KAATSHEUVELSE WINKEL-ACTIE „DE KLOK" 1950 Bedrag aan prijzen f 1500.- iSpo.h£ maarll hunter Hotel Vissers Druner m;et meisje IJssalon ,,'T JANTJE". MET SPOED HEERENCOSTUUMS JOS VAN DE VEN - MATINÉE'S. - DAMPO „THE MUSICAL BOYS", „C O W A" Stand der rode bonnen 13 u. 1 min. Stand der witte bonnen 5 u. 1 min. Stand der gele bonnen 15 u. 48 min. Stand der blauwe bonnen 20 u. 57 min. Stand der grijze bonnen 18 u. Koen van Orsouw. Met de KERMIS - DRUNEN 2 BEKWAME KLEERMAKERS EN NOG 3 NAAISTERS m DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 19 MEI 1950 vloeitjes --Al Export-Virginia Met de Kermis komt in weer Nederlands meest bekende Accordeonist Bezoekt ook onze gezellige, van ouds bekende ATTENTIE! ATTENTIE bezoekt U zeker Geheel vernieuwd. Uitgebreid tot een heerlijk „zitje". Ook verkrijgbaar: IJS MET SLAGROOM PATATES FRITES LIMONADE CHOCOMEL COCA COLA. KOMT EENS ZIEN. Aanbevelend, M. V. RAVENSTEIN Statlonsstr. DRUNEN gevraagd voor de afdeling kleermakerij. voor het Confectie atelier. Aanmelden GROTE SORTEERING over GL A NS gesproken: «f Poets middelen! Cheviot en Kamgaren 5 5 -, f 75 195 .- kamgaren, met binnen werk van dubbelge- twijnd kameelhaar, I 85.-, I 105.— I 1 20.— Alleenverkoop voor Waalwijk Grotestraat 178 Waalwijk. in de West te hebben vervuld, weer in de ouderlijke woning. Begrijpelijk werd hij door ouders en familie, alsmede door de buurt bewoners op hartelijke wijze ver welkomt. Door de buurt was een prachtige versiering aangebracht en werd hem teen nieuwe fiets aan geboden. Van vele zijden mocht hij blijken van medeleven ontvan gen met de behouden thuiskomst, in de vorm van bloemen enz. In verband met een sterfgeval in de buurt moest Marijke afzien van het brengen van een serena de; het bestuur van Marijke kwam echter zijn felicitaties aanbieden. Harmonie Marijke. Op Zaterdag 3 Juni zal onze Harmonie Marijke deelntemen aan het festival te Loon op-Zand, uit geschreven ter gelegenheid van 't 40-jarig bestaan van Concordia. NEDERLAND— ENGELAND B 3—0. Het ongelooflijke is gebeurd. De Oranjemannen hebben de Engelse profs (al waren het dan ook maar B's) een fikse nederlaag toegebracht. Eerst maandenlang geen goaltje en nu ineens drie en dat nog wel tegen de meesters in de voet balkunst. Nee, de Leeuw is nog steeds geen katje om zon der handschoenen aan te pak ken. Huddersfield, Amster dam, New Castle, Amsterdam. Het ging in stijgende lijn. Eindelijk heeft de ver nieuwde voorhoede een re sultaat bereikt evenredig aan dat van de safe verdediging. We kunnen dus tevreden zijn. Ongetwijfeld meer dan de En- teraard groot. Wie nu gedacht zou hebben dat de Engelsen het hierbij niet zouden laten zitten, vergiste zich. De onzen hadden moed gekregen, de tegenstander miste inspiratie en zowel Kraak als Middleton konden hun talenten nog to nen. Overigens bleef het er bij. Na rust was het woord eerst aan de Oranjemannen. Ze be gonnen onvervaard, maar werden daarna in de verde diging gedrongen. Kraak kreeg trouwens bij stand van Vrouwe Fortuna toen hij het genoegen smaak te dat de bal recht in zijn han den werd geschoten. Al met al konden de Engelsen de Ne derlandse verdediging maar - b I - v tl VAV-XllgHlti 11 lel Ct I