SpOXt Uit de Lang DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 25 JUNI 1956 Neusden Drssn est Elshout Haarsteeg Sprang- GapelSe Gapelle Naanssdonki Geertrui denkerg Biljarten Duivensport mai1\i H' Klis 9- 17> 31 M. v. d. Velden 11, 27 Chr. v Hees wijk 12 Wim Hamers 13 Gebr. Kuijs 14 J. Vesters 15 M. Brokx 16 L. v. Ree 18 B. Het verdere programma werd uitgevoerd door een 9-tal num mers van onderlinge krachten, die in meer of mindere mate slaag den, doch toch de belangstelling van het publiek hadden. Het sukses van de avond, ei genlijk van de gehele dag, bracht de kleine kunstfluiter Hansje Dekkers uit Waalwijk, die het publiek met een fluitconcert op de vingertjes verraste, zodat hij in herhaling moest treden. Storm achtig was de reactie van het to tale publiek en van de band. De prijsuitreiking die nogal lang moest duren, alle deelnemers kregen een prijsje, werd vlot door voorzitter Blom beëindigd, even als de gehouden tombola, waar van de lootjes vlot „van de hand" gingen. Over het geheel was er een lonk en een lach, ook een (ge maakt) betraand oog, menige dronk en voor zover aanwezig de bediening goed. Een dag die de kameraadschap stimuleerde, en waarom het begonnen was. OPENBARE REPETITIE WAALWIJKS ORKEST. Het Waalwijks Orkest zal woens dag 4 juli a.s. des avonds om 7.30 uur in de achterzaal van hotel Ver- wiel een openbare repetitie hou den. Onder meer zal gespeeld wor den het vioolconcert van Beetho ven. Solist is de heer Neumann, lid van het Radio Philharmonisch Or kest. Alle muziekliefhebbers zijn bij deze repetitie welkom. INBRAAK. In de afgelopen week werd er een inbraak gepleegd bij H. Lom- mers te Baardwijk. Er werd een bedrag van 1300.ontvreemd, 't Onderzoek door de politie duurt nog voort. VECHTPARTIJ. Gisteren kwam het tot een vecht partij tusen v. E. en V., waarbij V. een bloeduitstorting aan het oog onliep. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden': aktetas, inhoudende brood; aktetas, inhoudende boeken; ballpoint; springtouw; rolschaats; ceintuur; portemonnee met inhoud (in R.B.A.-bus bruin gevlekte jon ge jachthond. Verloren: portemonnee met iiih.; werkboekje; doublé armband; step; zwart linnen regenbroek; regenjas; zwart jasje met ritssluiting: toilet zakje met toiletbenodigdheden; boodschappentas met inhoud; sleu telring met 2 contactsleuteltjes. AGENDA. Maandag 25 juni en woensdag 27 juni Musis Sacrum 8 uur: ,,'n Mooi Por tret", 14 jaar. Luxor 8 uur: „Madame Butterfly", alle leeftijden. Woensdag 27 juni Hotel Verwiel: 7.30 uur repetitie gehele Waalwij kse Orkest. Woensdag 8 uur repetitie dames en heren van „Oefening en Ver maak" in De Gecroonde Leersse. Zondag 12 uur repetitie dames en heren „Oefening en Vermaak" in Musis Sacrum. op de agenda: deelneming aan 'n concours. Na een geanimeerde bespreking werd besloten om op zaterdag 7 juli a.s. een onderling concours te houden, waaraan dan het z.g. Koningsvissen zal ver bonden zijn. Ook zullen enkele aardige prijzen beschikbaar wor den gesteld. Verder werd beslo ten om in de tweede helft van de maand juli aan een concours deel te nemen. Aquafauna. De Aquarium-vereniging voor Drunen en omstreken, Aquafauna, hield vrijdagavond in de zaal van H. v. Delft een filmavond, welke werd verzorgd door het bedrijf schap voor de visserij. Er werden een viertal leuke films vertoond betreffende vis en visserij, die