Waalwijkse en Langstraatse Courant WAALWIJK üi£ do Lang IVOSÖL: De Tandpasta N?l, Vlijmen Ca pel Se Raamsdonle Altijd schone tandenAltijd frisse mond VRIJDAG 29 JUNI 1956 Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antooo Tieten Hoofdredacteur JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week. 79e JAARGANG No. 51 Abonnement 19 cent per week f 2.45 per kwartaal f 2.70 franco p. p Advertentieprijs ld cent per m.ti. Contract-advertenties speciaal tarief Bureaux: GROTESTRAAT 295, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL TEL. 2962. Dr van BEURDENSTRAAT 8, OPGERICHT 187# TELEGR.-ADRES „ECHO" Missienaaikring. Op zaterdag 30 juni en zondag 1 juli a.s. organiseert de Missie naaikring afd. Vlijmen een ten toonstelling, waaraan verbonden een fancy fair. Ditmaal wordt de tentoonstelling gehouden in de Meisjesscholen, voor die dagen welwillend afgestaan. De grote attractie is de grote loterij, waar aan prachtige prijzen verbonden zijn. Op de tentoonstelling zijn weer prachtige werkstukken te bewonderen. Het bestuur nodigt allen uit deze te bewonderen. Opening zaterdag 6.30 uur n.m. Sluiting zondagavond 11 uur. Maandvergadering. Zaterdagavond maandvergade ring van het Kruisbooggezelschap Willem Tell in café B. Oremans. Zondag 1 juli maandvergade ring van het Kruisbooggezelschap Rozenjacht in café Gevers, Me- liestraat. Belangrijke agenda, alle leden worden zeker verwacht in verband met het bondsconcours op zondag 8 juli op de banen van Rozenjacht alhier. Ongeval. Toen mej. de Wit-Verschuren dinsdagmiddag door de Pastoor van Akenstraat fietste, liep plot seling een kind met een step voor haar fiets. Mej. de Wit kwam hierdoor te vallen en verwonde zich ernstig aan hoofd en benen. Per auto werd zij naar Dr Mar tens vervoerd en na verbonden te zijn kon zij naar huis worden ge bracht. Zij had een lichte her senschudding en inwendige kneu zingen opgelopen. Uitstapje Ouden van Dagen. Het comité Ouden van Dagen is weer op stap voor een uitstapje voor de Ouden van Dagen, dat einde juli of begin augustus zal plaats vinden. Café De Braai. Maandag werd het alombeken- de café de Braai verkocht. Hier voor was grote animo. De heer A. Klerks, Meliestr. Vlijmen, werd de koper. Oranjefeest op 30 juni 1956. In verband met de verjaardag van Z.K.H. de Prins der Neder landen, zal de Oranjevereniging Wilhelmina alhier op 30 juni a.s. haar jaarlijks Oranjefeest organi seren. In afwijking van vorige jaren toen in de namiddag volks spelen werden gehouden heeft men voor dit jaar een oplossing gevonden door de middag te vul len met het optreden van de plaat selijke muziek- ien zangverenigin gen. Het is n.l. gebleken, dat de volksspelen niet meer die animo bij de bevolking trekken, dat een opnieuw vaststellen van deze spe len verantwoord is. Zoals opge merkt zal men thans de middag vullen met muziek en zang. Het bestuur der Oranjevereni ging heeft zich de medewerking weten te verzekeren van de na volgende verenigingen: de Man sers. Als bijzonderheid vermelden wij nog, dat genoemd korps in het bezit is van een levende mascotte in de vorm van een Russische windhond, die het korps op de tocht naar Capelle zal begeleiden. De Harmonie Swift telt 52 le den en behaalde vele suksessen in binnen- en buitenland, o.a. te Am sterdam, Rotterdam, Breda, Maastricht, Kerkrade, Ridern en Kleef (Dl.). Het bestuur heeft kosten noch moeite gespaard om deze dag vol ledig te doen slagen, zodat men verwacht, dat vele inwoners van Capelle en daarbuiten het feestterrein zullen bezoeken, hetwelk gelêgen is aan de Nieu- wevaart. Opgemerkt wordt nog, dat de Swift harmonie voor de pauze ernstige muziek ten gehore zal