mALWÏR daar heb Ik nu echt Mjt In I MOTORSPORT Da. geharrewar met al die nieuwe merken heeft King's Cross toch maar weer een massa nieuwe klanten bezorgd! Dat was eigenlijk te voorzien. Om te beginnen lieten de vasté Cross-rokers zich niet van de wijs brengen. Wie 'ns een ander merk nam, waardeert zn goede Cross nu dubbel. NEDERLAND-BELGIË. WIELRENNEN. OPERETTE CAUBER ELSJE" DE ECHO VAN HÉT ZUIDEN VAN VRIJDAG 17 APRIL 1953 3 n v-K-i vp h m* as- &£- Maar 't leukste is. dat rokers van andere mee» ken niet alleen de nieuwtjes probeerden, maar na ook Cross leerden kennen. Ook zij ontdekten daar door, dat King's Cross met kop en schouders bo ven de rest uitsteekt I Zo stijgt de Cross-verkoop van dag tot dag. En daar heb ik als vakman nu écht plezier inP Want 't is nu méér dan ooit waar: os KING'S DE SIGARET MET HET GROOTSTE AANTAL ROKERS! KIJK. *55- «sass-j^ kOO ilfliï -L> 8£r-V! pc» U i'Lt VW6KW Hog i-lil. DRIE ZUIDELIJKEN IN - JEUGDPLOEG. Het Nederlandse jeugd-voetbalelftal, dat a.s. Zaterdagmiddag om 5 uur op „De Luitei)" te Roosendaal tegen de Belgische jeugdplóeg speelt, telt drie Zuidelijke spelers, alle drie uit Oost- Brabant. Het team, is als volgt opgesteld: Doel: Féijt (Woerden); Achter: Brandse (Sparta) en Claus (Helmondia) Midden: Dahrs (Blauw Wit), v. d. Hoek (Feijenoord) en v. Woerden (Feijenoordj; l Voor: De Wit (De Valk), Brusselers (P.S.V.), Schuman (Pee), Huiberts (Vitesse)ten Rijnvis (Ado). Reserves zijn: Pietersgraafland (Ajax), v, Garrel (Blauw Wit), Corbran (Blauw Wit), v. d. Wel (Ajax) en Mul (Edo). - De wedstrijd staat onder leiding van arbiter Van Leeuwen uit Deventer. Het Zuidelijk elftal, dat Zaterdag in 's-Hertogenbosch tegen het vertegen- woprdigend elftal van district Oost van de KNVB zal voetballen is als volgt samengesteld: Doel: Huysman (Noad); Achter: U term ark (BVV) en Stevens (MW); Midden: Van de Molengraft (PSV), Groenendijk (VVH *16) en Van, der Hurk (Eindhoven); VoorVermunt (RBC), Brooymans (RAC), Bruyninckx (RBC), Urnmels (MVV) en Vergouwen (Internos). Reserves: Swinkels (Sportclub Irene), Van Bladel (Willem II), Eggels (Lim- burgia), Craus (Nac) en Heymans (B VV). De leeftijdsgrens van de in aanmer king komende spelers was bepaald op maximum 23 jaar, terwijl de Zuidelijke Technische Commissie bij het samenstel len van dit elftal rekening had te houden met de wedstrijd Belgisch Limburg te gen Nederlands Limburg, de Nederland se jeugd en België B. tegen Nederland B. j t CAPELLE. Wit-Zwart rehabiliteerde zich door een'3-2 zege óp Nieuwkuijk. Wit-Zwart heeft zich afgelopen Zondag keurig hersteld van de op 2e Paasdag tegen Veerse Boys ge leden 5-6 nederlaag, dank zij 'n ge decideerde overwinning op Nieuw kuijk. De Capellenaren speelden in dezelfde opstelling als tegen Veer se Boys, doch Nieuwkuijk daaren tegen telde invallers voor respec tievelijk de doelverdediger, rechts achter en centervoor. Uiteraard betekende dit voor de roodhemden een flinke verzwakking, ofschoon de drie debutanten die de Nieuw- kuijk-gelederen noodzakelijkerwijs moesten completeren, lang niet on verdienstelijk hebben gedebuteerd. Met name doelman Colen heeft en kele malen zijn doel zeer magni fiek verdedigd. Het eerste kwartier van de wed strijd kenmerkte zich door op en neer gaand spel, waarbij zowel de voorhoede van Wit-Zwart als die van Nieuwkuijk zich kansen wist te scheppen, waaruit evenwel geen doelpunten voortkwamen. Gelei delijk aan werden de zebra's ster ker, hun attaques steeds gevaarlij ker en veelvuldiger, terwijl zij bo vendien een technische meerder heid aan de dag legden. In de Ca- pelse achterhoede beheersten Dek ker, Roomer, de