1 D.D.D. DRUNEN WEK DE GAL IN UW LEVER OP HET WAPEN BREEGK BIOSCOOP-PROGRAMMA. DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 19 JUNI 1953 w. s. c. FEUILLETON van „De Echo van het Zuiden" GW f f f f f f f f f f f f f f f f die in Juli een vijfdaagse excursie bij verschillende Nederlandse be drijven zullen gaan maken. Vermeldenswaard is nog, dat door de Dongense Kweekschool 'n eerste prijs, twee tweede en een derde prijs werden behaald. BAARDWIJKS TONEEL. Baardwijks Toneel heeft in studie genomen „Vandaag is morgen'', een toneelspel in 3 bedrijven van Herbert Bates, vertaald door Jan van Ooyen. MULO-LEERLINGEN VIERDEN „100 JAAR KROMSTAF." De leerlingen van de R.K. Mulo, school „St. Teresia" hebben de af gelopen dagen in enkele- uitvoe ringen het herstel der bisschoppe lijke hiërarchie in Nederland op stijlvolle en zinvolle wijze her dacht. Zang, declamatie en toneel, spel waren de hoofdbestanddelen van het afwisselend programma, dat de genodigden, die zeer geïn teresseerd toezagen en toehoorden, werd aangeboden. Men opende met zeer goed ge zongen leuke oud-Nederlandse volksliedjes, waarmee de eerste klas alle eer inlegde. Er waren toepasselijke Krom stafdeclamaties, verzorgd door de derde klas, en andere liederen en spreekkoren, maar het hoogtepunt in het programma was ongetwij feld de Revue 17951853, waarin de Eerw. Zuster Theodoor, het hoofd der school, een bevattelijk beeld had gegeven van de strijd die de Nederlandse katholieken moesten voeren voordat de Bis schoppelijke Hiërarchie hersteld werd. In een zevental taferelen, door de leerlingen van de 4e klas in een goede costumering aardig in heeld gebracht, werd deze strijd ge schetst en er waren goede vond sten. Kortom, deze uitvoering deed ons ervaren dat men zich bij het onderwijs op de St. Teresia-Mulo niet beperkt tot de leerboekjes al leen; geen geschiedenisboekje kan de leerlingen een beter beeld ge ven van het grote feit, waarvan wij dit jaar het 100-jarig feest vieren, dan een dergelijke uitbeelding, die van zeer nabij hun dit feit doet meemaken Daar komt nog bij dat het voor de vele aanwezigen (men heeft de ze uitvoering verschillende malen herhaald), niet alleen genoeglijk, maar ook leerzaam was. De Waalwijikse Voetbalvereniging W.S.C. hield j.l. Maandagavond haar algemene jaarlijkse ledenvergadering in haar clubhuis „De Twee Kolommen". Deze vergadering had een zeer ge animeerd verloop en gaf wederom uiting, van de zijde der leden, van de prettige sfeer die steeds in deze vereniging leeft en van waardering voor het werk van het bestuur. Buiten de gewone jaarlijks terugko mende gevallen, gingen ook de voor naamste punten der agenda vlot onder de hamer door. Het keurig verzorgde jaarverslag van de secretaris aangevuld met verslagen van de jeugdleider, de heer N. van Meeuwen en van het clubblad „Goal" van de heer P. Kuysten, werden onder dankzegging van de voorzitter en een hartelijk applaus van de vergadering en thousiast aanvaard. Het dagelijks bestuur, voorzitter Spij kerman, vice-voorzitter Aarts, secretaris Verhoofstad en penningmeester Snijders, werd met algemene stemmen herkozen, terwijl de commissarissen de heren Wes terburger, van Loon en v. Engelen, al- U zult 'b morgens „kiplekker" uit bed springen. Elke dag moet uw lever een liter gal in uw ingewanden doen stromen, anders ver teert uw voedsel niet, het bederft. U raakt verstopt, wordt humeurig en loom. Neem de plantaardige CARTER'S LEVERPIL LETJES om die liter gal op te wekken en uw spijsvertering en stoelgang op natuur lijke wijze te regelen. Een plantaardig zacht middel, onovertroffen om de gal te doen stromen. Eist Carter's Leverpilletjes. VRAGEN EN MENINGEN