Ha.' Onder oons gezeed GEERTRUIDENBERG RAAMSDONK n i|i W 06 't dost 8 at'le 9oed! DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 26 MEI 1950. LET OP DE SPAARPOST met grote prijsvraag UW RODE KRUIS die één dezer dagen IN UW BUS komt! met 20.000 gulden aan prachtige prijzen. X rC W A A L W IJ K ln héél Nederland vooraan! Vlijmen, Mei 1950. es ge mijn vraogt wè ik deenk van de Ronde van Vlijmen, dan lijkent 't er op dè ze wel heel hard gereejen hebben. Jao Wil lem. waarechtig, want de zucht konde half in de week nog in kraant vuulen. Zelfs in Den Echo van Vrijdags naoderhaand zaat er nog 'n bietje van in. Zodoen de zoude zo zeggen dè er nao de Ronde van Vlijmen nog har der gereeje is es op de n dag zelf. 'c Centraol Comité ging 'm aon t rijen, omdè ze 'm stiekem mee lieten rijen. De ouden van dao- gen wieren daordeur op de fiets geholpen en zoès 't bij alle hard- rijerij gao vielen er natuurlek ook brokken op te ruimen. En daor ree m 't Comité Ronde van Vlij men wir over. Es ik nou goed ben ingelicht, dan komt al dieë weind van een man. En die hee helemaol nie gereejen. Alleen mer n bietje te hard van staopel ge lopen. Mer affijn, 't is wir veur- bij en aongezien er flink gereejen is en gin dooi zijn gevallen, zul len we heel de zaok mer es goed geslaogd beschouwen. Neeje Willem, net zo ge zegt, oonze geminteraod schijnt nie erg op de Bokhovense haoven en in dustrieën gesteld te zijn. Waor- om eigenlijk nie Jao, volgens de veurzitter willen ze zo mer nie gaon torpederen. Mer ik deenk daor eerlijk gezeed 't mijne van. Ze zeggen nou dè ze nie „willen" torpederen, mer ik maok me sterk dè ze 't nie „kunnen". Want in d n oorlog deenen ze die sche pen ok torpederen, mer waor moet oons geminte zu'n installa tie vandaon haolen En dè enkel en alleen veur Bokhoven is trouwens toch de moeite nie werd. Dan zou 't kalf wel es duurder kunnen zijn dan de koei... Wè staode nou te laachen, Wil lem Is 't dan zo gek wè ik nou aon 't verkondigen zij O, is dè aanders torpederen wè ze in de geminteraod bedoelen Zo, zo, dus nie zoès 'n schip laoten zin ken. Jao, de moette allemaol mèr snappen. Eerlijk gezeed wies ik nie i beter of ze wouen 't nie tor pederen of in oorlogstaol nie tot zinken brengen. Mèr nou begin ik 't te begrijpen. Ze willen er gin schuld aon hebben dè 'n ge minte d'r eigen zelfstandighéd kwijt raokt. Jao, zo ziede toch al wir dè we nog mèr lompe meen- sen zijn, Willem. Dè we zoiets nog nie direct snappen. Mer alla, we léven nog en 't is mèr goed dè er meensen mee meer verstand es wij in de geminteraod zitten, wan aanders zag 't er beroerd uit. Hedde gij er ook iets van ge- heurd dè we nou dan 'n bios coop zalle krijgen Volgens dè Kis van de week tegen me zee, is 't er nou deur en zal ze aon- besteed worren. Jao, zo gaon we stillekes aon veuruit, dè ziede wel. Ge moet nou eenmaol mee de tijd mee, daor is niks aon te doen. Trouwens, oons durp maag op dè gebied d'r eige wel is 'n ■E" bietje uit derre n aauwe sleur uittrekken, dunkt me zo. Mèr van d'n aandere kaant moeten ze wir 'n bietje aawerwets blijven. Wè ik daor mee bedoel, Willem Kort en bondig ditdè èn de aaw lui èn de jeugd de grenzen zo moeten gaon verleggen dè ze terechte komen in 1938. De grens die er toen was tussen ka tholiek en neutraol. In twaolf jaor is dè veul verwaoterd. Dè