WAALWYK CAPELLE RAAMSDONKSVEER R. W. B. BIOSCOOP-PROGRAMMA 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 31 MAART 1950 10 OVERHEMDEN KIEBOOM. Katholieken van Waalwijk, Deze week wordt een begin ge maakt met het opha'en van de geschenken voor de Loterij en de attracties der Missie-Tentoon stelling. Thans komt het aan op een daad! Laat een ieder edelmoedig en royaal iets moois uitkiezen, dat kan dienen als geschenk. De Missie vraagt nu uw liefde voor het grootse werk te bewijzen door metterdaad iets van het uwe af te staan. VEREN. VAN PROT. KERK ORGEL- EN HARMONIUM BESPELERS. m Kampioens-elftal R.W.B. Herv. Mannenverenigingen uit de omgeving in de Consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk alhier in streekvergadering bijeen, onder leiding van haar voorzitter, de Weleerw. Heer Ds. v. d. Peut uit Waalwijk (Besoijen). Ds. v. d. Peut heette de aan wezigen welkom, in 't bijzonder enkele afgevaardigden van de te Tilburg opgerichte Mannenver- eniging die thans ook deel uit maakt van deze streek, uitgaande van de Bond van Ned. Herv. Mannenverenigingen op Geref. grondslag. Namens de vereniging te Ca- pelle werd door de heer G. voor de Poorte een onderwerp ingeleid over Lucas 23 125, terwij) voor de vereniging te Besoijen door de heer M. Faro een onder werp werd behandeld over: Mis bruik tegen de H. Schrift. Op bei de onderwerpen volgde een leer zame gedachtenwisseling. Nadat nog enige interne vereni gingsaangelegenheden waren be sproken, werd de geslaagde ver gadering gesloten. Demonstratie-avond Gymnastiekver. Pro Patria. De Gymnastiekvereniging Pro Patria gaf Woensdagavond in de zaal van de Chr. Volksbond een gymnastiekdemonstratie voor haar donateurs. Om ongeveer 8 uur marcheer den de turnsters en turners de zaal binnen, gevolgd door de vetera- nenvereniging Ons Huis uit Waal wijk. Na deze indrukwekkende op mars opende de voorzitter van Pro Patria, de heer P. Heurter, de bijeenkomst met gebed, waarna hij alle aanwezigen welkom heette, in 't bijzonder de leden van Ons Huis uit Waalwijk, die niet ge komen waren als demonstranten om iemand de loef af te steken, maar alleen om te laten zien dat de gymnastieksport op oudere leeftijd ook nog beoefend moet worden. De heer G. van Oostrum, voor zitter van Ons Huis richt zich vervolgens in een propagandistisch woordje tot de vereniging van Sprang-Capelle, waarin hij de le den aanspoort trouw te blijven aan de vereniging en onder leiding van de leider ijverig te oefenen, opdat de mooie zaal een volgend jaar te klein zou zijn voor de be langstellenden. Na het zingen van het eerste couplet van het Wilhelmus wordt een aanvang gemaakt met de af werking van het programma dat niet minder dan 12 nummers be vatte en dat zeer naar de smaak van het publiek werd uitgevoerd, zowel door Pro Patria als door Ons Huis. Om ca. half elf werd de bijeenkomst door de heer W. J. van Willigenburg met een dankwoord gesloten, waarbij hij de donateurs dankte voor hun be langstelling en steun. De ver. Ons Huis dankte spr. voor de mede werking aan de avond en hij sprak de hoop uit dat de banden tussen beide verenigingen mogen worden versterkt. Ook de leden van Pro Patria en de leider de heer Blom dankt hij voor alles wat zij voor de vereniging deden. Het was een mooie avond. met vaste en losse boord ZEIFBINDERS - KNOOP- DASSEN -• BRETELS - SOK- OPHOUDERS - RIEMEN PETTEN. Voor Pasen naar litaire