VffiALWïR Kies uw eigen klankkleur! i - - 1 PHILIPS RADIO ï3 fASPIK AAMSDONK AAMSDONKSVEER A. F. JANSEN ZN. KREOFIAVON Geen koopavond in Geertruidenberg. NET R.K. DIENSTMEISJE GEMEENTE WASPIK muziekhandel ff DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 31 OCTOBE R 1952 6 7 voorkomt en geneest Negen maal stemmen over een commissie. mmm U geniet pas werkelijk van uw radiomuziek, wanneer U de „klankkleur", het timbre zelf kunt regelen ...wanneer U de muziek kunt „kleuren" naar Uw eigen gevoel. Laat U de klankkleur-regeling van de Philips toestellen eens demon streren door uw handelaar. Vraag uw handelaar wat uw oude toestel bij inruil waard is ANORÉ BROKX Lappen Lappen Lappen. WERKSTER 1 blauwe Kinderwagen f 25. 1 Prismakijker 150.- 1 Tekenbord f 15. 1 Keukentafel f 7.50 WAALWIJKSE KAPPERSBOND HERENKAPSALONS STANDING HEEFT WAARDE. :rk voor deze woningen is onderhands gedragen aan de fa. de Groot 6 Heur- BENOEMING. Mej. J. H. Donker, onderwijzeres aan Koningin Julianaschool alhier is in lijke betrekking benoemd aan de O.L. tool I te Rheden (Gld.). WONINGSTICHTING. In verband met het vertrek van de er van den Bos naar Arnemuiden g deze zich genoodzaakt te bedanken voorzitter van de Woningbouw- chting Sprang-Capelle. In verband ermede zal Maandagavond half acht a vergadering dezer stichting plaats bben ter benoeming van een nieuwe oxzitter. NUTSBIBLIOTHEEK. De in een der lokalen van de Konin- x Julianaschool ondergebrachte biblio- ;ek van het departement Langstraat n de Mij. tot Nut van 't Algemeen is najaar weer met diverse nieuwe wer- n verrijkt en geheel gereorganiseerd en rubriceerd. Zij telt momenteel onge- er 900 romans en 350 kinderboeken, dit omvangrijke werk gebeurd is, eft de bibliotheekcommissie besloten bibliotheek Zaterdag 1 Nov. des na- ddags half vijf weder te heropenen, iere Zaterdagmiddag van half vijf tot lf zes zal zitting gehouden worden tot t uitlenen of omwisselen Van boeken. bibliotheek voor de jeugd is Donder- gs van half vier tot half vijf geopend. Dat de ingezetenen deze bibliotheek prijs stellen, blijkt uit de grote be- ïgstelling welke er voor bestaat, want t vorige seizoen bedroeg het aantal leningen ongeveer 5600. KOPEREN JUBILEUM. Vrijdag 31 Oct. a.s. hoopt de heer W. Rooij Gzn. de dag te herdenken, iarop hij 12J^ jaar geleden als chauf- ir in dienst trad bij het Expeditie- •ansportbedrijf van de expediteur J. de ag alhier. Buti\« *el IQ tobltU«n GEMEENTERAAD. Vergadering van de Raad dezer ge- *ente op Donderdag 6 November 1952 t 20 uur ten gemeentehuize alhier. Agenda 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel op de subsidieaanvrage n het Brabants-Orkest. 4. Voorstel op de subsidieaanvrage n de Stichting Nijverheidsonderwijs. 5. Voorstel tot aankoop van een per- elsgedeelte grond. 6. Voorstel tot hernieuwde vaststel- g van een wachtgeldverordening. 7. Voorstel tot vaststelling van ver- deningen, ingevolge de Winkelslui- gswet 1951. 8. Voorstel op de subsidie-aanvrage n de Bond tegen vloeken. 9. Voorstel tot verkoop van een per- el gemeentegrond. 10. Voorstel tot benoeming van de >mmissie ex art. 8 der Woonruimte- ;t 1947. 11. Voorstel tot verlening van bij- agen ter verbetering van woningen. 