hee d'n oorlog meegebrocht. Mer nou moeten we es de donder wir in de aaw stellingen terug. De stellingen van de katholieke op voeding in onderwijs, sport, ont spanning, lectuur en noem mèr op. Want onder oons gezeed, is dè om 't behaawen wè we deur de jaoren mee hard vechten ge wonnen hebben, hard nodig. Tot de volgende keer, mee de groe ten van HANNES. p., Ie prijs met lof van de jury. Gem. Koor Apollo 303 p. Ie pr. Zandvoorts Gem. Koor 305Yz p. Ie prijs. Gem. Koor Zang en Vriendschap, Hank 287 p. 2e prijs. Dameskoor Oefening en Ontspanning, Meeuwen 310 p. Ie prijs. Harmonie Oranjevaan, Fijnaart 328 p. Ie prijs. Gem. Koor Harmonie, Capelle a.d. IJssel 38TYi p. Ie prijs met lof van de jury. Dameskoor Zang- lust, Ridderkerk 328p. Ie pr. Gem. Koor Excelsior, Dongen, 330Yi p. Ie prijs. Gem. Koor Hallelujah 's-Gravenmoer 301 p. Ie prijs. Gem. Koor Excelsior, Giessen 319 p. Ie prijs. Gem. koor Elthato, Ooltgensplaat 357 p. Ie prijs. Dubbelmannenkwartet Con Amore, Geertruidenberg 308 p. Ie prijs. Gem. Koor Door Een dracht Groot, Strijen 37\Yi p. Ie prijs met lof der jury. Gem. koor Crescendo, Heinenoord 387 p. Ie prijs en Utrechtse Orkest- vereniging Amicitia 332 p. Ie pr. De jury bestaande uit de heren Coljee, Gevers en de Vaal kende de directeursprijzen van Zaterdag toe aan de heer G. Kruithof, diri gent van de vereniging Crescendo, Heinenoord, aan de heer L. A. de Smit, dirigent van het gemengd koor D.E.G. Strijen en aan de heer A. v. d. Pijl, dirigent van het orkest Amicitia Utrecht. Donderdag werden de direc teursprijzen toegekend aan de heer Ch. v. Beek, dirigent van het ge mengd koor Harmonie Capell'e a. d. IJssel, aan de heer J. M. v. d. Berghe, dirigent van de harmonie Oranjevaan Fijnaart en aan de heer P. H. v. Rijswijk dirigent van het gemengd koor Onderling Ge noegen Andel. Zaterdagavond sloot de heer v. d. Broek dit concours met woorden van dank aan allen die tot het doen slagen van dit con cours medewerkten. Speciaal dankte hij burgemeester Couwen- berg, de firma Jac. v. d. Broek, N.V. Ruijtenberg en de firma J. Boezer en Zoon. Benoemd. Tot ambtenaar in vaste dienst bij het Nederlandse Consulaat te Frankfort a. M. is onlangs be noemd onze plaatsgenoot de heer M. v. d. Born. GEMEENTERAAD. Openbare vergadering van de raad der gemeente Geertruiden berg op Woensdag 31 Mei 1950, des avonds half acht (7.30 uur) in het gemeentehuis alhier. Te behandelen zaken 1. Vaststelling herziening uit breidingsplan in hoofdzaak. 2. Aanvraag van het bestuur der R.K. Meisjesschool tot het beschikbaar stellen van gelden voor uitbreiding van het school gebouw. 3. Voorstel tot wijziging van de Algemene Politieverordening. 4. Ingekomen stukken. 5. Reclame hondenbelasting. WATERSPORT. Door de watersportvereniging Poseidon te Tilburg wordt met de a.s. Pinksterdagen een kano tocht door de Biesbosch gemaakt. Zaterdag starten zij te Tilburg en brengen de nacht van Zater dag op Zondag in tenten te Geertruidenberg door om 's mor gens vroeg weer te vertrekken dwars door de Biesbosch naar Gorinchem om daar de Zeilwed strijden te bezoeken. Op het Zaterdag j.l. te Waspik gehouden zang- en mu ziekconcours behaalde het dub belmannenkwartet „Con Amore" o.l.v. de heer A. M. Faro de eerste prijs in de derde afdeling. Gezien het korte bestaan van dit gezelschap is