L00N-0P-ZAND Diverse Berichten B1UARTEN. AllTO-QPnCT 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 22 OCTOBER 1951 3 wedstrijden geen enkel doelpunt maakten. Wat de wedstrijd betreft, in 't begin gingen beide elftallen ongeveer gelijk op met Veerse Boys steeds iets sneller. Aan beide kanten gingen verschillende kan sen verloren door slecht spel der voorhoedes Toen de rust bijna was aangebroken, bouwde Veerse Boys een goede aanval op, waaruit de linksbinnen onhoudbaar in schoot. Na de rust wijzigde hite Boys zijn opstelling echter zonder re sultaat. Het wou niet lukken. Toen Veerse Boys zich iets in de verde diging terugtrok, kwamen de White Boys even opzetten. Ver schillende corners op "t Veerse doel volgden, maar doelpunten bleven uit. Het spel werd hierna steeds slechter. Veerse Boys be hield zijn 1—0 voorsprong. En toen de scheidsrechter het einde van deze wedstrijd floot, gingen zij als overwinnaars van het ter rein, ofschoon gelijk spel 'n betere verhouding zou zijn geweest •**6 *-Sf] N.Z.M. 3White Boys 3 22 Dit was 'n wedstrijd, die met 'n ietsje meer geluk had kunnen ge wonnen worden. De rust brak aan u, ioui 'uibu 9uiuoïiaJ uttz jooa niet 21 voorsprong voor NZM. Toen er echter nog 10 minuten te spelen was, maakte De Zeeuw, die beide doelpunten in deze wedstrijd maakte, met 'n mooie kopbal de ge lijkmaker. Nadat door beide elftal len nog hard werd gestreden voor het winnende puntje, kwam het einde met 2—2. Bravo! te zwak om doelpunten te maken. Niet de sterkste heeft gewonnen, maar de gelukkigste ploeg, en dat was RWB. Vlijmen speelde met een volledig elftal: H. v. Overdijk was weer van de partij, maar de zes weken gedwongen rust waren merkbaar. Vlijmen had de doelman van Vlijmen 2 opgesteld, maar hij kreeg te weinig gelegenheid om zijn kunnen te tonen. Vlijmen is voorlopig voor de kopgroep uitge schakeld. Zwaluw 3Vlijm.Boys 2 02. Het tweede elftal bracht het er in Vught beter af. Vlijmen zette haar overwinningenreeks voort. Zwaluw moest er met 02 aan geloven. Vóór de rust speelde Zwaluw haar beste spel, maar doelpunten bleven uit. Vlijmen speelde met enkele in vallers, die goed hebben voldaan. Vlijmen 4Engelen 2 161. Vlijmen 4 heeft in deze wedstrijd haar doelgemiddelde wat verbeterd; maar liefst 16 keer werd de doel man van Engelen gepasseerd. Enge len bleef, ondanks de grote neder laag, moedig doorspelen en 't werd tenslotte beloond met een doelpunt, zodat de eer werd gered. Junioren. Vlijm Boys b—Wilhelmina 22. De jeugd speelde Zaterdag j.l. te gen het sterke Wilhelmina uit Den Bosch en wist een gelijk spel af te dwingen. Aaa GOUDEN BRUILOFT. 2—1 3—1 3—2 DRUNEN. RKDVC 2—Wilhelmina 3 Heusden 3RKDVC. 4 Nieuwkuijk 3RKDVC 5 HAARSTEEG. HAARSTEEG—R.K.D.V.C., 1—4. In deze met zoveel spanning tegemoet geziene wedstrijd, heelt Haarsteeg een onverwachte maar verdiende nederlaag geleden. Het spel van de thuisclub was van geen groot gehalte, het plaatsen het veel te wensen over, waardoor alle aan vallen verloren gingen. Daarbij kwam nog dat doelman v. Dal enkele fouten maakte die evenzovele doelpunten ten gevolge hadden. Met de wind in het nadeel bracht de midvoo.r van D.V.C. de bal aan het rol len. Het eerste kwartier wisten de gas ten ook een klein overwicht te forceren. Geleidelijk