KfiMJVn, „Wat 'n koopjes!" HANDBALSPORT BERNDIJK Scholtens Textiel FLINKE KRACHT een bedrijfsleider eventueel modeleur Scholtens Textiel „HET GESCHENKENHUIS" roept de Sint uit Het gouden leest der arbeiders. 5e Liefdadigheids-Kringtentoonstelling. Een geslaagd lustrum. N.V. van Gend Loos, Waalwijk St. Nicolaas-Actie Kaatsheuvel EXCLUSIEVE BIJUU I tKlttN DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 28 NOVEMBER 1955 AAA w.s.c. Jacques LoZ; 3 H. Pullens Ww; 4 G. Mo re val K; 5 Jos van Dongen K; li C. M. Snoeren K; 7 L. van Geel K; 8 Th. Ligtvoet lv; 9 J. v. Hees wijk K; 10 Jan Snoeren K; 11 A. Verduin K; 12 M. Lensveld K. Doffers 1953 (45 vogels): 1 J. van Hiel K; 2 M. J. van Wanrooij K; 3 Mi Damen K; 4 W. Hamers K; 5 H. Klis K; 0 G. Moreval K; 7 H. Klis K; 8 Jac. Vloemans K; 9 Schuiver Ww. Duiven 1953 (35 bogels)1 L. de Ronde Ww; 2 W. Emmers K; 3 J. Snoeren K; 4 L. Mossel vela K; 5 M. C. Snoeren K; 0 C. van Rooij K; 7 Dré Snoeren K. Doffers 1952 en ouder (80 vo gels)1 Jos Schrauwers K; 2 C, v. d. Ven'K; 3 J. v. d. Linden K; 4 P. Adriaansen K; 5 Chr. van Heeswijk K; 0 J. Muizelaar K; 7 1). Matcijsen K; 8 L. Bceren- donk LoZ; 9 H. Knippels Ww; 10 J. van Beek D; 11 J. van der Linden K; 12 C. van Bijnen Ww; 13 J. Kommeren K; 14 H. de Man K; 15 Jac. Klerkx K; 10 Th. Dui venkamp Ww. Duiven 1952 en ouder (55 vo gels)1 A. van Dongen LoZ; 2 Jos Schrauwers K; 3 B. van Riel, Ww; 4 J. van der Linden K; 5 L.' Mosselveld K; 0 Chr. v. Heeswijk' K; 7 J. van Riel K; 8 Jac. Klerkx» K; 9 A. Trommelen K; 10 en 111 H. van Nieuwstadt K. Schoonste doffers van de ten toonstelling Jos Schrauwers te Kaatsheuvel en schoonste duif A. J. van Dongen. Loonopzand. Zondagavond had in ..De Sportwereld" de trekking plaats van de aan de tentoonstelling verbonden verloting, waarvan in de advertentiekolommen det rek- kingslijst te lezen is. Agenda. Maandag 8 uur n.m. repetitie harmonie Apollo. Dinsdag 7.30 uur repetitie R.K. Par. Kerkkoor St. Jan. 8 uur vergadering KJMV zaal Smit; politieke avond. 8.30 uur repetitie Mannenkoor Semper Yivens. VV oensdag 8 uur repetitie har monie Kon. Muz. Gez. Euphonia. 8 uur Apollo theater: Moeder leed. Toegang 18 jaar. Donderdag 7.45 uur repetitie Dameskoor Bel Canto. 8.30 uur repetitie Gem. Koor Bel Canto. St. Nicolaas in Berndijk. Zoals dé' Sint verleden week had medegedeeld, o.a. dat hij be reid was epn tocht door geheel Berndijk te maken, zo is het Za terdag j.l. ook gebeurd. Om 3 uur maakte de harmonie St. Jan zijn opwachting voor het Missiehuis St. Antonius en al spoedig daar op kwam de goede Heilige Man, vergezeld van zijn ki\echt, naar huiten, besteeg zijn paard en maakte vervolgens onder grote belangstelling, die de Sint alom bezit, een triomfantelijke tocht door heel Berndijk, voorafgegaan door Drumhand en harmonie, die het geheel met hun pittige muziek opluisterden. Serenades. Zaterdagmiddag bracht de Kon. Erk. Harmonie St. Jan een sere- het echtpaar M. de Man-Emmers, Berndijksestraat, LC>aVc.B:e Her7DnSenR24e I f1? ,h.el echtpaar C. v. "Wanrooij- vierden. Bij beide feestvierende echtparen sprak de voorzitter van St. Jan, de lieer Socthoudt, een korte hartelijke gelukwens uit. Agenda. Maandag 28 November repeti tie Tarmonie St. Jan. Dinsdag 29 November oefen avond biljartver. Poedelvrees. Woensdag 30 November repe titie toneelver. Maria Goretti. Jonge duiven 1955. We duiden de plaatsnamen aan inet K voor Kaatsheuvel, LoZ voor Loonop zand, Ww voor Waalwijk, Wp