jIo Al jHE il IJ El L00N-0P-ZAND WAALWIJK WIELRENNEN BILJARTEN, A e VROOM DREESMANN DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 19 MAART 1951 Van links naar rechts: Staande: Secretaris Berends, J. de Leur en Z. Meijer (re serves), J. Huibrechts, W. Wartenberg, J. Meijer, W. Meijer, C. Meijer, M. v. Nooye, H. Pijnenburg, A. v. d. Velden en A. v. d. Waals (trainer). Zittend: J. v. Vugt, C. Wartenberg en J. Oomen. LOONOPZAND. Uno AnimoZaltbommc'i 3—0. 4 - - Bij VD vindt U de laatste nouveauté's 12.50 9.75 6.50 Hockey. De wedstrijd Ne derlandBelgië, een prachti ge party, werd door de Neder landers met 30 gewonnen. Schaatsen. In het algemeen klassement van de schaats wedstrijden in Tromsö bezet Lundberg de eerste plaats, Van der Voort werd tweede en Kees Broekman vijfde. fe AAA Kr' K V V AbÉêÉMWUM y 'f MM Kt* JAARVERGADERING BEL CANTO. Militairen van de Intendance naar de Vakschool. Vanaf 2 April a.s. zullen 12 officieren van .de Hogere In tendance-opleiding te 's-Gra- venhage een cursus volgen aan de Middelbare Vakschool voor de Schoen- en Lederin dustrie alhier, en wel gedu rende 7 weken 3 dagen per week, enige uren overdag en enige uren 's avonds. De ove rige 3 dagen der week zijn zij op de Middelbare Textiel school te Tilburg werkzaam. Het doel hier is natuurlijk hun kennis van leer en schoe nen te verrfjken, terwijl 't in- Tilburg gaat om textiel. voor de K.N.V.B. nu toch wel redenen te ovër zullen zijn, om deze speler voor geruime tijd aan de kant te zetten. Dat een en ander voor D.V.C. wel een bittere nasmaak zal heb ben, en terecht, behoeft natuurlijk geen betoog. Over de wedstrijd zelf in het kort nog dit Drunen dat vóór rust de steun genoot van de sterke wind, was gedurende deze eerste helft de meerdere. R.W.B. moest zich toen in hoofdzaak bepalen tot dc verdediging, afgewisseld door uit vallen der voorhoede. Deze verdedigende taak werd door hun op fraaie wijze vol-^ bracht en pas 5 min. voor de rust slaagde de rechtsbuiten der thuis club er in te scoren, 10. Na de thee, was het R.W.B. dat merendeels sterker was, doch de voorhoede had, ondanks haar hard werken, een off day. Ook bleef in deze periode de midden linie te ver teruggetrokken. Daar kwam nog bij, dat de ver dediging van D.V.C. in prima conditie was, zodoende konden de gasten het Drunense net niet vinden en verloren met 10. BaardwijkBest Vooruit 11. Wij ontvingen ditmaal geen verslag van onze gewone Juliana- verslaggever en geven daarom dit korte relaas. Er is weinig goeds te vertellen van de wedstrijd. Voor de rust gingen beide partijen vrij goed tegen elkaar op, hoewel Best Vooruit een veldoverwicht had. Verscheidene goede aanvallen werden door de Best-voorhoede op het Baardwijkse doel onderno men, aanvankelijk zonder succes. De Jullana-voorhoede kon ook verschillende malen door de ver dediging van de bezoekers heen komen, maar voor de goal ont brak de finishing touch. Voor de rust al moest scheidsrechter Van Hemert heel wat keren fluiten voor ruw spel, natrappen en an dere onsportieve dingen. Met 10 in het voordeel van Best Vooruit ging de rust in. Na de rust vertoonde de wed strijd hetzelfde beeld. Een vrijwel gelijk opgaande strijd met Best iets in de meerderheid. Een minuut of 16 voor liet ein de, toen er al verscheidene onre gelmatigheden hadden plaats ge vonden, ontstond er een incident. De scheidsrechter kende Baard wijk een penalty toe omdat een speler van Best een klap had uit gedeeld. Dit wordt betwist