RMMSDONKSVEER KAATSHEUVEL De eerste Kermisdag. VAN BOXTEL! 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 10 JULI 1950 OTiiroiêmeiromns Millioenen dames SUCCESSEN VOOR O.W.S. EN „KUNST EN KRACHT". Bevorderd van klas IVa naar Va: A. Buyckx en A. Dupont te Waalwijk. F. Mimpen te Dru- nen. G. Gielis te Heusden. G. de Jong, E. Verschuren en J. v. Wanrooy te Loon op Zand. C. de Kroon te Made. L. de Gruyter te St. Mich. Gestel. Niet bevorderd: 1. Bevorderd van klas IVb naar V b: J. v. d. Elshout, A. Klerkx, H. de Munnilc, D. de Rooy, L. v. Roy en W. Veltman te Waalwijk. J. Mallens en V. Wooning te Loon op Zand. J. de Gruyter te St. Michiels- Gestel. Niet bevorderd: 7. UITSLAG OVERGANGS EXAMENS R.K. M M S. WAALWIJK. Bevorderd van klas I naar II: Toor Baars, Corry Dumou- Jin, Erica Jacobs, Mery de Jong, Riet Kleijberg, Jopie v. d. Pol, Lies Pulles, Emmy v. d. Straeten en Corry Thijs- sen te Waalwijk. Truus Hem- nenius te Drunen. Tiny de Rooy te Vrijhoeve-Capelle. Niet bevorderd: 2. j.l. slaagden te voor het Mulo Bevorderd van klas III: II naar Guus Lambooy, Hanny v. d. Loo, Willy v. Mierlo, Ankie Vermeer, Mia v. Vliet en Ria v. Wees te Waalwijk. Adri Pijnenborg te Drunen. Els Mallens te Loon op Zand. Lied v. Evex-dingen en Betsie de Fijter te Eethen. Annie Maas te Waspik. Niet bevorderd: 1. Bevorderd van klas III naar IV: Veva Charpentier, Francien v. Drunen, Sju v. Gurp, Hen- ny Hopstaken, Noor Lambooy (met lof), Bernadet Maas, Jo ke v. Mierlo, Annie de Mun- nik, Sjaan Schoondermark, Annie Vermeer en Hanny de Vries te Waalwijk. Phemie Bellaard te Geertruidenberg. Riet Kamp te Raamsdonk. Niet bevorderd: 2. Bevorderd van klas IV naar V: Willy Barkel, Jo Beerens, Miek Chai-pentier, Henriëtte Dirks, Ineke Dirks, Pam de Greeff, Bep Kool, Annie v. Mierlo, Minie Tausch en Ber- die Vermeer te Waalwijk. Sjaantje Smit te Sprang-Ca- pelle. Sjaan van Gerwen tp Waspik. Niet bevorderd: geen. Her-examen: 1. NUTS U.L.O.-SCHOOL WAALWIJK. Zaterdag Eindhoven A-diploma: Laurens v. d. Hoeven te Vrijhoeve-Capelle, Riki Kra mer te Waalwijk, Marinus v. d. Schans te Sprang en Christ Veltman te Drunen. Dit jaar 100% geslaagd met goede cijfers. De overgang kon aan de Nuts U.L.O.-school in alle klassen zonder tranen vergie ten plaats vinden. Allen wer den bevorderd, behalve één, die langdurig ziek geweest is. Voor het Mulo B-diplom^ slaagden te Eindhoven: Ber- tus v. Beek te Vrijh.-Capelle en Teun Dalmaijer te Waal wijk. Beiden werden opgeleid door de heer Goudberg. Hoofd der Nuts U.L.O.-School alhier. PRACHTIG SUCCES. Bij de gehouden Staats examen voor muziek op 7 Ju li j.l. te 's-Gravenhage, be haalde de jonge Alt-zangeres Mej. Antoinette Blom alhier, naast het reeds eerder behaal de theoretische en paedago- gisch examen, nu het prac- tisch solisten-diploma met bij zondere aantekening voor haar buitengewone solistische eigenschappen en fijne nuan ces van stem. Zij genoot haar opleiding bij Mevr. Dresden-Dokut te Scheveningen. In de jury had den o.a. zitting: Eduard van Beijnum en Sem Dresden. Wij wensen deze begaafde soliste van harte geluk met dit prachtige resultaat. en koorleden hebben uitge staan. De dames, nu die hadden hun zome,r toiletjes aan. Dit blijkbaar bedenkend trokken verschillende heren-luiste raars de overlast van hun jasje maar Uit.. Wat men ech ter staande in conspectu po- piili, zich bezwaarlijk kan veroorloven. Misschien kan er een vol gende keer een afspraak ge maakt worden Bij dit alles kwam nog, dat het soms erg moeilijk was. Overigens was ér begrijpe- pelijkerwijs geen gebrek aan succes. Met zo'n temperatuur is dat natuurlijk dubbel har telijk gegund. De plechtigheid kwam met het kerkkoor uit „Cavalleria Rusticanaeen waardig be sluit na de zware romantiek van