het een mooi re sultaat. i - Met trots kon de postdui venvereniging „De gevleugelde Vrienden" aan het bestuur van het Wit-Gele Kruis alhier de somma van 230,— afdragen, als opbrengst van de gehouden t.b.c. duivenvlucht. Het bestuur van het Wit-Gele Kruis dankt de duivenvereniging voor hun actie, en de gulle ge vers van de prijzen en wenst de duivenvereniging verder veel suc ces toe. Zondag speelde Right-oh I de eerste degradatie-wedstrijd en wel tegen de sportvereniging 1932 uit 's-Hertogenbosch. De eindstand was 33 onder protest van Right-oh, daar het laatste doelpunt, door de gasten ge scoord, in buitenspelpositie werd ingeschoten, terwijl door de grensjagers daarop was geapel- leerd. Het Oranje-Comité heeft het plan opgevat om alle tijdens de Koninginnedag genomen fo to's te exposeren. Meerdere ama teurfotografen, die van de kin- der-optocht enz. kiekjes gemaakt hebben, hebben deze reeds aan de voorzitter van het oranje comité ter hand gesteld. Het ligt in de bedoeling om later deze collectie naar de oudheidkamer over te brengen. WIELRENNEN. Ifi het Haagse Sportpark wist onze dorpsgenoot P. Emmen een mooi succes te boeken. Bij de nieuwelingen wist hij als no. 1 te eindigen. CONTACTDAG. De contactdag te R'veer, geor ganiseerd door de K.J.M.V. afd. St. Louis, behoort weer tot het verleden. Dczé werd gehouden op Zondag 21 Mei. Na de bijeen komst in Hotel de Witte Leeuw werd te 12 uur een gezamenlijke tocht gemaakt door de Biesbosch met een pleizierboot. Een 250 personen namen er aan deel. Uit alle delen van het land waren de verenigingen of afgevaardig den der Jonge Middenstand hier bijeen gekomen. Noemen wij o.a. G'berg, Dongen, Kaatsheuvel, Tilburg, Breda. Ook Kerkrade, Utrech,, Zwolle, Hilversum e.a. waren vertegenwoordigd om con tact op te nemen met elkaar. Er werd genoten van de prachtige natuur, in dit grote onvolprezen land van griend en biezen. Jam mer genoeg kon men niet geheel in de Biesbosch komen vanwege de lage waterstand. Te 6 uur werd aan de gasten in verschil lende zalen een koffietafel aan geboden, die na zo'n tocht alle eer werd aangedaan. De avond werd voortgezet in Huis ten Deijl en te 12 uur besloten. Zeer zeker heeft deze contact dag vele Middenstanders nader tot elkaar gebracht, wat zijn vruchten kan voortbrengen in de naaste toekomst. De Jonge Middenstand kan met groot succes terugblikken op de ze in alle opzichten geslaagde dag. PROGRAMMA VOOR 29 MEI (2e Pinksterdag). Kampioenschap van Nederland. MauritsHeerenveen Ensched. BoysLimburgia le Klasse Zuid I De BaronieKerkrade van Zuid II ChevremontStandaard Promotie 3e klasse S.C.B.Schijndel DongenConcordia S.V.D. Promotie 4e klasse HaarsteegOSS Ons ViosB.redania R.W.B.—T.A.C. Promotie Res. 3e klasse O. J.C. 2Kolping 2 W.S.C. 2—Woensel 2 K.N.V.B.-BEKER. U.V.V.Wageningen E.D.O.—P.S.V. SneekLa Première LONGAExcelsior HaarlemHeracles HengeloBleijerheide D.H.C.—H.B.C. JulianaBaarn VOETBAL. 