en blijft een open vraag. Ooggetuigen, die wij gesproken hebben, verzekerden ons dat geen enkele Best-speler op dat moment heeft geslagen. Anderen beweren 't tegenovergestelde. De aanvoer der protesteerde dan ook tegen de beslissing. De scheidsrechter gaf de ploeg, dife zich in het doel opstelde, 1 minuut bedenktijd om zijn houding te veranderen. De bezoekers verlieten- hierop het veld en de strafschop werd in de ver laten goal geschoten. De wedstrijd werd met gelijke stand gestaakt. VLIJMEN. NieuwkuijkVlijm. Boys 31. Na een korte huldiging in ver band met het behalen van het kampioenschap door Nieuwkuijk, ving om 2 uur de wedstrijd aan; er was een sterke wind die goed spel onmogelijk maakte. Met wind mee was Nieuwkuijk sterker; nu en dan een uitval van Vlijmen, die niet gevaarlijk was. Het duurde lang eer het verdiende doelpunt voor Nieuwkuijk kwam uit een goed genomen corner, fraai inge kopt. Door dit succes aangemoe digd speelde Nieuwkuijk nog vu riger en na een half uur volgde het tweede punt. Vlijmen pro beerde het spel te verplaatsen, maar het spel was te onsamen hangend om de sterke verdedi ging van Nieuwkuijk te verschal ken; na enkele wederzijdse aan vallen kwam de rust mét 20. Na de rust was Vlijmen ster ker en ieder dacht dat Nieuw kuijk het zwaar te verantwoorden zou krijgen en in het begin zag het er naar uit, toen de achter stand werd verkleind. Maar dit was het sein voor Nieuwkuijk om nog flinker aan te pakken, wat gelukte en werden zij zelfs ge vaarlijk. De hechte verdediging van de Boys werd overspeeld en na 20 min. vergrootte Nieuwkuijk de voorsprong, 31. Vlijmen pro beerde om nog in te lopen, maar niets gelukte; Nieuwkuijk gaf geen kans en wist zelfs tegen de harde wind het spel te verplaatsen en vele mooie kansen om de voor sprong te vergroten werden niet benut. Langzaam kwam het einde van deze vooral van de zijde van Vlijmen slecht gespeelde wed strijd. Nieuwkuijk kan met ver trouwen de promotiewedstrijden tegemoet zien, zij beschikken over een goed elftal. HAARSTEEG. Nooit Gedacht-Haarsteeg 1—2. De spelers en supporters van Nooit Gedacht zullen wel nooit gedacht hebben, dat zij deze wed strijd tegen het bezoekende Haar steeg zouden verliezen. Het was een uitermate spannende strijd, die uiteindelijk is gewonnen door de ploeg die zich het sterkste toonde. Nadat door de aanvoerder der thuisclub de toss was gewonnen en een zeer sterke wind, die over de lengte van het veld stond, in het voordeel had gekozen, bracht midvoor v. Oijen voor Haarsteeg de bal aan het rollen. De gasthe ren gingen direct tot het offen sief over, om profiterend van het windvoordeel te trachten een voorsprong te behalen. Zij hiel den echter het spel veel te kort, HET KAMPIOENS-ELFTAL. UNO ANIMO KAMPIOEN VAN HAAR AFDELING. Het eerste elftal van Uno Ani mo is gisteren door haar superi eure overwinning op Zaltbommel ongeslagen kampioen geworden van de 4e klasse C. Ondanks het ongunstige weer was er een massale opkomst van het publiek, dat getuige wilde zijn van een overwinning op Zalt bommel. Als om 2.30 u. scheids rechter Fr, Timmers uit Kaats heuvel beide elftallen in 't veld fluit, kiest Uno de wind tegen en brengt Zaltbommel de bal aan het rollen, die door Uno direct wordt overgenomen, doch 't ziet er naar uit dat Bommel zich zo maar niet gewonnen wil geven, wat het dan ook tijdens de gehele wedstrijd heeft bewezen. Zalt bommel weet enkele zeer gevaar lijke aanvallen te ondernemen en Uno Animo