niet alleen interessant, maar ook zeer leerzaam waren. Ruim twee jaar geleden werd Aquafauna opgericht, met hét doel de léden van voorlichting te dienen en het houden van aquarium te sti muleren, speciaal bij de jeugd, waarvoor het goed is ze de liefde voor al wat leeft, bij te brengen. De voorlichting heeft de aqua rium-vereniging gegeven door mid del van films, lezingen en contact bijeenkomsten, terwijl propaganda werd gevoerd door het opstellen en onderhouden van aquaria in scho len. Voor de jeugd heeft Aquafauna het contributiebedrag zodanig ge steld, dat dit geen bezwaar kan zijn. In de komende weken zal Aqua fauna aan de leden ter aanvulling van hun aquarium een aantal vis schenken. Dat dank zij het bestaan van Aquafauna het houden van aquarium is toegenomen, is alles zins begrijpelijk. Het ledental van Aquafauna is dan ook vanaf het begin stijgende geweest. Jaarvergadering R.K.D.V.C. De voetbalclub R.K.D.V.C. houdt a.s. woensdagavond in café Van der Geld haar jaarlijkse algemene ver gadering. Naast de jaar- en finan ciële verslagen, bevat de agenda ook de verkiezing van een elftal commissie, die in z'n geheel is af getreden. J eugdkampioenschappen gymnastiek. A.s, zondag 1 juli zullen alhier de wedstrijden worden gehouden van de jeugdkampioenschappen gymnastiek voor het district Den Bosch. De wedstrijden worden ge houden in het gymnastieklokaal en het dorpshuis. Aanvang half 2. Geslaagd. Wachtmeester v. Weelden van de Rijkspolitie Post Drunen, slaagde dezer dagen voor het Staatspolitie- diploma B, welk examen werd af genomen te Eindhoven. Raadsvergadering. Agenda voor de raadsvergade ring Drunen van vrijdag 29 juni 1956, 's avonds om half 8. 1. Vaststelling notulen vergade- 18 april 1956. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel van B. en W. tof be schikbaarstelling van een be drag van 100.als tegemoet koming bij vrijwillige beschik baarstelling woonruimte. 4. Voorstel tot vaststelling rente vergoeding in rekening-courant m.b.t, de Stichting Kampeer- centrum „de Klinkaert". 5. Voorstel tot het verlenen van medewerking voor de bouw van een nieuwe kleuterschool te Elshout. 6. Voorstel tot het verlenen van medewerking op grond van art. 72 der L.O.-wet aan: a. de r.k. Jongensschool te Dru nen voor uitbreiding van de huidige school met 1 lokaal; b. de r.k. Meisjesschool te Dru nen voor aanschaffing van meubilair. 7. Voorstel om de bij raadsbesluit van 1 februari 1956 vastgestel de vergoedingsregeling vrijwil lige brandweer in te trekken en over te gaan tot vaststelling van een nieuwe gewijzigde ver ordening. 8. Voorstel tot wijziging van het raadsbesluit van 11 november 1955 inzake verkoop van grond in de Schoolstraat aan P. Brok. 9. Voorstel tot intrekking van en kele raadsbesluiten tot verkoop van grond. 10. Voorstel tot aanvaarding van de door enkele grondeigenaars in de Wilhelminastraat aan de gemeente afgestane strookjes grond t.b.v. aanleg van een trottoir. 11. Vaststelling gewijzigd uitbrei dingsplan. 12. Voorstel om over te gaan tot intrekking van de bestaande bezoldigingsregeling voor ge meentelijk personeel en tot vaststelling van een nieuwe ge wijzigde verordening. 13. Voorstel tot wijziging van de gemeentebegroting 1955 en '56. Processie. Pelgrims voor de processie naar Brielle kunnen zich deze week nog opgeven bij de broedermees- ter A. Lommers, Kerkstr. 