aan kwam de thuisclub er beter in en hun uitvallen waren niet van gevaar ontbloot, doch voor doel werd de juiste afwerking gemist en in laatste instantie was het de doelverdediger die de bal wist te onderscheppen. Toch was het D.V.C. dat onverwachts de leiding wist te nemen, toen bij een hoge voor zet doelman v. Dal de bal verkeerd be oordeelde en deze in het verlaten doel rolde. De tweede helft was voor de gasten in het begin reeds zeer hoopvol, want na tien minuten wist hun rechtsbinnen de stand op te voeren tot 02. De wed strijd verkreeg een meer spannend ka rakter, toen v .d. Heijden met een listige maneouvre de achterstand wist te ver kleinen. Toen beging de Haarsteeg doel man wederom een fout en de gasten kre gen wederom een doelpunt cadeau. Haar steeg was daarmede een geslagen ploeg en toen de linksbuiten van Drunen er 14 van wist te maken, ging de wed strijd als een nachtkaars uit. VLIJMEN. Vlijmense BoysR.W.B. 01. Vcor deze belangrijke wedstrijd bestond veel belangstelling, zowel uit Vlijmen als uit de Langstraat. Vlijmen won de toss en RWB trapte tegen wind in af. Het was van beidde zijden een zenuwachtig begin en veel moois viel er niet te aanschouwen. Vlijmen was vanaf t begin het meest in de aanval, maar voor het doel ontbrak t doorzet tingsvermogen en het juiste schot. De doelman behoefde zelden in te grijpen. Nu en dan een doorbraak van RWB, die'iets beter werd op gebouwd, maar ook van deze kant was het voor het doel mis. De ver dediging van Vlijmen kon steeds in grijpen en stuwde de voorhoede dan weer, maar het combineren ontbrak hier. Beide verdedigingen waren te sterk voor de zwakke voorhoedes. De linksbuiten van RWB vormde met zijn snelle uitvallen nog het grootste gevaar voor de verdediging van Vlijmen. Toen Vlijmen echter andermaal een zware druk uitoe fende op de verdediging van RWB, die evenwel stand wist te houden, kwam er een onverwachte aanval van RWB: de rechtsbuiten kreeg de bal vrij, plaatste goed voor het doel en de linksbinnen kopte fraai in; 0—1. Vlijmen antwoordde met een se rie aanvallen, waarbij de linksbin nen een opgelegde kans kreeg om gelijk te maken, doch zijn schot faalde. Zo verstreek de eerste helft, met in de laatste seconden een klei ne sensatie. De rechtsbuiten van RWB kreeg de bal toegespeeld, wist zich goed vrij te werken, loste een schot op doel. de doelman werd ge passeerd. maar voordat de bal over de doellijn ging floot de scheids rechter voor rust; dit was een te leurstelling voor de RWB-ers. Na de hervatting hetzelfde spel- beeld: twee hardwerkende ploegen die slechts weinig mooi voetbal lie ten zien. Beide verdedigingen wa ren ook nu de aanvallers te sterk af en de doelverdedigers kregen dan ook weinig gevaarlijke schoten te verwerken: een onverwacht schot van de Vliimense midvoor werd door de RWB-doelman keurig ge stopt. Toen bij Vlijmen Harrie van Overdiik wegens een blessure moest uitvallen, wist de invaller echter in de voorhoede geen verandering te weeg te brengen. Coensen ging ach ter spelen en invaller v. d. Eisen ging naar de voorhoede. De verde diging van de Boys werd daardoor sterker, maar de voorhoefde bleef WERELDKAMPIOENSCHAP BILJARTEN 47/2. Piet van de Pol heeft de wed strijden om het wereldkampioen schap biljarten 47/2 te