kruipt enkele keren door het oog van een naald, tot dat 'het na ongeveer 20 minuten spelen het heft weer in handen neemt en het de Bommel achter hoede zeer lastig maakt, maar door slechte balcontrole worden vele kansen gemist. Doch onge veer 10 minuten voor de rust weet Meijer een mooie voorzet van de linksbuiten Pijnenburg prachtig in te schieten, waarmee de rust aanbreekt. Na de thee wordt na twee mi nuten de voorsprong vergroot door Pijnenburg, 20. Zaltbom mel pakt nu wat steviger aan en weet enkele mooie aanvallen op te zetten, doch voor het doel heb ben zij geen succes en dc achter hoede weet van opruimen. Vele corners worden op de Zaltbom mel veste genomen en tientallen schoten afgevuurd, doch het ver band raakt meer zoek, ofschoon Uno het overwicht behoudt en 10 minuten voor het einde weet het de stand op 3—0 te brengen door de midvoor, waarmede het einde komt. De mannen van Uno Animo rennen onder groot gejuich der supporters de kleedkamers in, waar zij door velen worden ge feliciteerd met het behaalde suc- toegesproken. Door de verliezende club wordt een bloemstuk aangeboden. Vervolgens wordt in triomftocht naar het clublokaal getrokken, waar bestuur en leden een kof fiemaaltijd wordt aangeboden. Intussen hebben vaardige han den de Concordiazaal in 'n bloe mentuin .herschapen, terwijl tien tallen bloemstukken worden aan geboden. Om 7.30 uur kwam als eerste de Kon, Erk. Harmonie „Concordia" haar gelukwensen aanbieden door een serenade, waarbij de voorzitter de heer Verschuuren, namens „Concor dia" bestuur en leden feliciteert met het behaalde kampioenschap, waarna de Kon. Harm. Sophia's Vereniging enkele fikse marsen ten gehore brengt en de voorzit ter, de heer v. d. Heuvel, namens zijn corps Lino Animo feliciteert met het behaalde succes. Hij sprak de hoop uit dat het hun ook gegeven mocht zijn met het zelfde animo de promotiewedstrij den te spelen, om een goede plaats voor het komende seizoen in de derde klasse in te nemen en door gestadige sportbeoefening daar te komen waar zij thuis horen. Ook de trainer de heer v. d. Waals uit Oisterwijk. mag trots zijn op het behaalde succes, waarin ook hij naast de leden zijn aandeel heeft gehad. Ook van andere plaatselijke verenigingen kwamen talrijke ge lukwensen en bloemstukken bin nen, terwijl de grote zaal te klein bleek om de vele belangstellenden te herbergen, die hun feicitaties kwamen aanbieden. Ook vanaf deze plaats onze hartelijke geluk wensen aan Unoleden en bestuur. de vleugelspelers werden veel te weinig in het spel betrokken, waardoor alle aanvallen te pletter liepen op de in uitstekende vorm verkerende achterhoede van Haar steeg, die met captain v. Dal aan het hoofd alle aanvallen wist te enderscheppen. Met 00 stand brak de rust aan. Na de rust werd fel van leer getrokken, maar tot ieders ver bazing kwam succes aan de an dere zijde, toen bij een zeer effect volle bal er een klein misverstand ontstond en de midvoor der thuis club zijn club de leiding wist te bezorgen. Dit was voor de gas ten het sein om de bakens te ver zetten en het duurde dan ook niet lang of midvoor v. Oijen maakte met een prachtschot gelijk. Aan gemoedigd door deze fraaie goal, ging het plotseling veel beter. Het duurde dan ook niet lang of midvoor v. Oijen wist door 'n pass rechtstreeks uit de achterhoe de no. twee in het net te plaat sen. Uitblinkers in deze wedstrijd waren aanvoerder v. Dal en de beide halfspelers Boelen en van Gestel vooral laatstgenoemde