WJOiïm KfiHSHEUVEL L00N-0P-ZAND 8 y O f*»* rf° ENKELE JONGE HONDEN Wereld-Dierer dag fteff 8 B B B of off ef DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 1 OCTOBER 1954. AAA V V V n B 8 8 [j 1929 1954 A J. Aquina y A. M. Aquina-Verhpeven y :o Voran -aardappelen te velde. gO nylon dames onderjurk, met boven en onder kant charmeuse onderjurken, met leuke kantgarnering katoenen dames onderjurken met brede stroken broderie geheel nieuwe collectie pyama's en nachthemden v.a. wollen dameshemdjes en directoires, pracht kwaliteit v.a. complete sortering garantie nylons, geheel geminderd v.a. 9.95 3.95 9.95 8.45 5.95 3.25 Pos eersf, kies dan ZONDAGSDIENST 3 October 1954 Arts: Dr Langemeijer Apotheek: Geers. NED. HERV. KERK WAALWIJK Zondag 3 October 1954 10 uur: Ds. Mataheru. Bediening H .Doop. TWINTIG JAAR ANDREAS ZIJLMANS GROEP. Zondag 10 Oct. a.s. is het 20 jaar geleden dat de Andreas Zijlmans Groep werd opgericht. Twintig jaar lang heeft het katholieke verkennen in de parochie St. Jan zijn spoor ge vonden. Vele hoogtepunten mocht de An dreas Zijlmans Groep beleven, of schoon ze voor moeilijkheden zeer zeker niet gespaard is gebleven. Hoogtepunten, waarbij we onder andere denken aan de Jamboree in 1937 te Vogelenzang; het bezoek van Ali Baba aan onze stad in 1951; de Jamboree's te Moisson en Bad Ischl, waar ook de verkenners van onze groep vertegenwoordigd waren; het deze zomer gehouden kamp te Sart lez Spa in België en de tweede plaats van een onzer patrouilles op de Nationale Patrouille wedstrijden. Bovendien brachten enkele welpen in 1946 bij de geboorte van Prinses Marijke een bezoek aan Paleis Soestdijk. Maar daartegenover staan moei lijkheden zoals huisvesting, leiders gebrek, tenten en materialenpro- bleem en financiële zorgen. Gelukkig blijven de hoogtepunten in onze herinnering nog mooier voortleven als ze eigenlijk zijn, ter wijl de moeilijkheden meestal snel worden vergeten. Met vreugde zullen de welpen, verkenners, voortrekkers, leiders en leidsters deze dag vieren en maken tot een onvergetelijke in de geschie denis van him groep. Het hoogte punt van deze dag zal ongetwijfeld zijn de officiële opening van het nieuwe hoofdkwartier door de Edel achtbare Heer J. P. L. M. Teijssen, burgemeester van onze gemeente. Hierbij vermelden wij nog in het kort het feestelijk programma van deze dag: 09.00 uur H. Mis uit dankbaar heid voor de leden van de Groep. 10.00 uur Gezamenlijk ontbijt. 11.00 uur Film voor de inmiddels aangekomen groepen uit de omge ving. 12.00 uur Défilé van alle groepen door het stadscentrum. 12.30 uur Vlaggenparade op het Raadhuisplein. 13.00 uur Officiële opening van 't Hoofdkwartier aan de Winterdijk. 13.30 uur Warme maaltijd. 14.00 uur Groot Stadsspel „Het geheim van St. Crispinianus". 16.00 uur Sluiting op het Raad huisplein. Daarna volgt een réunie voor de oud-leiders en -leidsters van de Groep. Na de officiële opening, dus om half twee, is er voor iedereen gelegenheid om het nieuwe hoofd kwartier te bezichtigen. De jeugd van Waalwijk staat nog een verrassing te wachten op Zater dag 9 October, waarover echter nog nadere mededelingen volgen. WEER EEN JUBILARIS BIJ DE N.V. NOORD-BRABAND. Op 16 September j.l. was de heer Gerard de Leijer 25 jaar in dienst van de N.V. Noord-Brabant, Maat schappij van Verzekering op het Leven