v KAATSHEUVEL PIET WILLEMSE L0GN-0P-7.ANÖ ^becidite aanbieding.' m WELKOME GESCHENKEN! SPORTHUIS „FIDES OPENING WIELRENNEN fl. 50 Beloning Uitpoetsmeester R.K. Jongedame s^-aackta cH'Cantata an battan#$tallfr.an2ati fiatopanari op <^on2at?a^ 23 ^AJoü. WAALWIJK Cursus Duits voor Waalwijk e.o. OPENING boekententoonstelling //g/> VROÖMïDPIEESMANN f®J 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 20 NOVEMBER 1950 EEN PRIMA pracht electr. spoor _Ala een algehele o ml ouuiing hunnen wij li thans mededelen, dat n<i} ome. geheel gemodetniseetde talons en fDatfiumctieshop Om li een juist leeld te geven van de inlichting loaatoom tv ij thans hunnen leschihhen nodigen wij li uit tussen 2 en 4 uut op die dag. O ooi 21 tv huidvetzolging hunnen toij li thans als impoiteuis van ondeistaandc schoonheids- en modehuizen li het leste adoiseien, en wij geven li een uitgallcidc seluice. ENZ. ENZ. PARFUMERIEËN Stationsstraat 49 WAALWIJK COIFFURES Telefoon 195 BEKENDMAKING meid - hulshoudster FABRIEK VAN LUXE DAMES SPORT SCHOENEN CURSUS II Economisch Duits 1940 - 10 - 1950 Zaterdag 25 November a.s. 's avonds 7 uur van onze WAALWIJK - TEL. 597 ZATERDAG 25 NOVEMBER DE BONT het kleine veld, terwijl ook de achterhoede der Rood-Zwar- ten er goed het oog op had. We noteerden een goede safe van v. Os en vlak daarop een nauwelijks ontkomen aan een doorboring van de Bestse ves te. Toch zouden de Waalwij- kers de leiding nemen. In de 33e minuut rolde weer een gevaarlijke aanval op 't doel der thuisclub af. Rechtsbin- nen W. v. d. Wiel kogelde op doel en diens schot verdween precies onder de lat in het net; 01. Ondanks nog enkele doel- rijpe kansen, vooral van Ju- liana-zijde, ging de rust met onveranderde stand in. Na de hervatting een na genoeg zelfde spelbeeld. Van geen der partijen was enig overwicht sprake. Aanvanke lijk klaarden het de respec tievelijke verdedigingen, tot dat R. van Corstanje uit een goede pas het leder over de grond in de uiterste hoek de poneerde; 02. Ondanks deze achterstand wist Best van geen ophouden. Mede doordat de Baardwijk- se ploeg het safety first ging toepassen en het accent meer in de verdediging ging leggen kwam de thuisclub sterker opzetten. Alles ging echter te onbesuisd en behoudens enige corners op de v. Os-veste. brachten zij het niet verder. Hun attaques waren te onsa menhangend. Naarmate het einde inzicht kwam drong Ju liana Best Vooruit weer te rug, doch verandering kwam er, ondanks enkele keurige schoten van de Geel-Zwarte voorwaartsen, niet meer. De overwinning kwam terecht bij de club, die er qua spel en inzicht, het meeste recht op had. KAATSHEUVEL. ALLIANCE—D.E.S.K. 1-1. In een harde wedstrijd, waarin scheidsrechter Vos uit Dordrecht de teugels niet altijd even strak kon houden, werd in bovenge noemde ontmoeting de buit ten slotte broederlijk gedeeld. Al met al geloven we dat deze uitslag, gezien het vertoonde spel aan beide kanten,, ook wel juist is. Technisch was DESK zeer zeker iets beter dan de Roosendalers, maar de thuisclub zat vinniger op de bal en vocht" om iedere duimbreed grond. Zeer jammer was het dat de Roosendalers in hun enthousiasme wel eens al te ver gingen, waardoor zich enkele onprettige dingen voordeden. De manier waarop zij de gelijkmaker „forceerden" kon in ieder geval niet door de beugel. Terwijl stop per v. d. Ven in het bezit is van' de bal, valt de linksbinnen van Alliance hem aan, botst tegen hem op en appelleert voor penal ty. Ook het Roosendaalse publiek