Mil i die voor ii belarujrijk zijn ntrage LIT m! J/e£n: Overgordijn Itvtcj VMA6 begint een qiootse M- krhfp ikm ótvze Cjjdelwj Uhtwu}te#£iel. LEERLIN6-VERKOOPSTER een Nette I0NGEN .WwZ i -i f5,95p.mh' 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 27 JUNI 1949 3 GEVRAAGD: voor direct nette GEVRAAGD P. Verhoeven Centrale Verwarming AMSTERDAM (G M. VAN DE LEUR H. VAN DE LEUR-v. DRUNEN BEKENDMAKING. !.0 f 90r.n.brwifi.sp-mtr. «SSX, GESLAAGD. Aan 't College Sacré Coeur te Vaals slaagden voor 't eind examen M.M.S. de dames Anke en Joke Lambooy al hier. BENOEMING. De heer J. H. P. Hoog An- tink is met ingang van 1 Juli benoemd tot inspecteur van politie der gemeente Waal wijk, als opvolger van de heer Houben, die met pensioen gaat. De heer Hoog Antink was reeds enige tijd in dienst on zer gemeente-politie als adju dant en wij zijn overtuigd in de nieuwe functionaris te mogen begroeten 'n bekwaam en actief, maar tevens een humaan en eerlijk politie-chef met wie wij de gemeente Waalwijk en het corps geluk kunnen wensen. Onze felicitaties met z'n be vordering en benoeming. AVEHA OP REIS. Het was een prettige dag op Pinsdag 21 Juni voor het perso- jeel van de bekende Aveha-win- ;els. Het gehele personeel was loor de directie uitgenodigd voor ten pleizierreis, dit ter gelegen- ïed van het 40jarig jubileum der taak hetwelk onlangs heeft plaats gehad. 's-Morgens werd met 5 bussen te Waalwijk gestart, nadat het gehele personeel was opgehaald. Na een korte pauze te Schevenin- gen ging het naar Schiphol, waar geluncht werd en Nederlands grootste vlieghaven werd bezich tigd. TevenS werd hier 'n groeps foto gemaakt van het uit 175 per sonen bestaande personeel en ver volgens een rijtoer door Amster dam, waarna een rondvaart door de grachten en havens van onze hoofdstad. Na de inwendige mens versterkt te hebben, werd koers gezet naar Utrecht als laatste pleisterplaats. Hier werd nog menig glaasje ge ledigd. Alles was keurig georganiseerd en er waren moeite noch kosten gespaard. Het was voor allen een bui tengewoon pleizierige dag, die men zich nog lang zal heugen. AANRIJDING. Ons bericht omtrent de aanrij ding hoek Burg. v. d. Klokken laan— Mr. v. Coothstraat, waar bij een wielrijder werd aangere den door een wagen van de PTT is niet juist. De wagen van de PTT had voorrang, de fietsers, die dwars de straat wilden over steken, gaven geen richting aan. De wagen reed door, daar de bestuurder absoluut niet be merkt had dat de fietser achter tegen z'n wagen reed. Toen hij bij 't belastingkantoor moest stoppen zag hij dat er een aanrijding had plaats gehad met een lichte be schadiging van 't rijwiel. De be stuurder trof geen enkele schuld. TONEEL - VOETBAL. Dinsdagavond komen de to neel-mannen van „O.O.G." een return-wedsitrijd spelen tegen die van „Baardwijks Toneel" op 't Juliana-terrein. We zijn benieuwd welke to neelspelers ditmaal het beste spel op 't voetbalveld te zien zullen geven. Aanvang half 8. NAAR HUIS. Met het troepentransport schip „Kota Inten" dat ver moedelijk op 13 Juli a.s. te Rotterdam verwacht wordt, zullen o.m. de volgende mili- rairen repatriëren: Sold. P. v. d. Sande, Put straat 117a Waalwijk; Korp. W. P. Raaij makers, Stations straat 142, Waalwijk. Sold. L. C. Wartenberg, Gasthuisstr. 