KIN€p BAL in „THALIA" VOETBAL. MOTORSPORT HOCKEY. BILJARTEN. 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 21 MAART 1952 6 Zaterdag Zondag (half Vasten) PEPERMUNT Bereid uil bel edele natuurproduct. A.N.W.B. VRAAGT VERBETERING VAN DE WEG MADEGEERTRUIDENBERG. VLAGGENDAG BOND ZONDER NAAM. KAATSHEUVEL. aa» mmm FEESTELIJKE INTOCHT en OFFICIëLE INSTALLATIE BURGEMEESTER TEYSSEN. Zaterdag 22 Maart a.s. zal de feestelijke intocht en officiële in stallatie plaats hebben van de Edel achtbare heer J. L. P. M. Teyssen als Burgemeester van Waalwijk. Het programma is als volgt sa mengesteld 3 uur Aankomst van de Burge meester met familie aan het kruis punt GrotestraatBesoijensestraat, begeleid door de Edelachtb. heren J. v. Heeswijk, wethouder en A. v. Well, raadslid. Welkomstwoord namens de Waal- wijkse burgerij door de Voorzitter van „Waalwijks Belang", de heer J. Timmermans. Bloemen worden aangeboden aan Mevrouw Teyssen door Karien Hoffmans. De stoet van verenigingen trekt door de Grotestraat naar het Raad huisplein. Volgorde van de stoet 1. 2. 3. 4. 5. 6^ 7. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. 38. 39. 40. 41. 42. 43. 44. 45. 46. 47. 48. Motorclub W.M.C. Roode Kruis. K.A.V., Afd. Waalwijk. Gilde „St. Ambrosius". Liedertafel „Oefening en Ver maak". Ouden van Dagen. Kajotsters Waalwijk. Welpen, Verkenners en Voor trekkers Andr. Zijlmansgroep. Harmonie „St. Jan". Gymnastiekvereniging „Kunst en Kracht". Handbalvereniging W.S.C. Voetbalvereniging W.S.C. R.K. Middenstand. Chr. Schoolvereniging v.m. Besoijen. Wielerclub „Olympia". Veteranenclub „Ons Huis". Toneelvereniging „O.O.G.". Chr. Gymnastiekver. „Kracht en Vlugheid". R.K. E.H.B.O. Bakkersvereniging „Eendracht maakt Macht". Voetbalvereniging R.W.B. „Visscherslust". Postduivenver. „De Postduif". Vogelvereniging „Vogellust". Kynologenclub. R.K. Jonge Boerenstand. Gidsen Oda-groep. K.A.J. Chr. Besturenbond. Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst". Harmonie „St. Crispijn". Drumband. Gymnastiekvereniging O.W.S. Verkennersgr. „St. Clemens". Voetbalvereniging R.K.C. B Wielerclub Leonora. Chr. Zangver. „Hallelujah". Gilde „St. Crispijn". Voetbalvereniging „Juliana". Sportvereniging „Juliana". „De Vrolijke Vissers", Afd. III „Trouw aan Oranje". Rijvereniging „Prinses Irene" Auto ,.W. B.". Auto Burgemeester. Auto wethouder. Volg-auto's. Brandweer. achterzaal van Hotel Verwiel (her denking 45-jarig bestaan). 1. Opening en welkomstwoord tot de burgemeester; aanbieding van 't ere-voorzitterschap. 2. Notulen. 3. Jaarverslag door de secretaris. 4. Periodieke aftreding der be stuursleden (J. Timmermans, J. Spijkerman en J. Bergmans). 5. Plannen voor het a.s. seizoen; herdenking 650-jarig bestaan van Waalwijk in 1953; verdere mede delingen. 6. Herdenkingswoord naar aanlei ding van het 45-jarig jubileum door de voorzitter. 