DE LmGSTHMT M KAATSHEUVEL Waalwijkse en Langstraaise, Courant ELSNOUT VLIJMEN HEUSDEN RAAMSDONKSVEER 8ERNDIJK LOON-OP-ZAND g Huldiging „Semper Vivens V RIJD AG 9 SEPTEMBER 1955 Uitgever tVaalvvijk.se Stoomdrukkerij An toon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week 7 Se JAARGANG No, 73 Abonnement 19 cent per week 2.45 per kwartaal 2.70 franco p. p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Bureaux: GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL TEL. 2002. Dr van BEURDENSTRAAT 8, OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES „ECHO' Oprichting Supportersclub. Zaterdag 10 Sept. zal in café B. Oremans een Supportersclub wor den opricht voor de renners Jan v. Engelen en H. Kuijs. Uit de belang stellenden zal een bestuur worden gekozen. Grote opkomst wordt ver wacht. Aanvang vergadering 8 uur. Visclub „de Hut". Zondag 11 Sept. maandvergade ring van de Visclub „de Hut" in café Vismalen. In verband met de zeer belangrijke agenda worden al le leden zeker verwacht. Kruisbooggezelschap „Rozenjacht". Zondag 4 Sept. j.l. had op de ba nen van het kruisbooggezelschap „Rozenjacht" een onderlinge wed strijd plaats, ditmaal door de dames van de leden. Dit nieuwtje trok grote belangstelling. De uitslag was als volgt: le prijs: Mej. L. v. d. Griendt- v. d. Wiel; 2e prijs Mej. J. v. Beij- nen-v. Engelen; 3e prijs Mej. A. v. d. Dungen-v. Dongen; 4e prijs Mej. Th. de Laat-Herman; 5e prijs Mej. H. v. d. Wiel-v. d. Wiel; 6e prijs Mej. A. Ekels-Kuis; 7e prijs Mej. L. v. Gestel-Oosterwaal; 8e prijs Mej. v. d. Wiel-v. Bokhoven; 9e prijs Mej. A. v. Vugt-v. Asseldonk; 10e prijs Mej. L. v. d. Wiel-v. d. Wiel; 11e prijs Mej. C. de Gouw-ter Poor ter; 12e prijs Mej. S. v. d. Wiel- Parijs. Burgerlijke Stand over de maand Augustus 1955. Geboren: Janet A„ dv. J. Coen- raadts-Schonewelle; Maria C. L. J., dv. J. Brouwerens-Meeuwis; Hen- drina C., dv. J. Mimpen-Troupée; Wilhelmina G. M., dv. W. v. d. Wiel- v. Zon; Johannes P. M., zv. J. v. d. Sanden-Verboord; Cornelis G., zv. G. Coensen-Overberg; Wouterus, zv. W. de Vaan-v. d. Dungen; Jo- sephus A. F.. M., zv. J. v. d. Wiel de Man; Adriana A. M., dv. M. de Vaan-v. Son; Anna M., dv. H. Oc- kers-Sneller; Hendrikus G., zv. H. Bloemendal-van der Plas; Johannes N., zv. C. Kivits-Verboord; Rober- tus M., zv. H. v. Son-v. Delft; An- tonius P., zv. W. Henskens-Hens- kens. Overleden: Adriaan Heijmans 54 jaar, echtg. van A. H. Peijnenborgh; Theodorus Bruurmijn, echtg. van P. Bruurmijn. Gehuwd: Franciscus Huiskes 29 jaar en Antonetta M. v. Engelen 23 jaar, beiden te Vlijmen; Arnoldus A. Hoffmans 22 jaar te Ammerzo- den en Maria G. v. Engelen 21 jaar te Vlijmen; Jacobus Th. J. Timmer mans 26 jaar en Hendrika H. Pariis 27 jaar, beiden te Vlijmen; Cornelis Kuijs 61 jaar te 's-Bosch en Theo dora M. Brands 64 jaar te Vlijmen; Gerardus L. Lommerse 29 jaar te Someren en Anna J. v. d. Leeden 27 jaar te Vlijmen; Gerardus C. v. Buuren 31 jaar te Langbroek en Catharina M. L. v. Heivoort 25 jaar te Vlijmen; Joseph M. Kosters 24 j. te Oisterwijk en Wilhelmina W. G. Pulles 21 jaar te Vlijmen. V,V. „Waspik" speelt geen thuiswedstrijden. Wij ontvingen van een sport- medewerker 't volgende bericht: Hoewel de sport alle erkente lijkheid geniet door provincie