WAALWIJK sr i MSHEUVEL Een geslaagde Missie-avond N U (dak k x&sr 49 «BS®** ..ïSssr--,» BERNDUK L00N-0P-ZAND f Reliefdrukwerken Vrijdag Koop-avond. Elke Vrijdag KOOP AVOND »"k'oJsE*0°K*°R*'69 {gSTte'SSta? 42 49 43 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 28 JANUARI 1955 VERSTERKING VAN ZEVENDE VLOOT. V V V •*tr leveren wij U in elke uitvoering en kleur. w Prima verzorgd werk en billijke prijs. J Vraag ons bij gelegenheid eens prijs. E3 Waalwijkte Stoomdrukkerij j| Antoon Tielen Waalwijk pt. 97 82 78 73 71 69 68 66 60 56 is en Na VEEKLARING VAN EDEN IN LAGERHUIS. De eerste zorg van de Britse re gering is, een einde te maken aan de gevechtshandelingen rond For mosa, zo heelt minister Sir Antho ny Eden in 't Lagerhuis verklaard, nadat de leider van de socialisten, Attiee, hem om inlichtingen over de toestand had gevraagd. „De kwestie van Formosa is een van de moeilijkste situaties, die ik ooit op internationaal terrein heb gezien zei Eden. Uit Eden's woorden en uit zijn stem bleek ernstige bezorgd heid over de toestand in het Verre Oosten. Hij staat voortdurend in contact met Washington over de ontwikkelingen. %h'LhKifsT^ifmVeïïelSied raai Tsjang china bereid is bez'etZT^de bijna 400 kilo- meter «en Noorden van Formosa kendmaking zal pas geschieden zo- dra het Congres definitief heeft be sloten Eisenhower te steunen. Inmiddels is van Amerikaanse zijde gezegd dat op 8 Februari drie zware kruisers en acht torpedoboot- jagers uit Longbeach, de haven van Los Angeles, naar de wateren in t Verre Oosten zullen vertrekken. Deze oorlogsschepen zullen worden toegevoegd aan de zevende vloot in de Straat van Formosa. geslaagd. Onze oud-plaatsgenote Mej. C. Carpay, verbonden aan het Kinder- Hnnreangshuis ,,'t Zonneke" te Box tel sfaagde dezer dagen te Rotter dam voor het diploma Kinderver zorgster B. Proficiat. bijzonder jubileum. Op 1 Februari a.s. hoopt Mej. Nelly v. d. Houdt de dag te herden ken," dat zij 35 jaren geleden als dagdienstbode in dienst trad bij de Familie Broos alhier. Een woord van hulde is hier alleszins op zijn plaats, want vooral als dagdienst bode is een dergelijk langdurig dienstve rband zeer zeker een bui tengewone prestatie te noemen. Op 1 Februari 1920 deed zij als jong meisje haar intrede bij de Fa milie Broos, welke familie zij sinds dien van 2 tot 11 personen zag uit groeien. Reeds 35 jaren vervult zij nu haar taak met de meest moge lijke trouw en plichtsbetrachting, terwijl zij door haar tactvol optre den door de ganse familie, doch ook door zeer velen daarbuiten ten zeerste wordt gewaardeerd. Dat zij haar taak nog jaren in een beste gezondheid moge vervullen, zij haar van harte toegewenst. AAA O Een primeur van een nieuwe wijze om belangstelling voor de Missie te wekken. Slechts in alle stilte geschiedde de voorbereiding. Geen schreeuwende recla me, nauwelijks een persberichtje ging deze bij uitstek geslaagde missie-avond vooraf. Wel echter een goed overwo gen, goed georganiseerde voorbereiding door enige verdienstelijke dames van Kaatsheuvel en Loonopzand, die enthou siast het werk deden en de juiste krach ten wisten te interesseren, om een wel slagen te waarborgen. En deze voorbe reiding had al zoveel succes, dat ze tot teleurstelling ging leiden voor hen, die niet in de gelegenheid waren geweest om zich van kaarten te voorzien. Toen we de bovenzaal van het heerlijke Restaurant „De Efteling" betraden, kwamen we in een geheel bezette zaal, knusjes ingericht rond een, op de Zuidzijde geïmprovi seerd podium, waarop de Efteling-elec- tro-techniker Knuivers zijn apparaten had opgesteld en de nimmer falende Peter Reijnders bedrijvig zijn laatste toebereidselen trof. Dan betrad de echtgenote van de