7. Rondvraag en sluiting. Het bestuur vertrouwt dat vele leden deze vergadering zullen bij wonen. GESLAAGD. Na eerst het Getuigschrift voor B.L.O. behaald te hebben, slaag den voor het dit jaar voor 't eerst afgenomen examen voor het Diplo ma B.L.O. de heren J. v. d. Ho ogen en W. de Rooy, beiden onderwijzer aan de Don Boscoschool voor B.L.O. alhier. Op het Dinsdag 11 Maart 1952 ge houden examen van de cursus „Landbouw, Boekhouden en Be drijfsleer" slaagden de volgende leerlingen uit Waalwijk: A. Bayens, C. v. d. Broek, A. v. Heesbeen Czn., G. v. Heesbeen Jzn., H. v. Huiten, P. Klerx Jzn., H. Klerx Nzn., N. Kroot en B. v. Loon. De geslaagden genoten hun oplei ding bij de heer v. d. Broek, Onder wijzer te Heusden. ARCHITECT A. VAN STOKKUM BEHAALDE DIPLOMA KERKBOUW. Zondag j.l. had in het Kruythuis te 's-Bosch de uitreiking plaats van de eerste diploma's van de Mgr. van Heukelumstichting, welke stichting zich ten doel stelt het gezamenlijk bestuderen door architecten-stu denten en professoren van de histo rische en moderne Kerkbouw. Deze cursus is in 1946 begonnen met 25 architecten en thans slaag den de eerste vijf architecten voor het diploma. Onder deze eerste vijf was ook onze plaatsgenoot architect A. A. M. van Stokkum, die wij van harte fe liciteren met dit mooie succes. Wij vernemen nog dat architect van Stokkum in Juni een studie reis zal maken naar Italië. Met een dertigtal collega's zal hij daar de kerkbouw bestuderen. Bij aankomst aan het Raadhuis begroeting van de Burgemeester door het Gemeentebestuur. Aanbieding van bloemen aan Me vrouw Teyssen, door Ria v. Mierlo. 3.30 uur: Défilé van de vereni gingen die aan de stoet hebben deel genomen voor de Burgemeester en familie op het Raadhuisplein. 3.45 uur Gemeenteraadsverga dering met plechtige Installatie door de Edelachtb. heer F. C. Smol ders, le Wethouder. (De raadsvergadering wordt uit gezonden). 5 uur: Zanghulde van de school kinderen. 1. De Zwervers. 2. Hollands liedje. 3. Wilhelmus. Toespraak van de Burgemeester tot de ingezetenen. 5-30 uur: Receptie ten Raadhuize 8 uur: Taptoe door een deel der gemeente door de harmonieën St. Crispijn, St. Jan en de Drumband, omgeven door fakkels. Raadhuisplein, Grotestraat, Put straat, Victoriestraat, Vredesplein, Bernhardstraat, Julianastraat, Burg. Moonenlaan, Kerkstraat, Grote straat, Raadhuisplein. Schitterende verlichting van het Gemeentehuis. Muziek en dans in verschillende gelegenheden tot 1 uur. Alle ingezetenen worden verzocht de Nationale Driekleur te ont plooien! INSTALLATIE BURGEMEESTER TEYSSEN. In ons vorig nummer vermeldden wij dat de nieuwe burgemeester aan de grens van de gemeente ver welkomd zou worden door de wet houder v. Heeswijk en het jongste raadslid, de heer L. Mombers. De lezers hebben wellicht reeds begre pen dat de heer v. Well de eer heeft het jongste raadslid te zijn en dus de nieuwe burgemeester mee zal verwelkomen. WAALWIJKS BELANG. Algemene vergadering op Maan dag 24 Maart, 's avonds 8 uur in de De eerste tien geklassificeerden waren 1. N. van Dongen, Waalwijk, 0 strafpunten. 2. N. van Huiten, Waalwijk, 0 strafp., na loting. 3. B. v. Dongen, Waspik, 1 strafp. 4. Bas de Bruin, Waalwijk, 2 strafp. 5. H. v. Hest, Vlijmen, 2 strafp. 6. H. v. d. Velden, Kaatsheuvel, 2 strafp., na loting. 7. Theo de Munnik, Waalwijk, 4 strafp. 8. H. Bergmans, Waalwijk, 7 straf punten. 9. A. Pulles, Waalwijk, 10 strafp. 