J.poJt£ KAATSHEUVEL RAAMSDONKSVEER ËH L00N-0P-ZAND L H A. J. BOUMAN ■■■■béwAAéé w 's mm ff ff IWfffifff Wf 1 RACEFIËTS BALANS OPRUIMING j. v. WANROOIJ, Dongenseweg 140 a KAATSHEUVEL 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 1 JANUARI 1952 14 kaatsheuvel. XX6 t? V (J ltd Nagekomen Nieuwjaarswensen. H. H. SCHOENFABRIKANTEN. WANNEER U heelt in SCHOENEN of LEDER HET AANGEWEZEN ADRES IS Grossier in Schoen en Leder. Tel. 2173 VERKEERSONGEVAL. Op de driesprong Schotse Hooglan dersstraat's Gravemoerseweg kwamen Vrijdagmiddag twee luxe wagens met elkaar in botsing. De auto die uit de richting 's Gravemoer kwam, wilde rechtsaf slaan en hield teveel ilnks van de weg en ramde daardoor de tegenlig ger. Enkel materiële schade deed zich voor. Gouden bruiloft. Zaterdag j.l. vierde het echtpaar Broekmans-Bries in de Raadhuis straat onder grote belangstelling zijn gouden bruiloft. Om 10 uur werd er een plechtige H. Mis van dankbaarheid opgedragen, waar het bruidspaar heentoog, voorafgegaan door kleine bruidjes en begeleid door grotere, die erebogen droegen. De feestdag werd verder doorge bracht in café Roovers, waar ook van half 2 tot drie uur de druk be zochte receptie werd gehouden. Veel mooie cadeaux ontvingen de heer en mevrouw Broekmans, o.a. van de buurt een pluche traploper, die door de burgemeester, voorzitter van het feestcomité, werd aangebo den. 's Avonds bracht de harmonie „Volksvlijt en Volksvermaak" een serenade. Hierbij sprak de heer Tabbers, daar de voorzitter, de heer Brokx, ongesteld is, een woord van felicitatie. De hele buurt werd uit genodigd om het feest in café Roo vers mee te vieren en dat werd ge daan, tot 4 uur in de morgen toe. Laat ook brandde nog de feestver lichting, die aan het door de buurt prachtig versierde huis was aange bracht. De heer en mevrouw Broekmans hebben nog twee zoons en vier dochters en niet minder dan 21 kleinkinderen. Een derde zoon, die geroepen werd tot de missie-arbeid, is in de missie gestorven. Eén van de dochters woont in het eerste va derland van mevrouw Broekmans, België. Het schone feest, dat de mensen van Waspik hun bereid hebben, zal het gouden echtpaar nog wel lang in dankbare herinnering blijven. Het Brabants Orkest. Op 14 Januari a.s. zal om 8 uur Het Brabants Orkest o.l.v. Hein Jor- dans een concert geven in zaal Re- hoboth alhier. Men heeft het vol gend programma gekozen: 1. Vioolconcert in E-dur van J. S. Bach (solist Simon Kooke). 2. Entr'act en Balletmuziek uit Rosamunde, van Schubert. 3. Rondo Capricioso van Saint- Saëns. 4. Serenade voor strijkers, van Tschaikowsky. 5. Ouverture „die Fledermaus" van Joh. Strauss. BAARDWIJK—TAXANDRIA. Onder minder gunstige weersom standigheden vond Zondag boven genoemde wedstrijd plaats. Begon nen werd met een half uur të wach ten vanwege het slechte weer. Om even over 3 liet scheidsrechter Dek okers, die de wedstrijd goed leidde, aftrappen. Baardwijk verkoos eerst tegen de zeer felle Zuid-Westenwind in te spelen, een keuze die goed bleek te zijn geweest, daar na de rust de wind nog heviger geworden was. De eerste aanvallen zijn voor Baardwijk en de invaller (Baard wijk speelt de laatste vier wedstrij den steeds met een invaller voor de rechtsback, die nog steeds gebles seerd is) die de rechtsbinnenplaats bezet weet Baardwijk een voor sprong te verschaffen door met een fraaie kopbal de doelman van Tax- andria te verschalken. Doch nu blijkt dat Taxandria niet mis is en