74. Sportdag. Aan de diocesane sportdag van de K.A.J. op zondag 8 juli zal door verschillende Elshoutse K. A. J.-ers worden deelgenomen. Op de Kringsportdag werden mooie successen behaald. De 100 m werd gewonnen door Fr. van Dommelen, de 800 m door M. Tausch, de 3000 m B-klasse door Adr. Tausch. W. Dekkers werd 2e op de 3000 m A-klasse. Bij het hoogspringen werd M. Tausch le, W. Verhoeven 2e en Adr. Tausch 3e. R.K. Vrouwengilde. Op de bijeenkomst van het R.K. Vrouwengilde werd door mej. Jansen uit Kaatsheuvel een inte ressante demonstratie gegeven in het Bloemenschikken. Het voorlopig bestuur werd nu definitief benoemd. Besloten werd om dinsdag 3 juli een excursie te houden naar de tapijtfabrieken te Oss. Tegelijk zal men dan die dag een uitstapje daaraan verbinden naar Arnhem e.o. Schoolreisje. Onder leiding van het perso neel maakten de leerlingen der hoogste klassen van de jongens- en meisjesschool het jaarlijkse schoolreisje. Na een bezoek aan de H. Landstichting bezocht men enkele mooie en historische ge deelten van Nijmegen, waarna nog een bezoek gebracht werd aan de speeltuin te Berg en Dal. Ondanks het minder gunstige weer keerden allen hoogst vol daan huiswaarts. Tafeltennis. Op het tafeltennistournooi ge organiseerd door Taxandria te Oisterwijk, behaalden H.E. 2e kl. A. Willems de 2e prijs; H.D. le en 2e kl. A. Willems en H. Wil lems 2e pr., H.D. 3e en 4e kl. J. Janssen en P. Ceelen 2e pr. Al met al een mooi sukses op 't eind van het seizoen. Geslaagd. Onze dorpsgenote mej. Nel v. Beurden, slaagde in de afgelopen week aan de Kweekschool in Den Bosch voor onderwijzeres. Vergadering Visclub. In café M. Reuzer hield de Visclub een algemene ledenver gadering. Nadat de voorzitter H. v. d. Heijden op de gebruikelijke wijze had geopend, wenste hij al lereerst een lid, dat vanwege een zeer ernstige ziekte niet aanwe zig kon zijn, een algeheel herstel toe. Als voornaamste punt stond Heusdens Carillon. Het uurwerk in de toren van 't nieuwe gemeentehuis is vorige week gereed gekomen, alsook 't mechanische gedeelte van het klokkenspel. Het carillon laat nu weer ieder kwartier zijn tonen over de stad klingelen. De wijs jes welke zijn aangebracht zijn de volgende met het hele uur: Wij willen Holland houden, en met 't halve uur: De vrolijke wandelaar. De kwartieren geven de voorspe len van deze liedjes te horen. Doordat de wijzers en de cijfers van het uurwerk verlicht zijn, kan men 's avonds reeds van verre zien hoe laat het is. Geslaagd. Onze stadgenoot de heer D. Krayer, slaagde te Utrecht voor het onderwijzers-examen. Ouden van Dagen. Dezer dagen vond het jaarlijk se uitstapje plaats van de ouden van dagen uit onze gemeente. Met een autobus van de Alad en een 12-tal particuliere luxe wagens werd een tocht gemaakt naar Rotterdam, alwaar het die renpark Blijdorp bezocht werd en een rondvaart gemaakt werd door de havens. Vooral over deze rondvaart waren de oudjes zeer enthousiast; de» meesten onder hen hadden nog nooit zoveel en zulke grote schepen gezien. Des avonds om ruim 9 uur ar riveerde het gezelschap weer aan de Wijkse poort, alwaar zij wer den afgehaald door de Heusden- se Fanfare en een talrijk publiek. Nadat men nog enige tijd gezel lig had doorgebracht in hotel Concordia, keerden de oudjes voldaan huiswaarts. Gemeenteraad. Openbare vergadering van de raad der gemeente Sprang-Capel- le, op vrijdag 29 juni 1956, des nam. te 7.30 uur ten gemeente huize. Agenda 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Tegemoetkoming ex art. 13 der Lager-onderwijswet 1920. 