Gebr. v. Raams- donk en Mouthaan de situatie vol ledig. Men bleek voortreffelijk op eikaar ingespeeld te zijn en er viel inderdaad menigmaal van mooi constructief voetbal te genieten. In de 25e minuut kwam het eer ste doelpunt tot stand: Midhalf P. van Raamsdonk zond een excellent schot op doelman Colen af, die er niet in slaagde het agnsuizende le der te stoppen, van welke gelegen heid linksbinnen A. Priest terstond profiteerde, 10. Kort daarop hadden de Wit-Zwarten een 20 voorsprong toen rechtsbuiten Kerst toen hij de bal in vrije positie kreeg aangespeeld en er keurig mee naar binnen zwenkte een oerharde kogel loste, welke juist onder de deklat in de Nieuwkuijk- se touwen verdween. Voorwaar 'n schitterend doelpunt. Door dit succes aangemoedigd, trokken de Capellenaren nog ster ker dan voorheen met vlotte com binaties ten aanval. Een zeer ge vaarlijke schuiver van Piet van Raamsdonk kon Colen met een ho rizontale safe ternauwernood on schadelijk maken. Zowel van links als van rechts (waar Kerst en Ver- duijn iiu beter op elkaar ingespeeld bleken te zijh dan in de vorige ontmoeting) dreigde er gevaar voor de rode defensie, die zich alle mogelijke inspanning moest ge troosten om de fel van leer trek kende Wit-Zwarters te weerstaan. Doch tot een derde treffer kwam het vooralsnog niet, mede door het energiek en krachtdadig ingrijpen van Heijmans, van Delft e.a. Na de pauze was het de eerste 25 minuten wederom Wit-Zwart, dat de toon aangaf. Talloze swit ches en van vrij matig tot goed va riërend samenspel deden ons ,yoor 't sportief spelende Nieuwkuik (dat gehandicapt door haar invallers, niet tot eeu volwaardige krachts ontplooiing* in staat bleek) 't erg ste vrezen. Herhaaldelijk zag de invaller-doelverdediger Colen zich genoodzaakt handelend op te tre den en hij deed dit waarlijk met bravour. In de 22e minuut echter werd de Nieuwkuijker kansloos gepasseerd, toen Jos Duquesnoy met een beheerst zetje uit een pass van Piet van Raamsdonk de bal op schouderhoogte in de linkerhoek van de doelmond plaatste, 30. De Capellenaren, die schijnbaar 'n nog hogere score wensten te be reiken, bleven in het offensief, maar gingen nochtans te individu eel en te zelfzuchtig spelen, waar door de roodbaadjes iedere aanval gemakkelijk konden pareren. De Wit-Zwart-defensie (inzonderheid de middenlinie) drong soms sterk naar voren op en hoe onbedacht zaam een dergelijke handelwijze kan zijn, werd weer eens voor de zoveelste maal bewaarheid, want ongeveer een kwartier voor 't ein de kreeg v. Baardwijk hierdoor de kans een uitstekend tegendoelpunt te scoren, 3:1. Circa 2 minuten later zelfs was het linksbuiten Ma ry Schellen, die na een geraffineer de solo-actie, met een venijnig schot ter hoogte van de kruising van paal en lat, doelman Le Sage alweer 'n vruchteloze luchtsprong liet maken, 32. Het spreekt van zelf dat de bezoekers uit dit onver hoopte succes enthousiasme begon nen te putten. Fel en geladen voch ten zij dan ook de resterende mi nuten voor de gelijkmaker en het heeft tenslotte inderdaad maar heel weinig gescheeld of de rood- witten hadden deze warempel nog kunnen realiseren. In de laatste ogenblikken van de strijd herwon nen de zebra's enigszins hun zelf vertrouwen en konden zij opnieuw de veste der Nieuwkuijkers beproe ven. Maar. de Capelse doelpun- tenmachine( werkte niet meer en de stand bleef bepaald op 32. l_>e doelpunten (recapitulerend) Eerste helft: 25e min. A. Priest, 10; 30e minuut H. Kerst, 20. Tweede helft: 22e min. A. Du quesnoy, 30; 26e min. v. Baard- wijk, 31; 28e min. M. Schellen 3—2. NEDERLAND Landman (Sparta) Odenthal (Haarlem) Tebak (Eindhoven) Van