zij weten door diverse prachtige aanvallen de balans in evenwicht te brengen. Ruststand 11. Door de harde wind werden de ballen laag over de grond geplaatst en verscheidene malen weet de ach terhoede erger te voorkomen. Na rust is Corstanje door Richters ver vangen en deze weet na 'n half uur spelen de stand op 21 voor Baard wijk te brengen. Bij één der talrij ke aanvallen van Baardwijk, dat nu de wind mee heeft, weet één van de backs van Taxandria niet anders te doen dan een corner weg te geven, die de zeer gevaarlijke aanvallen van Baardwijk slechts even ver mocht te stoppen. De bal komt hoog voor hiet doel en de rechtsbin nen maakt met een fraaie kopbal 31. Taxandria weet dan de ach terstand te verkleinen (32), doch thans blijkt wie het grootste uit- hondingsvermogen heeft op het een weinig gladde veld, veroorzaakt door de regen van de laatste dagen, en keer op keer brengt de vanouds prima spelende achterhoede, met aan het hoofd v. Os, de bal naar vo ren, waar de snelle buitenspelers herhaaldelijk groot gevaar voor de tegenstander stichten. Uit één van deze aanvallen raakt één van de backs van Taxandria de bal half en de nog wanhopig duikende kee per der gasten komt te laat en het is 42. Steeds komen de Geel zwarten terug en het resultaat is dat het vrij spoedig 52 wordt. De gasten trachten de bakens te ver zetten en weten inderdaad nog een doelpunt te scoren, zodat 't einde komt met een 53 zege voor de Geel-Zwarten, die hiermee bewezen hebben tot één der sterksten te be horen uit de afdeling. Degenen die deze wedstrijd hebben verzuimd, hebben veel gemist. Wanneer Baardwijk a.s. Zondag 6 Januari thuis aantreedt tegen Bla- della, die eveneens tot één der bes te ploegen behoort uit de afdeling, kan er volop sport en spanning te gemoet worden gezien. Hierop ko men wij nader terug. R. W. B. De wedstrijd Right 'OhRWB vond wegens terreinafkeuring geen doorgang. De reserves trokken zich van de weers- en terreingesteldheid totaal niets aan; dat ondervonden de op bezoek zijnde TAC-reserves, die met maar liefst een 41 nederlaag huiswaarts werden gezonden. Het was een goede wedstrijd, waarin de bezoekers vóór de rust, toen zij de steun genoten van de harde wind, eenmaal wisten te sco ren, terwijl RWB, ondanks enkele mooie kansen, in de eerste speel- helft het Tilburgse doel niet kon vinden. Ruststand 01. Na de hervatting kreeg men spoe dig de indl-uk dat RWB, dat nu het windvoordeel had, dit heel wat be ter zouden uitbuiten als de gasten dit vóór de thee hadden gedaan. Geleidelijk aan wist RWB, nadat zij reeds spoedig na de hervatting de gelijkmaker hadden gescoord, de stand tot 41 op te voeren, waar mee het einde kwam van deze pret tig gespeelde wedstrijd, die goed werd geleid door scheidsrechter Kruyf. Door deze .mooie overwin ning heeft RWB 2 haar fraaie posi tie op de ranglijst danig versterkt. Keurig werk, mannen! Denk er om, le en 2e elftalspe lers, a.s. Donderdag om 7 uur we derom allen present op dé training. SARTOD.E.S.K. 0—2. Of het nu aan de roem der vel den ligt de vorige week het oude B.V.V.-terrein en nu weer 't N.O.A. 1).