gelsen, die eerst in Italië met niet doorboren. Dat ging aan werden weggestuurd, nu de overkant weer beter Na hier by die amateurtjes weer ongeveer 20 minuten kreeg de kous op de kop kregen. A' Toch waren ze eigenlijk su perieur aan de Oranjeman nen, maar wat heb je daaraan als het resultaat niet dien overeenkomstig is. Ze hebben een harde dobber gehad aan die Nederlandse achterhoede die overal tussen zat en zich niet liet intimideren: Terlouw als een rots in de branding, v. d. Sluys, die rechtsbuiten Payne in zijn zak had, en Pot- harst; de halves voerden bo vendien de voorhoede en ach ter alles stond dan nog Kraak als altijd. Het begon met een Engel se aanval, waarop echter de Nederlanders hun antwoord klaar hadden, maar het schot van Rijvers ging naast. En zo ging het voorlopig door, van beide kanten kansen die niets opleverden. Bij een corner voor het Oranjedoel kon v. d. Sluys nog weer eens op het nippertje redden. Toch kwam het reële succes aan de an dere kant. De Heerenveen- vleugel sloeg aan het werk, Rijvers kreeg de bal en hij kanjerde hem achter Middle ton: de eerste Nederlandse goal sinds vele wedstrijden, 10. De verrassing was ui- Abe Lenstra de bal te pak ken, hij gaf een zuivere pass naar Roosenburg, die passeer de een tegenstander en wat hem als midvoor nooit gelukt was gebeurde, hij scoorde: 20. Vlak daarna zaten ze weer voor het Engelse doel, maar Middleton redde, wat uitstel van executie bleek, want Abe maakte er even vrolijk 30 van, toen hij zijn tegenstander te vlug af was. En Nederland was nog maar net van de 20 verrassing bekomen. Het was nu zaak om dit voordeel te bewaren. En dat deden ze. Niet dat het hele elftal zich voor doel terug trok, maar ze hielden vol. Kees Rijvers, de ster van het veld, zat overal. Hij haalde de ballen van achter naar vo ren en toen Langton nog kans zag vlak voor goal nog over te trappen, raakte het pleit beslecht. Nederland won, met een schone lei. Nu geen eer volle nederlaag, ber uitgezien. Uit de Desk-voor hoede ging deze middag niet die stootkracht uit, die ze ten toon spreidde tegen NOAD. Het en thousiasme en de dash die tegen NOAD ied'ere aanval gevaarlijk maakte, ontbrak deze middag, al thans zeer zeker voor de thee. Er lag een zekere sloomheid over enkele spelers, die nog meer tot uiting kwam nu zij zich op een spiegelglad veld moesten bewe gen, waardoor -tekortkomingen van techniek zo nu en dan wel eens aan het licht traden. Tot geruststelling bleek, dat de voorhoede der Sittardse Boys ook weinig in haar mars had en on danks het minder solide spel der Desk-achterhoede in den beginne, konden zij toch behoorlijk schoon schip houden en wisten zij Ehlen c.s. op eerbiedige afstand te hou den van het heiligdom van de Nijs. Het was reeds vrij spoedig na het begin-signaal toen Jo Damen het staaltje van 1.1. Zondag her haalde en de minder safe-keepen de doelman der Sittardse Boys met een mooi schot in de linker hoek passeerde, 10. Dit gaf de burger moed, of schoon het spel nu niet bepaald op hoog peil stond. Door een misverstand in de Desk-achterhoede mocht de rechts buiten der Sittardse Boys heel onnozel intrappen, waarmee de partijen op gelijke voet kwamen en er tot dte rust vrij