3e klas B. S.C.B. 24 14 7 3 35 O.J.C. 24 15 5 4 35 O.D.C. 24 14 4 6 32 St. M. gestel 21 11 7 2 29 Best Vooruit 22 9 6 7 24 Baardwijk 21 10 3 8 23 U.D.I. 21 8 4 9 20 Blauw-geel 22 6 5 11 17 W.S.C. 21 7 3 11 17 Boxtel 21 6 4 11 16 Haarsteeg 22 3 4 15 10 Uno Animo 21 2 2 17 6 Res. 2e klas B. B.V.V. 3 18 15 1 2 31 Cone. SVD 2 18 13 2 3 28 T.O.P. 2 18 13 2 3 28 Wilhelmina 2 18 7 6 5 20 D.E.S.K. 2 18 8 2 8 18 St. M.gestel 2 18 6 2 10 14 Taxandria 2 18 5 4 9 14 O.S.S. 2 18 5 3 10 13 O.J.C. 2 18 5 0 13 10 W.S.C. 2 18 1 2 15 4 Res. 3e klas B. S.E.T. 2 16 9 4 3 22 R.K.C. 2 15 9 4 2 22 M.O.C. 2 16 4 7 5 15 Willem II 4 16 6 3 7 15 R.W.B. 2 15 0 4 11 4 4e klas D. R.W.B. 20 16 1 3 33 R.K.D.V.C. 20 12 5 3 29 R.K.F.S.V. 20 10 4 6 24 Broekhoven 20 10 4 6 24 V.O.A.B. 20 9 4 7 22 Veerse B. 20 9 3 8 21 Raamsdonk 19 7 3 9 17 Heusden 20 6 4 10 16 Waspik 19 5 4 9 14 W.S.J. 20 3 5 12 11 Right Oh 20 3 1 16 7 R.W.B.T.A.C. A.s. Maandag (2e Pinksterdag) krijgt R.W.B. visite van de Til- burgse vierde klas kampioen T. A. C. Deze ontmoeting is er een voor de thuisclub van er op of er on der. Door de nederlaag van j.l. Zondag tegen Bredania mag er door R.W.B. in de komende pro motiewedstrijden persé geen enkele veer meer gelaten worden, willen zij nog in aanmerking komen voor een plaats in de derde klas. Op papier lijkt dit een niet te vol brengen opgave, doch wij zijn er van overtuigd dat het nog kan RWB-ers, wanneer er in de res terende wedstrijden vanaf het be gin met volledige overgave wordt gespeeld en door iedereen. Zeker, jullie waren in de twee reeds gespeelde wedstrijden zicht baar de meerdere van je tegen standers; dat ondanks dit toch de punten gedeeld en en Zondag j.l. afgestaan moesten worden, is in hoofdzaak te wijten aan het feit, dat, vooral in het begin der wed strijden de nodige vechtlust ont brak, vooral de voorhoede toonde hier veel te weinig doorzettings vermogen. Hoe hebben jullie in dé compe titie niet voor de meeste successen moeten vechten; waarom toen wel? Heus, jullie wilden toen kam pioen worden en werden het dan ook, verreweg verdiend. Nu hebben we dan inmiddels twee promotiewedstrijden gespeeld met als resultaat 1 winstpunt; slechts een pover resultaat. Had dat niet anders en beter gekund? Zeker, jongens, het zou anders en beter zijn gegaan, wanneer er ge speeld zou zijn als in de wed strijden tegen Drunen, Veerse Boys en zovele andere in het af gelopen seizoen. Gedane zaken nem,en nu een maal geen keer, maar nogmaals lui, het is nog niet te laat. Jullie beginnen a.s. Maandag tegen T. A. C. vanaf de eerste tot de laat ste minuut te strijden met alle en ergie die je bezit. Geef je tegen stander geen kans, maar probeer hen steeds iets voor te zijn, dan A zijn wij er zeker van dat er ge wonnen zal worden. In deze pro motiewedstrijden wordt steeds iets meer dan het normale van de spe lers gevraagd. Niet alleen van de tegenstanders, maar ook van jul lie, R.W.B.-ers. R.W.B. 2 treedt a.s. Zaterdag avond om 6.30 uur in het strijd perk tegen Roosendaal 2 in Roo sendaal dit voor plaats in de re serve 3e klas. Ook van jullie ver wachten wij succes. VLIJMENSE BOYS. De Boys zijn heden weer be gonnen met de zomertraining. Drie elftallen nemen daaraan deel. Alle elftallen hebben een afzonderlijke trainer. De Boys zijn deze zomer aan gewezen voor het spelen van uitwedstrijden, in verband met 't in orde maken van het terrein, wat heden is geschied. Op 11 Juni zal worden deel genomen aan een grote serie wedstrijd in Oisterwijk. KORFBAL. DES—ZIGO 0—4. De wedstrijd die Zondag in het Sportpark gespeeld is, was een spannende wedstrijd waarbij de 2 partijen sterk tegen elkaar opwogen, maar waarbij het geluk bij de te genpartij lag. Voor de