VAN ONZE LEZERS. Waalwijk is in vele opzichten een zeer vooruitstrevende gemeente, ook wat het sportleven betreft. Ons bezwaar is echter hierin gelegen, dat dit sportleven te eenzijdig ge oriënteerd is. De oorzaak hiervan moet men volgens onze bescheiden mening zoeken in het gemis van 'n goede gelegenheid voor de beoefening van diverse binnensporten, als vol leybal, basketball e.d. Deze spe len, die hun oorsprong vinden in Amerika, zijn in de na-oorlogse ja ren ook in ons land buitengewoon populair geworden en worden thans in elke behoorlijke plaats druk beoefend. Daarom moeten wij het betreu ren, dat in Waalwijk de oprichting van dergelijke verenigingen reeds bij voorbaat tot mislukking is ge doemd door het gemis van 'n zaal, die voor dat doel geschikt is. Tevens willen wij er nog op wij zen, dat deze zaal ook dienst zou kunnen doen als nieuwe gymnas tiekzaal, waarvan de oprichting ook geen overbodige luxe zou zijn. Gelukkig ziet men in deze tijd algemeen de waarde in van de sport als onmisbaar hulpmiddel voor de opvoeding, maar ook voor de sport geldt het gezegde „varie- tas delectat". Daarom hopen ondergetekenden dat het gemeentebestuur van Waal wijk enige aandacht aan ons ver zoek zal willen besteden. M. BAKKERS en J. PULLES. len met groot overschot van stemmen werden gehandhaafd. Voor de twee vacatures, ontstaan door het overlijden van de heer v. d. Brand en het bedanken van de heer van Leeu wen, werden door het bestuur candidaat gesteld de heren P. Pot en J. v. Kem pen, welke beiden ook met grote meer derheid werden gekozen. De financiën baarde het bestuur de meeste zorg, waarvoor maatregelen ge troffen moesten worden, o.a. in een ver hoging der contributie. Na enige discussie werd met alge meen goedvinden besloten de contributie voor de leden te verhogen en van de adspirantleden ongewijzigd te laten. Tot slot werden door diverse leden nog enkele meer ondergeschikte zaken ter tafel gebracht, welke alle door de voorzitter naar genoegen werden beant woord en sloot hij, onder een aanmoe digend woord tot de leden om de ver eniging in alle opzichten te blijven die nen, op de gebruikelijke wijze deze al gemene jaarvergadering. D.I.G. GING KEGELEN IN ARNHEM. Zondag j.l nam de Waalwijkse Kegelclub D.I.G. deel aan de grote nationale wedstrijden van de Arn hemse Kegelbond. Met een grote luxe bus van de bekende kegelaar Jos Mulders werd omsteeks 1 uur van het clubhuis „De Twee Kolommen" in gezel schap van de dames der deelne mers gestart. Het punt van gesprek was al spoedig „waar leggen we 't eerst aan" en er werd zo gediscussieerd dat men in Nijmegen was voor men er erg in had. In een even buiten Nijmegen gelegen café werd de eerste „antivries" genuttigd. Daarvandaan vertrokken ze naar Arnhem, waar ze, na eerst een „rondje" langs het strijdperk Mu sis Sacrum te hebben gemaakt, op weg gingen naar het prachtige na. tuurpark en buiten, café „De Schelmusche Brug". De heer van de Braak, een Brabantse bus zien de, kwam de kegelaars al direct te gemoet en stak zijn vreugde over het ontmoeten van Brabanders (de heer v. d. Braak is Oud-Heusde- naar), niet onder stoelen of ban ken. Er was daar een goed aperitifje, een zeer verzorgd etentje, een goed orkest, en de stemming zat er al direct volop in. Omstreeks half 7 vertrok men naar Musis Sacrum met zijn zeven kegelbanen, om de kans op een van de vele prijzen te wagen; de heer 34). Dat wil zeggen vervolgde Sartorius haastig ik bedoel, dat wil niet zeggen dat dit noodzake lijk is. Je kunt er nog best tussen uit. Je was overspannen, niet Vreselijk opgewonden, drukkende zorgen, heftig meningsverschil de zelfde dag, schulden, geen uitweg, dat zijn allemaal