5. Vaststelling bedragen der vergoeding ex art. 101 der L.O. wet 1920 en de bedragen der voor vergoeding in aanmerking komen de uitgaven der bijzondere scho len voor g.l.o., over 1955. 6. Voorschotverlening op de gemeentelijke vergoedingen ex de artt. 73, le en 2e lid, en 126 van de Kleuteronderwijswet aan de Stichting voor Prot. Chr. Kleu terscholen te v.m. Sprang. 7. Bezwaarschriften hondenbe lasting. 8. Verhoging maximum der in rekening-courant bij de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten op te nemen gelden. 9. Vaststelling algemeen besluit tot het aangaan van kasgeldle- n;ngen gedurende het tijdvak van 1 juli 1956 t.m. 31 december '56. 10. Verpachting gemeente eigendommen. 11Ruil van grond met de Z. Ned. Bouw- en Handelscomb. 12. Aankoop grond met op stallen ter uitvoering van het uit breidingsplan voor Vrijhoeve-Ca- pelle. 13. Wijziging gemeente-begro tingen voor de dienstjaren 1955 en 1956. 14. Mededelingen. 15. Rondvraag. 16. Sluiting. Prae-adviezen in het volgend nummer. Nederlaag-tournooi Wit-Zwart, Wit-ZwartWhite Boys, 0—2. De inzet van het nederlaag- tournooi is voor Wit-Zwart niet zo fraai geworden. Jammer, want we hadden graag een goede wed strijd gezien, met mooi en snel voetbal. Het bijzonder slechte terrein maakte dit nochtans to taal onmogelijk en ook de straffe wind gold als een nadelige fac tor voor beide partijen. Wit-Zw. kwam met een zeer zwak elftal voor de dag, zonder de gerouti neerde krachten, Dekker, Mout- haan en Roomer. Daarenboven streden de Cappellenaren, leek het ons, met veel minder animo dan gewoonlijk en kwamen zij ook in 't geheel niet tot enig tech nisch spel. White Boys evenwel voetbalde pittiger, energieker en met de vaste bedoeling een mooi resultaat te boeken. Daarin zijn de boys uit Waspik wonderwel geslaagd en is er voor hen reden tot blijdschap, want met hun 2-0 zege staan ze er in dit tournooi al meteen vrij goed voor. Over de wedstrijd valt helaas niet zoveel te vertellen. Voor de rust waren de White Boys, ge steund door de wind, meestentijds in de aanval en scoorden zij een paar aardige goals; na de pauze was Wit-Zwart doorlopend voor de Waspikse doelmond te vinden, maar gescoord werd er toen niet meer. We hopen dat Capelle in de komende wedstrijden weer met een volledig en sterk eerste elftal zal kunnen uitkomen en dat het spelgehalte dan tenminste en kele graden hoger zal liggen als j.l. zaterdag. Dhr. P. Dalmeijer had de arbitrale leiding en deze was, zoals bijna steeds, uitstekend te noemen. Een verzwakt tweede elftal verloor eveneens van Wh. Boys en wel met 5—1. Ook in deze match dus maakten de voetbal lers uit Waspik-Boven een goede beurt. A.s. zaterdag wordt gespeeld (en niet zoals wij reeds eerder schreven) Wit-ZwartS.S.C. Deze plaatselijke wedstrijd zal waarschijnlijk plaats vinden za terdagavond 7 juli. Beloning. Bij de aankomst van St. Nico- laas in de gemeente Helmond ge raakte vorig jaar de 5-jarige knaap v. d. Westerlo te water. De 18-jarige schippersknecht A.nton Maton uit Raamsdonks- veer, die dit ongeluk zag gebeu ren, dook zonder aarzelen in het koude water en wist de kleine drenkeling met gevaar voor eigen leven te redden. Het Carnegie Heldenfonds heeft Maton voor zijn moedige daad beloond met een polshorloge het welk hem dezer dagen door de Burgemeester van Raamsdonk persoonlijk werd uitgereikt. Gemeenteraad, Openbare vergadering van de raad der gemeente Geertruiden- berg op woensdag 27 juni 1956, des avonds half acht in het ge meentehuis. TeTehandelen zaken 1. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot 't sluiten van een leningsovereenkoms met de N.V. Waterleiding Maatschappij Noord-West-Brabant te Ouden bosch. 2. Voorstel van Burgemeester en Wethouders om het bij raads besluit van 23 februari 1955 toe gekende subsidie in de restaura tiekosten van de Herv. Kerk te brengen van 15 op 16 3. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het verlenen van een crediet voor het ontwer pen van een onteigeningsplan voor het industrieterrein Noord. 4. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het vaststellen van een verordening bedoeld in artikel 5, le lid der Winkelslui tingswet (vacantieregeling). 5. Benoeming van een regent der Stedelijke Godshuizen, ter voorziening in de vacature we gens ontslagname van de heer Th. Segeren. Door het College van Regenten worden in alphabe- tische volgorde aanbevolen: A. P. Mekes, Ir. de Voogtstr. 20 en F. H. Rouwhorst, Emiliastr. 16. 6. Goedkeuring wijziging be groting Stedelijke Godshuizen dienst 1955. 7. Wijziging gemeentebegro ting dienst 1955. 8. Wijziging gemeentebegro ting en begroting grondbedrijf dienst 1956. R. W. B. Maandag 25 juni speelt RWB een oefenwedstrijd tegen een sterk militair elftal uit 's-Bosch. Aanvang 7 uur. In verband met de voorberei ding voor het nieuwe seizoen heeft het bestuur nu reeds beslo ten een nieuwe trainer aan te stellen. De oud-Noad-speler v. d. Donker heeft j.l. donderdag reeds een voorlopige oefening gehou den, waarna men besloten heeft dhr. v. d. Donker met de training te belasten, met de volgende re geling: van 78 uur de grotere jeugd, van 8—9.15 een bepaald aantal senioren. Zoals gewoon lijk zal op donderdag getraind worden. DRUNEN RKDVC—RKJVV 2—0. In deze wedstrijd werd nu en dan aardig spel vertoond. Dru nen beschikte over een beter ge heel en won de wedstrijd ver diend met 20. VLIJMEN. Zondag 24 juni werd op het terrein van de Vlijmense Boys een tournooi gehouden om de Van Wagenberg wisselbeker. Voor deze wedstrijd was grote belangstelling. OJCVlijm. Boys 1 23. De Vlijm. Boys speelden de eerste wedstrijd tegen OJC uit Rosmalen. In het begin van de wedstrijd zag het er naar uit dat de Boys een grote overwinning zouden behalen. Vlijmen begon in een hoog tempo en spoedig had Th. v. Esdonk succes. Vlij men kwam hierna weer flink opzetten en het was A. v. Hel- voirt die de stand op 2-0 bracht. OJC probeerde met man en macht om het spel te verplaat sen. De linksbuiten was hierin de gevaarlijke man met zijn goe de schoten, maar de rust kwam met 20 in het voordeel van de Boys. Na de rust gingen beide par tijen beter tegen elkaar op, doch de Boys hadden weer succes uit een goede aanval door H. Maas, 30. De Boys namen het toen wat' kalmer op en OJC trok ten aanval. De linksbuiten kreeg een Kans en zijn schot was raak, 3-1. Even later kwam de linksbuiten weer vrij en de stand werd 32. Verder lieten de Boys het niet meer komen. HaarsteegVlijm Boys 2 31. In deze wedstrijd speelden de Vlijm. Boys 2 een goede wed