woens <1 ft g-prijzen m VROOM DREESMANN LMGSTEMT VLIJMEN HEUSDEN L00N-0P-ZAND 2. 29 Uit de Provincie. HET HUIS ZONDER SLEUTELS, Feest bij 1 Wagenberg-Festan te Vlijmen. 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 10 DECEMBER 1951 6 ALLEEN GELDIG WOENSDAG 12 DEC. 50 3.503.954.955.95 3 DEN BOSCH TILBURG De heer A.v.d. Meeren donk viert veertigjarig jubileum. SCHRIFTELIJKE EN TELEFONISCHE BESTELLINGEN WORDEN HIEROP NIET AANGENOMEN Damesvest met lange Wollen shawl, vierkant mouwen, zuiver wol, modern bewerkte zakken. In zwart petrol, flesgroen aq 90 en marine I model, frisse Schotse ruiten Dameshemd en directoire, beste kwaliteit interlock in zalm en wit. Hemd met ronde hals, directoire met dubbele boord, per stuk 50 Bruine molières met ster- ke vormrubberzolen, maten 20-23 24-27 28-31 32-37 Lingeriekatoen, zalmkleu rig, 70 cm. breed, 4 05 per meter Gebleekte breikatoen, ijzersterk, 100 O K C gram per knot Wollen ribsokken met nylon versterkt, 95 diverse kleuren Prima vulling, 50°/o 4 15 wol, per zak van 1 kg. Prima advocaat, bereid uit zuivere grondstoffen, grote fles inhoud 3/< liter ^25 Prima bakmeel bereid van Amerikaanse bloem. En nu zelf bakken I Per groot pak Dubbele boucléloper, zware kwaliteit, frisse ran den, 50 cm. breed, $5 per meter JLu Zes stukken toiletzeep in cellophane zak,verschillende geuren en kleuren 85' „Derby" speelkaarten. Nest schalen, 5 delig, mooi Volledig spel met 2 jokers helder bewerkt glas Q 40 voor bridge of 4QC canasta Punt 9. Wijziging begroting Godshui zen 1951, wordt zonder meer aangeno men. Punt 10. Aangenomen wordt de wijzi ging gemeentebegroting 1952. Punt 11Op verzoek van de voor zitter brengt de rapporteur van de com missie de heer te Vruchte, rapport uit van het onderzoek omtrent de rekening Godshuizen en Burgerlijk Armbestuur te Herpt over 1950. Na afloop hiervan dankt de voorzitter de commissieleden voor de gedane arbeid en wordt deze re kening door de raad goegekeur. Punt 12. Met algemene stemmen wordt herkozen het periodiek aftredende lid v. h. College van Regenten Godshuizen, de heer A. Bouman. Punt 12A. Op voorstel van de voor zitter zal worden overgegaan tot het uit vaardigen van een „Verordening op de verdelging van veldmuizen. Punt 13. Reclames belasting. Op voorstel van de voorzitter wdrot dit behandeld in besloten vergadering. De voorzitter sluit hierna de vergade ring met het gebruikelijke gebed. DE ANJER-LOTERIJ 1951. In Noord-Brabant is thans een grote actie gaande, t.w. de Anjer Loterij 1951, waarvan het doel is de Brabantse culturele verenigin gen en instellingen, waar nodig, finantieel te steunen. Wij bevelen deze belangrijke loterij gaarne bij u aan. De prijs der loten bedraagt slechts 30 et., terwijl de trekking zal plaats hebben op 31 December 1951. Nog dezelfde dag zullen de gelukkige prijswinnaars bekend worden gemaakt. Een greep uit de beschikbare prijzen 5200. televisie-toestel radio ;v naaima chine solex haarden ]/2 jaar gratis roken herencostuum naar maat 20 mud kolen coupons stoffen wollen dekens waarde bon 500.en 250.enz. enz. Waar het doel van deze verlo ting zo voornaam is, dat Z.K.H. Prihs Bernhard en de Commissa ris der Koningin in de Provincie Noord-Brabant gemeend hebben belangstelling te moeten tonen door in bepaalde perioden een wissel-trophee uit te reiken aan die Gemeente welke op dat ogen blik het meest gunstig verkocht, twijfelen wij er niet aan of de be volking van Noord-Brabant zal van haar daadwerkelijke steun blijk geven. Hoe komt u in het bezit van lo ten 1. Door kopen bij aanbieding van loten door leden van vereni gingen of instellingen. 