alhier, maar op die dag ont ging de jubilaris de gebruikelijke huldiging ten kantore van de N.V. in verband met een operatie, die hij kort tevoren had ondergaan. Een deputatie van het personeel overhandigde de jubilaris een ca deau en in de heer Broekhoven vond het personeel zijn tolk, toen deze de heer de Leijer gelukwenste en zijn collegialiteit prees. Dinsdag j.l. werd de heer de Leijer ten privé-kantore genodigd, waar hij in aanwezigheid van de voltallige directie door de heer W. Timm.ermans werd toegesproken en hartelijk werd gehuldigd. Hij mocht een cadeau onder couvert in ontvangst nemen. JONGERENCURSUS TE WAALWIJK. Woensdag 29 September kwam in de Huishoudschool voor de tweede maal de Jongerencursus van de Mater Amabilisschool bij elkaar. Daar er weer enkele nilu- we gezichten bij waren, was 't mo gelijk twee groepjes te vormen, die echter nog niet geheel volledig zijn. Deze middag begon men ook met het eigenlijke programma, dat er in grote lijnen als volgt uitziet: de eerste twee uren van de middag theorie, die afwisselend beslaat uit een les van Pater Adam en een les van mej. Stassen, de leidster van de Jongerencursus. De laatste twee uren de praktijk, die de ene week bestaat uit koken of huishoudelijk werk en de andere week uit naaien. Dat dit programma veel aanlrek- kelijks heeft voor de meisjes, be wijst wel het enthousiasme van de meisjes zelf. Een volgende keer komen we nog nader terug op dit program ma, ook en vooral om de ouders op de hoogte te brengen met het geen de meisjes geboden wordt op de Jongerencursus. CIRCUS MULLENS. Uit ingesloten circulaire kunt U lezen dat a.s. Dinsdag en Woensdag het 3-Manege Circus Mullens in Waalwijk komt. Wij hopen hier a.s. Maandag nader op terug te komen. PIET DIJKSTRA VERLAAT HET GEMEENTEHUIS. Gisteren heeft Piet Dijkstra, de sympathieke employé van gemeen tewerken de gemeentelijke dienst verlaten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Dijkstra was de laatste tijd belast met het schoonhouden van het gemeentehuis, en dat hij zich daar zowel bij de politie als bij het secretarie-personeel vrienden heeft gemaakt, blijkt wel uit de ver schillende attenties die hem, naar we vernemen, bij zijn vertrek zijn aangeboden. VISSCHERSLUST. Deze vereniging hield Zaterdag j.l. haar derde algemene vergade ring, voor het eerst in haar nieuw clublokaal „De Gecroonde Leersse". In een volle zaal vond een geani meerde vergadering plaats, waar de verzorging van Ko de Nijs niet weinig toe bijdroeg. Besloten werd op 1 Nov. a.s. om 1 uur te verzamelen bij Ko de Nijs. en van 24 uur een snoek- en baarsvissen-concours te houden voor de leden. Aanmeldings-adres- sen reeds bekend. Zaterdag 6 Nov. om half 8 prijs uitreiking en om 8 uur gezellig sa menzijn, waarbij het gezelschap v. Engelen uit Waalwijk een non-stop- programma zal uitvoeren. Om pl.m. 10 uur groot feestbal tot na het Mid dernachtelijk uur. Toegang voor leden en hun dames. Het geheel is bedoeld als compensatie om de on aangename herinnering van het vo rig gehouden concours en feest avond weg te vagen. Reeds werd een werphengel als prijs aangeboden door het lid in hengelsport-artikelen e.d., de heer v. Eeten. Meerdere prijzen worden door het bestuur dankbaar aan vaard. Wegens ziekte van de voorzitter, die een kuur ondergaat en waarvan wij hopen dat deze gunstig