in 1 kaatsheuvel een schitter een bijtuiger Mag. De Zon NIEUWKUIJK VLIJMEN HAARSTEEG SPRANG WASPIK v.h, A. PULLES-VAN GERWEN &Co. WH K1'f»TTfTTTffW FEUILLETON ZONDER GELUK VAART NIEMAND WEL. muziekhandel tfj^ewodkundip (tediening Kaatsheuvel paSfen cUuikvpony GASFORNUIS Bekwaam Modelleur 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 24 OCTOBER 1949 3 U V U I Is een Erdal product, dus goed! N.V. SCHOENFABRIEK WAALWIJK vraagt voor direct en voor de afdeling snijderij. Ontvangen: Prachtige GRAMOFOONPLATIN, PICK-UPS, RADIO'S, MONDORGELS enz. Te huur: PICK-UP MET OF ZONDER PLATEN. CRESCENDO Telefoon 457 WAALWIJK GEVRAAGD een net meisje driepits met oven GEVRAAGD: wegens uitbreiding voor kleine lederwaren Moet in staat zijn zelfstandig te werken en jonge krachten op te leiden tot bekwame vaklieden. Boerinnenbond De Boerinnenbond hield Woens dag in café Siegers de jaarlijkse Moederdag. De dag werd begonnen met een H. Mis tot intentie der leden. Na de middag kwamen allen bij een in café Siegers. Mededeling werd gedaan dat er wederom aan de ontwikkelingscursus kan wor den deelgenomen. De lezing gehouden door de Zeereerw. Pater Adrianus. over „De katholieke huishouding'" was zeer interessant en bevatte daar naast zeer veel nuttige wengen. De adviseur, de Zeereerw. heer pastoor sprak nog een opwek kend woord en dankte de spreker voor zijn gehouden lezing. Operette Het Geheim van Edelhart. Donderdag 20 Oct. speelde het Knapenkoor voor de zoveelste maal de Operette Het Geheim van Edelhart. De zaal was goed be zet toen het spel een aanvang nam. De aanwezigen waren vol lof over het vertoonde spel. On der de pauze had nog een kleine huldiging plaats. Mej. Drea van den Hagen werd in de bloemetjes gezet, voor de grote opoffering tijdens de repetitie en uitvoerin gen voor de pianobegeleiding en na afloop dankte Kapelaan Coen- raadt de Eerw. Fraters voor het vele werk en de kabouters voor het mooie spel en de zang. Het Geheim van Edelhart werd een succes, dat door Groot Vlij men en omgeving werd bijge woond. Zaterdag werd nogmaals ge speeld voor de Boerinnenbond en voor verdere belangstellenden zo ver er nog plaatsruimte was en het succes was wederom groot. Schooljeugd. De Eerw. Zusters vertoonden Zondag in het Patronaat met de schoolkinderen het Huldigings program, opgevoerd met het 25- jarig priesterfeest van de Z.E. Heer Pastoor, voor de ouders van de kinderen. Dfi belangstelling van de ouders was zeer groot. Het program werd vlot afge werkt. No. 1 welkomstlied, 2 Erw- tenpluk; 3 De kleinen komen; 4 Vogeltjes fluiten; 5 Wij felicite ren U; 6 Hulde van het platte land; 7 De gestoorde bruiloft. Alles werd goed opgevoerd en de ouders gingen allen voldaan huiswaarts. Toneelvereniging V.G.T. Zondag 30 Oct. gaat V.G.T. naar Oirschot met het boeiende stuk Zuster Annunciata, van de twee gebr. priester-schrijvers Jan en Karei Filip. Voor de toneel liefhebbers in Oirschot staat Zon dag weer een mooie avond te wachten. E.H.B.O. De nieuwe E.H.B.O.