SPORTSPIEGEL KAATSHEUVEL joyeuze opening van Waalwijkse kermis WIELRENNEN f DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 9 JULI 1956 Afdeling H.B.S. Over van klas 1 naar 2: G. Aarts, J. v. Alphen, J. v. Assen, P. Avontuur, R. Bouwens, A v. d. Broek, D. Duyvelaar, C. Eibers (met lof), G. v. Esch, A. v. Hest, F. v. Huiten (met lof), M. Jansen, J. de Jong, A. Kolste- ren (met lof), L. v. Lieshout, J. v. Loon, J. Mahieu, J. Pullens, J. Pullens, R. Pullens, J. v. Rooy, N. Schellekens, A. Schoemans, A. Slaats, H. Spierings, A. Vos uit Waalwijk; J. Evers, W. de Jong, G. Klijn, G. Litjens, M. v. Nieuw- stad, A, Vinken, A. Zwaans uit Kaatsheuvel; J. de Bont, L. Ver- reijt uit Nieuwkuijk; W. Wage- makers uit Loon op Zand; A, Lommers uit Elshout; P. Elshout, M, v. Huiten, P. Jehoel, W. v. d. Lee uit Drunen; W. Beekmans (met lof) uit Haarsteeg; H. de Laat (met lof), W. Scheerder, W. Schoonen, M. v. d. Wiel uit Vlijmen; C. van Heijst uit Vught; F. Coesmans, A. Kamp, L. van Gerwen, C. Kemmere, N. v. d. Plas uit Waspik; Yvonne v. Daal, Kitty Hagen, Karin Hoffmans; RietTeijssen (met lof) uit Waal wijk; Diny van Heesch, Ria van Mensvoort uit Kaatsheuvel; Gon- ny van Engelen (met lof) uit Els hout; Mieke de Bont uit JRaams- donk. Afgewezen: 26. Herexamens: 2. Van 2 naar 3 J. Bergman, W. v. d. Broek, R. Donkers, W. Donkers, G. van Dijk, J. Dijkstra, F. Hamburg, F. Klerkx, P. v. Lang, R. Pessers, J. Pullens, P. Rous, P. Schrauwers, A. Zijlmans, uit Waalwijk; C. Vogt uit Sprang-Capelle; J. de Brouwer, L, Kroot, F. Timmer mans, W. v. d, Velden uit Kaats heuvel; A. de Grauw uit Was pik; A. Lensvelt uit Dussen; W. V. d. Noort uit Zevenbergen; W. van Bokhoven, M. de Hart, R. Jansen uit Drunen; H. van Kas- teren (met lof), J. v. d. Linden uit Heusden; G. Smith uit Vlij men; F. Bolsius uit Vught; W. Raaymakers uit Rosmalen; Leida van Blijenburgh (met lof), Riet Peerik uit Waalwijk en Noortje Lips uit Drunen. Herexamen: 1. Afgewezen: 12. i I Over van drie naar vier T. Bakkers, P. v. d. Bracht, M. Dumoulin, H. Duyvelaar, A. v. d. Elshout, J. Hamburg, A. Ja- kobs, J. de Kort, M. van Laar hoven, M. de Louw, J. v. Mierlo, M. Oerlemans, C. van Oers, H. Pullens, A. Suermondt, A. Thijs- sen, A. Timmermans uit Waal wijk; W, Aussems, J. Litjens uit Kaatsheuvel; P. v. Bokhoven, J. v. Huiten, G. v. Thiel uit Drunen; C. Achten, L. v. d. Heijden, J. v. Hest, J. Huybregts, K. Huybregts, C. Verbunt, A. v. d. Weyenberg uit Vlijmen; A. Loonen uit Nieuw kuijk; D. v. d. Pol uit 's Herto genbosch; A, Brokx uit Waspik; C. Kieboom uit Raamsdonksveer; Th. Sandbergen uit Geertruiden- berg; W. van Lange uit Made; A. Hermus uit Zevenbergse Hoek; A. van Delft uit Elshout. Afgewezen 24. Herexamen 1 Van 4 A naar 5 A: A. Brent uit Sprang-Capelle; J. Schoenmaker, J. Smit uit Kaats heuvel; C. van Loosdrecht uit Loon op Zand; M. v. Huiten uit Drunen; H. Baayens, C. Schreu- der uit Heusden; L. v. d. Reijt uit Wagenberg. Afgewezen: 3. 1 Van 4 b naar 5 b M. Bakkers, W. Eibers, F. Hendriks, G. v. d. Hoeven, J. Hovers, M. v. Lier, A. de Mun- nik, F. Passier (met lof), A. Rik sen, L. Spierings, C. Verhulst uit Waalwijk; L. Ploegmakers uit Drunen; J. v. Buul uit Vlijmen; J. Damen uit Geertruidenberg. Afewezen: 10. Afdeling Gymnasium. Van 2 naar 3.: H. Aarts, P. van Eeuwijk (met lof)P. van Hest, J. Kees, R. Min- ke, P. Somers (met lof) uit Waal wijk; P. Grootswagers, J. v. Riel uit Kaatsheuvel; C. van Liempde uit Haarsteeg; Maria van Iersel (met lof), Coby Rensen, Maria Verhulst, Hetty Vlaar uit Waal wijk; Gigy van Baar uit Kaats heuvel; Hanny Voragen uit Geer truidenberg. Afgewezen: 3. Herexamen: 1,1 i 1 Een prachtig boekwerk, be schikbaar gesteld door de Duitse ambassade voor de afgestudeer de die de beste punten had in 't