wagen naderde. Ondanks dat er rechts van de weg een invalidenwagentje stond, wilde de militair passeren. Hierb'j raakte hij de boerenkar, die om sloeg, waardoor de knecht door de berrie en een losgeslagen streng geraakt werd. Hij liep ern stige kneuzingen en verwondin gen op. Hij werd in zorgwekken de toestand naar het ziekenhuis gebracht en daar bediend. Op '*huisreis. Behalve soldaat L. Verduijn .uit de Nieuwstraat is aan boord van het troepentransportschip „Fairsea", dat waarschijnlijk 4 April a.s. te Rotterdam zal aan komen, eveneens op thuisreis vanuit Indonesië, onze dorpsge noot, sergeant Andries Snijders Azn. Zowel in de Nieuwstraat als aan de Willem van Gents vaart, waar de ouders van ser geant Snijders wonen, maakt men zich op de repatriërenden een welkome ontvangst te bereiden. Vacante Ned. Herv. Gemeenten. Van de 10 Ned. Herv. gemeen ten in de Ring 's-Grevelduin-Ca- pelle zijn momenteel een drietal gemeenten zonder predikant, n.l. de Ned. Herv. gemeente te Sprang, die aan de Loonsedijk en die te dezer plaatse. Het herder lijk werk in deze vacante ge meenten wordt waargenomen door de daarvoor aangewezen consulenten. Viering Koninginnedag. Naar we vernemen ligt het in de bedoeling van de Oranjever eniging „Wilhelmina" de ver jaardag van H. M. Koningin Juliana ook dit jaar weder op enigszins feestelijke wijze te vie- Ernstig ongeval. In de Grote Kerkstraat is Dins dagmorgen een ernstig ongeluk gebeurd. De 23-jarige boeren knecht A. de Ruijter reed met kar en paard over de straat, ter wijl van de andere kant een mi- STOPZETTING PERSONENVERVOER SPOORLIJN 's-BOSCH— LAGE-ZYVALUWE. In ons vorig nummer druk ten wij in extenso het adres af dat door de Langstraatse burgemeesters aan de Minis ter van Verkeer en Water staat werd gericht en waarin verzocht werd af te zien van de voorgenomen opheffing van het personenvervoer op ie lijn 's-BoschLage-Zwa- luwe. Aangedrongen werd op een doelmatiger verbetering van dit vervoer. Wij vernemen thans dat er heden, (Vrijdagmiddag) op de Provinciale Griffie te 's-Her- togenbosch een bespreking zal )laats hebben tussen de Com- nissaris der Koningin in Noord-Brabant, de Kamer van koophandel alhier, de Lang- •traatse burgemeesters die bo- /enbedoeld adres aan de Mi nster hebben ondertekend en ie directeur de N. S., Ir. den .lollander. NIEUWE KLOKKEN VOOR DE ST. CLEMENS-KERK. Spoedig zullen ook over de 3t. Clemens-parochie weer de kerkklokken hun bronzen stemmen doen galmen. A.s. Zondag zullen de nieuwe klok ken door de Hoogeerw. Heer Deken A. v. d. Brekel uit Kaatsheuvel worden gewijd. Deze plechtigheid heeft plaats om 5 uur n.m. en wordt be sloten met een plechtig Lof. De zwaarste klok, wegende 600 kg., zal naar de patroon kregen in de heer v. Gulik uit Tilburg, een algemeen be kende en gewaardeerde figuur in de turnerskringen van ons diocees, waar hij met verschil lende verenigingen reeds prachtige successen wist te bereiken. Het ledental van „Kunst en Kracht" gaat mo menteel hard vooruit en er wordt met grote ambitie ge turnd. In navolging van de meeste andere gymnastiek verenigingen zal „Kunst en Kracht" thans ook overgaan tot oprichting van een dames afdeling. Zij heeft zich daarvoor ver zekerd van de medewerking van de geestelijkheid en van enkele dames die de oprich ting van deze nieuwe afde ling zullen voorbereiden en die voor de ouders alle waar borg bieden dat een en ander in