40, Loonopzand. Sold. H. A. Zwaans, Wilhel- minaplein 5, Kaatsheuvel. Sold. 1 J. M. Mateijssen, Vaartje 48, Waspik; Sold. 1 J. Sprangers, Schotse Hoog- landerstr. 83, Waspik. Sold. 1 H. Elzerman, Em- maweg 23, Geertruidenberg. EEN GELUKKIGE THUISKOMST. Het heeft al heel weinig ge scheeld of ook één der onzen was het slachtoffer geworden van de ontzettende ramp van de „Roermond" bij Bari. De heer Toon van Tilburg, directeur van G. van Loon's Import-Mij., die een zaken reis vrijwel geheel per vlieg tuig heeft gemaakt door Brits en Ned.-Indië, had te Batavia voor de terugreis geboekt met de „Rotterdam", die Vrijdag in Amsterdam zou aankomen. Doordat een expresse ma chine was ingelast voor het overbrengen van de Ameri kaanse journalisten naar In donesië, welke machine direct zou terugkeren en dan Don derdag in Amsterdam zou aan komen, was er gelegenheid met de „Roermond" een dag eerder te vertrekken, waarvan verschillenden, ook de heer Toon van Tilburg, wensten gebruik te maken. Waar er echter enige passagiers bij waren die om dringende rede nen, ziekte en anderszins, vlug naar Holland wilden, stonden de heer van Tilburg (en ook mevr. Spoor) hun plaats af en zo vertrokken zij gelukkig niet met de ramp spoedige „Roermond", maar kwamen Vrijdag in Amster dam aan, nog geheel onkundig van de ramp van de „Roer mond" en hun gelukkige red ding, welke wel een hartelij ke gelukwens waard is. Men begrijpt de angst waarin de familie een tijdlang verkeer de, omdat men niet precies wist of hij Donderdag of Vrij dag zou thuiskomen. Maar intussen is alles op z'n gunstigst verlopen, geluk kig! JAARVERGADERING VIS SERS VERENIGING „VISSCHERSLUST". Op de op 23 Juni gehouden jaarvergadering van „Vis- scherslust" die zich iri een groot bezoek mocht verheu gen, werden de jaarverslagen van secretaris en penningm. onder denderend applaus goedgekeurd. Verkiezingen van voorzitter, bestuur en commissies hadden een vlot verloop. Van de af tredende bestuurders werd niet herkozen: Jan van Es. Het bestuur werd aangevuld met de leden: C. A. Blom en A. J. van Seist en, later nog met de heer L. J. Sperber. Als voorzitter werd door de algemene vergadering be noemd de heer C. van de Leur, die onder voorbehoud de be noeming aannam. Deze ver kiezing was noodzakelijk in verbond met het bedanken van de heer Kneepkens, die wegens ongesteldheid geen verenigingswerk meer mag doen. Een voorstel van het be stuur tot verhoging van con tributie vond geen genade in de ogen der vergadering. De noodzakelijke aanvulling der kas zal nu gevonden moeten worden in vrijwillige bijdra gen, donaties en inkrimpen der prijzen bij concoursvissen en diverse bezuinigingen. De uitgaven der sportvissers worden dermate hoog, dat de arbeidersbeurs daarvoor geen meerdere contanten kan mis sen. Met looprecht langs de Maas a 1.per jaar aan do meinen en 0.50 per acte, zijn de kosten weer met 1.50 per jaar gestegen. Hierdoor zijn we weer een stap verder van het nog onbereikte ideaal: een vrije hengel in* een