zorgde er wel voor dat de ge vaarlijke linksbuiten der thuis club niet veel kon uitrichten. Het was een zeer sportief ge speelde strijd en de leiding was bij scheidsrechter Brok in goede handen. RONDE VAN NEDERLAND GAAT DOOR. Van 5 tot en met 10 Juni Naar men ons van de zijde van de Ronde van Nederland mee deelt, is het overleg net Mathias Clmens, organisator van de Ron de van Luxemburg, tot een goed einde gebracht, waarmee aai; de UCI voldaan is. Clemens gaat geheel accoord met de data voor de Ronde van Nederland, d;e nu definitief van 5 t.m. 10 Juni a.s. zal worden ge houden. Waalwijkse Wielerclub Leonora. Het weer van Zondag was nou niet direct ideaal om te trainen, maar daar men van renners nu eenmaal geen couveusekindjes moet maken, liet de voorzitter P. Brou wer aantreden om een routfe van 101 km af te leggen. Reeds in 't begin waren er kop lopers die hun voorsprong tot de finish tot 12 min. hadden opge voerd, terwijl er drie renners we gens vallen uit de strijd waren geraakt. Uitslag A-klasse, 101 km. 1. Coense, 's-Bosch, 2 u. 39 m. 14 sec. 2. Hoedemakers, 's-Bosch z.t 3. P. v. d. Veer, 's-Bosch z.t 4 en 5 Gebr. A. en H. Bekx, Den Bosch 2.47.54. 6. Fitters. De rest uitgevallen. Uitslag B-klasse 61 km. 1. L. v. d. Hout 2.05. 2. H. Dekkers 2.11.34. Toch een goede tijd ondanks de scherpe tegenwind. Leonora good- luck met Uw boys. HAARSTEEG. Donderdagavond speelde in café W. v. d. Loo de aldaar gevestig de biljartclub Juliana de return match tegen haar zustervereniging t Hoekje, gevestigd in café De Sport. De gedetailleerde uitslag was: Juliana't Hoekje Joh. v. BeekA. v. d. Brandt 5049 H. v. d. Heijden Sr. J. v. d. Brandt 50— 32 Th. BoelenJ. de Gouw 5050 B. VerreijtJo v. d. Heijden 5045 W. v. d. BrandtG. de Groot 4950 N. Vermeulen Adr. de Groot 1925 W. v. RavensteinJ. v. Hëlvoirt 1125 Fr. v. LiemptH. v. d. Heijden Jr. 4550 W. v. d. WielJ. Siegers 255 Th. v. Liempt—-G. Treuren 2023 Totaal 369356 Hoogste serie Juliana: W. v. d. Wiel 20 car. Hoogste serie 't HoekjeJ. de Gouw 13 car. Het is de jeugdige spelers van 't Hoekje niet gelukt revanche te nemen. KAMPIOENSCHAP GROOT BILJART LIBRE. Kees weer in prima vorm. In een bovenzaal van hotel Brinkman te Haarlem werd bo vengenoemd kampioenschap ver speeld en de eerste dag, Donder dag, heeft Kees de Ruijter weer getoond een klasse apart te for meren. Al begon hij z'n eerste partij tegen Mol wat zwak, hij kwam er spoedig in en bracht 't tot 185, na 6 beurten tot 436 en de 84 laatsten waren er zo bij. Z'n tegenstander had er 88. De mooiste partij was die tus sen Eichelsheim en de Ruijter. De eerste begon met een serie van 89, waarop de Ruijter antwoord de met 390 en in 4 beurten was de zaak uit. De eerste dag was de stand aldus De Ruijter 4 90.90 Kruythof 4 25. Kobus 4 22.22 Teegelaar 2 22.83 Sweering 2 16.96 Beekman 0 13.82 -Eichelsheim 0 11.35 Mol 0 10.76 Ook Vrijdag was Kees weer in prima vorm. Een eerste serie van 202, hierop volgde een serie van 236, toen miste hij en was er uit, zelfs moest hij elf maal aanzetten en hierdoor zakte zijn algemeen gemiddelde van 91 op 62. De stand na de tweede dag was: 1. De Ruijter 8 51.28 2. Teegelaar 6 27.20 3. Kobus 6 21.18 4. Kruythof 6 19.11 5. Sweering 4 17.12 6. Eichelsheim 2 17.08 7. Mol 0 13.26 8. Beekman .0 14.55 Ook Zaterdag heeft Kees dc Ruijter zich prachtig gehouden en z'n partijen gewonnen, zodat hij vast bovenaan stond met 12 matchpunten en geen enkele par tij verloren. Hij schijnt subliem