br.ult om een strafschop. Scheids rechter Vos laat zich hierdoor in timideren en wijst naar de witte stip. Op onberispelijke wijze wordt door de Alliance linksback het vonnis voltrokken, 1 1. DESK had hierna nog alle moei te om in het laatste gedeelte van de strijd de stand gelijk te hou den. Voor de rust was Alliance in het algemeen iets sterker, al waren de DESK aanvallen uiter mate gevaarlijk. Met 0—0 werd gedraaid. Na ruim tien minuten spelen in de tweede helft krijgt DESK 'n vrije trap te nemen wegens free kick, op ongeveer 25 meter afstand van het Alliance-doel. Toon v. d. Ven kanjert hieruit de bal ineens via de paal in. Wat zich daarna af speelde, is hierboven reeds ver teld. Rest nog te vermelden dat keeper de Nijs van DESK de bes te man van het veld was. buiten miste de mooie kans. Daar na was Vlijmen weer weg, maar het geluk was niet aan haar zijde als de lat telkens redding brengt voor de tegenpartij. Zo ging het spel verder en tenslotte was het schot raak; midvoor Coensen schoot prachtig in, 2—0. Met de ze stand kwam de rust. Na de rust was Heusden nu en dan gevaarlijk. De rechtsbuiten kreeg de bal goed aangespeeld, stormde op het doel af en schoot ouhoudbaar in, 2—1. Hierna maakte Heusden bijna gelijk en als Vlijmen bij een snelle aanval van links de stand op 3-1 brengt komt de ommekeer in de wed strijd. Twee spelers van Heusden moesten het terrein verlaten, de een voor een opgelopen biessure, dl andere werd door de aanvoer der van het veld gestuurd, omdat hij zijn bevelen niet opvolgde. Toen kwam Vlijmen los en Coensen maakte er spoedig 4— 1 van. De midhalf Siefeking schoot vanaf het middenveld raak, 51. Zo werd de score opgevoerd en het door het publiek gewenste 10e doelpunt kwam niet, daar zorgde doelman Klaren wel voor, die ondanks de 9 doelpunten vele moeilijke ballen keerde. Aan de negen spelers van Heusden komt zeker een extra compjiment toe voor hun moedig-volhouden. SDO 2—Vlijm. Boys 3 30. Vlijmen 3 leed Zondag in Nieuwkuijk haar eerste neder laag. Nieuwkuijk vanaf het begin flink aan en gaf Vlijmen geen kans om het goede spel te ont plooien. Vlijmen verloor hierdoo*" twee kostbare punten. WIELERCLUB LEONORA. Zondagmorgen werd gestart voor de 9e rit. Door omstandig heden kon de vastgestelde route niet worden aangehouden en werd ter elfder ure nog Elshout geno men, welke plaats een prima tra ject bezit voor een ronde. In dit verband zij vermeld, dat deze week in Elshout een supporters club wordt opgericht voor de renner A. Dekkers. Gezien de grote belangstelling, zal men hier in zeker slagen, temeer nog daar deze renner er ditmaal in slaagde om deze ronde met 1 minuut 25 sec. voorsprong te winnen. Reeds direct na de start ont wikkelt zich een flinke snelheid en doet zich een kleine valpartij voor, waarbij P. de Veer een achterstand oploopt, maar weet weer bij te komen. Ook H. Hoe- demakers heeft machinepech en raakt achter, maar blijft moedig doorzetten, geheel alleen. Geen der renners weet weg te komen en de leider A. v. Es zorgt er wel voor er steeds bij te wezen cm mee te gaan en zo blijft alles bij elkaar tot in de 19e roude. Dan weet A. Dekkers met een prachtige rush uit de groep weg te komenhij ruik* ditmaal de overwinning en luide aangemoe digd c!cor vele supporters uit het dorp, weet hij zijn voorsprong te vergroten en gaat met 1 minuut 25 sec. voorsprong als eerste door de finish. Dan volgt een groep van 6 renners, waarin A. v. Stein geen risico neemt en met een lange