en regering de kampioenen wer den door de Commissaris der Ko ningin ontvangen de regering gaf 'n kwart millioen voor sport als vrije tijdsbesteding buiten schoolverband; schijnt de sport deze erkentelijkheid in Waspik niet te genieten. De vereniging Waspik verspeel de reeds twee jaar geleden haar terrein. Als noodmaatregel werd een weiland van een landbouwer gehuurd en zo goed en zo kwaad als het ging, speelde men daar zijn wedstrijden. Ondanks vele verzoeken bleef het gemeentebe stuur van Waspik zeer doof. Nu de landbouwer zijn weiland weer voor andere doeleinden moet ge bruiken staat Waspik „op straat" en daar mag men niet voetbal len. Waspik ziet zich genood zaakt, ondanks de plundering die er volgt op de kas, de thuis wedstrijden te doen spelen op de terreinen van hun tegenstanders zodat het alle uitwedstrijden worden. Jammer dat zulk een vereni ging, welke toch zeer veel doet voor de vrije tijdsbesteding en de jeugd lichamelijke ontspanning brengt buiten schoolverband, zich zo ziet ten achter gesteld! En dan te weten dat op vele plaatsen, veel kleiner nog dan Waspik, door de gemeenten sportcomplexen worden aange legd Tot zover het bericht. Iedere insider zal onmiddellijk de ver keerde voorstelling van zaken in dit bericht opmerken. Omdat hetzelfde bericht zonder enig commentaar ook reeds door an dere bladen is gepubliceerd, meenden we er goed aan te doen er even de vinger op te leggen en er op te wijzen, dat het Waspik- se gemeentebestuur in deze ge heel vrijuit gaat en het niet dc minste blaam treft. Inderdaad, het is zo, dat de voetbalclub niet meer over een terrein beschikt, maar het is evenzeer waar, dat het gemeentebestuur al het mo gelijke doet om te komen tot de 'aanleg van een sportveldencom plex. Het is immers bekend dat de raad het besluit hiertoe geno men heeft. Het sportparkplan was echter niet in het uitbrei dingsplan opgenomen en hier mee is men nu doende. Wanneer men immers geen uitbreidings plan achter zich heeft, is het niet mogelijk de nodige grond te krij gen, wanneer de bezitters van die grond hem niet willen verko pen. „We kunnen geen ijzer met handen breken", zei ons burge meester Couwenberg, bij wie wij even informeerden. Maar, zei hij verder, deze voor stelling van de feiten is perti nent onjuist. Degene, die de gang van zaken in Waspik met interesse volgt, herinnert zich ongetwijfeld het vurige pleidooi voor de sportbe oefening en voor de hulp en de tegemoetkoming van de gemeen te op dit gebied, dat burgemees ter Couwenberg hield, toen des tijds in de gemeenteraad de sportparkplannen ter sprake kwamen. De belangen van de v.v. Waspik worden wel degelijk door het gemeentebestuur gezien en behartigd, maar hier is spra ke van force majeure en dat ziet de leiding van de voetbalclub zeer wel in. Van deze zijde is 't bovenstaande bericht dan ook niet afkomstig. BERNDIJK. R.K. V.V. Berkdijk. De oefenwedstrijden van RKVV Berkdijk zijn alle ten volle ge slaagd. J.l. Zaterdag speelde het eerste elftal tegen Uno Animo 2, welke wedstrijd eindigde in 33. Berkdijk 2 speelde tegen het sterke Baardwijk 2 en verloor met 21. Berkdijk 3 speelde tegen Baard wijk 4 en won verdiend met 3-1. Tioed zo jongens, laat ons zo de competitie ingaan. A.s. Zondag gaat Berkdijk 1 op