zéér, zéér ver zachtende omstandigheden. Het is de vraag of je op dat moment wer kelijk wel toerekeningsvatbaar was. U had advocaat moeten wor den. Korstiaan's glimlach was als een sneer. Goed, goed, in ieder geval, zo simpel als jij zegt ligt de zaak niet. Maar in ieder geval heb je een dot van een kans dat de verzekering niets uitkeert. Dan zit je met een afgebrande zaak, nog een hoop schulden, je hebt kans op een fail lissement en wat moet er dan van jou terecht komen, en van je dochter U hebt het wel allemaal over dacht antwoordde Korstiaan ijzig - - en die bezorgdheid voor mij en voor mijn dochter.. Sartorius maakte een ongeduldi ge beweging. - Van Vueren, laten we nu eens vergeten wat geweest is. Ik voel dat ik aan deze zaak schuld heb, nee, nee, laat me uitpraten, als ik niet zo'n rel had geschopt had jij niet. nee Van Vueren, heus, ik dacht zo dat ik hier wat heb goed te maken. En daarom kom ik praten. Korstiaan van Vueren staarde verbaasd naar zijn bezoeker. Zou hij zich zo in Sartorius hebben ver gist. Zou de man tenslotte toch nog zoiets als een geweten, zelfs 'n hart hebben Luister beval Sartorius ik vermoei je toch niet te veel, hè? Anders zeg je 't maar. Ik had een plan. - Hij pauzeerde even als om zijn woorden meer effect te geven. Allereerst proberen we wat we kunnen om te zorgen dat die die brandstichting voor jou geen of althans zo min mogelijk, onaan genaam effect heeft. Hoe, dat weet ik nog niet precies, maar ik zie toch verscheidene gaatjes. En dan moet Het Wapen weer worden op gebouwd. Opgebouwd? Korstiaan's steni klonk ongelovig. Zondag is het Vaderdag. Vader zélf zal dit misschien niet zo belangrijk vinden. En weet je waarom niet? Omdat hij een echte vader is en dus meer aan jullie en moeder denkt dan aan zichzelf. Dat weet moeder het beste. Maar die weet óók, dat vader het in zijn hart toch wel leuk vindt, als hij een cadeautje krijgt. Koop daarom gerust die prachtige doos King's Cross van 50 of 100 stuks voor hem. Hij kent King's Cross en weet dus dat het een echt goede sigaret is Hoe hij dun over jullie en Vaderdag denkt? Je zult merken hoe blij hij is. V' KING'S De sigaret met het grootste aantal vaste rokers! (OOK EN V00RAI OP VADERDAG) v. d. Braak had zich ook bij de Waalwijkse kegelaars aangesloten en stelde voor ieder die 45 zou gooien, een fles champagne be schikbaar. Helaas kon geen van de DIG-lui het zover brengen, waar schijnlijk, zei men, was de „voor bereiding'' daaraan wel schuldig. Niettemin was de ontvangst zeer hartelijk en de DIG-man Jan Trim- bach, mocht het genoegen smaken een prijs als hoogste corpsgooier van de voorzitter in ontvangst te nemen. Na de wedstrijd was er nog een stukje Weense muziek en toen ging het weer naar de Schelmusche Brug, waar reeds meerdere kege laars zich met zang en dans ver maakten. Laten dat nu bij nadere kennismaking Amsterdammers zijn Men begrijpt dat de band Brabant- Amsterdam gauw gelegd was en in een minimum van tijd werd er dan ook een Brabants-Amsterdamse po lonaise gedanst. Een van de Am sterdammers zong een lied op de schoenmakers, waarop Frans Snels reageerde met ,,'s-Gravenmoer schoner dan Amsterdam". TTTITTTT' Niet krabben. De helder 3 H 1 I E% vloeibare D. D. D. kal- U3 .B..I Sj 1«. meert de jeuk in enkele seconden, doodt de ziektekiemen en ge neest tot diep in de huidporiën. GENEESMIDDEL TEGEN' HUIDAANDOENINGEN Natuurlijk kwam het uur van af scheid nemen weer te vroeg, al was het dan laat; niettemin zag het ge zelschap toch nog kans even Mu- ziekstad aan te doen. Al waren de kegelsuccessen nu niet je dat, DIG kan toch in elk ge val op een geslaagd en prettig ge zelschapsreisje terugzien. De DIG-mensen