mALWYR HAARSTEEG WIELRENNEN HOCKEY. HANDBAL TAFELTENNIS DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 18 OCTOBER 1954 De stand t.m. Vrijdag 15 Oct. j.l. Klas II B. HNC 2 6 3 2 1 8 Good Luck 2 5 3 1 1 7 Wit Zwart 2 4 3 0 1 6 Vrijh. Boys 2 5 3 0 2 6 The Gunners 2 5 2 1 2 5 Sprangse Boys 2 6 2 1 3 5 ONI 2 6 2 1 3 5 PTT 2 5 0 0 5 0 Klas II C. Zwaluwse Boys 3 3 3 0 0 6 Good Luck 3 5 2 1 2 5 HNC 3 4 2 1 1 5 VVN 3 3 2 0 1 4 DEB 2 5 2 0 3 4 Vrijh. Boys 3 3 1 0 2 2 Wit Zwart 3 3 1 0 2 2 ONI 3 2 0 0 2 0 DOELE „EENDRACHT MAAKT MACHT" VERGADERDE. over de zwakke linkervleugel ten aanval te trekken. De rechter Desk vleugel, die toch verreweg sterker is, bleef te veel tot non-activiteit gedoemd. De Valk dat op volle toeren bleef doordraaien, ging maar steeds ge makkelijker met het welbekende mes werken. Ook hun rechtervleu gel was buitengewoon goed. De combinatie De Wit—Very ken liet menigmaal een keurig staaltje voet bal zien. De voorzet kwam dan ook van die kant. waardoor middenvoor Wilbers na tien minuten keurig kon inkoppen; 02. Drie minuten later liet de „geheide" De Wit een staal tje voetbal zien van de bovenste plank. Op zijn eentje draaide hij alles m de doekjes en de bal in de touwen; 0—3. Dezelfde speler maakte, na weer een vlotte combi natie, met een keurig schot 04. Toen was DESK voort een geslagen ploeg. Tot overmaat van ramp kreeg De Valk nog terecht een pe nalty toegewezen. De Leest aarzel de niet; 05. Het publiek kreeg het laatste ge deelte wel waar voor hun geld, want er zouden nog drie doelpunten vol gen in ongeveer drie minuten. Eerst kreeg DESK eveneens terecht een penalty toegewezen, die door Jo Damen eveneens onbe rispelijk werd genomen; 1-5. De volgende minuut maakte Wilbers 16- Amper een minuut later maak tev. Wanrooy bij een herhaalde DESK-aanval 2—6. Bijna wist Van Oostrum de achterstand nog te ver kleinen, maar zijn keurig schot uit een vrije trap werd door doelman v. d. Akker keurig gehouden. Er kwam geen verandering meer in de stand. De Valk had verdiend ge wonnen en DESK had een goede oefenwedstrijd achter de rug. De volgende keer tegen een min dere grootheid maar weer beter. Rest ons nog te vermelden dat scheidsrechter v. d. Brink uit Breda keurig leidde. BERNDIJK. Berkdijk—Gloria 1—1. Het is Berkdijk niet gelukt haar overwinningenreeks voort te zetten, liet moest ditmaal genoegen nemen met een gelijk spel. Het was een zeer harde wedstrijd,-maar niet un fair. Dat Berkdijk deze wedstrijd niet heeft kunnen winnen, danken zij voor een groot deel aan de on- productiviteit van hun voorhoede, want wat hebben zij een kanson voorbij laten gaan, die vast en zeker doelpunten hadden moeten zijn. Er wordt echter een uitzondering ge maakt voor M. v. Boxtel, die een pracht-wedstrijd speelde. Ook de achterhoede was ditmaal weer op haar best. Want in hun midvoor Frank bezit Gloria een buitenge woon ras-voetballer, die echter door de goed spelende achterhoede ge deeltelijk. werd lamgelegd. Toch was het déze speler die een subliem doelpunt, wist te maken voor Glo ria. En wel na een half uur snelen in de tweede helft, door uit een kluwe van spelers een schot te geven, die via de binnenkant van de paal doel trof; 01. Verder werd er voor de rust niet meer gescoord, al kwamen beide keepers wel eens voor rare problemen te staan en kwam Vrouwe Fortuna hen wel eens te hulp. Na de thee weer hetzelfde op en neer gaande spel; de aanvallen van Berkdijk waren wat te