bur gemeester, Mevr. van der Heijden-Per- quin met vrouwelijke bescheidenheid het podium, om voor de microphoon een kort verklarend welkom te spreken. Zeereerw. Heren, Dames, Heren, Mag ik li allen deze avond hartelijk welkom heten, mede namens de dames uit Kaatsheuvel en Loonopzand, welke op zulke allerprettigste en enthousiaste wijze met mij hebben samengewerkt om deze avond tot stand te brengen. Wij hebben deze Missie-avond geor ganiseerd, omdat de Witte Paters van Kardinaal Lavigerie een dringend be roep op ons gedaan hebben en wel bi) monde van Pater Coningh. Pater Co- ningh heeft, ik mag wel zeggen op zeei doeltreffende wijze gesproken, over het gebrek aan werkelijke belangstelling bij ons leken voor de Missie. Ik weet wel, U en ik, wij zijn alle ge abonneerd op een ontstellend aantal mis sietijdschriften; wij kopen ieder jaar de algemene Missiekalender; luisteren op Missiezondag naar een preek over de missie en offeren daarna in de schaal. Maar denken wij ooit aan de ontzet tende eenzaamheid, een eenzaamheid, zoals wij bij benadering zelfs niet ken nen, waarin een missionaris of missie zuster op een ver vooruitgeschoven post in de missie verkeert, aan het ontbreken van ieder comfort, zelfs van dat wat wij geen comfort meer noemen, maar een al lernoodzakelijkste levensbehoefte. Daarbij komt nog het voortdurend ge brek aan de zo nodige geldmiddelen om het werk in de missie te bevorderen. Nu zult U zeggen, het is de roeping en het grootste geluk voor een missiona ris of zuster naar de missie te mogen vertrekken. Daarin heeft U volkomen gelijk. Maar geeft niet iedere taak, hoe dierbaar ze ons ook is, vaak zijn moei- lijke en zware uren? V?aarom dan zou den de Paters daaraan ontkomen? Daar om is ieder medeleven, in hun vaak zo zwaar missieleven, zon opwekkende sti mulans. Om dit medeleven te bevorderen, trek ken er dagelijks Paters op uit, om hun missiefilms te vertonen en daarmede geldmiddelen in te zamelen. Zo ook komen de Paters van ver schillende missieorden trouw in onze ge meente. Wij hebben dan allemaal een stille hoop, dat de Paters een enorme volle zaal zullen aantreffen, waarin men ons niet zal missen. Dit hopen zoveel mensen, dat de zaal meestal ontstellend leeg blijft en de Pater teleurgesteld en mei zeer weinig geld weer naar een an dere plaats trekken, om weer dezelfde teleurstelling te incasseren. Daarom nu hebben enige dames uit onze gemeente het initiatief genomen om deze taak van de Paters over te nemen. Wij willen nu graag de Paters als gast ontvangen. Wij doen nu hier het werk en wij bedelen voor hen. De pa ters zullen alleen hun film vertonen in een cineac-voorstelling na de pauze. De heer Peter Reijnders heeft spon taan zijn hulp aangeboden om de dames langs de moeilijke klippen van zo'n avond heen te zeilen. De heer Driebeek uit Rotterdam, kampioen.goochelaar van Nederland, is omwille van de missie hier willen komen, om ons van zijn sterk werk te laten genieten. Mijnheer Drie beek mogen wij Li daarvoor oprecht har telijk dank zeggen. Verder zullen nog medewerken Pater Hendriks als Patei Tovenaar, een Spaanse danseres en de dochter van Patachou als chansonniere etc. etc. Mag ik U nog verder vertellen, waar mede wij vanavond geld zullen verdie nen? Het parkeergeld, dat U betaald heeft is voor de missie; de opbrengst van de vestiaire eveneens. De meisjes van de A.V.A, en de zela- tricen van de Witte Paters met een aan tal meisjes uit Loonopzand, hebben de taak op zich genomen U te bedienen. Zodoende krijgt de missie het geld van de sérvice zowel in- als exclusief. Ex zullen op diverse wijze diverse prijzen, ik zou haast zeggen, op de markt wor den gebracht. Hoe, dat zal de heer Reijnders U wel