SPRANG HEUS DEN WASPIK WIELRENNEN. DUIVENSPORT. DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 1 JUNI 1953 Sf. Bartholomeusparochie van Waspik viert het ZILVEREN PRIESTERFEEST van haar pastoor w.s.c. Koningschieten. Door het schuttersgide „St. Am- brosius" werd het jaarlijkse koning- schieten gehouden op de schutsbo- men nabij café J. de Gouw. Dit ko- ningschieten is een jaarlijks terug kerend evenement waaraan door al le schutters wordt deelgenomen en dat altijd de nodige spanning weet te veroorzaken, en dan rijst de vraag wie de koningstitel zal beha len. Ook dit jaar was dat weer het geval, het ging er spannend naar toe en eindelijk eindigden 3 schut ters met een gelijk aantal punten. Uit de herkamping die toen plaats had, was het tenslotte Jo van déh Broek die de titel wist te verove- Zeilwedstrijden plaats vinden. De start vindt plaats te Heugden des v.m. 11.30 uur. Aan deze zeilwedstrijden nemen de navolgende watersportverenigingen deel: De Amer; Bergse Maas; Neptunus; Fri- dent en Viking. Des avonds zullen in het Wapen van Amsterdam de prijzen wor den uitgereikt. ren. Verbouwing. Naar wij vernemen staat 't thans definitief vast dat het alom beken de café „De Harmonie", eigenaar J. v. Oijen, zal worden verbouwd. Reeds lange tijd bleek dat de har moniezaal waarin de repetities moe ten worden gehouden, voor het zich steeds uitbreidende corps te klein was, wat vooral aan de weergave van het geluid veel afbreuk deed. Het gehele café zal een belangrijke uitbreiding ondergaan en er zal 'n repetitie-lokaal bijkomen dat tevens in de wintermaanden, als toneelzaal diénst kan doen. Het werk is bij onderhandse aanbesteding gegund aan J. v. Veluw, alhier. FRIS GEZONGEN. Het Heusdens Kinderkoor Fris Ge zongen heeft met succes deelgenomen aan het zaalconcours hetwelk te Vught werd gehouden. Het kinderkoor dat on der leiding stond van de heer H. Nieuw koop, kwam uit in de 2e afdeling Kin derkoren en behaalde een eerste prijs met 315 punten. ONGEVAL. Vrijdagavond j.l. kwamen op de hoek NieuwstraatHoogstraat alhier twee wielrijders met elkaar in botsing. Mej. van H. uit Herpt werd daarbij zodanig aan haar been verwond, dat Dr. Vree burg overbrenging naar het ziekenhuis te Den Bosch noodzakelijk achtte. BRAB. ZEILWEDSTRIJDEN. A.s. Zondag 7 Juni zullen op de Maas tussen Heusden en Hedel de Brabantse 40-JARIG JUBILEUM WELED. HEER A. DEES. De Weled. heer A. Dees, Hoofd der Chr. School alhier, herdenkt heden, Maandag 1 Juni, de dag, waarop hij vóór 40 jaren bij het Chr. onderwijs kwam. De heer Dees werd geboren 8 Nov. 1890 en bezocht na de lagere school de Mulo en Normaalschool te Terneu- zen. Na het behalen van de onderwij- zersacte, volgde in 1913 een tijdelijke benoeming te 'Othene, welke tijdelijke betrekking slechts een maand duurde, waarna een tijdelijke betrekking te Zaamslag-dorp wer<Ü. aanvaard. Na een half jaar werd de hfer Dees voor vast benoemd te Othene; waar bij bleef tot 1923, toen hij werd benoemd tot hoofd der Chr. school te Kalenbeéb (gemeente Oldemarkt, Overijsel). ïn 1927 werd de heer Dees benoemd tbt hóbfd der Chr. school alhier. 