Bellini, Verdi, Gounod en Donizetti. En het dankbaar besluit bracht tenslotte weer de heer v. Loon, dankbaarheid jegens dirigent, solisten, koor, pianist en luisteraars en een tot weerziens bij de viering van het jubileum. Waarbij al len zich aansloten en wij hier nog eens uitdrukkelijk. Van het matinée in de Gil denbond hebben we helaas niet veel meer kunnen horen. Maar gerekend naar de be langstelling, de stemming die er heerste en het laatste op treden van leden van het ge mengd koor o.l.v. de heer G. Duyvelaar dat we net nog wel meemaakten, mogen we wel besluiten dat het ook hier goed en genoeglijk was. Die zangeressen en zangers, zo maar een stuk of 12, waren De Langstraat van de Katho lieke Verkenners. De heer Ra makers is vanaf 1946 commis saris geweest. Er is nog geen opvolger benoemd. EXCURSIE. Vrijdagmorgen om half acht vertrokken de 2e en 4e klas timmeren van de Nijverheids- school voor Waalwijk en Om streken voor 'rx excursie naar Rotterdam, 't Was zeer slecht weer toen we vertrokken, maar 't werd gelukkig beter. We reden over Moerdijk. In Rotterdam zijn we door de voetttunnel gegaan en toen vei-der naar 't Bouwcentrum. Daar hebben we een lezing gehad over hout, waarna we werden rondgeleid door het gebouw, wat zeer leerzaam was. Toen we alles bezichtigd hadden, was het reeds mid dag en hebben we daar een consumptie genuttigd. Daarna zijn we verder ge- gaan om de tentoonsteling Roterdam Ahoy te bezoeken. Daar was heel veel te zien over de scheepvaart, waarvan alles in het klein of in nor male grootte was tentoonge steld. We zagen een haven in het klein, waarin zich scheep jes bevonden, die automatisch werden voortbewogen. Ook zagen we een schip automa tisch in en uit het dok varen. Toen zijn we door de ge bouwen gegaan, waarin alle vakken beoefend werden, tim meren, bankwerken, metse len, schilderen, kleermaken, enz., enz. Vei-volgens zijn we langs de haven gewandeld met z'n vele schepen. We mogen, geloven wij, niet brommen over de eerste kermis dag. Daar was op de eerste plaats dat weer! Het was terg vriendelijk van regen en onweer om nu eens niet midden op de dag de kermis- gangers te komen afkoelen, maar tte wachten tot na twaalven. Nee, wat dat betreft waren de omstan digheden wel gunstig voor een op gewekte stemming. En die heerste er dan ook over al. Honderden vrolijke mensen, de een wat uitgelatener, de ander wat rustiger, hebben zich ver maakt in de vele gtelegenheden, op de kermis of elders. Het was overal druk. Hier meer, daar wat mindter, maar niemand zou kunnen beweren dat het er saai was. Waarom zou het ook? Ge kondt naar een theater, of naar het oerwoud, elders was er gelegenheid om te schommtelen, weer tergens anders stond er een auto voor u klaar, mogelijke wild west-neigingen kon men uitvieren in de schiettent en vissers konden zelfs een visje verschalken op het droge. Wie liever naar hoger sferen ging had een vlitegtuig of een heel lunapark tot zijn beschik king. En dan waren er natuurlijk nog die onmisbare draaimolens, waar de kinderen volop hun be komst konden krijgen. We moeten eerlijk zeggen dat we een besliste voorkeur hebben voor die draai molen op de Markt. Hoe die draait weten wte niet, maar hij ziet ter prachtig uit. Dat is zo iets als de laatste der Mohikanen. Waar komt ge zoveel blinkends en schitterends nog tegen in de te genwoordige gestroomlijnde we reld? Enfin, laten we ook maar met onze tijd meegaan. Hoort er een zweefmolen dan niet meer bij? Die missen wij persoonlijk node. Wte waren ondertussen nog be zig met onze rondgang over de kermis. Voor hen die vermoeid waren van al die spelen waren er in ruime mate hartversterkingen te krijgen, hetzij zoet of zuur, vet of mager en ge kondt het staan- debeens of zittend