12. Voorstel tot verlening van een ateloos voorschot aan een Zangver- iging. lij 13. Voorstel tot verlening van een iteloos-voorschot aan het Wit-Gele i 'uis. I I 14. Aanbieding Gemeente-begroting 53. 15. Rondvraag. Uitvoering. Ten bate van „Herwonnen Le- mskracht" gaven een aantal en- lousiaste K.A.J.-ers en Kajotsters ?n bonte avond in zaal Nieuwen- jijzeh. Deze. afwisseling van mu- i ek, schetsen en zang had de teemde naam gekregen van ,,Be- I en of Bibberen". Er werd door II ;ze jonge amateurs, waaronder ve- debutanten, verdienstelijk ge- I >eeld, en de toeschouwers, meteen m goed doel steunend, hadden een ïnotvolle avond. RODE KRUIS. De plaatselijke afdeling Geertruiden- -rgRaamsdonksveer organiseerde on- ngs een loterij. Er liggen echter nog n 4-tal prijzen te wachten: no. 166 Vul- 1 ;n; 3415 Strijkbout: 1363 Doos post; >7 Kist sigaren. Deze kunnen worden gehaald bij de Rotterd. Bank, G'berg. GENIETROEPEN. Op heden Vrijdag zal het 2e Regiment enietroepen (de Pontonniers) ter ken- smaking met de bevolking een officiële ars door Raamsdonksveer houden. 1 anvang half tien vanaf de overweg. e route is: Keizerdijk, Wilhelminalaan, i oningstraat, Sandoel, Grote Kerkstraat, i eereplein. Op het Heereplein aangekomen wordt I :n défilé afgenomen door de comman- 1 ant van het regiment, in tegenwoordig- ïid van het gemeentebestuur. De voorop lopende drumband zal zich oor het gemeentehuis opstellen en voor :n muzikale omlijsting van het défilé >rgen. De troepen marcheren vervolgens door Hoofdstraat, Prins Hendrikstraat, eatrixlaan en Oranjestraat. Aan het -uispunt voegt de drumband zich weer j de rest, waarna de terugtocht naar kazerne begint. Al met al een heugelijke dag voor aamsdonksveer. De inwoners worden ;rzocht die dag te vlaggen. Zeer binnenkort zal het gemeentebe- uur het regiment een officiële ontvangst anbieden. Nadere mededelingen zullen eromtrent nog volgen. De publieke belangstelling voor de vergadering van de Geertruidenbergse gemeenteraad gold natuurlijk het te ver wachten debat betreffende de winkelsluiting. Het werd dan ook een vrij uitvoerig en af en toe een klein beetje hevig debat, waarin de middenstanders-raadsleden zich geplaatst zagen tegenover de werknemers, die zich unaniem uitspra ken tegen het instellen van een koopavond. Voor men echter hieraan toe was, moest men negen maal stemmen over een begrotingscommissie. „EENHEIDSPOTLOODPUNTEN" Het eerste punt in deze vergade ring van Woensdagavond betrof 't aanbieden van de gemeentebegro ting 1953 en de benoeming van een commissie van onderzoek; deze be noeming moest echter even uitge steld worden, omdat dhr. v. Boxtel er op stond dat alle raadsleden over dezelfde potloden beschikten, an ders was het voor hem zeer moei lijk om te stemmen. De voorzitter gaf dus opdracht om „eenheidspot- loodpunten" te gaan halen en on dertussen vervolgde men de verga dering met het aanbieden van de gemeenterekening, dienst 1951, met een begrotingswijziging; men hand haafde de opcenten personele be lasting op 150, men keurde de be groting stedelijke godshuizen over 1953 goed, men wijzigde die van 1952 en toen waren eindelijk de eenheidspotloden gearriveerd, zodat men als regenten van de stedelijke godshuizen kon herbenoemen