1 September 1952 herdacht de heer Dees onder grote belangstelling zijn zil veren jubileum als hoofd alhier en he den, nu hij zijn 40-jarig jubileum her denkt, zal het hem zeker ook niet ban bewijzen van medeleven ontbreken. Wij feliciteren de heer Dees van harte met dit jubileum en wensen hem gaarne in gezondheid nog vele jaren toe. SERENADES. De harmonie Marijke bracht Woens dagavond onder grote belangstelling van de zijde van het publiek een serenade bij de ge- en herkozen leden van de gemeenteraad. NAAR CONCOURS. Het Chr. Kinderkoor Excelsior alhier neemt a.s. Zaterdag deel aan het te Ne- derhemert te houden concours. In de afdeling bekroonde kinderkoren zal onder leiding van directeur Jac. Groen worden deelgenomen met als Ver plicht nummer „Holland" van D. J. van Ramshorst en als vrij nummer „Het Kerkklokje" van dezelfde componist. Wij wensen de heer Groen en het Kinderkoor veel succes. Dinsdag 2 Juni zal onze pastoor zijn 25-jarig priesterschap herden ken en met hem zal de hele paro chie jubelen. De Zeereerw. Heer L. Rovers werd op 2 Juni 1928 door Z.H.E. de Bisschop van 's-Hertogenbosch de priesterwijding toegediend in de Kathedrale kerk in Den Bosch. In de eerste jaren van zijn priesterle ven was de jubilaris werkzaam als kapelaan te Boekei en Kaatsheuvel en als rector te Son. Vervolgens was hij 13 jaren kapelaan te Oisterwijk, waarna de Bisschop hem tot Pas toor van Waspik benoemde. De pa rochianen zijn de pastoor zeer dank baar voor het werk dat deze herder voor het geestelijk welzijn van zijn parochianen hééft gedaan. Onze pastoor heeft het interieur van onze kerk gerestaureerd tot een pracht- monument, een Godshuis waardig. De parochianen hebben dezege legenheid aangegrepen om hun, aan hankelijkheid te tonen en God dank te brengen voor de leiders die hij ons heeft geschonken om ons naar het hemëls Vaderland te leiden. Zij zullen de pastoor een pracht ge beeldhouwde eikenhouten Kruis weg, vervaardigd door de beeldhou wer Charles Vos te Maastricht, aan,- bieden. Hiervoor werd door de pa rochianen werkelijk geofferd om 't nodige bedrag bijeen te brengen. Op Dinsdag 2 Juni 1953, de eigen lijke herdenkingsdag, zal om 7 uur een gelezen H. Mis worden ^opge dragen tot intentie van de Zeereer- waarde Heer Pastoor. Om half 9 gelezen H. Mis, op te dragen door de Zeereerw. Heer Pastoor. Alle leerlingen van de Jongens- en Meis jesschool wonen deze H. Mis bij. Onder de H. Mis zingen de kinde ren en is er algemene H. Communie tot intentie van de jubilaris. Om 3 uur n.m. tractatie door de Zeereerw. Heer Pastoor voor de leerlingen van de Jongens- en. Meis jesschool op de speelplaats bij de Eerw. Zusters. Zondag 7 Juni is de feestdag voor de parochie. Om 7 uur gelezen H. Mis. Om 8 uur gelezen H. Mis. Om 9.45 uur: de jubilaris wordt door het feestcomité en een aantal bruidjes aan de pastorie afgehaald en naar de kerk begeleid. In 't por taal van de kerk wordt de jubilaris opgewacht door misdienaars met 't kruis en door de H.H. Geestelijken, die hem bij de H. Mis zullen assiste ren. Bij het binnenkomen in de kerk zingt het parochieel zangkoor: Veni Creator van Alphons Diepenbrock. Om 10 uur plechtige Hoogmis met assistentie, op te dragen door de Zeereerw. Heer Pastoor Rovers. De feestpredicatie zal worden gehouden door de Weleerw. Heer J. Verste gen, oud-kapelaan der parochie, thans kapelaan te Zeeland. Het pa- rochiëel zangkoor zal onder leiding van de heer H. v. Iersel uitvoeren de Missa in honorem S. Mariae Magdalen ae van Philip Loots. Na de Hoogmis wordt