Buenos Ai res ingezet met een zege op Kees de Ruyter in 12 beurten. René Ga- briëls deed hetzelfde tegen Van Hassel, eveneens in 12 beurten. En passant verbeterde hij maar weer eens een serie-record van zichzelf door 265 in één beurt te scoren. Het vorige stond sinds 1949 op zijn naam met 264. De Argentijn Carrera ver sloeg zijn landgenoot Navarra in maar 6' beurten, een gemiddelde van 66.66 dus. En tenslotte begon zelfs Jean Galmiche met een over winning op de Braziliaan Del Vec- chi. in 20 beurten. De uitslagen: Gabriëls Van Hassel Navarra Carrera Van de Pol De Ruyter Del Vecchi Galmiche 400 100 165 400 400 134 278 400 12 12 6 6 12 12 20 20 265 69 114 144 142 64 91 86 33.33 8.33 27.50 66.66 33.33 11.16 13.90 20.00 FOTO-ZOEKRIT. De deelnemers aan de Foto- Zoekrit welke door de AutoclUD De Langstraat" Zaterdag j.l. ge houden is, zullen geen spijt gehad hebben van Min ter elfder ure genomen besluit om deze dit mee te rijden. Deze rit was uitgezet over een parcours van 55 km. al leen over hoofdwegen door pol ders en door bossen, en over deze voute verdeeld waren ecu vijl tien tal foto's genomen die men, door elkaar op een carton geplakt moest terugvinden, en aanduiden met plaats en afstand vanaf de finish. Aantal gevonden foto's, het pre cies op tijd rijden en het aantal inzittenden in elke auto bepaalden tenslotte de uitslag, welke we hieronder weergeven. Een rit als deze logenstraft wel zeer de bewering die men nog maar al te vaak hoort, dat er au to's mee zouden gemoeid zijn om deze prestaties te leveren. Niets is minder waar en het was te hopen dat wanneer het bestuur van de Autoclub in de toekomst weer ini tiatieven neemt om een of ander autogebeuren op touw te zetten, dat de belangstelling iets groter zal zijn en ook vooral, een fout die men in Waalwijk misschien vaker tegenkomt, dat de aanmeldingen niet op het nippertje gebeuren en de organisatoren iets vroeger dan juist de allerlaatste dag over de deelname gerust kunnen zijn. Zeer binnenkort organiseert de ze club weer een buitengewoon interesante autorit, nl. een avond- orientatierit. Ook een rit welke geen snelheden over slechte we gen vraagt, zelfs geen extra auto verlichting of wat ook, doch zui ver een sportieve rit, waarbij niets verlangd wordt dan goed opletten van bestuurder en kaartlezer. Reeds nu vestigen wij de aan dacht hierop opdat elk automobi list, zowel leden als nietleden van de Autoclub hieraan kunnen deelnemen. Het wordt een zeer in teressant gebeuren. De datum die vermoedelijk half November ligt, wordt nog nader in ons blad be kend gemaakt. De uitslag van de foto-zoekrit is tenslotte: 1. A. Schoep-Klerkx, 150 punten. 2. A. Tielen-J. de Kort, 139 punten. 3. Heer en Mevr. B. v. Loon, 129 pt. 4. Jac. v. Loon-A. Hoffmans, 120 pt. 5 A. v. Loon-P. v. Heesbeen, 118 pt. 6. A. J. Slaats-H. Sluiter, 118 punten. 