vrij water, op vrije grond. In verband met het reeds voorbije feest van het 30-jarig bestaan, werden 4 leden, die oprichters der vereniging zijn, tot ere-lid der vereniging be noemd, t.w. de heren Thomas van Leent, Louis van Es, A. van Bokhoven en P. Biekens Deze heren mogen nu voor taan vrij van elke betaling in ons water vissen. Als gevolg van het benoemen tot ere-lid trad het bestuurslid L. v. Es af. In zijn plaats werd de heer Sperber gekozen. De voorzitter richtte een dankwoord tot de ere-leden en memoreerde onder meer dat zij het waren, aan wie wij het te danken hebben dat wij „zijn wie we zijn". Dertig nieuwe leden traden toe en 31 bijzondere donateurs. Dit is dan de zonzijde van 't „loop- recht". De nog niet afgehaalde loop rechten zullen Dinsdagavond van 8 tot 10 uur bij v. Hel- voirt kunnen worden afge haald. Ze zijn allen daar. De vergadering werd geani meerd door verloting van en kele overgebleven prijzen. De stemming was buitenge woon, d.w.z. de sfeer; ook wat dat betreft gaan we omhoog. Er werd een collecte voor on ze militaire leden in Indone sië (Indië klinkt toch vertrou welijker) gehouden. Zó, en nu, af op de grootste K.R.O.-„vis". Het zij nog eens gemeld dat iedere hengelsport visser mee kan doen, ook in dien niet georganiseerd. Voor aanmelding van een grote ge vangen vis (op normale wijze met de hengel gevangen) kan men ook terecht bij de secre taris van „Visscherslust", Win terdijk 29 alhier, hetzij men georganiseerd is of niet. BURGERLIJKE STAND. Geboorten: Hend'rikus A zv C J v Hoof-v Ree. Josephus F M zv J F v d Hoogen-Pols. Henriëtte C J dv J H M Mom bers-Raming. Gerardus TI P zv J v d Berg-v d Putten te Dru- nep. Hermana E M dv P S H Willemse-Bouter. Theodorus H M zv A Horsten-Leijtens. Maria C dv M J de Rouw-Pul- len. Antonius J M zv L M de Jong-van Tuijl. Peter G zv J F A M Vermeer-Maas. Elisa beth A M dv W J Brekelmans- Berkelmans. Petronella A M dv J M Vrijhoeven-v Bokhoven. - Adrianus J G zv J A Verheij- den-Raaijmakers. Overlijden: Pieternella v Loon 85 jaar wed van H J Lamers. Maria A Kogels 79 jaar. Jo hanna M v Rijswijk 81 jaar echt- gen van Th J de Peffer. Jo hanna H T Pullens 11 mnd. Huwelijksaangiften: W B J Kluck 28 jaar te Bussum en M C IJpelaar 27 jaar alhier. - Th C Swinkels 34 jaar en J M Groene- wegen 34 jaar beiden alhier. DE SLACHTOFFERS VAN DE VLIEGRAMP MET DE „ROERMOND". In Batavia waren als passa giers voor het vliegtuig geboekt: De heer M. S. Broos, mevrouw Broos en kind; De heer W. van Hasselt, me vrouw van Hasselt en kind; De heer W. J. van Dort, me vrouw van Dort en kind; Dr. ir A. G. A. Idenburg, func tionaris van de K.L.M.; Mevr. H. Esser en twee kinde ren, een jongen en een meisje; Mevr. J. C. C. Meelhuyzen; De heer en mevrouw S. C. van 't Hof. In Caïro waren nog ingestapt: F. Dikkers (Ned.); Mohammed Mustafa Ahmed; Mahmud Ibrahim Albaki Taha Ahmed Eltauchi; Mohammed Ghasi; Mohammed Abdellatich Mo- hassam Bey. De laatste 5 allen Egyptenaren. De heren Broos en v. Hasselt waren beiden in dienst van de B.P.M. in Indonesië en met ver lof op weg naar Nederland. Dr. Idenburg, vader van vier kinderen, was bij