2 dagen (vandaag en mow») k«nt u "S™JLen. van onze "jjftW&wtWCnC f November-aanbiedingen VROOM DREE8IH1M STIKMEESTER HUISSLACHTING u u J, G.v.d. Kaa WIELRENNEN. BILJARTEN. prima STIKSTERS voor de en THUISSTIKSTERS BEZOEKT ONZE gemoderniseerde SHOWROOM Fa. J. Zeegers en Zn. DEN BOSCH EINDHOVEN TILBURG WOONHUIS Een Haard 2 Kamervulkachels Slagersbediende, DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 2 NOVEMBER 1951 6 Wil men een winteravond zoek Haal dan vlug «en GONGAboek De Huwelijksinzegening zal plaats vinden op Dinsdag 20 November te 10 uur, in de Parochiekerk van O. L. Vrouw van Zeven Smarten te Haarlem. Waalwijk, St. Antoniusstr. 28 Haarlem, Jan Luijkenstr. 71. Uit da hand te koop Te bevragen J. v. ONZEN OOR T Haarden Kachels Kerkstr. 14 WASPIK z.g.a.n. Dressoir VOOR M. DE KORT Het gezamenlijk Personeel van de Firma P. H. VLOEMANS te Kaatsheuvel, betuigt hiermede de Heer en Mevrouw Vloemans zijn hartelijke dank voor de hun geboden FEESTAVOND op Zaterdag 27 October l.l. ter gelegenheid van hun 40-jarig Huwelijks feest. Fa. G. van der Ven Zonen Voor direct geyraagd jong en energiek Alleen zij die goed leiding kunnen geven en met personeel kunnen omgaan, gelieven te solliciteren. Enige kennis van modelleren wordt noodzakelijk geacht Brieven onder No. 3780 bureau van dit blad. GROTESTRAAT 72 n.l. de „DRUSAN", U KUNT OP ONZE SERVICE REKENEN. liddenschip zaten en in enigszins eruggeweken zijbeuken. De offer- uimte was ook van buiten zicht- »aar aan een apart dak, zodat dit en bepaald offerhuis was, 't zang oor was achter het altaar, zoals dit ot 1800 steeds was geweest. Het was een genoeglijke causerie n de aanwezigen toonden zeer hun jelangstelling en op hun vragen vist de spreker duidelijk en met :rote kennis van zaken te antwoor- en. Het slot was dat men eenparig n principe besloot een excursie te naken naar Lage Zwaluwe, waar nomenteel zo'n kerk van architect /alk werd gebouwd. Jonkheer mr. van Weede leid ie deze bijeenkomst, waarbij de lirecteur van het Genootschap, de ïeer v. d. Griendt, eveneens aan- vezig was. SIHO-CURSISTEN IN ACTIE. A.s. Maandagavond zullen de le ien van de Siho-club, die een cur- us volgen in „spreken in het open baar" hun vuurdoop ondergaan. Zij zullen n.l. in zaal „Thalia" '•oor familieleden en kennissen het geleerde in practijk kunnen bren gen en hun sprekerstalenten kun nen tonen. Ook andere belangstellende toe hoorders zijn welkom op deze avond. AANBESTEDING. Uitslag aanbesteding van het bouwen van een dubbel woonhuis met boerderij voor de Kinderen Meyers te Dussen. Fa. C. J. Kerstens Zn., Raamsdonksveer 55583 P. C. v. Suylckom, Raamsdonksveer 56232 H. Redeker Zn., Meeuwen 56766 J. v. Tilborg, Dussen 5679U Grocneveld Aannemersbedrijf, Woudrichem 56500 Adr. v. Dongen, Dussen 56741 A. H. v. d. Broek, Dussen 56800 P. H. v. Mierlo, Dussen 58390 D. v. Oversteeg Zn., Sprang-Capelle 59279 M. W. Verhagen, Sprang-Capelle 59542 J. W. Nieuwenhuizen, Sprang-Capelle 59995 Gebrs. v. d. Pluym, Dussen 60490 W. Leenhouts, Dussen 62012 Fa. J. W. Gorisse, Oosterhout 63800 J. A. v. Gils, Made f 64985 Architect is de heer A. v. Huiten te Waalwijk. KAK mmml K. V. P. 1285 leden kregen hun uitnodiging /oor