gespeeld te hebben want nog zelden hebben we de radio-com mentator de heer Keijzer, zo en thousiast gehoord. Hij zei o.m. dat Kees de Ruij ter verpletterend speelt, een der beste librespelers, zo niet de bes te van de wereld; hij is in 't libre- spel enig; hij speelt grandioos en meesterlijk van opzet; het publiek was geheel verbaasd over en ge bonden door dit spel enz., dus dat wil heel wat zeggen uit de mond van een dergelijk deskun dige. Ook Zondag heeft Kees zijn greie superioriteit gehandhaafd, al stond zijn overwinning al vast. Hij bleek ditmaal enorm sterk. Het slot kwam met een algemeen gemiddelde van 49.29. De eindstand is als volgt pnt. h.s. gem. De Ruijter 14 390 49.29 Kobus 10 129 22.88 Teegelaar 8 268 27.60 Eichelsheim 8 207 21.06 Kruythof 8 184 19.87 Sweering 6 180 20.23 Mol 2 196 12.98 Beekman 0 196 13.91 SPORTBERICHTEN. Voetbal. De trainer van Eindhoven, de Engelsman Sam Wadsworth, gaat Eind hoven verlaten en Helmond trainen. In Praag werden twee bestuursleden van voetbal clubs tot twee en drie maan den gevangenisstraf veroor deeld omdat zij de bepalingen betreffende de transfer van spelers hadden overtreden. En dat alleen voor een regle mentsovertreding; in Neder land doen ze nog heel wat an ders in de voetbalwereld. Guus Drager heeft be sloten om zijn voetballoop baan te beëindigen en trainer te worden. Modern damesvest. ais blouse te dra een. f:heel van fi|ne ngelse kant mei sierlijke Valèncien- ne garnering Modieuse Dameshand. schoenen imitatie varkensleer, prima kwaliteit, in naturel Zijden damesshawl in moderne voor jaar skieuren A Dames- handschoenen in mooie kwaliteit wasbaar nappa, di verse chique model, ien met perforatie- n n garnering. I £.üU In natlire natlirel, grijs, tan. beige en wit DEN BOSCH EINDHOVEN - TILBURG IC* k' Vrijdagavond hield de Zang vereniging haar uitgestelde jaar vergadering die in de belangstel ling van alle leden stond, die zich deze avond ook maar konden vrij maken. Na een welkom door Voorzitter Roelofs, bracht secre taris Meijers de notulen van de laatste jaarvergadering en een uitvoerig jaarverslag uit, waarin alles wat in de vereniging voor viel de revue passeerde. Uit dit verslag bleek, dat het ledental der vereniging nagenoeg stationair bleef, met een kleine toename van het dameskoor en een kleine te ruggang van het mannenkoor. Voor dit laatste is als hoofdoor zaak te noemen, de drukke avond- werkgelegenh'eid, waartoe meer dere heren in de gelegenheid zijn. Penningmeester Wooning gaf een uitvoerig finantiëel overzicht, waaruit juist bleek wat de ver schillende manipulaties van de vereniging kosten of opleveren. Hét totaal bleek een nadelig sal do te zijn, dat de vereniging moet doen waken voor verdere finan- tiële teruggang en de leden moet aansporen met het bestuur actief te zijn, om de belangstelling voor wat Bel Canto doet te animeren. De voorzitter bracht de functio narissen dank voor hun keurig werk en bëtrok daar tevens in mej. Tuerlings en Tuerlings Jr. voor de steeds behulpzame hand bij de inning der contributie on der de leden. De gehouden bestuursverkiezing had als uitslag, dat met algemene steramen hërkozen werden de af tredende leden Roelofs, Meijers, Frederiks, v. Nieuwenhuisen en Kroot en dat de vacature Steen bergen werd aangevuld met de verkiezing van de heer G. Jansen. Bij de mededelingen liet de voorzitter zijn blik gaan over het repetitiebezoek, dat bij de dames uitstekend, doch bij de heren min der goed te noemen