genieten.Om uw dorst te lessen moest gte een plaatsje veroveren in of voor de café s waar velen zich hadden neergevlijd. Wie de hierboven/ aangeduide rondgang heeft ge maakt, is ongetwijfeld een stuk lichter van gemoed en van por- temonnaie thuisgekomen. k Het was er in iteder geval druk, ur Waalwijk en van buiten Waalwijk, van veraf en dichtbij. Ei- is gtenoten, overvloedig en minder overvloedig, en van wan klanken hebben we niet gehoord. En zo gaan we dan maar door tot en met Zondag. Maak iedere dag eens de route die wij (schriftelijk) gemaakt hebben, dan hebt ge uw tijd niet in ledigheid doorgebracht! Het is alleen te hopen dat da weergoden ons net zo gunstig blij ven als die eerste dag. Van de Bilt zullen we ons maar niet te veel aantrekken, want ofwel ze zijn daar van stretek ofwel het ligt aan het weer. Dat komt ove rigens op het zelfde neer. OPBRENGST COLLECTE. De opbrengst van de collec te voor de Ouden van Dagen, 1.1. Zaterdagmiddag gehouden, heeft opgebracht 552.75. 1860—1950 FEESTELIJK KERMIS-MATINEE Gisteren, negentig jaar ge leden, is ze geboren, de Lie dertafel „Oefening en Ver maak" en het trof dat ze juist op haar 90ste verjaardag haar traditionele Kermis-matinée gaf. Het programma bestond uit nummers, die ze bij haar geboorte haast allemaal uit gevoerd zou kunnen hebben. Er was dus zo'n beetje feeststemming in „Musis Sa- ci um dat natuui'lijk weer overvol was. En ondanks de maatx-egelen die genomen wa ren moesten er toch nog ve len teleurgesteld worden 't wordt onder de hand zielig. Een bewijs, dat het Bel Canto zich nog steeds in een grote populariteit mag vei'heugen. Dat de Liedertafel dit mag, spreekt wel vanzelf. Al met al begon het gezel lig, verliep 't vlot en schrik kelijk warm en eindigde het plechtig en dankbaar. Die ge zelligheid kwam van de ver siering met bloemen en plan ten, belangeloos door de Fa. Van Dongen aangebracht, dat groeiende koor op het steeds krimpende podium en de toe spraak van de voorzitter, de heer M. van Loon. Die heette de aanwezigen welkom, vooral de burgemeester met het ge meentebestuur en het hoofd bestuur, die door hun belang stelling luister bijzetten aan dit concert. Hij wees op de traditie, die de Liedertafel ge durende haar negentig-jarig bestaan heeft geschapen en kon niet nalaten de dames 'n complimentje te brengen voor hun charmante verschijnin gen. Nu, daar kon niemand iets tegen in brengen. En de vlotheid we merk ten op, dat om 12.07 uur arde eerste woorden waren gespro ken, er was geen pauze en de afwerking was haast non stop. De rest van de vlotheid kwam deze keer op de eerste plaats toe a. d. solisten, wier aantal was uitgegroeid tot ze ven. te weten, met l'honneur aux dames Nel Dupont, Jet- tie de Kort. Lenie Blom, P. Dingelhof, H. Vesters, L. van Oudheusden en M. Hessel- berth. Van twee dames en drie heren behoeven we u niets meer te vertellen, van een heer kunnen we niet veel zeggen en de overschietende dame was blijkbaar nog niet helemaal op haar gemak. Geen wonder ook, met zo'n koor achter je Wat de so listen betreft dus, di? hebben zich zoals gewoonlijk van hun beste kant laten kennen en merken we op, dat we het koor, speciaal het mannen koor, wel eens beter menen gehoord te hebben, dan ko men we op de volgende fac tor. Mens, wat was het warm. We hebben ons erg rustig ge houden en toch hebben we in 't zweet onzes aanschijns moe ten luisteren. Hoef je niet te vragen, wat dirigent, pianist CdihP"" Leg een wisje Icliil. Het ver- 1 plicht U tot niets. Vê 'n Klein apparaat - 'n grote spaarpot I Van buiten kunt U onmogelük zien wat een wonder van be sparing de HOOVER ELECTRISCHE WASMACHINE is. Wij willen daarom de Hoover een was voor U laten doen. U ziet dan hoe weinig tijd en geld Uw gehele wekelijkse was kost en hoe gemakkelijk zij wordt gedaan. U draait aan de wringer - een nieuw wonder Dan begrijpt U pas, dat dui zenden huisvrouwen wèg zün van de Hoover. Geef ons een telefoontje N.V. Handelsmaatschappij Raadhstr. 