voor Waspik en I) voor Dongen. (105 vogels) 1 H. Hesselmans K; 2 C. Moreval K; 3 en 4 Jac. loemans K; 5 A. Trommelen 1); 6 C. v. d. Ven K; 7 L. Mosselveld K; 8 C. van Rooij K; 9 P. Dirk- sen K; 10 H. Hesselmans K; 11 L. Hamers K; 12 A. Valk L.o.Z.; 13 Gijsmans Wp; 14 J. Vesters K; 15 J. Schrauwers K; 16 J. Muizelaar K; 17 Jac. Klerkx K; 18 Jac. van Beek I); 19 P. Dirk- sen K; 20 J. van Riel K; 21 C. de Man K; 22 C. van Dongen LoZ; 23 H. Pullens Ww; 24 R. v. Riel Ww; 25 J. Muizelaar K; 26 H van d. Linden K; 27 J. Jansen K; 28 v- (1- Ven K; 29 J. Muizelaar K; 30 P. Ligtvoet K; 31 A. van Boxtel K. Doffers 1954 (85 vogels): 1 Kleijssen Ww; 2 A. Voer- mans K; 3 C. Moreval K; 4 P. Pullens Ww; 5 P. Stokkermans K; 6 Gijsmans Wp; 7 J. van der Linden K; 8 M. v. d. Steen LoZ; 9 C. M. Snoeren K; 10 N. J. van Rooij Wp; 11 Fr. Damen K; 12 Mateijssen K; 13 W. Hamers K; 14 J. van Dongen K; 15 L. o- Hamers K; 16 A. Trommelen I)- overvallers zich kort geleden van de IRA 17 J. Vesters K. Duiven 1954 (60 vogels): 1 J van Heeswijk K; 2 C. van Dongen IERSE OVERVAL OP MOEILIJKHEID BIJ DE VERSCHERPTE VERKEERSCONTROLE. In een brief, welke de ANWB in verband met de overigens door de Bond sterk toegejuiclite verscherpte verkeerscontrole, aan de Minister van Justitie ver zonden heeft, vraagt deze ver- keersorganisatic de aandacht van de Minister voor een moeilijk heid, welke zich voordoet bij de naleving van het voorschrift dat, sinds 1 Januari 1955, koplampen van motorvoertuigen van een rijkskeurmerk dienen te zijn voorzien. Dit rijkskeurmerk bestaat in vele gevallen uit een inktstem- pel, dat destijds is aangebracht met de apparatuur, welke de Rijksdienst voor het Wegverkeer ter beschikking had gesteld van degenen, die tot aanbrengen van dit keurmerk bevoegd waren. L'it een groot aantal door de Technodiensten van de ANWB verrichte keuringen is echter ko men vast te st&an, dat de houd baarheid van tie op deze wijze aangebrachte stempels tenminste uiterst dubieus moet worden ge acht. (iebleken is n.l. dat ruim 14 van de onderzochte, met inkt aangebrachte keurmerken, in ernstige mate waren vervaagd, terwijl in 8 der gevallen het keurmerk geheel verdwenen was. De ANWB meent, dat hierin aanleiding dient te worden ge vonden hij het ontbreken van het stempel niet onmiddellijk tot verbaliseren over te gaan, doch na te gaan of niettemin destijds toch door de betrokkene aan de eis tot stempeling is voldaan. In vele gevallen zou dit kun nen worden aangetoond door overlegging van een kwitantie van het garagebedrijf, waar dit keurmerk is aangebracht. De ANWB heeft het vorig jaar, toen hel aanbrengen van deze keur merken nog in volle gang was, het ontstaan van deze moeilijk heden tengevolge van het tóen reeds vervagen van aangebrach te inktstempels voorzien, en zijn leden deswege geadviseerd een kwitantie te vragen en te bewa ren. In die gevallen, waarin echter geen kwitantie kan worden ge toond, kan wellicht, zo meent de Bond, worden nagegaan of de verlichting behoort tot de goed gekeurde soorten, hoewel dit ui teraard van de controlerende po litieambtenaren de nodige tech nische scholing veronderstelt. De ANWB meent te meer ge rechtigd te zijn de aandacht van de Minister op deze aangelegen heid te vestigen, omdat sinds ,31 Mei j.l. dc mogelijkheid tot het opnieuw laten stempelen van koplampen niet meer bestaat. Dit betekent, dat voor diegenen, van wie aan te nemen is, dat zij hdestijds aan de wettelijke ver