10. L. Spierings, Waalwijk, 11 strafp. BOUW ST. THERESIA-KAPEL. Naar wij vernemen is dezer da gen de Rijksgoedkeuring verstrekt voor de uitbreiding van de kapel van de kapel van het St. Theresia- gesticht. Onder architectuur van de heer A. v. Stokkum zullen twee zijbeu ken aan deze kapel worden ge bouwd, terwijl ook de absis ver nieuwd zal worden, evenals 't pla fond. De kapel, die nu pl.m. 90 plaat sen heeft, zal na deze uitbreiding plaats bieden aan ruim 140 perso nen. Het ligt in de bedoeling de ver bouwing gereed te hebben voor 't ziekentriduum dat in Augustus ge houden zal worden. AANBESTEDING. Zaterdag vond de aanbesteding plaats van de uitbreiding der fa briek van Landis Gyr N.V. aan het Vredesplein te Waalwijk. De inschrijving was als volgt Fa. Verduyn, Rotterdam 129.000 Fa. Van Zuylekom, Raamsdonksveer 128.160 Fa. Kleijngeld, Kaatsheuvel f 120.000 Fa. Herrijgers, Drunen 118.200 Fa. Schapendonk, Drunen 118.113 Fa. Kramer, Genderen 110.444 Smits Co., Heusden f 110.300 Fa. Fitters, Waspik f 110.000 Fa. Pepping, Kaatsheuvel f 108.950 Gebr. de Wit, Drunen 108.750 Wed. A. Aarts Zn., Waalwijk 107.900 H.B.S.-ORIëNTATIERIT. Woensdagmiddag namen een 30- tal fietsenenthousiasten, allen leer lingen van de R.K. H.B.S. alhier, deel aan een oriëntatierit, die uit stekend was uitgezet door de HBS- ers H. v. Laarhoven uit Raams donksveer en W. Klerkx uit Dru nen. De tocht ging door Waalwijk over de Zomerdijk naar Baardwijk, vandaar de Kanaaldijk over in Zui delijke richting en voorts door de Drunense hei en door de gemeente Drunen weer naar Waalwijk terug. De deelnemers waren allen en thousiast over de rit; alleen vonden sommigen het jammer dat er niet meer controleposten Waren. Maar dit is nog maar een begin, echter een begin dat veel belooft voor alle H.B.S.-ers die graag eens een eind fietsen. De directeur van de H.B.S., dhr. Dr. Ir. v. Laarhoven, reikte na af loop de prijzen uit. RIKCONCOURS IN DE K A B. Het bouwfonds van de K.A.B heeft wel succes met het door haar georganiseerde Rik-concours, dat nu 3 dagen heeft gelopen en a.s. Zaterdag, Zondag en Maandag als laatste dagen wordt voortgezet. Bij de aanvang j.l. Zaterdag was het reeds gezellig druk in het café van de K.A.B., terwijl het Zondag en Maandag tot in de uiterste hoeken aan alle tafeltjes bezet was. De dagprijzen werden Zaterdag behaald door L. Kroot met het hoogste aantal punten, 'Th. Klerkx met de meeste 1-jes en .1. v. d. Houdt met de meeste 10 slagen (solo's). Die van Zondag werden gewon nen door J v. Velthoven h.a.p., H. Simons minste punten en J. Maas meeste misères. Maandag behaalde Fons He n sen met 39 punten de dagprijs, terwijl W. v. d. Velden met 2 solo's van 9 slagen de 2e prijs behaalde. Zondag werd door Mevr. de Graaff-de Ronde de dagprijs voor dames behaald met 25 punten. Voor de Ouden van Dagen, wel- ke in de komende dagen met een deputatie aan het concours zullen deelnemen is nog een mooie extrp prijs beschikbaar gesteld De stand na Maandag is als volgt: 39 punten 34 punten 33 punten 33 punten 33 punten 31 punten 30 punten 26 punten 25 punten 25 punten voorzitter; J. A. Verwiel,secretaris; C. de Kort en Drs. V. Hoffmans, leden, terwijl ook nog drie leden van het orkest zitting hebben in dit besLuur. Daarnaast heeft ook 't orkest zelf een bestuur dat belast is met de zorg voor de programma-samen stelling en voor de andere organi satorische aspecten. De heer Gerard Verwiel is zo be reidwillig geweest het bescherm heerschap op zich te nemen. Op Zaterdag 19 