Ede (Sparta) Klaassens (VVV) Van Beurden (BVV) Terlouw (Sparta) Biesbrouck (RCH) Bleijenberg (Rigtersbleek) Lenstra (Heerenveen) Luiten (DOS) Scheidsrechter STAN AHLWER, (Zweden). Janssens Straetmans Coppens Mermans Lemberechls (Un. St. Gilloise) (White Star) (Beerschot) (Anderlecht) (FC Mechelen) Mees Carré Huysmans (Antw. FC) (FC Luik) (Beerschot) Van Brandt Dries (Lierse SK) (Berchem Sport) Seghers (La Gantoise) Reserves Nederland: van Raalte (Blauw-Wit)v. Schijndel (SVV) Alberts (Vitesse); Schmidt (Eind hoven). Reserves België: Daenen (Til- leu,r)Diricx (Union St. Gilloise); Blaise (Standard) en Anoul (FC Luik). A.s. Zondag zal het de 76ste keer zijn dat de officiële Nederlandse en Belgische voetbalploegen te^en elkaar in het krijt treden. En waar schijnlijk minder dan ooit woédt die strijd met optimisme tegempet gezien. £r is nu eenmaal weinig reden voor om al van tevoren in 'n hoerastemming te verkeren. De verrichtingen van het Nederlands elftal hebben er de laatste jaren al lerminst laanleiding toe gegeven, ook nog niet sinds de nieuwe keu zecommissie is opgetreden. Vooral die tegen de Zwitsers was bepaald een teleurstelling. Maar ondertussen is er toch weer een zonnestraaltje door het wol kendek van het vaderlandse voet bal komen gluren en dat was de wedstrijd tegen de Weense club Wacker. Niet dat deze een maatstaf is voor de strijd tegen de Belgen, maar dat neemt niet weg dat. er in ieder geval gevoetbald werd en met resultaat. De voorhoede bleek het meeste aanleiding tot optimisme te geven, want in Bleyenberg had men een midvoor gevonden, die zo al geen groots, dan toch zeer nuttig werk verrichtte en van wie het be kend was dat hij kan schieten. Van Beurden bleek een man die goals kan maken, Van Ede voldeed beter dan Van der Kuil de laatste tijd, Abe Lenstra was Abe Lenstra en alleen Luiten was wat minder ge lukkig. Men ziet, geen openbarin gen, maar feiten waar enig per spectief in zit en 't is daarom niet verwonderlijk dat de K.C. deze voorhoede tegen de Belgen heeft opgesteld. Daarachter zijn een middenlinie en een achterhoede geplaatst, die het spel tegen de Beigen kennen, behalve Klaassens, maar die kon toch wel zeker zijn van zijn plaats. Het is te hopen dat de routine on ze verdediging bevrijdt van de on rust, die haar de laatste wedstrij den parten heeft gespeeld, zeer tot haar nadeel. Terlouw ziet Zondag middag twee bekende tegenstan ders op het veld staan, Coppens als midvoor tegen wie hij vorig jaar in Antwerpen haast smadelijk het onderspit moest delven en Mer mans, nu als rechtsbinnen, tegen wie hij meer succes placht te heb ben. Men zal er wel het meest be nieuwd naar zijn of en hoe ver Terlouw het nu tegen Coppens klaart, want dat zal van grote in vloed zijn op het spelverloop. Onze Zuiderburen kijken tegen de wedstrijd van a.s. Zondag iet wat optimistischer aan en 't valt niet te ontkennen dat ze daar enig recht toe hebben, want de pres taties van de Belgen zijn de laatste tijd ongetwijfeld beter geweest. Men schijnt in België van oordeel te zijn dat het sterkst mogelijke elftal is opgesteld, een overeen stemming als men hier in Neder land zeker niet mag verwachten. Ons begevend op het terrein dei- speculaties, zouden we moeilijk hoge verwachtingen kunnen koes teren als de kansen werkelijk be rekend konden worden. Die hoge verwachtingen zijn er ook nu niet. Waarom zouden we echter nu al pessimistisch zijnd Een wedstrijd BELGIË is niet verloren eer hij gespeeld is pn tot Zondagmiddag half vijf heeft het Oranjeteam dus nog altijd kans om te winnen. Het zou niet de eerste keer zijn als onze spelers door enthousiasme hun tekort goed maakten van al wat de tegen partij aan technische eigenschap pen bezat. Als er dus bij de tech nische en tactische eigenschappen die ook onze ploeg zonder twijfel, zij het in mindere mate, bezit, een behoorlijke dosis geestdrift aan vullend werkt, zien we de wed strijd van a.s. Zondag ondanks al les nog niet bij voorbaat verloren. NEDERLAND—BELGIË. De uitslagen sedert de bevrijding waren als volgt 12 Mei 1946 Ned..België 63 30 Mei 1946 België—Ned. 2—2 7 April 1947 Ned.