bezoek bij Broekhoven in Til burg. Denk er aan, matadoren, de eerste klap is een daalder waard; breng .de puntjes mee naar huis. Veel succes. A.s. Zondag is er ook 'n korte, doch zeer belangrije ledenverga dering om 11.30 uur in het club lokaal. Wees allen present, het bestuur rekent op u. Dank zij het gemeentebestuur heeft onze voetbalver. Berkdijk een prachtige afrastering gekre gen. Wij hopen dat dit niet voor niets is geweest en er zeker kam pioenen uit de bus zullen komen. ig et attï VLIJMEN. De Zwaluw. Zondag 4 Sept. j.l. hield de Post duivenvereniging De Zwaluw een wedvlucht vanuit Neufvilles (Bel gië); afstand 155 km. De uitslag is als volgt: J. v. Engelen 1, 14; J. v. .d Wiel 2, 17; H. Oosterwaal 3, 12; L. Nicols 4; J. de Vaan 5, 16, 18; Jos Kuys 6; J. Oosterwaal 7, 8; J. Verschuuren 9; C. v. Heivoort 10; H. Mommer- steeg 11; B. v. d. Ven 13; W. van Vugt 15. DE ECHO VM HET ZUIDEN -Traag? STATIEDAG. Zaterdag a.s. zal de O.L.Vr. 'Schuts weer haar statiedag houden. Begonnen wordt met een iH. Mis aan het Maria- altaar. Daarna koffietafel in Café Klerks. Om pl.m. 10 uur onderlinge schiet wedstrijd, waarvoor prachtige prijzen beschikbaar zijn. Om half één gemeenschappelijke maal tijd. Om 6 uur worden de gildezusters ver wacht. Om half 7 worden de gildeattri- buten verpacht voor aanwerving van nieuwe leden. Daarna volgt het avondprogramma, waarbij voordracht en zang elkaar zul len afwisselen. GESLAAGD. De jongeheer A. v. d. Besselaar Hzn. slaagde te Eindhoven voor het theore tisch gedeelte patroon broodbakker. Bibliotheek. De parochie-bibliotheek is met in gang van Donderdag 8 September verplaatst naar het voormalige Fra tershuis, ingang achterzijde. Even als voorheen is zij geopend elke Donderdagavond van 7 tot 8 uur. Langstraatse Kruisboogbond. Op 18 Sept. a.s. zal de Langstraat- se Kruisboogbond haar slotconcours van 1955 houden op de banen van het Kruisbooggezelschap het Rozen knopje, gevestigd in café H. Boom. Op dit concours zullen de corpsprij- zen van het seizoen worden uitge reikt. •- n -f - rrj»; ZUID-NEDERLANDSE BEURS. Aan de Zuid-Nederlandse Beurs voor Handel, Nijverheid en Industrie, welke van 4 t.m. 8 Sept. j.l. in Eindhoven werd gehouden, namen ook twee Heusdense firma's deel. De firma Couwenberg ex poseerde er met oliehaarden en kachels, terwijl de heer van Mierlo een stand verzorgde met souvenirs. GUNNINGEN. Bij onderhandse aanbesteding werd aan de aannemer G. A. v. d. Eijnde te Herpt gegund het bouwen van een woon huis voor de heer C. J. de Kort te Herpt. Aan de aannemer Th. van Horen te Herpt werd bij onderhandse aanbeste ding gegund het verbouwen van een boerderij voor de heer H. J. de Wit te Herpt. Beide werken staan onder architectuur van de heer A.'J. van Gerven, architect alhier. BURGERLIJKE STAND over Augustus 1955. Geboren Maria Petronella Helena dv Johannes Heijne en J G Burghouts Maria Antonetta dv A M Treffers 'en A N v d Stoep Cornelia Nicolet Ma ria dv N M de Jong en C M v Assel donk Anna Aafje Antonetta dv J E de Jong en A P Kipping Adriana Lam- berta Maria dv A Th Couwenberg en A Hoskain Laurentius Johannes Pe trus zv A v d Wiel en P M de Vaan geboren te 's-Bosch. GehuwdLeendert van Tilburg 28 j te Wijk en Aalburg en Aria Cornelia Colijn 24 j