1 TILBURG Tel. 4941 een verrassing in de gauwig heid. Verder was de zaal fleu rig aangekleed, het toneel werd helemaal ingenomen door een machtig orgel dat zonder inzinking zijn best deedja, het zal de lief hebbers daar best bevallen van de week. Laten het weer en wij door gaan zoals we begonnen zijn, dan zal het waarachtig wel gaan. JAN VAN OSTADE NAAR WAALWIJK. Naar wij vernemen is de Buurtvereniging „de Sticht" er in geslaagd het bekende Brabantse gezelschap van Jan van Ostade voor één van de kermis-avonden te engageren in de zaal „Thalia". Dit gezelschap, overbekend door zijn optreden voor de radio, zal er ongetwijfeld voor zorg dragen dat, ook met deze kermis, de véle cabaret-lief hebbers hun hart kunnen op halen. zeagenVoor de handen niets beter dan H A M E A-G E L E I. BUURTVERENIGING „DE PUTSTRAAT". De traditie getrouw gaan 'n 100-tal kinderen a.s. Woens dag een uitstapje maken naar Oisterwijk, alwaar aan diver se gelegenheden een bezoek zal worden gebracht. De reis gaat per bussen en de kinde ren zullen ongeveer half 12 vertrekken en komen dan om half negen weer thuis. BENOEMING. Tot onderwijzeres aan de Chr. School alhier is benoemd Mej. N. de Haan te Utrecht. GESLAAGD. De heer Jules v. Oldenbeek slaagde aan de Rijksuniversi teit te Utrecht voor het docto raal examen geneeskunde 2e gedeelte. Onze plaatsgenoot dhr. H. v. d. Meys slaagde aan de Akademie der R.K. Leergan gen voor het examen voorbe reidende opleiding tot archi tect. VERKENNERIJ. De heer J. Ramakers heeft met ingang van 1 Juli wegens drukke werkzaamheden ont slag genomen als districts commissaris van het district Vooral Oud-Rotterdam was zeer interesssant, o.a. de eerste trein en tram en ook een ou de brandweer. Ook hebben we nog een rondvaart gemaakt door de haven, waarin veel binnen- en buitenlandse schepen la gen. Inmiddels was het al laat geworden en daarom zijn we direct doorgereden naar huis. Te spoedig kwam het einde aan deze leerzame en pret tige dag. AANRIJDING. Zaterdagmiddag is voor de derde maal in één week een kind het slachtoffer geworden van een aanrijding. Nu was het 't 5-jarig jongetje H. R„ dat aan het Hoogeinde plotse ling de rijweg opliep toen ex- een bus van de fa. M. kwam aangereden. De chauffeur kon een aanrijding niet voorko men. Het jongetje kreeg een snijwonde aan het gezicht en een hersenschudding. De as sistent van dokter Kolster verleende de eerste hulp en liet het ventje naar het zie kenhuis vervoeren. De chauffeur van de bus treft geen schuld. GEVONDEN en VERLOREN. Gevonden: damesarmband horloge; meerkleurige vulpen; zwart kerkboek; vulpen; vul pen en potlood in etui. Verloren: kindertasje; step; bruine portemonnaie, zonne bril; slangenleren portemon naie m. inhoud; colbertjasje; zomerjurk; portemonnaie; ga bardine regenjas. Gisteren werd te Nijmegen de jaarlijkse Bondsdag van de Diocesane Gymnastiekbond gehouden. Door de hitte werd er veel van de 4000 deelne mers en deelneemsters ge vergd, voor sommigen zelfs tè veel. De E.H.B.O.-dienst had het overdruk om verschillen den, die het met de warmte te kwaad kregen, weer op te knappen. Overigens boden de turnmars door Nijmegen en de wedstrijden en demonstra ties in het Goffert-stadion een imposante aanblik en vorm den een prachtige propagan da voor de R.K. Gymnastiek bond en voor de mooie turn- sport. Onze Waalwijkse verenigin- T>°n en "Kunst en Kracht sloegen bij de wed strijden een kranig figuur. „O.W.S." boekte de volgen de successen: Meisjes adspiranten 1014 jaar: Ploeg 1: eerste prijs. Ploeg 2: tweede prijs. Ploeg 3: tweede prijs. Ploeg 4: tweede prijs. Ploeg 5: derde prijs. Meisjes adspiranten van 14 17 jaar: Ploeg 1: eerste prijs. Ploeg 2: eerste prijs. Jongens adspiranten van 10— 14 jaar: Tweede prijs. Jongens adspiranten van 14— 1' jaar: Eerste prijs. 