wordt echter op het hart gedrukt, om nog beter dan voorheen de club- en trainings avonden te bezoeken, het is dan niet uitgesloten, dat zij de cham pagne nog eens kunnen gaan op nemen. Bond van Langstraatse Gilden St. Joris. Nog fris ligt in het geheugen het Nat. concours ter gelegenheid van het 60-jarig bondsbestaan. Meteen staan we nu Zondag 21 Juni weer voor het derde Bondsconcours. Dit zal gehouden worden te Haarsteeg, waar St. Ambrosius als gastvrouwe zal optreden. St. Ambrosius zal zelf als eerste vereniging om 1 uur het concours openen. O.L.Vr. Schutse zal om 1 uur volgen op de tweede boom; St. Catharina en Juliana beiden om 1 uur 30 min; St. Jan en St. Joris om 2 uur; St. Crispijn en St. Blasius om 2 uur 30 min. en St. Ambrosius Baardwijk om 3 uur. Laat elke vereniging zorgdragen op tijd aanwezig te zijn; een goed ver loop is dan verzekerd. Van elke vereniging zullen zij die 4 punten schieten, zodra zij zijn afgeschoten, 5 kampschoten lossen, zo mogelijk ook de drie punters. Elke vereniging drage er zorg voor dat voor Donderdag avond 18 Juni opgave is gedaan met hoeveel schutters aan genoemd concours wordt deelgenomen. Herpt zal zich wel handhaven. Deze bezit nu 46 punten uit twee concoursen en zal alles proberen om de 7 punten voorsprong die ze op haar naaste rivale heeft, te be houden. St. Jan, die haar naaste rivaal is met 39 punten, zal even eens alle moeite doen om haar ach terstand in te lopen. Of dit zal ge lukken, is een moeilijke vraag. Maar ook Heusden en Baardwijk die 2 punten minder bezitten dan St. Jan, loeren op een nederlaag van de twee eerstgenoemde leiders, zij het dan dat ze eerst zullen pro_ beren om St. Jan van de tweede plaats te verdringen. .Wij zijn benieuwd of O.L.Vr. Schuts haar inzinking van haar slechte beurt in Baardwijk te bo ven is. Ze is zeker in staat om meer dan 14 punten te schieten. Juliana, Haarsteeg, St. Joris en St. Crispijn doen zeker hun best om de goede resultaten, te Baardwijk behaald, te behouden en zo mogelijk te ver beteren. Voor het Ivoningskruis is mo menteel maar één 8-punteé, ge-> volgd door 4 driepunters. Alles is hier mogelijk. De heer A. de Kort zal moeten oppassen, daar hij bij de minste struikeling van zijn ko ningstroon wordt verwijderd. Voor de vrije kampioenen is ook maar één 8-punter, gevolgd door 5 driepunters. Ook voor de heer Kops blijft het oppassen, daar hij anders van zijn kampioenschap ontheven wordt. Voor het P.K. zijn nog 6 gega digden met 8 punten, gevolgd door 4 driepunters en vier zespunters. Actie genoeg en spanning te over. Vooral als men bedenkt dat aan het P.K. maar 15 schutters deelne men. PROGRAMMA MUSIS SACRUM. Enrico Caruso. Van Vrijdag t.m. Zondag zullen de bezoekers van Musis Sacrum 'n lilm zien die vooral ook het aan horen waard is. Dan immers wordt de opgang van Enrico Caruso van gewone volksjongen tot wereldbe roemd zanger in beeld gebracht. We zien de beroemdheid als klei- ne jongen in de schilderachtige straten van Napels, hoe een hoog hartige lerares in hem alle liefde voor de zangkunst schijnt te do den, als niet zijn moeder, die een groot vertrouwen in zijn talenten heeft, hem steeds weer aanspoor de; we zien de jongen langzaam rijpen tot een jonge man en in hem rijpt ook de liefde voor een rijk freuletje en deze liefde is het die Enrico's talent een ogenblik in ge vaar brengt, omdat niets meer be langrijk is voor hem, vergeleken bij dit meisje, dat hij, wanneer het getrouwd is, volgt, om in haar woonplaats te „schitteren" in de hoofdrol van een opera, die ge bracht wordt door een 3e rangs ge zelschap; het wordt een fiasco en dan is het 't meisje, dat de veelbe lovende zanger van een wanhoops„ daad afhoudt en hem overtuigt van zijn eigen kwaliteiten. De beroemde tenor van de Me tropolitan Opera van New-York, Mario del Monaco, zingt de vele aria's en liederen in deze film. Vrouwenkooi. Het is wel een beetje sensationele titel, waaronder deze film van Maurice Cloche wordt aangekon digd. We geloven dat het ditmaal een verkeerde vlag is, die een vol komen goede lading dekt. Deze film, vervaardigd door Cloche, die ook Monsieur Vincent regisseerde, geeft Danielle Delor- me, een jonge Franse actrice, de gelegenheid haar ongemeen talent te tonen als het jonge meisje, dat door een totaal liefdeloze opvoe ding en door enkele teleurstellin gen, ontredderd terecht komt bij een bende jongelieden, die niet be paald edele doelstellingen voor ogen hebben; het gevolg is dat het meisje komt in een Huis van Be waring, dat geschikt is om haar helemaal ten onder te brengen. Micheline weet zich in deze om geving echter weer te louteren om als edel en goed meisje, welke ei genschappen zij nooit helemaal verloor, de maatschappij weer te betreden. Een fiim die door personen die ouder zijn dan 18 jaar, gezien kan worden. JAARVERGADERING VEILINGVERENIGING DE LANGSTRAAT. Besloten werd tot de bouw van een nieuw modern koelhuis. De Veilingvereniging de Langstraat hield Zaterdag j.l. haar algemene jaar vergadering. De voorzitter de heer CL Gijsman opende deze vergadering met een kort woord, waarin hij een overzicht gaf van de belangrijkste gebeurtenissen in 1952. De omzet in 1952i bedroeg ruim 2 mil- lioen. In 1952 kwamen de nieuwe hallen en kantoorgebouwen gereed, terwijl aan de bijgebouwen en afwerking thans de laatste hand wordt gelegd. Deze nieuwe gebouwen geven de veiling de nodige accomodatie en maakt haar een veiling naar de eis des tijds. De bouw blijkt door de steeds grotere groei der veiling weer te klein te worden, waardoor het bestuur het plan heeft opgenomen om zodra de vergadering hieraan haar goed keuring wil hechten, over te gaan tot het bouwen van een modern koelhuis. Tot slot wees spreker nog eens op de noodzakelijkheid van een geregelde aan voer van goede producten; wij mogen, aldus spreker, niets nalaten wat de kwa liteit van onze producten kan verbeteren. Uit het jaarverslag uitgebracht door de secretaris bleek het volgende De exploitatierekening was sluitend met 138.555.48. De balans sloot met een bedrag van 474.188.94. De omzetten bedroegen als volgt 1951 1952 Januari 50.895.34 77.250.17 Februari 64.737.79 68.869.28 Maart 55.827.45 59.046.37 April 92.612.88 108.546.42 Mei 109.371.99 204.823.82 Juni 446.230.88 375.529.17 Juli 530.898.31 446.594.24 Augustus 289.241.34 227.123.83 September 160.455.07 153.605.59 October 238.160.46 111.449.92 November 102.443.93 85.169.51 December 95.674.36 145.113.26 ƒ2.236.549.80 OMZET-OVERZICHT DIVERSE PLAATSEN. ƒ2.063.121.58 1951 1952 Drunen 412.647.87 389.904.07 Nieuwkuijk 115.322.82 101.019.94 Elshout 164.120.06 157.244.89 Vlijmen 100.400.10 85.877.43 Haarsteeg 168.671.26 157.413.11 Capelle I 329.774.64 335.385.57 Capelle II 116.042.62 113.369.40 Waspik 245.873.14 259.718.68 Heusden e.o. 148.853.54 142.667.05 Dussen e.o. 140.975.99 82.504.39 Meeuwen e.o. 77.110.82 48.357.30 Wijk en Aalburg 78.427.77 59.418.69 Buitenplaatsen 115.717.36 97.555.67 Handel 22.611.81 32.685.39 2.236.549.80 ƒ2.063.121.58 Ja, opgebouwd. Beter en mooi er dan voorheen. Daar is geen geld voor, want zelfs al loopt het met die brandstichtingskwestie nog al los, ik denk dat de verzekering niet over de brug zal komen. Dat denk ik ook niet zei Korstiaan met 'n kalmte die zijn bezoeker verbijsterde. De man was toch. niet helemaal je dat. Goed. Dat nemen we dus aan. Verder heb ik een