duidelijk maken. Wij hopen van harte li een blijde avond te bezorgen en be kijkt U ons, leken op dit gebied, die li gaan amuseren en bedienen met een vriendelijk en welwillend oog, en helpt ons vooral met de afrekening van de consumptie, zodat wij er geen nadelig saldo aan halen. Moge deze avond, bedoeld als primeur van een nieuwe wijze om belangstelling, ook finantiële, voor de Missie bij U op te wekken, een groot succes worden. En het inleidend woord van Mevr. v. d. Heijden-Perquin, bewees voor de toe hoorders geen holle, phrase te zijn, want de avond werd een succes; een succes vooral omdat er sfeer en stemming was; de stemming, die de mens goedgeefs en royaal maakt. Charmante, in 't wit geklede bloemen meisjes zongen hun bloemenlied en bo den de fraaie corsages van kleurige an jers voor een grage prijs te koop en... v/aren in een ommezien uitverkocht. Nog was dit nummer niet ten einde of de heer Reijnders leidde een heuse Chansonniere, de dochter van Patagou ten tonele, die in mimiek en geste 'n heuse Francaise, haar „J'ai rendez vous, avec vous" met prachtig alt-geluid liet horen. Dan werden we verrast door de be vallige gracieuze dans van een Spaanse Schone, die als ballerina de zaal ver overde en een verdiend applaus inoogst- te. En 't ging alles in vaart; 'n non-stop programma, als van een beroeps-variété theater. „Mieke" verscheen voor 't voetlicht er. wist op uitnodiging van de conferen cier te vertellen, dat de „stand" reeds f 852,was, enwe waren er nog niet. De aangekondigde kampioen-gooche laar kwam zijn geheimzinnig kunnen de monstreren. We kunnen dat niet naver tellen, we stonden allen stom verbaast over zoveel onverklaarbaarheid voor ons eng begrip, doch we moesten wel den ken aan 't spreekwoord: Mundus vult decipi; ergo decipiatur. Pater Hendriks kwam onder de beko ring ook zijn kunnen te tonen en hij deed dat als Pater-tovenaar op een wij ze, die de echte missionaris verraadt: on gekunsteld en toch met zwier en stijl; hij had niet minder succes, dan de kampioen voorganger. En zo ging het programma verder, steeds zonder onderbreking. Het ging om de dubbeltjes, dus er kwamen verlotin gen, Ome Jaap attracties, wedstrijden en sigarettenpuzzles. Op een gegeven ogen blik zagen we burgemeester van der Heijden met drie doktoren, 'n oud-wet houder en nog 'n meneer in een fluit- wedstrijd, eerlijk gewonnen door dokter Wijtenburg, wat hem 'n kist fijne siga ren bezorgde. Op andere wijze gingen flessen champagne, wijn en likeur, etc. aan de man. Bij de overdrukte van het programma schoot er per slot van reke ning de loterij bij in, doch de dames, die de organisatie verzorgden zijn overtuigd een goe werk gedaan te hebben, dat al ler instemming draagt, als zij de prijzen beschikbaar stellen aan de Paters voor wie de avond opgezet is. De recette was intussen opgelopen tot ruim f 1100,'n bedrag in een avond door een missielie- vend publiek bijeengebracht. Pater Coningh sprak tegen het einde van het officieel gedeelte van de avond een hartelijk dankwoord. Hij zeide ge troffen te zijn, toen hij de bloemenmeis jes op het podium zag verschijnen in het helder wit, dat het geloof verbeeldt met de bloedrode corsage, de bloedrode hanschoenen en muiltjes die de liefde voor de missie demonstreren. De corsage, de liefde in het hart, de handen, de liefde in de gave en de voe ten. die de voetstappen drukken van Hem, die Zijn bloed gaf, de liefde van navol ging: in totaal het schone beeld van de liefde voor de Missie. Hem is verzocht geen namen te noe men, om zijn dank uit te spreken, doch hij sluit allen in zijn dankwoord in, overtuigd dat die dank ontvangen zal werden van Hem, die eens de woorden sprak: wat gij de minsten dér Mijnen ge