onsamen hangend, doch werden stukken ge vaarlijker toen, zoals voorheen ver meld. midvoor Frank dat doelpunt maakte en Berkdijk, koste wat kos te, nog wilde winnen. Toen kwamen er opgelegde kansen, waaruit M. v. d. Linden 10 minuten voor tijd gelijk wist te maken; 1—1. Toen nog zat er een dikke overwinning in, maar het ging deze middag niet zo goed als anders, al dient gezegd dat de doelman van Gloria zeker schij nende doelpunten nog wist te ke ren, ja zelfs een penalty hield hij er vijf minuten voor tijd nog uit, die, hoewel goed geplaatst, iets te zacht was, waarmee hij op het laatst een zekere nederlaag nog wist te voor komen. Zo kwam dan het einde "van deze wedstrijd. Verdere uitslagen: Berkdijk 2—Ons Vios 3 4—4 Berkdijk 3Vlijmense Boys 3 61 Als U shag koopt, vraagt U altijd naar 'n bepaald merk. Doe dat ook bij het vloei! De winkelier kan niet ruiken wat U wilt... zèg hem wat U wenst. Dat is gemakkelijk voor hem en beter voor UI Vraag het merk, dat de meeste zelfrollers kiezenhet 3 x betere Mascotte-vloei. SPRANG. NEOStormvogels 22. -li-' Lr was voor de thuisclub geen geluk nodig geweest om deze wed strijd te winnen, daar er voldoende kansen zijn geweest en was er na de rust één kans meer benut, dan zou dit voldoende zijn geweest, daar Stormvogels na de rust met de rug tegen de muur stond. Tra ditiegetrouw liet NEO zich weder om in de èerste vijf minuten ver rassen en een kleine fout in de verdediging was voldoende om met een 10 achterstand te begin nen. Zeker was dit begin ook goed; na enige goed opgezette aanvallen ontslaat er een corner, die goed genomen werd, de snel naar bin nen gezwenkte rechtsbuiten maakt hier een goed gebruik van door onhoudbaar in te koppen. In een tot voor de rust gelijk opgaande strijd zijn de aanvallen meer ge vaarlijk, zonder echter tot doel punten te kynnen komen. Meer succes had de linksbinnen van Stormvogels, die een onbetekenend schot inzond, wat de veel te laat reagerende doelman verraste. Na de rust verhoogt NEO het tempo aanmerkelijk en heeft dit tot de laatste minuut volgehouden. Direct brengt hen dit ook succes, als uit een snelle aanval de naar binnen gezwenkte linksbuiten on houdbaar inschiet. Dat Stormvo gels reeds voor de rust haar beste krachten hadden verbruikt, tekende zich duidelyk af. Meer dan tot eni ge onbetekenende uitvallen, mees- al geleid door hun rechtsbuiten, weten zij het echter niet te gren- gen. Onbegrijpelijk is het echter, dat de thuisclub ook niet tot doel punten kan komen. Vele en goede schoten wist de Stormvogels-doel man onschadelijk te maken, waar bij paal en lat hem meermalen be hulpzaam waren. Jammer was het dat nu.juist de opgelegde kansen door slecht schieten om zeep wer den gebracht. Onder hoogspan ning naderde het einde. Uit een schitterende voorzet van de rechts buiten dachten wij het nog te zien gebeuren, doch de keiharde kop bal van de linksbuiten trof alleen het gelaat van de Stormvogels- doelman en ging via de lat over. Nadat de linksbinnen nog een keer de staander op zijn kracht had be proefd en de centervoor een goede kans om zeep had gebracht, floot scheidsrechter Dalmeijer voor het laatst in deze wedstrijd, die wel hard, doch niet unfair was en te vens het bewijs leverde dat niet al- lijd de sterkste wint. SDO 1—NEO 2 8—0. Wederom heeft SDO de punten thuis weten te houden door NEO 2 een nederlaag toe te brengen. Toen om 4 uur het fluitsignaal van scheidsrechter van der Velden