4 kamp Dames Klasse A: Eerste prijs. 4 kamp Heren Klasse B: Tweede prijs. Mars wedstrijd: Tweede prijs. Personele prijs: Heren klasse B 2e Graad je prijs C. v. d. Velden. Dames klasse A le Graad: le prijs J. de Folter; 3e prijs Trees van Loon. Dames klasse A 3e Graad: 2e prijs A. Hurkmans; 3e prijs T. v. d. Weijden. Jongens adspiranten 1417 j 2e prijs J. Klerkx; 3e prijs A. Klerkx. „Kunst en Kracht" dat al leen met de heren- en adspi ranten vertegenwoordigd was behaalde de volgende fraaie overwinningen: le prijs 4 kamp heren, klas se C (met slechts pnt. ver schil met de beker-winnaar). le personele prijs door het lid M. v. Gelder. le personele prijs door het xiu A. Schoemans. le prijs 4 kamp jongens be neden 14 jaar. 2e prijs marswedstrijd. 2e prijs Pyramiden-wedstr. P^s 4 kamp jongens 14 tot 17 jaar. GESLAAGD. Aan de academie der R K Leergangen te Tilburg slaagde voor het examen voorbereidende opleiding architect onze plaats genoot de heer J. Stassar. Een mooie geste. Ondanks de warmte liep Zater dagavond de Euphonia-zaal vol voor de opvoering van het toneel werk „Verschroeide Aarde", dat het toneelgezelschap Crescendo bij gelegenheid van de terugkeer van een der Crescendo-leden uit Indië aan onze jongens uit Indië met hunne verloofden en familieleden aanbood. Dat deze beau geste op prijs werd gesteld, bewees de gro- tte belangstelling, die voor deze avond bestond. Daarbij was de keuze zo passend mogelijk, im mers Verschroeide Aare is een der toneelwerken, die het Indische leven het meest typeren. Voorzitter Groenendaal opende de avond met een persoonlijk woord tot soldaat Klis met zijn familie t gerepatrieterde Cres cendo-lid heette hem welkom in het oude milieu en bood hem namens Crescendo een album met foto s van de vereniging en hunne werken aan. Ook tot de terugge keerde jongens met hunne familie leden richtte de heer Groenendaal een kort woord en bood dezte to neel-avond aan, als een herinne ring aan het leven in de Oost doorgebracht. De avond werd, mede door de sfeer door het openingswoord ge schapen, opnieuw een succes en alle aanwezigen hebben weer vol op genoten van het goed door leefde en fijn typerende spel van Crtescendo. Geslaagd. De jonge-dames T. Reijnen, J. van Beek en R. Tuerlings, slaag den te Tilburg voor het diploma Handelscorr. van St. Genesius van de Ver. v. Leraren. Nogmaals; de Colorado-kever. In ons laatste nummer waar schuwden wij voor het optreden van de colorado-kever. De aard- app'elverbouwers worden er op attent gemaakt, dat bespuitingen de vorige week tijdens de abnor male regenperiode gedaan, in de meeste gevallen geen resultaat hebben opgeleverd. Om raison te hebben moet het minstens een hal ve dag droog weer zijn. Verschil lende landbouwters hebben moeten constateren, dat ondanks de uit gevoerde bespuiting bij het zon- neweer van Zaterdag en Zondag op verschillende percelen weer honderden larven te zien waren. Een hernieuwde bespuiting is daarom met de meeste spoed aan te bevelen, zowtel om groter on heil te voorkomen, als om een proces verbaal van de politie, die nauwgezet controleert te ontgaan. Processie Roermond. De jaarlijkse processie naar Roermond, die in de plaats geko men is van de vroegere processie naar Kevelaar, zal dit jaar ge houden worden op Woensdag 16 Augustus. Deze dag in de vacan- tie-week gekozen; omdat het vo rig jaar van verschillende zijden bemerkingen binnen kwamen, dat niet aan de processie kon worden deelgenomen, omdat deze