door het koor „Laudate Dominum" van J. Nie- land gezongen. Dadelijk na de Hoogmis zal een korte huldiging van de Zeereerw. Heer Pastoor plaats hebben op het plein voor de kerk. Daarbij zal het geschenk van de parochie, zijnde 'n gebeeldhouwde eikenhouten Kruis weg, vervaardigd door de beeldhou wer Charles Vos te Maastricht, door de voorzitter van het comité, dhr. A. F. Maas, aan de jubilaris worden aangeboden. Van 11.45 uur tot 1 uur bestaat er voor alle parochianen de gele genheid om de zeereerw. jubilaris persoonlijk te feliciteren. Om 5 uur plechtig Lof. Door het kerkkoor zal worden gezongen: Ave Verum van Mozart; Salve Regina (Gregoriaans); Te Deum Laudamus van Hub. Cuijpers; Tantum Ergo van A. Diepenbrock. Onder het Lof zal de jubilaris een dankwoord uit spreken. Om 6 uur brengt de Kon. Harmo nie „Volksvlijt en Volksvermaak" een serenade. VOETBALUITSLAGEN. Ned. Bondsteam Bolton Wanderers 16 Eerste klasse A Frisia—VSV 4—6 NEC—Sneek 1—2 WageningenHeracles 31 RCH—GVAV 5—1 Eerste klasse B 't GooiLeeuwarden 24 Go AheadBe Quick 21 EnschedeAchilles 14 Eerste klasse C tiBVV—Sittardia 6—0 MVV—Emma 1—3 Eerste klasse D BleijerheideEindhoven afg. Hermes-DVS—NAC 1—3 NO ADLimburgia 51 Tweede klasse B DOSKO—Goes 7—1 Internos—Rood-Wit 11 Derde klasse B Concordia SVD—OSS '20 2—2 Uno AnimoHieronymus 21 Derde klasse C RWB—SCO 1—1 RoosendaalDongen 12 (Dongen kampioen) HEROBaardwijk 22 COMPETITIE-OVERZICHT 4e klasse D. In ons laatste competitie-overzicht in de Echo van Vrijdag 29 Mei, ver zuimden wij de prestaties te noe men van Haarsteeg. Velen zullen zich nog weten te herinneren dat Haarsteeg aanvankelijk in degra datie-gevaar verkeerde, doch naar mate het seizoen vorderde, zich met flinke sprongen van de onderste plaats kon verwijderen. Het eind resultaat is geworden een 5e plaats op de ranglijst met 16 punten uit 18 Ontmoetingen. De tricolores kwamen met niet minder dan acht overwinningen uit de bus, o.a. te gen Raamsdonk, Waspik (2 maal), Vlijmense Boys, RKJVV, Heuke- lum, Nieuwkuijk en Wit-Zwart. Er is reden om te zeggen dat Haarsteeg in deze competitie haar reputatie als vierde klasser weer bijzonder hoog heeft gehouden. Ziehier tenslotte de twee eind standen van de recente competitie seizoenen: i9. 1 -,P - -,B ".f Sacramentsprocessie. Zondag 7 Juni a.s. wordt in het Rectoraat St. Theresia de Sacra mentsprocessie gehouden. Om 2 uur begint in de St. Theresia-kerk het plechtig Lof. n Route van: de processie: Carmelieten straat; Thomas Zijl- mansstraat, alwaar een rustaltaar wordt opgesteld; Arnold Verschu renstraat; Schotse Hooglandersstr.; Spoorstraat, met rustaltaar bij de Verl. Diepstraat; Schotse Hooglan dersstraat; Rustaltaar Maria-kapel; St. Theresia-kerk. Ook de Kon. Harmonie „Volks vlijt en Volksvermaak" trekt in deze processie mhë. Athletiek. De sportdag te Raamsdonk, waar de athletiekvereniging van de jonge boeren van Waspik de beker moest Seizoen 1952—1953 4ë klas D RKDVC 18 16 2 0 34 Veerse Boys 18 16 1 1 33 Vlijmense Boys 18 8 2 8 18 Raamsdonk 18 7 4 7 18 Haarsteeg 18 8 0 10 16 RKJVV 18 7 1 10 15 Wit-Zwart 18 6 2 10 14 Nieuwkuijk 18 6 2 10 14 Heukelum 18 5 1 12 11 Waspik 18 3 1 14 7 Seizoen 1951 —1952 4e klas D RWB 18 14 3 1 31 RKDVC 18 14 2 2 30 Veerse Boys 18 9 4 5 22 Nieuwkuijk 18 8 2 8 18 Vlijmense Boys 17 7 3 7 17 Haarsteeg 18 6 4 8 16 