KMlSHEuwEL BE ECHO m HET ZUIDEN ALGEMENE BERICHTEN Hun beste vriend! m. BERNDIJK Barokke maar vrome H. Hart stoet trok door Tilburg. HOCKEY Zesde Kaatsheuvelse Revue: „Ties wir raok!" R STASSAR'S Brillen „doen" het! M, 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 19 SEPTEMBER 1955 7 AAA V V V DE TOCHT VAN DE OUDEN VAN DAGEN. DE ECHO H. STASSAR Waalwijkse en Langsiraaise Courani noemde vereniging. Als spreker zal optreden de heer G. Nieuwenhuij- sen, directeur van het Hoofdbureau in Den Haag. Welwillende mede werking zal worden verleend door 't Waalwij ks vocaal ensemble onder leiding van Mevr. L. Verhoeven-v. Gent. Wij hopen en vertrouwen dat velen deze zeer mooie avond zullen bijwonen. Iedereen is welkom. CONTACTGROEP VOOR HANDEL EN INDUSTRIE WAALWIJK. Vrijdagavond werd in Hotel Ver- wiel de eerste contactavond gehou den na de vacantie voor de leden van de Contactgroep voor Handel en Industrie. Er was een heel goede belangstelling voor deze bijeen komst, waarop het woord werd ge voerd door Drs. J. Raymakers, die sprak over de betekenis van de toe gepaste psychologie voor het be drijfsleven; hij gaf eerst een alge meen overzicht over de mogelijkhe den van de psychologie voor het be drijfsleven om dan dieper in te gaan op een van de facetten, namelijk de psychologische selectie van het per soneel. Na deze spreekbeurt volgde een zeer levendige gedachtenwisseling tussen de spreker en de aanwezigen, o.m. over het testen. De geanimeerde belangstelling op deze eerste avond belooft veel voor het komende seizoen. R.K. E.H.B.O. Wij vestigen de aandacht van de gediplomeerde leden der EHBO op achterstaande advertentie, waarin wordt meegedeeld dat de oefen avond is verschoven naar Dinsdag. VOLKSCONCERT. De harmonie „St. Jan" en de gemengde zangverenigingen „Tot Bloei der Toonkunst" en „Amphion mogen met voldoening terugzien op het volksconcert, dat zij Zaterdag avond gezamenlijk hebben gegeven Het z.g. V 1-terrein nabij ,,'t Stoepke" aan het Laageinde, waai de verplaatsbare kiosk van de ge meente was opgesteld, bleek zich uitstekend voor dit doel te lenen. Begunstigd door goed weer, trok het concert flinke publieke belang stelling. al werd deze later op de avond, vanwege de koele tempera tuur, wat minder. De beide zangverenigingen, onder leiding van de heer Fr. Wilmont. verzorgden het eerste deel van het concert door gezamenlijk of afzon derlijk een 8-tal koor werkjes uit te voeren. Deze aardige werkjes zou den in een zaaluitvoering beter vol daan hebben. Op dit openluchtcon cert kwamen sommige nummers niet geheel tot hun recht, niettegen staande de uitstekende vertolking en de goede stemmenverhouding van de gezamzenlijke koren. Door verhindering wegens ziekte van de instructeur, de heer 's Gra- vesande, voerde de heer J. Mol dc directie over de harmonie „St. Jan Hij kweet zich op uitmuntende wij ze van deze taak. Aanvankelijk liet de stemming hier en daar aan zui verheid te wensen over, doch spoe dig bleken de muzikanten zich aan de ruime, open kiosk te hebben aan gepast en de instrumenten „ingebla zen", want gaandeweg werd de stemming beter. Speciaal het clari- net-duet van de heren A. Brands en H. Mulders met begeleiding van de harmonie en „Partita Picola" kre gen een keurige vertolking, waar voor muzikanten, solisten en direc teur alle lof toekomt. A.s. Zaterdagavond wordt hetzelf de concert in Besoijen gegeven. AANRIJDING. Hedenochtend had in de Grote straat een aanrijding plaats, toen mevrouw van S. van achter een geparkeerde auto de straat over stak en door een passerende motor werd aangereden en tegen de grond geworpen. Met toegeschoten hulp kon zij zich naar huis begeven. Zij had enige lichte hoofdwonden opgelopen. Motor en motorrijder kwamen te vallen, waarbij de duo-zitter over de motorrijder heen enige meters verder op straat terecht kwam zon der letsel, maar natuurlijk zeer ge schrokken. Alles is bijzonder goed afgelopen. AGENDA. Woensdag 8 uur repetitie dames koor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie Mannen koor in De Twee Kolommen. AGENDA WAALWIJKS ORKEST. Woensdag 21 September in Hotel Verwiel: half acht repetitie tweede violen; half negen hele orkest. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden: Jongensrijwiel; jong grijs konijn; dameshoedje; handpomp; fietspomp en fietsreparatiemateriaal; bruin le ren portemonnaie; sleutel; rozen krans; blauw met wit gebreid truitje. Verloren: Rijksdaalder; rode step; gouden ring met geslepen steen; herenpols horloge; tas met ondergoed: bank biljet van 50.bruin leren da- mesportemonnaie met inhoud; grij ze damestas; rode step. HITLER'S VALSE MUNTER GEVONDEN. Bernhard Krüger, een Duitse SS- expert, die in de oorlog 125 millioen valse bankbiljetten van 1 Pond ter betaling van Duitse spionnen heeft vervaardigd, is door de politie ge vonden. De politie hoopt dat Krüger haar kan helpen bij de opsporing van personen die deze bankbiljetten nog steeds in circulatie brengen. De bil jetten, die op bevel van Hitier wer den gemaakt, werden gebruikt om Duitse spionnen in het buitenland te betalen en om uiteindelijk de Bank van Engeland te laten sprin gen. Reeds tientallen jaren hebben de Tilburgcrs een grote liefde gedemonstreerd tot het H. Hart van Jezus. Jaren achtereen zijn zij getrokken naar het H. Hartbeeld niet het gouden hart, dat zij in al hun vroomheid in het jaar 1921 op de Heuvel oprichtten. Dit jaar heeft echter de manifestatie van de H. Hart-de- votie een glanzend hoogtepunt bereikt. Nu overal getracht wordt de devotie tot hel H. Hart nieuwe inhoud en nieu we vorm te geven, is ook hier, met de traditie gebroken mogen we niet zeggen, maar heeft men de traditie ver edeld en schonere gestalte gegeven. Gisteren namelijk trok voor het eerst de majestueuse H. Hartstoet, ontworpen doorLucas van Hoek, naar ideeën van Prof. F. van der Meer, door de straten van Tilburg. Het was een barokke stoet, met heel veel uiter lijke praal en pracht, maar waarin ook de grote vroom heid van de Tilburgers tot uiting kwam. Vele tienduizenden hebben in pieuse aandacht deze stoel ka- degeslagen het was immers op de eerste plaats geen vertoning, heb was een gelovige uiting van dc liefde tot het H. Hart. „Een soldaat opende met een lans Zijn zijde, en aanstond vloeide er wa ter uit en bloed", deze tekst uil het St. Jans-evangelie vormde het uitgangspunt van de stoet èn het middelpunt. Daar voor za gen we de voorafbeeldingen en parabels die naar dit gebeuren heenwezen; daarna volgden de zegeningen die over de mensheid kwamen sinds Christus Zijn kruisdood stierf. Het plan van de stoet was van een diepe theologische zin, niet geheel begrijpelijk wellicht voor velen onder de tienduizenden, maar deze zin kreeg vorm in zeer aanschouwelijke groepen, die hun vrome uitwerking op de gelovigen niet zullen hebben ge mist. Wc hebben de stoet gezien als een godsdienstige manifestatie en daarom gaat het niet aan hem te beoordelen als was het een openluchtspel men ziet de be zieling waarmee, in één .jaar tijds, dit geweldige werk is lot stand gebracht men weet de duizenden uren, dat nijvere han den het offer van hun arbeid hebben gebracht men weet ook de grote sommen gelds, die de Tilburgers hebben geofferd voor dit schone doel. En men ziet de bijna duizend mannen en vrouwen, jongens en meisjes die aan deze H. Hart stoet meewerken, men ziet de enthousiaste ontroering, waar mee de tienduizenden, die de Til- burgse straten omstromen, deze indrukwekkende manifestatie gadeslaan. En wanneer men bovendien nog weet, dat deze stoet slechts een inleiding vormt op dc groot se plechtigheid op den Heuvel, waar Z. H. Exc. Mgr. Mutsaerts, die ook in de stoet meeliep, een plechtig Lof zal celebreren en waar de Tilburgers zich door niets en niemand