Carnaval uit iSpoAt. fx&a-Pool" bSi Dw s&ag dat pakje üTndboüw HEUSDEN WAALWIJK PRIMA THUISSTIKSTERS. ENKELE STIKSTERS MEISJES om opgeleid te VOETBAL TAFELTENNIS KORTE BERICHTEN een partij Stalmest. 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 5 FEBRUARI 1951 3 B.V.V.Longa Willem II—R.B.C. Alliance—R.K.C. DESK—DOSKO Schijndel—W.S.C. BladellaBaardwijk Vlijm. Boys—R.K.O.S.C. HaarsteegDeso RaamsdonkVeerse Boys R.W.B.Were Di DE PRIJSWINNAARS. f 5.L. M. v. d. Geit, Grotestraat 78 Drunen. f 3.50 H. Maas, Putstr. 103 Waalwijk f 1.50 G. v. d. Wiel, Grotestraat 49, Waalwijk. De deelnemers aan de Echo-pool van de vorige week hebben een uitstekende neus gehad. Er waren er heel wat die slechts een of twee wed strijden fout hadden. Het lot moest over de prijzen beslissen. TE KOOP: GEVRAAGD: C. VAN HEUST, Gasthuisstraat 138 KAATSHEUVEL. VOOR DIRECT GEVRAAGD en worden in de stikkerij. PRETTIGE WERKKRING. M-24-M belooft wat. Overigens was deze avond weer het bewijs dat er een goede geest in een bedrijf noodzakelijk is voor een goede samenwerking. ROME-REIS K. A. J. Maandag 29 Januari j.l. had in het K.A.J.-gebouw te Baardwijk de verloting plaats voor de Rome-reis. Er waren ongeveer 80 jongens aanwe zig, die .met spanning wacht ten wie toch wel de gelukkige zou zijn. De voorzitter deel de hen nog mede, waarom de verloting zo vroeg moest plaats vinden. Dit vanwege het tijdig klaar maken van passen en andere reisbe: nodigdheden. Hij hoopte dat de jongens toch met evenveel enthousiasme door zouden sparen. Er werd hier en daar nogal critiek gegeven op de wijze van de verloting, maar toch werd er een goede oplos sing gevonden. Aalmoezenier Kraane, die ook aanwezig v/as, zou het lot uit de trom mel trekken. De gelukkige was dan C. Wagemakers uit de St. Crispijnstraat. De K.A.J. wenst hem dan ook een prettige reis toe. GUNNING KERMIS 1951. Voor de inschrijving van de Waalwijkse kermis 1951 btestond grote belangstelling. Een 105 ker misexploitanten hebben een kans gewaagd om op de Waalwijkse kermis te komen. Aan de volgende inschrijvers is een plaats gegund Autoscooter: H. Henzen 3000: Stoomcarroussël en Lunapark: L. Janvier 700: Rupsbaan: Gebrs. Vermolen 580: Draaimalen: Gie- sen 400; Luchtschommel: W. Scheffer 750; Gebakkraam: Gerssen 1398: Suikerkraam: J. Theuns 903.33: Hangpaardjes- molen: Siegers 367: Babysport: Dauphin 495: Dëense Hoog- vaart: Wed. Kalinkoot 213: Pa- linqkraam L. v. d. Haar 600: Schiettent: Schimmelpenninck 440: IJswagen: Battaglion 60: Speelgoedkraam: Jansen 240.50: Gewijzigd ramenspel: Wannin^en 1452; Bumper: Van Meel 585; Rotor: J. v. d. Pauw-Kraan ƒ601; Windhondenrace: Gebr. Horamer- son 251; Friture: Gebrs. Trom melen 125: Puzzlesp'el: L. J. Mels 200; Rolsport: Henti 350: Sui kerspin: Wed. de Boeck 56: Kijktent: Beekveld 200; Kijktent: Wed. Sips 100; Fruit: Klijn 55, Vermeer 25, van Delft 25.-. MISDIENAAR IN BRAND. Tijdens het Lof van Zon dagavond in de parochiekerk van St. Jan stond een van de dienaars erg dicht bij eert kaars, met het gevolg dat zijn superplie in brand vloog. Ge lukkig waren de andere die naars vlug er bij om erger te voorkomen, nu kwam hij er met de schrik en een gat in zijn superplie van af. DE STICHT. De buurtvereniging „De Sticht" heeft Vrijdagavond weer eens feest gevierd. Ze gaf in „Thalia" een bal voor haar leden en het was prima in orde. Dë dansmu ziek werd voortgebracht door een band uit Loonopzand. De stem ming zat er best in. JUBILEUM A. BAX. J.l. Donderdag 1 Febr, werd bij de P.'F.T. in Heusden het tweede jubileum binnen korte tijd gevierd. De heer A. Bax was op die dag n.l. 40 jaar in dienst bij