—België 2—1 4 Mei 1947 BelgiëNed. 12 14 Maart 1948 BelgiëNed. 11 18 April 1948 Ned.—België 2—2 21 Nov. 1948 Ned.België 11 13 Maart 1949 Ned.België 33 6 Nov. 1949 Ned—België 0—1 16 April 1950 BelgiëNed. 20 12 Nov. 1950 BelgiëNed. 72 15 April 1951 Ned.België 54 25 Nov. 1951 Ned.België 67 6 April 1952 BelgiëNed. 42 19 Oct. 1952 - - - - - - BelgiëNed. 21 Stand België 15 6 5 4 17 42—35 'Ned. 15 4 5 6 13 35—42 Het Nederlands B-elftal, dat Zon dag in Brugge tegen een Belgisch B-elftal speelt, is als volgt samen gesteld Steiger (PSV); Cools (RBC) en Boskamp (Ajax); Wiertz (DWS) (aanv.); Hendriks (Vitesse) en Bennaars (Dosko)de Jong (Wil lem II), de Bruyckere (Willem II), Van der Lei (Leeuwarden), van 'der Kuil (VSV) en Louer (Noad). Reserves zijn: Jansen (NEC), E. Jansen (Vitesse), De Voogd (Haar lem) en v. Melis (Eindhoven), UIT ALLE DELEN VAN BRABANT KWAMEN RENNERS NAAR DEN BOSCH. Uit alle delen van Brabant kwamen Zondag wielrenners naar Den Bosch voor de door de Ned. Kath. Sportbond georganiseerde Maria-Bedevaart. Uit Wouw, Zundert, Breda, Dongen, Was pik, Waalwijk, Oss, Schijndel, Eindho ven, Tilburg, enz. hadden de katholieke wielrenners gehoor gegeven aan de op roep om naar de Zoete Lieve Vrouw te komen. Het gehele gezelschap renners en leiders vormde een stoet van 300 personen, die allen de H. Mis bijwoon den, welke in de Kathedraal St. Jan door Rector Michielsen werd opgedragen. Mgr. Mutsaerts woonde deze H. Mis eveneens bij. Na de 'H. Mis begaven de deelnemers zich naar de genadekapel van Maria, al waar kapelaan v. d. Heuvel uit Tilburg een treffende predicatie hield, die op de jonge sportmensen een diepe indruk maakte. Na belofte van trouw aan Ma ria en na zich onder Haar bescherming te hebben gesteld, zongen de renners spontaan „Wij groeten U, o Koningin Monseigneur Mutsaerts had zich in middels voor de Kathedraal opgesteld. Toen kwamen de renners met hun fiet sen voor de Bisschop ter zegening. Met een joOiaal praatje tot de ren ners was deze plechtigheid ten einde yn «BWi iióte'j*; 11 stelde men zich op voor het défilé. Hier aan namen renners en veteranen deel. Onder deze laatsten was ook de wieier- koning „Jan Pijnenburg" uit Tilburg, die op zijn stalen ros naar Den Bosch was overgekomen. Het défilé werd door Mgr. Mutsaerts onder grote belangstelling afgenomen. In de Bisschoppelijke Kweekschool werd koffie geserveerd door de Eerw. Fraters. Toen ontvingen de deelnemers nog een prachtige herinneringsplaat van deze eerste wielrenners-bedevaart. DE INTERNATIONALE MOTOR CROSS TE SCHIJNDEL. Ook internationale zijspanraces? Nog ruim drie weken scheiden ons van de internationale motorterreinwed- strijden te Schijndel, die in de gehele omtrek en ver daarbuiten tot zelfs over onze Landsgrenzen een grote reputatie genieten. De organisatie is .reeds ver gevorderd en draait op volle toeren. Met vele vooraanstaande binnen- en buiten landse renners is reeds contact opgeno men en er zijn reeds vele inschrijvingen binnen, zoals van Frans Baudoin, Jan Clinkx, onze Nederlandse cracks. Even eens de Belgen Karl Dohm (zijspankam- pioen 1951), Leon Liekens en nog an deren, o.a. de winnaar van de