-terrein DESK heeft in ieder geval weer de volle buit mee naar Kaatsheuvel gebracht. De technisch beste ploeg van de ze middag kwam ongeschonden uit de strijd. Al mocht dan Sarto een tegenpunt verdiend hebben, we mogen DESK de eer niet ont nemen die hen toekomt, door te verklaren dat zij het beste inge steld waren op het bar slechte voetbalweer met als gevolg een gelei-glad veld. Techniek en tac tiek waren deze middag de wape nen die de doorslag moesten ge ven en DESK had in het hanteren van deze wapenen een grotere kunde dan hun sportieve Sarto- tegstanders. Vinnig tot de laatste seconde toe bestreden beide partijen elkaar, maar het was voor de te kort spe lende Sarto-voorhoede slecht ker sen eten. Doelman de Nijs greeg al direct gelegenheid te laten zien, dat hij voornemens was zijn uitste kende vorm van de laatste tijd te prolongeren, door een pracht-safe te verrichten bij een verraderlijk goed gericht schot. Dit was koren op zijn molen en een waarborg voor het verdere keepwerk van de wedstrijd. Een tweede dito-safe plus liet voorkomen van een zo goed als zekere goal van Sarto in de tweede helft, konden we daar om bijschrijven in zijn punten- boekje. De achterhoede, Wagemakers, H. v. Es en de eeuwig in-vorm-zijnde stopper Jo v. d. Ven was weer potdicht en speelde een betere wedstrijd als Zondag 1.1. in Den Bosch. Geassisteerd door zijn twee wakkere verdedigers het weg werken van H. v. Es ging vandaag vlotter smoorden zij iedere Sarto-stormloop, al zij vermeld dat dc Tilburgers weinig van hun schutterscapaciteiten ten toon spreidden. Het berekende Pietje van Boxtel was de meeste Sarto- lui le slim en te vlug af. Jan v. d. Velden deed op de rechtshalf- plaats bij Wilhelmina beter werk dan bij Sarto op de linkshalf- nlaats. Althans zeker voor de rust. Na de rust kwam hij beter op toe ren, mogelijk was hij toen wat beter inespeeld op het gladde veld. De voorhoede in zijn geheel was vlug als kwikzilver, maar speelde ook een betere eerste helft dan een tweede. De grote man hierin was opnieuw het kleine Toontje van Gooi. Ofschoon hem geen doelpunt beschoren was deze middag, was zijn agressiviteit en listigheid toch een stimulans voor zijn linie-genoten om op volle toe ren te draaien. Maar 't op volle toeren draaiend DESK kreeg toch nog niet zo heel gauw gelegenheid hun goed ver tegenwoordigde aanhang tot jui chen te brengen. Na ongeveer een half uur spelen met de straffe wind in het voordeel, was de ba lans nog steeds in evenwicht, wat niet erg naar de zin bleek te zijn van aanvoerder J. v. d. Ven. Met getrokken degen vervoegde hij zich bij de vuurlinie, die hierdoor direct meer inspiratie scheen te krijgen, want uit een voorzet van middenvoor Dirksen die naar links afgezwaaid was, liet Toon v. d. Ven het eerste doelpunt aan tekenen. Op nummer twee hoef den we niet heel lang te wachten. Middenvoor Dirksen herhaalde zijn kunststukje, maar nu op de rechtse vleugel, waar een zo goed als doodgelopen bal door hem werd voorgezet en de plotseling opduikende Wies Pijnenburg de Sarto-keeper tevergeefs liet kopje duikelen. Bij deze stand die met de rust reeds bereikt was, bleef het, ook de volgende drie kwar tier. DESK hield vooral het eer ste half uur na de rust het heft volledig in handen en toen Sarto de kans van de dag miste was het pleit heimaal beslecht en konden de Dessers vermoeid maar geluk kig na een zware wedstrijd bij zulke weersomstandigheden luin warme kleren gaan opzoeken. VLIJMEN. Vlijm. Boys 2Baardwijk 2 03. Vlijmen 2 had bij deze ontmoe ting de kans om de kopgroep tot vier clubs te brengen die evenveel winst- en verliespunten hadden, maar dan moest gewonnen wor den. Vlijmen heeft het niet kun nen bolwerken tegen het beter spelende Baardwijk. Met de rust was er nog alles mogelijk, omdat Vlijmen