niet viel op een vrije dag. De rteis wordt weer gemaakt met de autocars van van Dijk's Reisbureau uit den Bosch. Aan melding kan geschieden bij de hoofd-processiemeester, de heer J. Janssen in de Marktstraat. Bekroningen. Op de internationale kampioens tentoonstelling te Tilburg op 9 Juli won Frans Elshout met zijn rode dwergpincher reu Zampa von Hügelicht in openklasse le prijs uitmuntend en reserve kam pioenschap. J. Kroot behaalde met zijn Ti- bethaanse Tterrier reu Polly in open klasse le prijs zeer goed: de ze inzending is een unicum, daar er slechts twee Tibethaanse Ter riers in Nederland zijn. De Engel se keurmeester Frted. Cross roem de dezte inzending en hoopte dat dit mooie ras ook in Nedterland populair zou worden. Harry Elshout won met zijn Keeshond teef Pieternel in Nat. okkersklasse le prijs goed en een speciale prijs voor de mooiste teef. Agenda. Maandag 10 Juli 8 u. n.m re petitie Harmonie Apollo. Dinsdag 11 JuJi 8 u GEMEENTE-REKENING. De gemeenterekening over het dienstjaar 1949 is op Juli 1950 °a"a!hTmeeSte; e" W«h°uders fc"fb°den e" hcef< al" eindcij- Gewone dienst. Hitgaven Ontvangsten Nadelig slot van Kapitaaldienst. Uitgaven Ontvangsten 821.963.97 770.961.91 51.002.06 1-117.642.58 659.935.55 Nadelig slot van 517.707 03 Loonopzand is met deze aan bieding zeker niet de laatste. GEVONDEN VOORWERPEN Een huissleutel; een paar wol len kinderwantjes; een autoped- een zwart lederen herenwant met kap." een kinderschoentje; een zwart lederen portemonnaie met inhoud; een zwart lederen motor- want met kap. een zi]veren or zenkrans; een paar bruine hand- met inh";/en r°de Portemonnaie iet inhoud; een dames regenjas- overleder voor 6 paar kinder. schoentjes; een bruine actetas- een knot wol; een wollen das; een bos sleutels; een portefeuille; een Paar regenpijpen; een autoped; mi ,Iederen Portemonnaie net inhoud; een lederen bood schappentas; een overall; een Pakje met inhoud; een autoped- een portemonnaie met inhoud; een portemonnaie met inhoud- irond trUi!jeS met 2Wart^ stropdas; een bedrag aan geld; n herenpolshorloge zonder band. VERLOREN VOORWERPEN. W 9ev,amde vulpen bivak "9 Cen grij2e w°Hen bivakmuts; een verchroomd he- lenpolshorloge met bruin lederen band- een zilveren rozenkrans; een damespolshorloge, langwerpig model; een bruin lederen étui, in houd een vulpen merk „Apollo" en rode ball-punt; een zwart le deren handbeschermer; een grijze herenhoed; een groene autoped met luchtbanden; een damesporte- monnaie met inhoud ongeveer 21 gulden; een gouden kettinkje kruisje; een kerkboek verschillende foto's; wute Plastic ceintuur; een grijze wol- en handschoen (rechter); een bruin lederen actetas met inhoud; een bankbiljet van 25 gulden; een zilveren rozenkrans; een paar blauwe glacé dameshandschoenen; een bankbiljet van 50 gulden; een brum lederen portefeuille inh fo tos en een bedrag van ongéveer 15U gulden; een rood lederen portemonnaie inh. 10 gulden; een zwart lederen portemonnaie inh. I gulden; een lichtbruine glacé bandschoen (linker); een gouden damesarmbandhorloge met zwart fcuède bandje; een paar grijze le deren dameshandschoenen; een portemonnaie inh. 2 zilveren gul dens en enig klein geld; een brui ne broche; een bruin lederen por temonnaie met ritssluiting inh. ongeveer 11 gulden; een doublé damesarmbandhorloge met grijs bandje, waarin de naam van Don gen; een houten kistje inh. ma chineonderdeeltjes en aflapnaal- den; een rood lederen kinder, schoentje (rechter): een gouden damesarmbandhorloge met bruin koordbandje; een blauw geruite damesparapluie; een grote zwart lederen actetas met inhoud1 bruin leren étui met vulpen en vulpotlood, 1 zwart Ieren étui m. met waarin een witte

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 2