goede banen wordt geleid en onder vertrouwd toezicht staat. Voor de leiding van de dames-afdeling is reeds met een bekwame leidster uit Til burg contact opgenomen. Spoedig kan een algemene oproep aan de Eaardwijkse meisjes voor een oprichtings vergadering worden tegemoet gezien. Bij de Harmonie „St. Jan" valt gelukkig ook weer enige verbetering in de ambitie waar te nemen. Hier hoopt men spoedig met een oplei ding van een aantal jonge krachten te beginnen om zo spoedig mogelijk de nodige aanvulling van het corps te verkrijgen en het muzikale peil op te voeren. Baardwijks toneel komt, zo als we reeds meldden, direct na Pasen weer met een veel belovend stuk op de planken, n.l. „De moordenaar en het meisje", waarin de geschiede nis wordt behandeld van het aer parochie bt. Clemens wor- uen genoemd en de z.g. An- geius-Kiok, wegende 4uü kg., Krijgt de naam „Maria". lie klokken worden gele verd door de bekende specia liste op dit gebied, de lirma fetit en Fritsen te Aarle-Rix- tel. In de loop van de Goede Week zullen de nieuwe klok ken in de inmiddels gerestau reerde toren worden gehan gen en dan zal deze niet lan ger meer een zwijgende toren zijn, doch, naar wij hopen, reeds volgende week Zaterdag het Paasfeest inluiden. OPLEVENDE ACTIVITEIT IN BAARDWIJKS' VERENIGINGSLEVEN. Er valt de laatste tijd een opmerkelijke verbetering van de animo in verschillende ge zelschappen van v.m. Baard wijk te constateren. Na de verslapping der am bitie die in de na-oorlogsjaren algemeen in het verenigings leven werd waargenomen en waarmee ook de Baardwijkse verenigingen te kampen had den, mogen we dit een ver heugend verschijnsel noemen. Het Gemengd Koor der Lie dertafel „Tot Bloei der Toon kunst" heeft na haar jongste, •succesvolle operette-opvoe ringen, een flinke aanwinst van nieuwe leden mogen boe ken. Er wordt met grote toe wijding gerepeteerd aan het instuderen van een mooi re pertoire van opera-koren en -soli. Bij* de uitvoering van deze werken zal het Mannen koor der Liedertafel geheel bij 't Gemengd Koor worden ingeschakeld. Er werden reeds en.kele druk-bezochte gecom bineerde repetities gehouden. We zien met belangstelling de eerstvolgende uitvoering te gemoet. De R.K. Gymnastiekvereni ging „Kunst en Kracht" heeft onlangs een nieuwe leider ge- Italiaanse meisje, Marietti Goretti, dat dit jaar zal wor den zalig verklaard. Ook met de prestaties van dit gezel schap gaat het steeds cresen- do. In het Patronaatsgebouw zijn de bij eenkomsten van 't Jongenspatronaat weer her vat, zodat de jeugd hier weer een gezellige ontspanning wordt geboden. Ook van verschillende an dere verenigingen in Baard wijk horen we gunstige gelui den over verhoogde activiteit. Vermelden we nog dat „Oranje Boven" zich de me dewerking van verschillende Baardwijkse gezelschappen verzekerd heeft om met Ko ninginnedag, behalve de kin derfeesten, een mooie Baard wijkse avond te geven, waar aan muziek-, zang-, gymnas tiek- en toneelvereniging zul len medewerken. 