Welvaart tekent zich niet alleen af in de weekstaten van de Nederlandse Bank, maar ook in de extra uitkeringen die Uw aandeel in de verhoogde welvaart be tekenen. Die welvaart krijgt pas een duidelijk gezicht in de houding en leefwijze der mensen, waarvoor verzorgde kleding een goede maatstaf is. Laat DIT Uw maatstaf zijneen goede garderobe, waaruit U het juiste kledingstuk kunt kiezen. Een goed en mooi kledingstuk voor een mens, die óók en juist nü deel heeft aan deze welvaart en die hiervoor een goede belegging weet te vinden HELMOND TILBURG OEN BOSCH EINDHOVEN dji wexxm&A/t7 Charmant mantel- costuum in zeer mooi travers en pick-wick weefsel, waarvan de rok ruim geplooid is. Verschillende modieuze 7Q kleuren Poplin damesblouse, met moderne boot hals in de nieuwste 075 modekleuren Poplin damesblouse, met bijzonder mooie Zwit serse kantgarnering, in prachtige 1J.75 kleuren 1 Gestreept poplin (gewevenl da mesblouse, leuk kraagje, in mooie harmoniërende 1175 kleuren Moderne tweed double face swag ger, met 2 grote steekzakken. Ele gant model met moderne lijn. In lichte prettige voorjaars- OQ tinten. Elegante japon met zwierige 12- baans rolt en grappig jasje met V« mouw en shawlkraag Keuze uit lichte At\ pastelkleuren. Zijden poplin damesblouse, met moderne aangeknipte mouw, keuze uit A95 7 modekleuren Kinderjurkje, van kotoen imprimé, met bloemstreep, in wallpaper dessin, 2 zakken en ruime rok. Een schattig jurkje voor 195 de lente. Maat 60 Mooi jurkje, van poplin imprimé, met een traai Boussac dessin. Met contrasterende garnering, pofmouw en zakje. 095 Maat 45 üe poplin blouse, voor grote maten, met ingezette 3U mouw Fraaie kantgarnering 1750 i/m maat 52 Als de lentewind blaast is zo'n mooie blazer, van flausch mêlé, een leuke uitkomst. De blazer heeft een aparte knoopgarnering. Maat 80 1 Dit is «en fleurige lentecombinatie. Het parmantige cotelé pullovertje, met aan- geknipt mouwtje doet het uitstekend boven de leuke Linon overgooier, met fooothals, streepgarnering en 095 2 zakjes. Pullover, maat 42 Overgooier, maat 80 Q95 Van prima popeline is deze brede rok, met leuk getekende elastiek band. 2 grote zakken maken deze rok niet alleen prachtig maar ook praktisch, Q95 maat 75

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 12