plichting in verband inet het rijkskeur hebben voldaan, slechts het alternatief zou bestaan zich te voorzien van een geheel nieu we set koplampen met tevoren ingegoten keur. De ANWB wijst er tenslotte op dat de verkeersveiligheid met be trekking tot de verlichting van motorvoertuigen niet bepaald wordt door de aanwezigheid van een keur, doch uitsluitend dooi de juiste sterkte en stand van de koplampen, en geeft de Minister dan ook in overweging deze cri teria bepalend te doen zijn voor net al dan niet verbaliserend op treden van de politie. GEVRAAGD voor laad- en loswerkzaamheden GEVRAAGD Bjj ons vindt Hy uitsluitend voordelige en nnieke koopjes DR1NKSERVIEZEN NEST SCHALEN BONBONNIERE geslepen op voet 1.80 EIERSTEL PINDASTEL MET SCHEP DE MEEST FANTASTISCHE COLLECTIE niinilTrniFril Telefoon 2512 - WAALWIJK - Grotestraat 220 een prachtige verbetering in 'theater aangebracht. Dit thea- namelijk voorzien van een 2 scherm, waardoor het moge- is voortaan cinemascopische te vertonen. De eerste drie- te vertonen. De eerste zoda- film zal worden gedraaid op gember as.; het is de film bzucht". UITBREIDINGSPLAN bEsoyen GOEDGEKEURD. ^deputeerde Staten van Noord- 1,1nt hebben hun goedkeuring jeht aan het partiële uitbrei- jplan voor Besoyen; zoals uit jrstaande advertentie blijkt, dit plan thans ter inzage. OPERA-STICHTING OPGEHEVEN. 3ar wij vernemen is de Waal se Opera-stichting, die in het eden meermalen succesrijke alkingen gaf van opera's en •a-fragmenten, in een Zaterdag- Bd in Hotel Verwiel gehouden enkomst, opgeheven. AANRIJDINGEN. onderdagmiddag om ongeveer 2 was er een aanrijding op het geinde. De wielrijdster M. de V. op een gegeven moment plot- cg een melkwagen voorbij; een er haar rijdende bestelauto, be- ,rd door D. L., moest voor haar r,imen, maar slipte en kwam te- de melkkar aan; er kwamen persoonlijke ongelukken voor, r zowel bestelauto als melkwa- werden beschadigd. Vrijdagavond om pl.m. 8 uur ■d de bromfietser A. C. uit Dru- aangereden door een postauto de P.T.T., bestuurd door M. v. d. de bestuurder van deze wagen :t blijkbaar niets van de aanrij- gemerkt, en reed gewoon door. onderzoek in Den Bosch deed ter de aanrijding zeer waar- (jnlijk voorkomen; de bromfiets ■d nogal beschadigd, ïoces-verbaal werd opgemaakt. Zaterdag was er op het West- een aanrijding tussen twee lelauto's, die resp. bestuurd wer- door J. v. B. uit Waalwijk en H. uit Voorburg; zij reden bei- n Westelijke richting, toen v. H. ens bemerkte dat hij verkeerd gereden. Hij wilde zijn wagen en dam keren, maar toen hij een <je naar links uitweek, lette hij voldoende op het achter hem .end verkeer en v. B. die achter reed kon een aanrijding niet ir voorkomen. Beide wagens lie- vrij ernstige schade op. Geen soonlijke ongelukken. BRANDJES. We moeten echter niet menen, dat het enthousiasme waarmede de R.K. Volkj- bcnd werd opgericht een aangeboren eigenschap der Volksbonders was ge worden. Het enthousiasme luwde en te kende zich o.m. af in het aantal abon- nc's dat het „Katholieke Volk", het or gaan van de Volksbond had en dat te rugliep van 200 tot 150, een aantal veel te klein voor de grpte afdeling Kaats heuvel. De heer Jan v. d. Hoven be dankte als president en in zijn plaats venbergen werd de heer v. Gemert als opvolger tot geestelijk adviseur be noemd. In de op 15 en 2 October 1911 ge houden algemene vergaderingen besprak de heer J. van Rijzewijk uit Tilburg uit voerig de kwestie van omzetting van ae