VAL DA De avonturen van BIM en BAM. ""^oudAeéci? 1 KRE0FLAV0I BAL in „Thalia BIOSCOOP-PROGRAMMA. BIUARTEN. DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 7 NOVEMBER 1952 voorkomt en geneest Neem een doos echte VOORKOMING VAN GRIEF! Ruwe, gesprongen huid? tgenéési i f VRAGEN EN MENINGEN VAN ONZE LEZERS. P' JAN VAN DONGEN. Jan van Dongen heeft zijn nieuwe zaak in electriciteitsapparaten reeds vo rige week Vrijdag geopend. En wan neer we nu deze mooie nieuwe winkel gaan bezichtigen, dan vinden we daar een weelde van bloemstukken, waarmee de relaties van deze bekende Waalwijk- se firma hun gelukwensen hebben wil len aanbieden. Want zeer zeker is deze winkel een gelukwens waard. Niet alleen is hij bijna eens zo groot geworden, maar ook is hij volkomen ge moderniseerd, en met succes. Want op een overzichtelijke manier kan de heer van Dongen thans zijn tal loze apparaten en artikelen tonen aan het koopgrage publiek, dat er alles vindt op het gebied van electriciteit. Dit is mogelijk gemaakt door de vol gende aannemers die onder leiding van architect van Huiten goed werk hebben opgeleverd: de fa. Coppens en de fa. v. Huiten-Krol waren de aannemers, terwijl het Schilderwerk door de fa. Beijnen werd aangenomen. En het behoeft geen betoog, dat de fa. van Dongen zelf geen moeite heeft gespaard bij het aanbren gen van een royale verlichting, die voor al 's avonds de nieuwe winkel een fees telijk aanzien geeft. Wij wensen graag alle drie de zaken veel succes in hun nieuwe of vernieuw de panden. Sul»]»»* 4M to u»l«U«o 7Sc**cja K. A. V. BAARDWIJK. 27 October hield de K.A.V. afdeling Baardwijk haar Maria-avond in het K. A. J.-gebouw. De voorzitster mej. Reinée opende -deze bijeenkomst bij de grot, daar deed men de opdracht aan Maria, er werd gebeden voor zieken en over leden leden en werd het lied gezongen: U Rozenkrans bemin ik. Mej. Reinée zette het verdere gedeelte in het K.A.J.-gebouw voort; hierbij hield zij haar toespraak tot de moeders. Op de eerste plaats verwelkomde zij de Z. Eerw. heer Pastoor, Mej. Stokwielder, de leden, maar vooral de nieuwe leden die zich ten getale van 12 hebben aan gemeld, waarna zij een uiteenzetting gaf over het leven en werken van een moe der in haar gezin en wat voor opoffe ringen zij zich getroost. Het was een samenvatting van het gezinsleven van thans. Hierna 'kreeg mej. Litzroth het woord, die een kort verslag uitbracht van de laatste bijeenkomst. Ook hield de ZeerEerw. Adviseur een korte rede over het Rozenkransgebed; waarna mej. Stok wielder overging tot een causerie met lichtbeelden over Lourdes, wat zeer in de smaak viel. In de pauze werd een lekker bakske geschonken met tractatie, waarna nog een kleine verloting. De voorzitster sloot daarna de ver gadering met gebed. SECRETARIAAT FABRIKANTENKRING LANGSTRAAT De secretaris van de Fabrikanten kring Langstraat, de heer A. Derck- sen, heeft aan de leden meege deeld dat hij het bestuur heeft ver zocht hem per 1 Januari a.s. van zijn secretaris-functie te ontheffen. De drukke werkzaamheden van de heer Dercksen maken het hem niet langer mogelijk de nodige tijd vrij te maken voor het bijwonen van vergaderingen, besprekingen