motor cross te Herentalls, Marcel Verhagen. Voorts zijn nog onderhandelingen gaan de met de Engelsen, die vorig jaar op ons parcours zo'n grote indruk gemaakt hebben. Zelfs met de Duitsers en de Zweden, die als motorrenners een grote faam genieten. Voor het publiek en de te verwachten grote deelname is dit jaar het circuit en de accomodatie verhoogd. Als laatste nieuws: de organisatie van de Motorvereniging Schijndel voert thans met de K.N.M.V. besprekingen om dit jaar in Schijndel (en dit is in Ne derland wel uniek) internationale zij- spanraces in het terrein te laten verrij den. De organisatie koestert goede hoop dat dit zal doorgaan en dit zal onge twijfeld de interesse en de attractie van deze zeer mooie tak van motorsport verhogen. Zodra hier definitief vergunning voor is verleend, zullen wij hierover nadere bijzonderheden verstrekken. In verband met de opvoering van deze operette op 25 en 26 April a.s. door het Gemengd Koor „Tot Bloei der Toonkunst" te Baardwijk, laten wij hieronder in het kort de ver handeling in de verschillende be drijven volgen. le Bedrijf Als het doek opgaat zien we bar bier Nepomuk druk in de weer met een troep vrolijke jongelui. Er moet een dans worden ingestudeerd voor de feestelijke ontvangst van de jon ge graaf Walter, die, na een afwe zigheid van 3 jaar, uit München in Caub terugkeert. Toevallig komt ook Elsje die dag weer naar huis. Haar grootvader Werner maakt zich daar zorgen over. Hij weet hoe er tussen Walter en Elsje uit hun kinderspel een liefde is gegroeid, maar beseft te vens dat het grote standsverschil ernstige moeilijkheden zal opleve ren. Veel liever zou het hem zijn als hun buurjongen Max, die ook aan zoek om Elsje komt doen, haar man zou worden. Maar Elsje kan Max zijn liefde niet beantwoorden, hoe zeer zij ook op zijn vriendschap is gesteld. Als Walter, op weg naar huis, Elsje ontmoet, blijkt dat zij elkaar na de jarenlange scheiding nog al tijd lief hebben. Walter belooft een groot dorps feest te geven waarop Elsje de ko ningin zal zijn en waarop hij haar als zijn aanstaande bruid zal voor stellen. 2e Bedrijf Nepomuk is smoorlijk verliefd op Euphrosine, de charmante huis houdster van de gravin. In de leuke scène zien we hoe goed die twee 't met elkaar kunnen vinden. Ook graaf Walter en Elsje voelen zich gelukkig in hun liefde. We zien een idillisch tafreeltje, de z.g. schom melscène, waarbij zij in een duet uiting geven aan hun liefde en ge luk. Een ballet van Cupido en feeën verhoogt hier de romantische sfeer. Maar de liefde van dit gelukkige paar zal nog op een zware proef gesteld worden. De trotse gravin Irene en haar deftige nicht freule Henriëtte vinden deze verloving 'n schande voor de grafelijke familie. Zij willen deze tot elke prijs voor komen. Freule Henriëtte deinst er zelfs niet voor terug met Felden, de secretaris van de graaf, een intrige in elkaar te zetten, waardoor Wal- te rin de waan gebracht wordt dat Elsje hem ontrouw is en met Max heimelijke samenkomsten heeft. Tijdens het volksfeest treft Wal ter zijn Elsje met Max alleen in een tent waarin zij op sluwe manier zijn gelokt door Henriëtte en Fel den. Walter is diep geschokt. Max en Elsje willen hem de situatie ver klaren, maar hij gaat woede heen en laat zijn onschuldig Elsje diep ongelukkig achter. 