R.K. Volksbond in een Gildenbond, waarop de volgende Zondag hierover een stemming gehouden werd die uit wees, dat 200 van de 219 uitgebracnte stemmen voor omzetting was. Op 6 Dc- - v.imvn.iiy WO, V^L/ V C werd de heer C. Brands gekozen. Op 1 cember van hetzelfde jaar ontving het verzoek van de R.K. Vakvereniging werd bestuur van de Bisschop van den Bosch, een voorstel in behandeling genomen om wiens goedkeuring omtrent het genomen in een gecombineerde bestuursvergade- besluit gevraagd was, bericht, dat deze ring de wenselijkheid te bespreken van de 'omzetting de goedkeuring van Z.D.Ii. omzetting van de R.K. Volksbond in een i niet wegdroeg en de Volksbond ver- Gildenbond. Waar geen enkel ander noe- zocht werd als zodanig te blijven wer- menswaardig vak dan juist de leerbewer- ken. In de December-vergadering van 1911 werd besloten de zaak in handen king ter plaatse werd uitgeoefend meen de de Gestelijk adviseur, dat er geen voldoende reden voor deze omzetcing aanwezig was. In de Juli-vergadering werd over dit punt geen beslissing geno men, doch besloten de zaak voorlopig nog aan te houden. In de Sept.-verga dering viel het besluit niet tot omzetting over te gaan. In Januari 1911 nam ge heel de propagandaclub als zodanig ont slag. Het bestuur van de Volksbond zou tochten- middelen te beramen om tot heroprichting van deze instelling over ie aan, daar z.i. voldoende grond bestond tot instandhouding van een actieve pro pagandaclub. Het lidmaatschap van de Algemene bond van Werkliedenverenigingen, dat naar het oordeel van vele leden een te van het hoofdbestuur van de Algemene Bond van R.K. Werkliedenverenigingen te geven. In verband met deze reeds lang hangende kwestie stagneerde de contri butiebetaling op bedenkelijke wijze. In een Juni-vergadering kwam de kwestie andermaal ter sprake! de scherpe kanten van de omzetting werden weggevijld er. een ontwerp nieuwe statuten werd met grote meerderheid van stemmen goed gekeurd en in Juli volgde hierop de bisschoppelijke goedkeuring, zodat de R.K. Gildenbond vanaf dat ogenblik in de plaats kwam van de R.K. Volksbona, met dhr. v. Amstel, kap. der par. St. Jan als geestel. Adviseur. Ook de meisjesvak- ver. St. Prisca trad als lid tot de R.K. Gildenbond toe. 3 November 1914 hoge contributie eiste, was oorzaak van 1 VO'gd,e algemene vergadering l-ji_.._ i-\l, i van de R.K. Gildenbond. In deze verga- het besluit hiervoor te bedanken. Dhr. v. Rijen uit Tilburg wist op een verga dering van Juli de noodzakelijkheid van dit lidmaatschap zo duidelijk uiteen te zetten, dat besloten werd voorlopig het lidmaatschap niet op te zeggen. Opnieuw kwam onder leiding van de heer van Rijen de omzetting in een Gildenbond te - sprake en werd besloten hierover een vergadering te houden met het Vakoe- stuur en het Ziekenfonds onder leiding van de heer van Rijen als onpartijdig voorzitter. Door de benoeming van de geestelijke adviseur tot kapelaan te Ze- dering die onder leiding stond van de Geestelijke adviseur, daar het bestuur van de R.K. Volksbond absent bleef, werd met grote meerderheid van stem men de heer A. Aerts tot president ge kozen. Als doel stelde de voorzitter: dr godsdienstige en zedelijke ontwikkeling der leden, om alzo mannen te vormen van karakter en christelijke overtuiging, zonder welke het stoffelijk werken van Gildenbond en vakverenigingen op de duur de arbeidersstand niet baten zou. De heer Jan Pols werd de eerste secre taris van de nieuwe