2. Door bestelling per giro (431745 t.n.v. G. L. W. Sliepen te FEUILLETON van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN". Door EARL DERR BIGGF.RS. VERTALING VAN P. OREILLE. 31) Zeer waar. Maar geen diepe haast hem te vinden. Nu varen geen boten. Vóór het slapen zal ik hotels in de stad onderzoeken. Waikiki morgen. Waar is u, me neer Brade Chan stond op. Neen, vergeef mij de eer 0111 deze gif tig smakende drank te betalen, is aan my. Buiten wees bij op een naderen de tram. Zij draagt tot opschrift uw bestemming. U zult slaap mis sen. Wij ontmoeten elkaar morgen. Gelukwensen met zeer vruchtbare avond. Weer stond John Quincy op een tram naar Waikiki. Moe, maar voldaan, haalde hij zijn pijp te voorsehyn, vulde ze en stak ze op. Wat een dag Er scheen een men senleeftijd te liggen tussen 1111 en vanmorgen, toen hij geland was. Hij merkte, dat de rook in het ge zicht kwam van een vermoeide kleine Japanse naast hem. Pardon, zei hij, klopte zijn pijp tegen de zijstang en stak haar in zijn zak De vrouw keek hem met zachtmoedige bewondering Breda). 3. Door inzenden van '11 post wissel aan het Prov. Anjer Fonds te 's-Hertogenbosch. 4. Door bestelling per brief of briefkaart, te richten aan de VW Breda, Stationsplein 19. Door het kopen van een of meerdere loten werkt u inede aan bet culturele welzijn van deze pro vincie. Het Provinciaal Anjer Fonds N. Brabant. BISSCHOPPELIJKE GIFT VOOR STUDIEFONDS. 15.000 uit Breda en Den Bosch. Dezer dagen is melding gemaakt van de oprichting van een stich ting Noord-Brabants studiefonds en van de voordracht van Gedepu teerde Staten aan de Staten dei- provincie om in dit fonds tot we deropzegging een bijdrage te geven van 15.000.per jaar. Naar wij thans vernemen heb ben de bisschoppen van 's-Herto genbosch en Breda op de medede lingen betreffende de oprichting van dit fonds spontaan gereageerd door hun buitengewone ingeno menheid te betuigen met dit ini tiatief, dat is uitgegaan van de ka tholieke standsorganisaties. De bisschoppen hebben hun aanmoedigende sympathie met de, ze gelukkige en vruchtbare sa menwerking tussen het particulier initiatief en de burgerlijke over heid bovendien vorm willen ge ven door in het provinciaal stu diefonds het belangrijk bedrag te storten van 11.000.n.l. 7500. door de bisschop van 's-Hertogen bosch en 3500.door de bis schop van Breda. Met grote dankbaarheid heeft de slichting deze spontane en daad werkelijke sympathiebetuiging van de bisschoppen aanvaard. Er blijkt wel uit welk een groot belang ge zien wordt in een provinciaal studiefonds, dat ten doel heeft, be gaafde jonge Brabanders in staat te stellen hun ontwikkeling voort te zetten. Een geziene figuur uit de Vüjmense gemeenschap zal a.s. Woensdag 12 December zijn 40-jarig dienstjubileum vieren. Op die dag zal het veertig jaar geleden zijn, dat de heer A. v. d. Meerendonk als jongste be diende op het kantoor kwam van de C.V. Van Wagenberg- Festen. I11 al die jaren is de heer v. d. Meerendonk met 't bedrijf meegeroeid. Nadat de lieer v. d. Meerendonk in Den Bosch met goed gevolg de H.B.S. bad doorlopen, kwam hij als jongste bediende op 12 Decem ber 1911 by Van Wagenberg-Fes ten in Vlijmen en daar heeft hij het bedrijf zien groeien en zien veran deren. Was aanvankelijk de export van manden en de leerlooierij de hoofdzaak, waarbij dan 's zomers de fruitconservering kwam, de in