lusteloos ge speeld werd aan weeskanten. Het kopje thee scheen ver kwikkend gewerkt te hebben, want toen zagen we een meer agressieve Deskvoorhoede opere ren, terwijl de achterhoede lang zamerhand weer op volle toeren begon te draaien. Het enthousias me werd nog hoger opgevoerd, toen na een schitterende voorzet van Jo Damen, Cor Vrinten met een pracht luchtsprong de bal langs de onthutste Boys-doelman in de Sittardse touwen knikte. Nu rook Desk weer de volgende be kerronde, ofschoon er nog vijf- en-twintig minuten te spelen wa- en. Men zat steeds feller op de jal, wat ook nodig was, want de Boys waren ook van geen klein tje vervaard. Met het verstrijken van de tijd werd de kans groter en we dach ten reeds veilig te staan, toen een dot van een kans door dte Gebr. Vrinten onbenut werd gelaten. De Boys gooiden er nog een schepje boven op, om een gelijk spel uit het vuur te slepen. Zodoende ontstonden er enkele gevaarlijke glorieuze overwinning Z a" V°°r h" DE^-doel We zouden willen voorstel- '^ar de Vn,e traPPe" jachten len dat onze jongens in het e9f .1^'DFSK A Limh,urgers vervolg alleen maar tegen1®" DESK deze laatste profs spelen, dan gaat het pas ™a,an.va Xai? £oys door" staan had, trok het zelf nog even goed! R.W.B. Promotiewedstrijd R. W .B.Bredania. A.s. Zondag speelt R.W.B. haar tweede promotiewedstrijd en wel tegen Bredania uit Breda. In deze ontmoeting staat er voor beide clubs veel op het spel, daar een nederlaag voor de bezoekers hen practisch zal uitschakelen voor de kans het derde klasser- schap te behouden, terwijl daar tegenover staat dat ook R.W.B. alles in het werk zal stellen de punten in Besoijen te doen blij ven, om haar positie op de rang lijst te verstevigen en tevens hier mede hun promotiekansen in eigen handen te houden. Een en ander zal aanleiding zijn dat men Zondagmiddag op het RWB-terrein de vollte 90 mi nuten de spanning zal kunnen snijden. Vast staat ook dat de thuisclub jp geen gebied risico mag nemen ïn zich zeker niet mag blindsta ren op de nederlaag van Breda- lia van Zondag j.l. tempo van de wedstrijd tegen Vios in 1 ïlburg, dan zijn wij er van overtuigd dat er gewonnen zal worden. Aanvang half drie. KAATSHEUVEL. D.E.S.K.-cupfighter. D.E.S.K.Sittardse Boys 31. Vanwege het hockey-tournooi in t Sportpark te Kaatsheuvel werd deze Beker-ontmoeting gespeeld op het R.K.C.-terrein in Waalwijk. DESK, dat met dezelfde op stelling in het veld kwam als 1.1. Zondag tegen de Tilburgse eerste klasser N.O.A.D., stak niet in die vorm als 1.1. Zondag. Zeker voor de rust niet. toen de DESK-ma- chine nogal eens haperde. Zelfs de oude, vertrouwde achterhoede liet nogal eens een steek vallen, waarvan de Sittardse Bovs hetpr hadden kunnen profiteren, maar 3^1^® we moeten er dirw-t *an speIer dfe thuisclub de overwin- ten aanval en met succes, waar bij ongeve'er 1 minuut voor het einde wist A. Vrinten na een broederlijke combinatie de derde treffer te plaatsen, wat voor goed de genadeslag was voor de Lim burgse eerste klasser Sittardse Boys. Gaat Desk zich ontplooien als een ware „cupfighter"? Het zou een mooi jubileumstuk zijn. De volgende reis zal naar Wagenin- gen zijn. We hebben ter vertrou wen in dat ook deze eerste