deze in stelling en begrijpelijkerwijs on dervond hij veel belangstelling. De heer Kamerman, directeur van het Postkantoor, huldigde de jubilaris namens het hoofdbestuur en overhandigde hem de gouden ster met oorkonde. Ook het kan_ toorpersoneel liet zich niet onbe tuigd, terwijl ook van andere zij den veel bloemen en cadeaux bin nenkwamen. Burgemeester van Delft kwam persoonlijk zijn ge lukwensen aanbieden, benevens 't bestuur der Ned. Herv. Kerk, waarvan de heer Bax lid is en na_ tuurlijk kwam de Heusdense fan fare haar voorzitter muzikaal huldigen. VOOR ZONDAG 11 FEBRUARI 1951. NAAM ADRES DE UITSLAGEN. Ie Klas D XerxesWillem II 22 LongaBaronie 50 FeyenoordEmma 12 BVV—Sparta 1—0 NoadRBC 1—2 le Klasse E. BrabantiaLimburgia 20 Maurits—PSV 1—1 EindhovenS.C. Emma 31 ChèvremontHelmondia 41 2e Klas B DoskoVlissingen Rood-WitGoes DESKInternos 3e Klas B 4—3 2—3 1—2 Wij maken er de Voetbal pool-enthousiasten nogmaals op attent dat wij geen straf port betalen voor brieven die te laag (dus met 2 cent als drukwerk) worden gefran keerd. Deze inzenders missen dus hun doel WSCBaardwijk 24 ODCBoxtel 10 MuloBest Vooruit 41 Mich. GestelSchijndel 11 4e Klas C RKSVA—RKOSC 1—1 VI. BoysZaltbommel 20 HaarsteegUrio Animo 01 DESO—HVCH 3—1 4e Klas D Veerse Boys—RKDVC 1—1 HeusdenRWB 21 Were Di—SVG 1—0 DESK-INTERNOS 1-2. Een afscheid en een ver diende huldiging André v. Es zou zijn laatste wedstrijd spelen. DESK gaat de „Witte" verliezen en dat zal een verlies zijn, want groter stuwer dan deze Desser, die nu juist zijn halve leeftijd de Des-kleuren ver dedigd heeft, is moeilijk denkbaar. Voor de wedstrijd werd de schei dende speler gehuldigd door de vice-voorzittcr van Desk, de heer W. v. Nieuwstadt. ,,'t Is al ge ruime tijd uw wéns geweest", aldus de heer v. N., om uw voet balloopbaan te beëindigen, doch het was u moeiiijk uw voetbal schoenen op te bergen. Zeventien jaren hebt ge de kleuren van Desk verdedigd, uw halvfe leeftijd. Zel den ontbrak je op het appèl. Uw enthousiasme en ontembare werk lust was 'n voorbeeld voor alle medespelers. Door uw toedoen werd me nige dreigende nederlaag voorko_ men en in een gelijk spel of over winning omgebouwd en werd zelfs bijna eenmaal het le klasser- schap behaald. Dergelijke spelers zijn het fundament van een vere^ nioing en het bestuur van Desk prijst zich gelukkig er nog meer in haar gelederen te tellen. Nu gij vader zijt geworden van een talrijk kroost, gaat ge het voetbalveld voor goed verlaten. Wij hopen echter dat ge als be stuurslid ons nog jarenlang met raad en daad terzijde zult staan. Uit waardering biedt spr. dan de heer v. Es een portefeuille aan. Hij besluit met de wens dat het de harde werker in de toekomst in alle opzichten goed moge gaan en dat de laatste wedstrijd die hij gaat spelen, een aangename her innering moge blijven aan het be^ sluiten van zijn voetballoopbaan. De wedstrijd. Met de straffe wind in de rug mocht Dësk aftrappen en zat al spoedig voor 't doel der gasten, doch niet lang, want spoedig ont plooide zich een gelijk opgaande strijd, waarin Internos tactisch iets beter was dan Desk. De gas ten waren bovendien sneller in de voorhoede. Na ongeveer 20 mi nuten spelen schoof de rechtsback C. Wagemakers de bal te lang zaam naar keeper de Niis toe en het was de Internos linksbinnen d'e daar handiq gebruik van maakt, 01. Tot de rust pro beerde Desk in deze stand veran dering te brengen, maar het wilde in de voorhoede niet vlotten, zo dat de rust met 01 in ging. Na de rust zagen we een ander Desk. Fel werd op de bal geze ten, zodat Internos in de verdedi ging teruggedrongen werd. Maar met de wind in de