zal sla gen, wordt het voorzitterschap waargenomen door de heer A. van Eggelen, Hoogeinde 43a, de tweede voorzitter. Bijzonderheden bij hem, of Winterdijk 29. Gezien het enthousiasme waar mee het bestuursvoorstel werd be groet, verwachten wij een goede deelname aan het concours en de feestavond. Aanmelden Maandag 4 Oct. nam. 7 uur in het clublokaal. Op het concours wordt gevist om het grootste aantal centimeters van de gevangen vis. Bedoeld als alle door een hengelaar gevangen vis, bij elkaar gemeten. Uitsluitend baars en snoek. Elk soort hengel is toege staan, echter geen kunstaas. Het is verboden deel te nemen zonder te zijn voorzien van geldige acte(n) en/of vergunningen. Hierop wordt controle uitgeoefend. Bij overtreding wordt deelname uitge sloten en het inschrijfgeld a ƒ1.50 niet gerestitueerd. Wij vertrouwen echter dat ieder aan de bescheiden eisen voldoet. R. BRANDJE. Dinsdagavond werd de brandweer gealarmeerd omdat er brand zou zijn bij landbouwer K. op 't West einde. Toen de mannen van het corps met loeiende sirenes aankwa men, bleek de „brand" ondertussen al geblust te zijn. Het bleek een handjevol riet te zijn, dat niet be stand was tegen een paar emmers water. AANRIJDING. Dinsdag kwam het bij de Haven tot een aanrijding tussen een bestel auto, bestuurd door A. M. v. D. en een vrachtauto, bestuurd door A. G. V.; de aanrijding ontstond door dat de vrachtauto die de bestelwa gen wilde passeren, moest uitwij ken voor een tegenligger en daarbij zo dicht langs de bestelauto kwam dat het portier werd geraakt. De aanrijding bleef echter beperkt tot materiële schade. GEESTELIJK ADVISEUR. Zijne Hoogwaardige Excellentie Mgr. W. Mutsaerts, Bisschop van 's-Herto- genbosch, heeft benoemd tot Geestelijk Adviseur van de afdeling Waalwijk van de R.K. Politiebond „St. Michaël" de ZeerEerw. Heer A. van Haaren, Pastoor Parochie St. Antonius. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Gerardus A. J. M„ zv. J. H. A. Vrinte-Snels; Albert W. zv. E. J. H. Legierse-v. Eersel te Sprang-Capelle; Johannes F. I. M. zv. J. A. Brok-v. d. Velden; Johan nes A. M„ zv. J. Schilders-van der Veer; Marcus B. P., zv. J. A. Bre kelmans-Verschure; Martinus J. A. M., zv. A. L. Broers-v. Engelen; Ma rina G„ dv. M. de Rooy-Geerts; Adrianus H. M., zv. A. de Brouwer van den Bosch; Machiel, zv. K. v. Oversteeg-Koenen te Sprang-Ca pelle. Overleden: Adrianus J. Klerx 66 jaar, echtg. van E. A. Aerts. Huw.-aangiften: M. G. Schilders 25 j. en P. A. Kroot 27 j., beiden te Waalwijk. Gehuwd: J. de Haan 25 j. te Lo pik en C. E. Ketelaars 24 j. te Waalwijk. Ingekomen: J. Lebbink van Heer T. M. v. Boekei van Utrecht; M. v. Erp van Gilze ca.; P. Driesprong en gezin van Den Haag; P. A. A. M Somers van Amersfoort. Vertrokken: F. M. v. Haaren naar Loonopzand; L. C. Herman naar Rotterdam; G. C. W. J. Dirks naar Nijmegen; J. v. Mier en gezin naar Tilburg; P. M. E. v. Ham naar Was pik; G. v. Brunschot naar 's-Bosch; J. J. v. Roy naar Best; A. J. Maas naar Canada; G. J. C. van den Berg naar Brunssum; H. J. IJpelaar naar Amsterdam; H. Rijken naar Eethen; A. F. H. v. Loon naar Hilversum. LUEN STJUBILEA. Niet minder dan 5 dienstjubilea had de Fa. Wed. C. Steenbergen Zaterdag j.L te herdenken. Ben kwart eeuw waren de werknemers: M. van Beers, J. van Beers en G. Lensveld en de Gezusters St. en Joha. Hollants