daan hebt, dat hebt ge Mij gedaan. Hij hoopt, dat de geste hier in Kaatsheuvel als première geboden, een periode in zal luiden ook voor de andere plaatsen in Nederland op deze wijze voort te gaan, de gehele Missie en de gehele Kerk ten baat. Hij sluit met een dank namens alle palers en feliciteert Kaatsheuvel met zijn uiting van overgrote missieliefde. Hiermede eindigde het officiëel ge deelte van de Missie-avond. Terwijl in de koffiekamer door een der Paters een kleine, zeer goed opge nomen missiefilm vertoond werd, nodig de stemmige dansmuziek boven nog uit tot een wedstrijddansje, dat de recette nog aanvulde. De avond had voor niemand een te leurstelling, dan alleen voor een dame, die bij de vestiaire tot de ontdekking kwam, dat haar mantel abussievelijk ge ruild was voor een andere, doch deze kemt wel terecht, als ook de andere da me thuis hare vergissing constateert. PRIESTERJUBILEUM. Dinsdag 25 Januari herdacht de Wel. eerw. Kapelaan J. Verheijen van de Pa rochie vSt. Jan, de dag, dat hij voor \iy2 jaar door Zijne Excellentie Mgr. Mut- saerts tot priester werd gewijd. Lag het bii de jubilaris in de bedoeling het feest uilsluitend in intieme kring te vieren, toch heeft hij zich niet kunnen onttrek ken aan de beangstelling, die naar hem uitging op deze dag. Om 9 uur droeg de jubilaris een gezongen H. Mis op, door het parochiaal Zangkoor op ver dienstelijke wijze verzorgd met de 3- stemmige „St. Mathilde mis van H. Cuijpers. Rond het middaguur was er veel be. langstelling rond de pastorie, waar vele particulieren en deputaties van vereni gingen de geegenheid waar namen om kapelaan Verheyen hun felicitatie aan te bieden, bij velen vergezeld van bloemen of andere bewijzen van sympathie. Zelfs een deputatie uit de Parochie St. Trudo uit Eindhoven was aanwezig om de toe genegenheid, welke men daar nog steeds de oud-kapelaan Verheyen toedraagt niet alleen met woorden, maar zelfs met een prachtig geschenk uit te drukken. WINKELS OPEN tot 9 uur 's avonds. HET BEL CANTO-CONCERT. Het is enige tijd geleden, dat de Zang vereniging Bel Canto met een groot concert uitkwam, dus we mogen veron derstellen, dat er belangstelling bestaat voor de uitvoering, welke het koor Zon dag a.s. in de zaal van de heer Jan van Dun geeft. Deze belangstelling mag met recht verwacht worden, waar het be stuur voor deze gelegenheid een trio so listen heeft geëngageerd, die in de zan gerswereld een naam van betekenis heb ben. Het is het duo Aukje Roggen, so praan en Peter Penders, tenor, met de pianiste Elli van Wermeskerken uit Utrecht. Deze bekende krachten zullen hunne medewerking niet alleen bieden in het eerste deel van het programma, waarin uitsluitend werken uit „die Jah- reszeiten" gezongen worden, doch ook na de pauze, wanneer het programma muziek van lichter genre aankondigd. K.A.B. St. JOZEF. Zaterdagavond organiseert de K.A.B. afdeling St. Jozef te Kaats heuvel in de grote Gildenbonds zaal '-veer een ontwikkelings- en ontspanningsavond. Als spreker treedt op de bekende redenaar pa ter Fidentius, terwijl de K.A.B. toneelgroep „Kunst naar Kracht" onder leiding van de heer v. d. Hoven uit Waalwijk zal opvoeren het veel gespeelde toneelwerk in drie bedrijven en 10 tonelen „Leontientje" van Felix Timmer mans, zeker 'n zware opgave voor deze nog jeugdige toneelvereni ging, doch gezien de voorgaande successen, mogen we ook nu weer een mooie avond verwachten. Is Zaterdag de avond uitslui tend voor de leden van de K.A.B. met hunne dames geheel gratis Zondag komt „Kunst naar Kracht" opnieuw voor het voetlicht voor de andere toneelliefhebbers. Geen toe gang voor personen onder de 16 jaar. TAFELTENNIS K. T. C. Evenals voorgaande jaren organiseert KTC