KAATSHEUVEL i i i i i i L00N-0P-ZAND Lumber-Sale BEDRIJFSLEIDER Agent-Incasseerder I B I I Lord Lumber komt naar Waalwijk leraar bouwkunde Schoenfabriek 0. HENDRIKS ZONEN - Waalwijk vraagt JONGENS iin i wêêê i umt Thuisstiksters Snijder ff. vDongen- Zwaans 1 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 18 OCTOBER 1954 7 Een mysterieuze figuur die de klap op de vuurpijl komt geven AAA V V BELANGRIJKDoor de succesvolle verkoop en de grote stroom goederen zal 't niet mogelijk zijn alle verkochte artikelen Dinsdagavond met de eigenaren te verrekenen. Tussen half 7 en half 9 Dinsdagavond kunt U in het café van Ko de Nijs komen informeren en zoveel mogelijk wordt dan afgerekend. Comité In- en Verkoop Hij verheidsavondschool voor Waalwijk en Omstreken GEVRAAGD een wettelijk bevoegd en aanverwante vakken, voor 9 lessen per week Zeer bekende SCHOENFABRIEK in de omgeving van Tilburg VRAAGT Actieve enthousiaste.jongeman als speciaal voor het onderwerk van luxe Ago-schoentjes Gegadigde moet tevens in staat zijn, voorlopig onder supervisie van de verkoopleider, enige klanten te bezoeken. Afgestudeerden van de Vakschool (liefst met enige praktijk-ervaring) komen eveneens in aan merking. Indien nodig wordt voor opleiding rijbewijs ge zorgd. Voor bezoeken van klanten wordt auto ter beschikking gesteld. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen, liefst met foto, welke wordt geretourneerd, worden onder strikte geheimhouding behandeld. Brieven onder No. 6008 bureau van dit blad. GEVRAAGD en een aankomende GROTESTRAAT 286 B voor alle afdelingen. MHiKMHaaima i aam i m i wam i tmm n TE DRUNEN De heer Harry v. d. Mee, penning meester, bracht zijn financieel verslag uit, dat, ondanks het feit dat de uitga ven dit jaar hoger waren dan andere jaren, toch geen ongunstig beeld ver toonde. Bij de bestuursverkiezing werd de 2e voorzitter de heer jan Klijberg als zoda nig herkozen, evenals de le pijlenmees- ter de heer O. Pullens. In plaats van de le secretaris de heer Hombergen, werd de 2e secretaris de heer Christ van den Hoven gekozen, terwijl in de vacature van tweede secretaris werd voorzien door de benoeming van de heer Johan Verhoeven. Een belangrijke gebeurtenis tijdens de ze jaarvergadering was ook de huldiging van de heer Harry van der Mee, die 40 jaren lid was van de Doele, en in zijn 25 jaar als penningmeester, welke func tie hij indertijd overnam van zijn vader Jan van der Mee. Hoewel de jubilaris niet veel van een huldiging wilde weten, kon hij toch niet verhinderen dat voorzitter van der Mee hem hartelijk toesprak, hem bedankte voor alles wat hij voor de handboog sport had gedaan en hem als blijk van erkentelijkheid een kistje sigaren aanbood, 't geen natuurlijk door de jubilaris in dank werd aanvaard. Toen de rondvraag aan de orde was, was het uur al zo ver gevorderd dat de hospita mee kwam delen dat de paling al lag te sudderen, weshalve de leden enkele punten aanhielden tot de volgen de vergadering en overgingen tot het laatste programmapunt, de palingmaal- tiid, die zeer geannimeerd verliep, waar voor de voorzitter tenslotte de leden hartelijk dankte. WEDEROM EEN SIHO-CURSUS. Op Donderdag 21 October a.s. zal het Nederlands Instituut voor web sprekendheid in de zaal van Cafe v. d. Bracht (Thalia) Stationsstr. 