-cursus begint vanavond te 8 uur. Alsdan kan men zich ook nog als deel nemer melden. Kath. Thuisfront. Katholiek Thuisfront organi seert op 28 en 29 October een paar dansavonden ten bate van deze vereniging, speciaal voor de Kerstpakketten-actie. Het is tel kens in café Kooien te 6 uur. Aanrijding. Aan de viersprong bij de Pro vinciale weg alhier had Woens dagavond wederom een aanrijding plaats. Een verpleegster uit Dordrecht die in deze gemeente was gelogeerd, wilde, onbekend met het gevaarlijke kruispunt, per rijwiel de provinciale weg over steken, toen een auto uit de rich ting Waalwijk naderde. De chauffeur remde, maar kon een aanrijding niet meer voorkomen. Met een hersenschudding werd het slachtoffer naar het zieken huis vervoerd. Het parket uit Den Bosch stel de een onderzoek in. Benoemd. Met ingang van 1 November a.s. is mej. Jo van Willigenburg, thans assistente bij de Kleuter school alhier, benoemd tot hoofd van de Kleuterschool te 's-Gra- venmoer. Jubileum. Dinsdag 25 October zal de heer Jac. Molegraaf alhier de dag her denken dat hij voor 40 jaar in dienst trad bij de Coöp. Stoom- Zuivelfabriek De Toekomst als melkbezorger. Wij twijfelen er niet aan of het zal de heer Molegraaf op deze voor hem gedenkwaardige dag zeker niet aan belangstelling ont breken. Chr. Oranjevereniging. A.s'. Donderdagavond half acht komt de Chr. Oranjevereniging te Sprang in jaarvergadering bijeen, in de zaal van de Chr. Volksbond. De agenda vermeldt o.m. jaarver slagen en bestuursverkiezing. Spreekbeurt Ds. Kr cm er. Zaterdagavond trad in de Geref. Kerk alhier voor de Geref. Jeugd verenigingen als spreker op Ds. J. Kremer van Utrecht, met het on derwerp „Jeugd nü De belangstelling was weer niet groot. Na een korte inleiding door dhr. van Vugt, leider der Geref. Kna- penvereniging, verkreeg Ds. Kre mer het woord, die begon te ver klaren, met een variant op een gezegde van Truman, dat de Geref. J.V. en M.V. de kans no dig hebben om alles te geven voor wat groots. De jeugd moet er zich van bewust zijn, geen toeschou wer te zijn, maar dat zij er zelf bij betrokken is. De jeugd wordt teveel beheerst door wat er in de naoorlogse jaren is gebeurd, men voelt zich bedrogen. Sommigen zijn bezield met een fel idealisme, maar anderen zijn futloos en zien nergens meer uitzicht. Zo was 't ook na de oorlog 1914-1918 en maar het vertrouwen van jeugd in de ouderen toen beschaamd werd. ging men het in de gemeenschap zoeken; het communisme, natio naal socialisme en fascisme kwa men op en de 2e wereldoorlog kwam, en weer moest de jeugd ervaren dat zij genomen werd, waarom velen het na '45 gingen zoeken in lol en dans. Dit is het beeld ook van Nederland, waar we nu mee zitten, zegt spr. Nu spr. eerst gezegd heeft dat het er niet best voor staat, moei hij ook praten over de geneeswij ze. Het gaat er om, naar de mens gesproken, welke krachten het eerst zullen losbreken, de krach ten van een volslagen nihilisme of die van een verjongd Christen dom. Er zijn kansen voor ieder die bereid is zijn leven te geven voor wat groots. De jeugd moet doordrongen zijn van de mentali teit die kan zeggen: Ik heb ge vochten of de overwinning van Gods Koningrijk van mij afhing. Als de jeugd zo leeft zal er naar hen geluisterd worden. Het gevaar bestaat dat men zelfvoldaan wordt. Spr. zou daar om willen vragen: zijn jullie kei hard als staal? De jeugd moet kennis hebben van Schrift en Be lijdenis, opdat zij de tegenstan ders iets hebben te antwoorden. Dat is moeilijk; ja, dat kost strijd en studie; maar op je