de K.L.M. ver bonden aan de afd. Personeels zaken en maakte inspectiereizen langs de buitenlandse stations. De heer F. G. Dikkers uit Del den was 62 jaar en oud-procura tiehouder van de Kon. Weefgoe- derenfabriek te Hengelo. In op dracht van enkele werkgevers uit dé textielindustrie vertrok de hr. Dikkers in 1947 naar het Verre Oosten om studiereizen te maken betreffende de afzetmogelijkheden en het transport voor textiel. De overledene was een zeer bekende figuur in kringen van textielhan delaren. De heer Dikkers was Ridder in de Orde van Oranje Nassau; gedurende de oorlog werd hij een tijd lang als gijze laar door de bezetter vastgehou den. De bemanning. Gezagvoerder: J. H. Plesman (geb. 8-9-1918) te Den Haag, ge huwd, 2 kinderen, zoon van dr. Plesman, directeur der K.L.M., van wie reeds een zoon geduren de de oorlog met z'n spitfire werd neergeschoten. Hij heeft nu nog een zoon. Vlieger 2e kl. J. Tuyt (geb. 24-4-1915) te Den Haag, gehuwd 1 kind. Vlieger 3e kl. J. van Kuyk (geb. 11-11-1918) te Haarlem, gehuwd, 3 kinderen. Vlieger 3e kl. A. G. Modard (Brit) (geb. 20-12-1917) te Am sterdam, ongehuwd. Radiotel. 3e kl.: L. Post (geb. 9-5-1921) te Rotterdam, gehuwd, geen kinderen. Radiotel. 3e kl. J. M. W. Hout, (geb. 22-4-1920) te Haarlem, on gehuwd. Boordwerktuigkundige le kl. D. M. Grandia (geb. 31-5-1910) te Badhoevedorp, gehuwd, 2 kin deren. Boordwerktuigkundige 4e kl. J. A. v. d. Meer (geb. 2-2-1926) te Amsterdam, ongehuwd. BoordkokJ. H. Ross geb. 28-5-1927) te Amsterdam, ongeh. Steward 2e kl. P. J. OveTbeek (geb. 27-7-1917) te Amsterdam, 1 kind. StewardessC. A. Timmer mans (geb. 25-9-1921) te Nijme gen. o< De heer en mevr. Plesman ver namen de noodlottige tijding te Enschede, waar zij gistermiddag circa 4 uur een bezoek brach ten. Zij zijn daarop onmiddellijk naar Amsterdam vertrokken. Zij waren voor 3 weken in Twente op vacantie. Huwelijken: H L Didden 21 jaar en M Th v Huiten 22 jaar beiden alhier. Ingekomen: J M van Dijk van Haarlem. D Rense van Rot terdam. CAM van Ertrijk van Vught. Vertrokken: A E Hamers naar Loonopzand. A Hensen naar Drunen. H W v Meurs naar Nw Ginneken. -H J Möring en gezin naar Canada. L van Boxstaele naar Udenhout. GEMEENTERAAD WAALWIJK. Openbare vergadering, te hou den op Donderdag 30 Juni 1949 te 195^2 uur ten gemeentehuize. Punten van behandeling 1. Vaststelling van de notulen der vorige vergadering. 2. Ingekomen stukken, o.m.: a. Van de Gedeputeerde Sta ten. Goedgekeurde gemeente- en be drijf sbegrotingen voor 1949. Goedgekeurde raadsbesluiten tot aankoop van gronden van: C. H. de Jongh,J. B. A. A. Verwiel, het Waterschap „De Binnenpolder v. Waalwijk", C. H. Kroot, W. Tim' mermans, Fa. Vincent Hoffmans Zonen en tot ruiling van grond met A. van Bladel en A. P. J. van de Water. Goedgekeurd raadsbesluit van 29 October 1948 tot verkoop in dustrieterrein aan de Ned. Stalen Veerenindustrie van Gent Co. Goedgekeurd raadsbesluit van 25 November 1948 tot aankoop terrein van de N.V. Ned. Spoor wegen, van de Gebr. A. en J. v. Baal, van de Diaconie der N. H. Gemeente van Waalwijk, van G. F. van Loon, van J. H. v. Loon, van R. C. M. ter