April zal er in Hotel Verwiel een liefdadigheids bal worden georganiseerd. KYNOLOGENVERENIGING. Tijdens de vergadering die de Ky- nologenvereniging Waalwijk en Omstreken deze week hield, werd in princiepe besloten in de tweede helft van Juni een clubdag te hou den. Ook werd besloten mee te werken aan de intocht van de bur gemeester a.s. Zaterdag. BURGERLIJKE STAND. Geboren Cornelia H J A dv F T Lombarts-van der Lee Cornells J M zv C M Leltz-van Hilst Rudolf J J A zv L Mulder-Pullens Gijsbertus W J zv A J Gloudemans-Bijnen Jozef W M zv J J Heinen-van der Bijl Eveline M C dv J C Vesters-v Erp. Overleden Maria A J D Negenborn 35 j echtg J C M Bohnen Juliana E Schoondermark 67 j wed A J Nelis Geertruda H Brekelmans 65 j echtg L M A Hesselberth Huibert Schoonder mark 79 j echtg G Louwerens. Huwelijks-aangiftenA A Leijtens 28 j en C A van Muilekom 25 j beiden te Waalwijk. Huwelijken L van der Kolk 33 j te Sprang-Capelle en G Faro 26 j te Waal wijk. Fons Hensen A. J. Robben A. Buis J. v. Velthoven J. Buis H. v. d. Lee L Kroot Th. Verdonk J. Maas Mevr. dè Graaff Ingekomen G P Waarts van Sprang- Capelle L Postma en gezin van Dus- sen H J Lodewikus van Geertruiden- berg AH van de Griend van Heus den HM den Ridder van Haarlem A J Steenbergen van Eethen P J A van Duren en gezin van Raamsdonk E W Egberts en echtg van Tilburg - CTG Severijns van Tilburg A H M Hermans van Delft. Vertrokken J. Kogels naar Vlijmen A P Janssen naar 's Bosch G Faro naar Eethen AM van der Krabben naar Loonopzand L G M Jansen naar Nijmegen ATA M Suermondt naar Meppel; T H Pelders naar Drunen. N.B. Vorige week is opgegeven ver trokken A Slaats en gezin naar Canada, dit moet zijn naar Amerika U.S.A. Bij regenweer is het gedeelte van de weg Made-Geertruidenberg, tus sen Steenhoven en de P.N.E.M.- centrale te Geertruidenberg, voor wielrijders vrijwel onberijdbaar, doordat dan de rechterzijde van deze weg onder water staat. Wan neer auto's passeren moeten deze wielrijders in de plassen hun toe vlucht zoeken, waar zij gevaar lo pen te slippen. Reeds twee jaar is men bezig plannen te maken voor reconstruc, tie van deze weg, hetgeen echter nog niet tot resultaten heeft ge leid. De Toeristenbond A.N.W.B. heeft de provincie thans verzocht de uitvoering van deze plannen met spoed ter hand te nemen, voordat hier een ernstig ongeval gebeurt. A.s. Maandag 24 Maart om 11 uur heeft de sluiting met prijsuitrei king van dit concours plaats. VERDUISTERING. Door de gemeente-politie is een zekere M., wonende alhier, in arrest gesteld wegens verduistering van een zeer aanzienlijk geldbedrag, ten nadele van zijn werkgever in Til burg. GROTE DIEFSTAL. Door de gemeente-politie te Kaats heuvel en Gilze en Rijen en de ge meente-politie te Waalwijk zijn in totaal vier Waal wij kers in arrest gesteld wegens het ontvreemden van een grote partij crêpe-rubber te Gilze-Rijen. De partij werd in Amsterdam verkocht en de vier personen hadden de opbrengst on der elkander verdeeld. FAMILIE-RUZIE. Woensdag kwam het in de Dr. Ringersstraat tot handtastelijkheden tussen de familie de P. en de fam. K. De heer K. zou mevr. de P. en ook zijn eigen vrouw geslagen heb ben; hij had zich opgewonden over geld dat zijn vrouw uitgegeven zou hebben voor snoepgoed. Alles