zullen laten weerhouden luid hun Credo te zingen en te getuigen van hun liefdevol onderworpen zijn aan het H. Hart, dan heeft men slechts diep respect voor het volk dat zijn liefde en zijn geloof zo weet te manifesteren. En dan mogen er onderdelen zijn geweest in de stoet die beten verzorgd hadden kunnen zijn, dan had men van een enkele per soon of een enkele kleine groep meer vrome ingekeerdheid mo gen verwachten, dan kan men aanmerkingen hebben op sommi ge groepen of sommige costuums die al te bont en te druk waren, of waarvan men de kleurencom binaties en de lijn niet geslaagd vindt, dan mogen er tussen de groepen onderling soms niet een rustige harmonie van kleuren zijn bereikt, het zijn alle slechts dingen die men ziet, wanneer men de stoet, zoals wij, drie keer zien. Maar waarom gingen we hem drie keer zien Omdat dc glans en de kleur, omdat het ba rokke bewegen, omdat de luis terrijke vormen, omdat de diepe zin voor de traditie maar ook voor de wezenlijkheden van een moderne devotie, waarmee ge stalte werd gegeven pan de liefde tot het H. Hart, zeer veel indruk op ons maakten. De trommelaars en hloemen- strooistertjes, de vlaggendragers, het prachtige groepje van de maagden met bloemfestoenen, de honderden zangers en zangertjes, de kleine spreekgroepen. de gro te rythmische groep, al dc zin volle uitbeeldingen van de voor zeggingen en parabels, van de deugden en de werken van barm hartigheid, van de Nederlandse Heiligen en Mystieke Beschou wers, waaronder er tallozen wa ren die zeer veel indruk maak ten door hun bezielde ingetogen heid en vaak ook door hun groot talent (zeer getroffen waren wij bijvoorbeeld door de verloren zoon verder de lichtdragers en wierookzwaaiers, de hoog waardigheidsbekleders, kerkelij ke en wereldlijke, de dragers van de verenigingsvlaggen, de mannelijke en vrouwelijke kloos terlingen, kortom heel dit kleu rige, beweeglijke, dan weer in getogen, uitbundige, dan weer sobere hulde brengen aan het H. Hart, waarvoor de ideeën be dacht waren door Prof. van der Meer en Lucas van Hoek, zoals dit was uitgewerkt door van Hoek en geregisseerd door Jo van Erp, was van een majestei telijk vrome schoonheid. En liet niet na de tallozen zeer te tref fen. om in dc zesde tocht de deelnemers epn prettige middag te bezorgen. Met angst en vreze, schrijven en zeg gen we, want de voorspellingen waren weinig bemoedigend. Maar de weersvoor spellingen ten spijt, is het een dag ge worden die in de nog korte annalen van het Comité, dat deze zorgen op zich ge nomen heeft, met gulden letters mag wor den aangetekend. Prachtig weer, schitterende wegen, een onvergelijkelijk heerlijk landschap, een gezellige koffietafel tot in de finesses ver zorgd, een goede vlotte organisatie die I klopte als een buswat wil je nog meer. De tocht 1955 is in alle opzichten geslaagd. Het was een kilometers lange stoet. Zesenzeventig luxe wagens, drie auto cars van de firma Jan v. Dijk uit Den Boschalles liep op honderden me ters afstand uit om te zien wat daar voor bij dreunde over de landelijke wegen van Midden-Brabant. Eerst door de Lang straat, dan door Deuteren, langs de Vliert naar de Graafseweg, door Berli- cum, langs Coudewater, Middelrode, Heeswijk, Schijndel, St. Oedenrode, Best r.aar Oirschot, waar de heer Elshof ge zorgd had voor een lekkere koffietafel, waarvan met smaak genoten werd. Huis waarts over Spoordonk, de schitterende grintweg langs de Gemullehoeken, ging 't over Udenhout en Loonopzand in de richting Kaatsheuvel, waar alles uitgelo pen was om de reizigers een hartelijk welkom toe te roepen. De drie muziek corpsen stonden klaar met de Drumbands, de enthousiaste stemming nog verhogen de door gezellige marsmuziek. Op de Markt was het een duizendkoppige me nigte, die blijk gaf van haar medeleven met dit sympathieke werk voor de oud jes. Een ten volle geslaagde tocht, waar voor Kaatsheuvel