spurt A. Bccks weet te kloppen, gevolgd door A. v. Es. De uitslag in de A klasse (20 ronden is 75 k.m.) 1. A. Dekkers 2.02.40; 2. A. v.' Stein 2.04.05; 3. A. Becks 2.04.05; 4. A. v. Es 2.04.05 5 L. Fitters 2.01.10; 6 P. de Veer 2.04.10; 7 H. Hoedemakers 2.09. F. Damen, G. v. Es en Timmer mans gaven op. In de B klasse werden 12 ronden gereden Hierin was het Th. de Peffer die de overwinning behaal de. L. v. d. Houdt reed in de laatste 4 renden stukken, zette toen maar door op een gewone fiets, maar verloor hiermede veel tijd, doch hij wist de rit toch nog uit te rijden. De uitslag in de B klasse (12 ronden is 45 k.m.) is als volgt 1. Th. de Peffer 1.17.30; 2. K. Klein 1.23.45; 3. A Timmermans 1.28.35; 4. L. v. d. Houdt 1.29. LOONOPZAND. lino Animo—R.K.O.S.C. 2—0. Zondag speelde Uno Animo haar negende competitiewedstrijd thuis tegen RKOSC en wist, door deze wedstrijd te winnen, haar ongeslagen record voort te zetten met de bezetting van de bovenste plaats met 13 punten. Als de gasten aftrappen, neemt Uno Animo het leder over en stelt al direct de keeper op de proef. Aanval op aanval wordt door Uno ondernomen en het is duidelijk, dat Uno de meerdere der gasten is. Na ongeveer een kwartier spelen krijgt Uno een opgelegde kans, door een mooie voorzet van links vlak voor doel. welke tussen de henen van de keeper glijdt en de vrijstaande Uno hinnenspeler glad naast trapt. Na 25 minuten echter weet J. Meijer de kans te benutten, als de achterhoede der gasten de bal op de keeper terugspeelt, met een tikje, juist genoeg om de lei ding te nemen. Met deze stand gaat de rust in. Na de rust gaan beide partijen even mooi tegen elkaar op, doch Uno Animo toont zich de meer dere en neemt nagenoeg weer het gehele spel in handen, doch zo goed als de achterhoede is, zo schotloos is de voorhoede. Mooie aanvallen worden opgebouwd, doch niet meer dan nog eenmaal wordt het doel der gasten door boort en kwam het einde met een 2—0 overwinning. VLIJMEN. Vliim. Boys 2—Heusden 2 9—1. Vlijm. Boys 2 speelde Zondag thuis tegen Heusden 2. In het be gin was het een zeer spannende wedstrijd, maar Heusden kon het tempo niet volhouden. Vlijmen werd langzaamaan sterker, maar het duurde ruim een half uur eer linksbuiten Boelen 't eerste doel punt maakte. Heusden probeerde gelijk te maken, maar de rechts- NED. ROODE KRUIS. De Afd. Kaatsheuvel van het Ntd. Roode Kruis zal Dinsdag a.s. in het Apollo-Theater een propagandafilm draaien onder de titel „Van Mens tot Mens", waar in de geschiedenis van de stich ter van 't Roode Kruis de Zwitser Henri Dunant behandeld wordt, die zijn gehele leven gewijd heeft aan de verwezenlijking van zijn Ideaal ,de getroffen mensheid in de oorlog, 't zij vriend of vijand, op geheel dezelfde wijze verple ging, hulp en bijstand te verle nen. Waar Nederland het eerste land was, waar de ideën van Du nant bijval vonden, nadat hij in verschillende landen niets dan onverschilligheid voor zijn doel ontmoette, is voor ons wel zeer interessant het werk van deze bij uitstek charitatieve man in een goede filmopname te kunnen be wonderen. Om 4 uur n.m. draait de film voor de schoolgaande jeugd en om 8 u. voor de volwassenen. H. K. W. We willen er de aandacht voor vragen van de leden van de af- dteling Kaatsheuvel van de ver eniging H.K.W., dat er op Don derdag 23 November om 8 uur in Waalwijk een film gedraaid wordt getiteld: Moord in de Kerstnacht] als een deel van de propaganda-avond van deze ver eniging. Het bestuur deelde