vereniging is kans om wat op te steken. Die verenigingen moeten zijn prettige werkgemeenschappen, waar de jeugd zich thuis gevoelt. Geef el kaar de hand. Tijd is genade; geeft je ganse leven in dienst van Hem, je werk en je ontspanning. De jeugd heeft nu nodig een le vend geloof. Zijn jullie hier beze ten van het getoof in Jezus Chris tus, vraagt spr. en wekt op: met alle moeilijkheden en vragen naar Jezus Christus. Wanneer het geloof in Jezus Christus je leven doortrekt, dan heeft de toekomst nog zin. Wees daarom stoottroepen van Jezus Christus in je persoonlijk leven en in het verenigingswerk, aldus spr. en besluit hiermede zijn opwek kende en bezielende rede. Gouden Kloosterjubilcum. Op Zondag 20 November a.s. zal het 50 jaar geleden zijn, dat de eerwaarde zuster Xaverinie (in de wereld Elisabeth Gijsman) werd geprofest in het moederhuis Mariënburg van de congregatie der zusters J.M.J. Na haar professie bleef zij maar enkele jaren meer in Nederland, want zij werd al spoedig geroe pen voor de mooie, maar ook zware taak van missie-zuster. Op 28 Januari 1904 vertrok zij als allereerste met nog 5 mede-zusters van deze orde naar India, waar hen een moeilijke taak wachtte. Aanvankelijk moesten zij zich be helpen met een huis, dat zover mogelijk werd ingericht als kloos ter. Door het verstrekken van me dicijnen en het opnemen van weeskinderen legden deze zusters het eerste contact met de bevol king. Over de verdere groei en bloei van deze missie, die steeds toe nam en nog toeneemt kan men elke maand bijzonderheden lezen in het „Tijdschrift St. Joseph- brieven" hetwelk door de zusters van J.M.J. te 's-Hertogenbosch wordt uitgegeven. Zuster Xaverinie heeft in dit alles 'n groot aandeel gehad en haar rijke ondervinding maakt het haar later gekomen medezusters gemakkelijker werken. Ook zij zelf zet haar zegenrijke arbeid nog steeds voort, want zij geniet een goede gezondheid en in haar werk behoeft zij voor geen andere zuster onder te doen, integendeel. Wij spreken tegenwoordig met alle lof en waardering over „On ze jongens in Indië" en dit te recht. Maar wordt er wel vol doende gedacht aan deze „meisjes in Indië". Ook zij hebben de steun van een biddend en financieel steunend thuisfront hard nodig. Op de dag dat dit kloosterju bileum gevierd wordt zal de eer waarde zuster Xaverinie ondanks het feit dat zij ver van hier haar arbeid verricht, zeer zeker vele gelukwensen ontvangen en wij sluiten ons hierbij gaarne aan. R.K. Middenstands-Vereniging. De R.K.M.V. hield Woens dag j.l. in Euphonia een zeer ge animeerde, goed bezochte leden vergadering, als eerste na de zo enorm geslaagde tentoonstelling „De Schoen" 1949 en bedoeld als eerste van het winterseizoen. De voorzitter sprak er in zijn openingsspeech zijn vreugde over uit, dat aan deze eerste oproep zo buitengewoon goed gevolg ge geven was en constateerde hieruit, dat de tentoonstelling de band en de verhouding zeer aangenaam be- invloed had. Hij deed vervolgens diverse mededelingen omtrent de tentoonstelling, die niet alleen door een buitengewoon druk be zoek, doch tevens door de reclame naar buiten zo n groot succes ge weest is. Hij was van mening, dat de gemeenschapszin onder de groepen en standen er danig door bevorderd was, doch dat deze