het meest in de aanval w;a.s geweest, maar de uitvallen van Baardwijk waren gevaarlijker. Na de rust werd met gelijke stand, 0 - 0, begonnen, maar Baardwijk had spoedig succes. De linksbuiten schoot prachtig in, de doelman van Vlijmen keerde het schot, maar de toestormende rechtsbin nen scoorde, 01. Vlijmen pro beerde om gelijk te maken, drong te ver op en als Baardwijk aan de druk kan ontkomen, komt het suc ces, de midvoor plaatste een goede voorzet onthoudbaar in, 02. Bagrdwijk speelde rustig verder, hield 't beste van het spel en als de midvoor nog eens de kans be nutte en de stand op 03 bracht, was Vlijmen verslagen en Baard wijk heeft de leiding in de afde ling. Vlijmen 4—-Deuteren 1-1. Ook Vlijmen 4 was deze middag niet fortuinlijk en moest met een ge lijk spel genoegen nemen. Het spel van Vlijmen was stukken beter, maar Deuteren snoepte een kost baar puntje af, waardoor Empel de leiding heeft. R J. TH. VAN WOENSEL Burgemeester Hoogeloon. Bij Kon. Besluit van 22 December '51 werd benoemd tot Burgemeester der ge meente Hoogeloon, waartoe eveneens Hapert en Casteren ressorteren, de heer J. Th. van Woensel, Hoofdcommies, Chef van de Afdeling Financiën, Onder wijs, Pensioenen en Personeelszaken ter gemeente-secretarie te Kaatsheuvel (ge meente Loonopzand). We hadden het genoegen de heer Jan van Woensel te feliciteren en te verne men dat hij zeer ingenomen was met de onderscheiding hem in deze benoeming te beurt gevallen. De gemeente Loonopzand en speciaal Kaatsheuvel kent de nieuw benoemde burgemeester als een man steeds voor iedereen toegankelijk en bereid tot hulp en samenwerking waar die van hem ge vraagd of verlangd werd. Steeds streed hij met de meest eerlijke bedoelingen voor de belangen van de plaats en van de verenigingen, waaraan hij verbonden was. Als echte Kaatsheuvel naar leefde hij in alle opzichten met het publieke leven mede, waarin zijne krachten en hulp ten hoogste werden gewaardeerd. Geboren op 17-6-1908 in Kaatsheuvel, volgde hij eerst hier de lagere school, om daarna zijn studies voort te zetten aan de R.K. Handelsschool te Waal wijk. Daarna als volontair ter secretarie te werk gesteld, liep hij alle rangen in de gemeente administratie door om op te klimmen tot Hoofdcommies en Chef van de afdeling Financiën, Onderwijs, Pensioenen en Personeelszaken. Als ambtenaar tekenden hem correct heid, plichtsbetrachting en voorkomend heid tegenover collega's en publiek. In zijn particulier leven, vriendelijk, behulp zaam en bereidvaardigheid om mede te werken aan alles, waar hij de algemene belangen dienen kon. De lijst van func ties die de nieuw benoemde Burgemees ter ter plaatse bekleedt, spreekt hiervan op overtuigende wijze. Hij was voorzit ter der Kon. Erk. Harm. Apollo; lid van de St. Vincentiusvereniging; Penning meester van het Wit Gele Kruis; be stuurslid van de T.B.C.-commissie; lid van de straf-commissie van de afd. N. Brabant van de K.N.V.B.; bestuurslid der vereniging Kaatsheuvels Belang; secre taris van het Gem. Anjer-Actie comité; secretaris van de R.K. Schoenfabrikan- tenbond; secretaris der Stichting Vak school Loonopzand en omstreken en des tijds voorzitter van het feestcomité, dat met zo n groot succes het gouden Pries terfeest van de Hoogeerw. Deken A. J. v. d. Brekel voorbereidde. Gehuwd met Mevr. v. Woensel-van Nieuwstadt heeft hij een gezin met vijf kinderen, waarvan de oudste 10 jaar is. Een stroom van felicitaties in de vorm van