zinking in de mandenindustrie, waarvan Vlijmen zeer veel heeft te lijden gehad, plaatste de conser- ven-industrie meer op de voor grond, omdat men hierin meer mogelijkheden zag en zo is het be drijf uitgegroeid tot de betekenen de conserven-industrie van thans. Van zeer dichtbij heeft de heer v. d. Meerendonk deze ontwikkeling meegemaakt en ongetwijfeld is zijn aandeel in de groei van het bedrijf zeer groot, want de pientere jong ste bediende was inmiddels pro curatiehouder geworden Deze prachtige geleidelijke promotie heeft de heer v. d. Meerendonk niet voor niets gehad. Zijn H.B.S.- opleiding was hem niet voldoende en met diploma op diploma heeft hij zich verder bekwaamd voor zijn belangrijke taak in het be drijf, totdat tenslotte zijn vlijtige zelfstudie hem het diploma M. O. Boekhouden deed behalen en hij hiermede de kroon op het werk zette, dat gewijd was aan de zelf ontwikkeling. Wij noemden de heer v. d. Mee rendonk een geziene figuur in Vlijmen. Inderdaad, de jubilaris van Woensdag is een gemeen schapsmens, die zich onschatbare verdiensten heeft verworven voor de Vlyinense samenleving. In de jeugdbeweging, hij was kringlei der van de Jonge Wacht o.a., op sociaal terrein, hy is lid van de St. Vincentiusvereniging, in de sport, hij is voorzitter van de voetbalvereniging Vlijmense Boys, op cultureel en artistiek terrein, in de Heemkunde-vereniging en de culturele Kring Onsenoord, op al deze gebieden is de heer v. d. Meerendonk de toegewijde en ac tieve stuwkracht. Maar vooral ook heeft hij zyn verdiensten als lid van de gemeenteraad, waarin hij op uitstekende en zeer deskundige wijze de belangen van Vlijmens bevolking behartigt; de Vlijmena- ren stellen vertrouwen in hem, hetgeen wel blijkt uit het feit dat hij het langst zittende lid is van de raad ons is steeds opgevallen met wel een nauwgezetheid en hoe gewetensvol de heer v. d. Meeren donk hier zijn taak vervult en hoe ter zake en scherp steeds zijn op merkingen zijn. Er hoeft geen let tertje of cijfertje verkeerd te staan in een begroting of een begrotings wijziging of i.d., want het ont snapt niet aan zijn scherpe aan dacht. Ongetwijfeld zal de gemeen schap, zowel van bedrijf als van de gemeente, Woensdag a.s. in het 40-jarig dienstjubileum van deze verdienstelijke medewerker en burger, een aanleiding vinden hem haar waardering en dankbaarheid te betonen, hem te huldigen en te complimenteren en wy sluiten ons graag aan bij de rij van sprekers en belangstellenden die de gevoe lens van velen zullen vertolken. UITVOERING Op Dondterdag 13 en Vrijdag 14 De cember a.s. hoopt de Chr. Gemengde Zangvereniging Sursum Corda alhier 'n uitvoering te geven in het Wapen van Amsterdam. Naast de verschillende zang nummers, waarbij o.a. ten gehore zal worden gebracht het Pelgrimskoor uit Lohengrin, zal worden opgevoferd het toneelspel: „De bouwknecht van het Putterserf", terwijl door de kinderen een fraai sprookjesspel zal worden opge voerd, getiteld: „Het wapen der Elfen koningin." De gfchele leiding van het toneel be rust bij de heer Kamerman, directeur der P.T.T. alhier. BILJARTEN. J.l. Maandag 3 December vond in café J. Verhoeven de prijsuitreiking plaats van het aldaar gehouden nfederlaagtour- nooi. De uitslagen van het tournooi zijn: Klasse A: S. en O Helvoirt 300—98; Nooit Gedacht Drunen 30039; E.E.B. C. Elshout 300—169. Klasse B: S. en O. Helvoirt 20087; E.E.B.C. Elshout 200100; Niet Fotsen Aalburg 200145. Klasse C: E.E.B.C. Elshout 160—95; Nooit Gedacht Drunen 