saamhorigheid in de toekomst zal blijken nodig te zijn. Hij spoorde de leden aan deze gemeenschaps zin in het dagelijks leven toe te passen en vertrouwelijk en colle giaal met elkaar de moeilijkheden op te lossen. Als punt 2 kwam de winkel sluiting ter sprake. Buiten de offi ciële voorschriften heeft het Ge meentebestuur de bevoegdheid, om in overleg met de betreffende standsorganisatie een vrije dag te bepalen, waarop de diverse be drijven gesloten zullen zijn. Het voorstel van het bestuui om de gemengde bedrijven op Woensdagmiddag en de overige bedrijven op Maandagmorgen te sluiten vond geen instemming. Besloten werd, dat de groenten- handelaren binnen acht dagen hun standpunt bij het bestuur zullen kenbaar maken, terwijl het ove rige deel der vergadering van me ning was, dat de gemengde be drijven op Maandagmorgen en de overige op Woensdagmiddag ge sloten zouden worden. Dan kwam ter sprake collectie ve middelen te beramen om de wanbetaling te bestrijden, waar over breedvoerig werd gediscusi- eerd. De hoofdgedachte der ver gadering is saam te vatten in de volgende zin: een systeem ont werpen met bindend reglement, dat op tactische en verstandige wijze dit euvel bestrijdt. Een com missie werd gekozen, die deze ma terie op korte termijn in een bruik bare vorm zal gieten. Om voor de belastingvraag stukken een deskundige te enga geren, die tegen speciale tarieven voor de leden van de R.K.M.V. deze problemen op zou lossen, werd door de vergadering niet ge accepteerd, daar de meesten hun ner reeds een deskundige in hun bedrijf hebben ingeschakeld, zodat er weinig gebruik zal gemaakt worden van deze collectieve hulp. De St. Nicolaas-actie vond al gehele bijval. Voortbouwende op het succes van de tentoonstelling is het voor de middenstand in zijn geheel goed gezien een dergelijke actie te ontplooien. Allen kunnen er wel bij varen. Bovendien weet de Middenstand de steun van de plaatselijke autoriteiten achter zich, als het betreft de opbloei van de plaats en zijn winkelstand in het bijzonder. Ook voor deze ac tie werd een commissie benoemd. De afwezige middenstanders zullen goed doen speciaal hun aandacht aan de volgende verga dering te schenken daar dan de verschillende besproken punten definitief hun beslag krijgen. Ook van de rondvraag werd een zeer druk gebruik gemaakt, waarbij het houden van een feest avond voor de deelnemers aan de tentoonstelling „De Schoen" 1949 de instemming van allen had. De voorzitter sloot met de christelijke groet. Bel Canto. Nagenoeg alle leden waren pre sent op de uitgestelde jaarverga dering, die de Zangvereniging Bel Canto Donderdagavond in de zaal van de heer Jan van Dun hield. Na een uitvoerig jaarverslag, waarvan het financieel gedeelte met een nadelig saldo sloot, werd een finantieel overzicht gegeven over het in 1948 zo schitterend geslaagde zangconcours, dat dank zij de alzijdige medewerking van Gemeentebestuur, van de Hoog- Eerw. Heer Deken, van de Zus terverenigingen en de burgerij, ook een finantieel succes werd. Er werd een commissie benoemd bestaande uit de heren A. Valk en J. v. Riel om de boeken en be scheiden te controleren. De bestuursverkiezing had tot resultaat, dat de heren G. Wo ning, P. Steenbergen en L. de Bak ker gekozen werden. Besloten werd dat de