aan het bedrijf verbon den: weer een bewijs, dat er nog ver houdingen zijn, die werknemer en werk gever aan elkander binden. Dit vijf-vou- dig jubileum werd uitsluitend in intieme kring gevierd. De heer P. Steenbergen sprak tegen het einde van de werktijd in het bijzijn van alle arbeidskrachten een woord van felicitatie en hulde en bood ieder der jubilarissen een geschenk onder couvert aan. De heer M. van Beers dankte ook na mens de andere jubilarissen met welge kozen woorden voor de huldiging en de ontvangen geschenken, zowel de firma als het personeel. Met een gezellig samenzijn werd de huldiging besloten. DE LAATSTE DUIVENVLUCHT. Zondag houdt de K.P.V. haar laatste wedvlucht en wel vanuit Parkestone in Engeland, waaraan reeds een oefenvlucht vanuit Vlissingen Zondag j.l. vooraf ging. De duivenliefhebbers hebben voor al de laatste Zondagen geen te best weer gehad en vooral op de Engelandvlucht zijn regen en wind zware hindernissen voor een behouden thuiskomst. lijke betuigingen van bijval en ook toe zeggingen, dat men ook geldelijk wil steunen, maar druk loopt het nog niet. Intussen is ook dat enigszins verklaar baar, want de huis-aan-huis bezorging van de circulaires, die doel en taak uit eenzetten, vergt nu eenmaal bij moeder Post reglementair enige dagen. Intussen is er al een echt rasschaap over de dam en we weten zeker, dat hierop meerdere, die eveneens graag geschoren zijn, zullen volgen. Die eerste begreep, dat we er met sympathie-betuigingen alleen niet komen. Er moeten daden gesteld worden in snel tempo, want daarvan hangt het af, of het comité zijn plannen ten uit voer kan brengen en nog verder uitbou wen. Vorig saldo Hotel Smit f 105.- f 20.- f 125.— Wie volgt. Niet dringen s.v.pl. HET BARAKCONCOURS VAN ST. JAN. De Harmonie St. Jan barakte het vo rige week-end dn twee buitencafé's en waar het weer die beide dagen uitzon derlijk slecht was, was ook het resultaat vooral Zaterdag j.l. niet denderend. 'Ho pelijk heeft St. Jan Zaterdag en Zondag a.s. meer succes. In Café Piet van Dun, waar nog steeds de matadors van de biljartsport huizen en waarheen een wan deling geen afstand betekent, heeft St. "an mogelijk meer geluk. We wensen het de organisatoren toe, want, nogmaals ge zegd, de Berndijkse Harmonie kan best een paar drukke barak-avonden gebrui ken. BILJARTSPORT. K.N.B.B. District Kaatsheuvel. Het „nieuwe" District Kaatsheuvel van de Kon. Ned. Biljart 'Bond heeft het sei zoen 19541955 het afgelopen weekend reeds met enkele succesvolle finales der persoonlijke kampioenschappen ingezet. Vooral de strijd in Loonopzand is tot het laatst spannend, maar vooral sportief gebleven. Maandagavond waren er nog 4 grote kansliefhebbers met gebr. Groe- nendaal en F. Krol als grote favorieten. Jan Groenendaal stond nog ongeslagen op kop en zijn broer en F. Krol één ver- liespunt. Jan verloor van zijn broer, doch die weer van F. Krol, die op zijn beurt de meerdere moest erkennen in M. van Dijk. J. Groenendaal won ten slotte van KONINKLIJKE HARMONIE SOPHIA'S VERENIGING. Het actie-comité van genoemde har monie hield Vrijdagavond een vergade ring, waarbij het winterprogramma werd vastgesteld. Dit programma zal in het teken staan van actie voor het Instru mentenfonds en bovendien ligt het in de bedoeling om de Donateurs en Begun stigers enkele gezellige avonden