vordering van achtduizend piek op je, je hebt nog een hypotheek, niet Ook dat stemde Van Vue ren gelaten toe. En dan nog verschillende lo pende schujden. Zoals ik het zie, draait dat uit op een faillissement met een uitkering van nul komma nul voor de crediteuren. Vind je dat een prettig vooruitzicht Op 't ogenblik kan 't me niets schelen zei Kórstiaan effenna wat er in Het Wapen gebeurd is, na wat ik heb moeten beleven, laat liet me kopd als ijs. Sartorius dacht na. Dit was on natuurlijk. Maar hij begreep dat de geest van Van Vueren door dit al les te zeer geschokt was, dan dat hij zich de ernst der feiten kon voorstellen. Al was het maar om de toekomst van je dochter. De pijl had doel getroffen. De oogleden van de man op het bed knipperden. -Nu heb ik 'n voorstel ging Sartoiius verder, iets meer zeker van zijn zaak. Ik financier de wederopbouw en betaal de schul den, en we maken er een pracht- zaak van, waar die Gouden Leeuw wel drie keer in kan omdraaien. Ik heb wel zin'in zoiets en 't lijkt me niet eens zo'n rare belegging. Tenslotte heeft de zaak een enorme goodwill. Korstiaan van Vueren vertrok geen spier. -En dan verder? informeerde hij. Sartorius weifelde, ging dan wat minder zeker verder. Ik had zo gedacht, we maken er een vennootschap van; ik neem de meeste aandelen, ik vind mis schien voor de rest nog een paar anderen, en we maken eh.... je dochter. directrice, voor de lei ding van de zaak. En ik houd dan zo'n beetje een oogje in 't zeil voor de financiële besognes. Hij leunde achteruit en keek naar Van Vueren, waakzame af wachting in zijn ogen. Het duurde geruime tijd voor er enige beweging kwam in de figuur op het bed. Korstiaan had de ogen gesloten, geen trek op zijn gezicht verried wat er in hem omging. Nee zei hij toen opeens, vlak en zonder intonatie. Wat nee? -- vroeg Sartorius verbaasd en geërgerd. Man, je weet niet wat je zegt. Je krijgt nooit zo'n aanbod meer! Nee! herhaalde Van Vue ren, nu met meer nadruk. Maar waarom niet? - smeekte Sartorius bijna, maar zijn gezicht had een andere uitdrukking gekre gen. Zijn ogen waren toegeknepen en onder zijn opgetrokken boven lip kwamen zijn tanden te zien. Daar behoef ik geen tekst en uitleg van te geven, ik zeg nee. Dat kun jij makkelijk zeggen, maar denk eens om je dochter? Daar denk ik juist om. Zou je haar zelf dan niet eens vragen - Dat is niet nodig. Nee maar Van Vueren, dit is ongehoord.... kerel, het is toch geen kind meer, je kunt maar niet zo zonder meer beslissen.... je kunt haar toch op z'n allerminst vragen Ik hoef het naar niet te vra gen. Zjj zegt ook nee! Hoe weet je dat Je kunt het zelf ook weten, kijk haar maar eens aan, als ze je er de kans op geeft. Korstiaan's toon was nu harder geworden. Hij was zelfs niet meer beleefd als voorheen, als keistenen vielen zijn woorden. Ja maar. Niks te jamaren, ik doe het niet. En zij óók niet. En ik ben moe, ik wou graag. Ja maar, dit is idioot - kreet Sartorius vent, denk toch even na! Ik. Ik heb nee gezegd en 't blijft nee. En laten we er een punt ach ter zetten. Sartorius stond op. Alle welwil lendheid was van zijn gezicht ge weken. Maar nog altijd glimlachte bij. Ik kom morgen terug zei hij en spreek er over met je dochter. Morgen zul je wel anders piepen, als de politie hier geweest is. Dan zul je blij zijn met wat ik je aanbied. Jij en je dochter. Adieu. En snel liep hij naar de deur, trok die harder achter zich dicht dan paste voor een ziekenkamer. Op de gang stond Marian. Had ze geluisterd Hij plooide haastig zijn gezicht tot beminnelijke vriendelijkheid. Ah, juffrouw Marian.... begon hij. Wat moest u van vader? Wordt vervolgd.

Echo van het Zuiden | 1953 | | pagina 2