het Comité en de auto bezitters door hun medeleven spontane dank betuigde door de grote belangstel ling bij de thuiskomst. Direct na de thuiskomst had de trek king plaats van de verloting door het College van B. en W. goedgekeurd, tot dekking van de onkosten van de reis. In een advertentie in dit nummer zijn de winnende nummers van deze verloting te lezen. Rest ons hier een woord van grote dank te brengen aan de medewerkers die het comité in staat gesteld hebben deze zesde Ouden van Dagen-tocht te orga niseren. Op de eerste plaats de auto-be zitters, dan de Verkeers- en de Rijkspo litie ter plaatse, de Harmonieën, de E.H. B.O.-ers, de hulpen voor de oudjes, de schenkers van giften en kopers van loten, dc technische, geestelijke en doktoren- dienst, de ordonnansen, kortom allen, ook wie wij mogelijk vergeten mochten heb ben. Een reuze geslaagde dag tot aller grote tevredenheid! ledenvergadering, waarin alle ko mende plannen kunnen worden uit eengezet. Deze vergadering wordt gehouden op Zaterdag 1 October om 8 uur n.m. in le zaal van de heer Th. van Boxtel, Antoniusstraat 45, waarbij alle leden verwacht wor den. Ook eventuele belanghebben den kunnen deze vergadering bij wonen. Diegenen die lid wensen te wor den, kunnen zich nog opgeven bij de secretaris der vereniging, de heer "M. van Boxtel, Markstraat 107 te Kaatsheuvel ,of op de komende le denvergadering. Jongerenbijeenkomst. Donderdagavond heeft in het Pa tronaat een jongerenbijeenkomst plaats voor de jongens van 17 tot 24 jaar. Op deze bijeenkomst zal dhr. W. Vos een uiteenzetting geven over de KAJ. Tevens wordt deze avond de prachtige KAJ Lourdes- film vertoond. Alle jongens uit Berndijk worden op deze avond ver wacht. De toegang is geheel gratis. jaren terug, om toe te treden tot de 1GU duizend die reeds tot de BB zijn toegetreden, „tot heil van heel ons volk". Dames: Heren: Agenda. To- Maandag 19 Sept. repetitie neelvereniging „Don Bosco". 8 uur repetitie harmonie St. Jan. 6.30 uur repetitie drumband van Sint Jan. Dinsdag 20 Sept. repetitie Biljart vereniging Poedelvrees. Donderdag 22 Sept. 8 uur bijeen komst voor alle jonge arbeiders uit Berndijk. PRINS BERNHARD „B.B. NERGENS TER WERELD GEËVENAARD". PelikaanDES 07 Den BoschDES 41 Ook bij het hockey is de witte bal weer gaan rollen en gisteren werden in dc hootdbond de eerste wedstrijden ge speeld. De dames speelden uit tegen het Roosendaalse Pelikaan én brachten maar even een overwinning mee naar huis van lieefst 701 Met 4 doelpunten van de midvoor, 2 van de rechtsbuiten en 1 van de linksbuiten lieten de DES-dames de Roosendaalse meisjes geen kans over. De heren deden het uit tegen s-Bosch minder goed, al zag het er dan tot de rust helemaal niet naar uit dat het een nederlaag zou worden, laat staan 41! DES begon wel heel slecht. Al in de eerste minuten, toen drie verdedigers op een rij misten, was het voor de Bossche naren raak, maar dit was tevens voor de Dessers een opkikkertje en in het ver dere verloop ging de strijd vrijwel gelijk op en 10 minuten later maakte de DES- midvoor de kansen weer gelijk. In de tweede helft kwamen de Bossche naren al vrij gauw aan een 21 voor sprong uit een verdienstelijk genomen strafcorner en tot zover had alles een vrij bevredigend verloop gehad. De werklust der Dessers was nog onver flauwd, maar toen de technisch toch wel iets betere Bosschenaren twee keer kort op elkaar even zovele blunders van de achterhoede op attente én verdiende wij ze afstrafte, was het vonnis over DES wel uitgesproken. Met nog een kwartier te spelen gooide DES alles op de aan val, maar ook de tegenstander liet ver sterking aanrukken en veel verder bracht deze laatste krachtsontplooiing de man nen uit d eKets dan ook niet. Zo won Den Bosch verdiend, hoewel enigszins geflatteerd, deze eerste competitie-ont moeting tegen DES. De herfst is weer in aantocht, de avon den gaan