57 te Waalwijk, een uiteenzetting en gratis proefles geven, waarna een cursus Spreken in het Openbaar zal worden'gevormd. Gezien de buiten- gewone resultaten die dit instituut overal in den lande bereikt, zullen vooruitstrevende personen zeker niet verzuimen deze avond aanwe zig te zijn. Zie voor bijzonderheden de advertentie in dit blad. VEDEHOVA. Op Woensdag 28 October zal er voor de leden van VEDEHOVA een bijeenkomst zijn in Hotel Verwiel, waarop de bekende chirurg Dr A. L. de Vetten, een lezing zal houden over „De resultaten van voet- en schoenonderzoek, welke van belang zijn voor de schoenproductie". VEDEHOVA-BAL. Het openingsbal van het nieuwe schooljaar, jaarlijks georganiseerd door VEDEHOVA, wordt deze keer gehouden in „De Eftelingop Za terdag 23 October a.s. Avondkleding is wel gewenst, doch ook cocktaid en donker costuum zijn toegestaan. LICHTE AANRIJDINGEN. Donderdagavond om kwart voor 7 had er een aanrijding plaats in de Grotestraat tegenover het Postkan toor, toen een takelwagen van de Fordgarage een geparkeerd staande bestelwagen van de P.T.T. met de haa'k van de laadbak raakte, waar door het spatbord beschadigd werd. De zaak werd in der minne ge schikt. Donderdagmorgen om pl.m. 10 uur was er een lichte aanrijding op de hoek GrotestraatMr v. Cooth- straat, toen een militaire wagen die uit de richting Waspik kwam, de Mr v. Coothstraat wilde indraaien, de bocht te groot nam en zo in aan raking kwam met een luxe auto van de heer B„ waarvan het spatbord volkomen werd vernield. De mili taire politie heeft dit zaakje opge knapt. Vrijdag was er een soortgelij ke aanrijding in de Besoyensestraat toen eveneens een militaire kraan wagen de Besoyensestraat wilde in rijden en hierbij in aanraking kwam met een met paard bespannen wa gen van de heer V. uit Sprang-Ca- pelle. De militaire chauffeur zag de wagen te laat staan en krachtig remmen kon niet meer voorkomen dat hij er tegenaan reed. Als gevolg hiervan werden paard en wagen twintig meter vooruit geduwd, de achterbalk van de wagen brak, maar persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. I Sr V v l DRONKEN BROMFIETSER VEROORZAAKTE AANRIJDING. Zondagavond wilde Mej. de L. uit Tilburg 'ngar een geparkeerd staande wagen gaan, toen zij een bromfiets zag naderen. Zij wachtte met het openen van het portier om de bromfietser te laten passeren, maar deze slingerde zo dat hij met zijn pedaal en zijn schouder Mej. de L. raakte, waardoor hij zijn even wicht verloor en met zijn hoofd te gen de trottoirband viel, waardoor hij verwondingen bekwam aan zijn hoofd. Mej. de L. had een snij-won- de aan haar been. De politie trof de man in kennelijke staat aan en sloot hem in. Het was een zekere A. B. uit Sprang-Capelle. SLEUTELBEEN GEBROKEN. Toen de heer J. S. zich Vrijdag middag naar zijn werk wilde be geven, kwam hij op de hoek van de Putstraat en de Grotestraat zo on gelukkig te vallen met zijn fiets, dat hij zijn sleutelbeen brak. DIERENBESCHERMING. Bij het secretariaat van bovenge noemde vereniging is binnenge bracht een jong wit beige hondje, dat vermoedelijk j.l. Donderdag tij dens de markturen verloren is. In lichtingen zijn te bekomen bij het secretariaat van die vereniging, Markt 11 Waalwijk. VERLOREN EN GEVONDEN. Verloren: vulpen; zwarte spaniel; stropdas; map met rekeningen etc.; zwart-bonte pink; glacé herenhand schoen; tennisschoen; gulden; twee rode steps; wollen shawl; trouw ring; nylon dameshandschoenen; groen linnen fietstas; ballpen; jon gensfiets; damesportemonnaie met inhoud. Gevonden: grijze handschoen; een paar dameshandschoenen; knalpi.jp van motor; vulpen en vulpotlood in etui; enige bankbiljetten; klein wit hondje; ballpen; huissleutel; ball pen; schroevedraaier; vulpen; da mesportemonnaie met inhoud; cor sage. Naar wii van de Lumber- sale-leiding vernemen, wordt de sluiting van dit liefdadig evenement een grote gebeurtenis voor Waalwijk en Omgeving- Die sluiting heeft Dinsdag avond plaats'en dan zal Lord Lumber van Rommeldam, n plaatsgenoot dus van 01 lie R. Rommel, de Lumber-sale met zijn aanwezigheid vereren met alleen, maar bovendien zal hij'de leiding van die laatste avond op zich nemen, en alle artikelen, zo mogelijk, er uit gooien! Alls, wat de Lum- ber-sale ten geschenke kreeg, wordt tegen elke prps ver kocht U begrijpt, dat wordt zeer attractief en zeer ge noeglijk ook en