te be zorgen. Zo werd besloten om op 10 Oc tober a.s. een groot bal te organiseren tegen f 1.entree per persoon, waar bij de muziek zal worden verzorgd door Sophia's Klein Orkest. Op Zondagavond 28 November heeft een Sinterklaasavond plaats, zoals er de laatste jaren reeds enkele met groot suc ces gehouden zijn en die bij de aanwe zigen zeer in de smaak vielen. Op de statiedag; die op 19 Februari plaats heeft zal een grote toneelavond volgen. Verder werd besloten om deze winter nog eens de film te draaien die indertijd hier werd opgenomen. Het comité hoopt dat door medewer king van 'het Loonse pubhek wederom ruime baten aan de kas van het 'Instru mentenfonds zullen toevloeien. ONTWIKKELINGSWERK K.A.B. Zondagavond werd in de zaal van de heer G. Wijtvliet, door de K.A.B. ter plaatse de reeks 'Ontwikkelingsavonden geopend door een lezing met lichtbeel den over „Lourdes-Mariaoord", door de Weleerw. Pater Fidentius O.M.C. In zijn openingswoord riep de voorzit- ter van de K.A.B. de vrij talrijk aanwe- I zigen, zowel als de spreker van deze avond een hartelijk welkom toe en be- toogde hierna de noodzakelijkheid van i het ontwikkelingswerk voor alle standen, i Na de verschillende onderwerpen die door de sprekers in een vijftal lessen zul- wezen betekent, dat zij ook van dierenbescherming niet veel moe ten hebben. Nu zouden wij zulke mensen niet gaarne van slechte karaktereigen schappen willen betichten, omdat hun instelling meestal op onwe tendheid berust. Zij hebben er namelijk niet de minste voorstelling van hoeveel dierenleed in deze wereld en in ons „beschaafde Nederland" voor kom:. „Laat men eerst maar eens voor de mensen zorgen", zo wordt ons menigmaal van die zijde toege voegd, „dan kunnen de dieren daarna wel aan bod komen!" Wanneer men deze lieden dan als antwoord de zogenaamde „gru- wehijsten" van de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren voorlegl, dat zijn lijsten met door de politie en de dierenbe scherming opgemaak.e processen- verbaal wegens dierenmishande ling, dan is de reactie in negen van de tien gevallen „dat men niet geweten heeft dat het inderdaad zo erg was". Een dergelijke beken tenis is natuurlijk hoopvol, doch op zichzelf onvoldoende als zij niet het vaste voornemen wakker roept om aan dit, de mens onterend op treden een einde te maken. „Dierenbescherming", zo is eens gezegd, „betekent bestrijding van menselijke misdadigheid". Het mag niet meer voorkomen dat dieren levend worden ver brand of begraven; dat koeien de spenen worden afgesneden; dat honden aan een paal worden ge bonden om de hongerdood te ster ven en dat katten met de kop tegen een boom te pletter worden gesla gen, om slechts enkele voorbeelden te noemen. Dat de leden van het Openbaar Ministerie thans niet aarzelen te gen dergelijke dierenbeulen on voorwaardelijke vrijheidsstraffen te eisen en dat de rechtbanken en de gerechtshoven deze eisen in hun vonnissen overnemen, is een Jos van Dijk en kon zich toen kampioen j jen -worden uiteengezet, te hebben be- h.s. 16 17 14 10 10 4e klas libre noemen. De standenlijst getuigt van spanning, want de vier koplopers gaven elkaar in gemiddelde zowel als in punten geen krimp. J. Groenendaal zal nu vermoedelijk ons district vertegenwoordigen op de Ge westelijke Kampioenschappen in Cuijck aan de Maas. Eindstand 4de klas