3e Bedrijf Maar het zou geen operette zijn als alles tenslotte toch niet in orde kwam. De graaf heeft van Max gehoord hoe deze met Elsje het slachtoffer is geworden van een snood com plot. Hij is zeer verontwaardigd, wat nog erger wordt als hij er ge tuige van is hoe zijn moeder, gravin Irene, aan vader Werner het pacht- recht opzegt vanwege de schande der grafelijke familie door dit „be delvolk" aangedaan. Maar dan onthult vader Werner het geheim van Elsjes afkomst. Zij blijkt een dochter te zijn van de oudste broer van de gravin. Een foto in Elsjes medaillon onvertuigt de gravin van de waarheid. Nu is haar trots gebroken. Zij omhelst Elsje, legt haar hand in die van Waltër en wenst beiden veel geluk. Nu zal er spoedig bruiloft zijn en zelfs een dubbele bruiloft, want ook Nepomuk en Euphrosine zullen trouwen. Het zal een groot dorps feest worden, dat de graaf geheel zal bekostigen. In hun vreugde over dit prettige vooruitzicht zingt het koor tot slot nogmaals het lied van „Cauber Elsje". ZONDAGSDIENST 19 April 1953 Arts: Dr Mannaerts Apotheek: Geers. NED. HERV. KERK WAALWIJK Zondag 19 April 1953 10 uur: Ds. W. L. Jens. Kerkkoor zingt. S.L.E.M. Het Hoofdbestuur van de „SLEM" besloot in zijn vergadering van Maan dag 1.1. de expositie-ruimte der a.s. ten toonstelling uit te breiden met een hal van 30 x 24 m„ zulks met het oog op de grote totale aanvraag van standhou ders. Of er plaats zal zijn voor exposities van zaken niet direct bij de schoen- en lederindustrie betrokken, als b.v. schrijf machines, kantoormeubelen e.d„ waar voor vele inschrijvingen binnen kwamen, zal eerst na 1 Mei kunnen worden vast gesteld. A. VAN SETERS HEEFT CAN- DIDATUUR INGETROKKEN. De heer A. v. Sefers, die zich wederom beschikbaar had gesteld als candidaat van de Katholieke Volkspartij voor de aanstaande ge meenteraadsverkiezingen, heeft zijn candidatuur na de Zondag j.l. gehouden groslijststemming, waar hij de 14e plaats innam, ingetrok ken. De heer v. Seters komt nu met een eigen lijst uit. HARMONIE „SINT JAN". A.s. Zondagavond 19 April, biedt de harmonie Sint Jan haar dona teurs een muziek- en toneeluitvoe ring aan in het Patronaatsgebouw te Baardwijk. Deze uitvoering werd destijds met het oog op de waters noodramp en daarna wegens de vastentijd uitgesteld. De harmonie opent met een kort gevarieerd muziekprogramma. Daarna komt Drunen's Toneel met het bekende toneelstuk ,,Van ander ras'. Drunen's Toneel heeft zich onder leiding van de bekende regisseur Jo van Erp uit 's-Bosch een klinkende reputatie verwor ven. Het gezelschap oogstte met dit stuk in eigen plaats en in ver schillende andere plaatsen veel succes. Bovendien is „Van ander ras" als radio-hoorspel en van het beroepstoneel algemeen bekend, zodat de donateurs een mooie avond te wachten staat. KINDERVOORSTELLING. Zondag a.s. zal er na een hele tijd van rust weer eens een kindervoorstelling ge geven worden in de Gildenbond te Waalwijk. Dit programma wordt ver zorgd door Mr Huberto, die zich op ge bied van kindervoorstellingen regelmatig doet gelden. Doordat hij zich specialiseert op kin derprogramma's mogen wij dan ook weer een prettige middag voor de kinderen verwachten. Het programma bestaat uit komisch Goochelen en het optreden van de clowns Joop en Hans voor de pauze. Na de pauze zal er in een prachtige poppenkast een poppenvoorstelling ge geven worden van het sprookje: „De gestolen Toverstok". In dit spel zal Jan Klaassen laten zien hoe hij in samen werking met de kinderen de gestolen to verstok weet op te sporen. Voor de bijzonderheden van dit pro gramma, waarbij de jeugd zich opper best zal amuseren, verwijzen wij naar de advertentie elders in dit blad. BONTE AVOND E.H.B.O. De afdeling Waalwijk van de R. K. Nationale Bond voor EHBO or ganiseert a.s. Zaterdag 18 April in zaal Thalia een Bonte Avond, die wordt aangeboden als bewijs van waardering voor de steun die de donateurs de vereniging hebben verleend.

Echo van het Zuiden | 1953 | | pagina 3