dat mag niemand missen, die zichzelf met te kort wil doen. DUIZENDEN BEZOEKERS Het bestuur van de Lumber-sale kon ons gisteravond tol zijn groot genoegen meedelen, dal het prima gaat, zowel met de verkoop als met de attracties. Bijna 3000 bezoe kers waren er gisteravond op een bepaald moment geweest, en men kon zich slechts dringend, of be leefder, pardon vragend, over de Lumber-sale bewegen. Het Rad van Avontuur draaide zijn toeren, en ook bij de andere vermakelijkheden vlogen de prijzen er uit. Een be kend afslager was van tijd tot tijd bezig prachtige artikelen te veilen en hier viel nogal eens een koopje te halen. Ondertussen ging ook de verkoop van de goederen gestadig door, en nog tal van artikelen wa ren er die de belangstelling hadden van de talrijke bezoekers, die de „Gecroonde Leersse" binnen gin gen. In de bar, waar een bekend entertainer de stemming op peil hield (maar dat was eigen lijk niet nodig, die stemming bleef toch wel op de juiste hoogte, niettemin werd zijn op treden zeer gewaardeerd), is 't tot het sluitingsuur steeds een gezellige boel geweest. Enthou siaste barkeepers en serveer sters zorgden er voor dat de gasten, en dat waren er soms zeer veel, niets te kort kwa men. Deze bar is ondergebracht in een schilderachtig Mont Martre-café, waar ge bekende figuren, als La Goulue ont moet, althans hangend tegen de muur. UIT DE POLDER Maandag en Dinsdag, vandaag en morgen dus, vindt de Lumber-sale weer voortgang'. Vanavond zal er grote belangstelling bestaan voor de trekking van de grote loterij, met de prachtie prijzen. Om 9 uur is deze trekking' en ze zal onder toezicht staan van notaris M. van Gurp. Maar morgenavond, de laatste avond, wordt de grootste apotheo se van vier dagen Lumber-sale. Aanvankelijk was aangekondigd dat King Lumber naar Waalwijk zou komen, maar, naar we verne men, lieeft de Engelse regering hem, vanwege zijn grote verkoop gaven, in de adelstand verheven en op de betiteling' Lord, heeft hij laten weten, stelt hij meer prijs dan op het King, dat te veel aan gangsttrs of boksers doet denken, en Lord Lumber van Rommeldam is een vreedzaam man, en te veel heer, als U begrijpt wat we bedoe len. Lord Lumber zal in staatsie-te nue naar Waalwijk komen met drie allercharmantste en exotische hof dames uit zijn gevolg. Om kwart over 7 morgenavond arriveert hij bij de Baardwijkse- straat; om een of andere mysteri euze reden komt hij uit de polder; maar alles is even mysterieus aan deze man, dus in het waarom van dit vreemde verschijnen zullen we ons hoofd niet breken. Een erewacht, de harmonie, en een comité van ontvangst zal daar gereed staan om de hoge gast te begroeten, waarna hij plaats neemt in een open geval (op onze na vraag' bleek niet of het een open auto of een landauer zal zijn) en naar de Lumber-sale trekt, langs de volgende route: Min. Loeffstr., Laageinde, Grotestraat, Putstraat, Victoriestraat, Vredesplein, Bern- hardstraa't, Stationsstraat, Juliana- straat, Mr. v. Coothstraat, Grote- s'.raat, tot hij bij zijn paleis is ge arriveerd. Hier zullen enige be- groeting'splechtiglieden plaats heb ben, onder meer zal liet nu reeds befaamde Lumber-lied ten doop worden gehouden en dan zal zijn Lordschap de leiding van de avond op zich nemen en we vernemen dat hij zijn grote bekendheid te dan ken heeft aan zijn buitengewoon succes bij het leiden van veilin gen, verkopen e.d. Van alles wordt er dan verkocht, alles zal zijn Lordschap dan de deuren van de Gecroonde Leersse uitgooien, alles moet weg wat de Lumber-sale ten geschenke heeft gekregen. Grijp dus Uw kans, er zijn beslist dingen die U daar met een graag oog hebt zien liggen, edoch die U net iets te duur vond (daar vergiste U zich na tuurlijk in!) deze avond zijn de prijzen eenvoudigweg bespottelijk; dat is niet mooi meer. De sluitingavond van ae Lum