Waspik 18 7 1 10 15 Raamsdonk 18 7 1 10 15 Wit-Zwart 18 5 3 10 13 Right 'Oh 17 0 1 16 1 Op uitnodiging van de Gorin- chemse tweede klasser Unitas was het eerste elftal van de Oranje- Zwarte junores aldaar te gast op het door deze Westelijke club ge organiseerde jumorentoVirnooi ter ere van haar 55-jarig bestaan. Deze uitnodiging, een gevolg van een sedert jaren bestaande vriend, schapsband was natuurlijk van harte welkom. Om 10 uur werden de jongelui verzameld bij Hotel „De Twee Ko lommen", waar de bus reeds klaar stond om naar Gorinchem te ver trekken. Verschillende supporters meldden zich aan en met een ge zellig troepje werd de reis aan vaard. Er was, jammer genoeg, één afschrijving binnengekomen, maar daar de reden zeer gegrond was, moesten de W.S.C.-belangen wijken. Onder luchtige kout passeerden we Fort Altena, waar de vroegere verdedigen, kon wegens het slechte weer geen doorgang vinden. Deze sportdag zal nu waarschijnlijk op Zondag 14 Juni a.s. worden gehou den. Harmonie „Volksvlijt en Volks vermaak" Waspik. Op uitnodiging van het Comité Middenstandstentoonstelling Made, zal de Kon, Harmonie „Volksvlijt en Volksvermaak" Waspik op 14 Juni a.s. te Made 'n muzikale wan deling maken. krijgskunst onder de loupe werd genomen. Daarna gleed Nieuwen- dijk voorbij, waarna Sleeuwijk aan de horizon opdoemde. Juist arri veerde de boot en binnen een uur was Gorinchem bereikt. De ont vangst was buitengewoon prettig en meteen waren we weer „thuis"; Om 11.40 uur begon voor ons dé eerste wedstrijd, n.I. W.S.C. Overmaas. Waren het de zenuwen, die de jongelui parten speelden Het spel was niet slecht, zeker zo goed als van Overmaas, maar resultaten bleven uit. W.S.C. begon met wind mee. Na een eresaluut voor de tri bune die door het publiek zeer op prijs werd gesteld, trokken de W.S.C.ers ten aanval. Een aanval via De Leur en Kouwenberg bracht laatstgenoemde oog in oog met de Overmaas keeper, maar het schot was te zacht. Dan een Overmaas- aanval, met als resultaat een cor ner die niets opleverde. Nog een maal schoot Klerkx in het zijnet, toen kwam met zenuwachtig heen en weer getrap de welverdiende rust. Na rust een zelfde spelletje, ze nuwachtig en spannend. Het natte terrein veroorzaakte vele Valpar tijen. De aanvallen golfden op en neer. Toen 2 minuten voor het einde, kreeg de Overmaas-mid- voor een kans, welke hij prachtig benutte, 01. Hierdoor aangemoe digd ondernamen zij aanval op aanval, waaruit na 50 seconden weer door de midvoor een doel punt ontstond, 02. Na de aftrap was de tijd nog te kort om de ba kens te verzetten en zo eindigde deze eerste wedstrijd in een ne derlaag die, gezien het veldspel, zeker niet verdiend was. Om 12.20 uur speelde W.S.C. haar tweede wedstrijd. Ditmaal te gen Fluks. Na de begroeting be gon W.S.C. met de wind in de rug direct een zeer aanvallend spel. Van, der Ven schoot naast, Klerkx milue in het zijnet. De meerder heid van W.S.C. was opvallend en kon niet onbeloond blijven. Op de linkervleugel kreeg Klerx de bal toegespeeld. In één ruk passeerde hij back en keeper, 01. W.S.C. bleef.; sterker, maar wist voor demi rust niet meer te doelpunten. Na n| rust golfde het spel lange tijd heen en weer. Aan beide zijden kan sen, maar geen doelpunten. Vijf minuten voor het einde belandde een mislukt schot van Klerkx bij Mutsaerts, die