7. Mevr. Smelt-Mevr. v. Mil, 109 pt. 8. L. Stein-Mevr. Quirijns, 109 pt. 9. P. Vloemans-Mej. de Kort, 108 pt. 10. F. Elbers-J. Vloemans, 107 pt. 11. Heer en Mevr. V. Weijers, 107 pt. 12. Heer en Mevr. E. Huber, 104 pt. 13. H. Verwiel-H. Janssen, 102 pt. 14. L. J. Mombers, 101 pt. 15. P. Brockx-W. Baaten, 99 pt. 16. Mevr. Musters-Vloemans W. Lourijssen, 96 punten. (Hockey en Tafeltennis volgend nummer). Weer vierde de Marktstraat een gou den bruiloft en weer vierde deze wijk het op zijn spontane wijze, waarop we dat van deze buurt gewoon zijn. Het was het echtpaar v. kiel-v. d. wouw, dat Zaterdag j.l. de dag herdacht, dat het 50 jaar geleden elkaar trouw zwoer voor het altaar. Jammer kon de gouden bruid nu niet de tocht naar de kerk mede maken, waarheen een stoet van 12 luxe auto's de heer v. Riel met zijn familie en het buurtcomité tegen 9 uur kerk waarts bracht om een plechtige H. Mis van dankbaarheid aan God op te dra gen voo.r Zijn hulp en Zegen een halve eeuw ontvangen. Een miniatuur bruidspaar ging de stoet vooraf, terwijl een zesjarig buurmeisje na de kerk een vlotte felicitatie in vers vorm declameerde, die iedereen ontroer de. Zusje Emmers deed haar taak keu rig en met volle toewijding. Van alle zijden kwamen bloemen, fruitmanden en andere geschenken als zovele bewijzen van sympathie en mede leven binnen bij de jubilerende oudjes. De woning was zowel in- als uitwendig waardig versierd en verlicht. De Hoog- e'erw. heer Deken met zijne kapelaans kwamen met vele anderen hun opwach ting maken en de gehele dag was het een voortdurende aanloop van de hon derden, die van hunne belangstelling blijk kwamen geven. Onder grote toeloop bracht Apollo om 5 uur n.m. een sere nade, waarbij de heer M. Steenbergen namens het corps feliciteerde. Namens de buurt sprak de heer W. v. Dongen een woord, waarbij een geschenk onder couvert werd aangeboden. De zoon van het gouden echtpaar dankte in goede woorden namens zijne ouders en familie, allen, die blijk van attentie ge geven hadden en zeer speciaal de wijk bewoners met de feestcommissie. DIRECTEUR APOLLO. Zondagmorgen hield de harmonie Apollo een ledenvergadering, waarin werd medegedeeld, dat als opvolger van de heer N. Stelten, tot directeur van t corps was benoemd de heer A. A. M. Molenschot te Tilburg, directeur van di verse harmonieën, o.m. van de Kon. Harmonie Orpheus te i'ilburg. De repe tities zullen op Maandagavond blijven vastgesteld. CRESCENDO IN SUCCES. De gemengde toneelvereniging Cres cendo gaat met succes verder, saterdag en Zondag waren het weer twee avon den, die door meerdere gevolgd zullen worden, dat dit illustre gezelschap zijn triomfen op het toneel in crescendo-suc ces voortzette. Alles was weer aanwe zig voor dit steeds stijgend succes van dit ensemble, dat de toneelkunst met ernst en trouw beoefent. Op de aller eerste plaats dan de keuze van het werk, een boeiend stuk van Kosita Peters, dat met recht reeds zijn vierde uitgaaf be leefde. Een Noors stuk toneel, dat veel vraagt van de medespelenden, doch dat ook door allen met overgave van al hun krachten gegeven wordt. Daardooi" een verzorgdheid van spel, van dictie, grime en decor, die aan de hoogste eisen van amateurtoneel voldoen. Hoe heeft het aandachtige publiek genoten van datingeleëfde en stille spel van Lars Kragh, zijn zoon Claus, huishoudster Kasin Reimers, Jorgen Otierdsen en zijn dochter Olga. Een aandacht geboeid houden drie uren lang en tot spanning opvoeren, zonder dat ook maar een ogenblik aan afleiding gedacht wordt, kan alleen bereikt worden door een spel, zoals Crescendo Zaterdag en Zondag weer bood. We noemen daar met be doeling het stille spel dat slechts moge lijk is door een