berg. b. Van burgemeester en Wet houders. Mededeling opname kasgeld tot een bedrag van f 300000.bij de Fa. W. Timmermans 6 Zonen te Waalwijk. Van de Voorzitter van het Hootdstembureau. Afschritten van de processen- verbaal model VIII van stem- bureaux en van het proces-ver baal model X van het hootdstem bureau, betreffende de op 22 Juni 1949 gehouden raadsverkiezing. Van het Middenstandsborgstel- lingsfonds voor de Langstraat, aarverslag 1948. Van P. A. Buykx, alhier, Ont slagname als raadslid. 3. Voorstel tot aankoop van grond tussen de Eerste en Tweede kleine. 4. Voorstel tot aankoop van grond tussen de Stationsstraat en de Mr. van Coothstraat. 5. Voorstel tot aankoop van grond tussen de Mr. van Cooth straat en de Kerkstraat. 6. Voorstel tot aankoop ter rein van de N.V. Ned. Spoorwe gen en tot intrekking vgn het des betreffend raadsbesluit van 25 No vember 1948. 7. Voorstel tot aankoop indus trieterrein tussen de Stationsstraat en de Putstraat. 8. Voorstel tot het aangaan ener geldlening. 9. Voorstel tot ingebruikgeving van lokalen der openbare lagere school. 10. Voorstel tot vaststelling v. straatnamen. 11. Voorstel tot wijziging der begroting 1948 en 1949. 12. Behandeling bezwaarschrif ten vergunningsrecht 1949-1950. Nieuwe Straatnamen. In verband met de voortschrij dende bebouwing en het ontstaan van nieuwe woonwijken is het noodzakelijk, dat aan de geheel of gedeeltelijk voltooide nieuwe stra ten, in deze woonwijken namen worden gegeven. In de eerste plaats is dit nood zakelijk voor het plein en de 2 straten ten Oosten en 1 straat ten Westen van de Wilhelminastraat. Wij stellen U voor, deze 3 stra ten evenals de aangrenzende straten te noemen naar leden van het 'Koninklijk Huis, te weten: „Irenestraat" de verbindingstraat Stationsstraat Wilhelminastraat (nabij het dubbel woonhuis van de heer Dumoulin), „Marijke- straat" de meest Noordelijke zij straat aan de Oostzijde van de Wilhelminastraat en „Margriet straat" de straat welke de voren bedoelde „Marijkestraat" verbindt met het plein ten Oosten van de Wilhelminastraat. Aan laatstge noemd plein stellen wij U voor de naam te geven van „Vredesplein" zulks in aansluiting op de namen der aangrenzende „Vredestraat en „Victoriestraat". Verder is het noodzakelijk, na men vast 1» stellen voor een vijf tal straten ten Oosten van de Put straat. Wij stellen U voor, deze straten te noemen naar persoon lijkheden, wier naam onafscheide lijk verbonden is aan de geschie denis, de emancipatie en de op komst hetzij van de gemeente Waalwijk, hetzij van het gewest Noord-Brabant, te weten: „Mgr. Zwijsenstraat" voor de straat, welke een voortzetting vormt van de brede verbindingstraat „Vre desplein"Putstraat en uitloopt op de ten Oosten van de Put straat geprojecteerde kerk voor de aldaar te stichten nieuwe parochie Verder: „Dr. Mollerstraat" voor de meest Noordelijk gelegen zij straat ten Oosten van de Put straat, „Pater van den Elzen- straat" voor de verbindingstraat Mgr. Zwijsenstraat"„Dr. Mol lerstraat", „Adreas Zijlmansstraat' voor de meest Westelijke verbin dingstraat „Mgr. Zwijsenstraat"— Noorder-Parrallelweg en „Mgr. Prinsenstraat" voor