ber-sale zal een buitengewone avond worden, en we twijfelen er niet aan, of wat zo succesrijk werd begonnen, zal ook een groots ein de vinden. En vergeet in geen geval waar om dit alles begonnen is: om de Waalwijkse liefdadigheidsvereni gingen in staat te stellen hun prachtig werk nog beter te kunnen doen. JONGEREN - K.V.P. Een klein aantal leden bezocht, de eerste bijeenkomst van dit seizoen, die Vrijdagavond j.l. gehouden werd in hotel Smit. De voorzitter heette Mej. C. La,- ros welkom als nieuw lid. van dë afdeling en wijdde daarna enige woorden aan de heer J. Roelofs, die wegens zijn vertrek naar elders het lidmaatschap heeft moeten opgeven. Ter aanvulling van de daardoor ont stane vacature in het afdelingsbe stuur werd de heer A. van Beek ge- kozen. Na de bespreking van enige for mele bijzonderheden in verband met een voorgestelde reglements wijziging werd het een en ander vastgelegd voor de verschillende weekends en dergelijke die weer op het program staan. ZZelfs werden er in die richting grootse plannen gesmeed die hope lijk binnenkort een lang gekoester de wens in vervulling zullen doen gaan. Op deze zeer interessante plannen, die steun hebben verkre gen van het Jongerenbestuur, zul len wij te zijner tijd nog terugko men. Het voornaamste agendapunt van deze avond was een discussie over onze verhouding tot de Duitsers. Nu Duitsland waarschijnlijk over een jaar weer souverein zal zijn en de voorbereidingen voor een nieuw Duits leger al druk aan de gang zijn, komt bij velen de vraag op: „Wat moeten wij denken van de Duitsers?" Zijn ze te vertrouwen? Kunnen wij met hen samenwerken? Ter inleiding op de discussie ver telde de heer M. v. Amelsvoort iets van zijn recente ervaringen op con gressen en studiedagen van Duitse politieke organisaties, waarvan de kwestie in een geanimeerd gesprek van allerlei kanten werd belicht Deze uitwisseling van ervaringen en meningën heeft bij alle deelne mers de gedachten verhelderd, ook al kwam men niet tot volledige overeenstemming. Dat laatste is overigens niet verwonderlijk als 't gaat over een kwestie waarbij de gevoelens zo sterk meespreken. Tenslotte volgden nog enige me dedelingen betreffende de volgende bijeenkomst, waarna om half elf de vergadering werd gesloten. SLIJTERIJ VAN HEESWIJK. Met belangstelling en voldoening heeft iedereen Vrijdagavond opge zien naar het fraaie pand dat de Dames van Heeswij k geopend heb ben in de bocht GasthuisstraatPr. Hendrikstraat en waarin de van ouds bekende slijterij thans is ge vestigd. Op de eerste plaats is het een Werkelijke verfraaiing van het punt, doch op de tweede plaats is het onmiskenbaar een aanwinst als winkelpand. Architect W. v. Berkel uit Tilburg was de ontwerper en Gebr. Plas uit Udenhout de bouwer, echter niet zonder de vakkundige meesterhand van twee Kaatsheuvel- se kunstenaars. In het binnenmet- selwerk, zowel in winkel als woon huis, toonde de welvenbouwer Ben V. Heesch zijn kunstzinnige vakman schap en in de winkel vierde dhr Hugers zijn artistiek kunnen bot. In Slavonische eik voerde hij een eta lage uit, waarin één der oudste fir ma's van ons land, de firma Pollen, een vijfdelig glas-Ln-lood paneel waardig keurde, dat ieders aandacht waard is. Kunstzinnig is overigens het gehele winkel-interieur, dat een rijkdom aan diverse merken in ge distilleerd, wijnén en likeuren in houdt, voor de fijnproever om van te watertanden. Er was veel belang stelling bij de officiële opening op Vrijdagavond, waarvan de vele bloemwerken en de diverse ca- deaux, die aangeboden werden, ge tuigden. Wij wensen de onderneem sters veel succes toe. K.A.B. ST. JOZEF. De afdeling K.A.B. St. Jozef te Kaatsheuvel geeft Zaterdag 23 Oc- neelclub „Kunst naar Kracht" on- tober zijn eerste Ontwikkelings- en Ontspanningsavond van het komend seizoen. Als spreker ;i?al die avond de bekende redeaar Pater Adam optreden, waarnaast de K.A.B.