libre 1. J. Groenendaal (NAS) Car. brt. gem. h.s. pnt. 351 150 2.34 2. F. Krol ('t Centrum) 352 151 2.33 3. R. Groenendaal (HEKS) 365 163 2.23 4. M. v. Dijk (NAS) 351 161 2.18 5. J. van Dijk (NAS) 278 168 1.66 6. Chr. v. d. Velden (NAS) 289 177 1.63 Jan Groenendaal (NAS) kampioen. In de 5e klas is de strijd eveneens spannend geweest en ware Vera de 1ste dag niet zo slecht op dreef geweest, dan zou de uiteindelijke 'kampioen Chr. van W anrooij het niet zo gemakkelijk heb ben gehad. Nu moest hij echter de zwaarste partij spelen tegen Andre Laros, die met slechts twee caramboles verloor en die zelfs tot diezelfde carambole voor had gestaan. Een tikje geluk dus, al wil dat niet zeggen, dat de sterkste hier toch niet kampioen geworden is. Zijn gemid delde van 1.35 bewijst dit genoeg. Voor H. van Mierlo was dit gezel schap nog te zwaar, maar zijn inschrij ving gaf blijk van juiste sportieve op vatting van hetgeen van ieder lid van ons nieuw district gevraagd wordt. Bra vo Henk, volgend jaar jij! Christ van Wanrooij zal ons district nu in Tilburg vertegenwoordigen en zal er een redelijke kans maken, als hij zich nog wat meer toelegt op „doorschieten Christ proficiat en succes. Eindstand 5de klas libre gelukikge omstandigheid te achten. Verheugender is evenwel, dat de gedachte van dierenbescherming meer en meer veld wint onder de mensen, hetgeen met cijfers en fei len is aan te tonen. De Wereldfederatie voor Be scherming van Dieren opge richt en gepresideerd door een vooraanstaand Nederlands jurist groeit met de dag en van de Ne derlandse Vereniging tot Bescher ming van Dieren, die in Juni j.l. haar 90-jarig bestaan herdacht, kan hetzelfde worden gezegd. Toen genoemde vereeniging het vorige jaar met het oog op Werelddieren dag een persconferentie had be legd, traden daar als sprekers op een Pater Franciscaan, een Neder lands-Hervormd predikant en een journalist, wiens levens- en we reldbeschouwing op de grondsla gen van het humanisme berustte. Maar al deze referenten waren één in hun eerbied voor het leven dat de mensen zowel als het dier ge schonken is. En wanneer het nu straks 4 Oc tober is geworden, dan zullen wij ons dit alles opnieuw bewust moe ten maken. Want Werelddierendag is niet 't vertroetelen van een poesje of een schoothondje, maar het zich bezin nen op de juiste verhouding tus sen mens en dier en hel beoefenen van barmhartigheid jegens die in onze maatschappij vrijwel rechte loze creaturen, wier lot zo geheel van onze goede wil afhankelijk is. Dr. H. A. ten Bruggencate. TE KOOP t van scherpe afstamming (gekruist B.-M. 'herder) 8 weken. SCHOENMAKERS, Dr. Ringerstr. 45» j j Waalwijk s Q O i Ij O tl Het verheugt ons U te kunnen berichten, dat onze ouders Car. brt. 1. Chr. v. Wanrooij 111 2. K. 150 Vera 126 3. A. Laros 140 4 H. v. Mierlo 95 121 gem. h.s. pnt. 1.35 8 6 129 0.97 111 1.26 8 0.78 6 0 Chr. van Wanrooij (HKS) kampioen. AGENDA. Zaterdag 7 uur nam. Barak-concours St. Jan, café J. van Dun. Zaterdag 8 uur nam. Apollo Theater „Scaramouche" toeg. 14 jaar. Zondag 2.30 uur nam. Voetbalwed strijd De Efteling: 'Desk—Oss. Zondag 6 uur nam. en 8,30 uur nam. Apollo Theater „Scaramouche", toeg. '14 jaar. Zondag Barakconcours Harm. St. Jan, Café J. van Dun. Maandag 8 uur nam. Repetitie Kon. Erk. Harm. Apollo. HET ORANJE-COMITÉ. „Alle begin is moeilijk" is een