rug en enkele snqlle voorhoedesnelers was In ternos in hun doorbraken zeer ge- vaarliik. Toen dan ook keeper de Niis een schuiver op het nippertje onschadelijk maakte, kwam hij in botrinq en moest hierdoor 't veld verlaten. Na 5 minuten met 10 personen gespeeld te hebben, zet te Desk zich met de nieuwe kee_ per schrap voor een eindoffen- sief. Er lukte echter niet veel. Aan de andere kant echter kwam de Internos linksbinnen alleen voor de keeper en scoorde, 02. In de laatste minuut kwam A. v. Es, die zijn laatste wedstrijd speelde, vinnig naar voren, maar werd onrpchtmatig ten val ge bracht. Hij benutte deze laatste kans van deze wedstrijd en van 1 DRUNEN. z'n voetballoopbaan en maakte er 1—2 van. Veerse Boys I- -R.K.D.V.C. I, 1-1 W.S.C.-JULIANA. De straffe wind die recht over het veld joeg, is er mede oorzaak van geweest dat de Waalwijkse derby een weinig fraaie wedstrijd is geworden. De bal was niet te controleren door de nukkige storm en hij was de schuld dat er gehei de kansen om zeep werden ge bracht, maar ook dat er verschei dene gevaarlijke situaties ontston den. Dat hebben beide keepers ondervonden. De wedstrijd is weinig fraai geweest. Aan beide zijden ram melde er nogal eens iets. We dachten aanvankelijk dat WSC een goede meerderheid zou heb ben eh gesteund door de wind, voor rust een flinke voorsprong zou behalen. Maar dat is niet ge lukt. Baardwijk was er kennelijk op gebrand om de smadelijke 4-1 nederlaag van vorig jaar te revan cheren. Daarom zetten de Baard- wijkers voor de rust alles op alles om tot doelpunten te geraken. Er zijn daarvoor heel wat gevaarlijke aanvallen geweest, maar 't goede schot ontbrak. Trouwens, dat was ook bij de WSC voorhoede het geval. In de hele wedstrijd heeft keeper v. Os slechts enkele keren handelend moeten optreden, maar dat deed hij dan ook uitstekend. Keeper v. Adelberg heeft ook eni ge keren zijn doel goed verdedigd. Bijna gelijk met het signaal voor half-time gaf Corstanje zijn club de leiding, 0—1. Na de thee was er aanvankelijk een opfleuring in het spelbeeld, maar het duurde niet lang. Er waren inderdaad aan beide zijden enige goede aanvallen, maar de finishing toch ontbrak. Ongetwij feld had Juliana een veldmeerder„ heid en de Baardwijkers zijn er in geslaagd die meerderheid uit te buiten. Aan de tweede goal kwa men ze vrij gemakkelijk. Blijkbaar beoordeelde v. Adelberg een situ atie verkeerd en liet de bal langs zich heen gaan, 02. Vrij kort daarna vergrootte Klerx de voor sprong tot 03. Overioens was aan deze goal een luchtje aan. Klerx kreeg namelijk de bal aan gespeeld van v. Gelder, die bui, tenspel stond. WSC probeerde de achterstand in te lopen, maar vond een stevige verdfediqing op zijn weg. Vooral de kanthalf Maas verdedigde voortreffelijk. Nochtans kon „Lex" Pulles uit een goede aanval keeper van Os verschalken, 1—3. Maar even Ia- ter kreeg Klerx weer een kans en benutte die feilloos. Van Adelherg werd kansloos verslagen. Kort voor het einde werd uit een scrim mage voor het Juliana doel door Piet Blijlevens het tweede tegen- punt gescoord. In de stand kwanj geen verandering meer. Scheids rechter Machiels leidde goed maar nam soms eigenaardige beslissin gen. Heusden—R.VV.B. 2—1. Het is R.W.B. gisteren niet gelukt de uitwedstrijd tegen Heusden te winnen. Met een 21 nederlaag konden de be zoekers naar Besoijen terug, een nederlaag waarmede te vens de laatste kans op de ti tel voor R.W.B. verloren ging. Voor de rust was R.W.B., iets gesteund door de wind, het sterkst, wat echter pas 5 min. voor de thee in een doel punt door linksbuiten v. d. Anker kon worden uitge drukt, 01. Direct hierna kreeg dezelfde speler weder om een goede kans, doch zijn schot trof de paal. Heusden begon de tweede helft met een geweldig offensief, dat reeds na enkele min. in de gelijkmaker resulteerde, 11. Toch stond ook hierna het R.W.B.