de heren Ir. Oomes en v. Meeuwen. Even dreigde de stemming spaak te lopen, toen een van de punten der potloden brak en een van de leden verzuchtte: Nou liggen we er al uit; maar gelukkig bleken er nog enke le in reserve te zijn. Toen begon men aan de benoe ming van de commissie tot onder zoek van de begroting en het zou ons te ver voeren deze stemming in zijn geheel weer te geven. Er wa ren eerste en tweede vrije stemmin gen, herstemmingen en tussenstem- mingen, negen in getal, voordat ten slotte gekozen waren: Broeken met 4 stemmen, Heurter met 4 stemmen en Zijlmans met 5. KOOPAVOND VAN DE HAND GEWEZEN. B. en W. stelden, na advies inge wonnen te hebben van de plaatse lijke middenstandsorganisatie en de Kamer van Koophandel, de raad voor óp Vrijdagavond de winkels tot 22 uur open te stellen. Wethouder Broeken wees er op dat dit een meerderheidsbesluit van B. en W. was; hij zelf stond er niet achter. De heer Schot had ook overwe gende bezwaren tegen een koop avond en hij formuleerde deze door adviezen te citeren van de H.K.W. en de Diocesane Limburgse Bond van de K.A.B. De heer v. Boxtel wierp zich op als de kampioen van de Midden stand en hij zag de koopavond als van groot belang voor de midden stand en dus van belang voor heel Geertruidenberg; de bezwaren van de H.K.W. golden hier niet, omdat er geen personeel mee gemoeid zou zijn. Toen de heer v. Boxtel was uitgesproken, applaudiseerde 't pu bliek op de tribune, waarop de voorzitter zei: Ik tolereer hier niet enig teken van goed- of afkeuring van de zijde van het publiek. Ge beurt dit nog eens, dan-gaat U er onherroepelijk uit. De heer Zijlmans merkte nog op dat de heer v. Boxtel in de vorige vergadering had verklaard dat het onzin was in Geertruidenberg een koopavond in te stellen. Inderdaad, had hij dat gezegd, antwoordde de betreffende, maar thans had men zich te richten naar Raamsdonksveer waar wel 'n koop avond was ingesteld, hetgeen de be langen van de Bergse middenstand zeer zou schaden. De heer v. Alphen onderstreepte al hetgeen zijn collega had gezegd en betoogde nadrukkelijk dat de middenstand alleen de lasten droeg van deze avond. En nog even ging men in deze geest door, totdat de voorzitter als zijn mening te kennen gaf dat de koopavond weinig nut zou hebben en de omzet van de winkeliers niet zou vergroten. Het motief van de H.K.W. daarentegen speelde ook hier geen rol; het enige motief om deze koopavond wel te houden, was, dat er in Raamsdonksveer ook een koopavond was ingesteld. Hierna ging men tot stemming over, waarbij de heren Maas, van Boxtel, v. Alphen en Rutges zich voor verklaarden, terwijl de heren Heurter, Venus, Zijlmans, Schot en Broeken tegen stemden. De middenstanders-raadsleden ga ven hierna lucht aan hun veront waardiging. ANDERE VERORDENINGEN. Vervolgens besloot men de sla gerswinkels op Maandagmiddag na 1 uur te sluiten en de kappers- en kruideniersbedrijven op Dinsdag middag na 1 uur. En nadat men een vacantie-rege- ling voor de slagers had vastgesteld, wees men 13 dagen waarop de win kels langer open mochten blijven. Het maximum-aantal was echter 21, zodat wethouder Rutges de vraag stelde of de Middenstand dan niet een kleine surprise mocht ontvan gen in de vorm van 8 