een algemene ledenvergadering van ie Katholieke Volkspartij. Kaatsheuvel. vVe durven niet te zeggen hoevelen ge- ïoor gegeven hebben aan deze oproep, loch we moesten constateren, dat de aksheid voor de ledenvergaderingen een rhronische kwaal geworden is. Men ienkt schijnbaar, dat als men zijn mini- nurn contributie betaalt en op de goede ijst stemt, men volkomen aan zijn plicht /oldaan heeft, doch men vergeet, dat het neer voorgekomen is, dat de stille acti- i /iteit van de tegenstander winst boekte ïit te weinig plichtsbesef en te grote ion-chalance van de ander. Volkomen jemotiveerd klaagde voorzitter G. Jan- ;en de vele wegblijvers aan, toen hij Je aanwezigen, waaronder de Hoogeerw. leer Deken v. d. Brekel en de Weleerw. deer Jansen, kapelaan, met de spreker /an de avond, de Weledelachtb. Heer Snels, burgemeester der gemeente Dru- ïen, welkom heette. Nog meer reden om liet tevreden te zijn over de opkomst lad de penningmeester van het bestuur le heer J. Beerens, die nagenoeg alleen iet grote werk van ledenwerving en 'tontributie-inning met groot succes reeds aren verricht en de medewerking van illen inriep, om vooral bij de contribu- ie-inning meer vlotheid te tonen, daar iet anders een eindeloos werk wordt. Als verheugend feit werd geconsta- .eerd, dat er een groep jongeren in de I ifdeling actief werkzaam is, door ernstig jtudie te maken van de verschillende iroblemen, die de partij beleeft en daar loor de belofte in zich draagt voor de oekomst practische opvolgers te kunne i worden in de leiding. Ruime keuze voor jong en oud. Koopt en ruilt ook gebruikte boeken Aanbevelend, Gasthuisstraat 160 KAATSHEUVEL Burgemeester Snels, de vlotte, practi- che redenaar, die zijn stof beheerst op •en wijze, dat de behandeling daarvan ïem schijnbaar geen moeite meer kost, ïield een spreekbeurt over wat de K. V. ,J. voor de katholiek en voor de gehele gemeenschap in Nederland betekent en iver de critiek, die rechtens of ten on- •echte de laatste tijd op haar werk ge- evera wordt. Om hier een beeld in te krijgen is het lienstig de politiek te stellen tegen de ichtergrond van het verleden. En dan s het niet te ontkennen, dat de K.V.P. ot heden zeer grote betekenis gehad ïeeft. Spreker schetst dan de wording Ier partij, die te kampen had vooral met le grote achterstand in emancipatie van iet katholi'eke volksdeel. We moeten bewondering hebben voor wat de pio- liers in deze strijd, met opoffering van ïun gehele persoon gedaan hebben. Met espect denken we aan een v. Son, een Schaepman, een Aalberse, adta Nolens, Soseling en Verschuur, die gevochten lebben voor de katholieke zaak in Nc- lerland en het resultaat bereikt hebben, lat we zowel in de Staat, als de Pro- /incie en de gemeente medezeggingschap jekregen hebben. Dan gaat spreker na, zowel op gods lienstig-zedelijk, als sociaal-economisch •n staatkundig gebied wat er door de <.V.P. bereikt is. Hij wees dan op het jrote verval, dat als gevolg van de cor- og moest worden geconstateerd. De gë- neenschapsgedachte in de politiek, het ilgeheel samengaan ook met andere po- itieke groepen door sommigen als ide- ïal voorgehouden, kom om principiële eden niet verantwoord worden. Er was ren