Overgrote belangstelling Waalwijkse en Langstraatse Courant ELSHOUT GAPELLE Ze krijgen echter hun kans MAANDAG 15 MAART 1954 I Uitgever Waalwtfkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week DE ECHO HEI ZEIDEN 77e JAARGANG No. 22 Abonnement 19 cent per week 2.45 per kwartaal 2.70 franco p. p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Bureaux: GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 Dr van BEURDENSTRAAT 8, KAATSHEUVEL TEL. 2002. OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES: „ECHO" ONGEVAL. In de S-bocht op de Heusdenseweg moest een vrachtwagen bestuurd door Th. van S. plotseling uitwijken voor een tegenligger. Door de onverwachte wen ding vloog A. van H. achter van de open laadbak en kwam met een smak op het wegdek terecht. Geneeskundige hulp was spoedig aanwezig. Na een eer ste behandeling kon van H. zwaar ge kneusd naar huis vervoerd worden. R.K. BOERENBOND. Donderdag 25 Maart houdt de R.K. Boerenbond een algemene jaarvergade ring welke op boete van f 1 verplicht is Na de jaarverslagen ook van de ver schillende afdelingen vermeldt de agenda nog bestuursverkiezing. Aftredend en her kiesbaar C. van Drunen; niet herkies baar H. Pulles. Verschillende medede lingen en een opwekkend woord van de Geestelijke en van de technische advi- seurs. SLUITING CURSUS. A.s. Donderdag 18 Maart zal in café G. van Ooijen de sluiting plaats hebben van de graslandcursus die gegeven werd door de heren A. Kamp, directeur van de landbouwschool te Vlijmen, en van Arendonk, assistent-landbouwconsulent. Aanvang half 8. Vrijdag zal de Werktuigencoöperatie eveneens algemene jaarvergadering hou den. LIJST VAN PERCELEN. Belanghebbenden worden er op attent gemaakt dat opnieuw is vastgesteld een lijst van percelen, waarop volgens „Be schikking gebieden aardappelmoeheid '52", geen aardappelen, tomaten enz. mogen verbouwd worden. Hieronder val len o.a. de tuingrond en huispercelen ge legen aan de Schanswijk vanaf huisno. 25 tot en met 67. Persoonlijke medede lingen blijven onverminderd van kracht. Nadere inlichtingen te bekomen ter ge meente-secretarie. TAFELTENNIS. Voor de competitie van de KNTTB speelde het eerste team van de tafelten nisclub De Smashers tegen NVR III uit Kaatsheuvel. Uitslag: P BrokH Opper man A; J JanssenG Mosselveld 1-0; H WillemsP v Rijswijk 10; P Brok G Mosselveld 10; J JanssenP van Rijswijk 01; H WillemsH Opperman 1—0; P BrokP van Rijswijk 10; J Janssen-H Opperman 1—0; H Willems G Mosselveld 10; Dubbelspel P Brok H Willems contra P v RijswijkH Opperman 10. Resultaat 91. Door deze overwinning werd het eer ste team van De Smashers, de heren A Willems, P Brok, J Janssen en H Wil lems, officieel kampioen en promoveerde naar de 3e klas. Voor deze jonge ver eniging een prachtig resultaat. OUDERAVOND KONINGIN JULIANASCHOOL. Woensdagavond 8 uur werd in een der lokalen van de Koningin Julianaschool de jaarlijkse ouderbijeenkomst gehouden, welke zich in een flinke belangstelling mocht verheugen. Tevoren was er van- at 7 uur gelegenheid voor de ouders om bet door de kinderen gemaakte werk te bezichtigen, van welke gelegenheid een dankbaar gebruik werd gemaakt en spe ciaal de afdeling handwerken had de bijzondere aandacht van de moeders. In tussen wisselden vele ouders van ge dachten met het onderwijzend personeel over vordering en gedrag hunner kinde ren. Ruim 8 uur opende de voorzitter van de Oudercommissie, de heer Joh. Rosen- brand, de bijeenkomst met een welkomst woord en uitte zijn vreugde over het feit, dat het personeel, waarvan enigen de laatste jaren met ziekte hadden te kampen gehad, thans weer geheel her steld voltallig werkzaam was. De notulen van de vorige ouderavond, voorgelezen door de