spreek woord, dat vooral de Hollander goed kent, evengoed als het gezegde „De kat uit de boom kijken", 't Komt zowat op hetzelfde neer en betekent in gewone verstaanbare taal: beslissen is moeilijk. En dit vooral, waar 'het om de porte- monnaie gaat. We staan er alzo heler maal niet verbaasd van, dat we nog geen lange lijst van gevers kunnen publiceren. We kregen wel mondelinge en schrifte- 'handeld, kreeg Pater Fidentius het woord, die in het algemeen een toelichting ^gaf op het „Mandement der Bisschoppen in zijn geheel. Hierna 'hield de pater zijn verhande ling over Lourdes, waarbij deze op on derhoudende en zelfs geestige wijze zijn auditorium wist te boeien en het bewijs leverde zijn stof zeer goed meester te- zijn. Deze verhandeling, zo geheel passend in dit Mariajaar, viel bij de aanwezigen zeer in de smaak. In zijn slotwoord bracht de voorzitter dank aan de spreker en sprak de hoop uit dat velen, zowel georganiseerden uit eigen gelederen als uit andere standen van de geboden gelegenheid om de ont- wikkelingslessen te volgen gebruik zullen maken. Op 4 October de sterfdag van Franciscus van Assisië - zal het wederom Werelddierendag zijn. Deze datum te gedenken, is voor dierenvrienden een zo vanzelf sprekende gebeurtenis, dat er ei genlijk geen woorden meer aan ge wijd behoeven te worden. Waar men echter nooit genoeg op kan wijzen, is het feit, dat nog vele (duizenden onverschillig, zo niet onwelwillend tegenover We relddierendag staan, hetgeen in 9. 'i i O i 3 O JAC. v. MIERLO en BETSv. MIERLO-BOOM op Zaterdag 9 October a.s. hun zilveren huwe- lijksf eest hopen te vieren De H. Mis van dankbaar heid zal worden opgedra gen om half tien in de parochiekerk van St. Clemens. Hunne dankbare kinderen, Coty, Antoon, Paula, Jan, Jacky. Waalwijk, Sept. 1954. Baardwijksestraat 4 Gelegenheid tot feli citeren van 1 tot 2.30 uur in de zaal van de heer W. Pullens, café ,,'t Vosje", Laageinde 52. i! O ii ii Met grote vreugde en dank- O baarheid aan God, geven wij R j: U kennis dat onze lieve -- q Ouders ii op Vrijdag 8 October a.s. j op Vrijdag hun Zilveren Huwelllksfeest t, en tevens het 20-jarig be- p staan der Zaak hopen te - vieren. Hunne dankbaren kinderen LOUIS en NELLY. p Receptie van 2—4 uur n.m. Mgr. Völkerstraat 22. Kaatsheuvel, 1 Oct. 1954 i! t Door omstandigheden TE KOOP bij inschrijvingplm. 60 aren Te bevragenJ, v. BAVEL, Wielstraat 1 Kaatsheuvel Heden overleed .te 's-'Gravenhage in Huize „Keizer", part. ziekenverpleging, i de Weledelgeboren Heer PIETER CORNELIS DE ROON Weduwnaar van Mevrouw WILLEMINA DE JONG in den ouderdom van 89 jaar. Namens de familie, G. A C. D. DE ROON, ex. test. 's-Gravenhage, 30 September 1954 Hart Nibbrigkade 85 Geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats vinden in het familiegraf op Nieuw Eykenduynen te 's-'Gravenhage Dinsdag 5 Octo ber a.s. te één uur. WALACORSETTERIE Stationsstraat 28 Waalwijk perfectie I Onze WALA maat spec ialistê adviseert U gaarne In de paskamer WALA Elasfa corset nr 400: veterloos. Brede elas tieken zijpanden geven door hun soepele rek vol komen bewegingsvrijheid. 19.75 WALA beha nr 2821.- spe ciaal ontworpen voor jeug dige figuren. Satijn met kantgarnering. 2.95 U bent hartelijk welkom bij^ WALLACORSETTEkIE Stationsstraat 28 Waalwijk

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 7