bloemen, telegrammen enz. bewijst dat zowel de verenigingen waaraan de heer van Woensel verbonden is, als tal van particulieren met de promotie sym pathiseren, al zullen vele verenigingen de nieuw benoemde ongaarne uit hun midden zien vertrekken. Zondagmiddag bracht de harmonie Apollo ten huize van de heer v. Woen sel een serenade, waarbij de heer P. Dekkers zijn voorzitter complimenteerde namens het corps. Wij wensen de heer van Woensel in zijn nieuwe gemeente een aangenaam en vruchtbaar arbeidsveld. K. J. M. V. Donderdagavond had op traditionele wijzé de kerstviering plaats. Een groot aantal leden met hun verloofden was hierbij aanwezig. Na een openingswoord door de voorzitter, voorlezing van het Kerstevangelie en een kerstlegende door de moderator Kap. Jansen, wérden al lereerst de koffie en worstebroodjes alle, welverdiende, eer aangedaan. Hierna werd de leiding afgestaan aan de leden C. Peters en Jos Boons, die voor de rest van de avond met mede werking van enkele andere leden en van alle aanwezigen de stemming er in hiel den. Enkele voordrachtstukjes, 2 x 1 is 1, spraakwaterval en hersengymnastiek, stonden op het programma. Bij dit laatste onderdeel bleken de heren (met souf fleur) de dames te intelligent af, terwijl 2 x 1 dikwijls 2 bleek te zijn. Na de sluiting kon op een zeer ge slaagde avond terug gezien worden. Postduivententoonstellihg. Zaterdag en Zondag hield de postduivenvereniging Vriendschap Onder Ons in café C. v. Wanrooij in de Mgr. Völkerstraat een ten toonstelling, waar de heer Joosen uit Baarle Nassau als keurmeester optrad en de volgende bekronin gen toekende Oude doffers. 1. J. Remmeren; 2 en 3. M. v. Boxtel 4. L. v. Ree 5 en 6 Fr. v. Woensel 7 C. v Wan rooij 8 en 10 A. Hofman 9 ,f. Damen en 11 M. v. Wanrooij. Oude duiven 1 L. v. Ree 2 Fr. v Woensel 3 C. v. Wanrooij 4, 6 en 9 A. H. Hofman; 5 P. Ligt- voet 7 J. Damen 8 C. Laros. Jonge doffers 1, 2 en 7 P. Ligt voet 3 Th. v. Gooi 4 Jan Damen; 5 M. Soeterboek 6 Grootswagers; 8 M. Soeterboek. Jonge duiven 1 C. v. Wanrooij; 2 C. Laros 3 P. Ligtvoet 4 en 5 Jan Damen 6 W. Sulsters 7 A. Hofman en 8 M. Soeterboek. Zatprdag, doch vooral Zondag was het de gehele dag gezellig druk rond de 130 duivenmandjes gevuld met het prima materiaal, waarover onze Kaatsheuvelse duivenliefheb- bers beschikken. DRIEKONINGEN. Evenals andere jaren zal er voor de jeugd weer een wedstrijd ge houden worden, die ieder jaar op hoger peil komt en de schone folklore weer doet herleven. Groe. pen driekoningen zullen dan hun krachten meten. Zondag om 4 uur zal de jury zitting gaan houden in het patronaat en zal de verschil lende groepen beoordelen. Hierbij zal vooral gelet worden op Folklo re, Zang, Groepen. Voor de win naars zullen enkele prijzen be schikbaar zijn. Aangezien folklore niet iets uit sluitend voor de jeugd is, wordt ook vooral belangstelling en aan moediging door het publiek ver zocht. Paardensport. Door de rij vereniging Berkdijk was Zondag j.l. een cross georgani seerd, te verrijden tussen de drie plaatselijke rijverenigingen, met 'n deelname van 27 ruiters. Het was een zwaar parcours, uitgestippeld in de omgeving van het Kraanven en ongeveer 2000 m. lang. De per soonlijke prijzen werden gewonnen door: 1 C. v. Rooij L.o.Z. 2 min. 35,4 sec.; 2 G. v. Noyen, K'heuvel 2,14 min.; 3 P. Simons, De Moer, 2-20,4; 4 Jan Broeders, L.o.Z., 2-35,5; 5 C. Simons, De Moer, 2-39; 6 Toon de Bie, De Moer, 2-40,4; 7 C. Vermeer, L.o.Z., 