alhier Henricus Josephus Baptist Clerkx 26 j te Den Haag en Dingena de Bruljn 24 j alhier Louis Gerard Marie van den Oord 27 j te Ge- le'en en Maria Helena van Horen 24 j alhier. Overleden Lucia Cornelia Elisabeth Pennings, geh. gew. met C v Alphen 88 j. ZILVEREN KLOOSTERJUBILEUM. Het Hoofd van de St. Theodorusschool de eerw. Frater Marcello, zal binnenkort zijn zilveren kloosterjubileum vieren. De viering van dit jubileum is in tegenstel ling met de aanvankelijke plannen 'enkele dagen verschoven, en wel naar Zondag 11 September a.s., dit in verband met familieomstandigheden. Het zal de eerw. Frater, die zich in onze gemeente zeer veel vrienden heeft gemaakt, zeer zeker niet aan belangstel ling ontbreken. n Zoals in het blad van Maandag 5 Sept. j.l. reeds in het kort werd mede gedeeld, heeft het Mannenkoor „Semper Vivens" op het gehouden concours te Geertruidenberg, van Zondag 4 Septem ber, een eerste prijs behaald met 329 punten. j, Met veel energie is er door de leden van het koor in de afgelopen maanden gewerkt, om dit succes te behalen en het is dan ook vanzelfsprekend, dat het voor de directeur de heer Joop van der Linden, een grote voldoening is, dat dit eerste openbare optreden zo prachtig bekroond is. Toen het Mannenkoor „Semper Vi vens" Zondagavond om ongeveer half 9 op de Markt arriveerde, per touringcar van de firma van Iersel uit Oisterwijk, vond het daar de Harmonie en Drum band St. Jan uit dc Berndijk op zich wachten, die het koor onder het spelen van pittige muziek naar café van den Hoven begeleide, alwaar een grote me nigte belangstellenden de aankomst ge duldig stond af te wachten. Hier aangekomen, werden bij monde van de waarnemend voorzitter van St. Jan, de heer van Gulik, directeur, be stuur en leden van „Semper Vivens' ge complimenteerd met het mooie resultaat. De heer van Gulik sprak hierbij de wens uit, dat de samenwerking en sym pathie, die tussen beide verenigingen reeds, van het begin af begtaan heeft, mag blijven voortduren. De voorzitter van „Semper Vivens", de heer A. van Wanrooij, bracht op de eerste plaats dank aan Harmonie en Drumband St. Jan, voor de spontane hulde aan Semper Vivens gebracht en onderstreepte gaarne de woorden van de heer van Gulik, speciaal wat de aange name samenwerking betreft. Het zal aan ons niet liggen, aldus de heer van Wan- looij, en bij het eerstvolgende succes van St. Jan zal Semper Vivens als een der eersten aanwezig zijn om op hun beurt St. Jan met een behaald succes te feli citeren. i i Hierna bood een dochtertje van de heer v. d. Hoven aan mevr. v. d. Linden bloemen aan, onder het uitspreken van een toepasselijke tekst, welk kinderlijk gebaar met een donderend applaus werd beloond. Bij het binnentreden van het vereni gingslokaal werd ieder getroffen door de prachtige versieringen die in korte tijd j waren aangebracht en waardoor het zaaltje in een bloementuin herschapen j was, dit nog speciaal door de vele bloemstukken die door zusterverenigin- I gen ter plaatse waren aangeboden, j De Weleerw. heer Kap. v. Hoeck, die door omstandigheden verhinderd J was, was een van de eerste, die bij mon de van de heer van den Hoven zijn har- telijke gelukwensen aanbood. Vele besturen van diverse verenigin gen kwam'en hun opwachting