25 JAAR ALS AMATEUR OP DE PLANKEN. Herman Kolster jubileert in „Maria Goretti". Een zilveren jubileum is nu niet zo n heel bijzonder feit in de to neelwereld, tenminste als men die beperkt tot het beroepstoneel. Men moet er tenslotte heel zijn leven de kost mee verdienen en dan is vijf en twintig jaar dikwijls toch maar een kleiner onderdeel. Maar bij amateurs is dat anders. Bij hen is het toneel zuiver lief hebberij en hoe gaat het dan7 Men gaat bij een toneelclub, werkt er een paar jaar min of meer ijve rig aan mee, maar als er andere, belangrijker zaken aan de orde komen, dan schiet de liefhebberij er in de regel over... de ernst des levens heeft beslag gelegd op de hele mens. En als de amateur het dan bestaat 25 jaar werkend lid van een toneelvereniging te zijn, dan mag men zeggen dat de lief de diep zit. Daarom is dit jubileum van Herman Kolster Mn gelukwens waard. Zijn liefhebberij heeft een stuk van zijn leven gevuld. Het moet trouwens meer dan een lief hebberij in de alledaagse zin van het woord zijn, want anders houdt men het niet vol, met al de min der aangename en succesvolle kanten die ook aan het amateur schap vastzitten. Maar wat overblijft uit het ver leden is toch op de eerste plaats een mooie herinnering aan een vruchtbare loopbaan. Herman Kolster begon al toen hij een jaar of twaalf was bij D.V.S.V. Toen speelde hij onder leiding van ka pelaan Beijnen jeugdrollen in „Jeremias" en „Hirtacus". In Til burg haalde hij al mee de eerste prijs in „Saul en David". Op 16- jarige leeftijd werd hij lid van O. O. G., onder leiding van H. van Engelen. Daar speelde hij stuk ken als „Mietjes Verloving", .Hellas", „De Aap" en „Uitge boet". In 1933 kwam hij weer bij D.V.S.V. en oogstte toen veel succes met „Ondergang", een stuk dat Tiny v. d. Heijden apart voor hem had geschreven. In een re censie lazen we, naast veel waar dering voor het stuk, over het „ontroerende spel van H. Kol ster". Verder noemen we „Toen de zon opging", „Een die geen hart bezat" en de rol van de dui vel in „Judas". Daarna kwam de periode van „Kunst na Arbeid", nu „Baard wijks Toneel", waarvan Herman Kolster tevens voorzitter is. Ook hier heeft hij een eerbiedwaardig aantal stukken gespeeld, waaron der „De Gouden Clown", „De mon in Smoking", „Fabrieks brand", „De Schaduw van het Verleden". De rol van kindse schaapherder Samke in „Mariat- ta" was wel een groot succes, evenals die van de wonderdok ter Aart Donis in „Regina". In het recente verleden zijn er dan nog de rollen van de oude vader in „Onder één dak" en van Geor ge Fairfax in „De Butler", beide van Johan Fabricius. De moordenaar en het meisje. Nu heeft „Baardwijks Toneel" een actueel stuk op het program genomen: „De Moordenaar en het Meisje", over het Italiaanse meis je Maria Goretti, die omwille van haar deugd door een boer werd vermoord en die op 25 Juni van dit jaar zal worden heilig ver klaard. Het stuk beeldt de toena deringspogingen, de moord en de weg terug uit van de jongeman en met deze rol zal Herman Kolster zijn jubileum vieren. Zeker een zware opgaaf, maar wie had men die beter kunnen toevertrouwen en wat zal hem een grotere vol doening zijn dan van deze jubi- leumrol iets bijzonders te maken? 15 en 16 April zal „De Moorde naar en het Meisje" in Baardwijk worden opgevoerd. Wij wensen Baardwijks Toneel, maar speciaal Herman Kolster veel succes toe, en... nog vele ja- BINNEN- EN BUITEN POLDER VAN BAARDWIJK Voor de stemgerechtigde ingelanden van het Water schap de Binnen- en Buiten polder van Baardwijk, zal op Dinsdag 25 April a.s. voorm. 