vereniging. Jikele keren is de Waalwij kse ndweer gedurende de afgelopen en gealarmeerd, maar beide ke viel het nog al mee. de nacht van Vrijdag op Zater- bleek een -wagen van de firma l, die beladen met crêpe-rubber Besoyen stond, in brand te zijn •aakV, de brandweer werd gealar- erd omdat de wagen een gevaar everde voor de omliggende hui- Voordat de brandweer kon uit- ken, werd echter al gebeld dat gevaar bezworen was, - Zaterdagavond rukte de brand- r uit voor een brandje bij de twarenfabriek van de firma A. de Eerste Zeine; vermoedelijk ben kinderen een brandend stuk t uit de daar staande oven, in hoop zaagsel gegooid. Met een ïimblus-apparaat kon ook hier gevaar worden bezworen. AGENDA WAALWIJKS ORKEST. eden (Maandag)avond om half Musis Sacrum generale repe- voor het hele orkest, linsdagavond om 8 uur Concert. AGENDA HARMONIE ST. CRISPIJN. en (Maandag)avond om kwart repetitie van de Harmonie Crispijn in zaal Thalia. iEVONDEN EN VERLOREN. «vonden: diverse handschoenen •anten, zwart lak damespumps, bedrag, zilveren broche, vier leitjes aan touwtje, twee boe lassen met knippatronen, zak- aarn, hoofddoekje, drie pakjes *erk, ceintuur. Glorenportefeuille met rijbe- diverse handschoenen en wan- wieldop van volkswagen, wit 'n kindermutsje, militaire jas, rozenkrans, baret, grijs petje, h suède dameshandtas t eerste handbalelftal zal a.s. lag naar Tilburg moeten om te spelen tegen een selectie- Tilburg en wijde omge- Eens per maand speelt een de beste geklasseerde elftallen j| een selectie-ploeg; de eer is S C. te beurt gevallen en sup ers die van deze ontmoeting ge- willen zijn, kunnen zich op- :n bij de heer P. Dekkers, Sta- «traat. e Heer en Mevrouw H. Mombers-van Roomen ;len U met grote vreugde en inkbaarheid mede de geboor- van hun zoon elke by het H. Doopsel de 'toen ontving •Jacobus Johannes Francis- cus Petrus Maria Aalwijk, 26 November '55 gelijk St. Nicolaas Zieken- Dls Kamer 13 Waalwijk Met trots mag de Kaatsheuvelse C.C. terugzien op de viering van het eerste lustrum, door het houden van een dui- vententoonstelling, die alle voorgaande ver overtrof. De heer P. J. van Dongen uit Dongen, de voorzitter van de Con cours-commissie Kaatsheuvel en Omstre ken (kort Kaatsheuvel C.C.) schrijft in zijn voorwoord van deze vijfde met recht Bij het verschijnen van dit pro grammaboekje vieren wij het eerste lus trum van de door ons gehouden tentoon stellingen ten bate van de liefdadigheid Wanneer we even een terugblik werpen op de achter ons liggende jaren, dan ge loof ik te mogen zeggen, dat wij met dankbaarheid mogen terugzien op dat gene wat de C.C. in dit opzicht heeft weten te bereiken voor verschillende doelstellingen op charitatief gebied en dat zulks voor ons allen een aansporing mo ge zijn om voort te gaan op deze weg met nog meer wilskracht en offervaardig heid. Alle jaarlijks gehouden tentoon stellingen zijn in elk opzicht geslaagd en ik twijfel er niet aan of bij de viering van ons eerste lustrum zal ieder van ons al het mogelijke doen om bij deze gelegenheid alle records te breken. En als we dan het programmaboekje eens goed bezien, dan moetén we con stateren, dat dit boekje alleen al spreekt van een record. We tellen 40 pagina's met bijna 100 advertenties: we zien daar een lijst van een 50-tal begunstigers er daarnaast een omschrijving van de waar devolle bonnen van meer dan zeventij duivenliefhebbers, die hun beste mate riaal gratis beschikbaar stellen voor dit eerste