klas ser aan het kortste eindje zal trek ken. Desk, semper avanti. HAARSTEEG. Haarsteeg II—Vlijm. Boys II, 3-2. De reserves van Haarsteeg speelden op Hemelvaartsdag een vriendschappelijke wedstrijd tegen de reserves van de Vlijm. Boys en zoals dat in een derby steeds het geval is, was ook hier de strijd spannend. In de eerste helft leek het er wel op dat de punten door de gasten zouden worden veroverd, zij vertoonden het beste spel en het duurde dan ook niet lang of midvoor Boom maakte met een goed schot het eerste doelpunt. De thuisclub speelde in de eer ste helft te onsamenhangend en kregen geen enkele scoringskans. Bij een der vele aanvallen wis ten de gasten de stand op 20 te brengen. Na de hervatting gingen de gastheren uit een ander vaatje tappen, kennelijk met de bedoe ling de achterstand in te halen; de wedstrijd kreeg daarmede een levendig karakter en linksbinnen v. Oijen, die een prachtige partij speelde, zette zijn medespelers steeds aan het werk. Uit een zij ner prachtig aangegeven ballen maakte linksbuiten de Vaan een verdiend tegenpunt; de gasten za ten echter ook niet stil en hun midvoor kwam enkele malen vrij voor doel, maar faalde dan ho peloos. Wegens een begane over treding maakte v. Oijen uit een strafschop de stand gelijk. Even voor het einde bezorgde dezelfde we moeten er dirtect aan toevoe gen, dat het spel van deze Lim burgse eerste klasser bitter tegen viel. Had DESK in een vorm gesto ken, zoals tegen NOAD, dan had nurn i wrycu iiurtu, aan naa K.W.o.-ers speel je spel en het het er voor Sittardse Boys som- ning met een prachtig schot dat doel trof. Voetbalprogramma 21 Mei. Voor het spelen van haar eer ste degradatie-wedstrijd zal Haar steeg Zondag binnen de lijnen treden in een uitwedstrijd tegen Uno Animo. In de jongste com petitie hebben zij er tweemaal van verloren, maar laat u daar door niet ontmoedigen en bedenk dat het behoud van het 3e klas- serschap afhangt van de resulta ten uit de eerstkomende wedstrij den. O.S.C, Haarsteeg 3, 62. Het 3e elftal speelde haar voor laatste uitwedstrijd en wel tegen OSC in Orthen, en in een wed strijd die door de thuisclub zeer fors werd gespeeld, hebben zij de overwinning daar moeten laten. In de eerste helft wisten zij ech ter goed partij te geven en de 20-voorsprong die de gastheren al spoedig mochten noteren, werd nog voor d erust teniet gedaan door goede doelpunten van v. Es en v. d. Heijden. Na de rust was de thuisclub veel sterker en re gelmatig wisten zij de stand op te voeren tot 62, waarmede het einde kwam. HET T.U.R.K. BILJARTTOURNOOI. Kees de Ruijter meester op eigen terrein. Donderdag om 12 uur begon het biljarttournooi dat georgani seerd was ten bate van de T.U.R.K. tussen Kees de Ruijter, Henk Metz en de Belg Gabriels. Deze laaste deed mee omdat v. d. Pol om een of andere duistere re den had afgezegd. Pater van den IJssel sprak na mens "t bestuur van de T.U.R.K. het openingswoord, waarin hij constateerde dat de Turk nu speels was geworden, zoals trou wens al eerder. De drie matado- ren dankte hij voor hun bereid willigheid, vooral de Belg Ga briels, die te elfder ure nog was ingevallen. Pater van den IJssel dankte Kees de Ruijttr speciaal voor de