is. Medewer king voor het bezoek bij de con certen en tevens bij het aanwer ven van nieuwe donateurs, beval de voorzitter in de belangstelling der leden aan zowel om het ver- enigingsbelang als ter eigen vol doening. Nieuwe leden, beschik kend ovér goed gehoor, een goede stem en de nodige ambitie zijn steeds welkom in de Bel Canto gelederen. Het bestuursvoorstel in het ko mende voorjaar een gezamenlijk uitstapje te gaan maken, vermoë- delijk naar Antwerpen, vond be grijpelijk algemene bijval. Het ligt in de bedoeling om de kosten niet onnodig op te drijven, eerst te vertrekken, nadat iedereen thuis het middagmaal kan hebben genoten. Een bijzonder woord van dank mocht de directëur Tuerlings in casseren voor de grote toewijding waarin hij nog steeds zijn klach ten aan Bel Canto geeft. De voor zitter vraagt als dank van de le den eenzelfde toewijding in het bezoeken der repetities, waarvoor hij de gestage bloei van de Vereni ging kan garanderen. De directeur onderstreept nog eens de woorden door de voorzit ter gesproken in verband met re- petitie-bezoek, aanwérven van le den en verdere activiteit van de werkende leden. Een voorstel door Mevr. Vesters-Span gedaan om met het dameskoor op concours te gaan, zal door het bestuur in overweging worden genomen. PALM-ZONDAG. Er is een stijgende belangstel ling te constateren voor de plech tigheden, waarmede reeds enige achtereenvolgende jaren de palm- wijding in de parochie St. Jan plaats hééft. De lange duur der plechtigheden weerhoudt de ge lovigen niet, nu ze meer geïnte resseerd worden voor wat er plaats vindt, doordat ze er zelf mede in betrokken worden. De Hoogeerw. Hëer Deken v. d. Brekel verrichtte zelf de cere moniën, geassisteerd door de drie heren kapelaans. Na de palm- processie volgde de solemnele Hoogmis, opgedragen door de Weleerw. Heer v. Oort, geas sisteerd door de Weleerw. H. H. Strijbosch en Jansen, terwijl het parochiale Zangkoor met het Kna penkoor Missa „Sine Nomine" van Viadana voor 4-stemmig ge mengd koor a capella en 't won derschone „Popule Meus" van Vittoria op zeer verdienstelijke wijzé uitvoerde. SLAGERS VRAGEN UW ATTENTIE. De Kaatsheuvelse slagers maak ten voor enige weken bekend, dat zij er van af gezien zijn, zoals vroeger gebruikelijk was, om ex tra Paasklanten te vragen, een bë- sluit, dat de goede geest onder het gilde tekent. Niet echter hebben onze been houwers er vanaf gezien, om voor Pasen nog eens te laten tonen, dat zij naast prima waar, ook etalagekunstenaars zijn. Ons sla- gersgilde staat er voor bekend, dat het in de Paasweek de bë- langstelling van de verre omtrek weet te trekken door de wijze, waarop zij hun Lucullus-arti- kelen weet op te maken en te verzorgen. In een advertentie in dit nummer nodigen zij U uit een kijkje te komen nemen, gëdachtig het spreekwoordzien doet be geren I 'T LIEP GOED AF. Zondagavond huilde de brand- sirene. In Marktstraat 52 was brand uitgebroken, 't Kon gevaar lijk zijn. Een harde wind en een bewoonde wijk. Door doortastend optreden bleek zelfs de brandweer die op kwam dagen gëen werk te hebben. Wat vuurspeling in een ouder wetse schoorsteen, goed aangepakt door ingrijpende buren voorkwam erger. Veel volk op de been en weinig te zien, aliasveel ge schreeuw en wéinig wol, doch thans een geluk voor de getrof fene. AGENDA. Maandag 8 u. n.m. repetitie Kon. Erk. Harmonie Apollo. Dinsdag 7.30 u. n.m. repetitie R.K. Par. Zangkoor St. Jan in de school. Woensdag 8 u. n.m. repetitie Kon. Muz. Gez. Euphonia. Donderdag 7.30 u. n.m. repe titie Dameskoor Bel Canto. 