klonk, die deze wedstrijd op uit stekende wijze heeft geleid, was 't spel meteen in volle gang. Het ver sterkt NEO 2 was niet opgewassen tegen het spel der SDO-ers, wat dan ook voor de rust al tot uiting kwam. SDO wist voor de rust de stand op 5-0 te brengen; de goals werden resp. gemaakt door de rechtsbuiten, 2 maal de midden voor, de liiïksbuiten en de spil. Na de rust een SDO dat 't kalm opnam en een hard werkend NEO SDO wist het nog driemaal tot doelpunten te brenen die werden gescoord door linkshalf, rechtsbin nen en midvoor, waarmee de stand op 80 was- gekomen, met welke stand ook het einde kwam. SDO heeft weer getoond wat zij waard is. Laat men in de volgende wedstrijden uit hetzelfde vaatje blijven tappen, mannen. SDO 2 speelde uit tegen HNG 2. Deze wedstrijd is niet uitgespeeld, doordat het te donker werd en 11 min. voor 't einde werd gestaakt. De stand wes 11. Door deze uit slag heeft ook zij getoond tot de grote concurrenten te behoren. 's-GREV.-CAPELLE. Good Luck 2-Wit Zwart 2 24. Weer heeft Wit Zwart 2 j.l. Za terdag een keurige prestatie gele verd door in Raamsdonksveer van Good Luck 2 met 42 te winnen. Het was een enerverende wedstrijd. De elf Wit Zwart-jongens hebben met inzet van al hun krachten voor de overwinning gestreden, 'n overwinning die werkelijk zeer verdiénd mag worden genoemd. Het samenspel van de Capellena- ren was vooral in de eerste speel- helft uitstekend verzorgd. De strijd golfde voortdurend op en neer met aan beide kanten gevaarlijke aan vallen. Het kwam echter voor de rust slechts tot één doelpunt aan de zijde van Wit Zwart en wel door het feit dat Good Luck een penal ty veroorzaakte, die door B. Scha pendonk onberispelijk werd inge- knald, 01. Na de thee scheen de wedstrijd spoedig beklist te zijn, want de snelle Henk Pruijssers scoorde 2 prachtige goals en verhoogde alzo de stand tot 03. Maar toen ont stonden er enkele dekkingsfouten in de achterhoede van Wit Zwart en kon de gevaarlijke en schotgra- ge voorhoede van Good Luck tegen scoren. Het werd 23. Good Luck zette een verwoed offensief in en Wit Zwart werd in het defensief gedrukt. Maarde zebra's hiel den stand. Wit Zwart verplaatste het spel en bij een zeer snelle aan val via rechts plaatste Pruijssers het leder haar fijn voor de vijande lijke doelinond, waar linksbuiten Johan de Rooij klaar stond om in 'te schieten, 24. Het pleit was be slecht, de zege een feit. Jongens, door deze mooie over- winnig hebben jullie het verdere competitieverloop nu in eigen hand. Tracht dit seizoen het kam pioenschap te veroveren. Het kan heus en de beloning is een promo tie naar de eerste klas van het Za terdagvoetbal. Denk echter aan de training, verwaarloos- die niet, want regelmatig en systematisch oefenen is van veel belang. WN (Klunderc)-Wit Zwart 11. Zaterdagvoetbal. CAPELLE. SPART A-NIEUWS. Zaterdag j.l. moest Sparta aan treden met 5 elftallen, waarvan 't resultaat drie overwinningen was, dus geen slecht resultaat. Het eer ste elftal had een zacht eitje aan ONI en kon zodoende zijn over winningenreeks voortzetten door met 61 te winnen; de rust ging' al in met een 51 voorsprong. Na de rust zien we een sterk verdedigend ONI, dat de nederlaag zo klein mogelijk wilde houden. We noteren nog wel goede schoten en kopballen, die net naast en over gingen en die zeker beter lot ver dienden. Doordat geheel ONI voor eigen doel zat, werd door hun ach terhoede de bal in eigen doel ge