16096; S. en O. Helvoirt 155—109. De extra prijs van 15 werd gewon nen door J. v. Schijndel met 64 pt. NEDERLAAGTOURNOOI. Door Jhet kruisboogschuttersgezelschap Al doende leert men, werd 1 Dec. haar vijfde en laatste wedstrijd gehouden van het nederlaagtournooi. De einduitslag luidde als volgt: Korps A: Onderlinge Vriendschap te Haarsteeg won met 9 punten van Al doende leert men. Korps B: Rozenjacht te Vlijmen won met 7 pt. van Al doende leert men. Korps C: Rozenjacht te Vlijmen won met 11 pt. van Al doende leert men. De personele prijzen vielen ten deel aan: A. 1 W-. v. Engelen Nieuwkuijk met 25 pt., 2 L. v. d. Griendt Vlijmen met 4 pt., 3 A. van den Dungen Haar steeg met 24 pt., 4 J. Verhagen Rosma len met 24 pt., 5 J. van Hooft Rosmalen met 24 pt. B. 1 A. van Oss Nieuwkuijk met 24 p., 2 H. v. d. Wiel Vlijmen 23 p., 3 K. de Gouw Vlijmen 23 p., 4 J. van Beijnen Nieuwkuijk 22 p., 5 Jo van Loon Nieuw kuijk 22 p. C. 1 W. van Bers Vlijmen 22 p., 2 W. v. d. Wiel Vlijmen 22 p., 3 M. van Son Nieuwkuijk 22 p., 4 H. Boom Vlijmen 21 punten. Door de ondervoorzitter van de Lang- straatse Kruisboogbond de heer W. van Engelen werden de prijzen uitgereikt. BURGERLIJKE STAND over November 1951. Geboren Cornelia Arnolda Maria dv L M Fitters en J M van Wijk Lau- rentius Johannes Manda Maria zv J Mu- rawski en M A L Hendriks Martinus Johannes Maria zv A C v Korven en J A de Wilt Jacoba Cornelia dv D J de Bruijn en N A Huskes Lambertus Theodorus Hendrikus zv H J de Wilt en C E van Geffen Cornelia Woutera dv W van Hooft en C M Rommen José Anna Maria dv N M de Jong en C M v Asseldonk Josephine dv L J M E van Wagenberg en V M J Aghina Hendrika Wilhelmina Wout'erine dv W Vos en J Baks Goverdina Hen drika Maria dv P Timmermans en H W Verhoeven. Huwelijken: Antonius van Haren 30 j en Helena Martina v d Staak 26 j bei den alhier Antonius Arnoldus Vee- kens 28 j te Grave en Cornelia Allegon- da Fitters 23 j alhier. Ovferleden: Frans Jan Nieuwkoop 64 jaar. Huwelijksaangiften: Arij Rijke 33 j alhier en Julia Postma 29 j te Bloemen- daal Petrus J Luyben 21 j te Raven- stein en Johanna W van Deursen 18 j alhier. Burgerlijke Stand van 16 t.m. 30 Nov. 1951 Geboren Peter K. z.v. W. A. de Jong-Timmermans. Adriana M. d.v. J. C. van Best-Verhoofstad Pieternella d.v. A. van Campen- Spuybroelc Jacobus J. z.v. F. P. Verhof-Damen Marijke M. H. W. d.v. M. C. Laros-de Bont Henricns \V. A. z.v. G. H. J. Ver- meer-Roelofs Wilhelmina M. J. A. d.v. J. J. Klerx-van Best Leonardus J. M. z.v. M. J. Groe- nendaal-Vastré Adrianus P. J. M. z.v. Chr. M. Schellen-Knoops Corneiis J. M. z.v. W. Timmers- IJpelaar Albertus W. II. z.v. H. A. Manders-den Brok Johanna G. M. d.v. P. C. van de Wiel-Kour scband Anna Ja d.v. M. C. van Campen-van der Schans Ilenri- cus W. M. z.v. P C. Akkermans- van Bee Johannes Th. z.v. P.'M. Vugts-Damen. Huwelijken Jacobus J. v d. Hout 22 j. en Wilhelmina C. Da- men 19 j., beiden alhier Ber- nardus A. J. Klerx 27 j. en Adria na II. v. d. Dungen 22 j.. beiden alhier Marynus Boomer 23 j. Ie Waalwijk en Henrica S. Vcrinere 23 j. alhier Wilhelmus C. Dec- len 34 j. te Waalwijk en Adriana M. de Jong 31 j. alhier Adria nus E. Laros 28 j. en Petronella M. A. Bergmans 23 j., beiden al hier. Overlijden Hubertus J. v. Loon 7 w. Cornelius J. Trimbach 76 j. Johanna Hamers 74 j. echtg van Chr. J. Pheninckx. Justi- nus Zwaans 69 j. echtg. van J. van Leysen. Johannes Lommers 83 j. Jacoba E. M. Kreijns 61 j. wed. van A. J. Schalken, Petrus P. van de Ven 25 j. Joanna