secretaressen, mevr. Gerlach-Huijskens, werden goedgekeurd, evenals het rapport van de kas-controle- commissie betreffende het nazien van de rekening over de 'laatste twee jaren, welk verslag bij monde van de heer H. Mouthaan werd uitgebracht. Tot leden van de nieuwe kascontrolecommissie werden benoemd de heren H. Kraak en W. de Roolj. Een voorstel om het aan tal leden van de oudercommissie van 5 op 7 te brengen, werd algemeen goed gevonden, waarna in verband met deze uitbreiding en door het bedanken als lid der commissie door de heer J. L. J. van Breemen en het niet herkiesbaar zijn van mevr. J. Minnaard-Lokerse, die geen schoolgaande kinderen meer heeft, de verkiezing van een viertal nieuwe com missieleden plaats had. Gekozen werden de dames mevr. H. Muis-Mouthaan en mevr. W. de Rooij-van Suijlekom, als mede de heren J. Everse en P. van Vuuren, waarvan de eerste drie, ter ver gadering aanwezig, zich deze verkiezing lieten _welgevallen Tijdens de pauze werd een kopje thee met een versnapering geserveerd en daarna verstrekte het hoofd der school, de heer L. Poldervaart, enkele medede lingen over de verbouwing van het schoolgebouw en de uitbreiding hiervan met een lokaal, alsmede over enkele on- derwijsaange'legenheden in het algemeen. Ook deelde spreker mede, dat het begin 1955 veertig jaar geleden zal zijn, dat de school in gebruik werd genomen. De oudercommissie kreeg opdracht zich te beraden over de wijze, waarop dit 40- jarig jubileum herdacht zal worden. Een demonstratie met filmstrook-projector, gevolgd door de gebruikelijke rondvraag, vormde, na een dankwoord van de voor zitter, het slot van deze goedgeslaagde ouderavond. DE JEUGD EN HET VERKEER. Voor het schriftelijk gedeelte van het „Veilig Verkeer-examen", dat dezer dagen op de beide Chr. scholen en de O.L. school in Sprang-Capelle en op de Chr. school aan de Loonsedijk werd ge houden, slaagden 104 meisjes en jon gens, leerlingen van de hoogste klassen dezer onderwijsinrichtingen. BEROEP UITGEBRACHT. De kerkeraad der Ned. Herv. ge meente alhier heeft tot predikant beroe pen Ds. Trouwborst te Monster Z.H. DE VRIJE PION. Het eerste tiental van de schaakver eniging De Vrije Pion speelde Zaterdag zijn laatste wedstrijd voor het competi tieseizoen '53-'54 le kl. N.Br. Schaak bond tegen de vereniging DOS uit Til burg. Deze vereniging had reeds alle wedstrijden gewonnen en heeft het kam pioenschap in de afdeling behaald, hier mede promoverende naar de hoogste klasse van de Brab. Bond, de z.g. over gangsklasse. De wedstrijd is gespeeld in Stationskoffiehuis Pruijssers en De Vrije Pion verscheen in zijn sterkste opstelling. Na een begin van 01 liep de stand tot V-/ill/2 in het voordeel van de Ca- pelse spelers op. DOS, dat eveneens met zijn sterkste uit-team was opgeko men, zette toen alles op alles, om aan een dreigende nederlaag te ontkomen. De strijd werd zo scherp, dat een vlotte speler als de heer C. Quirijns over zijn laatste zet 15 minuten moest nadenken in een totaal gewonnen stelling, met welke zet de partij een paar minuten voor het einde (duur ener partij 5 uren) dan ook beslist was, waardoor de stand 4J^V/2 was geworden ten gunste van De Vrije Pion. De laatste partijen werden gearbi- treerd, doch leverden voor Capelle slechts Yi punt op, waardoor de wed strijd in een gelijk spel, 55 eindigde. Met deze uitslag is het eerste team er in geslaagd het tweede jaar, dat in de le kl. werd gespeeld, als tweede op de rang lijst te eindigen, een resultaat, dat men niet had durven verwachten en dat tot volle tevredenheid stemt. De uitslagen van de onderlinge wed strijden aan de diverse borden luidden als volgt: De Vrije Pion IDOS I W GoedhartW Kimman 01 C QuirijnsTh de Hond 10 S Y OerlemansP Jonkers