brengen en na de pauze meer opgewekte muziek. Kampeertochtje. De leerlingen van de Chr. Landbouwhuishoudschool maak ten dinsdag een kampeertochtje naar Oisterwijk. Vier dagen lang hebben de meisjes daar met hun leraressen van een heerlijke ont spanning kunnen genieten. Van daag (vrijdag) keert het jeugdig gezelschap weer verfrist en wel gedaan huiswaarts. Gerestaureerd. Het kleedlokaal van de voet balvereniging Wit Zwart is weer geheel hersteld. In het voorjaar brandde het clubhuis bijna ge heel uit, toen enkele schoolgaan de kinderen daar met vuur speel den. De ruime tent heeft weer haar oude aanzien; alleen de kleur is herschapen van wit in groen. Le den van de vereniging hebben dit alles keurig netjes in orde gebracht. Hooibouw. Ondanks het minder goede weer voor de tijd van het jaar, begint de hooibouw ook in onze gemeente nu op volle gang te ko men. Overal ziet men thans, als het weer het even toelaat, onze boeren volop in actie op de hooi velden. Een drukke tijd is voor de boeren aangebroken De hooi oogst is dit jaar erg laat en daar om ziet men nu allerwege uit naar goed drogend weer met flink wat zonneschijn. Gemeenteraad. Openbare vergadering van de raad der gemeente Raamsdonk te houden op vrijdag 29 juni 1956, des namiddags om half aèht uur. Agenda 1. Ingekomen stukken en me dedelingen. 2. Ontwerp-besluit tot verho ging van het aan de besturen van bijzondere lagere scholen toege kende voorschot over 1956 op de uitgaven voor vakonderwijs. 3. Voorstel met ontwerp-be sluit tot toekenning aan de bestu ren van de bijzondere kleuter scholen van een voorschot over 1956 op de exploitatievergoedin gen. 4., Voorstel met ontwerp-be sluit tot vaststelling van een nieu we verordening op de heffing en invordering van keurlonen in de gemeente Raamsdonk. 5. Voorstel met ontwerp-be- sluiten tot: a. 10e wijziging van de ver ordening op de heffing en invor- dolineclub A Tempo, de kinder koren van de Chr. Gem. Zang verenigingen Hallelujah en Ex celsior, de Chr. Gem. Zangver. Hallelujah, de Gem. Zangver. 't Rozeknopje en het Fanfare korps Kunst na Arbeid. Het avond-programma ver meldt het optreden van de beken de Harmonievereniging Swift uit Nijmegen. Dit korps komt te ongeveer 6 uur aan te Vrijhoeve-Capelle en zal vanaf het Bruggetje een mu zikale wandeling maken naar het verenigingslokaal van dhr. Pruijs- dering van leges ter secretarie; b. Ie wijziging van de Rege len met betrekking tot de controle op-de met geldelijk beheer en met boekhouding belaste ambtenaren, alsmede tot het onderzoek naar de deugdelijkheid der rekeningen. 6. Voorstel met ontwerp-be sluit tot waarborging overeen komstig de „Gemeentelijke Bouw- credietregeling 1953" van de tij dige betaling van rente en aflos sing van een geldlening door een derde te verstrekken aan A. C. de Ruijter in verband met de bouw van een woning. 7. Voorstel met ontwerp-be sluit tot het aangaan van een geldleningsovereenkomst met de N.V. Waterleiding-Maatschappij „Noord-West-Brabant" in ver band met de deelneming in het aandelenkapitaal dezer N.V. 8. Voorstel met ontwerp-be- sluiten tot aankoop van perceels gedeelten grond aan het Om- schoor en Julianalaan van D. M. van Rooy. 9. Voorstel met ontwerp-be- sluiten tot verkoop van bouw grond aan de Lijsterbesstraat aan j. Pals en J. A. van Erp. 10. Voorstel met ontwerp-be sluit tot het aangaan van een overeenkomst mat het R.K. Kerk bestuur der parochie van de H. Bavo, te Raamsdopk, ter verkrij ging van het recht van erfpacht op het park, gelegen aan de Kerkstraat vóór de R.K. kerk. 11. Voorstel met ontwerp besluit tot het opnieuw vaststellen van een wederopbouwplan voor de omgeving van de R.K. kerk te Raamsdonksveer. i 12. Voorstel met ontwerp-be sluit tot vaststelling van een ver ordening als bedoeld in artikel 5, lid 1, der winkelsluitingswet 1951, regelende een verplichte vacan- tieweek voor bakkers, voor sla gers en voor groenten- en fruit handelaren. 