achterstand op alle gebied, die het inmogelijk maakte de wensen vervuld e krijgen, die leefden onder de bevol- cing. Doch we moeten erkennen, dat de egering gedaan heeft wat mogelijk was, n wë moeten constateren, dat ons land •en der eerste is, dat mogelijk 't zwaarst letroffen, zich het best hersteld heeft /an de grote oorlogswonden. De K.V.P. ïeeft in dit alles zijn taak gehad, die aak begrepen en voor de vervulling laarvan steeds op de bres gestaan. Zeker, er kan critiek geleverd worden, vant wie werkt maakt fouten, doch we noeten ten volle erkennen, dat er veel joed werk geleverd is, waarvan ook /ooral Brabant nu en in de toekomst /ruchten van zal plukken. Er is nog /eel te bereiken en dat kan bereikt wor- len als we de moed bezitten onze een- iëid te bewaren. Ons katholiek volks- !eel moet één blijven onder alle omstan- ligheden. Tot slot richt hij zich tot de iroep Jongeren, die belangstelling toont voor de problemen van de K.V.P.; hij spreekt de iioop uit dat de kern nu aan wezig, zal uitgroeien tot een groot ge heel met een hoop voor de toekomst op mannen, die de leiding zullen kunnen overnemen. Van de rondvraag werd nog druk ge- bruik gemaakt, ook door de jongeren, die hiermede opnieuw blijk gaven zich voor de grote problemen van de tijd te interesseren. KAAi Sx'lEUVELSE REVUE „DE SHOWBOAT". isog enkeie weken scheiden ons van ue ivaacsneuvelse Kevue: „L/e show- uoai e/p hoogspanning wordt er in de ui vei se ateliers gewerkt om op 1/ ino- v-emuer a.s. ais ue première zaï gaan al- ies in ue punches verzorgd te heboen. Vv ij spreken van diverse ateliers, wal mdeiuaad zo is. voüi eerst neoben we het atelier van de costuuins. waren de cosluums vorig jaar mooi, dit jaar doet er het gezel- ^cnap nog een schepje bovenop, Un dan te weten dat alles door eigen handen vervaardigd wordt. De oames Jo v. Jbest en nel v ruiten zijn niet alleen de ont werpers, maar ook tevens de uitvoerders van ue costuurns voor deze Kevue. Dag in dag uit wordt er aan gewerkt om het enect zo hoog mogelijk op te voeren en er een ware bhowboat van te maken, ■urvgarandeerd zullen hun toilletten veel nijval gemeten, wanneer de Kevue gaat draaien. L/an krijgen we het atelier van de de cors. Dit atelier is gevestigd in de zaal van de lieer van Dun zelf, waar het een waar schildersbedrijl lijkt en kunstzinni ge ainateurshanden tot laat in de avond uezig zijn om ook dat onderdeel voor de bezoekers zo aantrekkelijk mogelijk te maken, icosten noch moeite worden hier voor gespaard, /tls men weet, dat de ohowboat met vijt verschillende decors werkt en ieder decor een oppervlakte heelt van 0 bij 3,OU m, kan men begrij pen dat de schilderskwast menigmaal op en neer moet gaan, om van deze kale vlakken iets te maken wat aantrekkelijk is voor de bezoekers. En dat het aan trekkelijk zal zijn, daar zijn we reeds van overtuigd, omdat we in de gelegen heid zijn geweest enkele decors die reeds klaar waren te bezichtigen, l ot zells de uitbouw van het toneel zal in Showstijl worden uitgevoerd. Als straks hier we derom het sprookjesachtig licht van de neer Keichardt uit Roosendaal op zal schitteren, zal het voor iedereen een ge not zijn om er een avond tussen uit te oi