L SteinW Hobert 10 R van DalenC Kimman 0—1 J BenschopJ Kremers 01 H BogersA Spijkers YiYi Adr. RijkersJ Snels 0—1 J RosenbrandA v d Ven 10 Ir de KwaastenietC Hornman 10 Zaterdag a.s. speelt het 2e team een thuiswedstrijd tegen Raamsdonksveer I. NUTSAVOND. Het winterprogramma 19531954 van bet departement Langstraat van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen wordt Donderdag 18 Maart a.s. des avonds 8 uur in hotel Verwiel te Waal wijk besloten met een lezing over Tele pathie en helderziendheid, te houden door Prof. Dr W. H. C. Tenhaeff. Niet alleen in het verleden, doch ook nu nog, heeft de mensheid gevraagd naar de achtergrond van de verschijnselen, waarover deze laatste Nutsavond zal worden gesproken en nog steeds vraagt men zich af, of zij op bedrog berusten, of wel. Jat het bestaan er van aanvaard moet worden. Prof. Dr Tenhaef, die bijzonder hoog leraar is aan de Rijksuniversiteit te Utrecht en die een prettig causeur moet zijn, heeft van deze verschijnselen een diepgaande studie gemaakt, en ongetwij feld staat de Nutsleden een interessan te, Jeerzame avond te wachten. Ten gerieve van de Sprang-Capelse leden van 't Nut loopt een extra bus, die 's avonds 7,10 uur te Sprang bij de Ned. Herv. Kerk vertrekt en vervolgens haar route via Vrijhoeve-Capelle, Bruggetje 7,20 uur, en spoorwegovergang Capelle- Nieuwevaart (7,30 uur) naar Capelle neemt, om vandaar 47,35 uur) via Win terdijk naar Waalwijk te rijden. Lezing over emigratie. In Stationskoffiehuis Pruijssers werd door het departement „Lang straat" van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen een openbare bij eenkomst belegd, welke door een honderdtal belangstellenden werd bijgewoond. Na een openingswoord hield de hoofdambtenaar van de afd. Voor lichting en Voorbereiding van de Emigratiedienst, de heer A. L. Go- vers, een lezing. In een interessant en leerzaam betoog, dat door de aanwezigen met aandacht werd ge volgd, wees de heer Govers er op dat in ons land de emigratie nog steeds in het centrum der belang stelling staat en dat, vooral na de oorlogsjaren, bij de Nederlanders een drang tot emigreren is ontstaan, welke nog steeds niet verflauwd is. De economische moeilijkheden waarmee ons land, vooral in de eer ste jaren na de wereldbrand, te kampen had, enerzijds als gevolg van directe en indirecte oorlogsge beurtenissen, anderzijds als gevolg van de snelle bevolkingsaanwas, zijn aan deze emigratie niet vreemd. In verband met deze emigratielust is het een gelukkig verschijnsel dat juist andere landen met een tekort aan arbeidskrachten, waar onont gonnen land, delfstoffen en grote industrie-projecten aanwezig zijn, graag de Nederlandse emigranten opnemen. Spreker schetste in 't ver volg van zijn causerie de moeilijk heden waarmee de emigranten de eerste tijd te maken krijgen, maar desondanks, aldus spr., slaat de Ne derlandse emigrant er zich door heen en is deze na enkele jaren in zijn nieuwe omgeving meestal in geburgerd. Volgens sprekers oor deel is het wel zeer belangrijk dat men, alvorens te emigreren, de taal machtig is. Met enkele films werd het gesproken woord toegelicht. Aan het eind van de avond dank te de voorzitter van 't Nut de heer Govers voor zijn prachtige uiteen zetting over emigratie en emigrant en de'aanwezigen stemden door een hartelijk applaus met dit dankwoord in. Zuigelingenbureau. Met het oog op de zitting van 't consultatiebureau voor zuigelingen a.s. Dinsdag te Sprang te houden, gaat de zitting in het Wijkgebouw van „Het Groene Kruis" aan de Hei straat op die dag niet door. De eerst volgende zitting in het Wijkgebouw heeft thans volgende week Dinsdag 23 Maart plaats. Plattelandsvrouwen. Woensdag 17 Maart a.s. 