale Nederlandse boter-, productie van ruim 70.000 ton hadden de deelgenoten van de zuivelverkoopverenigingen 'n aan deel van circa 54 pCt., in de to tale kaasproductie van ruim 97.000 ton bedroeg dit aandeel 35 pCt. en in de totale productie van melkpoeder van 24.500 ton ongeveer 27 pCt. De boterexport steeg van 552 ton in 1947 tot 24.082 ton in 1948 (1939: 56.400 ton). De be langrijkste afnemers waren resp. België, Groot-Brittannië, Finland en Zwitserland. Naar België werd een record-hoeveeSheid uitge voerd (10.500 ton tegen 740 ton in 1939). Opmerkelijk is het ho ge boterverbruik in België, n.l. 10.8 Kg. per hoofd per jaar, on danks het nog grotere verschil aldaar tussen boter- en margari- neprijs dan in ons land waar de boterconsumptie in 1948 4.8 Kg. per hoofd bedroeg. De export naar de grootste afnemers voor de oorlog, Engeland en Duitsland was van bescheiden betekenis. Engeland betrok 4000 ton (1939: 42.000 ton), naar Duitsland kon nog in het geheel geen boter wor den uitgevoerd. Op 15 Juni a.s. hopen onze ge liefde ouders en grootouders G. KLIJN en A. KLUN-GOMMERS hun 40- jarige Echtvereniging te herdenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Kaatsheuvel, Gasthuisstr. 107 Gelegenheid tot feliciteren van 12 2 uur. Langs deze weg betuigeu wij onze hartelijke dank aan Familieleden, de Directie van VAN HAREN's SCHOENFABRIEKEN en Onder afdeling, Buurtbewoners, vrienden en kennissen, voor de véle blijken van belangstelling bij ons Zilveren Huwelijksfeest ondervonden. ANT. SCHUURMAMS- DAMEN en Kinderen Laageinde 65 c, Waalwijk. DANKBETUIGING. Langs deze weg betuigen wij onze hartalijke dank, in het bijzonder aan Dr. Langemeijer, en verder aan H H. Geestelijken, de Eerw Zusters en alle vrienden en familieleden voor het medeleven betoond tijdens de ziekte en bi] het overlijden van onze dierbare man en vader de Heer PETER PULLENS. WED. PULLENS-VERMEER Kinderen en Kleinkinderen Kaatsheuvel, Juni 1949. Loonshoekje 38. Tegen beloning terug te bezorgen Adres te bevr. Bureau v. d. blad of Agentschap Kaatsheuvel. EXPORT VAN ZUIVEL IN 1948. Het jaarverslag over 1948 van de Bond van Coöperatieve Zui- velverkoopverenigingen (B. C. Z. V.) geeft een overzichtelijk VANAF (18.50 met leer bezet 25.00 met buikband en leer bezet. TEVENS ALLE REPARATI E'S 2e ZEINE 6 a WAALWIJK IEDERE DONDERDAG van 11.- tot 4 uur. Serviezen, kunstaardewerk van buitenlandse huizen SOLA-zilver en massiei, en TIN

Echo van het Zuiden | 1949 | | pagina 6