ons mede, dat niet alleen de leden van de afdeling toegang tot deze voerst'elling hebben, doch dat ieder lid nog berechtigd is een dame of heer mede te brengen. VOOR DE K.R.O. Dinsdag a.s. zal in het pro gramma „De Grote Ronde" van de K.R.O. van 7.15 tot 8 u. n.m. o.m. medewerking worden ver leend door de accordeonist Ties van Wanrooij alhier, die niet al leen in 't Zonnezoekters Cabaret van Toon Michels uit Tilburg op treedt, doch daarnaast ook als solist zal te beluisteren zijn in de Musset Wals van Koen v. Orsow. PATER MEUWESE IN T PATRONAAT. Zaterdag trad de ZeerEerw. Pater C. Meuwese, van de Paters M.S.C. te Tilburg, voor de twee de maal in Kaatshteuvel op, thans in de grote patronaatszaal, om in woord en beeld zijn indrukken weer ^te geven over zijn arbeid onder de Doodskoppenstammen bij de koppensnellers in Ned. N. Gui nea. De avond was vooral 'n groot succes en met de Rotterd. Cou rant, die destijds een verslag gaf van het optreden van deze pio nier in de moerassen van Z.- Nieuw Guinea, kunnen we onze indruk niet beter uiten dan met door het gemeentebestuur te Kaatsheuvel op Vrijdag 28 No vember a.s. in het Gemeentehuis te Kaatshteuvel in het openbaar aanbesteed het bouwen van een Brandweerkazerne annex Bureau Gemeentewerken op te Markt te Kaatsheuvel. We lazen reeds in een ander blad, dat op de Markt eveneens eertijds een nieuw Ge- mteentehuis zal verrijzen; de raad heeft echter hieromtrent tot he den nog geen definitief besluit ge nomen, doch is in zijn beslissing hierin, zoals de voorzitter van de raad zich destijds uitdrukte, nog volkomen vrij. K. P. V. De K. P. V. hield Zaterdag 18 November een algemene leden vergadering in haar clublokaal De Sportwereld. Als eerste punt van het programma werd de reis geregeld, die op 19 Nov. door de leden gratis gemaakt wordt naar Avifauna te Alphen a. d. Rijn en de Duivenkampioensdag te Rot terdam. Dc tentoonstellingsdagen van de K.P.V. werden vastgesteld op 26 November en 3, 10 en 17 De cember, resp. voor jonge duivin- nen, jonge doffers, oude duivin nen en oude doffers. Besloten werd dat ieder lid per Zondag 3 dieren mag inzenden tegen een bedrag van 50 ct. per duif mtet poulen als gewoon, doch zonder Keizers en on de 4 duiven 'n prijs. Bij de kastelein v. Wanrooij zijn de poulebrieven te bekomen, die uiterlijk Donderdags voor 9 uur weer in de daarvoor btestemde bus moeten zijn gedeponeerd. De keurklassen zijn verdeeld voor jonge duiven en jonge doffers in blauw kras en blauw band als klasse I en alle overige kleuren als klasse II. Voor de oude dui- vinnen en oude doffers de een jarig* voqels, dus die geboren zijn in 1949 als klasse I en de overige als klasse II. Tussen 7 en 9 uur 's Vrijdagsavonds moeten de dieren ingemand zijn. ST. NICOLAAS. Het actieve Marktstraatbestuur heeft Zaterdagnamiddag tussen 3 en 5 uur de kinderen uit de buurt een paar gezellige uren bezorgd. In de zaal van café De Sportwe reld zou St. Nicolaas Verschijnen om de kinderen te verrassen en hun wensen te horen voor het komende feest. Heerlijk lieten de kleinen zich de melkchocolade en speculaas smaken en spontaan zongen ze de H. Man in hun lied jes toe. Toen ze dankbaar huis waarts keerden kregen zte allen nog een pakketje als verrassing mee. Kaatsheuvel niet onderdeed voor dat, wat hij in Waalwijk oogstte. APOLLO-THEATER. Het Apollo-theater komt deze week uit met de zilveren Jubi leum-film van de Metro Goldwyn Mayer „Prima Ballerina", een kunstzinnige film die door haar prachtig onderwerp alom ter we reld het grote publiek trekt. De film is gebaseerd op de stervende zwaan van Paul Morand en de namen van regisseur Henry Kos ter en de producer Joe Pasternak waarborgen een goede film. De balletmuziek is van Tsaikowski, Smetana Gounod, Fritz Kreisler, Beethoven en Dave Morand, wat muziekliefhebbers genoeg zegt. UITSLAG VOETBALPOOL No. 8. Eerste prijs 10 Jan Mieris, Mgr. Völkcrstr. 