enz., zodat hij aldus de mede deling zijn taak in de toekomst niet naar behoren zou kunnen ver richten. Het bestuur heeft het verzoek van de secretaris nog in beraad ge houden. ERNSTIG ONGEVAL HANDJE AFGESNEDEN. Dinsdagmiddag deed zich in de-win kel van slager K. alhier een tragisch on geval voor, waarvan het vijfjarig zoon tje van de heer V. het slachtoffer werd. Het jongetje was met een zoontje van de heer K. aan het spelen toen zij beiden in de winkel kwamen, waar op een on bewaakt ogenblik het vijfjarig jongetje zijn hand in de worstmachine moet heb ben geduwd. Het noodlottige gevolg hiervan was, dat practisch zijn hele handje werd afgesneden. Ogenblikkelijk werd het jongetje naar het ziekenhuis gebracht en na daar be handeld te zijn werd het naar den Bosch vervoerd. P»AS TILL.es TEH ONDER PLAATIJZER TERECHT GEKOMEN. Een arbeider, zekere A„ werkzaam bij de carrosseriefabriek B. alhier, die een aantal stukken plaatijzer aan het verzet ten was, gleed hierbij uit en kwam on der het plaatijzer terecht. Hij liep hierbij kneuzingen op aan zijn voet, die hij in het ziekenhuis te Til burg moest laten behandelen. Hierna kon hij weer naar zijn woning in Loon- op-Zand worden vervoerd. NIEUWE PATATES FRITES WAGEN. Volgens achterstaande advertentie opent de heer G. Trommelen a.s. Zater dag zijn nieuwe Patates-Frites wagen, die zijn standplaats blijft behouden op de hoek van de Putstraat. Meer nog dan voorheen zal de heer Trommelen in staat zijn zijn klanten en het overige publiek te bedienen met zijn goed product. De wagen voldoet aan alle eisen die men maar aan een derge lijke wagen stellen kan. WIJZIGING IN DIRECTIE. Naar wij vernemen is door een vriendschappelijke regeling beslo ten per 1 Januari 1953 in de Direc tie der C.V. L. Verwiel van Loon een wijziging aan te brengen. De heer Jac. Bergmans zal het beherend vennootschap dezer C.V. overdragen aan de heer L. Verwiel te Waalwijk en zelf het filiaalbe drijf te Amsterdam voor eigen re kening op dezelfde voet voortzet ten, als Groothandel en Import voor de handel in Leder, Rubber en Fournituren voor Schoenenrepa ratie. A. S. ZONDAG f? Tevens zal de heer Bergmans te Waalwijk een Ontwerp- en Ver koopbureau voor Schoenen stich ten, voor de verkoop van Neder lands Luxe Schoeisel in binnen- en buitenland. Deze firma zal de alleenverkoop der „LUXY"-schoenen op zich ne men, gefabriceerd door de firma M. Bergmans Zonen, terwijl in sportief schoeisel een geheel nieuw artikel zal worden gebracht dat, volgens ideeën en patenten van de heer Bergmans, zal worden gefa briceerd door de Handwerk-Schoe- nenfabriek „WHIPPET" te Dongen. De firma Verwiel van Loon heeft zich in de 15 jaar dat de heer Berg mans de leiding had, een vooraan staande positie veroverd als groot handel en importhuis van binnen- en buitenlandse modieuze leersoor ten en materialen voor de schoen industrie, en de heer Bergmans zal, door mode en reclame-adviezen, blijven meewerken om deze repu tatie te bestendigen. DE ONTSPANNINGSAVOND VOOR DE BAARDWIJKSE JEUGD Er blijkt veel belangstelling te zijn voor de ontspanningsavonden in het Patronaat op elke Zaterdag avond vanaf 8 uur tot 10 