lengen, dus ook de jaarlijkse Kaatsheuvelse Revue is weer in aantocht. Na één jaar afwezigheid is de heer Piet Borsten weer op zijn oude stokpaardje gaan zitten en heeft voor de zesde keer iets gemaakt dat klinkt als een klok. De titel alleen zegt dan ook al genoeg. Zijn zesde Kaatsheuvelse Revue zal dit jaar als lokroep hebben: „Ties wir raok!'' Gegarandeerd wordt het weer raak! Het Revue-gezelschap is al van Mei af het dolle geval aan het instuderen. De Baletten eveneens: natuurlijk weer onder de bekwame leiding van Mej. Elly de Jong. Piet Borsten zelf, is iedere avond volop met zijn decors aan het werk. Wij hebben reeds vele mooie decors van hem gezien, maar zoals ze dit jaar worden is fantastisch. Van wat af is, straalt een blijheid en een opgewektheid af, die ie dere kijker in een aparte Revue-sfeer brengt. De costuums ,die natuurlijk in dezelfde trant moeten zijn, zijn in Ant werpen bij de firma Almo-Ducheyne reeds uitgekozen. Het Kaatsheuvelse Re vue-Orkest, favoriet voor ieder bal en feestavond, behoeft geen aanbeveling meer. Met vrolijke toneh zullen zij het hele geval accompagneren. „Ties wir raok!", wordt zonder enige twijfel weer raak! Om de toeschouwers een volledige Re vue-belichting te kunnen garanderen, zijn de speeldata in vergelijking met andere jaren enkele weken vervroegd en gaat de première op Zaterdag 29 October, daar bij aansluitend 30 en 31 October en 5, 6 en 7 November. Natuurlijk in de zaal van de heer Piet v. Dun. Tot zover deze eerste kennismaking met de zesde Kaatsheuvelse Revue: „Ties wir raok!" onder de beproefde leiding van de heer Piet Borsten. Te zijner tijd komen wij hier nog uit voeriger op terug. CONCERT EFTELING. t Was zeker geen gelukkige avond voor de Kon. Harmonie Sophia's Vereniging om in De Efteling te concerteren, want juist Zaterdag trok de grote tocht van de Ouden van Dagen uit, waarvoor een 80- tal autobezitters hun wagen en hun tijd hebbën disponibel gesteld, met als gevolg dat bij dezen weinig lust overbleef om achtereen weer naar het natuurpark te stappen. Alzo een heel geringe belang stelling voor een programma, dat een vol le zaal waard geweest was. Onder kundige leiding van Kapelmees ter Ton Kotter bood de Koninklijke een vlot programma, dat elk hoorder genot en verpozing bood. Sophia staat op een hoogte en heeft een klankvolume dat alleszins te roe men is, doch stemming en techniek heb ben de laatste jaren ge'en sprongen in de goede richting voorwaarts gemaakt. Mo gelijk heeft de geringe belangstelling in deze deprimerend gewerkt op de execu tanten, wat echter helemaal niet zeggen wil dat er niet heel veel goeds te genie ten is geweest. O.m. waren Les Préludes van Liszt voor de pauze en de Procession des Sardar van Ivanov na de pauze, het eerste om zijn machtig klankvolume en 't 2de om perfect samenspel de volle waar dering waard. Ook de overige nummers, die we al meerdere malen van Sophia mochten beluisteren, verschaften ons veel muzikaal genot, al mochten we hier en daar niet ten volle met de geleverde prestaties accoord gaan. Een prachtmiddag! i Met angst en vreze zagen we de Za terdag tegemoet, waarop weer een 300- tal Oudjes zich toevertrouwden aan de zorgen van het comité, dat met de beste bedoelingen zijn krachten had gegeven DE K.J.M.V. START WEER. Hedenavond opent de K.J.M.V. het nieuwe verenigingsjaar met de traditio nele jaarvergadering. Allereerst zullen dc jongens zich bezinnen op hun taak als katholiek jonge middenstander in een avondwake, die door de Moderator om 8 uur in de kerk van St. Jan zal worden gehouden. Daarna zal in de zaal van hotel Smit het officiële gedeelte snel worden afge handeld, om in een ongedwongen sfeer het ontwerp-jaarprogramma te bespreken en nog enkele andere puntjes. Ook de vacantie-belevenissen van veler onzer leden zullen aan bod komen. Voor het komende programma, dat drukker bezet zal zijn