8.30 u. n.m. repetitie Gemengd koor Bel Canto. KAJOTTERS. Dinsdag 20 Maart a.s. houden de Kajotters een Passie-avond- wake en de H. Kruisweg in de Kapel van de Eerw. Zusters, om 9 uur prëcies. Kajotters houdt allen een uur tje vrij opdat gij dan tegenwoor dig zult zijn. OUDERSAVOND K.A.J. Het ligt in de bedoeling om op de 2e Paasdag, dus op Maandag 26 Maart, de traditionele ouders- avond te houden in de Gilden bond. Wij kennen de oudersavon- den van de plaatselijke K.A.J. Hier behoeft men ook niet vér der over te schrijven, want ze zijn en blijven altijd Oké. De Kajotters zullen op deze avond een boeiend Franse ver zetstuk gaan opvoeren. Het to neelstuk hëet: „De Vier Win den." Wij mogen dan van de Kajot ters ook wel zeker hopen dat ook deze avond een welgeslaagde oudersavond mag worden. Kajotters veel succes I AANBESTEDING. Onder architectuur van de heer M. van Beek uit Eindhoven had alhier de aanbësteding plaats voor de uitbreiding van twee lo kalen en verdere werkzaamheden aan de R.K. Fratersschool. De uitslag was als volgt Firma Dusee, Tilburg 34.400 Gebr. v. d. Plas, Udenhout 34.634 Gebr. W. Verspeek, Udenhout 35.175 H. v. Dongen, Udenhout 35.214 J. Verspëek, Udenhout 36.600 J. A. de Kort, Kaatsheuvel 36.864 Wed. J. Smolders, Tilburg 37.250 Gebr. Mutsaerts, oonopzand 37.405 Gebr. Brekelmans, Udenhout 38.000 Gebr. Vercammen, Udenhout 38.000 Gébr. v. Berkel, Tilburg 38.430 A. van Esch, Udenhout 38.500 Aug. van Hëst, Loonopzand 38.964 Wed. L. Fitters. Waspik 38.965 Hiermede betuig lk, mede namens mijn ouders, broers en zuster, mijn hartelijke dark voor de vele blijken van belangstel ling die ik mocht ontvangen bij mijn behouden thuiskomst uit Indonesië, van familie, vrienden en kennissen, H.H. Geestelijken Kath. Thuisfront, patroon en personeel der Waalwijkse Stoom drukkerij Antoon Tlelen, buurt- comité, buurtbewoners en oud militairen, Fr. van Huiten Waalwijk, Maart 1951 St. Crispijnstraat 70 M. Kleingeld. Waalwijk 40.000 A. Kleingeld, Kaatsheuvel 40.200 A. J. Spuijbroek, Waalwijk 41.000 H. M. Kramer, Waalwijk 42.000 Het werk is nog niet gegund. MIDZOMER TUINFEEST. Door de Kon. Harmonie Sofia's vereniging wérd dezer dagen het besluit genomen om op 19, 20, 21 Mei een groot Midzomer tuin feest te houden in de mooie tui nen en omgeving van de heer H. Dekkers aan de rand van het dorp langs de Provinciale weg naar Kaatsheuvel. Door tal van mu ziekgezelschappen wérd reeds medewerking toegezegd door het geven van een concert. Het tuin feest zal worden aangevuld door enkele vermakelijkheden in de vorm van een Kermesse d' Eté. Op een en ander komen wij nog nader terug. WEER TERUG UIT INDONESIË, Zondagmiddag keerde weer in de ouderlijke woning terug onze dorpsgenoot J. Toorians, Bergstr. I, na een verblijf van ongeveer 2 jaar in Indonesië. Zowel de buurtschap als Kath. Thuisfront lieten zich niet onbetuigd en bo den hem namens allen een prach tig cadeau aan. Ook de laatste militair, welke momenteel nog in Indië vertoeft, wordt binnen zeer korte tijd thuis verwacht. STAMBOEKRUNDVEE- KEURING. Dezer dagen werden de stam boekrund veekeuringen gehouden. Aangevoerd werden 8 runderen, waarvan er 6 stuks werden goed- gekeud voor 't stamboekrundvee. De runderen waren 't eigendom van 2 stuks van A. Mels, 2 st. van Jac. Botërmans, 1 van Jac. Pijnenburg en 1 van A. v. d. Loo.

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 3