vereniging gezamenlijk deze winter een pri ma uitvoering in den Bosch of Tilburg zal bezoeken, van een Opera of ander hoogstaand werk. Uitvoerig werd van gedachten ge wisseld over het houden van een vereenigingsreis of het houden van een statiedag. Met een op wekking tot geregeld repetitiebe- zoek en een propaganda voor het werven van leden, werd deze zeer geanimeerde vergadering gesloten. BILJARTEN. Uitslagen van de biljartwedstrij den van de N.B.B. District „De Langstraat", afd. Kaatsheuvel. De uitslagen van de op Maan dag 17 October gespeelde wed strijden zijn: Voor de Cadre klasse K.O.T.D.E.S. Car, brt. gem. h.s. pnt. 424-418 166 2,55-2,52 20-19 3-5 N.A.S. 2—T.O.K. Car. brt. gem. h.s. pnt. 378-420 108 3,50-3.89 19-26 4-4 't CentrumN.A.S. 1 Car. brt. gem. h.s. pnt. 450-279 68 6,62-4,03 35-29 8-0 Voor de 2e klas Libre: D.E.S.—Altijd Raak Car. brt. gem. h.s. pnt. 314-308 109 2,89-2.84 24-28 4-4 T.O.K.Groene Laken Car. brt. gcm. h.s. pnt. 225-348 90 2,50-3,87 16-23 2-6 PoedelvreesK.T.O. Car. brt. gem. h.s. pnt. 268-324 102 2,63-3,17 17-20 2-6 H.K.S.Ons Genoegen Car. brt. gem. h.s. pnt. 346-294 116 2,99-2,54 17-16 6-2 De „klasse-kampioenen" van deze week zijn Voor de Cadre-klas is het J. de Kort van 't Centrum, die de beste prestatie van de week op zijn naam bracht door de 100 car. in 9 brt. vol te maken, met een hoog ste serie van 35. Het gehele „Cen trum" viertal speelde boven de maat, wat te zien is aan de uit slag tegen de koplopers NAS 1. Een eervolle vermelding komt hier ook B. Janssen toe die met een gem. van 6,66 speelde en zijn broer Karei met een gem. v. 7,81. In de 2e klas Libre is het weer een Groene Laken-er, nu ni. M. Lensveld; hij beëindigde zijn partij van 100 car. in 18 brt., gem. 5,55. Zijn teamgenoot P. v. Wanrooy was ook in topvorm. Hij speelde nl. met een gem. van 5. VAN DE ECHO VAN HET ZUIDEN door H. VAN HEESWIJK. 17) „Wij hebben gemeend mijn heer, begon Fred aarzelend, deze reparatie als een schade loosstelling". „Niks geen schadeloosstel ling" brulde de man achter 't bureautje, ik betaal hetgeen ik schuldig ben". „Wij hebben geen rekening uit geschreven mijnheer" ver duidelijkte Joop, „en" voegde hij er enigszins schalks aan toe, „ik weet op het ogenblik zo ook niet te zeggen hoe groot de kosten zijn. We zul len u te zijner tijd wel een nota zenden als u daar be paal op staat". „Zeker, daar sta ik op. Zo, dat is dus in orde. En nu de huur van mijn schuur. Ik heb hier een contract dat per 1 Augustus is ingegaan. Het geldt telkens voor een jaar en zonder opzegging, drie maan den tevoren, wordt de over eenkomst automatisch voor een jaar verlengd. Eigenlijk had ik jullie er door een deur waarder moeten laten uitzet ten, maar als ik dat gedaan had zou ik ruzie gekregen hebben met mijn dochters. Jullie hebben het aan hen te danken dat ik tenslotte maar besloten ben jullie de garage te laten behouden. Nou lees het contract maar eens na". Verheugd namen de jon gens het vel papier van hem over en lazen dat door. Ze konden hun ogen haast niet gelovea. Zelf hadden ze in hun kamertje boven de schuur al eens een huurprijs geschat, maar de in 't con tract genoemde was nog min der dan de helft welke zij' verwacht hadden. „Daarmee gaan we volko men. accoord mijnheer", ant woordde