dan vorig jaar, is een vaste verenigingsavond vastgesteld, n.l. Maandag om de veertiën dagen. Daarbij is afwisselend een ontwikkelings- eu een ontspanningsavond gepland. Voor beide avonden is een nieuwe vorm uit gedacht die de leden zeer zeker zal be vredigen. Daarnaast echter zullen nog diverse acties worden gevoerd en excur sies worden gemaakt. Voor die acties en voor andere punten van bespreking zul len werkgroepen in het leven worden geroepèn. Het bestuur is er van overtuigd dat de K.J.M.V. ook dit jaar zal groeien en haar opgang naar een nieuwe bloeiperiode zal voortzetten. Voor belangstellende jongeren is deze vergadering een ideale gelegenheid om zich op te geven als nieuw lid. OOK VROUWELIJKE K.J.M.V.7 Op initiatief van het bestuur van de Jonge Middenstand zal getracht worden in onze plaats te komen tot oprichting van een afdeling der K.J.M.V. voor meis jes. I De bedoeling is dat deze vereniging zich uiteraard geheel zelfstandig ontwik kelt: de K.J.M.V. treedt slechts als ini tiatiefnemer op. De samenwerking tussfen beide afdelingen zal echter hecht zijn. Er is o.a. gedacht aan het gezamenlijk bij wonen van bepaalde ontwikkelingsavon den en het gezamenlijk deelnemen aan acties, excursies etc. Binnenkort zal de oprichtingsvergade ring worden gehouden. AGENDA. Maandag 8 uur n.m. repetitie Kon. Erk. Harmonie Apollo: 8 uur n.m. vergadering K.J.M.V. Dinsdag geen repetitie R.K. Par. Zang koor St. Jan: om 8.30 uur n.m. repetitie Mannen koor Tempo Vivens. Woensdag 8 uur n.m. repetitie Harmonie Kon. Muz. Gez. Euphonia; 8.30 uur n.m. Apollo-Theater: Jungle trommen in Afrika. Donderdag 7.30 uur n.m. repetitie Da meskoor Bel Canto: om 8.30 uur n.m. repetitie Gem. Koor Bel Canto. De Dienst Bescherming Bevol king is Zaterdag begonnen met de grote landelijke campagne- week om de laatste duizendtal len vrijwilligers te werven. Voor radio en televisie heeft prins Bernhard via opnamen de nationale actie zelf ingeleid en in vele gemeenten heeft men de eerste serie propaganda-manifes- taties reeds achter de rug. De Prins herinnerde in zijn rede aan het begin van de wer ving nu twee en een half jaar geleden, toen velen nog dachten: „Dat wordt niets, dat past niet bij ons volkskarakter". Heel veel anderen hebben gelukkig anders geredeneerd, aldus de Prins, en zij hebben veel vrije tijd geof ferd. „Zij hebben het mogelijk gemaakt, dat in ons land op vrij willige basis resultaten zijn be reikt, die naar verhouding ner gens ter wereld worden geëve naard". Dit succes is, naar de Prins zei, niet vreemd Dc organisatie zit goed in elkaar. Daarnaast kwam de overtuiging dat de BB nodig en mogelijk was en het prachtige enthousiasme van de noodwachters en noodwacht- sters. Er zal echter nog veel werk moeten worden verzet om de BB geheel voor haar taak gereed te maken. In de komende weken zullen vele vergaderingen en ma nifestaties worden gegeven om, zoals op 25 Juni te Rotterdam, te bewijzen dat de BB leeft. Prins Bernhard besloot zijn radio-rede met een beroep voor al op de pessimisten van enkele geeft U voor Waalwijk, Kaatsheuvel en de Lang straat DE BESTE RECLAME Levoroncior voor alle ziekenfondsen Stationsstr. 88 Telef. 3037 WAALWIJK Visvereniging opgericht. In Berndijk heeft men een visver eniging opgericht, welke de naam zal dragen van „Berndijk". Reeds 32 personen gaven zich als lid dezer vereniging op, waaruit een bestuur werd gevormd. Dit bestuur heeft nu beslot enover te gaan tot een eerste H in m om hun woonplaats gebeurt, welk nieuws er uit de buurt te. det alles lexen se in het plaatselijk nieuwsblad, hun beste vricudl Hij weet precies, waar zij belang in stellen. Daarom stellen zij beUng in bèm, in alles, wat er tn staat, óók in de advertenties! [Vt* Uw voordeel met dese belangstelling 1 Benut het pUiaUehjk mèmmtkimd voor Uw verkoop-reclame 1

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 3