56; tweede prijs 5 A. Schoenmaker Mgr. Vol- kerstr. 90; vijf prijzen van 1: C. Schapendonk Heikant 125; R. Baart Wilhelminaplein 107; S. Dirksen-Balvers, Prins Hendrik straat 113, J. Sips, Gasthuisstraat 113, W. van Best, Hoofdstr. 175. AANBESTEDING. Op Vrijdag 17 November werd in café Euphonia een publieke aanbesteding gehouden tot het bouwen van een woonhuis voor de heer C. Dingemans in de Moer onder architectuur van de heer Hub. Prins alhier. De uitslag is als volgt: W. Dusée .Tilburg 12.700 W. v. Erven, Dongen 13.625 J. de Kort, K'heuvel 13.820 M. KJeijngeld, Waalwijk 14.000 L. v. Luxemburg, Kaatsheuvel 14.290 Gebr. v. d. Hoven, Kaatsheuvel 14.290 S. J. Pepping, K'heuvtel 14.500 A. Kleijngeld, K'heuvel 14.540 Het werk is gegund aan de laagste inschrijver. AGENDA. Dinsdag 8 u. n.m. Apollo-thea ter Propagandafilm Ned. Roode Kruis. Van Mens tot Mens. Woensdag 8 u. n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Eupho nia. Woensdag 8 u. n.m. Apollo Theater „Night and Day", toe gang 18 jaar. Donderdag 7 u. n.m. repetitie Dameskoor Btel Canto. 8 u. n.m. repetitie Mannenkoor Bel Canto. 8 u. n.m. Apollo Theater „Pri ma Ballerina"; toegang alle leeft. Invoering Kcrkvolkszang. Ook in onze parochie zal thans begonnen worden met de invoering van de kerkelijke volkszang, dat reeds in vele pa- rochie's traditie is geworden. Ech ter tweemaal per maand zal des Zondags door het zangkoor de meerstemmige H. Mis gtezongen worden, terwijl de overige H. Missen door de parochianen zul len gezongen worden. Een Eerw. Frater die in de muziekwereld geen onbekende is, heteft op zich genomen de gezangen met de pa rochianen in te studeren, met wel ke repetities a.s. Dinsdag zal be gonnen worden. WINANDO. Evenals in Waalwijk is het op- de getuigenis, dat het Pater Men- 'redea van Prof' Winando in wese gelukt een volle zaal bin- Kaatsheuvel een groo sueces ge nen tien minuten volkomen in de 7°r(den:. Wie 'n T,)fel.°f on!T ban van zijn woord te vangen,''00' :'ln Kance z.|n omdat hij zijn gehoor door eigen hu'swaarts gegaan m de volle ervaring overtuigt, dat koppen- dat de Prof. besch.kt ,nLrana.0-r over geheime krachten, die voor menseneters geen n het gros van het publiek onver- snellers en sprookje vormen uit een ver ver- k leden, doch in Ned. Niteuw Gui- klaarbaar z.,n. In ieder geval, zo- nea tot op de dag van heden Vc^ 15 "ker<dat Winando ook nog bittere werkelijkheid zijn. 'n Kaatsheuvel een tot in de hoe ken gevulde Bel Canto-zaal ruim EFTELINGSE STRAAT. ^r'e uren Heeft doen genieten van een seance, waarvan het ene Volgens de in dit nummer voor- nummer a, wonderbaarlijker was komende advertentie wordt een dan het andere gedeelte van de Eftelingsestraat Waar voor vemien d e€n vanaf 20 November 1950 ont- uitgebreid verslaq over hct trokken aan het openbaar ver- tr.edcn van deze beroemde tc£, phaat in ons nummer verschenen BRANDWEERKAZERNE. ietseRd'e" pmgtmma' "gTZ Onder architectuur van Ir. C. werd, kunnen we volstaan met de G. Geenen te Eindhoven wordt verklaring, dat zijn succes in WYI ZILVEREN K.R.O.