's avonds om half 8 komt de afdeling Sprang- Capelle van de Ned. Bond van Plat telandsvrouwen in een lokaal van de Chr. Landbouwschool aan de Nieuwevaart bijeen. De agenda ver meldt o.m. een lezing, toegelicht door filmstrook, over: „Boodschap pen doen met overleg". Weer thuia Na 'n afwezigheid van 14 maanden, in welke tijd hij als soldaat bij de Suriname-compagnie zijn militaire plichten in Suriname heeft vervuld, arriveerde onze dorpsgenoot Jan Kerst A.Hzn een dezer dagen weer in het vaderland, en na zijn ont scheping te Amsterdam maakte hij per autobus het laatste gedeelte van de thuisreis. In de ouderlijke woning aan de Nieuwevaart, waar zijn terugkomst vooral de laatste dagen met span ning werd verbeid, werd Jan Woensdagnamiddag allerhartelijkst ontvangen en was men dankbaar na zo'n lange scheiding zoon en broer weer in het midden te heb ben. Na de intieme begroeting in huiselijke kring, kwamen familie en vrienden de gerepatriëerde ver welkomen en hem gelukwensen met zijn behouden thuiskomst, en het verdere gedeelte van de dag werd in huize Kerst in feestelijke stemming doorgebracht. miwm 1 HULDEBLIJK Drs KOLSTER. Naar wij vernemen zal de heer en mevrouw Dr M. Kolster op 2e Paasdag (19 April) gaarne aan oud patiënten en belangstellenden ge legenheid geven afscheid te nemen van 12.30 tot 1.30 uur. Dan zal ook de huldiging plaats hebben van Drs Kolster, vroeger arts alhier, door het comité uit de oud-patiënten met aanbieding van het geschenk, een door Theo van Delft geschilderd portret. WIJ BESCHILDEREN EEN KERK. OP NAAR DE ƒ6000.—. Deze week is wel overduidelijk gebleken hoezeer de actie „wij be schilderen een kerk" nog leeft en midden in de daadwerkelijke be langstelling staat. Een paar erg mooie bedragen kunnen we aan de lijst toevoegen en deze bedragen maken het ook mogelijk dat we nu reeds boven dit rubriekje zetten „op naar de 6000.Inderdaad, we komen al heel dicht in de buurt en daarom zouden we onze aanspo ring, nog eens extra aan de Baard wijkse kerk te denken, te dringen der willen maken. Op een andere manier zullen de Baardwijkse parochianen aan de vernieuwing van hun kerk worden herinnerd, wanneer deze week be gonnen wordt aan de plaatsing van de nieuwe banken; volgende week zal ook dit gedeelte van de ver nieuwingswerkzaamheden worden voltooid. En we kunnen U verzeke ren dat het weer een prachtige vooruitgang voor de kerk van de H. Clemens zal zijn. Daarom, denk er nog eens spe ciaal aan en toon Uw belangstelling en Uw medeleven met deze arme kerk door Uw bijdrage. Of die klein of groot is. ze zal in elk geval heel dankbaar worden aanvaard op de Baardwijkse pastorie of aan ons bureau. Vorige bedrag 5749.34 Ter ere van O. L. Vrouw Van Altijddurende Bijstand van N.N. te B. 20. Van een parochiaan 12.50 Ik had een buitenkansje en gaf daarom 100. Voor ons een presentje De kerk een procentje Gez. G. O. K. te B. 5.— Van een oud-kapelaan 20. De morgenstond heeft goud in de mond N.N. te B. 25. 5931.84 ST. CLEMENSSCHOOL. Naar wij vernemen zal in Sep tember de St. Clemensschool 25 jaar bestaan. Natuurlijk zal men in v.m. Baardwijk dit bijzondere feit niet onopgemerkt voorbij laten gaan, te meer daar dan tevens het zilveren jubileum gevierd zal worden van de heren G. Veltman, het hoofd der school vanaf de oprichting, en G. Smits die ook al die jaren als on derwijzer aan de St. Clemensschool was verbonden. Er heeft zich een comité gevormd van oud-leerlingen dat ook alles zal doen om die dag luister bij te zet ten. Uiteraard kunnen in dit begin stadium nog geen plannen worden bekend gemaakt. WAALWIJK EN DE WARMWATERVOORZIENING, ïn iedere woning een eigen douche-bad. Men is in onze gemeente sinds enige tijd doende om een groots idee tot wer kelijkheid te brengen. De