de meest Oos telijke verbindingstraat „Mgr. Zwijsenstraat" Noorder-Paral- lehveg. Voorts moet nog een naam worden gegeven aan de laan, wel ke de Mr. van Coothstraat en de Kerkstraat verbindt en voor de straat welke deze laan zal verbin den met de Burgemeester van der Klokkenlaan. Aangezien eerstge noemde laan wordt begrensd door het (nog aan te leggen) plein waarop te zijner tijd het monu ment voor de in de oorlog geval lenen zal verrijzen, stellen wij U voor deze laan te noemen „Bur gemeester Moonenlaan' De ver bindingstraat „Burgemeester Moo nenlaan"Burgemeester van der Klokkenlaan stellen wij U voor te noemen „Jan de Rooijstraatal dus een eerbiedige hulde brengen de aan deze gevallen held van het Langstraatse verzet tijdens de be zettingsperiode 1940—1944. Ten slotte is het oodzakelijk, een naam vast te stellen voor de straat vanaf 't Sint Antoniusplein in Oostelijke richting naar de al daar geprojecteerde nieuwe woon wijk met schoolgebouw enz. Wij stellen U voor, deze straat te noe men „Pastoor Kuypersstraat" en de verbindingstraat Eerste Zeine- Tweede Zeine thans gedeelte lijk Pastoor Kuypersstraat en ge deeltelijk Dr. Ringersstraat gehe ten, geheel te noemen „Dr. Rin gersstraat". COMMISSARIS VAN DE KONINGIN STELT DE ,„'s-HERTOGENBOSCH IN WERKING. De ,,'s-Hertogenbosch" is de electrische demontabele zand zuiger, die de 120 Ha. van Plan Zuid van het Uitbrei dingsplan van Den Bosch zal gaan opspuiten. Het gevaarte is 36 M. lang en 9 M. breed, bestaat uit 13 uitneembare stukken van een gewicht van 21 ton en is ge bouwd door de firma Bos en Kalis te Sliedrecht, die de grondwerken van het Uitbrei dingsplan uitvoert. 24 Juni werd op officiële wijze deze gigantische machi ne, geschilderd in de Bossche kleuren, door Prof. Dr. J. E. de Quay in gebruik genomen. Zeer velen waren voor deze plechtigheid genodigd naar de „Pettelaar", de weg van Den Bosch naar St. Michiels-Ges- tel, waarvan rechts het Plan Zuid zich uitstrekt en links 't Plan Oost. Vooraf gaf burgemeester Loeff een uiteenzetting van de grootse plannen van Brabants hoofdstad en memoreerde de groei van de stad. Wanneer Plan West, Oost en Zuid gereed zullen zijn, dan is de stad precies twee maal zo groot geworden, terwijl de on geveer 9000 woningen, die wij binnen een periode van 15 jaar nodig zullen hebben, hier nog niet eens allemaal op kunnen, aldus de burgemees ter. De Commissaris van de Ko ningin sprak na de uiteenzet ting van Mr. Loeff nog enkele woorden tot de genodigden, waarin hij uitdrukking gaf van zijn vertrouwen in de durf van het gemeente-bestuur om dergelijke plannen ten uitvoer te leggen. En hierna werd de grote zandzuiger in gebruik geno men. Zo zet Den Bosch zijn reus achtige uitbreiding voort, een uitbreiding, die bittere nood zaak is en alleszins verant woord. ZEEPOST NAAR INDONESIë: Met het m.s. „Willem Ruys" dat 28 Juni a.s. van Rotter dam naar Indonesië vertrekt, kan zeepost worden verzon den, mits deze uiterlijk 25 Juni is gepost. ARBEIDSBUREAU WAALWIJK. Vraag en Aanbod. Worden gevraagd Bijtuigers, 1617 jaar. Diverse vr. huish. krachten. Twee stiksters voor