eken om deze revue bij te wonen. Er zullen voldoende speeldagen vastgesteld worden om iedereen in de gelegenheid te stellen van dit mooie schouwspel te ge nieten. Dat het beste alleen maar goed genoeg is, blijkt ook weer uit de keuze van het grime- en kapwerk, dat in han den zal liggen van de Firma Wijngaart en Zoon uit i'ilburg. De beide orkesten zijn eveneens reeds druk in repetitie ter wijl de balletdames en de toneelspelers hun laatste draaien aan het inleren zijn. Kortom, deze revue belooft iets te wor den, waarop Kaatsheuvel groot kan gaan. Was de roep vorig jaar unaniem vol lof, dit jaar moet het succes van het vorig jaar nog overtreffen. En daar staat deze ijverige groep van vijftig medewerkenden borg voor. Wij staan wel versteld van de durf en de onderne mingsgeest van de leidende personen om zoiets op poten te zetten en tot uitvoer te brengen, want het is geen kleinigheid en wij zouden niet graag de uren tellen Jie hieraan reeds besteed zijn. Zij ver dienen daarom ook ten volle, dat even als vorig jaar duizenden mensen naar de zaal van de heer J. van Dun zullen trekken als blijk van waardering voor al hetgeen zij gedaan hebben, om Kaatsheuvel iets te bieden waar met trots op terug gezien kan worden. Dat de belangstelling steeds groeiende is, blijkt nu reeds, daar reeds aanvragen van buiten de plaats zijn binnengekomen om per bus naar de Kaatsh'euvelse Revue .e komen. De naam vorig jaar door dit gezel schap verworven heeft zijn vruchten reeds afgeworpen. Medewerkenden van de Revue, met spanning en nieuwsgie righeid zien wij de te waterlating van De Showboat tegemoet. APOLLO-THEATER. In het Apollo-theater draait Zaterdag en Zondag a.s. „Meedogenloze jacht' waarin Heifin, Robert Ryan en Janet Leigh de hoofdrollen vervullen. Woensdag a.s. „Ik zoek vergelding", mët Alan Ladd en Wanda Hendrix als hoofdfiguren. Beide voorstellingen alleen voor 18 jaar. WINKELIERS-ACTIE. Druk wordt er gewerkt aan de voor bereiding van de Winkeliers-actie, die Zaterdag 10 November wordt ingezet. Bij die gelegenheid zal de nieuwe straat verlichting van het centrum tevens wor den ontstoken. In het winkeliersnummer van volgende week komen daarom trent meer gegevens. Het centrum der plaats krijgt er in ieder geval een geheel ander aspect door en het winkelen bij avond wordt er voor de kopers beslist gezelliger door. De ontsteking zal een enigszins officieel karakter dragen. Verder wordt natuurlijk nog veel meer gedaan om de gang naar Kaatsheuvel aantrekkelijk te maken. Het ligt namelijk in de bedoeling weer muziek buiten te brengen en dan over een uitgestrektheid, die nog ver buiten het centrum reikt. De verrassing is dit jaar weer eens de klok- kenactie, die voor twee jaar zo'n groot succes geworden is. Is er voldoende me dewerking van de winkeliers, door het plaatsen van advertenties, dan komen de winkeliers weer met een volledige eigen krant uit, doch dan moet niet ge talmd worden met het verlenen van de nodige gegevens, advertenties etc. We durven ons gerust aan een voor spelling wagen: Kaatsheuvel gaat weer een attractieve winkelreclame tegemoet. HULDIGING. Zaterdag 3 November organiseert Ka tholiek Thuisfront met medewerking van de Gemeente