uur, die georganiseerd worden door de K.A.J., afd. St. Clemens. Als alles verloopt zoals de plan nen zijn opgesteld, zullen er ook wedstrijden georganiseerd worden over een bepaalde tijd en worden er prijzen voor beschikbaar gesteld. De Ka jotters verwachten dat vele jongens a.s. Zaterdag de ontspan ningsavond zullen bezoeken en daar een gezellige en goede ont spanning zullen vinden. De agenda voor de K.A.J., afd. St. Clemens, voor de komende week: Zondag: 10.30 uur bestuursverga dering; 11.15 uur volley-team. Maandag: 7.30 uur knutselgroep. Dinsdag: 8 uur pioniersavond. Vrijdag: 7.30 uur ontspannings avond jongere groep. Zaterdag: 2 uur werkgroep; 8 uur ontspanningsavond voor geheel de Baardwijkse jeugd in het Patronaat. K.A.J.-NIEUWS. Op Zondag 26 October j.l. open de de K.A.J, van St. Antonius haar winterprogramma met het opvoe ren van een Oudersavond. Deze avond bracht zij in samenwer king met V.K.A.J. en Gidsen. Het programma was als volgt: Vóór de pauze werd hulde ge bracht aan Christus Koning, be staande uit enkele declamaties en samenspraken, met tot slot het zin gen van „Aan U o Koning der Eeuwen". Na de pauze kwam het vrolijke gedeelte. Er werden enkele schet sen opgevoerd door K.A.J, en V.K. A.J. en tot slot volgde er een Gid- sen-kampvuur. Dit alles werd aan gevuld door de V.K.A.J.-band. Het voornaamste doel van de avond was: contact zoeken tussen ouders en jeugd, waarin zij geluk kig goed geslaagd is; de opkomst was geweldig. U ziet wel, de K.A.J, van St. An tonius zit niet stil. Het week-pro- gramma luidt als volgt: Maandag: Pioniersgroep A-leden 7.30—9.30. Donderdag: groep B-leden van 7.30—9.30. Vrijdag: Jongere groep, aspirant leden 7.309.30. Deze groep wordt hoofdzakelijk bezig gehouden met ontspanning, zoals ping-pong, dammen, biljarten en kaarten. Dan wordt er nog volop gewerkt om in het begin van Jan. a.s. een bonte aVond op te voeren in samenwerking met haar zuster vereniging. Ook de St. Nicolaas- actie moet dit jaar weer slagen; dit is één van de mooiste acties die door de K.A.J. ieder jaar opnieuw gehouden worden. Wij doen hier 'n ernstig beroep op de ouders van de St. Antoniusparochie. Het ligt in Uwe handen om de arme kinderen van de parochie te helpen. Verder heeft de K.A.J. nog een spaarkas, waarvan zij 's Zomers week-ends en andere uitstapjes or ganiseert. U ziet, de K.A.J. van St. Antonius zit niet stil. Zij werkt met als leuze vooropgesteld: Aan Christus Koning Trouw. Mijnheer de Redacteur, Gaarne zou ik als niet-Waalwij- ker enkele woorden in Uw blad willen zien opgenomen, omdat ik hiermee uiting wil geven aan het geen mij aangenaam trof tijdens één van mijn zakenreizen in Uw nijvere, vooruitstrevende stad. Toen ik mij in de avonduren trachtte te verpozen, werd ik in de omgeving van mijn hotel getroffen door heldere zangstemmen, welke schenen te komen uit de Concert zaal „Musis Sacrum". Vergeef mij, nijvere dilettanten van Waalwijk, dat ik, groot liefheb ber van muziek en enthousiast be wonderaar van kunst door ama teurs, heimelijk Uw repetitie be luisterde. Wat mij bijzonder ontroerde, wa ren de uitstekende stemmen en het grote enthousiasme waarmee deze kleine