aanvoelen van de uit te beelden karakters gepaard met een mi- nitiëus verzorgde dictie, die de leiding van een spraakleraar, als de heer van Opstal verraadt. Dat de grime boven lof is, als deze verzorgd wordt door de heer v. d. Wijngaardt uit Tilburg, weet iedere ingewijde, dat ook het decor ge heel in overeenstemming was met de tijd en het land waarin het stuk speelt, kunnen we gerust overlaten aan de re- giseur de Vries, met de firma Smit, wie niets teveel is om de grootst mogelijke verzorging te bereiken. De velen, die teleurgesteld werden om een der twee eerste uitvoeringen te bezoeken, krijgen nog gelegenheid op een der volgende avonden, waarvan de eerste reeds is vastgesteld op Zondag 28 October. WINKELIERS-ACTIE. Donderdag j.l. hielden de verenigde winkeliers in de R.K.M.V. onder leiding van de heer Cor v. d. Velden, in Hotel Smit hun eerste vergadering ter bespre king van de actie, welke zal gevoerd worden bij de komende St. Nicolaasver- koop. Begrijpelijk was de belangstelling groot, want de winkeliers weten bij on dervinding tot welk een groot succes een goed gevoerde en aantrekkelijke actie de verkoop kan opvoeren. Verschillende acties werden reeds naar voren gebracht, doch daar het niet in de bedoeling lag reeds op de eerste bijeenkomst een de finitief besluit te nemen, bleef het bij deze voorlopige bespreking, doch kreeg het bestuur, dat uit de winkeliers geko zen is, opdracht de zaken nader te be studeren en in de volgende vergadering met definitieve plannen te komen. We kunnen er echter reeds zeker van zijn, dat ook dit jaar weer getracht zal wor den het koj>en zo aantrekkelijk te maken dat de burgerij gaarne zijn geld in eigen plaats zal besteden. AGENDA. Dinsdag 7.30 u. n.m. repetitie R.K. Par. Kerkkoor St. Jan in de school. Woensdag 8 u n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. Donderdag 7.30 u. n.m. repetitie Da meskoor Bel Canto. Donderdag 8.30 u. n.m. repetitie ge mengd koor Bel Canto. PLOTSELING DOOD GEBLEVEN. Zaterdagavond kwart voor negen bleef de 51-jarige J. Y. in de Hoofdstraat al hier, plotseling dood. Het grote gezin; moeder met 9 kinderen, wordt wel zwaar getroffen. AGENDA K.A.J. Maandag 19.30 u. Groep. Dinsdag 19.30 uur Vormingsronde. 20.30 u. Pioniersgroep. Woensdag 19.30 u. Ontspanning en revue-repetitie. Donderdag 21 u. Leiders- en bestuurs vergadering. Zaterdagavond geen ontspanning. Zondag 11.45 uur Maandvergadering. ONGEVAL. Toen dc heer M. v. Onzenoord Mzn. Vrijdagavond een huisgenote wilde be zoeken in het St. Elisabethsgasthuis te Tilburg, kwam hij ter oorzake van een oneffenheid in de weg ter hoogte van de brug in de Heikantsebaan te vallen en kwam ongelukkigerwijze tegen een juist passerende auto terecht. Hij moest naar het St. Elisabethsgasthuis worden ver voerd. Men vreest een hersenschudding. GOUDEN BRUILOET. Op 10 November a.s. hopen de heer en mevrouw C. Spanes-Dekkers de dag te herdenken dat ze vóór 50 jaren in het huwelijk traden. Een feestcomité be reidt een passende feestviering voor. Het zal de oudjes op die dag aan belang stelling zeker niet ontbreken. TONEELAVOND. De toneelvereniging St. Jozef, onder- afdeling van de K.A.B. gaf Zondagavond een heropvoering van het toneelspel in drie bedrijven van Wim Dumont: „Als mijn Vader