10 uur een algemene verga dering worden gehouden in café ,,'t Vosje" van de heer W. Pullens. Naast de gebruikelijke be handeling van rekening en begroting en de vaststelling van de aanslag, zullen er o.m. voorstellen aan de orde ko men betreffende bevloeiïng ten Noorden van het Afwate ringskanaal en ruiling water loop met de gemeente Waal wijk. BENOEMING. Mgr. W. Mutsaers, bisschop van 's-Hertogenbosch, heeft pastoor L. Bijnen uit Tilburg, vroeger kapelaan te Waalwijk, benoemd tot geestelijk advi seur der Alg. Kath. Kunste naars Vereniging. EERSTE LUSTRUM K.A.J. Op Tweede Paasdag viert de K.A.J. van Waalwijk haar eerste lustrum, 's Morgens is er een H. Mis, gezamenlijk ontbijt en 'n Passie-Paasspel, 's Middags houden de Kajot- ters een mars en meten de pa rochiële afdelingen eikaars krachten op het voetbalveld en 's avonds voeren ze in het gebouw van de K.A.B. „Neef Bill uit Mexico" op. ZILVEREN JUBILARIS BIJ TIMTUR. Woensdag j.l. was het 25 iaar geleden dat F. Lombarts bij Timtur in dienst kwam. Dit feit werd gevierd met een huldiging door de Directie 's morgens in de cantine. Aan de jubilaris werd hierbij de traditionele zilveren medaille en een bedrag onder couvert aangeboden. Voor zijn vrouw, die wegens omstandigheden niet aanwezig kon zijn, waren er bloemen. De mede-arbei ders van de heer Lombarts lieten zich niet onbetuigd: zij boden hem een theeservies en borrelglazen aan en lieten die geschenken vergezeld gaan van hun felicitaties. Daarna werd het feest in een gezellig onderonsje nog enige tijd voortgezet. De vereniging van Prot. Kerkorgel- en Harmonium bespelers voor de Langstraat en het Land van Heusden en Altena hoopt a.s. Zaterdag 1 April D.V. te vergaderen in de Geref. Kerk te Sleeuwijk om 7 uur. Agenda: 1. Opening. 2. Koraalspel. Ps. 11, Ps. 12 en Ps. 135 door H. C. v. d. Hammen uit Waalwijk. 3. Vrij spel. Choral III a moll van Cesar Franck en fant. Ps. 33 van Jan Zwart door Jan Bonefaas uit Sleeuwijk 4. Onderwerp. Enkele punten uit muziek-psychologie en geluidsleer door J. W. K. Bams uit Sprang. 5. Rondvraag en sluiting. SCHOORSTEENBRANDJE. Bij W. in de St. Crispijnstr. brak Dinsdag een schoor steenbrandje uit. De brand weer werd gealarmeerd en die had het vuur al heel gauw onder de knie. AANRIJDING. Woensdagmiddag had in de Grotestraat bij de Markt een aanrijding plaats. G. H. uit Nijmegen, die met zijn auto aan de Noordzijde van de straat stond geparkeerd, wil de aan het rijden gaan toen hem van achteren een auto wilde passeren, bestuurd door W. L. Dit had tot gevolg dat de twee auto's tegen elkaar reden. Ze kregen allebei wat materiële schade en de poli tie maakte proces-verbaal op. Wel valt het op dat de ver keersopstoppingen bij zo'n ge legenheid steeds groter wor den. DIEFSTAL. Bij de politie werd aangif te gedaan dat er een fiets was gestolen. LUXOR-THEATER. De ellende van de oorlog heeft ook Hongaarse filmers geïnspireerd. Er is een bom gevallen op het Huis van Be waring. Twee jonge gevange nen zijn de enige overleven den en die vormen nu een troep zwervers die leeft van plundering. Ze komen ten slotte toch bij de overheid te recht, maar een oude musicus neemt hen in zijn fehuis op. Deze mooie film heet „Ergens in Europa" en draait van Vrij dag tot en met Zondag. Toegang 18 jaar. Maandag en Woensdag een staaltje van Italiaanse humor in de film ,,'t Zal je niet ge beuren". Een onnozele soldaat uit het leger van de Duce komt bij verschillende legers terecht, beleeft er allerlei avonturen, maar ondanks zijn hekel aan een uniform, komt hij er ook na de oorlog in te recht: hij wordt brandweer man. Zijn mooie, nieuwe hoed verwisselt hij voor een helm. De