Fred, terwijl hij la chend zijn vriend aankeek. „Teken", beval de heer des huizes. Ze zetten gedrieën hun handtekening, waarna de jon gens één der exemplaren kre gen. „De huurpenningen stort je maar op mijn giro-rekening" zei de huiseigenaar noncha lant, het andere exemplaar afvloeiend en het in zijn lade schuivend. Fred, die zijn por tefeuille reeds voor de dag had gehaald, borg hem, ze nuwachtig grinnikend, weer op. „En ga nu maar eens naar mijn tuinman toe om jullie excuus aan te bieden, want daar sta ik op. Ze wilden hun humane huisbaas bedanken, maar daarvan wilde hij niets we ten. Ik zal van tijd tot tijd de garage komen bekijken en denk er om dat jullie hem niet afbreken. Als er wat aan gerepareerd of verbouwd moet worden, zeg je het me maar. Ik wil niet dat mijn huurders over me te klagen hebben". Overgelukkig vertrokken de jongens naar de tuinmans woning. Willem keek de bei de jongens niet bepaald erg vriendelijk aan, bromde wat in zijn baard, maar drukte tenslotte toch de uitgestoken handen en accepteerde ook de sigaar, die Joop uit zijn ko ker opdiepte. Ze reden de gerepareerde auto in het koetshuis en stap ten toen weer naar hun jeep om terug te rijden naar de garage, opgelucht en tevre den, omdat ze hun bedrijfje mochten houden. „Zo, garagehouders, tevre den over het bereikte resul taat?" Van achter een boom waren de meisjes plotseling te voorschijn gekomen. „U kent papa niet", zei de gene van wie ze wisten dat ze Greet heette. „Hij moppert wel eens en toen hij pas hoorde op welke wijze u in 't bezit van de sleutels van de schuur gekomen bent, was hij niet te genaken, maar na derhand vond hij het een goeie mop en toen wij uw ga rage gezien hadden waren wij van mening dat u niet meer weg mocht gaan. Wij hebben nu ook een auto, dus is een garage onmisbaar ge worden in ons dorp. De jongens bleven nog wat dralen, totdat Joop eindelijk zijn schroom overwon en kortweg vroeg: „Mogen wij u, als bewijs van onze dank, uitnodigen om bij ons een kopje thee te komen drin ken? Bijvoorbeeld morgen middag?" De meisjes keken elkaar lachend aan. „U woont beiden in de ga rage, nietwaar?" vroeg Greet. „Jawel", antwoordde Fred, „er boven. Daar hebben we een kamertje ingericht. Heel gezellig. Dat zult u zelf kun nen constateren. Mogen we morgenmiddag om half vier op u rekenen?" Dat mogen we eigenlijk niet weigeren, meende Greet. „Goed, morgenmiddag om half vier. En maakt u maar gauw dat u weer in uw ga rage komt, want ik vermoed dat men het niet prettig zal vinden als men de deuren ge sloten vindt". Toen ze wegreden keken ze nog eens om. De meisjes ston den hen na te kijken en wuifden hartelijk, waarop de jongens zich niet onbetuigd lieten en Joop, die achter het stuur zat, kreeg opeens een por in zijn zij, want zijn vriend uitte een kreet van schrik. Doordat Joop te lang achterom gekeken had, kwam 't wagentje bedenkelijk dicht aan de rand van de weg te recht, waarlangs een modde rige sloot was. Maar een ruk aan het stuur bracht hen weer op het midden en zon der verdere wederwaardig heden kwamen zij bij hun ga rage waar een motorrijder stond te mopperen omdat de deur op slot was. De jongens waren evenwel te zeer in hun schik over het bereikte resul taat en hielpen de motorrij der vlot van zijn mankement