organisatie van 't tour- nooi. Alle drie wenste hij de over winning toe, al wist hij dat dit niet zou gaan. De eerste partij ging tussen Gabriels en Kees de Ruijter. Er werd libre gespeeld. In 16 beur ten maakte de Waalwijker de 500 vol, zijn hoogste serie was 281 en de volledige uitslag luidt: K. d. Ruijter 500 16 31.25 281 R Gabriels 235 16 14.97 195 0 s Avonds om 8 uur ging het tussen Metz en Gabriëls. Nu moest de Hagenaar in de Belg zijn meerdere erkennen. Die be ëindigde zijn partij in 9 beurten met een gemiddelde van 55.56. Maar de hoogste serie was voor Metz: 199. De volledige uitslag. R. Gabriëls 500 9 55.56 153 2 H. Metz 341 9 37.89 199 0 De laatste match ging tussen Kees de Ruijter en Metz. Zij speelden cadre 47/2. En ook hier trad Kees de Ruijter als ovtrwin- naar te voorschijn 400 caram boles in 8 beurten, met 'n hoog ste serie van 134. De eindstand: H. Metz 215 8 26.87 92 0 K. d. Ruijter 400 8 50.00 134 2 Zo hebben we de meesters el kaar urenlang zien bekampen. Drie kampioenen, drie verschil lende karakters. Gabriëls maakte de indruk van de volgroeide mees ter, Metz de rustige, zekere spe ler, maar Kees de Ruijter de grote onstuimige virtuoos.. Het ver schil in tempo, waarin Metz en de Ruijter spelen, de manier waar op ze rond he biljart lopen, te kent hen Kees driftig en snel, Metz kalm en onaangedaan; Ga briëls doet het op zijn waardige manier. Drie meesters op één ge bied, drie onderscheiden persoon lijkheden. We zagen ook de eigenaadig- heden van libre en cadre 47/2. Hoe de spelers bij libre de ballen op een klusje langs de band drij ven en maar caramboles maken. Wel lukte het de ene keer beter dan de andere, s morgens was vooral de te lage temperatuur nogal van invloed, maar dat ver hinderde Kees de Ruijter niet om zijn hoogste serie van de dag te maken. Cadre 47/2 is nieer spec taculair, vooral voor de toeschou wers spannender, en we hebben dikwijls in bewondering gezeten voor de wiskundige zekerheid en de virtuositeit waarmee de spe lers de ballen over het biljart richtten. De applausjes waren dan ook talrijk. Er zouden kolommen te vullen zijn over zon spel, over de manier waarop een knaap van een serie feilloos bij elkaar ge bracht wordt, over de verrassin gen waarvoor je soms komt te staan, maar dat zou ons veel te ver voeren. Trouwens, iedereen had hier 'n unieke kans om zichzelf van het meesterschap der groten te over tuigen. En juist daarom viel ons de belangstelling die Waalwijk toonde, nogal tegen, terwijl het toch voor de T.U.R.K. was. Dach men te veel aan de woor den „Der Mohr hat seine schul- digkeit getan De burgemeester gaf zowel 's morgens als 's avonds blijk van belangstelling en des avonds waren er ook de Zeer- Eerw. Heren pastoors Ras en v. d. Brekel. Het goede voorbeeld werd dus wel gegeven. De zaal van de Gildenbond, die buitenge woon practisch was ingericht en keurig versierd, had beslist vol moeten zijn. Verder werd er nog een biljartqueu verloot, waarbij Kees de Ruijter bewees dat hij behalve «en groot biljarter ook een uistekend verloter is. Het T.U.R.K. biljarttournooi bleek uitstekend georganiseerd, le verde fraai spel en had een vlot verloop. Wat dat betreft mag it- dereen die er mee