nog leefde". De zaal van de hee.r P. Coomans was vol. Zowel decor, grime als spel waren tot in de puntjes verzorgd. TRIDUUM. Als voorbereiding op het feest van Christus Koning zal in onze parochie voor de jongens en meisjes van 1525 jaar vanaf Donderdagavond tot Zater dagavond door een Eerw. Pater Capu- cijn uit Den Bosch een triduum worden gegeven. Zondag zal het feest in de pa rochie luisterrijk worden gevierd, zoals gewoonlijk en met een hulde bij het H. Hartmonument worden besloten. K.V.P.-CONGRES. Zaterdag en Zondag is in Utrecht het vierde K.V.P.-congres gehou den in tegenwoordigheid van de katholieke ministers, de leiders van de partij en veel leden. Uit dit con gres bleek duidelijk de eensgezind heid in de partij en door de gewel dige ovatie die op de rede van prof. Romme volgde bleek duidelijk dat men zich volkomen achter de leider schaarde. Tijdens dit congres is in derdaad duidelijk geworden dat de K.V.P. de meningsverschillen, die de laatste maanden over het partij - beleid zijn ontstaan, binnenskamers zal weten te overwinnen. Vier belangrijke resoluties wer den door het congres aanvaard; deze hadden betrekking op het fi- nanciëel beleid, op de sociale poli tiek, de Europese taak en de eman cipatie van het katholieke volks deel. Prof. Romme en de heer Andries- sen hielden beiden een zeer be langrijke rede en dr. Albering, de partij-secretaris, wees in zijn jaar verslag, dat van grote activiteit ge tuigde, op de alzijdige ontwikkeling die de K.VP. doormaakt. Korea. De gealliëerde en commu nistische verbindingsofficieren in Pan Moen Jon hebben vanmorgen de overeenkomst getekend, waarbij besloten wordt de wapenstilstands onderhandelingen te hervatten. Verenigde Staten. President Tru man heeft generaal M. W. Clark benoemd tot ambassadeur van de Verenigde Staten bij het Vaticaan. Dit is de eerste officiële vertegen woordiging van de Verenigde Sta ten bij de H. Stoel sinds 1870. Egypte. In Caïro hebben het af gelopen weekend weer heftige anti- Britse demonstraties plaats gehad. Alhoewel de Britten hun troepen in de Suezkanaal-zone nog steeds versterken, hoefden ze niet meer handelend op te treden. De Ameri kaanse regering heeft een scherpe nota van afkeuring aan Egypte ge stuurd. Italië. Een storm die vijf dagen lang boven Zuid-Italië, Sicilië en Sardinië heeft gewoed, heeft aan meer dan 100 mensen het leven ge kost en heeft naar schatting een half millioen mensen dakloos ge maakt. De materiële schade is enorm. BRITS-PERZISCH OLIEGESCHIL. De Veiligheidsraad heeft giste ren besloten de besprekingen over het Rrits-Perzische oliegeschil te verdagen, totdat het Internatio naal Gerechshof te Den Haag uit spraak heeft gedaan, of liet oliege schil binnen de bevoegdheid van het Gerechtshof ligt. Dit werd besloten met acht te gen één stem. (Rusland stem de tegen). Engeland en .Tocgo-Sla- vië onthielden zich van stemming. Er was geen Perzische afgevaar digde aanwezig. TOELATEN VAN VLUCHTELIN GEN IN AMERIKA. Amerika heeft een plan gemaakt om 115.000 bluchtelingen uit Eu ropa in de Verenigde Staten toe te laten. Het plan behoeft alleen nog maar door het Congres worden goedgekeurd. MEISJE VERDRONKEN EN BROERTJE REDDE ZICH. Vrijdagmiddag ziin het bijna jarig meisje Cornelia de Graaf en haar 3J^-jarig