maken, om htm felicitaties aan te bieden, waar bij wij o.a. opmerkten, het bestuur van Bel Canto, van de Drumband van Apol lo, van het kerkkoor St. Joseph, van St. Jac uit Berndijk, terwijl vele belangstel lenden het bestuur en de directeur van Semper Vivens van hun medeleven kwamen blijk gev"en. Voorzitter van Wanrooij dankte allen voor hun goede wensen, hierbij de hoop uitsprekend dat de geuite wensen tot groei en bloei van Semper Vivens ook werkelijk zouden mogen uitkomen, en hij riep daarbij ieder op die iets voor zin gen voelde, zich op te gev*en als wer kend lid van Semper Vivens. De directeur de heer v. d. Linden sprak daarna woorden van dank voor de hulde hen gebracht, maar bracht een deel van de hulde teru^ op het koor zelf. Immers, zeide hij, zonder de medewer king van de leden, was het onmogelijk geweest dit succes te behalen. Ook hij riep op de gelederen van Semper Vi vens te komen versterken. Dat de verdere avond door bestuur en leden met hunnen vrouwen en verloof den gezellig werd doorgebracht, behoeft geen betoog en te vroeg kwam het uur, dat ieder zich naar huis moest begeven. Speciaal nog om hun eerste succes te vieren, kwamen de leden van Semper Vivens met hunne dames Dinsdagavond opnieuw bijeen in het zaaltje van café van den Hoven, waar intussen een nieu we felicitatie was binnengekomen van de Zeereerw. heer Pastoor de Klijn, welke goed gevulde felicitatie door allen met luid geklap werd begroet. Het is een heel gezellige avond ge worden, die alle leden en hunne dames nog lang in herinnering zal blijven. „Semper Vivens' heeft hiermede ge toond zijn naam, altijd levend te zijn, waardig te zijn. Laat voor alle leden dit prachtig suc ces een stimulans zijn, op deze weg voort te gaan, om volgend jaar nog meer resultaten te behalen. Immers, hierdoor blijft de geest leVendig en de animo groot, iets, wat voor een vereniging van onschatbare waarde is. Mogen wij besluiten met de oproep tot allen die iets voor zang voelen, zich aan te sluiten bij „Semper Vivens", om aldus een voller koor te verkrijgen, waarin vooral saamhorigheid naast ge zelligheid mag blijven heersen. GOUDEN BRUILOFT. In de Jan de Rooijstraat gaat het feest worden. Het echtpaar Jan Zwaans-v. d. Sande viert er Zaterdag 10 September zijn gouden bruiloft. Geheel Kaatsheuvel kent nog wel de „Bijin", zoals we voor de oorlog „Kee" noemden, die in navol ging van haar moeder, „vrouwke van der Sande", dagelijks boodschappen naar en van Tilburg bracht en daarmede de kost verdiende. „Kee heeft dat nadien nog lang gedaan en was voor verschillende mensen als zodanig een onmisbaar fac totum, die alle opdrachten wist te ver vullen. Kaatsheuvel kent dus „Kee en daar door ook Jan Zwaans, die een halve eeuw geleden met haar voor het altaar een verbond sloot en nu op dat halve- eeuwschap Zaterdag gaat jubileren. Reeds maanden geleden heeft zich in de Jan van Rooijstraat een comité ge vormd om het feest degelijk voor te be reiden. De leiding is in handen van de heer A. van Es en waar die aan het roer zit, marcheert het wel. Er wordt ver sierd en verlicht en om 9 uur trekt een grote feeststoet naar de St. Janskerk, waar om half 10 een plechtige H. Mis van dankbaarheid wordt opgedragen. Van 12 uur wordt receptie gehou den, waarbij