selecte groep zich aan het voorbereiden was voor haar komen de concerten. De verschillende opera-fragmen ten, die werden ingestudeerd, zul len het publiek van Waalwijk on getwijfeld verrassen. Ik ben de overtuiging toegedaan dat hetgeen ik hoorde, beslist boven het gemid delde uitgaat. Ongetwijfeld zal ik trachten mijn eerstvolgend bezoek aan Waalwijk zo te arrangeren, dat ik van het succes der groep getuige kan zijn. Waalwijk mag met recht trots zijn op zulke ambitieuse en doelbe wuste jongeren, die de opera een warm hart toedragen. Mijnheer de Redacteur, mijn wel gemeende dank voor Üw bereid willigheid. H. G. MUSIS SACRUM. Misdaad zonder pardon. Deze film, die van Vrijdag t/m Zondag in Musis wordt vertoond, voert ons naar het hoofdkwartier der Franse Recherche, die haar ui terste best doet de praktijken van niets en niemand ontziende misda- digersbenden tegen te gaan. Het spoor voert naar de Rivièra, waar heen één van de rechercheurs met een meisje, dat de moord op haar broer wil wreken, vertrekt. Beiden Copyright P I. B. Boy 6 Copenhagen Wat giet Bim nu toch op Bam's rug Het is iets, waardoor zijn haar gaat groeien. Wanneer ze al lebei goed ingewreven zijn met de vloeistof, gaan ze zitten wachten... en al dadelijk begint hun haar te groeien. En al heel vlug is het erg lang. Lieve help, zij zien er uit als twee monsters Dan nemen ze een schaar en knippen de lange haren af, en er is genoeg om er een paar grote zakken mee te vullen. Wat zouden ze daar nu toch mee doen Zij hebben een prachtidee. Ze ma ken lange vlechten van het haar, naaien ze aan elkaar vast en ma ken daar een mooi vloerkleed van. Dan nodigen ze hun dierenvriend- jes uit. „Is dat nu niet een pracht- kleed Zelfgemaakt van ons eigen haar weten zich in de bende te doen op nemen en na menige hachelijke si tuatie slagen zij er in de bende on schadelijk te maken. Hoe, dat ver telt deze film, die enig voorbehoud eist en alleen toegankelijk is voor personen boven 18 jaar. Vom Teufel Gejagt. Dit is een Duitse film, waarin we Hans Albers zien optreden als Dr. Blank, de man die een nieuw me dicijn heeft ontdekt, waarmee waanzinnigen te genezen zouden zijn, mits zij na-behandeld worden met een ander kostbaar serum. Dr. Blank past dit medicijn ook op zich zelf toe, maar de na-behandeling verwaarloost hij, zodat hij aan ern stige geheugenstoornissen gaat lij den, in welke perioden hij zelfs tot misdadige praktijken komt; het ein de is fataal. Mede hierom vereist ook deze film voorbehoud. ZAL BAARDWIJK ZONDAG DE GROTE STRIJD TEGEN DONGEN WINNEN? Deze vraag houdt alle voetbal liefhebbers uit Waalwijk en omge ving bezig. En terecht, gezien de prachtige plaatsen die beiden in nemen. A.s. Zondag wordt nu deze match gespeeld en velen zullen ge neigd zijn te veronderstellen dat Baardwijk de overwinning, of min stens een gelijk spel uit het vuur haalt. Maar we weten zeker dat geen enkele speler van Baardwijk a.s. Zondag met dit idee het veld in zal durven gaan, want daar heb ben zij allesbehalve reden toe. Er staat voor Baardwijk nog een zwa re taak te wachten, daar Dongep, en dit is begrijpelijk, tot het uiter ste geladen naar Baardwijk zal