rust ging het spel regelmatig op en neer, waar bij 't ZIGO gelukte een doel punt te maken. Dé DES-ers verrichtten ook goed werk en de bal rolde reeds voor de vierde maal door de mand, doch jammer genoeg waren ze alle vier gehinderd. Na de rust kwam DES weer spoedig in de aanval, maar kreeg de kans niet om vrij te schieten; wel gingen er weel een paar gehinderd door de mand. De ZIGO-luidjes had den meer geluk, want kort na de hervatting werd het 2e doelpunt gescoord. Verwisse ling van vak bracht voor on ze dames evenmin geluk. De invalsters waren natuurlijk niet op elkaar ingespeeld en het was moeilijk voor hen zó met de bal te spelen dat hij in de korf gedeponeerd kon worden. ZIGO scoorde voor de 3e maal een winnend doel punt; de stand was nu 30 in het voordeel van ZIGO. De ZIGO-luidjes die de 5-1 nederlaag tegen U.K.C. moes ten inhalen, zetten alles op alles. Daar ons 12-tal niet volle dig was wegens ziekte van enkele speelsters die tot ons voltallig 12-tal behoren, za gen de tegenstandsters karrs om no. 4 in de mand te plaat sen. Door verwisseling van vak kregen de verdedigsters nog kans om aan te vallen, doch ook zij slaagden er niet in te scoren. Kort na de 2e verwisseling van vak floot de scheidsrechter het einde. DUIVENSPORT. VLIJMEN. POSTDUIVENVERENIGING „DE ZWALUW". Zondag wordt er een wed vlucht gehouden vanuit Pont St. Maxence, Frankrijk. Op deze vlucht worden een groot aantal duiven verwacht. Inkorven Vrij dag tot half negen. Allen op tijd present NIEUWKUIJK. Zondag j.l. hield de postdui venvereniging „De Gevleugelde Vrienden" een wedvlucht vanuit Dourdan, 418 km. De uitslag was als volgt G. van Wijk 1, 3 W. van Son 2, 4 A. Samuels 5, 12 M. Kok 6 A. van der Aa 7, 8 H. Brok 9 W. Schelle 10, 11 A. Elshout 13 J. van der Aa 14. CAPELLE. P.V. „DE LUCHTVAART". Uitslag prijsvlucht Corbeille op Zondag 14 Mei Als U geen SPAARPOST meer heeft, vraag er dan één aan bij het HOOFD BESTUUR van het Neder landse Rode Kruis in Den Haagl A. Klootwijk 1, 8, 11, 18, 33 J. Nieuwenhuizen 2, 9, 14, 20 J. de Meter 3, 6, 22 B. Pols 4, 16, 21 H. Vos 5, 7, 10 31 St. van Peer 12, 13, 27 C. Smits 15, 17, 28 J van Doornik 19, 26, 29 H. Verduin 23 P. Nieu wenhuizen 24 5 J- van Drongelen 25 C. van der Schans 30W. Versteeg 32 Uitslag Neufvilles 14 Mei C. Groeneveld 1, 13, 18; P. Nieuwenhuizen 2, 16W. Ha- verhals 3H. van Campen 4, 14, 15; G, Treffers 5, 6; B. Pols 7; A. Blom 8, 9, 11, 17; St. van Peer 10 H. Vos 12. Op een schone Meimaandmiddag Kleedde ik me netjes aan, Met 't doel om heel gezellig Naar het Wandelpark te gaan. 'k Had gehoord en had gelezen Dat d'opening was geschied, 't Heerlijke weer lokte naar buiten, Riep ons toe: „mens geniet 'k Wandelde dus door de van Coothstraat En door de Burgemeester Moonenlaan, 'k Bleef voor de verzets-uitbeelding Peinzend, vol gedachten staan. 'k Dacht terug aan al die tijden, Aan Burgemeester Moonen's werkzaamheid, Aan zijn edel leven en zijn streven, Steeds aan Waalwijks bloei gewijd. Immer voorwaarts was zijn streven, Huizen, Waalwijks Centrum, Raadhuisplein, In de vrijheid van zijn leven Moest zo het bittere einde zijn: Als een held is hij gestorven, Moedig tot het laatste schot, Heeft zich onvergankelijke roem verworven, Maar geniet thans zijn loon bij God Ik stapte verder, weinig schreden, Door de nieuwe ingangs-poort Betrad ik het blijde heden, 't Was verrukkelijk op mijn woord. Bomen, groen en wandelpaden 't Lokte aan voor groot en klein, Eendjes voeren, pootje baden, O, hoe heerlijk kind te zijn. Ook de grijsheid zag 'k genieten, Allen waren blij van zin, Wat een aanwinst voor Groot-Waalwijk, Waalwijk treedt een nieuwe toekomst in. Met zijn straten en zijn aanbouw En thans het Wandelpark een pracht, Wordt zij een sieraad voor de Langstraat, Waar haar een schone toekomst wacht. 