weer een 1ste klas tafeltennistour- nooi op de laatste Zondag van Januari, in de zaal van Euphonia Vanaf 's mor gens 10 uur zal er op twee tafels moe ten gestreden worden om de zo begeerde wisselprijs, het „Zilveren Bat", in het eerste jaar gewonnen door Tilburg en '-...w «..J t i IAMMA! voedioq - po* m GtU* »*#n,pp Vele klanten, die bij de aanvang van 1955 beslo ten, EDA 11 in te schakelen, zijn bij EDA1I gebleven. Zij liebben ontdekt, dat EDA1I inderdaad dc beste waar levert voor dc laag ste prys. Bovendien krij gen zij bij EDAII Torens*) toe. l)oc als zg: en sehakel EDAII in! .„Torentjes" worden verstrekt op „Kasteelartikelen" van EDAH. Ze brengen dubbel voordeel in geld ol goed. ïDAH het vorig jaar verovert door BSM uit Dongen. Wie dit jaar de gelukkige zal zijn, is met geen mogelijkheid te zeggen, daar ook ditmaal de sterkste 1ste klassers ui^ geheel Brabant hebben ingeschreven. Als grootste kanshebbers zouden we durven noemen het sterke OTTC uit Oss en „Helmond" (reeds 2 x tweede); verder Amor uit Breda en Silva uit 's-Bosch. Als outsiders Never Down uit Zaltbom- mel en onze plaatselijke favorieten KAT. De Tafeltennissport komt steeds meer in de publieke belangstelling te staan en er mag met recht voor deze \*edstrijden oeen gezellige drukte verwacht worden in het clublokaal van de KTC. De finales vangen om ongeveer half zes aan, waarna om acht uur het Ten nisbal volgt met het Dans-orkest „De Glosters" o.l.v. Peer Severing, bekend van Avro en KRO. t ONDERLING CONCOURS APOLLO. Zondag a.s. zal om half vier een on derling concours van de Kon Erk. Har monie worden geopend in de kleine Apollo-zaal Een zestal kwartetten, een zestal duo's en een twaalftal solisten zul len wedijveren naar de hoogste presta ties. Er wordt opgetreden in de Ere-af- dcling, afdeling uitmuntendheid, 1ste en 2de afdeling. Als juryleden treden op de heren A. Molenschot en P. Bisselink. Voor donateurs is de toegang tot dit concours vrij. Twee Mensen. A.s. Dinsdag 1 Februari komen de Paters uit Halsteren in de bios coopzaal van de heer W. Smit weer een prachtige film draaien, name lijk „Twee Mensen". Deze film toont ons de strijd tus sen de aardse en de goddelijke lief de. Twee jonge mensen in Tirol vat ten een eerlijke liefde op voor el kaar, doch de jonge man vertrekt naar Rome en besluit later om priester te worden. Na zijn pries terwijding ziet het meisje tenslotte in dat hij niet anders had mogen handelen. Enkele dagen later ver ongelukt zij en de jonge priester schuift opnieuw de ring aan de vin ger, die hij van haar had terugge kregen. Dit de korte film-inhoud. Aan 't bezoek aan de voorstelling is nog een aparte attractie verbonden. Ie der krijgt de gelegenheid een prijs te winnen, want tijdens de pauze wordt een loterij gehouden om in het komend seizoen een of meer arme zieken van Kaatsheuvel te la ten deelnemen aan een driedaagse zieken-bedevaart naar Beauraing. 's Middags is er een leuke kinder voorstelling voor de jongens en meisjes. AGENDA: Zaterdag 8 uur n.m. Apollo The ater „Calamity Jane". Toegang alle leeftijden. Zaterdag 7.30 n.m. Ontwikkeling en Ontspanningsavond, R.K. Gil denbond. Zaterdag 8 uur n.m. Jaarvergade ring K.P.V., Zaal De Sportwe reld. Zaterdag'6 uur n.m. Wijkfeest Sprangse straat in Euphonia. Zondag 10 uur v.m. Tafeltennis- tournooi K.T.C. zaal Euphonia. Zondag 2.30 uur n.m. Voetbal wedstrijd DESKHelmondia. Zondag 8 uur n.m. Tafeltennisbal zaal Euphonia. Zondag 8 uur n.m. Bel Cantocon cert zaal J. van Dun. Zondag 3.30 uur n.m. Onderling concours Apollo zaal W. Smit. Zondag 6 uur en 8.30 uur n.m. Apollo Theater „Calamity Jane" Toegang alle leeftijden. Zondag 8 uur n.m. Toneeluitvoe ring „Leontientje", zaal Gilden bond. Zondag 12 uur v.m. Slotrepetitie Bel Canto. Maandag 8 uur n.m. repetitie Kon. Erk. Har; "t<nie Apollo. Zaterdag 3 uur n.m. Statie-dag Kon. Erk. Harmonie Apollo. Zondag 12 uur v.m.raaaaau AGENDA: Zondag 30 Januari11.3012.30 uur v.m. Leesbibliotheek. 