bedoeling is namelijk om ieder gezin tegen een zo laag mogelijke huurprijs te voorzien van een eigen warmwaterinstallatie. In elke woning is wel een kleine ruim te af te scheiden waarin een eenvoudige bak voor het opvangen van het afvoer en van douche water kan worden aan gebracht, zodat hiermede een geschikte ruimte voor een douchecel kan worden verkregen. Het warmwaterapparaat kan eenvou dig boven de gootsteen in de keuken worden geplaatst met een aftakking naar de douchecel. Bovendien is er dan altijd warm water voor afwassen van de vaten of om vlak voor het naar bed gaan nog even een paar vuile kindervoeten te wassen. Het warm water uit het appa raat kost niet meer dan wanneer het in een ketel op het comfoor wordt klaarge maakt, maar het apparaat levert het in veel korter tijd. De warmwaterinstallaties worden tegen aantrekkelijke voorwaarden in huur ver strekt. Men kan het vergelijken b.v. met een abonnement op de telefoon. Men be taalt zijn maandelijks huurbedrag en de installatie wordt zonder extra kostenbe rekening steeds bedrijfsvaardig gehouden. Zonder voorbehoud kunnen we zeg gen dat hier aan de gezinnen een pracht kans wordt geboden om datgene te ver krijgen waarnaar zo vaak verlangend is uitgezien: warmwater steeds bij de hand in de keuken en in eigen doucecel. De aanleg van de leidingen geschiedt door een eigen erkende gas- en water- fitter. Aanvragen voor deze warmwater installaties richte men rechtstreeks tot het kantoor der Gemeente- licht- en Water bedrijven, Stationsstraat 45. Daar wor den trouwens gaarne alle nadere ge wenste inlichtingen verstrekt. EEN STUKJE PARIJS. Inderdaad een stukje Parijs in Waalwijk, dachten wij, toen we dezer dagen eens even een blik waagden in de nieuwe kapsalon van de heer Cor v. d. Wiel, die ons meedeelde a.s. Zaterdag zijn salons voor het publiek weer open te stel len. Het is fantastisch wat men in de enkele maanden van de verbouwing en vernieuwing heeft weten te be reiken. Het interieur is een prach tig spel van moderne lijnen en kleuren, volgens de nieuwste ideeën en met alle mogelijke confor zijn de salons ingericht en de voorgevel is een sieraad voor de Grotestraat. Bij gelegenheid van de opening hebben we ongetwijfeld nog wel ge legenheid op dit zeer bijzondere uit voeriger terug te komen. AUTOMOBIELCLUB „DE LANGSTRAAT". Naar wij vernemen is op de 1.1. Vrijdag gehoudlen algemene verga- bleek er te bestaan voor de filmvertoning ENGE LANDFIFA, die vanavond in het Apollo-theater te Kaatsheuvel en morgenavond in Musis Sacrum in Waalwijk voor onze abonné's wordt georgani seerd. Van de ene kant doet het ons er goed, dat het ge nomen initiatief zoveel belangstelling ondervindt, van de andere kant was het natuurlijk niet te voorkomen dat er een aantal abonné's moesten worden teleurgesteld, reeds bij de voorverkoop van de plaatsbewijzen. Toen we gisteren zagen hoe groot de belangstelling was, hebben we echter ach ter elkaar, zoals we hadden beloofd, pogingen in het werk gesteld, pm nog een tweede uitvoering in Waalwijk te krijgen; en het lag niet aan ons, dat we niet onmiddellijk met de plaatsenverkoop voor die tweede filmvertoning konden beginnen; we hadden daar natuurlijk heel veel mensen mee van dienst kunnen zijn. nog, wanneer volgende week Donderdag 25 Maart de beroemde film nog een keer zal worden ver toond in Musis Sacrum. Zorg dus dat U er bijtfjds met een bonnetje bij bent; we hebben het in overleg met de ex ploitant van Musis Sacrum zo geregeld, dat U nu ook telefonisch plaats kunt bsspreken. U belt dan nummer 2274 in Waalwijk en graag zal de heer Boers voor U een plaats reserve ren. Vergeet echter bij het afhalen van het plaatsbewijs niet Uw bonnetje mee te brengen- Die bonnetjes