lederwa- renindustrie. Enige prima overledersnijders. Enige schilders. Een metselaar. Een flinke bezorger pl.m. 20 j. Landarbeiders-melkers-veever- zorgers voor Frankrijk. Handschoenenstiksters voor le- derwarenfabriek. Pantoffelstiksters voor de fa briek. Enige omboeksters voor de fa briek. Een aflapper-doornaaier. Een goede steno-typiste. Twee aankomende plaatwer kers. Aank. kantoorbedienden leef tijd 17—18 jaar. Meisjes van 1416 jaar voor conf ectief ab riek. Halfwas kleermakers. Leerling perser. Optekenaar uitsnijden Bieden zich aan Een zandvormen Enige landbouwhulpen. Een chauffeur. Enige meubelmakers. Twee leerling meubelmakers. Een constructiewerker. Een radio-monteur. Een boekhouder-correspondent. Een vertegen woordiger. Enige grondwerkers. Een hulpmodelleur. Een kantenschrooier. Een bijtuiger. Twee machinebankwerkers. Een geroutineerde telefoniste. Een typiste. Een aankomende steno-typiste. Een assistent looimeester. Een aank. handzwikker. Aanmelding dagelijks tussen 9—12 uur v.m. op het Arbeids bureau Waalwijk, Grotestr. 339, Tel. 63. Deze bekendmaking is geldig van 27 Juni tot en met 25 Juni 1949. Het Arbeidsbureau Waalwijk verstrekt ook inlichtingen aan as pirant emigranten. t*r opleiding Magazijn Volksbelang Grotestraat 192 WAALWIJK ter opleiding in het lood gietersvak. Grotestraat 164 Telefoon 66 DRUNEN Oliestook Ventilatie Luchtbehandeling Sanitair Zwanenburgwal 82 84. Tel 49133 (K 2900) In plaats van kaarten. 2 Juli a s. hopen onze geliefde ouders en grootouders en hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Tevens zal het die dag 25 jaar geleden zijn dat Vader benoemd werd tot koster van de R.K. Kerk H' Joannes Baptist. Een plechtige H. Mis van dank baarheid zal worden opgedragen om half 10 in de parochiekerk. Receptie van 1 tot 2 uur. Hunne dankbare kinderen en kleinkinderen. Waalwijk, Juni 1949. Grotestraat 232 B Dankbetuiging. Voor de vele blijken van belang stelling en het mooie cadeau ont vangen bij gelegenheid van ons Gouden Huwelijksfeest betuigen wij aan Comité en buurtbewoners onze hartelijke dank. Alsmede ook aan de Ouders van de Jongens overzee uit St. Antonius- parochie voor hun fijne attentie. P. MULDERS- v. d. ZANDEN Waalwijk, Juni 1949. DANKBETUIGING Het Kath. Thuisfront St Antonius- parochie betuigt hiermede zijn dank aan het Buurtcomité Gouden Bruiloft Mulders v. d. Zanden le voor de gehouden collecte op het buurtfeest f 21,34 2e voor de extra gift groot f 35,— Voor de vele blijken van belangstelling bij ons Zilveren Huwelijksfeest ondervonden, zeggen wij mede namens onze kinderen hartelijk dank. JOS REIJNEN-VISSERS Schoolstraat, Kaatsheuvel. Burgemeester en Wethouders van LOON OP ZAND maken bekend, dat hel ophalen van HUISVUIL in de kermisweek volgens het volgend rooster zal geschieden KAATSHEUVEL. Op Dinsdag 28 Juni 1949 des voormiddags de Dinsdag route, des namiddags de Woensdagroute. LOON OP ZAND. Op Dinsdag 28 Juni 1949 des voormiddags. Kaatsheuvel, 24 Juni 1949. Burgemeester en Wethouders van Loon op Zard, Mr. R. Th. v. d. Heijden De Secretaris, M. H. J, van Nieuwstad GROTESTRAAT220-222

Echo van het Zuiden | 1949 | | pagina 3