-JUBILEUM. Zaterdag is de viering van het zilveren jubileum van de K.R.O. ingezet met een pon tificale Hoogmis in de St. Vi- tuskerk te Hilversum, opge dragen door de pauselijke in ternuntius, mgr. Paolo Giob- be, in tegenwoordigheid van kardinaal De Jong. Ter na gedachtenis aan de stichter, pastoor Perquin, is Zondag in diens St. Dominicuskerk in Amsterdam een Hoogmis op gedragen, gedurende welke prof. Kors de predicatie hield. Zaterdagmiddag werd een herdenkingsbijeenkomst ge houden in hotel Gooiland te Hilversum, waarop vertegen woordigers van alle rangen en standen de K.R.O. kwamen gelukwensen. Daar waren o.a. Mgr. Giobbe, de bisschoppen van Haarlem en Den Bosch, Mgr. Huibers en Mgr. Mut- saerts, min.-president Drees, de ministers Teulings, Rutten en later v. d. Brink, leden van de Raad van State, Kamer leden en vertegenwoordigers van andere omroepverenigin gen. De voorzitter van de K.R.O., prof. Kors, hield een toespraak. Ook de minister president, Mgr. Giobbe, las 'n schrijven voor van Z. H. de Paus, waarin deze het werk van de K.R.O. prees, Mgr. Huibers feliciteerde namens 't Nederlands Episcopaat en Mr. A. B. Roosjen namens de Ne derlandse Radio Unie. Mr. E. J. A. Verdijk bood het jubileumgeschenk aan: 112.930 nieuwe leden, waar door de K.R.O. met 265.102 leden de grootste omroep is geworden. se zangers naar Avifauna in Alphen aan de Rijn. Een Zwitsers gezelschap trad hier op en ook onze zangers gaven nog een paar nummers ten beste. Het was al laat toen men naar Rotterdam vertrok, maar deze stad kon niet zonder meer doorgereden worden. Ook hier werd aangelegd en om half drie vanmorgen was het koor weer thuis, in de beste stemming en zeer vol daan. EEN PRACHTIGE NIEUWE ZAAK IN WAALWIJK. Het winkelcentrum, dat in de Grotestraat nabij de Wil- helminastraat werd geprojec teerd, nadert zijn voltooiing. Een stap in de goede richting beleefden wij Zaterdag j.l. Toen werd n.l., onder grote belangstelling, Verwiel's Le derwaren- en Sierkunsthuis geopend. In ongelooflijk korte tijd is hier een schitterende zaak tot stand gebracht. Drie mooie etalages lokten vele voorbijgangers en gaven reeds een voorproefje van 't fraaie interieur. De afdeling lederwaren, on dergebracht in de rechter helft, is zeer modern, met strakke wanden en plafonds, prima verlichting en ruime wandkasten en vitrines, ge vuld met een uitgelezen col lectie, waaronder zeer vele import-producten. Het interieur van de Sier kunst-afdeling ademt een ge heel andere sfeer. Het is af gescheiden door een mooi smeedijzeren hek en de vloer is betegeld met gekleurde plavuizen. De lichte wanden zijn getooid met oude en mo derne schilderijen, tekeningen en prenten van vele kunste naars. óp antieke kasten en kisten prijken beelden, antiek koper, tin, aardewerk en vele andere kunstvoorwerpen. Het geheel maakt een zeer ver zorgde indruk en gaarne zal men er toeven. Uw verslaggever kon door de vele bezoekers en door de lawine van bloemstukken die de nieuwe zaak overstroom den niet alles rustig bekijken, maar hij heeft wel ontdekt dat Waalwijk zich gelukkig mag prijzen met deze nieuwe zaak. Etf een andere goede ontdekking was het te kun nen constateren dat dit Sier kunsthuis ook voor de kleine beurs een grote keus heeft. Naast een compliment voor de ondernemers past hier een vermelding van de architect, de heer Koldewey uit Voor burg, die dit mooie pand heeft ontworpen, de aannemer, de Fa. Hazenberg te Vught; de Fa. v. Hulten-v. Bladel, die de betimmering uitvoerde; de kunstsmid Jan Koldewey te Helvoirt, die het smeedwerk maakte en de Fa. H. Stok- wielder, die het schilderwerk verzorgde. Burgemeester en wethou ders met de secretaris en pas toor Ras met enkele kape laans gaven van hun belang stelling blijk. Vrijdagmiddag j I. verloren een portefeuille, inhoud geldsbedrag, rijbewijs A en diverse bescheiden Verliezer ZEER gedupeerd, daar het geld hem niet toebehoort. G. Thijssen Merwedekade 199 B UTRECHT Zou gaarne van werkkring willen veranderen. 