13. Bezwaarschrift vergun ningsrecht 1956/1957. 14. Goedkeuring van de re kening van de Gemeentelijke In stelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon over het dienstjaar 1954. 15. Voorlopige vaststelling van de rekening van de Keurings dienst van vee en vlees en van de gemeente voor het dienstjaar 1954. 16. Goedkeuring van de wij ziging van de begroting van de Gemeentelijke Instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon v.h. dienstjaar 1955. 17. Ontwerp-besluiten tot wij ziging van de begroting van de Keuringsdienst van vee en vlees voor het dienstjaar 1955 en tot wijziging van de gemeentebegro tingen voor de dienstjaren 1955 en 1956. 1 GESLAAGD. Aan het dr. Mollercollege slaag den voor het eindexamen H.B.S. A: L. Dupont, Fr. de Folter en J. Schil ders uit Waalwijk; Fr. Beerens en A. Bienert uit Kaatsheuvel; A. van Weert uit Drunen en J. Merkx uit Heusden. Drs. WILLEM KOLSTEREN. Naar wij vernemen heeft onze stadgenoot, de Zeereerw. Heer W. Th. H. Kolsteren, conrector van het Canisius-Ziekenhuis te Nijmegen, met goed gevolg het doctoraal exa men afgelegd' in de Moraal-theolo- gie aan de R.K. Universiteit aldaar. De Zeereerw. Heer Kolsteren maakte zijn studies aan de beide seminaries van ons bisdom en werd priester gewijd 15 juni 1935. Daar na volgde zijn benoeming tot kape laan te Raamsdonksveer, daarna op 't Goirke te Tilburg, yan St. Pieter in Den Bosch, en tenslotte conrec tor aan het Canisius-ziekenhuis te Nijmegen, terwijl hij ook nog rector van de kweekschool aldaar was. Ondanks deze drukke werkzaam heden heeft hij toch nog tijd en lust gevonden zijn studies aan de R.K. Universiteit aan te pakken en te voleindigen met bovengenoemd re sultaat, waarmede wij hem van harte gelukwensen. Toneelvereniging O.O.G. Als eerste speelstuk voor 't sei zoen 1956—1957 heeft OOG de zeer bekende thriller „Madame Tic-Tac" van F. L. Carey en Ph. Weathers gekozen. Dit werk heeft in de toneelwe reld een bijzondere klank, zodat 't toneelpubliek weer op aparte opvoeringen kan rekenen. Dat het streven van OOG naar beter toneel óok bij bevoegde in stanties waardering begint te krijgen, bewijst wel het feit dat onze vereniging voor de uitvoe ringen van „Paradijsvogels" een subsidie van f 250.mocht ont vangen. Wij openen daarom het nieuwe seizoen met ons jaarlijks traditioneel Kermis-Matinée op donderdag 12 juli, met een pro gramma dat iets zeer bijzonders belooft te worden. O.a. zijn de bekende radiosterren Frans Vro lijk en Tobi Rix geëngageerd, waarvan vooral de laatste in de afgelopen tijd grote bekendheid heeft verworven. OOG heeft voor deze gelegen heid een dolkomische schets in studie, wat samengevoegd met diverse andere attracties dus een evenement op zich waarborgt. Onze honoraire leden zullen in het komende seizoen weer volop aan hun trek komen en we reke nen daarom ook ditmaal op hun volle steun en medewerking. CONCERT OP KIOSK IN BAARDWIJK. Ter gelegenheid van de ver jaardag van Z. K. H. Prins Bern- hard op heden, 29 juni, zal er vanavond een concert worden gegeven op de gemeente-kiosk, die op het plein vóór het Ge meenschapshuis in Baardwijk is geplaatst. Het concert wordt verzorgd door de Harmonie „St. Jan" met medewerking van het Gemengd Koor „Tot Bloei der Toon kunst". In het gevarieerd programma zullen zowel de harmonie als het gemengd koor afzonderlijk op treden en tevens tesamen het be kende slavenkoor