bij elkaar viel het nog al mee, en toen de politie, waarvan men de hulp had ingeroepen, arriveerde kwam men spoedig tot kalmte. Zoals we reeds hebben bericht, word op Zondag 20 April a.s. in Waalwijk de Vlaggendag van de Bond Zonder Naam gehouden, op welke dag Pater Loop, de grote baas, 's avonds het woord zal voeren tot de promotrices en promotoren van de Langstraat, van Tilburg en Rot terdam. Om echter ook alle mede werkers, dat zijn zij die regelmatig hun bijdrage geven voor het werk van de Bond, gelegenheid te geven Pater Loop in de Gildenbond te be luisteren, zal hij op Maandag en Dinsdag 21 en 22 April ook voor hen het woord voeren. WAALWIJKSE KAMERORKESTVERENIGING. Reeds enige tijd rust de zorg voor de zakelijke en financiële belangen van de Waalwijkse Kamerorkest vereniging in handen van een stich ting waarvan het bestuur als volgt is samengesteld: A. Schaap Jr., WAALWIJK ROOZENDAAL—R. K. C. Het verjongde R.K.C.-elftal zal bij Roozendaal op bezoek gaan en het zal het daar allerminst gemakkelijk hebben, want Roozendaal zal begrijpelijkerwijs alles in het werk stellen om de kampi oenskansen zo groot mogelijk te houden. Intussen echter maakt het R.K.C.-elftal, waarin nog steeds wordt geëxperimen teerd een steeds betere indruk. Maar of het lukken zal Roozendaal te doen strui kelen? In elk geval de huid zo duur mo gelijk verkopen R.K.C.-ers! R.K.C. 2 speelt om half drie tegen G.V.V. 2 en R.K.C. 5 om 12 uur tegen Berkdijk 2. JUNIORENVOETBAL. Wij wijzen er op dat alle junioren wedstrijden die voor Zaterdag waren uitgeschreven en waaraan Waalwijkse elftallen deelnemen, geen doorgang vin den, in verband met de installatie van de nieuwe burgemeester. BaardwykR.K.D.V.C. Voor Zondag a.s. heeft Juliana toestemming gekregen om een ex tra wedstrijd tegen R.K.D.V.C. te spelen. Ongeveer een maand gele den is R.K.D.V.C als eens in Waal wijk geweest. De wedstrijd werd toen met een 11 stand gestaakt wegens de enorm slechte weersge steldheid. Dat de stand tijdens het afbreken van de match 11 was, bewijst wel dat er van 'n behoorlijke wed strijd sprake is geweest. Te meer omdat het bekend is dat behou dens de wedstrijd Baardwijk O.D.C het enorm moeilijk is de Baardwijk-verdediging met succes te doorbreken. Het is niet geheel uitgesloten dat Juliana in staat is Zondag a.s. eni, ge variatie wat betreft spelers in haar elftal te brengen, waardoor déze wedstrijd zeer zeker een inte ressant aspect zal kunnen krijgen. Aanvang van de wedstrijd 2.30 uur. R.W.B. Opr. Supportersclub „R.W.B." TJjdens de j.l Maandag gehouden vergadering in 't clublokaal van R.W.B., welke was uitgeschreven door diverse R.W.B.-supporters, is men thans definitief overgegaan tot oprichting; van genoemde club. 't Doel dezer op te richten sup portersvereniging werd door de heer Blom uitvoerig uiteengezet, waarna zich 30 personen als lid opgaven_ Tevens werd uit de ver gadering een voorlopig bestuur ge kozen, 't welk direct met de werk zaamheden zou beginnen in de vorm van 't aan huis bezoeken van diverse tropwe supporters, welke niet op de vergadering aanwezig konden zyn. Supporters van R.W.B., u kunt er dus op rekenen dat deze heren u de komende dagen zullen komen bezoeken, om alzo de supporters vereniging met uw lidmaatschap