koopavonden per jaar. De middenstands-organisatie, al dus de voorzitter, moet dan eerst maar zeggen welke avonden zij wil als koopavond, dan kan dit in de volgende vergadering vastgesteld worden. B. en W. stelden vervolgens voor ontheffing te verlenen van de Zon dagsluiting, alleen op Kermis-Zon- dag, behoudens natuurlijk goedkeu ring van de Kroon. Verschillende leden waren van mening dat in velerlei opzicht het gewenst was deel te nemen aan de algemene ac tie die tegen de gehele Zondagslui ting werd gevoerd; en hoewel de Voorzitter zei dat men moeilijk met een voorstel kon komen dat inging tegen de bedoeling van de wet en dat de kans op goedkeuring zeer gering was, besloot de gemeente raad in principe voor gedeeltelijke openstelling op Zondag, terwijl de middenstand zich zou beraden over eventuele aan te voeren motieven. Alleen de heren Schot en Heurter verklaarden zich tegen dit besluit. En tenslotte besloot men de si garenwinkeliers en de kappers op werkdagen om 7 uur te laten slui ten en de bakkers alleen op Zater dag om 7 uur. Nadat aan het Gymnasium St. Norbertus te Heeswijk en het Mis siehuis te Kaatsheuvel een subsidie van 100.was verleend, deelde de voorzitter bij de ter kennisge ving aangeboden stukken mee, dat de gemeente zou overgaan tot het klaar maken van de onteigenings plannen tegen de familie Allard, en dat de lening voltekend was. De rondvraag leverde verder niets vermeldenswaardig op, zodat tot sluiting van de openbare ver gadering kon worden overgegaan. ZONDAGSDIENST 2 November 1952 Arts: Dr. Mannaerts Apotheek: Geers. NED. HERV, KERK WAALWIJK. Zondag 2 November 1952. 10 uur: Ds. W. L. Jens. ilLD R.K. LOOIERS VIERDEN PATROONSDAG. Onder voorzitterschap van de heer C. v. d. Eerden, heeft 1.1. Zaterdag een groot aantal katholieke lederfabrikanten te Tilburg de herdenkingsdag gevierd van de patroonheiligen St. Crispijn en Crispinianus. Om 9 uur heeft de geestelijke advi seur der R.K. Vereniging van Lederfa brikanten, de ZeerEerw. Heer J. Ras, een H. Mis opgedragen in de kapel der Visitatie in de Zwijsenstraat, waarna een gezamenlijk ontbijt in „Riche" werd gehouden. Aan deze gezellige bijeenkomst kwa men talrijke suggesties naar voren; n.l. om deze feestdag blijvend te herdenken, b.v. in de vorm van een broederschap, dat een fonds zou vormen tot steun aan de armen. Ook kwam ter sprake een mogelijk bezoek aan de Franse stad Soisseen, waar de beide heiligen hebben geleefd er gewerkt en de marteldood gestorven zijn, en werd een collecte gehouden ter bevordering van het sociale werk onder de jeugd van die stand; ook kwamen de oude gilden van St. Crispijn en St. Cris pinianus, waarvan er op enkele plaatsen, o.a. in Waalwijk bestaan, in 't geding. 't Was een interessante bijeenkomst, die gesloten werd met een dankwoord van de voorzitter, die de patroon-hei ligen ten voorbeeld stelde op verschil lende terreinen des levens. GUNNING. De uitbreiding van de stanzmes- senfabriek van de firma A. Bosch te Sprang, is bij onderhandse aan besteding opgedragen aan de firma L. Kooien, Laageinde 2, Waalwijk. D.V.S.V. SPEELT GREET BOS. Zo zal de Toneelvereniging van de K.A.B,. a.s. Zaterdag en Zondag voor het voetlicht treden met bo vengenoemd toneelwerk in drie