Duits, werd toegekend aan A. v. d. Pennen, uit Drunen, na loting met A. Trommelen uit Kaatsheu vel. 1 Idem door de Franse ambassa de voor degene die bij 't eind examen de beste punten had in 't Frans, werd toegekend aan Joke Beerens uit Loon op Zand. Na een hartelijke gelukwens aan degenen die 't einddiploma hadden behaald en aan degenen die waren overgegaan, sloot de voorzitter met een dankwoord aan rector, conrector, leraressen en leraren voor de goede zorgen wederom dit jaar aan de school besteed, vooral aan het onder wijs en de opvoeding der jeugd, die toch de voornaamste facto ren zon om de naam en faam der school steeds verder uit te dragen. Kajottersdrumband Behaalde Kampioenschap van Nederland. De Waalwijkse Kajottersdrum band heeft op het gisteren te Amsterdam gehouden landelijk concours een prachtig sukses be haald door in de ere-afdeling be slag te leggen op de eerste prijs met lof der jury. In deze afde ling streed onze drumband met de Amsterdamse drumband om de erepalm. De drumbands van 's Bosch en St. Oedenrode had den zich teruggetrokken. Met 't uitvoeren van de nummers de KAJ-mars, de van de Hoopmars en de Stokkenmars verwierf de Waalwijkse Drumband 112 pun ten tegen Amsterdam 108. Naast het landskampioenschap ver wierf onze drumband drie be kers, namelijk de wisselbeker, toegekend voor het hoogste aan tal punten in de ereafdeling, een beker voor de 1ste prijs met lof en een beker voor het hoogste aantal punten van het gehele concours. Tengevolge van panne arri veerde de drumband inplaats van om 9 uur eerst om half elf weer in Waalwijk, zodat de hul diging door 't Gemeentebestuur en Waalwijks Belang geen door gang kon vinden. Waalwijks Be lang en de harmonie St. Jan had den op de welvoorziene dis in 't Gemeenschapshuis gezorgd voor een fraai bloemstuk. Het voltallige bestuur van de K.A.B. was aanwezig en voor zitter van Mosselveld bood zijn hartelijke gelukwensen en een mooi bloemstuk aan, terwiil liet bestuur van de harmonie Sint Jan eveneens kwam feliciteren en dit deed bij monde van de heer J. Thijssen. HARMONIE UIT BOCHOLTZ SLUIT MUZIEKFEESTEN VAN ST. CRISPIJN. De bekende harmonie uit Bo- choltz zal op 15 augustus a.s. de Muziekfeesten van de harmonie St. Crispijn sluiten. Deze harmo nie behaalde in 1955 op het in ternationaal harmonieconcours te Kerkrade de 1ste prijs in de Vaandelafdeling. Het zal dus een besluit worden, dat zal klinken als een klok. AGENDA. Maandag 9 juli. Musis Sacrum 8 uur: „Marcel- la, een circuskind", 14 jaar. Luxor 8 uur; „Zeven broers zoeken zeven meisjes", alle leef tijden. Gemeenschapshuis 8 uur: „Tempo", cabaretrevue door het Roosendaals revue-ensemble „Klaveren Vijf". Dinsdag 10 juli t.m. donderdag 12 juli: Musis Sacrum 8 uur: „De Pi raten van Monterey", 14 jaar. Luxor 8 uur: „Zeven broers zoeken zeven meisjes", alle leef tijden. Algemene staking in Britse auto-industrie? De leiders van vijftien grote vakbonden zullen morgen in'Lon den beraadslagen over de afkon diging van een algemene staking in de Britse auto-industrie. Tij dens het weekeind hebben) dui zend voormannen in de fabrieken de vakbonden opgeroepen een of ficiële werkstop af te kondigen uit protest tegen het rigoreuze ontslag van 6000 man door de British Motor Corporation. Onder het nationale stakings parool zouden 200.000 arbeiders vallen. De vakbonden hebben tot nu toe geaarzeld. Ook onder de arbeiders in enkele nog volop werkende autofabrieken in Co ventry en Birmingham is krachtig verzet tegen een staking. De besturen van tien vakbon den, die bij de auto-industrie be trokken zijn, hebben vrijdag hun leden opgeroepen tot „actie in de fabriek". Ze gaven niet nader aan waaruit de actie zal moeten be staan. Sinds gisteren zijn wij de overtuiging toegedaan dat