beheerst doelpuntte 02. En met deze stand kwam 't "einde, dat voor W.S.C. ^e kansen "weer herstelde. Gedurende de nu volgende pau ze werd genoten van broodjes, koffie en limonade, die beschik-»- baar waren gesteld door de V.V. Unitas en waarvan de distributie getuigde van een magnifieke orga nisatie. Om 10 voor half vier speelde W.S.C. haar laatste wedstrijd te gen Unitas. De wedstrijd begon met een vrije bal voor (Klerkjx, waaruit een corner ontstond, die door Mutsaerts werd genomen. Een aanval van Unitas volgde, maar ook deze leverde geen resul taat op. Nadat v. d. Ven tweemaal en Hens een keer als laatste red der waren opgetreden, was hét rusten. Na rust een kopbal van v. Daalen naast. Toen een schot van Klerkx over. Hens forceerde een corner, geen resultaat. Toen daarop Mut saerts de bal kreeg toegespeeld, waagde hij een ver schot, dat via de keeper doel trof, 01. Na enig heen en weer .-getrap werd de bal door de Unitas voor hoede (een grove fout in de WSC achterhoede?) in het WSC-doel ge werkt, 11, en met deze stand kwam het einde. De eindstand wer-d Overmaas 3 gesp. 5 punten Unitas 3 gesp. 3 punten WSC 3 gesp. 3 punten Fluks 3 gesp. 1 punt Na strafschoppen plaatste Uni tas zich voor de tweede prijs. Na het kleden werden onder een,' toepasselijk woord door de voor*, zitter van Unitas de prijzen uitge reikt, waarna de thuisreis werd aanvaard. Rest nog een woord van dank aan Unitas voor de prettige dag. Misschien dat ook zij deze zomer nog te gast zullen zijn bij WSC. Het was een dag, die het zijne zal bij dragen om de band van vriend schap tussen Unitas en WSC te verstevigen. R.W.B.,S.C.O. 1—1 Het is RWB ook in zijn laatste wedstrijd niet gelukt de volledige buit binnen te halen, al hadden ze 't deze keer zeker dubbel en dwars verdiend. RWB kwam wederom met twee invallers in het veld, resp. voor de rechtsback en voor de rechtsbinnen, terwijl doelman Schalken wederom onder de lat stond, wat een grote steun gebleken is voor het de laat ste weken zo zwaar gehavende elf tal. Het is dan ook een wedstrijd geworden waarin de beide achter hoeden domineerden, al ging het bij SCO dan ook vaak met kunst en vliegwerk gepaard. Reeds in de eerste minuten kreeg de RWB-linksbinnen een schietkans en het goed gerichte en effectvolle Bij zjjn tweedkags zakenbezoek aan Gelderland, bezocht Z. K. H. Prins Bernhard verschillende industrieën in Nijmegen^ Deest eri Wychén. Hie'f ziet U de Prins bjj een polijstmachine in Eltinks Meubeïindusttie te Wychen. De Prins is in gesprek met de heer Eltink. Echot bleek de- SCO-doelman te machtig. Verschillende goede aan vallen werden door RWB opgezet, er werd goed gecombineerd, doch het beslissende schot bleef uit. Na een kwartier spelen kreeg SCO wat meer vat op het spel en een tijdlang bleef het op en neer golven, waar bij de RWB-doelman enkele malen door tijdig uitlopen het gevaar wist te bezweren. Bij één der RWB-uit- vallen uver links, wist de linksbui ten keeper eu al te passeren, doch hij kwam hierbij te schuin voor doel om nog een schietkans te heb ben; toch kwam de bal nog mooi voor, doch de voorwaarts en hadden hier niet meer op gerekend en zo ging deze mooie kans verloren. Na de rust 't zelfde op- en neer gaande spel, waarbij RWB steeds gevaarlijk in de aanval was, doch 'ook nu mankeerde de resolute af werking; enkele