te maken heeft (gehad) zeer tevreden zijn. Waalwijk werkte overeenkom stig zijn waardigheid en dat is goed We mogen niet verzuimen de scheidsrechters, de heren Hamers, v. Huiten, Passier en Kamp uit Kaatsheuvel te roemen voor de wijze waarop zij hun taak hebben vervuld. NED. RODE KRUIS. Geboren temidden van oor logsleed en gedreven door naastenliefde stelt het Ned. Rode Kruis zich ten doel ook in vredestijd hare menslie vende taak voort te zetten. Enkele van onze vredes taken! Bloedtransfusiedienst, red ding van duizenden mensen levens. Moedermelk-ventrale. Het plaatsen van ontelbare hulpposten langs de verkeers wegen. Welfare werk. Het on derhouden van ontelbare transportcollonnes om ieder ogenblik gereed te staan bij rampen te helpen. Het inrich ten van 79 volledig uitgeruste magazijnen met kleding, bed- degoed, verbandmateriaal, en om getroffenen bij rampen directe hulp te kunnen ver lenen. Hoornvlies-actie, om blinden het gezicht weer te rug te geven. En nog veel meer, te veel om op te noe men. Daarvoor is veel geld no dig. Steunt daarom onze col lecte van 27 Mei-—4 Juni a.s. Geeft allen gaarne en gul! ondat wij onze taak naar be horen kunnen vervullen. Afd. Waalwijk, Sprang- C'apelle, Drunen, Was pik. Het A.N.P. verneemt dat, zodra er een nieuwe Belgische regering is gevormd, deze bij een zal komen om de Bene- lux-unie goed te keuren. Die zou dan 1 Juli van kracht worden. Twee Finse zeelieden zijn omgekomen bij een brand óp hun schip dat aan de Borneo- kade lag gemeerd. Een derde werd ernstig gewond in J ziekenhuis opgenomen, slachtoffers zijn vermoede! in de rook gestikt. Verschillende berichten e moeten tot ons volgend nu mer van a.s. Maandag ovi staan. Kampioenschap 3-banden Nrd.-Brabant. In Café City werden Maandag en Dinsdag de laatste partijen ge speëld om het biljartkampioen schap 3-bonden voor Noord-Bra bant. De uitslagen waren als volgt pnt. brt. h.s. gein. Mutsaers de Jong ri. d. Ruyter Jr. 40 36 103 40 103 70 70 81 81 77 77 77 77 82 82 21 40 35 40 26 40 25 40 38 40 107 35 107 40 59 van Vugt Möller G. Brok G. v. Beurden de Jong G. Brok Mutsaers Van Vugt Van Bommel Van Beurden Möller Van Vugt Möller 23 59 De Jong 40 72 De Ruyter Jr. 31 72 G. Brok 40 87 Van Vugt 31 87 de Jong 40 71 Van Bommel 39 71 Van Beurden 40 79 Mutsaers 18 79 Van Bommel 40 62 H. d. Ruyter Jr. 18 62 De einduitslag: De Jong 6 12 5 Van Bommel 5 10 6 H. d. Ruyter Jr. 5 10 5 P. v. Beurden 4 8 5 G. Brok 3 6 6 van Vugt 3 6*5 H. Möller 2 4 5 C. Mutsaers 0 0 5 2 3 4 4 3 4 3 4 4 3 3 4 2 4 5 2 3 4 3 2 6 4 5 3 5 3 Beproefde hulp bij verkoudheid voorva der, Moeder en kind Hoogste persoonlijk gemiddelde Van Vugt 0.676. Dinsdagavond had de prijsuit reiking plaats. Hierbij werd het woord gevoerd door de heren Uitendaal en Paulisma, resp. voor zitter en secretaris van het gewest Zuid-West van de Ned. Biljart bond. Namens de N.B.B. bood de heer Uitendaal aan de winnaar dte heer de Jong uit Tilburg een me daille aan. Kees de Ruyter sprak nog na mens de organiserende vereniging Excelsior en overhandigde aan de nieuwe kampioen 3-banden van Noord-Brabant een fraaie beker. «ftelala. Gewestelijke Kampioenschappen. In Breda C. Smit (onze Drstrictskampioen) 2e klasse. In Tilburg F. v. d. Gouw en J. Groenendaal, 4e klasse. Enkele weken geleden werden de gewestelijke biljartkampioen schappen in Breda voortgezet van de 2e klas libre. C. Smit en R. v. Dinteren waren hier de afgevaar digden van district „De Lang straat." C. Smit stond na de eerste dag als 3e geklasseerd, nadat hij in de laatste avondpartij de best geklas seerde Heijermans met een gem. van 5.