'k Eer de bestuurders van Groot-Waalwijk En zijn leider: Burgemeester Mr. Lambooy, En wij roemen blij van zinnen, O, wat is ons Waalwijk mooi. (Ingezonden). H. S. Uitslag St. Quentin 18 Mei C. Groeneveld 1, 9, 21 H. van Campen 2, 12 G. Rosen- brand 3 A. Klootwijk 4, 8 H. Verduin 5, 16 St. van Peer 6, 10, 11; P. Nieuwenhuizen 7, 17 J. van Doornik 13 B. Pols 14 J. v. Drongelen 15 Kra mer 18 J. v. Raamsdonk 19 J. Nieuwenhuizen 20. Uitslag Dourdan 21 Mei: St. van Peer 1, 6; H. Vos 2, 8, 19 A. Klootwijk 3, 9, 10, 11, 20, 21 G. Treffers 4, 16; H Verduin 5 A. Spierings 7 J. v. Raamsdonk 12, 15 J. de Meter 13, 14, 24 P. Nieuwen huizen 17 J. Nieuwenhuizen 18, 22, 23. WASPIK. De uitslag van de vlucht van uit Dourdan van de duivenver. de Reisduif is als volgt: M. Timmers 1, 3, 16; Fr. Roo- vers 2; A. Verduijn 4, 6; Fr. v. d. Mosselaar 5, 9; J. v. Onzenoort 7; G. v. d. Broek 8, 33; B. Verduijn 10, 21; G. v. d. Broek 11, 12; J. van Tilborgh 13, 18, 41; J. van Dongen 14, 32; J. Smits 17; S. Selders 19; C. Rekkers 20; J. Tim mers 22, 25; W. Donks 24; P. Roos 26; C. A. Verschuren 27, 43; P. de Graauw 28, 35, 39, 40; Th. v. Dongen 29, 31, 33, 42; L. Smits 36; H. Smits 34 en M. J. v. Dongen 37. BERNDIJK. Uitslagen van de Junioren-dui- venvereniging De Vrolijke Vlie gers. Zondag 14 Mei vanuit Cor- beil waren de prijswinnaars 1 Th. v. Wanrooy 2 L. Don ders 3 W. Emmers 4 M. v. d. Linden 5 L. v. Dongen. Donderdag 18 Mei, een wed vlucht vanuit St. Quentin waren de namen der prijswinnaars als volgt1 H. v. Gorp 2, 3, 7 L. Donders4, 8 F. Dingemans 5 W. v. Os 6 W. Emmers. Zondag 21 Mei een wedvlucht vanuit Dourdan, werden de prij zen als volgt behaald 1, 3 L. v. d. Linden 2 Th. v. Wanrooy 4 L. Donders 5 W. v. Os. RONDE VAN NEDERLAND. De eerste dag van de Ron de van Nederland, van Am sterdam naar Appingedam, is een Belgische overwinning geworden: Emile Vander ker ken uit Dixmuiden kreeg het eerst de Oranjetrui. En daar na kwam er nog geen Neder lander, nee, eerst in totaal 9 Belgen en pas de tiende was een Nederlander: Henk de Hoog. 's Morgens had in Amster dam burgemeester d'Ailly het startschot gelost en daarop reed de karavaan weg: naar Zaandam, over de Afsluitdijk, door Friesland en Groningen, naar Appingedam. Alles in onophoudelijke regen. Lang bleef het hele peleton bijeen, een enkele voortijdige uit looppoging, die toch niets op leverde, daargelaten. Maar tenslotte waagde het de Belg Vanderkerken, één van de vele namen, en hij trok weg. Het resultaat was een voor sprong van van driekwart mi nuut op nummer twee. Hij had over de 265 km. 7 uur, 12 min. en 44 sec. gedaan. De tweede etappe, die gis teren gereden werd, ging van Appingedam jiaar Apeldoorn, vandaag de derde etappe van Apeldoorn naar Geleen, Za terdag van Geleen naar Baar-

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 6