goed ingeschoten ballen werden door de goed kop pende SCO-achterhoede onschade lijk gemaakt, waarbij één der backs zelfs voor enkele minuten groggy ging, toen hij een pil van de rechts binnen op z'n hoofd nam. Sporadisch kwam SCO in de aan val en dan nog volkomen ongevaar lijk, maar toch wisten zij ongeveer een kwartier voor het einde uit een voorzet van links de doelman te verschalken. Na nog enkele gevaar lijke aanvallen van RWB, wist de centervoor een prachtig schot te lossen, dat echter van de onderkant van de lat weer in, het veld sprong, en zo kwam het einde van deze toch wel spannende en hard gespeelde wedstrijd. SPRANG. N. E. O. Vrijh. BoysSprang. Deze wedstrijd die j.l. Zaterdagmiddag werd gespeeld en de beslissing had kun nen brengen voor het kampioenschap, heeft voor geen van beide ploegen het gewenste resultaat opgeleverd. Broeder lijk zijn de punten verdeeld, in een wed strijd waarin de spelers zich aan beide zijden tot het uiterste gaven, en waarbij de sportiviteit toch nimmer uit het oog werd verloren. Zeer jammer is het dat voor een der gelijke wedstrijd een scheidsrechter de leiding had zonder een grijntje sportivi teit, maar die doelbewust een der par tijen benadeelde. Wat scheidsrechter van Munster met een dergelijke' houding voor heeft, blijft voorlopig voor ons een vraag. Doch in het belang van de Za terdag-sport achten wij het zeker nood zakelijk dat een dergelijke scheidsrechter van de sportvelden wordt geweerd, wat het duizendkoppige publiek, dat bij deze wedstrijd aanwezig was, zeker met ons eens zal zijn. i Rest ons nog hulde te brengen aan de spelers van beide ploegen, die de spor tiviteit ygn het Zaterdagvoetbal in een goed daglicht stelden en daarmede hen, die naar deze wedstrijd waren gekomen om iets anders te zien, danig teleur stel den. WEINIG SUCCES VOOR NEDERLANDERS IN GIRO. |j -tBF ff»*' f f De 17e en de 18e etappe van de Ronde vgp Italië stonden in het teken van het duel tussen Koblet en Coppi, dat door Koblet, die de leidertrui behield, is gewonnen. Voor de Ne<|erlanders was er weinig eer te behalen. Wagtmans gaf op, terwijl Suijkerbujjck en Dekkers na de 18e etappe te laat aankwamen. Wim van Eet zakte naar de elfde plaats, op precies 20 minuten achter leider Koblet, die een voorsprong van 2 minuten heeft op Coppi. Roks staat nu 57e en Van Rreenen 75e. XI WAALWIJK. WIELERCLUB OLYMPIA. Nog enkele weken en Waalwijk en omgeving zal kunnen genieten van een Wielerfeest van werkelijk grootse omvang, figuurlijk en let terlijk Immers het prachtig gele gen parcours met de beide Paral lelwegen, geheel uitgevoerd in klinkerbestrating, nadert zijn vol tooiing onder kundige leiding van de heer directeur van Gemeente werken Waalwijk en uitgevoerd 1 door aannemer de Bont. Dit parcours, dat door zijn lig ging wel een van de mooiste uit 't gehele land genoemd mag worden, zal straks bereden worden door 'n keur van renners uit Nieuwelin gen- en Amateurklasse. Van beide categorieën zullen er ongeveer 100 starten, waarvan wfj er u enkele zullen noemen die al reeds gecontracteerd hebben. In de eerste plaats onze plaatselijke favo riet en Olympia-renner Mary Ligt- voet, die reeds dit jaar van zich deed spreken door op fenomenale wijze de Ronde van Raamsdonks- veer en Dussen op zijn naam te brengen; daarnaast P. Schollen die in W