ko- men om haar positie op de ranglijst te verstevigen. Natuurlijk zal de thuisclub op haar beurt alles in het werk stellen om met wilskracht en energie de bezoekers te verslaan. Hoe deze „titanenstrijd" uiteinde lijk zal aflopen, valt niet te zeggen; wel kan men er op rekenen dat het hard tegen hard zal gaan, doordat door beide partijen iedere meter terrein verdedigd zal worden. Wan neer Baardwijk in staat zal zijn haar buitengewone vorm, zoals die bleek in de wedstrijd tegen Roo sendaal, ook voor a.s. Zondag te prolongeren, bestaat er een goede kans op succes voor hen en staat 't publiek een strijd te wachten die niet alleen spannend zal zijn, maar die hen ook, wat spel betreft, zal bevredigen. Dus, Baardwijkers, de tanden op elkaar a.s. Zondag en veel succes. Aanvang half drie. WASPIK. Raamsdonk 3W. Boys 2, 16. White Boys 2 heeft zich keurig her steld van zijn laatste grote nederlaag, al moeten wij er echter direct aan toevoe gen dat Raamsdonk 3 wel heel zwak was in zijn spel. Het strekt hun echter tot eer dat zij ondanks de grote overmacht van W. Boys, toch heldhaftig tegenstand hebben geboden. Wat de wedstrijd zelf betreft was het een zeer eenzijdige ver toning; met rust had W. Boys reeds een veilige voorsprong van 41. De thee scheen voor de jongens van Raamsdonk weinig goed gedaan te hebben en toen W. Boys de stand na rust regelmatig opvoerde tot 61, was bij Raamsdonk de moed er uit en was de wedstrijd nau welijks het aankijken meer waard. Het was voor beide elftallen een ware op luchting toen scheidsrechter v. Vugt voor de laatste maal floot. W. Boys 2 zal Zondag a.s. tegen 'Waspik 3 uit een ander vaatje moeten tappen, willen zij ook dan weer als overwinnaars uit de strijd komen. KAATSHEUVEL. DESK.Nieuws. Voor Zondag is vastgesteld de wedstrijd RKTVV—DESK. Twee ploegen die alles in het werk dienen te stellen om uit de gevaarlijke zone te geraken. Aan wie van de twee het zal lukken, durven wij niet met zekerheid te zeggen. Maar we mogen toch wel aannemen, dat er van beide kan ten hard gewerkt zal worden om in'de kortste keren het gevaar de rug toe te keren. IJessers, er zal uit een ander vaatje getapt moeten worden dan Zondag tegen Woensel want toen was het nu juist niet hoogstaand wat vertoond werd. Daarom Zondag alles op alles en de punten mee naar Kaatsheuvel. Het wordt nu toch wel de hoogste tijd. DESK 3 krijgt RWB 2 op bezoek en indien de reserves uit Besoijen net zo goed zijn als hun grote broers, dan heefi ons derde elftal de punten nog niet binnen. Jon gens, doe je best. DESK 4 gaat op bezoek bij Berk dijk 2 en wie daar aan het kortste eindje zal trekken, durven we ook niet met zekerheid te vertellen. We zullen maar rustig afwachten. VLIJMEN. Voor a.s. Zondag. Vlijm. Boys 1—RKJVV. Deze thuiswedstrijd tegen RKJVV is voor Vlijmen van groot belang. RKJVV staat op een goede plaats op de ranglijst. Vlijmen kan nu laten zien of zij ook in de kop groep komt. Dan moet gewonnen worden. Volgens de verwachtin gen en de prestaties zal een gelijk spel niet slecht zijn. Aanvang half drie. Daar er voor het tweede en der de elftal ook nog thuiswedstrijden zijn vastgesteld, is het nog niet te zeggen