lustrum, waarvan de TBC-vereni- ging'en te Loonopzand, Santos en H.L. in Dongen, de R.K. Gezinszorg van Kaats heuvel en Waalwijk en Santos van Waspik het batig saldo te verdelen krij gen. We spreken dan nog niet van de liet minder dan 635 vogels, die ingezon den waren en ingemand in de grote tent bij „De Sportwereld" te bewonderen waren. Dat er voor dit alles werk is moeten verzet worden, zal iedereen, die iets be sef heeft van organisatie wel begrijpen, en voorzitter Piet van Dongen stak het in zijn openingswoord op Zondagmor gen en ook in zijn voorwoord in het programmaboekje, niet onder stoelen of banken, dat hier de heer L. Hamers het leeuwenaandeel gedragen heeft. „Deze persoon," schrijft de voorzitter, „hee't zich in de achter ons liggende jaren op buitengewone wijze verdienstelijk ge maakt voor onze liefdadigheidsfentoon- stellingen en het is zeker voor een groot deel aan hem te danken, dat het finan cieel resultaat jaarlijks zo'n peil kon be reiken. Iemand met wilskracht en offer vaardigheid, die ten toonbeeld kan ge steld worden aan ons allen." Het applaus, dat de heer v. D. Zon dagmorgen op zijn woorden ontving, toen hij de heer H. in het openbaar huldigae eii als bewijs van erkentelijkheid voor zijne verdienste een klein geschenk aan bood, bewees, dat de gehele duivenwe reld met zijn woorden instemde. Ook de heer Jan v. Heeswijk, voorzit ter van de tentoonstellingscommissie sprak Zondagmorgen een kort woord, waarin hij naast een welkom, ook de hcop uitsprak, dat dit lustrum in alle opzichten, vooral in de opbrengst der geschonken bonnen, de vorige show zou overtreffen. Namens de charitatieve verenigingen, sprak de heer M. van Nieuwstad voor Gezinszorg in Kaatsheuvel woorden van dank aan de organisatie en de duiven- liefhebbers persoonlijk voor wat zij in hec verleden reeds deden en nu nog doen voor het liefdadig doel. Hij spreekt de hoop uit, dat deze liefdadigheid in deze vorm ook in de toekomst za lbestendigd blijven, r t Is voor degenen, die iets kennen van de duivensport, overdreven, om te schrijven, dat het er twee achtereenvol gende dagen overdadig druk geweest is in De Sportwereld, zaal, showtent en café. Er werd belangstelling getoond niet alleen uit Kaatsheuvel en de aangesloten verenigingen, doch ook van vreemdelin gen uit de omgeving, natuurlijk postdui ven liefhebbers. Zaterdagmorgen ving de keuring van de ingezonden dieren aan. Deze taaie was toevertrouwd aan de heren J. Kos ter, C. Reijnen, J. Soentiens eg J. Klaas- sen, allen uit Tilburg. De vogels waren verdeeld in acht klassen, n.l. Doffers en duiven 1955; doffers en duiven 1954; doffers en duiVen 1953 en doffers en dui ven 1952 en ouder. Er waren klassen bij van meer dan 160 inzendingen, waardoor de taak van de keurmeesters vooral niet lichter werd. We laten de volledige u:t- slag hier volgen Jonge doffers 1955 (130 vogels) 1 C de Bondt Kaatsheuvel: 2 J. van Heeswijk Kaatsheuvel: 3 Kleijssen Waalwijk: 4 J. Klis K.; 5 P. Ligtvoet K.; 6 M. Lensvela K 7 de Ronde Waalwijk: 8 A. Trom melen Dongen; 9 Jac. Vloemans K.; 10 J. Snoeren K.; 11 B. Verduin, Waspik; 12 A. Verhoeven K.; 13 J. Jans enK.; 14 J. v. Heeswijk K; 15 C. v. Rooij K.; 16 Duivenkamp Waalwijk; 17 J. Damen KAATSHEUVEL EERVOL ONTSLAG. De Directeur Generaal der Posterijen. Telegrafie en Telefonie, beschikkende op een verzoek om eervol ontslag ingaande 24 October 1955 van Luciën Hermes te Kaatsheuvel, heeft zulks verleend aan luervoren genoemde op eervolle wijze als besteller der PTT. K.