uit „Nabucco" van Verdi en „Op een Perzische Markt" van Ketelby uitvoeren. Aanvang 8 uur. KERMISMATINÉE LIEDERTAFEL „OEFENING EN VERMAAK". Naar gewoonte zal op eerste Ker- mis-zondag de Liedertafel wederom haar kermisuitvoering geven in „Musis Sacrum". Een aantrekkelijk nieuw program van dames-, mannen- en gemengde koren, afgewisseld door diverse soli, is hiervoor in studie genomen. Wij verwijzen hiervoor naar de programma's, die dezer dagen zul len verschijnen. HANDBOOGSPORT. Op de banen van de Handboog schutterij „Eendracht maakt Macht" te Waalwijk, vonden onder behoor lijke weersomstandigheden op zon dag 24 juni 1956 de verschietingen plaats van de laatste dag van de „Zesdaagse". In het eerste klassement zagen we het leidende koppel A. Leijtens Th. de Jong een uitlooppoging on dernemen. Het koppel M. v. d. Mee- J. Verhoeven zette de achtervolging in, welke zo verwoed was, dat zij de vluchtelingen achterhaalden, zelfs voorbij gingen en zo sterk schoten, dat zij na het 1ste klasse ment een ronde voorsprong namen op het peloton en zich daardoor wederom aan de kop plaatsten. De vluchtelingen eindigden op de 2de plaats. Een uitgeloofde premie viel de winnaars ten deel. Het 2de klassement begon met een uitlooppoging van Q. van den Ho venJ. Hombergen, hetgeen echter geen resultaat opleverde, omdat zij door het peloton werden ingehaald. Doch toen gingen er plotseling A. LeijtensTh. de Jong vandoor en men dacht hen reeds een ronde te zien nemen. Dit lukte hen echter juist niet, doordat zij in de eind sprint werden achterhaald door Q. v. d. HovenJ. Hombergen. Wel gingen zij als eersten over de eind streep. Het koppel Q. van den HovenJ. Hombergen was ook op een ronde belust en we zagen het dan ook een flinke voorsprong nemen. De lei ders waren echter op hun hoede en zetten de achtervolging in, hierin bijgestaan door H. de JongA. van Rooij. Het was een felle doch faire strijd. Om beurten ging een der koppels aan de kop. De eindsprint werd ingezet en M. v. d. MeeJ. Verhoeven gingen als eersten over de eindstreep, op geringe afstand gevolgd door H. de JongA. van Rooij en Q. v. d. HovenJ. Hom bergen; beide koppels gingen gelijk over de streep. Toen het 4de klassement een aan vang nam, zagen we 3 koppels een voorsprong nemen, n.l. B. Pullens- M. Heeren, A. Leijtens-Th. de Jong en A. Gloudemans-M. Trommelen. Het koppel A. Leijtens-Th. de Jong rukte zich los van de 2 andere kop pels, doch opeens ontketenden Q. v. d. Hoven-J. Hombergen 'n fraaie sprint, gingen de drie uitlopende koppels voorbij en eindigden als eersten van dit klassement. En hier mede was de spannende en mooie zesdaagse wederom ten einde. Die uitslag van de laatste dag is als volgt: 1. M. v. d. Mee-J. Verhoeven 238 pnt. Op één ronde: 2. A. Leijtens-Th. de Jong 238 p.; 3. Q. v. d. Hoven-J. Hombergen 236 p.; 4. B. Pullens-M. Heeren 216 p.; 5. D. Verhoeven-P. v. Bavel 206 p.; 6. H. de Jong-A. v. Rooij 203 p.; 7. A. Gloudemans-M. Trommelen 177 punten. De definitieve eindstand na de laatste dag luidt: 1. M. v. d. Mee-J. Verhoeven 1380 punten. Op één ronde volgen: 2. A. Leijtens-Th. de Jong 1402 p. Op twee ronden: 3. H. de Jong-A. v. Rooij 1233 p. Op drie ronden: 4. Q. v. d. Hoven-J. Hombergen 1348 p.; 5. B. Pullens-M. Heeren 1316 p.; 6. D. Verhoeven-P. v. Bavel 1217 p.; 7. A. Gloudemans-M. Trom melen 1141 punten. Nadat de uitslag Was bekend ge-, maakt, werden door de voorzitter, de heer M. v. d. Mee, alle deelne mers hartelijk dank gebracht voor de spontane medewerking en de sportieve sfeer welke er gedurende de gehele zesdaagse heeft geheerst. Nog zelden is er zo'n mooie en vlot te onderlinge wedstrijd georgani seerd geweesd. Hij