werkt, waarmee dan ook alles ver teld is. Het 2e elftal ging naar ONI 2, waar zij aan moesten treden met 10 man door het gemis van hun vaste doelman, die jammer genoeg een paar dagen geleden een ongeval kreeg en nu in het ziekenhuis in Tilburg vertoeft. Wij allen wensen hem vanaf deze plaats het aller beste toe. Sparta 2 wilde hem niet teleur stellen en door energiek te wer ken wist zij een 42 overwinning behalen. Zodoende zit zij nog in de kopgroep. Hou vol, Boys. Het derde ging op bezoek bij HNC 3 en kwam thuis met een onver diende 31 nederlaag. Jongens, jullie hadden zeker een gelijk spel verdiend, dusi wij rekenen op een revanche. Jeugd A ging het beter van dé hand, want de jeugd van W.-Zwart werd met een verpletterende 14-0 nederlaag naar Capelle gestuurd. Jeugd B zat het niet mee, want die liet beide punten in Heusden. Volgende keer beter, jongens. WASPIK. Waspik 1Willem II 5 32. Waspik speelde gisteren in deze competitie haar eerste thuiswed strijd. De club, die deze compe titie zeer goed begon en eerst in haar derde uitwedstrijd een neder laag kreeg te incasseren, heeft ook in haar eerste 'thuiswedstrijd een overwinning behaald op Willem II. Deze competitie zullen de thuis wedstrijden van de voetbalvereni ging Waspik worden gespeeld op het terrein, gelegen achter 't pand van H. Verschuren op het Vaartje. Dit speelveld is wel zeer slecht, maar we hopen dat de voetbalver eniging Waspik spoedig over een nieuw speelveld zal kunnen be schikken. De ligging van het veld is prachtig, maar als voetbalveld is het totaal ongeschikt. In de voorhoede van ons elftal kregen we gisteren veel nieuwe gezichten te zien en gelukkig alle van jonge spelers, die zich met en thousiasme en doorzettingsvermo gen aan het spel wijden. De nieu welingen Reuvers, Vervoort, Fijne man, van den Wassenberg en ook Smits hebben onze ploeg nieuw leven ingeblazen. Zij gaven spel te zien (natuurlijk ook met diverse te kortkomingen en fouten) zoals in de vorige competitie nimmer werd vertoond. De voorhoede is thans veel beweeglijker en schotvaardi- ger. Vooral v. d. Wassenberg is. ge vaarlijk voor het doel, maar ook de anderen kunnen hun mannetje staan en voor een doelpunt zorgen. Dank zij het doorzettingsvermo gen en het enthousiasme van deze jonge spelersi, die voetballen voor het spel, kon onze club gisteren na de rust de geflatteerde achterstand van 02 omzetten in een verdien de overwinning van 32. Na een op en heer gaand spel, waarbij zowel de spelers als de keeper moesten wennen aan het slechte veld, scoorde Willem II met een prachtschot het eerste doelpunt. Waspik wilde ogenblik kelijk revanche nemen, maar twee mooie aanvallen van v. d. Wassen berg werden afgeslagen. Ook Reu vers wist op doel te kogelen, maar de bal werd gestopt door de kee per van Willem II, die in een uit stekende vorm was. Enkele aanval len van v. d. Wassenberg, die goe de kans van slagen hadden, strand den in het losse zand. De rust ging in met een, 01 achterstand voor Waspik. Na de rust kwam Waspik weer sterk opzetten. Een aanval van Willem, II echter, waarbij de Klijn werd omspeeld, resulteerde in een doelpunt voor onze gasten, 02. Hierna werd het spel vrijwel con stant op de speelhelft van Willem II gespeeld. Voortdurend kwam Waspik gevaarlijk voor doel, maar de keeper van Willem II weerde zich als een tijger en wist zijn kooi schoon te houden, totdat Fjjneman uit een corner voor Waspik het eerste doelpunt maakte met