11.30 uur v.m. repetitie voor de drumband St. Jan. 6.30 uur Jongenspatronaat. Maandag 31 Januari6.30 uur repe titie drumband St. Jan. 7 uur repetitie Toneelver. Maria Goretti. 8 uur repetitie voor de Kon. Erk. Harmonie St. Jan. Supportersbal „Berkdijk" Een overvolle zaal supporters genoot van het supportersbal bij Th. van Boxtel, dat georganiseerd was door de supportersvereniging. De voorz., dhr A. Snoeren, riep allen in zijn openingswoord een harelijk welkom toe en dankte voor de gro te opkomst, een bewijs, dat men ten volle meeleefde met de belangen der supportersclub. Dat stelde spr. zeer op prijs, nog te meer daar er grote steun nodig was. Maar, aldus de voorzitter, we hebben er alle maal veel voor over en wij doen het zeer graag, omdat er een goede geest in de R.K. V.V. zit en daarom is ons werk ook niet vruchteloos, maar alleen kunnen wij niets berei ken. Uw steun wordt weer gevraagd door het kopen van loten, stel ons niet teleur, maar verlicht onze moeilijkheden. Vervolgens dankte hij al degenen die een prijs disponibel hadden ge steld, hierbij mocht zeker genoemd worden de heer en mevrouw van Boxtel, die weer de doorslag heb ben gegeven en ons behulpzaam waren bij het organiseren van dit bal. Spreker wenste allen veel plezier. Daarna zette de prima spelende band „The Rhythme club", onder leiding van de heer Heulem, zijn pittige muziek in. Het was reeds 'n echte carnavalssfeer, die zij wisten te scheppen en die er de hele avond in bleef. Bij 't einde van dit bal dankte de voorzitter voor de volle medewerking van allen ondervon den en hij was zeer verheugd om mee te kunnen delen, dat dit bal weer in alle opzichten was geslaagd. Hij hoopte in 1955 nog meer derge lijke bals te kunnen organiseren. FILMAVOND. Onze dorpsgenoot de Weleerw. Pater Richardus Beerens zal op Zondag 30 Ja nuari a.s. in de zaal van de heer P. Coo- mans een film vertonen. De avond zal in het teken staan van propaganda voor de bedevaartsoorden Beauraing en Banneux. Aan deze gelegenheid zal een loterij verbonden zijn, waarvan de opbrengst ten goede komt aan een zieke uit de pa rochie, teneinde deze in de gelegenheid te stellen deel te nemen aan een zieken bedevaart naar Beauraing. KON. ERK. HARM. CONCORDIA Nadat de Kon. Erk. Harmonie Con cordia alhier j.l. Zaterdagnamiddag op traditionele wijze staticdag had gevierd, werd Zondagavond daaraan volgende in aansluiting op deze statiedag, de leden en donateurs in de concertzaal een grote „Non Stop Operette Cocktail" aangebo den, verzorgd door de „Tilburgse Ope- ïettevereniging, met solistische medewer king van mevr. van der Sanden-de Jong, sopraan, mevr. Verhoeven-Smulders, de heer Ben Venmen .tenor, de heer B. Hulsboom, bas en het Tilburgs Salon orkest. De stampvolle zaal heeft kunnen ge nieten van uitstekend uitgevoerde mu ziek en zang en zowel Orkest, als So listen stelden het veeleisend publiek niet teleur. De heer Kees Schalken, bij wie de lei ding van dit alles wel in zeer goede handen blijkt te zijn, heeft alle eer van zijn werk. GOED GESLAAGDE COLLECTE. De bouwpastoor van de kerk van „De Goddelijke Voorzienigheid" te Helmond, de oud kapelaan onzer, parochie Joh. v. Vugt, liet j.l. Zondag dank brengen voor de royale giften, bij gelegenheid van zijn predikatiën op Zondag 16 Jan. in onze parochiekerk gehouden. De toen gehouden collecten brachten samen met andere giften de mooie som van f 1700 op. i

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 7