2-47; 8 M. v. d. Hoven, L.o.Z. 2-56,5; 9 W. Vermeer, L.o.Z. 3-06; 10 J. de Bie, De Moer 3-2,30. De wisselbeker ging voor de 2e maal naar Loon op Zand 7-34,9; 2 De Moer 7-39,8; 3 Kaatsheuvel 19-9,30. Buiten mededinging reden mee de heren J. Jansen, de Brouwer, Scheerders en v. Mensvoord. Kajotters-revue. Zaterdag- en Zondagavond liep in de Gildenbondszaal opnieuw de Kajotters-revue „Alle Hens aan Dek" voor een goed gevulde zaal, waar vooral Zondag stemming in zat en volop genoten werd. Het spel liep vlot van stapel en het orkest „De Jantjes" mag het zich tot een eer rekenen hierin het leeuwen aandeel voor zijn rekening te heb ben genomen door zijn pittige en amusante entre-acte en begelei- dingsmuziek. Ook aan de acteurs 'n woord van hulde. De Kaj otters heb ben opnieuw bewezen ook op het toneel hun man te kunnen staan. GEVONDEN EN VERLOREN. Aan het Groepsbureau der Rijkspolitie te Kaatsheuvel werden de navolgende gevonden en verloren voorwerpen gede poneerd Gevonden huissleutel; rozenkrans; plastic kindertasje; komen aanlopen een hond; gouden trouwring; komen aanlopen een hond; huissleutel; glacé handschoen; paar dameshandschoenen; kinderporte- monnaie m. inh.; br. leren handschoen; leren riem; damesrijwiel; enig klein geld. Verloren paar zw. lferen motorwan ten m. kap; rood gelakte autoped; num- merbewijs voor auto no. 70902; Holland se herdershond (teef); bankbiljet van 10 gld.; grijs gevl. vulpen in beige leren etui; dubb. imitatieleren rijwieltas inh. vlees, fietspomp en papier; vulpenhouder merk „Union"; doublé dameshorloge met med.; paars wollen ceintuur; gr. croco kinder- portemoneetje; vulpenhouder merk Par ker; br. leren damestasje; bos sleutels; rijwiel-dynamo merk Halus Blitz 6 volt, alum, kleur; oude br. leren portefuille inh. 3 bankbiljetten van 100, 3 van 5.— en een zilverbon van 2.50; over_ hemd met boord; stoffen ceintuur voor overjas; herenhandschöen, leer met gebr. stof gevoerd; br. herenhandschoen; pr. br. glacé herenhandschoenen; rood ge lakte kinderstep met ballonbanden; br. leren porfemonnaie inh. zilverbon van 2.50 en een van 1, een sleutel en winkelbonnen en enige klokbonnen; bank biljet van 10; zilv. armband met Delfts j blauwe steen; br. leren portemonnaie inh. ongev. 6 en enige postzegels; heren- polshorloge vierkant model. Agenda K.A.J. Woensdag 7.30 uur n.m.: groep. Donderdag 7.30 uur n.m.: groep. 9 uur n.m.: bestuurs- en leiders vergadering. Zondag 11.30 uur v.m.: studiekring. Agenda: Dinsdag 6 en 8.30 uur n.m.: Apollo- Theater „Tarzans Vlucht" Woensdag 8 uur n.m. hetzelfde pro gramma. Toegang 14 jaar. 8 uur n.m.: repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. Donderdag 7.30 uur n.m.: repetitie Dameskoor Bel Canto. 8 uur n.m.: repetitie Gemengd koor Bel Canto. PLECHTIGE OPDRACHT H. Familie en Maria-Congregatie. Na een driedaagse oefening voor de leden van de H. Familie en Maria-con- gregatie had met Kerstmis de Plechtige opdracht plaats van de nieuwe leden van beide godsdienstige verenigingen. In een plechtige vergadering der H. Fami lie op Eerste Kerstdag 's avonds, deden 34 adspirantleden hun opdracht,, terwijl aan 3 diamanten, 12 gouden en 14 zil veren jubilarissen de onderscheidingen wegens trouw lidmaatschap werden uit gereikt. Op 2e Kerstdag had deze opdracht plaats voor de Mariacongregatie bij weL ke gelegenheid 17, adspiranten hun op dracht deden en aan 2 diamanten, 1 gouden en 1 zilveren jubilaressenjde on