een onhoudbare kogel naast de keeper. Ook hierna was onze voorhoede niet fortuinlijk. Tien minuten voor het einde wist Reuvers uit 'n mooi en snel samenspel nog twee doel punt j es te maken en bezorgde daarmee Waspik de verdiende overwinning 32. Het was een frisse wedstrijd, die de moeite waard was om gezien te Worden. VLIJMEN. OisterwijkVlijmense Boys I 30 Vlijmense Boys 2Weibosch 31 Vlijmen 3RKC 10—3 VOETBAL JUNIOREN. BW 12—Vlijmense Boys 3, 04, De Vlijmense Boys Junioren deden het Zaterdag in den Bosch weer opperbest tegen BW 12. Reeds vanf het begin waren de 'Boys sterker: na 10 min. spe len kwam succes van de rechtsbuiten Ti- ni de Vaan. BW probeerde gelijk te maken, maar de Boysverdediging hield stand en met 10 kwam de rust. Na de rust had de Vaan na 5 min. spelen weer succes, 20. De Boys bleven sterker en na 15 min. was het Merkx die 30 maakte. Verschuren zorgde tegen het einde voor het vierde doelpunt. GSBW—HAARSTEEG, 1—2. Met opgeheven hoofd en vreugdevol gestemd, verheten elf Haarsteegse voet ballers het GSBWterrein, na deze match van de lijstaanvoerders te hebben ge wonnen. Het was een wedstrijd die van af het begin tot het einde zeer spannend en sensationeel is verlopen, maar waarin de gasten een spel demonstreerden waar tegen de tmannen uit Goirle niet opge wassen waren. 1 I Vol vertrouwen begonnen de zebra's aan de wedstrijd, die zich gesterkt wisten door het beschikbaar zijn van doelman Kuis en de Gebr. Boelen. Zwakke plek ken vielen er niet waar te nemen en alle spelers gaven zich ten volle, om althans te trachten een zo goed mogelijk figuur te slaan. De G'SBW-ers waren toch niet zo'n sterke tegenstanders als aanvanke lijk werd gevreesd en beide ploegen wa ren volkomen aan elkaar gewaagd; de volle 30 minuten was de strijd het aan kijken ten volle waard, over en weer werden goede aanvallen opgezet, maar de gasten beschikten over een beter schot en dat gaf uiteindelijk de doorslag. 'Na een door de thuisclub ingezet be- ginoffensief dat hun in de eerste 10 min. al een drietal corners opleverde die even wel geen succes hadden, waren het de zebra's die zich wat los wisten te wer ken. In de 16e minuut leverde dat het le doelpunt op; een aanval over rechts bracht de bal in de doelmond en het was Jo van Engelen die de GSBW doelman kansloos passeerde. De tweede corner die Haarsteeg kreeg te nemen, bracht weer succes. Jo van Dal plaatste de bal goed voor doel en weer was het van En gelen die er 02 van maakte. Dat vonden de jongens uit Goirle wel wat te erg en er volgde in de volgende periode een fel offensief; toen echter toonde de 'Haarsteeg-achterhoede wat ze waard was en wisten de vloedgolf van aar: vallen te weerstaan. Bij een gelan ceerde Haarsteeg-aanval miste van Bla- del 2 meter voor de doelman staande een kans, een vrije trap wegens ongeoor loofd aanvallen bracht GSBW een te- genpunt. De tweede helft verliep zeer spannend, de GSBW-ers ontketenden 'n doorlopend offensief dat dikwijls het erg ste deed vrezen, maar de zebra's slaag den er steeds in de juiste tegenstoot te vinden. Alhoewel de thuisclub meestal het beste van het spel had, konden zij de Haarsteeg-achterhoede niet uit haar evenwicht brengen. Toch_slaagden de gastheren er in de balans weer in even wicht te brengen, maar dit doelpunt werd wegens ongeoorloofd aanvallen geannu leerd. Onder grote spanning verstreek de resterende tijd en toen de goed leidende arbiter het einde aankondigde, had