-doel nog een tiental minuten onder zware druk. Fanatiek vochten de Heusde- naren voor de overwinning, doch de achterhoede der be zoekers wist de situatie voor lopig meester te blijven en 't spel naar de andere helft te verplaatsen, doch de dan ont stane R.W.B.-aanvallen lever den niets anders op dan en kele corners. De thuisclub bleef in de meerderheid, al ging dit overwicht meestal gepaard met al te fors spel, waartegen de scheidsrechter niet voldoende optrad. Heus den wist c.a. een kwartier voor het einde de leiding te nemen, 21, doch hoezeer de jongens uit Besoijen ook po gingen deden de gelijkmaker te scoren, succes bleef voor hen uit, zodat deze wedstrijd met 21 werd verloren. De andere uitslagen zijn R.W.B. 2Baardwijk 2 61 Haarsteeg 3R.W.B. 3 23 R.W.B. 4-Uno Animo 3 26 Niettegenstaande de sterke wind gaan aanvankelijk de partijen goed tegen elkaar op. Na een kwartier komen de V. B. sterk in de meerderheid. D.V.C. ontkomt dan aan een doelpunt als de doel man een bal laat vallen, maar het leer rolt naast. De druk op het D.V.C.-doel neemt steeds toe. Na 36 min. hebben de V.B. succes: De D.V.C.-keeper weet een schot van dichtbij vallend te keren, maar de toelopende linksbinnen schiet onhoudbaar in. D.V.C. weet dan tot rust de stand op 1-0 te houden. Na de rust is het spelbeeld ge heel omgekeerd. Zeer sporadisch een doorbraak van V.B., terwijl D.V.C. overigens heer en mteester is op het terrein. Maar de V.B. verdediging zet alle zeilen bij en hun doelman is in prima conditie. Zo is de tweede helft al ruim 'n half uur oud, eer het de linksbin nen gelukt een voorzet van de rechtsbuiten achter de reeds ge slagen doelman te plaatsen, 11. De laatste 12 min. zet Drunen al les op alles om de winnende goal te scoren. Scheidsrechter Fritse uit Dordrecht leidde uitstekend en de wedstrijd bleef fair. R.K.D.V.C. 5 leed thuis een on gelukkige nederlaag met 12 te gen Vlijm. Boys 3. VLIJMEN. Vlijm. BoysZaltbommel. Zondag wonnen de Vlijmense Boys mët 20 van Zaltbommel. Onder leiding van scheidsrech ter van Zon uit Drunen werd om half drie afgetrapt. Vlijmen speel de met wind tegen. Zaltbommel was het eerst in de aanval, maar de verdediging van Vlijmen kon de zware druk doorstaan en kon zelf het spel verplaatsen. Het duurde niet lang of Vlijmen had de leiding, 10. Na enkele ge miste kansen van Bommel is Vlij men weer weg en H. van Over- dijk komt vrij voor het doël; de lat bracht redding, maar de terug gekomen bal werd door v. Over- dijk ingeschoten, 20. Met deze stand kwam de rust. Na de thee hetzelfde spel, met Bommel nu en dan sterker, maar het zwoeoen wferd niet beloond; het juiste schot ontbrak. Vlijmen probeerde met enkele goede aanvallen de voor sprong te vergroten, maar de doel man van Bommel liet zich niet meer verschalken en keerde de zeer moëilijke ballen. Bommel was een sportieve verliezer. De leiding was goed. HAARSTEEG. HaarsefcegUno Animo 01. In een meer spannende dan fraaie wedstrijd heeft Uno Animo haar ongeslagen record weten te handhaven door de thuisclub de kleinst mogelijke nederlaag toe te brengen. Het was een rommelig geheel en van goed voetbal viel weinig te bespeuren. Technisch waren de gasten wat beter en dat heeft hun de overwinning bezorgd. De enige prachtige scoringskans die hun werd geboden hebben zij ook benut en konden zodoende na afloop juichen om de overwinning die zij ook hebben