wie thuis speelt. Maar het zij zo. Het tweede elftal heeft een zware wedstrijd en de puntjes zouden wei voor Concordia kunnen zijn. Vlijmen 3Concordia 4 wordt hoogstwaarschijnlijk een overwin ning voor Vlijmen 3, dat dan haar ongeslagen record handhaaft. We zullen afwachten. DE VOETBALMATCH TE VLIJMEN. Wij ontvingen van verschillende onzer lezers, vooral uit 't Noorden, reacties op de door de radio en pers verspreide be richten over de „wild-west-gebeurtenis- sen" bij de voetbalwedstrijden te Vlij men op 1.1. Zondag. Wij kunnen en willen daarover niets zeggen en moeten naar ons verslag ver wijzen, omdat wij overtuigd zijn in Vlij men een waarheidslievend en eerlijk cor respondent te hebben, die z'n verslagen zo open mogelijk maakt, maar wars is van overdrijving en sensatie; wij moeten dus op hem afgaan en kunnen ons ver der dus geen oordeel vellen. RED. HAARSTEEG. Na een rustperiode van zes we ken is het eindelijk weer zo ver dat de voetbal zal gaan rollen. De voetballiefhebbers zullen dan voor de eerste maal een thuiswedstrijd van het le elftal kunnen aanschou wen. Slechts twee wedstrijden Heeft Haarsteeg in de lopende com petitie nog maar gespeeld. Van deze twee uitwedstrijden werd er één verloren en een gewonnen, zo dat Haarsteeg met een flinke ach terstand onderaan de ranglijst hangt. Vanwege het tragisch on geval dat de vereniging heeft ge troffen, werd de laatste weken niet gespeeld, wat de spelers als nood zaak hebben moeten aanvaarden. Zij zullen Zondag a.s. meteen voor een zware opgave worden gestekl, de leiders in de afdeling, n.l. Vee zijn. /eerse Boys, zullen de gasten Haarsteeg zal voor deze wed strijd alle krachten moeten ont plooien om een behoorlijk resul taat te bereiken. Aan een voor spelling zullen we ons maar niet wagen, maar we zullen met be langstelling de uitslag tegemoet zien. Biljarttournooi „Het Bandspel". Nu alle wedstrijden zijn gespeeld in de drie afdelingen van t tour- nooi, georganiseerd door de Bil jartvereniging „Het Bandspel", ge vestigd in café F. v. Helvoirt al hier, bij gelegenheid van het 20- jarig bestaan, laten wij hieronder de eindstand volgen. De 2 bovenste verenigingen in elke afdeling hebben de le en 2e prijs behaald in die afdeling, ter wijl wij daaronder nog' vermelden wie de prijzen voor de hoogste se rie en het hoogst behaalde gemid delde in de wacht slepen. le Afdeling. H.B.S. 1-E.E.B.C. 1 Elshout 601-523 H.B.S. 1-W.B.C. 1 Waalwijk 623-525 H.B.S. 1-Ons Genoegen Tilburg 673-531 H.B.S. 1-T.O.P. Waalwijk 675-557 H.B.S. 1-Nooit Gedacht Drunen 615-455 H B.S. 1-Amusement Waalwijk 659-413 H.B.S. 1-Eendracht Waalwijk 672-437 H.B.S.' 1-Eensgezindheid Tilburg 606-428 Hoogste serie G. Knijpers van E.E.B.C. met 75 caramboles. Hoogste gemiddelde zelfde spe ler met 12.50. 2e Afdeling. H.B.S. 2-Nooit Gedacht Drunen 247-362 H.B.S. 2-Marijke Waalwijk 302-335 H.B.S. 2-Juliana Waalwijk 323-307 H.B.S. 2-H.K.B. Waalwijk 307-334 H.B.S. 2-Eensgezindheid Tilburg 340-286 H.B.S. 2-D.E.S. Tilburg 338-321 H.B.S. 2-Ons Genoegen Tilburg 348-344 H.B.S. 2-K.N.A. Waalwijk 365-324 HBS 2-T.O.P. Waalwijk 313-337 H.B.S. 2-K.O.T. Waalwijk 350-270 H.B S. 2-D.O.P. Drunen 355-324 H.B.S. 2-W.B.C. Waalwijk 350-309 H.B.S. 2-Beatrix Sprang 375-327 H.B.S. 2-E.E.B.C. Elshout 375-322 H.B.S. 2-Keesje Waalwijk 373-227 Hoogste serie J. Willemse H.K.B. met 42 car., hoogste gemidd. zelfde speler met 12.50. 