Haar steeg een zware wedstrijd tot een goed einde gebracht. Vlijmense Nieuwelingen. Alle belangstelling ging weer uit naar de Nieuwelingen, die in St. Michielsges tel de laatste wielerwedstrijd reden. Kiviets werd 3e en Parijs 9e. De ove rige Vlijmenaren kwamen in het peleton aan. WOLFS 2e IN GESTEL. Onder grote belangstelling en prachtig weer werd Zondag de derde ronde van St. Michielsgestel verreden. De eerste ronden welke zeer snel werden afgelegd, bleef het peleton bij elkaar. Pluijm uit Dussen behoorde het eerste bij de pechvogels en door het verwisse len van fiets had hij direct een grote achterstand. Slits uit 'St. Oedenrode was de eerste die een uitlooppoging waagde en met van de Pluijm, die bijna ëen ron de achterstand had, moedig doorzette, zodat hij 35 seconden voorsprong kreeg. Wolfs zag het gevaar en begon aan de kop te sleuren, maar jammer genoeg moest hij ook door pech enkele malen van fiets wisselen. Na 40 km was het nog steeds Slits die op kop lag. Weer was het Wolfs die achter Slits aanging, gevolgd door Scholten, Bergmans, Tim mermans, Brands, de Rooij en de Reu ver, zodat na enkele ronden de koploper weer was ingehaald. Acht renners lagen nu aan de leiding met een mooie voor sprong. Tien ronden voor het einde za gen zij hun werk bekroond en hadden, zij op het peleton een ronde genomen. Slits was in een bocht gevallen, zodat deze de strijd moest staken. Toen de bel ging voor de laatste ron den, dachten wij dat Wolfs nog uit de groep zou ontsnappen, maar steeds werd hij door de anderen angstvallig bewaakt, zodat de sprint de beslissing moest bren gen. i Het was een prachtige sprint die door Scholten met klein verschil voor Wolfs werd gewonnen. De uitslag was als volgt; 1 Scholten den Haag; 2 Wolfs Vlijmen; 3 de Rooij Eijgelshoven; 4 de Reuver Oss; 5 Timmermans den Bosch; 6 Bergmans Aalst; 7 Brands Eindhoven. KAATSHEUVEL. Dames Forward 4DES 2 Heren DES—HTTG 2 DES 2—PUSH 4 3—1 1—1 4—2 H1 TC en DES hadden gisteren tol taak om uit ie maken wie voor lopig de onderste plaats zou inne men en aan het eind van het liedje hebben wij de fel begeerde puntjes moeten delen en dat was ook wel de eerlijkste oplossing. De wed strijd had niet veel om het lijf, hoewel het er voor DES hoopvol genoeg uitzag. Na 7 minuten open de de rechtsbinnen de score en dat gaf de burger moed, maar nog voor rust brachten de Eindhove- naren de stand wier op gelijke voet. Alle verdere pogingen in de tweede helft bleven vruchteloos, ook '.lel, slo'toffensief van DES. DES 2 speelde een aardige wed strijd tegen Push 4. Al in de eerste minuut zetlen zy een strafbully om in een doelpunt. Het werd 11 waarna de Dessers de leiding weer namen en met rust 3—1 noteer den In de tweede helft werd het 4—1 uit een strafbully en tenslot te moest de DES doelman ook nog eenmaal zwichten, 4—2. Een tegen hem toegekend strafbully weerde hy keurig af. De reserves der dames speelden by forward 4 en verloren met 3-1 Voor a.s. Zondag Dames Tilburg 3—DES DES 2Tilburg 4 Heren MEP—DES. Were Di 2DES 2 Jeugd DESForward A. Sportief 1—WSC 1 1—4. Reeds na 5 minuten werd de grondslag gelegd voor èen dende- re"^e overwinning door een kei- rnnl SCn Van 0nze rechtsbinnen Dekker s. Onophoudelijk be stookten onze dames het doel van de tegenpartij, zodat een tweede doelpunt niet kon uitblijven. Dit kwam dan ook na 10 minuten spe len door een schot van onze mid voor Trees Kools. Na herhaaldelij ke mooie combinaties