be drijven van Mart. v. Leeuwen. Het zal voor het eerst zijn dat zij onder hun nieuwe leiding optreden en on der heel veranderde omstandighe den hun toneelseizoen openen. Door allerlei redenen was DVSV in een impasse geraakt en doordat men. de beste dames- en heren krachten verloor, stond het bestuur voor geweldige moeilijkheden om zich als oudste der Waalwij kse to neelverenigingen te handhaven. Maar men bleef niet bij de pak ken neerzitten, zocht en vond een nieuwe regisseur en men ging ener giek aan het werk om D.V.S.V. haar oude roem terug te geven. Vanzelf sprekend kwam de nieuwe leider hier voor een ontzettend zware taak te staan om bij deze nieuwe eerste opvoering, met voor hem totaal on bekende krachten, tot een dragelij ke opvoering te komen. Maar in korte tijd slaagde hij er in een bui tengewone goede vriendschappelij ke geest in de club te brengen, welke gepaard ging met een voor beeldige ijver en ambitie, en werd met enthousiasme en toewijding gerepeteerd en ongetwijfeld zal het oude D.V.S.V. in deze nieuwe geest de kracht vinden om langzaam maar zeker hare prestaties op te voeren. Men verwachte nu echter niet na deze grote hervorming al direct te komen tot wat men zo dikwijls leest: een feilloze uitvoering of op treden van geroutineerde krachten enz. enz. Neen, D.V.S.V. vraagt slechts met grote nadruk aan het Waalwij kse publiek om aandacht en belangstelling voor haar moei lijk streven, en als ons publiek die werkelijk toont, dan zijn we er van overtuigd dat zij na verloop van tijd absoluut zal slagen. Met geduld en ijver kan veel worden bereikt. En tenslotte nog iets over het te spe len stuk. Greet Bos is een stuk met onge twijfeld enkele tekor komingen, doch daarnaast vele goede kwalitei ten. Het is vol hevige conflicten, warm en gevoelvol geschreven, rea listisch, maar nooit grof of stotend. Een stuk dat begrip vraagt voor het lot van anderen, dat tevens opkomt voor het recht van de arbeiders in het algemeen en voor de rechten van het talent in het bijzonder. Het geeft tevens een diep inzicht in het huwelijksgeluk. Het is 't diepdoorvoelde verhaal van een jonge vrouw die buiten haar schuld om verzeild raakt in 't slechte leven der grootstad. Als zij niet dieper vallen kan, komt zij tot inkeer. Ze huivert van haar eigen toestand. Is er nog redding moge lijk? Aan de ene kant de gemeen schap die vijandig tegenover haar staat, aan de andere kant zijzelf vastgegroeid in haar slechte ge woontes; neen, voor haar is geen geluk meer mogelijk. Toch rukt zij zich los uit dat leven dat ze nu haat, terug in de geordende maatschappij durft ze ook niet. Ze wordt een zwerfster en komt terecht aan een adres dat ze nooit vergat, van haar oude vriendin Cor. Ze wordt lief derijk opgenomen in het gezin van Cor en komt meteen in botsing met de ordentelijke maatschappij. Cor haar man is een goeie vent, maar erg driftig van aard; bij 't minste vaart hij uit en Greet heeft niet 't minste begrip van het huwelijks geluk. Totdat zij zelf overweldigd wordt door het gevoel van echte liefde ten opzichte van een vriend van Cor's man. Zij had dit gevoel nooit voor mogelijk gehouden; kan zij deze liefde werkelijkheid doen worden? Bij Jos voelt zij zich sterk, maarals hij