het niet aan belangstelling zal ontbreken. De kinderen uit de buurt krijgen des middags een tractatie en een filmverto ning in de zaal van Euphonia, waar des avonds de volwassenen eveneens bijeen komen, om onderling het feest mede te vieren. DESK GAAT STARTEN. Desk I start Zondag voor de com petitie en wel met eén thuiswedstrijd te gen Rood-Wit uit St. Willebrord. Veel kennen we nog niet van deze eerste te genstander, dan dat hij thuis hoort in een streek waar stevige kornuiten van daan komen. En we kunnen dan wijzen op een Piet van Est, die als renner een wereldberoemdheid is. Rood-Wit zal ook wel enkele van die krachtfiguren bezit ten. waartegén het aanpakken zal zijn. We mogen er echter op rekenen, dat Desk ditmaal weer eens start met een flinke overwinning. De eerste klap is een daalder waard moet Zondag het devies zijn, waarmee de eerste ontmoeting wordt ingezet. De wedstrijd vangt om half drie aan. Scheidsrechter is de heer A. Kuijpers uit Tilburg. Het tweede elftal speelt eveneens thuis Niet alleen door het weg vallen van de weeldebelas ting, maar vooral door een rechtstreekse aankoop van een grote hoeveelheid Argen tijns rundleder is het mogelijk „Canadians", die overal voor 18.90 verkocht worden, te leveren voor deze lage prijs. Van het mooiste import rund leder en bovendien gemaakt door een van de bekendste Neder andsefabrieken, koopt U een oersolide boodschap- tas die de fabrikant 10 jaar garandeert. Een lederen Canadian met genaaide bodem, bodemnagels enmetgrotevoortas,een ruim model met ronde handvatten, is de aanbieding van deze week voor de leden van de postorderclub. Bestel (en word daardoor evenals tienduizenden ande ren, zonder enige verplich ting, lid van onze postorder club) zo'n rundlederen Canadian met 10 jaar garantie, voor De leden van onze postorder club ontvangen bovendien gratisiedere v/eek opnieuw, persoonlijk aan hen gerichte aanbiedingen per post. WINKELCENTRUM BINNENWEG TEL. K 1800- 117680 R'DAM Zondag 2,30 uur nam. Voetbalwed strijd Desk IRood-Wit I. 12 uur v.m. Desk IIInternos II. 6 uur en 8.30 uur nam. Bioscoopvoor stelling Apollo Theater. Maandag 8 uur nam. repetitie Harm. Apollo. PROTESTANTS ZIEKENHUIS 's-HERTOGENBOSCH. Evenals vorig jaar, had zich ook dit jaar voor Loon-op-Zand een dames comité gevormd, met het doel gelden in te zamelen voor het Prot. Ziekenhuis te Den Bosch. De moeite die deze dames zich hebben getroost is niet tevergeefs geweest, want zij mochten aan het bestuur van boven genoemde inrichting dezer dagen de som van f 640.05 afdragen. Ongetwijfeld een schitterend resultaat, waaruit op duidelijke wijze tot uiting komt dat het ziekenhuis de belangstelling en sympathie van de omliggende ge meenten en met name ook van Loon- opzand mag ondervinden. Indien het bestuur zijn taak t.a.v. het ziekenhuis naar behoren zal kunnen ver vullen, dan kan het de morele 'en finan- tiële steun van buitenaf niet missen en daarom stemt het tot grote dankbaarheid dat velen uit het verzorgingsgebied, zich geroepen voelen deze arbeid daadwer kelijk te steunen. Moge dit voorbeeld op ruime schaal navolging vinden. progre woord, Verslag, Spreekbeurt door Rec tor J. Janssens, Diocesaan Aalmoeze nier: daarna pauze met tractatie. Ver volgens de grote welbekende Lourdes- film en Slotwoord. Ouders woon alten deze avond bij in 't belang van Uw jongens. AGENDA. Zaterdag 10 Sept. 8 uur nam. Ouders- avond in het patronaat. Zondag 11 Sept. 11.30—12.30 uur Leesbibliotheek. 