in de zaal van Euphonia een huldigingsavond voor de jongens, zowel vrijwilligers als dienstplichtigen, die in Indonesië hebben gediend. Na de officiële huldiging zal het verdere van de avond in gezellige reünie worden doorgebracht. DAG VAN T GOEDE JEUGDBOEK. Gezien de grote belangstelling, die reeds twee jaren getoond is bij de boe kententoonstellingen, in de beide jongens scholen gehouden, is besloten ook dit jaar weer, zowel in de St. Bernardus- school als in de St. Jansschool een dag te organiseren voor „Het goede boek Zal in hoofdzaak de aandacht gewijd worden aan de stof die de kinderen gepresenteerd wordt, daarnaast zal ook voor de rijpere jeugd en de volwassenen veel geboden worden, wat de aandacht ten volle waard is. Zaterdag 3 November van 6 tot 9 uur en Zondag 4 November van 111 uur en van 39 uur zijn de tentoonstellingen gratis toegankelijk. Echter niet voor kin deren zonder geleide. TAFELTENNIS N. V. R. De tweede week van de competitie Tafeltennis is weer achter de rug en de prestaties van het eerste team van N. V.R. mogen bijzonder goed genoemd wor den. N.V.R. 1 speelde thuis tegen Car- riton en won met grote cijfers. Met 82 werden de gasten naar Den Bosch te ruggezonden. De wedstrijd N.V.R. 2 Never Down 6 werd uitgesteld. Het der de team trok naar Drünen, doch moest in R.K.T.D.V. met 64 zijn meerdere erkennen. Het programma voor de vol gende week luidt: Never Down, ZaltbommelN.V.R. I. Oss—N.V.R. 2. N.V.R. 3Beatrix 's Bosch. AGENDA. Zaterdag 8 u. n.m. Huldiging Indone- sië-strijders in Euphonia. Zaterdag 8 u. n.m. en Zondag 6 u. en 8.30 u. n.m. Apollo-theater: Meedogeloze jacht, 18 jaar. Maandag 8 u. n.m. Repetitie Harmo nie Apollo. Zaterdag 69 uur en Zondag 111 uur en 39 uur Boekententoonstelling St. Jansschool en St. Bernardusschool. NEDERLAND b—FINLAND b 4—1. Het was natuurlijk geen officiële revanche van het schamele gelijke spel van vorige Zaterdag, deze over tuigende 41 overwinning van het Nederlandse op het Finse Bonds- elftal. Het Finse elftal waarin nog vijf internationals waren opgesteld, scheen niet gemakkelijk te kunnen wennen aan de natte grasmat en het kunstlicht, zodat het Nederland se team nog overtuigender werd in zijn spel. Van de Langenberg was de man die met een kopstoot Nederland de leiding gaf, nadat reeds in 'n vuur werk van schitterende schoten van v. Overbeek en Kuneman en van Langenberg zelf de Finse doelman een prima staaltje keepen weg had moeten geven. Slechts een paar keer konden de Finnen gevaardijk zijn; één keer was er een buiten spel-goal en dan weer bracht de uitstekend spelende Schijvenaar op de doellijn redding. Na de rust zetten de Nederlan ders hun gevaarlijke aanvallen, waaruit goed ingeschoten werd, on houdbaar voort en spoedig maakte er van de Bogert 20 van. Maar 't tegenpunt van Vaihela na een kwartier, was een nieuwe injectie voor de onzen en binnen 3 minuten was het 41, door een hard diago naal schot op kniehoogte van de zeer goede en snelle v. Overbeek en door een kogel van Kuneman die een kopstoot van Langenberg op zijn schoen nam. De Bondsploeg had de volledige sympathie van de tienduizenden bezoekers. WASPIK. WITHE BOYSRAAMSDONK 2. Deze wedstrijd bleef