te versterken. Het voorlopig be stuur rekent op u. D.E.S.K.Veloc. Restanten worden afgewerkt. Nog enkele wedstrijden staan op het programma voor de competitie SPRANG. f &A -83CI N.E.O.Seolto. Voor a.s. Zaterdag staat er voor NEO een belangrijke thuiswed strijd op het programma. Seolto uit Zevenbergen zal wel met het voornemen naar Sprang komen om NEO haar eerste nederlaag toe te brengen Of zij daartoe in staat zullen zijn is nog te bezien. Vast staat echter dat het een moeilijke tegenstander zal zijn, welke zeker niet onderschat mag worden. Voor sportliefhebbers zal het zeker de moeite waard zijn deze wedstrijd te gaan zien, daar beide ploegen de kwaliteit bezitten om een goe de partij voetbal te spelen. Aan vang van de wedstrijd 4 uur. WASPIK. Waspik 2 speelt Zondag 23 Maart a.s een thuiswedstrijd tegen Be Ready. Waspik 3 speelt tegen het tweede elftal van de White Boys in Was- pik-Boven. afgelopen is. Voor a.s Zondag is vastgesteld de wedstrijd D.E.S.K tegen de Eindhovense tweede klas- ser Veloc. Wij hebben het al meer malen gezegd de Eindhovense clubs hebben ons dit seizoen lelijk de das omgedaan en weinig, zeer weinig punten zijn er van binnen gekomen. Zal het D.E.S.K. geluk ken om Zondag de volle buit bin ten te halen Wij zyn ten zeerste benieuwd. Hoe de opstelling van D.E.S.K. zal zijn is ons nog niet bekend. Door blessures en mogelijk andere redenen worden diverse proefnemingen genomen. De proef neming van 1.1. Zondag tegen SET schynt niet zo kwaad geweest te zijn, zodat de mogelijkheid bestaat dat we hetzelfde elftal a.s. Zondag weer aan het werk kunnen zien. Daarmee kunnen ze dan laten zien dat het geen bevlieging is geweest, wat ze in Tilburg gepresteerd heb, ben, waarmee dan meteen gelogen straft kan worden de bewering alsof D.E.S.K niet over voldoende reserve-krachten kan beschikken. We zijn daarom ten zeerste be nieuwd en houden het voorlopig op een puntenverdeling, wat het in Eindhoven ook is geweest, BERKDIJK. HilvariaBerkdij k. Zondag toog Berkdijk naar Hil- ■varenbeek om tegen 't lastige Hil- .varia stryd te leveren Een strijd die ondanks het voortdurend over wicht van Berkdyk in een 11 draw is geëindigd. Uit een van de vele aanvallen kon de Hilvaria-back niets beter doen dan corner te werken en uit de keurig door F. Hermans geno men corner wist H. Damen met een mooi schot te doelpunten. On danks een verwoed tegenoffensief wist Hilvaria de achterhoede en in laatste instantie keeper de Beer niet te verschalken, zodat met de ze stand gedraaid werd. Na rust begint een waar offensief •van Berkdgk, waardoor legio prachtige kansen ontstaan die alle om zeep werden gebracht. Als dan bij een van de sporadische Hilva- renbeekse aanvallen de bal bij aanvoerder v. Boxtel komt, komt hü ongelukkig ten val, waarvan de linksbinnen profiteert door te pro beren met een strak schot deze fout af te straffen. Keeper de Beer is echter op zijn post en stopt de bal, maar slaat hem precies voor de voeten van de midvoor, die on houdbaar scoort, 11. Van beide kanten werd even fel gestreden voor de overwinning, doch zonder resultaat, zodat deze stand de eind, ■stand werd Verder uitslag Berkdijk 3SET 6 WAALWIJKSE MOTORCLUB. Woensdag j.l. heeft de laatste bij eenkomst plaats gehad van de