11.30 uur Ledenvergadering Voetbal vereniging Berkdijk. 6 uur Jongenspatronaat. Maandag 12 Sept. 8 uur repetitie Har monie St. Jan. OUDERSAVOND. Zaterdag a.s. om 8 uur wordt er in het patronaat éen oudersavond gegeven voor alle ouders die jongens tussen de 14 en 24 jaar hebben. Door middel van deze avond krijgen de ouders gelegenheid eens kennis te maken met de Katholieke Jonge Arbei dersbeweging K.A.J., waarvan in Bern dijk een afdeling zal worden opgericht. EEN ONVERWACHTE SERENADE. Vorige week trad het echtpaar P. al hier in het huwelijk: dat gebeurt wel meer en het gebeurt ook wel vaker, dat men zich, wanneer de tafels voor het diner in gereedheid moeten worden ge bracht, dan even buiten verpoost en in bet zonlicht koestert. De familie van het jeugdige paar deed dit ook en zag op een gegeven moment een touringcar voorbijrijden, die een 100 meter verder stopte. Een heer stapte uit en begaf zich naar het zich koesterend gezelschap eu even later kreeg het bruidspaar en familie een klinkende serenade, want de touringcar bleek een zangvereniging uit Alkmaar te vervoeren, die op deze ma nier het jonge paar, dat zij toevallig te midden van zijn familie in feeststemming zagen, op deze manier wilde verrassen. U begrijpt, hoe zeer dit spontane, ge moedelijke gebaar werd gewaardeerd en het paar stelde het koor in de gelegen heid 'ns het glas te heffen op hun wel zijn. en wel om 12 uur tegen Internos 2, on der arbiter K. van Vught uit Oosterhout. Het derde elftal brengt een bezoek aan Uno Animo 2. De Junioren c spelen Zaterdag om 3 uur een vriendschappelijke wedstrijd te gen Uno Animo c en Desk junioren A krijgen Uno Animo A op bezoek om 4 uur. DE TOCHT VAN OUDEN VAN DAGEN. De dag dat de oudjes weer gaan toe ren nadert met rasse schreden, 't Is zo weer 17 September 'en er moet nog veel gebeuren, maar dan moet er aangepakt worden en dan moet er medewerking zijn. Of die ontbreekt? Och heus niet, maar 't is zo jammer, dat sommigen steeds een memorandum thuis moeten krijgen, eer ze hun opgave insturen. Zo zit onze medewerker de heer Jan Kern- meren nog te wachten op meerdere wa gens, die zeker komen, maar die toch dan eerst ingedeeld kunnen worden, als de gegeVens binnen zijn. Met de lotenver- koop is eveneens een begin gemaakt en die vlot best. Niemand weigert er een of meer te kopen; doch deze steun zal hoog nodig zijn, want de begroting is zo hoog, dat het comité ook bulten de ver loting zal moeten kunnen rekenen op milden steun, wil het niet met een na delig saldo eindigen. MET DE BOUW AANGEVANGEN. De tirma S. Pepping 'en Zn. is begon nen met de bouw van 12 woningen voor verschillende eigenaren opgedragen door de Stichting „Hypotheekfonds" te Eindhoven. De woningen worden ge bouwd aan de straat die in het verleng de ligt van de Dr. Nolensstraat bij het Natuurpark „De Efteling". AGENDA. Vrijdag 7—8,30 uur nam. inmanden wedvlucht St. Ghislain in café De Sport wereld. Zaterdag 8 uur nam. Bioscoopvoor stelling Apollo Theater.

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 5