haar verleden te weten komt? Als Jos haar ooit nog los laat danhet zeer aanvaard bare slot van dit stuk geeft U het onverwachte antwoord, dat wij niet verklappen willen. Wij vertrouwen dat velen DVSV hun. belangstelling zullen geven en dat de club daarin een stimulans moge vinden om met bundeling van al hun krachten tot een goede op voering te komen en met volle kracht voorwaarts zal gaan. A.s. Zaterdag en Zondag zijn de avonden toegankelijk voor de le den van de K.A.B.die echter op deze uitvoeringen ook niet-leden tegen betaling kunnen meebrengen. Op Zaterdag 8 November is een speciale uitvoering voor 't publiek, waarvoor men de affiches kan raad plegen. Het bestuur van de K.A.B. maakt er op attent, dat de leden, die nog geen registratiekaart ontvangen hebben, deze keer bij het afhalen van het programma kunnen vol staan met de contributiekaart. K.A.J., AFD. ST, CLEMENS. De opening van het winterpro- gramma dat, zoals eerder gemeld, heden (Vrijdag 31 Oct.) geopend zou worden, moet door omstandig heden een week worden uitgesteld. De opening van het winterpro- gramma van de K.A.J., afdeling St. Clemens, wordt nu gesteld op Vrij dag 7 November a.s. Op de 1.1. gehouden pioniersavond is de militaire dienst weer in wer king getreden en er zal elke maand aan alle jongens uit de parochie St. Clemens die in militaire dienst zijn, het Kajottersblad verzonden worden. Vervolgens zal a.s. Maandag een nieuwe groep beginnen, en wel de knutselgroep, die daar hun liefheb berijen kunnen beoefenen. Met dit al zijn de Ka jotters weer een grote stap verder in de goede richting. Hier volgt de agenda voor de ko mende week: Zondag 10.30 uur: bestuursverga dering. 12 uur: oudste pioniers-bijeen komst. Maandagavond 7.30 uur: knutsel groep. Dinsdagavond 8 uur: pioniers avond. Vrijdagavond 7 uur: opening win- terprogramma voor oudere en jon gere groep. Zaterdag 2 uur: werkgroep. ST. AMBROSIUS SLOOT HET SEIZOEN. '3 De gilde St. Ambrosius heeft op Zondag 12 October haar laatste wedstrijd van het schietseizoen ge schoten waarna de totale uitslag van dit seizoen kon worden opge maakt. In de avonduren werden de prijzen voor de beste schutters van 't seizoen uitgereikt en dat des tem ming hierbij weer niets te wen sen overliet, weet iedereen, die St. Ambrosius kent. De totale uitslag van het seizoen is 1 Th. Pullens Hz. 92 pnt.; 2 W. Pullens Hz. 89 pnt.; 3 W. v. d. Broek 89 pnt.; 4 A. v. Buul 86 pnt; 5 M. Pullens Wz, 83 pnt.; 6 G. Bij- nen 81 pn..; 7 L. v. Huiten 80 pnt.; 8 J. Baijcns 75 punten; 9 Jozef van Huiten 68 punten; 10 A. van Huiten 43 pnt.; 11 W. Pullenc Ce. 37 pnt.; 12 C. de Jong 30 pnt.; 13 H. de Jong 29 pnt.; 14 J. Kleijberg 14 pnt.; 15 N. Klerks 13 pnt.; 16 J. v. d. Water 11 pnt.; 17 P. Musters 10 pnt.; 18 J. v. Beijnen 4 pnt.; 19 Jos de Jong 0 pnt.; 20 M. Pullens 0 pnt. Definitief werd het seizoen ge sloten met een onderlinge wedstrijd op Zondag 26 Oct. En ook deze dag kreeg een waardig slot, toen de behaalde prijzen werden overhan digd en men in de gildekamer ,,'t Vosje" ook deze dag in een zeer genoeglijke stemming doorbracht. Van deze wedstrijd, waarop 6 punten te behalen waren, is de uit slag 1 W. Pullens Hz. 6 pnt.; 2 W. v. d. Broek 6 pnt.; 3 J. v d Water 6 pnt; 4 N. Klerks 5 pnt.; 5 J. Baijens 5 pnt.; 6 Th. Pullens Hz. 4 pnt.; 7 Jozef v. Huiten 4 pnt.; 8 G. Bijnen 4 pnt.; 9 J v. Beijnen 4 pnt.; 10 M. Pullens Wz. 4 pnt.; 11 C. de Jong 3 pnt.; 12 L. v. Hullen 3 pnt.; 13 J. v. Heesbeen 3 pnt.; 14 Ververs 3 pnt.; 15 A. v. Buul 2 pnt.; 16 M. v. d Mee 1 pnt.; 17 W. Pullens Cz. 1 pnt.; 18 A. v. Huiten. In prijzen van f 136.