le den aangaande de besprekingen voor de trainingsrit van Zaterdag 22 Maart a.s. Op deze bijeenkomst, die zeer druk bezocht was, zijn de be langrijke punten besproken om on ze leden het nodige bij te brengen wat betreft de oriënteringspunten op tijdrijden enz. Tevens werden nog diverse toe zeggingen ontvangen voor deelna me van buiten de gemeente. Laten we hopen dat het weer mee zal wer ken en het sportminnend publiek zal verzekerd kunnen zijn van de motorsport in volle glorie. Zoals bekend, start de eerste mo torrijder om half vijf en vervolgens elke minuut. Het publiek wordt verzocht mee te werken, zodat alles een vlot ver loop zal hebben. Verder wensen wij de deelnemers een goed succes toe. WAALWIJK K.M.H.C. Aanstaande Zondag gaat het tweede dameselftal van de K.M.H.C. Waalwijk een bezoek brengen aan Were Di 3. Van deze wedstrijd hangt nogal wat af. Wanneer de Waalwijkse dames er namelijk in slagen deze wedstrijd te win nen (en waarom zouden ze dat niet doen), dan betekent dit voor hen een tweede plaats en ook deelname aan de promotie-competitie. Een verdere aan sporing lijkt ons overbodig. 4—0 Programma voor a.s. Zondag. R.K.C. 5—Berkdyk 2. Berkdyks reserves stevenen dit jaar blikbaar wederom regelrecht <op het kampioenschap af. En als a.s. Zondag weer gewonnen wordt dan is het reeds voor 90 zeker heid. Berkdyk 3Uno Animo 4. Berkdyk 3 is ook de goede weg ingeslagen en pronkt momenteel op de eervolle 2e plaats. Om deze «positie nog te verbeteren moet er Zondag gewonnen worden van een niet te onderschatten tegenstan der. BILJARTBOND WAALWIJK EN OMSTREKEN. Eendracht 2 kampioen in de 2e klas. O.O.G. kampioen in de 3e klas. Hadden we vorige week gedacht nu alle kampioenen bekend te kun nen maken, dit is nog niet te doen, daar H.B.S. 1 met 62 heeft ge wonnen van T.O.P. 1 en alzo nog eens kans maakt op de titel, zoals uit het standenlijstje wel blijkt T.O.P. 1 44 26 18 52 H.B.S. 1 44 23 1 20 47 Eendracht 1 44 20 24 40 Amusement 1 36 14 1 21 29 A.s, Maandag H.B.S. 1 thuis te gen Amusement 1. In de 2e klas won K.N.A. 2 met 80 van Marijke, terwijl H.B.S 3 met 62 van T.O.P. 3 en met 7—1 van K.O.T. 2 won, terwijl Juliana 1 met 62 van K.O.T. 2 verloor, zodat er geen enkel viertal het puntenaantal van Eendracht 2 kon behalen en deze alzo kampioen ha- rer afdeling is. Een woord van hulde aan dit kranige viertal, dat door taai volhouden de titel heeft behaald. De stand is nu Eendracht 2 60 42 3 15 87 H.B.S. 3 60 36 2 22 74 Juliana 1 60 34 4 22 72 K.N.A. 1 64 34 2 28 70 Marijke 2 64 28 3 33 59 K.O.T. 2 64 28 2 34 58 Amusement 2 52 22 1 39 45 O.O.G. 1 52 19 2 31 40 T.O.P. 3 56 14 3 39 31 In de 3e klas is O.O.G. 2 kam pioen, hetgeen voor dit 4-tal ook wel 'n bizonder compliment waard is, daar ze steeds met hun vieren altyd trouw op de wedstrijden verschenen en gezamenlyk lief en leed in deze competitie hebben ge deeld. K.N.B.B. District „De Langstraat" Afd. Kaatsheuvel. De uitslagen van de gespeelde wedstryden zyn In klasse C Libre PoedelvreesHES 4—4 DES—TOK 4—4 HGLKOT A 2—6 PoedelvreesKOT A 4—4 Ons GenoegenTOK 6—2 TOK—DES 3—5 In klasse D Libre NAS 3—A. Raak 1 4—4 A. Raak 2't Centrum 4—4 ONA—TOK 6—2 't CentrumNAS 3 6—2 A. Raak 2—NAS 3 4 4 HKS—A Raak 1 4—4

Echo van het Zuiden | 1952 | | pagina 6