af, zodat deze een half uurtje later tevreden wegtufte. Des avond voor het naar bed gaan, zei Joop: „Morgen moeten we wat inkopen doen. We zullen twee van die kle den kopen om over onze bed den te doen en een tafel kleedje zal het geheel even eens wat aantrekkelijker ma ken". „Ja", bevestigde Fred, „bo vendien zullen we een taart bestellen, morgenochtend. En wat andere lekkernijen. We zullen de dames op waardige wijze ontvangen." Ze lagen nog enige tijd met elkaar te praten, totdat ten slotte hun ogen vermoeid toe vielen en zelfs de nachtelijke chauffeur, die hen uit bed belde omdat hij benzine no dig had, was niet in staat om hen uit hun goede humeur te brengen. Met verlangen zagen de vriendjes uit naar het tijdstip dat de beide meisjes zouden komen. Fred had gezorgd voor de theetafel, terwijl Joop de nodige inkopen had gedaan. De bedden waren gecamou fleerd door een paar eenvou dige, doch aardige divan kleden, terwijl een smetteloos tafelkleed de inktvlekken, krassen en gaten van 't ruwe tafelblad markeerde. Meer in kopen liet hun kapitaal voor lopig niet toe. De vloer was nu niet bepaald mooi, maar een volgende maal zouden ze proberen of ze wat zeil of een andere vloerbedekking kon den krijgen en daarna eens 'n vloerkleed. Maar alles was zo schrikbarend duur, zodat ze het geleidelijk aan moes ten doen. (Wordt vervolgd). i Waarom zoudt IJ tevreden z(jn met iets anders, nu Peli weer overal verkrijgbaar is Peli, de uit edele wassoorten vervaardigde wrQfwas,brengt immers zonneglans in Uw buis en beschermt bovendien Uw kost bare meubelen tegen de zo gevrees de houtworm. Alleen Peli bevat Vlidosol, het zeer doeltreffende middel tegen huisinsecten. N.V. MIJ. VOOR WASVERWERKING ERDALFABRIEK, AMERSFOORT TrCvanIËRSELJ STATIONSSTRAAT 67# WAALWIJK De standen in deze klassen zijn: gesp. pnt. 1. N.A.S. 1 5 27 2. K.O.T. 5 24 3. D.E.S. 5 22 4. T.O.K. 5 21 5. 't Centrum 5 19 6. N.A.S. 2 5 7 Nu NAS 1 een onverwachte ne derlaag kreeg te slikken en haar reserves T.O.K. slechts met de halve buit huiswaarts stuurde, zijn de kansen voor de eerste 5 ver enigingen weer even groot gewor den. Alleen N.A.S. 2 blijft achter. AanpakkenBiljarters!!! In de 2e klas Libre: gesp. pnt. 1. K.T.O. 5 30 2. H.K.S. 5 26 3. Groene Laken 5 24 4. Altijd Raak 5 19 5. T.O.K. 5 18 6. D.E.S. 5 18 7. Ons Genoegen 5 16 8. Poedelvrees 5 9 De titel zal in deze klas wel bij de 3 eerst geklasseerde terecht komen. Wie hem zal krijgen is na deze enkele wedstrijden nog niet te voorspellen. In ieder geval zal het er gaan spannen, want Altijd Raak, T.O.K. en D.E.S. en Ons Genoegen geven natuurlijk de moed niet op en blijven volhou den. Poedelvrees zal anders moeten aanpakken om van de onderste plaats af te komen. En nu heren, zorg er voor je uitslagformulieren op tijd in te zenden, en met nieuwe moed de volgende strijd tegemoet. De wedstrijdleider. wegens huwelijk van het tegen woordige meisje zo spoedig mogelijk voor dag en nacht Mevr. KERST-KIELEN Nieuwevaart D 202 - CAPELLE helpt U bij Uw keuze van een Wala-Beha Voor ieder figuur een juiste pasvorm in alle maten voorradig Ar UW BELANG TE KOOP AANGEBODEN: een in goed* staat zijnde Te bevragen BESOIJENSESTRAAT 46 Brieven onder No. 3079 bureau van dit blad.

Echo van het Zuiden | 1949 | | pagina 3