3e Afdeling. H.B.S. 3-Keesje Waalwijk 180-240 H.B.S. 3-K.O.T. Waalwijk 203-232 H.B.S. 3-D.E.S. Tilburg 234-223 H.B.S. 3-K.N.A. 2 Waalwijk 226-209 H.B.S. 3-D.O.P. Drunen 240-224 H.B.S. 3-Nooit Ged. Drunen 223-182 H.B.S. 3-0.0.G. 2 Waalwijk 240-203 H.B.S. 3-K.N.A. 3 Waalwijk 237-216 H.B.S, 3-W.B.C. 3 Waalwijk 240-171 Hoogste serie M. Heesbeen K.N.A. met 20 car., hoogste gem. A. de Gouw van O.O.G. met 4,28. In deze afdeling moest één ver eniging buiten prijs gesteld wor den, omdat ze het vastgestelde gemiddelde niet had gehaald. A.s. Zondag 9 November om 12 uur heeft de prijsuitreiking plaats in de zaal van F. v. Helvoirt, waar alle prijswinnaars worden ver wacht en ook belangstellenden welkom zullen zijn. Biljartvereniging K.A.B. Door bijzondere omstandigheden kon j.l. Maandagavond de oprich ting van een biljartvereniging geen doorgang vinden. Het café van de K.A.B. was die avond bezet, doch a.s. Maandag 10 Nov. om 8.30 uur zal er gelegen heid zijn zich als lid op te geven en zal er een bestuur gekozen wor den en zullen diverse punten ter sprake komen. Vele K.A.B.ers wor den er die avond verwacht. Biljartbond „Waalwijk en Omstreken". Uitslagen en stand competitie 1952-'53, bijgewerkt tot 1 Nov. Het competitierad is weer aan 't draaien en we zullen daarom de uitslagen en standenlijstcn publi ceren van de eerste 2 speelavon den en we zullen dit in het ver volg elke week doen. Hoofdklasse. KeesjeTOP 2—6 EendrachtAmusement 4—4 TOP 1 4 3 1 0 6 Eendracht 4 2 2 0 4 Amusement 4 2 2 0 4 Keesje 1 4 1 3 0 2 le klas. KNA 1—TOP 2 8—0 TOP 2—HBS 2 0—8 HBS 2—KOT 1 6—2 KOT 1—KNA 1 8—0 HBS 2 8 7 1 0 14 KOT 1 8 5 3 0 10 KNA 1 8 4 4 0 8 TOP 2 8 0 8 0 0 2e klas. Marjjke 1TOP 3 4—4 Amusement 2HBS 3 62 KOT 2Juliana 1 44 OOG 1—KNA 2 4—2 Hier moet nog 1 wedstrijd van gespeeld worden. Amusement 2 4 3 1 0 6 TOP 3 4 2 2 0 4 Marijke 4 2 2 0 4 KOT 2 4 2 2 0 4 Juliana 4 2 2 0 4 KNA 2 3 2 10 4 OOG 1 3 12 0 2 HBS 3 4 13 0 2 3e klets. Keesje 3KOT 3 OOG 2—KNA 3 KNA 4—HBS 4 Juliana 2Keesje 2 KOT 3 4 3 Keesje 2 4 3 KNA 3 4 3 HBS 4 4 3 Juliana 2 4 1 OOG 2 4 1 KNA 4 4 1 Keesje 3 4 0 1—7 2—6 2—6 2—6 0 1 7 1 0 6 1 0 6 1 0 6 3 0 2 3 0 2 3 0 2 0 1 1 HAARSTEEG. Onderlinge competitie. Door de plaatselijke biljartclubs 't Hoekje, Juliana, H.B.C. en D.O.K. zal iri de komende wintermaanden een onderlinge competitie worden gespeeld. De inzet is evenals ver leden jaar een prachtige wisselbe ker, die thans in het bezit is van de vereniging 't Hoekje. Eén span nende strijd staat er te wachten, enerzijds omdat laatstgenoemde club, die met enkele prominente krachten is aangevuld, alles in 't werk zal stellen om de beker we derom voor een jaar in bezit te krijgen, anderzijds zullen ook de drie overige clubs niets onbenut laten om de beker eveneens voor een jaar in hun bezit te hebben. Er zal gespeeld worden in een A- en B-klasse en iedere Donder dagavond zullen de wedstrijden worden gespeeld.

Echo van het Zuiden | 1952 | | pagina 6