strijd, gezien het kleine verschil in de uitslag. De Boys werkten nard om de Haarsteeg-aanvallen at te slaan, maar Haarsteeg bleef aanhouden en nam de lei ding. Haarsteeg wist hierna nog twee doelpunten toe te voegen. De Boys wisten ten slotte de' eer te redden. Uitslag 31 in het voordeel van Haarsteeg. RKCNieuwkuijk 32. ..RKC Waalwijk kwam niet op zijn sterkst opdagen, maar was Juist sterk genoeg om Nieuw kuijk er onder te houden. Aan spanning heeft het niet ontbro ken. Het werd 32 in het voor deel van RKC. Het Kampioenschap van Waal wijk Bandstoten. In het clublokaal van de B.V. 't Zwaantje (M. van Bracht) zijn in de afgelopen dagen de wed strijden gespeeld om het Kampi oenschap van Waalwijk band stoten. Het zijn spannende, doch vooral sportieve wedstrijden ge worden, waaruit tenslotte dhr. M. van Bracht van de Biljartver. 't Zwaantje als kampioen te voor schijn kwam. Hoewel dit kampioenschap is terecht gekomen bij de speler die o.i. hierop het meeste aanspraak kon maken, neemt dit niet weg, dat hem in menige partij het vuur na aan de schenen is gelegd. Spelers als P. van Huiten en Cor Verhagen zijn in staat elke tegenstander op de knieën te krijgen; alleen in de slotpartij kon P. van Huiten in zijn partij tegen M. van Bracht zijn vorm niet vinden en verloor met ruim ver schil 75—39, waardoor hij niet alleen het kampioenschap in rook zag opgaan, doch met 'iy4e plaats in de algem. rangschikking ge noegen moest nemen. Cor Ver hagen werd een goede tweede. Deze sterke speler heeft tot het laatst een goede kans op het kampioenschap behouden, doch werd tenslotte door van Bracht voorbij gestreefd. De jonge speler van de B.V. Centraal, C. Teurlings, die op de derde plaats eindigde, belooft veel, heel veel, voor de toekomst. Een heel ander type speler von den we zijn broer M. Teurlings, eveneens van Centraal; een ster ke bandspeler, die het iedere te genstander zeer moeilijk kan ma ken en o.i. in de toekomst zeer zeker in staat is op een hogere plaats te eindigen. H. Pullens, van de B.V. Nooit Volleerd, kon in dit kampioen schap zijn vorm niet vinden, hoe wel hij in zijn laatste partij tegen M, Teurlings bewees in dit ge zelschap volkomen thuis te be horen. De beide overige spelers, Ed. van Herpt en W. Swinkels, beiden van de B.V. Nooit Vol leerd, wisselden goede partijen af met minder goede, zodat hun laatste plaatsen, in dit licht be zien, verklaarbaar zijn, hoewel zij beiden hebben bewezen prima bil jarters te zijn. Alles bijeen een uitstekend geslaagd kampioen schap, gespeeld op prima mate riaal, in een gezellige sportieve sfeer, waarvoor de heer van Bracht een woord van lof zeer zeker toekomt. Dergelijke wedstrijden zullen zeker de biljartsport in het alge meen en de goede geest onder de biljarters in het bijzonder ten goede komen en deze mooie sport is dat meer dan waard. De einduitslag plaatsten we reeds-in onze vorige editie. „De Postduif", Waalwijk. Uitslag wedvlucht Pont Sint Maxence, 24 juni. C v Bijnen 1, 17, 35; H Scha- fer 2; W v d Gouw 3, 4, 31; Adr Bakkers 5, 22, 28; Groeneveld 6, 18, 29; B v Riel 7, 8; Strijk 9; H Veltmeijer 10; M Verhulst 11, 16, 19, 26, 32, 33; A v Huiten 12, 15; A v Baardwijk 13; Jos v d Pas 14; A v Hilst 20; G Bakker 21; M v d Heuvel 23, 25; C Schuwer 24; D Kramer 27; Knippels 30, 37, 38; L de Kloe 34; W Duquesnoy. 