van Gooi 47 j. echtg. van J. W. van der Heijden. Adriana Coeriraad 79 j. Ingekomen G. C. Berkmans van Heel en Panheel. A. M. van Ros- sum van Wamel. C. H. van der Vorst van Venlo. Ant. G. C. H11- bers en echtg. van Tilburg. J. M. J. van Breugel van Tilburg. A. J. M. Maas van Tilburg. Adr. Rozenbrand van Zptphcn. Vertrokken H. Snoeren naar Waalwijk. M. C Hamers naar Dongen. J. F. Óerlemans naar Tilburg. P. J. Luyten naar Ra- venstein. P. van Heeswyk naar l'denhout. C. P. P. van de San- den naar Tilburg. W. C. E. M. Malleus naar Afrika. J. W. Mar, lens naar Venray. M. C. J. Bis- selink naar 's-Gravenhage. E. M. I. Verhelst naar Vught. SUBSIDIE-VOORSTELLEN VAN GED. STATEN. Ged. Staten van onze provincie hebben Prov. Staten een aantal voorstellen tot subsidieverlening doen toekomen. Volgens die voor-" stellen zou ,,I)e Peelgemeenschap" over 1952 186.720.ontvangen, de stichting „Dienst voor de be- drijfsjeugd" te Tilburg 25.000. de N.C.B. 3.000.de sociaal- charitatieve organisaties 8000, de interdioc. stichting Kath. Be roepskeuze en Voorlichting 5000 en aan de Fed. Ver. voor Vreem delingenverkeer 7000. aan nog nooit had iemand „par don" gezegd tegen haar Achter John Quincy zat een troep Hawaiiaanse jongens met gele serpentines 0111 hun hals zij tokkelden op stalen guitaren en zongen een droef minneliedje. De tram ratelde voort door de geu rende nacht; boven 't geknars van de wielen uit steeg de muziek met meeslepende zoetheid. John Quin cy leunde achterover en sloot de ogen. Een klok sloeg het uur van mid dernacht. Weer een dag Woens dag het flitste door hem heen, dat vandaag zyn firma in Boston de preferente aandelen van die schoenfabriek in Lvnn zouden aanbieden. Z011 de inschrijving voltekend worden Het kwam er niet op aan. Hier was hij, midden in de Stil le Zuidzee, in een tram. Achter hem zongen bruine jongens een droefgeestig minneliedje uit lang vervlogen dagen, en de maan scheen op rood bloei en de bomen. Ergens op dit eilandje sliep Tho mas Macan Brade onder een mus kietengordijn. Of misschien lag hij wakker en dacht aan Dan Winter- slip. XIII DE BAGAGE IN KAMER NEGENTIEN. John Quincy ontworstelde zich de volgende morgen met een krachtige poging aan de slaap en sleepte zijn horloge van onder zyn kussen. Half negen Och Heer, en 0111 negen uur moest hy op 't kan toor zyn Vlug baden en scheren, even ontbijten, dan rennen Hij ging rechtop zitten. Waar om zat hij gevangen onder een muskietengordijn Wat betekende dat hagedisje daar? O ja Hono lulu. Hij zat op Hawaii en kon met geen mogelijkheid om negen uur O]) kantoor zijn het was vijf duizend mijl ver weg. Het zachte ruisen van de bran ding op het strand bevestigde de ze ontdekking en door zijn raam keek hy naar de kalme, stralende morgen. Ja, hij zat in Honolulu, verwikkeld in een geheimzinnige moordzaak, gaf zich af met Chi nese speurders en Waikiki wedur wen, zocht uitgangspunten. Deze nieuwe dag beloofde allerlei be langrijks. Hij moest gauw gaan ontdekken, wat hij brengen zou. Ilaku deelde hem mee, dat zijn tante en Barbara al ontbeten had den en zette een roodachtig soort meloen voor hem neer, met de ver klaring, dat dit een papaia was. Toen hij gegeten had, ging John Quincy naar de lanai. Daar stond Barbara naar het strand te staren. Een nieuwe Barbara, waarin de oude opgewektheid, de oude le vensvreugde onderdrukt was; een bleek meisje met bedroefde ogen. John Quincy legde zyn arm om haar schouders zij was een Win- terslip en familie was familie. Weer voelde