-to- der regie van de heer J. van den Hoven uit Waalwijk, het prachtige blijspel „Zand of Klei" zal opvoe ren. Zondag 24 October wordt het toneelstuk opnieuw voor niet-leden opgevoerd. BEVRIJDINGSFEEST. 't Was er niet bijster druk op de alge mene vergadering, die het Oranjecomité vastgesteld had op Vrijdagavond in de zaal van Euphonia. Het was volgens sommige aanwezigen een slecht gekozen dag. Voorzitter Tuerlings begon met een uiteenzetting, hoe het Oranje-comité ont staan was, er de verklaring aan toevoe gend, dat uit de medewerking, die het comité verwacht, zal moeten blijken of prijs gesteld wordt op de vorming van een permanente commissie, om de even tuele gelegenheden, die komen kunnen te leiden. Dan besprak hij uitvoerig de ont worpen plannen en de steun, die reeds in verschillende opzichten mocht worden ondervonden. O.m. werd in overleg tussen werkgevers en werknemers beslo ten tot het houden van een halve snip perdag op Zaterdag 30 October, waar door de gehele dag vrij is voor de feest viering. De winkeliers zegden toe hun etalages extra te verlichten en verzorgen. Verschillende straten besloten reeds tot wijkversiering, o.a. de Hoofdstraat, Pe perstraat, Gasthuisstraat, Dr. v. Beur denstraat, zodat het bekende centrum in een feeskleed zal steken. Hij spoorde tot huis- en gevelversiering en verlichting aan. Zonder voorbarig te zijn kan reeds gerekend worden op verlichting van het Gemeentehuis, Hotel Smit en Café-Res taurant Jan van Dun. Ongetwijfeld zul len de andere panden en straten volgen. Voor huisversiering gaf hij het idee de gordijnen voor de ramen met Oranje te tooien en natuurlijk algemeen te vlaggen. De Kinderoptocht heeft de grote be langstelling van de massa bij de jeugd. Reeds gaven zich een 500-tal kinderen voor deze optocht op. Naast deze attrac tie komen de jeugddrumbands, die al druk in oefening zijn. Na de kinderoptocht, die na de mid dag gehouden wordt, zullen deze drum bands door een heuse jury beoordeeld worden op de Markt, waar een Bevrij dingszuil zal verrijzen, rondom versierd met vlaggen etc. Het programma ziet er momenteel als vclgt uit: Vrijdag 29 October, de feite lijke bevrijdingsdag, waarop een 30-tal ingezetenen het leven lieten, een H. Mis voor de zielerust van de gevallenen. Zaterdag om 9 uur een plechtige H. Mis van dankbaarheid. Om half elf een zangaubade door de schoolkinderen. Om 2 uur kinderoptocht en daarna drum bandconcours. Om half zes Sportdemon- stratie door de sportverenigingen op de Markt. Na het Lof dat om half zeven plaats heeft, wordt een grote lichtstoet gehouden, waarvoor zich de verenigin gen deze week kunnen opgeven. In deze lichtstoet marcheren onze drie muziek corpsen mede, terwijl de harmonie St. Jan de Aubade begeleid en St. Jan de kinderen uit Berndijk naar Kaatsheuvel brengt voor deelname aan de optocht, zal Euphonia de militaire taptoe blazen op de Markt, na afloop van de Licht stoet. Natuurlijk zal iedere café-houder 's avonds wel zorgen, dat er attracties in zijn bedrijf te genieten zijn. 't Moet een feest worden voor de gehele ge meente, waarvan de gehele gemeenschap kan genieten. Maar dan hangt -het van de genieenschap af, of dit werkelijkheid kan worden. En daarom valt ons de laatste afrekening niet mee. Er stonden genoteerd f 398.50 Er kwam binnen van de fa. S. J. Pepping en Zn. f 10. van een' comité-lid M.N. f 2.50 1 van Café de -Wed. v. Berkel f 2.50 Totaal f 413.50 Waar blijft de rest van onze suppor ters en enthousiasten? Laat uw sympathie nu eens een daad worden. Laat eens zien, dat Kaatsheuvel de bevoorrechte plaats is, waar Door Eendracht Sterk (DESK) iets kan be reikt worden. IN KLANK EN KLEUR. Het gonst weer van bedrijvigheid in de zaal van Piet van Dun. Het jaarlijks terugkerend evenement, waarnaar