dankte dan ook speciaal de samenstellers van deze zesdaagse. Verder sprak hij de hoop uit dat deze zesdaagse de aanleiding zal zijn om ook in de toekomst de zesdaagsen in het begin van 't sei zoen te houden, omdat daardoor de onderlinge verhoudingen en de oe feningen voor de nog komende wed strijden zeer zeker wel bij zullen varen. Hierna gaf hij het woord aan de vice-voorzitter, de heer A. Gloudemans, met het verzoek over te gaan tot het uitreiken van de prijzen. In welgekozen woorden werden door de heer Gloudemans de win naars gehuldigd en geluk gewenst met hun behaalde overwinning en ter gedachtenis hiervan bood hij hun een zilveren draagmedalje met inscriptie aan. Verder werd aan elk koppel, onder toepasselijke woor den, een prijs toegekend in verhou ding met de behaalde resultaten. Namens het winnende koppel werd bij monde van de heer v. d. Mee een dankwoord gesproken voor de hulde en gelukwensen welke zij in ontvangst hadden mogen nemen, waarna alle deelnemers op een glaasje werden onthaald. Men bleef nog énige tijd gezellig onder elkaar. JAARVERGADERING W.S.C. Op maandag 25 juni hield W.S.C. haar jaarvergadering in het clublo kaal „De Twee Kolommen". Het was een keurige, druk be zochte vergadering, die de eenheid van W.S.C. in haar gouden jubi leumjaar op een glansrijke manier tot uiting bracht. Dat bleek uit het openingswoord van voorzitter Spijkerman, dat bleek uit de goedgekeurde notulen van de secretaris en dat bleek voor al uit de jaarverslagen van secre taris en penningmeester. In het jaaroverzicht werd o.m. ge memoreerd het gezellige feest rond het 50-jarig bestaan, de grote ver gadering in augustus betreffende de fusie-besprekingen, de eervolle plaatsen van de diverse elftallen en een compleet verslag van de ju nioren-commissie. De heer Jac. Moonen werd her dacht op een waardige wijze, ter wijl ook de veteranen- en suppor tersvereniging in het verslag wer den betrokken. Uit het keurige verslag bleek, dat dit jaar W.S.C. in ledental een enor me vooruitgang boekte en uit het overzicht van de penningmeester bleek, dat die vooruitgang ook te merken was aan het bezoek van de wedstrijden, en dus ook in de kas. De voorzitter bracht de heren Verhoofstad en Snijders dank voor hun magnifiek werk. De kascommissie déchargeerde de penningmeester en werd voor een jaar herbenoemd. Het gehele bestuur werd met wel haast algemene stemmen herkozen en de elftalcommissie onderging 'n kleine wijziging. De heer H. Wes terburger moest zich door omstan digheden terugtrekken en in zijn plaats werd de heer Pijpers geko zen. In de rondvraag werd nog het woord gevoerd door de Pool-com- missie, door de heer J. Mahieu, die een lans brak voor de training van de lagere elftallen, terwijl Dr. van Daal een voorstel deed betreffende de bestuursverkiezingen in de toe komst. De heer Pijpers tenslotte deed 'n 1 gloedvolle oproep om de eensge- j zindheid, waarin de naam van WSC geblonken heeft, te bewaren en deze nog op te voeren in het komende seizoen. De voorzitter meende te mogen constateren, dat W.S.C. zich geluk kig mag prijzen ook een verlies te kunnen incasseren. Hij bracht dank aan allen die meegewerkt hadden tot de grote bloei van W.S.C. en sloot deze vergadering met de chris telijke groet. TREKKING LOTERIJ. A.s. zaterdag om half 8 vindt de trekking plaats van de loterij van R.K. Metaalbewerkersbond St. Eloy afdeling Waalwijk. vtoiXat Dtsr.