-, f 162.-, f 198 -, f249.-, f295.- en hoger. Philips 410 met bandspreiding en afstemoog. Prijs f 249. Ook kunt U hiervoor sparen terwijl U luistert. Contant f 24.85 en f 15.— per maand. Met grote vreugde geven wl] kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje NETTY. Bij het H. Doopsel ontving het de namen Antonia, Emherdina, Petronella, Maria. J. Willemse N. Willemse—Pullens Keesje Waalwijk, 27 Oct. 1952. Grotestraat 139 Tijdelijk: St. Nicolaas-Ziekenhuts Kamer 3. Op 15 November a.s. hopen onze geliefde ouders J. C. ROBBEN en G. A. A. ROBBEN- VERHOEVEN hun Zilveren Huwelijksfeest te vieren. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dank bare kinderen Jeanne Kees Jan Henk Riet Sjef. Plechtige H. Mis te hunner in tentie zal worden opgedragen te 9 uur in de Parochiekerk van Sint Jozef. Receptie 13.30 uur tot 14.30 uur. Kaatsheuvel, Vaartstr. 114 Aan allen die op enigerlei wijze blijk hebben gegeven van hun deelneming bij het overlijden van mijn dierbare Zoon 1ste Luit. Vlieger der Ned. Lucht macht betuig ik hiermede, ook namens mijn kinderen, mijn hartelijkedank* H. BROKX-SMITS KAMGAREN TWEED JAPONSTOFFEN. Spotkoopjes I SCHOLTEN's Manulaclurenmagazijn Groteslraat 175 In gezin met 5 schoolgaande kinderen, tegen half November gevraagd voor dag en nacht. W. v.NIEUWSTADT-LEENAARTS Hoofdstr. 194 KAATSHEUVEL Burgemeester en Wethouders van Waspik roepen sollicitanten op naar de betrekking van voor het schoonhouden van het Gemeentehuisen hetPolitie-bureau Loon en voorwaarden nader over een te komen. Sollicitaties voor 5 November a s. te richten aan Burgemeester en Wethouders Persoonlijk bezoek alleen na oproep. Waspik, 30 October 1952 De Burgemeester, Couwenberg De Wethouder, M. van Dongen TE KOOP: met chroom garnituur Baardwijksestraat 26 WAALWIJK. Met ingang van 1 November zijn de prijzen als volgt vastgesteld: 1e klas 2e klas Heren knippen 75 ct. Heren knippen 70 et. Scheren 35 ct. Scheren 30 ct, Jongens knippen Jongens knippen tot 14 jaar 55 ct. tot 1 4 jaar 50 ct. Meisjes knippen Meisjes knippen tot 14 jaar 60 ct. tot 14 jaar 55 ct. Shamponeren 75 ct. Shamponeren 70 ct. 3e klas Heren knippen 65 ct. Scheren 25 ct. Jongens knippen tot 14 jaar 45 ct. Meisjes knippen tot 14 jaar 50 ct. Shamponeren 65 ct. Een chique winter jas van waardevolle stof geeft cachet aan Uw persoonlijkheid. U toont meer, U bereikt meer. Wij adviseren U een warme, geklede winter jas uit onze speciale serie: f 69,50 - f 79,50 89,50 114,-. BRIXON 114, 129,' 144*. EN HEREN- s. JONGENSKLEDING MODEARTIKELEN Hoge Steenweg 14 s-HERTOGENBOSCH. P.C.VM? STATIONSSTRAAT 67 WAALWIJK e Een goed merk GUITAAR. BANJO. ACCORDEON, PIC-UP ol WISSELAAR koopt U nergens beter en voordeliger dan bij CRESCENDO. Verder steeds de nieuwste GRAMOFOONPLATEN voorradig Wij leveren desgewenst ook op albetaling.

Echo van het Zuiden | 1952 | | pagina 6