de ge hele plaats met belangstelling en ver wachting uitkijkt, staat weer voor de deur. De toneelvereniging Ons Genoegen met een groot aantal medewerkers, is volop in de weer, om half November de 5de en dus de Lustrum-revue op de planken te brengen. De titel van deze Show-Jubileumyrevue is: „In Klank en Kleur". Zang, 'dans en humor, feërieke verlichting, omlijst met sprankelende mu ziek, zullen straks in een non-stop-pro gramma weer enige uren verpozing bren gen. Wij zien met belangstelling de première tegemoet. i AGENDA. Maandag 8 uur nam. repetitie Kon, Erk. Harmonie Apollo. Dinsdag 7.30 uur nam repetitie R.K, Par Zangkoor St. Jan. Woensdag 8 uur nam. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. Woensdag 8 uur nam. Apollo Theater: Het duel bij de Silver Creek; toegang 14 jaar. 1 j Donderdag 7.30 uur nam. Repetitie Dameskoor Bel Canto. Donderdag 8.30 uur nam. Repetitie Gemengd Koor Bel Canto, TREKKING LOTERIJ GILDE ST. AMBROSIUS. Vrijdagavond had in caf Wijtvliet de trekking plaats van de loterij gehouden bij gelegenheid van de jubileumfeesten van genoemde gilde. Prijzen afhalen bij M. van der Aa, Bergstraat 26. De uitslag was als volgt: 1 Radio 4112 2 Scheerapp. Electr, 4389: 3 Wollen de ken 2851; 4 Tabak 1376; 5 Zeep en odeur 1608; 6 Kaas 1436; 7 Fruit 'Cock tail 4075; 8 Fluitketel 4069; 9 Fles drank 2030; 10 Sigaren 2106; 11 Nest schalen 4400; 12 Thermofles 1780; 13 Kaas 1446; 14 Portefeuille 1936; 15 Pijp 3974; 16 Scheerapp. en mesjes 3519; 17 Schilletje drank 1946; 18 Sigaretten 1519; 19 Por- temonnaie 1511; 20 Bus fruit 3252; 21 Tabak 3335. KOPEREN JUBILEUM. Op 21 October a.s. zal het 12J/2 jaar geleden zijn dat de Eerw. Zuster Jovita Wijkverpleegster van het Wit-Gele Kruis in onze parochie kwam. Iedereen in Loonopzand, van groot tot klein kent deze sympathieke zuster, die steeds in de weer is om de zieken en lijdenden in on ze parochie en vaak ver er buiten bij te staan. Het zijn echter niet alleen de zie ken die de veelzijdige werkzaamheid de zer zuster ondervinden. Op ieder gebied dat ook maar enigszins annex is met de wijkverpleging, dient zij steeds van ad vies, adviezen overigens waarmede ter dege rekening wordt gehouden. Het be hoeft dan ook nauwelijks gezegd dat het Zr. Jovita op bovengenoemde datum niet aan belangstelling vanwege de parochia- i nen zal ontbreken. 1 Naar verluidt zal de jubilaresse van- wege het Wit-Gele Kruis een rijwiel l werden aangeboden voor het ziekenbe zoek binnen de parochie. ZATERDAGMIDDAG a.s. tussen 3 en 5 uur vindt de ver rekening van alle overige verkochte artikelen plaats in de zijzaal van de Gem. Gymnastiekzaal Stationsstraat (zij ingang.) Het afhalen van Uw goederen die niet werden verkocht, moet geschieden Woensdag tussen 12 en 3 uur aan de zaal „De Gecroonde Leersse" of Zaterdagmiddag van 35 uur aan het zijzaaltje van de Gem. Gymnastiekzaal, Stations straat. Alleen grote en zware goederen, zoals meubels, haarden e. d. kunnen worden thuisbezorgd. Na Zaterdag a.s. kan geen verrekening of ophalen meer geschieden. Gaarne dus aller medewerking Indiensttreding zo spoedig mogelijk Sal. Rijksregeling Soil, voor 22 October 1954 bi) de Directeur Engelsestr. 1 Waalwijk Jan de Rooijstraat 6 Kaatsheuvel mm Grote vooraanstaande Maatschappij voor Levensverzeke ring annex Varia, heeft voor een ambitieus, energiek persoon een plaats vrij als en verdere uitvoerige miicntmgeii te z.eu- - •eau van dit blad onder No. 6009 Geboden worden Vast salaris, provisie, onkostenvergoe ding en opname in pensioenfonds na gebleken geschikt heid. Prettige werkkring en deskundige leiding. Vereist zijn: Ervaring, verkoopcapaciteit en borgstelling. Brieven met vermelding van leeftijd, opleiding, vroegere werkkring(en) en verdere uitvoerige inlichtingen te zen den aan het bureau

Echo van het Zuiden | 1954 | | pagina 7