Italianen zijn ook meester op dit terrein. MUSIS SACRUM. „De Machtige Joe Young" is een gorilla die toebehoort aan een meisje dat in Afrika woont. In Hollywood terecht gekomen, is deze gorilla een sensatie-nummer, maar het gaat niet goed. Hoe hij er weer wegkomt kan men in deze film zien, die van Vrij dag tot en met Zondag draait. Toegang 18 jaar. Maandag en Woensdag een film van cowboys, liefde en vee-rovers, en de liefhebbers weten wat ze dan krijgen. De film heet „Ik vecht niet voor geld". Toegang 14 jaar. NEDERLANDSE ASSOCIATIE VOOR PRACTIJKEXAMENS. De practijkexamens in Boek houden, Moderne Bedrijfsadmini stratie en Handelscorrespondentie van de Nederlandse Associatie voor Practijkexamens zullen wor den gehouden op 13 en 14 Juni, alsmede op 19, 20 en 21 Juni a.s. in ongeveer 40 plaatsen in Neder land, alsmede in Indonesië, de Ne derlandse Antillen, Suriname en België. De examens Spreekvaardigheid worden gehouden in Mei. De examens staan onder toe zicht van de Rijksgecommittteerde Dr. H. F. J. Westerveld, inspec teur van het Voorbereidend Ho ger en Middelbaar Onderwijs. De aanmelding staat open tot 30 April. Na 42 jaren eindelijk kam pioen. Er zijn zeer zeker meer kampioenschappen behaald. Het eerste kampioenschap zou reeds in 1917 behaald zijn, ware er toen niet een onzin nige reglements-bepaling ge weest dat men zich uit de competitie kon terugtrekken, zonder verplichting een lager elftal te moeten laten deel nemen. Wij hebben nog eens de his torie van de oudste Waalwijk- se club doorgesnuffeld, waar uit blijkt dat in 1917 R.W.B. met de fraaie cijfers van 12 10 1 1 21 punten bo venaan stond. Echter Anthony uit Oss bleek in de vorige oor log ook geen stand te kunnen houden en trok zich uit de competitie terug; R.W.B. had 2 maal van Anthony gewon nen, waardoor 4 punten van de ranglijst werden afgetrok ken; hierdoor werd Wilhelmi- na 3 kampioen. In 1939/'40 werd eveneens het kampioenschap met gro te voorsprong behaald, doch het was een nood-competitie zonder promotie. Nu is het kampioenschap echter 18-karaats, dus met promotie-wedstrijden. Opgericht in 1908 nam de club spoedig deel aan de competitie van de Br. V. B., doch hoger dan de 3ëF plaats kon men vooreerst niet ko men. In 1917 bracht men het tot bovenvermeld resultaat. Enige jaren later ging de club over naar de K.N.V.B., doch door bijzondere omstan digheden was R.W.B. enige jaren gedoemd met een zwak elftal te spelen, met geringe resultaten, doch de clubgeest bleef uitstekend. Zodoende bleef de club behouden. Het waren echter moeilijke jaren. Toen ongeveer 20 jaar ge leden 't huidige terrein werd betrokken, werden betere re sultaten bereikt, doch tot een kampioenschap kwam 't niet, hoewel men er dikwijls heel dichtbij was. Meestal ging het tussen T.O.P. uit Oss en de tricolores, maar in 1939/1940 ging het dan toch gebeuren; doch, zoals gezegd, geen pro- motie-wedstrijden. Als wij de jaren 1940/1948 nog eens de revue laten pas seren, zien wij dat het een voortdurende strijd is geweest tussen R.K.C. D.E.S.K. S.E.T. of R.W.B., doch steeds kwamen de nationaal ge- streepten een puntje te kort voor de begeerde titel. Nadien ging het berg-af, moe gestre den; gedeprimeerd door on- kans werden de resultaten steeds minder, totdat nog wel kort na het zo schitterend ge slaagde 40-jarig jubileum de gradatie-wedstrijden gespeeld moesten worden, met het be kende noodlottige