immers zijn geld waard; dat is gis teren trouwens wel gebleken toen er een ware han del in bestond; iets wat wij natuurlijk niet goed keuren, allerminst. Maar ja, als iemand zoveel mo gelijk bonnetjes tracht te krijgen en ze dan gaat verkopen, doet daar 'ns iets aan- Aan allen die dus gisteren in Waalwijk geen plaats meer konden krijgen en die dus een beetje teleur gesteld zijn en een klein beetje boos misschien, omdat men al voor elf uur met de plaatsverkoop was begonnen, toen men zag hoeveel mensen er al in rij stonden te wachten, aan al diegenen willen we dus zeggen, dat ze nog volop gelegenheid heb ben een kaartje te bemachtigen telefonisch onder het genoemde nummer of op de gewone bespreek- tijden van theater Musis Sacrum. En we hopen, dat degenen die reeds een kaartje hebben kunnen bemachtigen, een mooie avond zullen hebben. dering van de Automobielclub „de Langstraat" besloten deze op te heffen. De oorzaak hiervan is de moei lijkheden die de diverse clubs wor den in de weg gelegd bij het hou den van ralley's, met het oog op 't weggebruik. Het wordt hen vrijwel o.m. onmogelijk gemaakt betrouw-, baarheidsritten e.d. te organiseren. Men ziet dat bijv. duidelijk "bij de onlangs uitgeschreven Brabant- grensrit, die om die reden in Bel gië werd gehouden. Intussen is het zeer jammer dat deze vereniging, die verschillende jaren met zoveel succes de bekende „Schoenen-rit" organiseerde, is moeten verdwijnen. KYNOLOGENVERENIGING WAALWIJK EN OMSTREKEN. Heden (Maandagavond) houd de Kynologenvereniging Waalwijk en Omstreken in Hotel „De Twee Ko lommen" een vergadering. Op de agenda komen o.m. de punten voor: nieuwe leden, en bespreking reis 1954. CHR. BEDRIJFSGROEPEN CENTRALE IN NEDERLAND Afdeling Waalwijk. De afdeling Waalwijk Chr. Be drijfsgroepen-Centrale in Neder land hoopt Donderdag 18 Maart a.s. 's avonds om half 8 in het gebouw voor Chr. Belangen in jaarvergade ring bijeen te komen. De agenda vermeldt o m. jaarver slagen en bestuursverkiezing. De spreker van de avond, districtsbe stuurder de heer Braspenning uit Sprang, zal dan tevens aan drie leden het gouden C.N.V.-insigne uit reiken. Het bestuur verwacht een trouwe opkomst der leden. ONGEVALLEN. Daar zijn weer enkele ongevallen te melden, waarvan het eerste Don derdag gebeurde in de Grotestraat toen de bakfiets die bereden werd door M,, op een gegeven moment in de knel kwam tussen een vracht wagen, bestuurd door v. I., en de trottoirband. Vanzelfsprekend was de bakfiets, na afloop van deze ver toning, niet meer gaaf. Op de Sprangseweg reed Vrij dagmiddag een auto, bestuurd door zekere J. uit Baarn. achter een boe renkar; de bestuurder wilde deze kar passeren, maar zag een tegen ligger aankomen, remde af, reed tegen de kar, en het gevolg hiervan was niet alleen dat de wagen enige schade opliep, maar ook dat het paard op hol sloeg toen het schrok van de schok. De boer kon van de kar afsprin gen en het paard holde naar huis toe. Zaterdag reed zekere M. v. D. uit Geertruidenberg met zijn race fiets en een behoorlijke snelheid door de Grotestraat, toen voor hem een andere wielrijder, v. D. uit Waalwijk, volgens de verkeers regels correct te kennen gaf dat hij van richting wilde veranderen. Van D., de hardrijder, moest iet wat afremmen natuurlijk, maar zijn remmen blokkeerden en het gevolg hiervan was dat hij over de kop sloeg. Hij had een flinke hoofdwon de en een snijwond in zijn vingers en moest in het ziekenhuis worden behandeld, waar hij echter weer gauw opknapte. AGENDA. Woensdag 17 Maart 8 uur: repetitie Dameskoor „Oefening en Ver maak" in Hotel Verwiel. Zondag 21 Maart 12 uur: repetitie Mannenkoor in Hotel „De Twee Kolommen".

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 5