- 18 W. Zijlmans Waspik; 19 A Trom- i ",1' melen Dongen; 20 A. Pijnenburg K.; 21 voa K, 25 B. v. Heesch K, 26 Ken,- POLITIEPOST. Twaalf gewapende Ieren hebben Za terdagnacht een overval gepleegd op een Britse politiepost te Roslea in Noord-Ier- land. Na een langdurig vuurgevecht, waarbij van .beide zijden gebruik werd gemaakt van automatische wapens, vluchtten de overvallers in twee wagens over de grens van de Ierse republiek slechts enkele kilometers van Rosieo verwijderd. Zij namen een dode en een gewonde met zich. Een politieagent werd levensgevaarlijk gewond. Het hoofdkwartier van het Ierse re publikeinse leger (IRA) ontkende alle verantwoordelijkheid voor het incident. Algemeen wordt aangenomen, dat de hebben los gemaakt. Voor Nylonkousen Dames-, henen- en kinden-zakdoeken Dames-, henen- en kinden-pyama's Nachtjaponnen enz. enz. natuurlijk naar GROTESTRAAT WAALWIJK Aanmelden: STATIONSSTRAAT 53 voor DAMESSCHOENFABRIEK geheimhouding verzekerd. Brieven onder no. 7389 bureau van dit blad, Voor Lange Dames-spontvesten Vlotte pullovens Henenvesten en sweatens Jongens- en melsjesvesten enz. enz. natuurlek naar De prijswinnaars van de vorige week zijn J. van den Hoven A. Dingemans-Damen J. M. Brekelmans-v. d. Brandt P. J. in 't Groen J. van Dijk J. Vloemans-v. Riel A. Bertens Toos van Riel Joh. v. Beers-Couwenberg G. Koremans-Klijn Dini Langemans Arnold Musters Riet Wellens A. J. v. d. Sijde A. Zwaans-Trimbach Mieke Schellekens Ida Klijn M. v. d. Mortel-Belgers J. Smit-Pulles Annie Brok Ria Kleijngeld Gertruda Klis B. Brekelmans L. Broeders Corn. M. Moolenschot G Ligtvoet-Kool H. Voogd Vloemans-Vloemans F. Hamers G. Proveniers J. Rozenbrand Cl. van Tilborgh Benni Dingemans Th. Soeterboek Gerard Jansen Leni Koenen P. Kemmeren Jo van Beek A. Mombers Jeanne van Rooij Gerard Smit Gez. van Wanrooij Dr v. Beurdenstr. 20 Mgr Völkerstr. 114 Hoofdstraat 117 Marktstraat 39 Hoofdstraat 46 Peperstraat 24 Vaartstraat 12 Gasthuisstraat 19 Mgr\ Völkerstr. 72. Huygenstraat 39 Ben. Kerkstr. 37, Waspik Hoofdstraat 170 Roestenbergstraat 70 v. d. Duinstr. 73, Sprang Mgr Völkerstraat 34 Peperstraat 2 Roestenbergstr. 38 Roestenbergstr. 6 Huygenstraat 8 Sprangsevaart 8 Dr v. Beurdenstr. 34 Jan de Rooijstraat 27 Julianastraat 24a Mgr Völkerstraat 58a Gasthuisstraat 168 Jan de Rooijstraat 1 Julianastraat 15 Hoofdstraat 74 Hoofdstraat 179 Marktstraat 64 Loonsedijk 13 Pr. Bernhardplein 13 Berkdijksestraat 4 Parklaan 11 v. Hees wijkstraat 13 Hoofdstraat 134 Hoofstraat 67 Pr. Hendrikstraat 7 Hoofdstraat 167 v. Haestrechtstraat 2 Dr v. Beurdenstr. 12 Hoofdstraat 160 De waardebonnen worden gratis per post toegezonden. Formulieren voor de laatste week uiterlijk Dinsdag 6 Dec. inleveren bij de deelnemende winkeliers. Ruim 20 decors vanaf 12.95 GEBAKSTEL Porcelein Normaalprgs 16.75 Op deze bon slechts 13.50 DRINKSER VIES 30-dlg. geslepen Normaalprijs f 25.50 Op deze bon slechts 22.95 5 dig. geslepen 3.25 WANDSCHEMERLAMPJE ZEER LUXE. Normaal f 5.25 Op deze bon slechts 3 85 GONG MET EEKHOORN, koper. Normaal f 4- 20 Op deze bon slechts 2.90 8 delig in pasteltinten 4.15 iets unieks 4.75 SCHEMERLAMP staand m. zflden kap. Normaal f 2.95 Op deze bon slechts 2.10 THEESERVIES 15-dlg. goudrand. Normaal f 22.60 Op deze bon slechts 15.75 Knip bovenstaande bonnen uit, vrant uitsluitend op ventoon van de bonnen gelden deze ONGEKENDE PRIJZEN

Echo van het Zuiden | 1955 | | pagina 3