aspik won en G. Verhoe ven die 2e werd; Noppie Koch, die m u.WOn; G^s Pauw> de sterke Utrechtenaar; Jan la Grouw; Krijn Post; Jan Mehagnoul, de sterke Amsterdammer; Rien van Griens- ven; P Marchant; P. Muilwijk; W Rusman en vele anderen van dé beste Nederlandse amateurs. Voor de nieuwelingen starten- Henk Kivits en H. v. Delft, oéze Olympia-renners; C. Keepers uit Roosendaal, die al 11 wedstrijden won; L. v. d. Pluim, die de Ronde van Dussen op zijn naam bracht- P. v. d Dungen, H. Schollen, A v'. d. Linden, G. Liebrechts en A. Pa- rys uit Vlijmen; Harry de Bont A v. d. Hoven en J. Pollen. Al deze namen geven ons de ze kerheid dat er straks gestreden zal worden om de ereplaatsen te be zetten in dit Wielercriterium, en waarvoor Olympia zich op 't ogen blik inzet om Waalwijk te iaten meegenieten van deze wielerwed strijd. VLIJMEN. Zaterdag en Zondag waren het voor de VJijmense renners pechda gen. Wolfs en Libregts reden in de Ronde van Cliaam en badden bei den met pech te kampen Zondag werd gestart in Goirle; alleen de nieuweling A. Parijs reed 'n goede wedstrijd en werd lüe. Volgende Zondag allen weer vol goede moed in de strijd; het kan beter. HOGEVAART. De P.V. Nooit Gedacht, gevestigd bij de heer G. van Tilborg, Hoge- vaart, hield j.l. Zaterdag een wed vlucht vanuit St. Quentin. De prij zen werden behaald door E. v. Esch 1, 56; H. Vos 2, 5, 9, 26, 52; C. v. Tilborg 3, 4, 17, 32, 48; G. Janson 6, 18, 41; H. de Jong 7, 60; Jos Rozenbrand 8, 31, 49; G. Genen 10, 54; C. Broeks 11, 19, 21, 37; B. Blom 12; J. Bax 13, 59; A. Spuibroek 14, 43, 51; A. J. Ophorst 15; P. Verhagen 16, 25; A. Tactor 20, 42; A. Rijken 22, 39, 58; W. Nieuwenhuizen 23; B. van Pelt 24; A. van Campen 27, 35; A. Snap haan 28, 55; J. Pols 29; J. Spie- rings 30, 40, 53, 57; Gebr. v. Os 33, 61; Jac. Rozenbrand 34;'C. M. de Jong 36, 50; G. Rozenbrand 38; M. de Jong 44, 45; M. Netten 46, 47. A.s. Donderdag inmanclen yoor het nationaal bondsconcours Noy- bn, van 79 uur. VLIJMEN. Zondag 31 Mei hield de combina tie Vlijmen-Nieuwkuijk-Drunen een wedvlucht vanuit Pont St. Maxence (Frankrijk); afstand 325 km.; los 6.45 uur; eerste prijsduif 11.30.17; laatste prijswinnende duif 12.34.24. De uitslag is als volgt: Gebr. van Son, N. 1, 62; Oremans de Laat V. 2, 7, 52, 76; M. de Graaf D. 3, 42; G. v. d. Sande, D. 4, 78; W. Roestenburg, V. 5, 44; G. van Huiten, D. 6, 30; W. Peijnenburg, D. 8; M. Sluisveld, D. 9, 58; N. Dek kers, D. 10, 11, 33; Has v. Beijnen, V. 12, 54; G. v. Wijk, N. 13, 48; P. v. d. Loo, V. 14, 83; L. v. Domme len, D. 15, 26, 80; H. Mommersteeg, V. 16, 27; M. Nicols, V. 17, 55; A. v. Halderen, D. 18; A. v. Sluisveld, D. 19, 72; G. Pelders, D. 20, 34, 59; H. Blankers, N. 21. 37; Th. v. Over- dijk, V. 22, 63; N. v. Esdonk, V. 23, 31; K. Kivit, V. 24, 75, 84; J. v. d. Heuvel, V. 25, 70; Gebr. Oosterwaal, V. 28, 47, 53; C. Diepstraten. V. 29, 61, 73; J. v. Loon, N. 32, 41, 46; C. v. Heivoort, V. 35, 77; H. v. Kuijk, D. 36; J. v. Engelen, V. 38; Jan Kuijs V. 39; L. v. d. Heijden, V. 40; A. v. d. Dungen, V. 43; v. Tuijl v. Huiten, D. 45; Jos Kuijs, V. 49; Gebr. Sa muels, N. 50; Fr. v. Uden, V. 51; J. v d. Penne, D. 56; A. Koks, N. 57; L. v. Esch, V. 60, 81; C. v. Boxtel, D. 64; A. Parijs, V. 65; P. Pulles, V. 66, 69; A. L. v. Heivoort, V. 67; J.

Echo van het Zuiden | 1953 | | pagina 2