hij in zijn hart de woede tegen de „onbekende da der", die deze smart over haar had gebracht. De schuldige zou boeten F.gan of wie dan ook, Brade of Leatherbce of die zan geres. Boeten en zwaar boeten dat stond bij hem vast. Beste meid, begon hij. Wat kan ik zeggen Je hebt alles gezegd, zonder spreken, antwoordde zij. Kijk, John Quincy, dit is mijn strand. Ik was pas vijf toen ik al leen naar het eerste vlot zwom. Hij hij was zo trots op me. Het is prachtig hier, Barbara, zei hij. Ik wist, dat je 'net mooi zou vinden. Dezer dagen zullen we eens samen naar het rif zwemmen. Ik wil dat je hier een prettige tijd puit hebben. Hij schudde het hoofd. Dat kan niet, zei hij, om jou. Maar om jou ben ik allemachtig blij, dat ik ge komen ben. Zy drukte zijn hand. Ik ga bij het water zitten. Ga je mee Door het bamboegordijn kwam Minerva bij hen. Zo, John Quincy, zei ze scherp, dit is een mooi uur om te verschijnen. Als je mij uit het lo- tusland redden wilt, zul je zelf on, vatbaar moeten zijn. Hij glimlachte. Ik ben aan liet acclimatiseren, legde hij uit. Ik .kom dadelijk, Barbara, voegde hij er bij en hield de deur voor haar open. Ik ben opgebleven tot half twaalf, begon juffrouw Minerva, toen het meisje weg was. Maar ik had de vorige nacht weinig slaap gehad en dat was de grens. Tk maak er geen geheim van ik •ben heel nieuwsgierig 0111 te we ten wat er op het politiebureau gebeurd is. Hij herhaalde wat Mevrouw Conipton en Leatherbee hadden verteld. Ik wou dat ik er bij geweest was, zei ze. Een mooie vrouw kan alle mannen op de wereld voor de gek houden. Leugens natuurlijk. Mogelijk, gaf John Quincy toe. Maar wacht eens even. Later hebben Chan en ik uw kranten- spoor gevolgd. En het heeft tot een verrassende ontdekking geleid. Natuurlijk, zei ze stralend. Welke dan wel Nu, zei hij, allereersle, ik hri) aan boord een missionaris ont moet. Hij vertelde haar het ver haal van de Eerwaarde heer Frank Upton van die morgen op Apiang en voegde er het nieuws aan toe, dat er nu iemand, Thomas Macan Brade genaamd, in Honolulu was. Zij zweeg een poosje. Dus Dan -was de slavenhaler, merkte zij ein delijk op. Prachtig En dat zo'n aardige man. Maar die les heb ik al vroeger geleerd hoe opge wekter glimlach hoe donkerder verleden. Wat verrukkelijk om dit alles in de kranten te lezen. O, het komt er nooit in, zei haar neef. Bedrieg jezelf niet. Voor een goede moord gaan de kranten naar de einden der aarde. John Quincy keek op zijn hor loge. Ik moest nu maar naar het bureau gaan. Iets in het ochtend blad Een erg wazig onderhoud mot kapitein Hallet. De politie heeft belangrijke dingen ontdekt, die spoedige resultaten beloven. Je weet wel wat ze altijd zeggen vlak na een moord. De jongen keek haar scherp aan. Zo, zei hij, dus u leest de kran tenverslagen van dat soort Zeker doe ik dat, zei zyn tante snibbig. Er is toch al zo wei nig bizonders in mijn leven en Haku onderbrak hen met de tij ding, dat John Quincy aan de te lefoon werd geroepen. Toen de jongen terugkwam, zag hij er uit. of hij met opgewektheid aan het werk ging. Daar was Charlie, kondigde hij aan. Het dagwerk kan begin nen. De heer en mevrouw Brade zijn in het Rif en Palmliotel ont dekt en daar zal ik Charlie over een kwartier ontmoeten. Het Rif en Palmliotel, herhaalde juffrouw Minerva. Je ziet dat het weer op Egan uitkomt. Ik verwed de gedichten van Browning tegen een moderne roman, dat hij de man is die het gedaan heeft. (Wordt vervolgd).

Echo van het Zuiden | 1951 | | pagina 6