ïBEbs JULI 1956. Juli is de maand waarin de vakanties beginnen, de maand van buitenleven, van tochten en kampen, de maand waarin je de tredmolen van je dagelijkse leven even mag verlaten om in de vrij heid' der vakantievreugden wat meer jezelf te zijn. Geen maand is dan ook beter geschikt om onze aandacht te vestigen op de idealen en de ge varen van sport en lichamelijke ontspanning. Dat gebeurt heel bijzonder door de pauselijke in tentie van deze maand: „dat bij sport en lichamelijke opvoeding de christelijke beginselen in ere blijven." intenties voor de maand Juli 1. Sport. 2. Materialisme in Afrika. OPENBARE REPETITIE GAAT NIET DOOR. Wegens verhindering van de so list, de heer F. Neumann, kan de aangekondigde openbare repetitie van het Waalwij ks Orkest, op woensdag 4 juli geen doorgang vinden. Zij is nu verschoven naar 12 september a.s. WATERSPORT OP DE MAAS. A.s. zaterdag wordt er een grote zeilwedstrijd gehouden van Gorin- chem langs de Jacomine naar Kei- zersveer. 's Zondags daarna wordt er wedstrijd gevaren op de Maas bij Heusden. Deze wedstrijden, die ge organiseerd worden door de Ver enigde Rivierenzeilers, waarvan ook de Waalwijkse watersportvereni ging „De Bergse Maas" deel uit maakt, verheugen zich ieder jaar in een grotere belangstelling. Dit jaar varen met de eerste wedstrijd ruim 50 schepen mee en met de tweede ruim 70. Evenals andere jaren belooft het zaterdagavond tussen 6 en 8 uur weer een imposant schouwspel te worden aan de Maas achter Waal wijk. Vooral als er een stevige bries staat, is het zeer interessant om eens te gaan kijken naar al die schepen die van de eerste naar de tweede wedstrijd varen. Ook 's zon dags in Heusden is er voor liefheb bers veel bijzonders te zien. AANRIJDING. Woensdagnamiddag had te om streeks 5 uur op het kruispunt Gro- testraatWilhelminastraat een aan rijding plaats tussen een personen auto, bestuurd door F. S. uit Baar- le-Nassau, en een autobus van de firma Mulders-Sars. Het ongeval ontstond doordat de bestuurder van de autobus bij het inslaan van de Grotestraat geen voorrang verleen de aan de van rechts komende per sonenauto. Beide wagens werden licht beschadigd. Toen gisterenmorgen de brom fietsrijder J. K. uit Den Bosch en de wielrijdster M. N. uit Waalwijk een op het Laageinde geparkeerde groentewagen passeerden, kwamen zij door tot nu toe onopgehelderde oorzaak met elkaar in aanraking. Beiden kwamen te vallen, waarbij de bromfiets gedeeltelijk onder een juist passerende personenauto te recht kwam. De bromfietser en wielrijdster liepen lichte ontvellin gen op. De bromfiets werd zwaar beschadigd. RIJWIEL- en BROMFIETS-SHOW. ,De firma W. v. Dommelen en Zn alhier, zal op vrijdag, zaterdag en zondag, resp. 29 en 30 juni en 1 juli een grote rijwiel- en bromfiets show organiseren. Gezien het sukses van de eerste show in het voorjaar, ziet de firma zich genoodzaakt zich nu opnieuw te presenteren in deze vacantie- weken, terwijl nu ook de kermis voor de deur staat. Haar collectie is uitgebreid met de meest moderne fietsen en brommers, „zodat voor elk wat wils wordt geboden. Wij noemen o.a. Raleigh-, Magneet-, Empo-, Burgers- en R. S. Stokvis rijwielen, met daarnaast de betere merken bromfietsen, zoals Magneet, H.M.W., T.W.N., R.A.P., Solex, Pa- rilla en Zündapp. Een keus dus, waarin ieder die een dergelijk ar tikel wil kopen, moet slagen. Wij verwijzen naar de adverten tie elders in dit blad. OPENING SLIJTERIJ. Zaterdagmorgen krijgt het zuiden van Waalwijk, speciaal de Antonius- parochie, er een nieuw winkelpand bij, waarin gevestigd de slijterij St. Antoine. Het interieur, verzorgd door de fa. G. v. Heesch, voldoet werkelijk aan de eisen die kunnen worden gesteld, fris, licht en over zichtelijk. Het is aan geen twijfel onderhe vig, dat deze zaak, de eerste in dit gedeelte van Waalwijk, het „doen" zal en waaruit meer en meer blijkt

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 9