derscheidingen werden uitgereikt. Zowel de H. Familie als de Maria congregatie verheugen zich in gestadige bloei. KLOOSTERJUBILEUM. Op 8 Januari a.s. zal de Eerw. Zuster Emilie ,(in de wereld mej. Jacoba Leer- makers), die verscheiden jaren het trou we dienstmeisje was van pastoor Em. Muré z.g., die er zeer op gesteld was, dat zij bij haar intrede in de Congrega-' tie van Schijndel zijn naam zou aanne men, in het huis der Congregatie te Maasbracht (L.) haar zilveren professie- feest vieren. TE KOOI met reservewielen, tube enz. Alles in prima stast. KEES KLIJN, Stationsstraat 38 WAALWIJK. A. J. DEN TEULING ZN- W a a 1 w ij k Westeinde 10 Telefoon 2095 Westeinde 2 Telefoon 2036 wenst Clientèle, vrienden en kennissen een Gelukkig en Voorspoedig 1952. G. COPPENS Aannemer WAALWIJK Z. N. SIGARENMAGAZIJN J. VAN DE WETERING Stationsstraat W a a 1 w ij k wenst Clientèle en bekenden Zalig Nieuwjaar. L. M. VAN WOENSEL Min. Loeffstraat 36 a Waalwijk wenst cliëntèle, vrienden en bekenden een Voorspoe dig en Zalig Nieuwjaar. AAN ALLE MENSEN, DE ALLERBESTE WENSEN. Ook in het nieuwe jaar, Staan wij weer 6teeds voor U klaar, Met het allerbeste: U moet weten, Het voordeligste, ten lange leste. Groothandel in Chocolade en Suikerwerken, WASPIK Telefoon 257 (Capelle) TONEELVERENIGING „VOLHARDING" V 1 ij m e n wenst haar Leden, Ere-leden, Donateurs en Begunsti gers een Voorspoedig Nieuwjaar. Wij wensen bij het begin van het jaar Onze leden dan tot aller schaar, Een gelukkig en een goed begin, Dat is ons allen naar de zin- BUURTVERENIGING JULIANA - BERNHARD VLIJMEN. HET BESTUUR. A. WIJGERS Boter, Kaas, Eieren, Slaolie en Vet Wijk en Aaiburg wenst zijn Cliëntèle een Ge lukkig Nieuwjaar. G. A. NIEUWENHUIZEN- v. VUUREN Brood-, Koek- en Banket bakkerij Heistraat 29 - Capelle wenst Cliëntèle, vrienden en bekenden een Gelukkig en Voorspoedig Nieuwjaar. ASSURANTIEKANTOOR A, A. SP ANGERS Opgericht 1930 Vlijmen Telei. 267 Heel Groot Vlijmen Zalig Nieuwjaar. V oetbalvereniging JULIANA Waalwijk A'enst Leden, Donateurs en Begunstigers een Voorspoe dig Nieuwjaar. 'O De Firma A. VAN BRUNSCHOT Mr. Metselaar Laageinde 64 - Waalwijk wenst al zijn Cliëntèle, vrien den en kennissen een Voor spoedig Nieuwjaar. Familie v, MIER-VERVOORT Handel in Kruidenierswaren Antoniusplein 80a Waalwijk wenst cliëntèle en begunsti gers een Zalig Nieuwjaar. Het Bestuur van de K. A. B, Afd. Waalwijk wenst de Eerw. Adviseur, af delingen en instellingen een Zalig Nieuwjaar. W. VAN HAM Kerkstraat 8 - Sprang Handel in Rijwielen en -onderdelen Reparatie-inrichting Radio's - Wasmachines enz. wenst cliëntèle, vrienden en bekenden een Voorspoedig en Gelukkig 1952. R. K. V. V. V L IJ M E N S E BOYS wenst haar Leden, Ere-leden, Donateurs en Begunsti- gers een ZALIG NIEUWJAAR. CARNAVAL Wilt U ieder jaar wat beleven. Steunt ons dan en wil wat geven, Want het mooiste feest van al, Is toch Vlijmens' Carnaval. Doet Uw best en staat steeds klaar Dan kunt U ook weer dit jaar Genieten volop van plezier En het volk houdt mep hier. Wij doen ons best, dat weet U zelf; Het Bestuur en de Raad van Elf, Die maken alles voor mekaar En wensen allen een Gelukkig Jaar. WAGEMAKERS - VAN DE WIEL dankt zijn klanten voor het gestelde vertrouwen in 1951, wenst allen een Zalig Nieuwjaar, vooral zijn klanten, en houdt zich gaarne aanbevolen in 1952. Stationsstraat 23 - Drunen Tel. K 4163375 Hij wenst U ellen een Z. N.

Echo van het Zuiden | 1952 | | pagina 14