verdient. Direct na de aftrap was het reeds te merken dat er fel om de punten zou worden gestreden. Het waren vooral de achter hoedes die veel werk kregen te verzetten. De gasten toonden zich in deze periode wel het sterkste, maar de afwerking der aanvallen liet nog al wat te wensen over. De thuisclub daarentegen wist zich wat los te spelen en toonde zich een enkele keer gevaarlijk, eenmaal kreeg midvoor v. d. Wa ter een opgelegde kans, maar de bal belandde op de doellat. En kele corners leverden evenmin re sultaat op. Er wërd door beide elftallen te kort gespeeld hetgeen leidde tot vele duels, waardoor het karakter van de wedstrijd een heel ander aanschijn kreeg. Door dat te korte sptel ontstond er voor beide doelen weinig gevaar, de achterspelers konden telkens in grijpen. Met 00 brak de rust aan. Na de thee weer hetzelfde spelbfeeld: over en weer aanvallen die weinig hadden te betekenen. Beide ploegen voerden een verde digende tactiek met nu en dan snelle uitvallen. Bij een van de sporadische aanvallen hadden de gasten succës en keper van Da) had het nakijken. Het spel kreeg toen een levendiger karakter en de spanning werd er groter door. De thuisclub juichte al om de gelijk maker, maar linksbuiten v. Gestel miste tweemaal een opgelegde kans. In de stand kwam geen ver andering meer en zodoende heeft Uno Animo haar goede kampi oenskansen weten te vergroten. N.V.R. 2 KAMPIOEN. Na 2 jaar is het 2e team van de Tafel Tennis Vereniging N. V. R. dan kampioen geworden in de 4e klasse Br. Bond. Het le jaar bezette N.V.R. 2 de derde plaats om nu als kampioen te feindigen. 't Heeft er hard ge spannen om de bovenste plaats. Met 24 pnt. behaalde N.V.R. 2 de titel, terwijl De Kring 3 uit Den Bosch 22 punten veroverde. Met N.V.R. 2 speelt de club 't vol gend jaar met 2 teams in de der de klasse. Voorzitter D. van Berkël feli citeerde de jongens met 't behaal de succes en sprak de hoop uit dat 't volgende seizoen een zelfde resultaat zou opleveren. Het winnende team was samengesteld uit de heren: W. Dingemans W. v. d. Velden R. Emmfers. NU: VkijE lEEL'f VAN O LIE VLAS Herhaaldelijk heett men er in de landbouw-vakhteratuur de aan dacht op gevestigd, dat de ver bouw van olievlas ook voor Ne derland grote mogelijkheden biedt. De olievlas-teelt, - in de Scandinavische landen voor het eerst tot ontwikkeling gekomen, opent voor ons land niet alleen perspectieven op een betere posi tie voor onze olie-industrie, maar zij maakt tevens import van dit zaad overbodig. Daarom moet men er zich ter dege van bewust zijn, dat de Ver bouw van olievlas in ons land noodzakelijk opgevoerd moet wor den, te meer omdat gebleken is, dat dit landbouw-technisch zeer goed mogelijk is. De vraag naar lijnolie neemt oVer de gehele we reld langzaam toe, zodat men zeer zeker kan zeggen, dat „er toe komst in zit!" Hier liggen tevens vooruitzich ten voor gebieden, waarin men de normale vezelvlascultuur om verschillende redenen niet kan be oefenen b.v. de vochthoudende zandgronden, de Betuwe, de veen koloniën enz. In 1948 en 1949 heeft men met het Deens ras Daehnfeldt 369 op verspreid liggende proefvelden 'n proef genomen. De resultaten met genoemd ras waren zeer gunstig te noemen, «n de opbrengst lag vaak zelfs boven de 2000 kg. per H.A. Canada, Mexico, Uruguay en de V. S. zijn onze leveranciers van de grote hoeveelheid lijnzaad, die moet worden ingevoerd. Het feit, dat dit zaad met harde dollars betaald moet worden doet in vele landbouwkringen het inzicht groeien, dat wij door een eigen olievlasteelt dit wegvloeien van kostbare deviezen voor dit doel moeten verminderen, zo niet voor komen. In deze geest sprak zich ook de N.A.K. te Wageningen uit en zo is thans het N.A.K.