slaagde Cor- ry Dekkers er nogmaals in 'n doel punt te maken, waarna de rust met 13 inging'. Na de hervatting meende WSG de wedstrijd gewonnen te hebben waarvan Sportief dankbaar ge bruik maakte en een tegendoelpunt scoorde. Doch WSC liet dit niet verder op zich zitten en begon weer fel aan te vallen. Na mooi samenspel van de voorhoede be landde de bal bij P. Ketelaars, die hem doorspeelde aan de vrijstaan de Corry Dekkers, die niet aarzel de en resoluut inschoot, 14. De keeper en de achterhoede met Ria Bergmans aan het hoofd waren in prima conditie, zodat zij met de voorhoede door prima spel en prachtige samenwerking voor deze mooie overwinning op de sterkste en de nog nooit verslagen tegen partij een zege behaalden. WSC 1 staat nu met Sportief op de bovenste plaats*, zodat een kam pioenschap niet uitgeslotenis. A.s. Zondag 12 uur speelt WSC 2 tegen Rapid en om 1 uur WSC 1 tegen Longa op eigen terrein. T.T.V. E.K.C. De competitie is dan voor de ta feltennissers ook weer begonnen. En met voor RKG nogal gunstige resultaten, wat blijkt uit onder staande cijfers Heren RKC 1—KAT 3 7—3 RKC 2Smashers 1 010 RKC 5—RKDVC 2 9—1 Dames RKC 1—RKC 2 2—8 Irene 2RKC 3 37 Het eerste team van de heren won op overtuigende wijze van KAT 3 in Kaatsheuvel en het 5e team wist thuis met nog grotere cijfers te winnen van RKDVC 2. Alleen het 2e herenteam viel de ze week wat uit de toon en verloor van de Smashers maar liefst met 100. Een volgende keer beter. Het 2e damesteam wist zowaar haar „oudere zusjes" met flinke cijfers te kloppen. Moet dat weer een kampioenschap worden, nu in de 2e klas Het 3e damesteam, dat voor het eerst in de competitie uitkomt, won van Irene 2 met 73. Een goed begin is het halve werk. AFSCHEID MEJ. W. P. KLUIJTMANS Op 3 November a.s. zal mej. W. P. Kluijtmans, onderwijzeres aan de open bare lagere school gehuldigd worden, bij gelegenheid van haar 40-jarig jubileum als onderwijzeres Dit jubileum betekent tevens ihaar afscheid van de school, waaraan mej. Kluijtmans 23 jaren haar krachten heeft gewijd. Zij zal op deze dag om M uur door het gemeentebestuur ten raadhuize wor den gehuldigd, terwijl 's middags in de Gecroonde 'Leerse de leerlingen en oud leerlingen van de openbare school haar zullen huldigen en afscheid van haar zul len nemen. KATH. ARBEIDERS VROUWEN BEWEGING. Afdeling Waalwijk. Het winterprogram wordt geo pend met een Maria-avond, die ge houden wordt op Woensdag 20 Oc tober 's avonds om half 8, in de bo venzaal van „De Gecroonde Leers- se". Deze avond wordt opgeluisterd door medewerking van de V.K.A.J. O.a. zal een Lourdes-verslag wor den uitgebracht en de adviseur de leden toespreken. PROTEST AANVAARD. Zaterdagavond heeft de protestcom missie van de KNVB een protest van de voetbalvereniging 'Hieronymus, ingediend naar aanleiding van de wedstrijd tegen RKC, aanvaard. Toen de scheidsrechter in deze wedstrijd op aanwijzing van de RKC-grensrechter een doelpunt wegens hands annuleerde, tekende Hieronymus hiertegen protest aan. De uitslag van de ze wedstrijd is nu 33. De Handboogschutterij „Eendracht maakt macht" hieldi Zaterdagavond in café 't Vosje der traditie getrouw haar jaarvergadering, die zeer geannimeard verliep en gevolgd werd door een paling- maal. i j - De voorzitter de heer Mari v. d. Mee opende deze vergadering en verwelkom de de leden, waarna de notulen onver anderd werden goedgekeurd.

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 6