broertje tijdens het spelen op een veldje achter <lc begraafplaats Jaffa te water ge raakt. Het jongetje kon zichzelf redden. Hij liep naar huis en waarschuwde zijn ouders. De va der zelf heef» het meisje uit liet water gehaald. Leden van de Ge neeskundige Dienst hebben lange tijd tevergeefs kunstmatige adem haling toegepast. Tot onze diepe droefheid overleed heden, na een ge duldig gedragen lijden, voorzien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, onze onvergetelijke Echtgenoot en Vader de Weled. Heer RASUINUS JOHANNES MARIA OOMENS Echtgenoot van Mevrouw Hendrika Petronella Maria van Helvoirt in de leeftijd van 49 jaar. Waalwijk: H. P. M. OOMENS-v. HELVOIRT WaalwijkDINY OOMENS Nijmegen TOOSJE OOMENS Waalwijk, 20 October 1951 Minn. Loeffstraat 19. De plechtige Uitvaart zal worden gehouden op Dinsdag 23 October a.s. te 10 uur in de Parochiekerk van St. Clemens te Waalwijk, waarna begrafenis op het R.K. Kerkhof aldaar. tc 2- kennis van het over- Zwager en Oom Met diepe droefheid geven wij lijden van onze geliefde Broer, de Weled. Heer RASUINUS JOHANNES MARIA OOMENS Echtgenoot van Mevrouw Hendrika Petronella Maria van Helvoirt tijdig voorzien van de H.H. Sacramenten der Sterven den, in de leeftijd van 49 jaar, VughtCORNELIA D. VAN HAREN-OOMENS IVO J. VAN HAREN Waalwijk TOOS M. ROORDA-VAN HAREN G. ROORDA en Kind VughtJAQUES M. VAN HAREN JOHAN M. VAN HAREN IVO M. VAN HAREN IDA M. VAN HAREN Met diepe droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze geliefde Zwager en Oom, de Weled. Heer RASUINUS JOHANNES MARIA OOMENS Echtgenoot van Mevrouw Hendrika Petronella Maria van Helvoirt tijdig voorzien van de H.H. Sacramenten der Sterven den, in de leeftijd van 49 jaar. Amersfoort M. PULLENS-v. HELVOIRT JAC. PULLENS en Kinderen. Waalwijk Mevr. J. v. HELVOIRT-AKKERMANS en Kinderen. Waalwijk H. v. DONGEN-v. HELVOIRT C. v. DONGEN en Kinderen. Waalwijk C. BERGMANS-v. HELVOIRT P. BERGMANS en Kind. Met grote droefheid namen wij kennis van het over lijden van de Weled. Heer RASUINUS JOHANNES MARIA OOMENS in leven Commissaris der Ivo van Haren's Schoen fabrieken N.V. Zijn onbegrensde toewijding voor het concern en bui tengewone zorg voor de belangen van allen die hierin werkzaam zijn, zullen wij dankbaar in herinnering houden. Wij zullen hem in onze gebeden niet vergeten. Het gezamenlijk Personeel van de N.V. Ivo van Haren's Schoenfabrieken, Lederfabrieken en Winkelbedrijven. Waalwijk, 20 October 1951. wij kennis van het over- Met diep leedwezen geven lijden van onze Hooggeachte Patroon de Weled. Heer RASUINUS JOHANNES MARIA OOMENS Zijn rechtschapenheid en zorg voor de belangen van zijn personeel, zullen bij ons steeds in onvergetelijke herinnering blijven. Het gezamenlijk personeel der firma Jac. Oomens. Waalwijk, 20 October 1951. Met innig leedwezen en diep getroffen, geven wij kennis van het overlijden van de Weled. Heer RASUINUS JOHANNES MARIA OOMENS vanaf de oprichting Commissaris onzer Vennootschap. Met onbegrensde toewijding heeft hij steeds geijverd voor de belangen van onze bedrijven, waardoor hij steeds in onze dankbare herinnering zal blijven voortleven. Directie Ivo van Haren's Schoenfabrieken N.V. Waalwijk, 20 October 1951.

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 3