onbeslist, hoewël met een beetje geluk gewonnen had kun nen worden. Houdt je goed a.s. Zondag bij de plaatselijke ontmoeting tegen Waspik 2. Flink aanpakken, maar sportiëf. Withe Boys 2Raamsdonk 3 gaf blijk van een herstel en dat de tijd van ne derlagen voorbij is. A.s. Zondag vrij. Programma voor Zondag 11 Nov. White BoysBe Ready 2, half 3. White Boys 2Be Ready 3, 12 uur. W.C.V. 3White Boys 3, 2 uur. Junioren: White Boys 5—H.N.C. 4. Zaterdagmiddag 3 uur. De jongens van het vijfde elftal gaan Zaterdag ook beginnen aan hun compe titie en wel met de wedstrijd tegen H. N. C. Jongens laat 'ns zien dat jullie het nog niet verleerd bent. Vrijdagavond 2 Nov. 8 uur, algemene ledenvergadering in café Meeren. WASPIK. Voetbal. Waspik 1Victoria 1 Waspik 2White Boys 1 Victoria 3Waspik 3 CLUBKAMPIOENSCHAP Kon. Erk. Wielerclub Leonora. Zondag 4 Nov. zal door de Wieler club de eerste rit verreden worden van de 8 ritten voor het clubkampioenschap. Gereden wordt op het parcours Dr. Rin- gersstraat, Tweede Zeine, Smeelelaan, Eerste Zeine, over een afstand van 60 km. Vertrek half twaalf. Verwacht wordt dat alle renners zich ten volle zullen geven en een sportieve strijd zullen strijden om de eretitel. HAARSTEEG. Haarsteeg 2Baardwijk 2 31. In een vooral voor de rust zeer aantrekkelijke wedstrijd is het de reserves van Haarsteeg gelukt te zegevieren over de reserves van Baardwijk. Zij prijken nu bovenaan de ranglijst. Door beide elftallen werd vlot ge speeld en beurtelings verkeerden beide doelen in gevaar. Toch was het de thuisclub die door rechts buiten v. d. Heijden de leiding wist te nemen. Aangemoedigd door dit succes werd er nog een schepje op gedaan en nog vóór de rust was 't rechtsbinnen v. Dal die de stand op 20 wist te brengen. In de tweede helft werd er for ser gespeeld. De thuisclub bepaalde zich meer tot verdedigen, met daar tegenover een scherp aanvallend Baardwijk. De thuisclub had echter succes, daar Koks de stand wist op te voeren tot 30. Het enige tegenpunt werd nog gescoord door een achterspeler van Haarsteeg, toen deze een hoge bal trachtte om te halen, maar tot zijn grote verbazing verdween de bal in eigen doel. Met 31 kwam dan ook het einde van deze spannende strijd. Programma voor Zondag a.s.: Nieuwkuijk, de nieuweling in deze afdeling, dat buiten ieders ver wachting zulk een goed figuur slaat en zich reeds op de tweede plaats heeft genesteld, zal a.s. Zondag in Haarsteeg te gast zijn. Haarsteeg, dat door twee achtereenvolgende nederlagen danig is afgezakt, zal zeker alles in het werk stellen om zich te rehabiliteren. Nieuwkuijk zal wellicht alles op alles zetten om haar fraaie positie te handhaven. Een gelijk spel zou voor beide elftallen een behoorlijk resultaat zijn. Het tweede elftal staat de zwaarste uitwedstrijd te wachten, en wij zijn benieuwd hoe de uitslag zal zijn, want Wilhelmina 3 is hun gevaarlijkste concurrent. WASPIK. COMPETITIE KRING WASPIK. KOT—OKK I 10—2 OKK II—De Poedelaars 5—7 De stand na de 5e ronde is als volgt: 1. K.O.T. 28 punten. 2. Het Groëne Laken 28 punten. 3. O.K.K. I 23 punten. 4. De Poedelaars 22 punten. 