36. De leden worden er op attent gemaakt dat de klokken op tijd ingeleverd moeten worden. Door het slechte verloop der vluchten laat een en ander nog wel eens wat te wensen over. Vanaf he den zal er echter streng op wor den toegezien; klokken die te laat binnen zijn, zullen voor de eerste jonge duivenvlucht van Duffel niet gesteld worden. Liefhebbers die hun klok thuis hebben kunnen deze tot woensdag 27 juni inle veren. Klokken die daarna bin nenkomen, vallen onherroepelijk voor de rest van het seizoen uit. Namens de Klokkencommissie. VLIJMEN. Wedvlucht Charteauroux. Zaterdag hield de postduiven vereniging De Zwaluw een wed vlucht vanuit Charteauroux met uitslag als volgt J. Öosterwaal 1 N. v. Esdonk 2 H. Mommersteeg 3 H. v. d. Heijden 4 W. v. Vugt 5. Voor deze vlucht was een be ker beschikbaar gesteld door de heer v. d. Hout. Deze was voor de 3e prijs en kwam dus in het bezit van de heer H. Mommer steeg. Wedvlucht Pont St. Maxence. De uitslag was als volgt Th. v Overdijk 1, 6,' 8, 17; C. v. Heivoort 2 N. v. Esdonk 3 i Jan Kuijs 4, 21 L. v. Esch 5, lo; M Libregts 7, 9, 22; M. Ni- cols 10, 11 L. Aloserij 12 Hè 1 elders 13 W. v. Ravensteijn it 'rwf' NT1C0ls 16 J. v. Engelen 18, 20 J. v. d. Dungen 19. Eerste duif 14.56.46 laatste prijswinnende duif 15.25.26. Ook voor deze vlucht was een beker Beschikbaar gesteld. Deze was voor de 9e prijs, en kwam dus m het bezit van M. Libregts. KAATSHEUVEL. Wedvlucht Pont St. Maxence. Ingemand 313 duiven. Afstand 315 km. Lostijd maandag 10.30 u. v.m. Eerste duif 5.25.26 u, mm Eerste 70 prijswinnaars 1 Th. Netten 2, 35, 48 M. v. Woensel 3 L. de Bondt 4, 7 C. de Bondt5 P. Zijlmans 6, s' on' onèl 7 Schrauwers ih ur r Br- v- Assem 1° W. v Heijst 11, 32 J. v. Beers 13 J. v. d. Linden 14 M v Lens veldI 16 23 Th. Schaaf-' stra 17, 18 J. Klis 19 J. Berg mans 21 Jac. Klerkx 22 Ben v Heesch 23 H. v. Helvöirt Vermeer 25 L. Mossel veld 26 A. Zacht 28 Jan Da- men 29 A. Montee 31, 61 Jan Vloemans 34 J. Snoeren 36 Nieuwenhuijzen37, 40 Jan Ves- ters 38 J. Cornelissen 39 Jan Voogd 41 A. v. Gooi 42 M. 1 43 W. Oomis 44, 53, 58 J. y Dongen 45, 58 J. van Heeswijk 46 J. Hamers 47 A Pnems 49 Fr. v. Woensel 50, 56 J. v. Riel 51 C. v. Rooij 52 3an v. Dongen 54 Jos Laros to rL v- Boxt,el 59 L. v. Ree 66 C v. Boxtel 62 W. Lugters 63 M v Zon 64 H. de Man 6o C Labee 66 J. v. Boxtel 67 M- ,jh'okx 68 M. C. Damen 69 A. Pnems 70 J. Hoevenaars. Wedvlucht Pont St. Maxence. oc^fjt£?nd 3^ km. Ingemand 261 duiven lostijd 9.15 u. v.m. Eerste 50 prijswinnaars r 5 4V>24 v„ Boxtel 2. 6, 34 C. de Bondt 3, 10 Fr. Damen 5 J. v. d Linden 7, 50 Jac. Vloe- on no-le/ei1 'J9 J' v- Heeswijk 20, 2o J. v Beers 21 P. Groot- swagers; 22, 26 Jac. Hoevenaars; i3 Bh. Schaafstra 28 Th. Net ten; 29 J. v. Dongen 30 J. v. as io M- Soeterboek 33, 44, 48, 49 Jos Schrauwers 35 Fr don4ssemn; 36 A. de Bie 37] 38, 39 L. v. Ree 40 Gebr. Kuijs 41 J v. Beers 42 D. Mateijsên 43 Jos. v. Dongen 45 M. Ver vers 46 L. de Bondt 47 J. Bergmans. Wedvlucht Chateauroux. Ingemand 74 duiven afstand 592 km. Lostijd zaterdag 6.30 u. v.m. Eerste duif 16.49.57 u n.m. Uitslag 1 A. v. d. Hoven 2 A. Voer- mans 3, 9, 22 Jac. Vloemans 4 P. Zijlmans 5 D. Mateijsen 6, 8 Jo Hamers 7 Fr. v. d. Lin den 10 D. Snoeren 11 H. v. Helvoirt 12 A. Schrauwers 13, 25 J. v. Riel 14 Gebr. Kuijs 15 L. Mosselveld 16 L. Hamers; 17 A. Couwènberg 18 A. Ver-

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 6