(tevens het hoogste) had geslagen. R. v. Dinteren kon in dit waar biljartpaleis niet op gang komen en moest reeds 3 verloren partijen laten noteren. De tweede dag begon onze fa voriet C. Smit net al te best en 't anfortuin speelde hem danig par ten. Hij verloor dan ook van K. Paulusma, de gewestelijke secr. In zijn 2e partij herstelde hij zich Drachtig en liet Vennix uit Til Durg ver achter. Zijn laatste partij was tegen de kampioen v. Schaik uit Breda, en ook nu weer werd het ivoor onfortuinlijk gedirigeerd waar htet juist niet zijn moest.. R. v. Dinteren ging het 's Zon dags weer niet en alleen zijn laat ste partij wist hij tot een over winning te brc„gen. Ook bij deze twee bleken deze finales weer goed in de smaak te vallen. Werkelijk Langstraatste biljar ters, dat zullen jullie meemaken, maar dan nog met meer animo en meer vuur onder het vaandel van de N.B.B. strijden. Iedereen moet die gelegenheid krijgen. 0.349 In Tilburg waren onze afge- 0.388 vaardigden niet minder enthousi- 0.571 ast. De organisatie was hier zo 0.300 perfect mogelijk en de kosten weer 0.493 tot het geringste gehouden. De 0.432 secr. v. Bladel heeft eer van zijn 0.521 hard werken gehad. Iedere büjar- 0.337 ter was hier ten volle tevreden 0.521 over deze amusante en toch span 0.325 nende dagen. 0.487 F- de Gouw, van de Korenbeurs 0.463 uit Waalwijk wist het tot de 5e 0.373 plaats te brengen en met teen 0.330 beetje meer geluk was hij no. 3 0.676 geëindigd. Jan Groenendaal bracht 0.388 het tot de 6e plaats, die in zo'n 0.555 sterke bezetting niet onderschat 0.430 moet worden. 0.458 Ook deze twee waren vol lof 0.356 en enthousiasme over de gewes- 0.563 telijke kampioenschappen. 0.549 ziet het dus biljarters, overal 0.506 voldoening, overal enthousiasme, 0.240 overal N.B.B. aanwinst. 0.645 Deze week gaan er weer twe'e 0.290 weg. n.l. W. Soeterboek en H. Snoeren en wel naar Rijen alwaar in café Tivoli de hoofdklas libre wordt verspeeld. De Wedstrijdleider. WIELRENNEN. BERNDIJK. Wielerclub Kaatsheuvel. Programma voor a.s. Zondag. De koers in Nuland op 18 Mei ging niet door. Zaterdag 20 Mei starten alle renners in het Kaag- se Sportpark te Breda. De nieu welingen om 2 uur en de amateurs om 3 uur. Zondag 21 Mei wordt de ronde van Veghel verreden. Bij de nieu welingen starten Fitters, v. Hoorn en P. v. d. Ven en bij de ama teurs Snoeren en Damen. BIEDT ZICH AANi voor winkel, of winkol on kantoor. Brieven onder No. 3292 Bureau van dit blad. Cedurende de a,s. KERMISDAGEN TE DRUNEN op 21 - 28 en 29 Mei speelt bij A. v. d. VEER GEZELLIG ZITJE. PRIMA CONSUMPTIE. Beleefd «anbevelend. 0.480 0.554 0.477 0.416 0.433 0.427 0.407 0.352 CONFECTIE- EN MAATATELIERS Minister Loeffstraat 57 b WAALWIJK. Dé bekende „COWA" COSTUUMS in fijn

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 6