5. O.K.K. II 19 punten. Programma voor Maandag 5 Nov. a.s.: De PoedelaarsOKK II in café B. de Bont. O.K.K. IHet Groene Laken, in café Akkerman. WAALWIJK. BILJARTBOND WAALWIJK EN OMSTREKEN. De competitie is weer begonnen en naar de uitslagen, die de twee eerste speelavonden opleverden te oordelen, belooft het ook dit jaar weer spannend te worden in alle afdelingen wie er uit eindelijk met de kampioenstitel uit de bus zal komen. In de lstë klas gaat K.N.A. 1 met 6 gewonnen partijen uit twee wedstrijden aan de kop, gevolgd door H.B.S. 2 en Marijke I, die elk 5 van de 8 partijen wisten te winnen. Ook de pas toegetre den verenigingen komen er beter in. K.O. T. wist zich na de eerste neder laag te herstellen en behaalde j.l. Maan dag op H.B.S. 2 haar eerste 4 winstpun ten, terwijl Keesje een gelijk spel wist at te dwingen in zijn eerste wedstrijd. De stand is hier K.N.A.1 H.B.S. 2 Marijke 1 T.O.P. 2 'W.B.C. 3 Keesje W.B.C. 2 K.O.T. 1 gesp. gew. gel. verl. pnt. In de tweede klas gaat K.N.A. 2 ook aan de kop van 't rangiijstje en doet alzo niet voor hun clubmakkers in de lë klas onder. Tussen de zes eersten op de ranglijst is niet veel krachtsverschil en het zal nogal eens van plaats ver wisselen worden. A.s. Zaterdag worden er reeds drie belangrijke wedstrijden gespeeld, n.l. O.O.G. I—K.N.A. 2, H.B.S. 3-Marijke 2 en Juliana IEendracht 2, terwijl T. O. P. 3W.B.C. 4 niet van bëlang ontbloot is, daar TOP de plaats welke zij thans inneemt wel spoedig aan een ander zal overdoen. De stand is tot op heden K.N.A. 2 Marijke 2 Eendracht 2 H.B.S. 3 Amusement 2 O.O.G. 1 Juliana I W.B.C. 4 K.O.T. 2 T.O.P. 2 gesp. gew. gel. verl. pnt. 8 7 1 14 8 6 2 12 8 4 13 9 8 4—48 8 4—48 8 4—48 8 3 14 7 8 2—64 8 116 3 8 116 3 De 3e klas is j.l. Zaterdag begonnen en volgende week zullen we de uitsla gen publiceren, terwijl de hoofdklasse A a.s. Maandag haar eerste wedstrijd be gint te spelen. Heden, 25 October, werden wij door God verblijd met ons eerste kindje en zoontje, dat bij het Heilig Doopsel de namen ontving van Johannes Elisabeth Maria P. N. KLIJSEN M. M. KLIJSEN—LAROS Horst 20 Café KAATSHEUVEL ONDERTROUWD F. C. M. MOONEN en H. M. KLAVER van Mejuffrouw J. M. A. BROKX te WASPIK Kerkstraat 11 het bij haar in gebruik zijnde met ruime SCHUUR, ERF en TUIN, groot 21.40 aren. Het pand kan ook worden ingericht voor boerderij. Datum van eigen Ingebruikname door koper nader vast te stellen. Inlichtingen mede te bekomen bij Notaris WAVERIJN te Capelle. TE KOOP: TE KOOP Old finish. Adres te bevragen Bureau van dit blad. BIEDT ZICH AAN oud 24 jaar en 6 jaar in het vak. Brieven onder No. 3781 Bureau van dit blad. naar Gasthuisstraat 75 a KAATSHEUVEL GEVRAAGD Schoenfabriek Hoofdstraat 103 KAATSHEUVEL U ziet bij ons een ruime sortering op G ASVERWARMINGSGEBIED comforen, fornuizen, haarden, radiatoren, gasojars en badgeysers U kunt ook kennis maken met DE oplossing voor kleinbehuisden (een D. R. U. product), gec. wastafel, wastob en douchebak Naast een grote soitering SANITAIRE ARTIKELEN, vragen wij toch Uw bijzondere aandacht voor onze kristalporceleinen WASTAFELS, in gekleurde uitvoering, org. ST AND AARD Een bezoek aan onze zaak zal U zeker aangenaam zijn en voldoening schenken. Tel. 2994 Tel. 2476

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 6