-goedgekeurde zaaizaad van het ras „Daehnfeldt 369" voor vrije verbouw beschik baar gesteld. Dit opent een reeks van nieu we vooruitzichten Door een vrije tefelt zijn de verbouwers thans in staat nabouw te telen en indien de zaadopbrengst goedge keurd wordt, dit als zaaizaad te verhandelen, waardoor zij toch allicht een hogere prijs kunnen maken dan de door de Regering gegarandeerde prijs van 60 de 100 kg. In de tweede plaats hebben zij de vrij'e beschikking over het stro dat o.a. tot verschillende fijna pa piersoorten verwerkt kan worden en waarnaar zeker een behoor lijke vraag zal komen. Al met al komen wij tot de conclusie, dat deze feiten voor onze landbouw een overweging die tot de daad kan leiden ten volle waard zijn. VOOR DE RADIO. Dinsdagavond tussen kwart over 7 en 8 uur spelen het trio Trees v. Loon, Henk Spapens en Ties v. Wanrooij voor de radio. Zij geno.en hun oplei ding bij Coen v. Orsouw. AANBESTEDING. Bij de gehouden aanbeste ding voor 't bouwen van een boerderij met woonhuis voor de heer Th. Ketels, Laageinde Waalwijk, is laagste ïnscnrij- ver firma L. Kooien, Laag einde, Waalwijk. Korea. Ondanks heftige com munistische tegenstand blijven de verbonden troepen oprukken in de richting van Seoel. Zondag ver overden zij een plaats 11 km ten Zuiden van de Zuidkoreaanse noofdstad. Verenigde Staten. Ameri kaanse atoomdeskundigen hebben Vrijdag voor de vierde keer bin nen een week een atoombom la ten ontploffen bij Las Vegas in de woestijn van Nevada. Frankrijk. Een DC 4 van de Air France is in Frans Kame roen met 29 personen aan boord tegen een gebergte gevlogen en te pletter gevallen. Men heeft geen hoop nog levenden te kunnen red den. Tsjecho Slowakije Clementis, oud-minister van buitenlandse za ken der Tsjechoslowaakse- volks republiek, die in Maart 1950 zijn functie moest neerleggen, is ver dwenen. Hij was nu hoofd van de afdeling effecten van de centrale bank en men gaf niet veel meer voor zijn hoofd. RECTIFICATIE. De schadevergoeding voor hen, die ten onrechte als po litieke delinquenten zijn be handeld. Onvoorwaardelijk buiten vervolging gestelden, die vol doen aan de voorwaarden, vermeld in de bekendmaking in ons blad van Vrijdag 2 Fe bruari j.l., worden er op ge wezen dat op 13 Februari a.s. de termijn eindigt, binnen welke zij bij de Kantonrech ter verzet kunnen doen tegen de aan hen uitgereikte beslis sing tot onvoorwaardelijke buiten vervolgingstelling. De termijn, binnen welke verzoeken tot schadevergoe ding bij de Arrondissemen.s- Rechtbank kunnen worden in gediend, eindigt 13 Mei a.s. In genoemde bekendmaking werd abusievelijk als datum 3 Februari, respectievelijk 3 Mei vermeld. PAARDENMARKT TE 's-BOSCH. Op de Donderdag te 's-Her- togcnbosch gehoudenpaarden markt werden 431 stuks aan gevoerd. De handel was vlot, aan goede prijzen; voljarigen gingen van 7U0 tot i lUüO; 3-jarigen van 650 tot 950; jaarlingen van 400 tot 550; pony's en hitten van 350 tot J 700. De eerstvolgende paarden markt is 1 Maart. HUUR-ADVIES COMMISSIE. Samenstelling van de huur advies-commissie te Breda: Voorzitter: Mr. Ax J. C. M. Nelissen, Ulvenhoutselaan 119 te Breda. Leden: S. L. E. M. Fick, Gasthuisstraat 12 te Ooster hout. C. van den Eeden, Von delstraat 49 te Breda. J. Lous, Julianalaan 18 te Breda. J. W. van Poppel, Irenestraat 46 te Breda. De huur-advies-commissie en haar secretariaat zijn ge vestigd in het gemeentehuis van Breda. W. KONINGS CAPELLE Dreef D 331. H. H. DE KORT-WINGEIS, St. Anton'usstr. 38 WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 3