8rieven onder No. 3467 bur. v. d. blad. TE KOOP (Marklin) Geheel compleet z.ga.n. Bevragen Echo Waalwijk Agentschap Echo Kaatsheuvel 8iedt zich aan 26 Jaar, als winkeljuffrouw reeds 3 jaar werkzaam geweest In ban ket- en kruldeniersbedrljf. Brieven onder No. 3465 bur. v. d. blad. de i middags om 2 uut. DOROTHY GRAY MAC - FACTOR JANE MOORE CHANEL LUCIËN LELONG WEIL HOUBIGANT JEAN PATOU TANGEE KENT BRUSHES PEGGY SAGE REVELON ROULAK CUTEX MAJA PIVÈR 4711 BIJOUTERIEËN Burgemeester en Wethou ders van Loon op Zand ma ken bekend dat het besluit van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant van 15 No vember 1950 G nr. 46269, waarbij goedkeuring is ver leend aan het besluit van de raad dezer gemeente tot ont trekking aan het openbaar verkeer van een deel van de Eftelingsestraat te Kaatsheu vel, vanaf 20 November 1950 gedurende veertien dagen ter gemeente-secretarie voor een ieder ter inzage ligt. Kaatsheuvel, 18 Nov. '50. Bux-gemeester en Wet houders van Loon op Zand, (w.g.) van der Heijden. De secretaris, (w.g.) van Nieuwstad. GEVRAAGD in klein Burgemeestersgezin (1 kind van 5 jaar) Leeftijd ongeveer 30 36 jaar Kindermeisje aanwezig Brieven onder No. 3466 bur. v. d. blad. Wenst zich in verbinding te stellen met PRIMA modelleur voor het maken van patronen en samenstellen van monster collecties. Voor 's gvonds na tijd als thuis werk. Brieven onder No. 3468 bur. van dit blad. ST. JANSKOOR OP STAP. Zondag heeft het koor van de St. Jan haar jaarlijks St. Cecilia-uitstapje gemaakt. Na de eerste Mis vertrok 't koor naar Noord-Zuid bij Zaltbommel om daar het ont bijt te gebruiken. In Hotel Gooiland in Hil versum werd nog even aan gelegd en toen ging het door naar Amsterdam, waar om half twee" Puccini's opera La Bohème wei'd bezocht, 't Was een schitterende uitvoering. Bij Fleissig in de Warmoes straat werd gedineerd. Hierna gingen de Waalwijk- CURSUS I Conversatie-Duits Mondelinge »n schriftelijke oefeningen Beproefd en succesvol systeem Opleiding practijkdiploma Nederl. Associatie Korte, doch succesvolle opleiding Beide cursussen vangen begin December aan Inlichtingen en aanmeldingen a.s. Donderdag 23 November in een der zalen van Hotel „De Twee Kolommen", Grotestraat Waalwijk, des avonds van 8 tot 9 uur. De Cursusleider: H. W. A. HAPPEL, Leraar Duits Ringbaan West 179. TILBURG Telef. 4131 in een der zalen van de K.A.B. Grotestr. Waalwijk Toegang Vrij Toegang Vrij m SCHAATSEN - SCHAATSSCHOENEN TRAININGSPAKKEN EN -BROEKEN KINDERVOETBALSCHOENEN KINDERVOETBALLEN COMPLETE VOETBALPAKJES MECANODOZEN MET MOTOR TAFELBILJARTS - SJOELBAKKEN TAFELTENNIS DAM-, SCHAAK-, BR1DGE-SPELEN, enz. TURNGARNITUREN HOCKEYSTICKS -SCHOENEN, enz. GEZELSCHAPSPELEN VOETBALKLEDING voor DESK, Juliana, RKC, RWB, WSC, Waspik, Raamsdonk, Drunen, enz. enz. if van onze gemoderniseerde SCHOENENZAAK Zie nader aankondiging in het num mer van Vrijdag 24 November e.k. SCHOENHANDEL Stationsstraat 51 a WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1950 | | pagina 6