resultaat. Doch R.W.B. zou herrijzen, de bekende clubgeest werd weer vaardig over onze jongens. Wat het vorig jaar mislukte, is nu een feit geworden da"hk zij intensieve training onder leiding van de heer Knier. Hij toch heeft zich vooral een uitstekend mentaal trainer getoond; mede hierdoor wer den de trainingsavonden uit stekend bezocht. Het mag hier wel vermeld dat één onzer spelers, in Gilze-Rijen gele gerd, elke Woensdag even over komt omt aan de geza menlijke oefening te kunnen deelnemen; dit is typerend voor de mooie R.W.B.-geest. Het gehele seizoen is vrijwel met de zelfde spelers afge werkt, waardoor de eenheid sterk bevorderd werd. Nu, na nog 2 competitie wedstrijden, staan R.W.B. 6 promotie-wedstrijden te wach ten, n.l. T.A.C. uit Tilburg, kampioen van een andere 4e klas, Bredania uit Breda de gradant van de 3e klas en vermoedelijk Ons Vios uit Til burg. Zondag j.l. is het kampioen schap in beperkte mate ge vierd; mede door de onver wachte nederlaag van Drunen was de titel eerder behaald dan verwacht werd. De voor sprong is nu reeds 5 punten, hetgeen op een duidelijke meerderheid wijst, temeer nog daar de twee voornaamste concurrenten, n.l. Drunen en R.K.F.S.V. uit Tilburg, twee maal hun meerdere in R.W.B. moesten erkennen, en de com petitie verder een regelmatig verloop voor R.W.B. heeft ge had. Verder veel succes in de promotie-wedstrijden. A.s. Zaterdag zal ter ge legenheid van het behaalde kampioenschap het bestuur met de spelers recipiëren in café J. v. d. Meys, Grotestraat 31, van 3.30 tot 5.30 uur. Vervolgens staat nog op 't feestprogramma: A.s. Zondag na de wedstrijd tegen W.S.J. zal de spelers met genodigden een Brabant se koffietafel worden aange boden. Over enige weken een al gemene feestavond en huldi gingswedstrijd. Hoofdpijn - liiespiju en velerlei andere pijnen komen tot bedaren door Sanapirin (Mijnharde). Buisje 50 tabl. 75 ct. 25 tabl. 40 ct. PROGRAMMA VOOR ZONDAG 2 APRIL. Kampioenschap van Nederland. Maurits—Blauw-Wit Ajax—Heerenveen Zuid I. Kerkrade Helmondia V.V.V.—NOAD Limburgia 19 12 3 4 27 P.S.V. 19 11 3 5 25 M.V.V. 18 8 4 6 20 V.V.V. 16 7 3 6 17 Sitt. Boys 17 7 3 7 17 R.B.C. 18 6 5 7 17 Brabantia 18 7 3 8 17 NOAD 17 5 6 6 16 Helmondia 17 5 3 9 13 Kerkrade 17 3 1 13 7 Zuid II. T .S.C.Eindhoven Maurits 18 13 2 3 28 B.V.V. 18 10 5 3 25 Willem II 18 11 1 6 23 Longa 18 8 5 5 21 Eindhoven 17 6 5 6 17 T.S.C. 17 6 4 7 16 N.A.C. 18 4 8 6 16 Bleyerheide 18 4 6 8 14 Sp. Emma 19 3 5 11 11 Juliana 19 2 5 12 9 -,i?r '"1" 2e klasse A. Cone. SVD—Schijndel Desk—Top R.K.C.—R.A.C. De ValkWoensel VelocZwaluw De Valk 18 14 3 1 31 Woensel 18 15 0 3 30 TOP 18 11 2 5 24 VELOC 18 7 4 7 18 Wilhelmina 19 8 2 9 18 RA.C. 18 5 5 8 15 R.K.C. 19 7 1 11 15 DESK 17 5 4 8 14 Zwaluw 17 5 3 9 13 Conc. SVD 18 4 2 12 10 Schijndel 18 3 4 11 10 3e klasse B. Blauw-Geel—Baardwijk U.D.I.Haarsteeg O.D.C.—W.S.C. O.J.C.—S.C.B. St. M.-Ges*elBoxtel S.C.B, 20 11 6 3 28 O.J.C. 19 12 4 3 28 O.DC. 20 12 3 5 27 St. M. gestel 19 10 6 2 26 Baardwijk 19 10 3 6 23 Best Voor. 20 8 5 7 21 W.S.C. 17 6 3 8 15 U.D.I. 18 6 3 9 15 Blauwgeel 19 5 5 9 15 Boxtel 18 5 4 9 14 Haarsteeg 17 2 4 11 8 lino Animo 18 1 2 15 4 4c klasse C. OSS—RK.S.V.A. R.K O.S.C.—Berchem Sport Zaltbommel—Vlijm. Boys 4e klasse D. Raamsdonk—Waspik Righ'*-Oh—Broekhoven R.K.D.V.C.Heusden R K.F.S.V.—Vcerse Boys R.W.B.—W.S.J.

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 10