de zomer pas begint met de Waalwijkse kermis. Dit is na- tuurlijk bijzonder vriendelijk van de zomer en zeer profijtelijk voor onze kermis, maar wij zou den in deze gang van zaken dan toch wel één grote wijziging wil len aanbrengen, namelijk: de kermis verzetten naar 1 juni Misschien trapt de zomer er in. Er was gisteren dus reden te over om een vrolijk gezicht te zetten en wij hebben deze dan ook bij de vleet gezien. Feeste lijke mensen met zonnige gezich ten, een lucht die in maanden niet zo blauw is geweest en een buidel vol kermisgeld. Wat wil men nog meer Een voorproefje van zomer weer en kermisstemming kregen we zaterdagavond al. De avond had een fluwelen mantel aan en in het Gemeenschapshuis kwam het Baardwijks Toneel met een cabaretprogramma onder de ti tel „Baorekse Kermis" voor het voetlicht. Het was een plezante aaneenschakeling van liedjes, komische voordrachten en leu ke schetsjes, waarin de regisseur Jan van den Hoven en de dames en heren medewerkenden de juiste toon wisten te treffen en daardoor de bijna uitverkochte zaal enkele uren aangenaam en beschaafd kermisplezier hebben geschonken. De muzikale leider, de heer Piet Mulders, moest ter elfder ure verstek laten gaan, doch zijn plaats werd op' zeer bekwame wijze ingenomen door de heer Toon van Rooij van het Blindeninstituut te Grave, wiens solistisch optreden vooral met een zeer hartelijk applaus werd beloond. Het spel „Trek aan de kermisbel" viel zeer in de smaak en leverde aan twee dames en twee heren een bijzonder sma kelijk bosje paling op. Een ge slaagde avond, die, mocht hij tot een traditie uitgroeien, in de toekomst ongetwijfeld 'nog veel aantrekkelijk amusement voor het voetlicht zal brengen, want over goede krachten beschikt Baardwijks Toneel zeer zeker. De eigenlijke opening van de Waalwijkse kermis vond giste renmiddag om 12 uur plaats met een matinée door de Liedertafel „Oefening en Vermaak". Een ge beurtenis, waarvoor zeer velen naar Musis Sacrum waren geko men en waarvan wij kunnen zeg gen dat zij een eclatant sukses is geworden. Het koor zowel als de solisten bleken op deze zonnige julizondag bijzonder gedispo neerd en dit uitte zich in 'n zeer goede, harmonieuze en blijmoe dige zingen van een aantal be kende opera- en operettefragmen ten onder de bekwame leiding van de heer Louis Sars, met aan de vleugel de heer F. Wilmont, die een wel bijzonder zware taak had, waarvan hij zich evenwel op excellente wijze heeft gekwe ten. De damessolisten Nel Du- pont,- Cis van de Griendt, Ineke Mens en Bertha van den Hoven kregen bloemen aangeboden en aan het slot van deze voortreffe lijke uitvoering dankten de en thousiaste toehoorders met een gul applaus. Ook het matinée van de KAB, in de Gecroonde Leersse, ver zorgd door 't cabaretgezelschap Gebr. van Engelen, trok een stampvolle zaal en oogstte een ovationeel applaus. Dit wat de opening betreft. Voor 't overige heeft deze eer ste kermisdag zich gekenmerkt door een druk bezoek aan de ve le attrakties op het Vredesplein, waar vooral de jeugd het hart heeft opgehaald aan alle moge lijke sensaties en heerlijkheden. De ouderen hebben in de middag en in de avond de restaurants, café's en dansgelegenheden alle eer aangedaan, zodat deze eerste kermisdag over alle linies bij zonder geslaagd mag heten. Voor de komende feestdagen wensen wij stadgenoten en vreemdelingen nog recht veel plezier AAN DE OUDERS Weldra breekt de tijd aan dat uw kinderen de school gaan verlaten en u voor de keus staat welk vak zij zullen kiezen en in welke richting zij hun levenstaak zullen vinden. Mogen wij Uw aandacht vestigen op het GRAFISCHE BEDRIJF, waarin zfj als zetter, drukker of binder een goede toe komst kunnen hebben. Voor jongelui met goed of normaal rapport en met ambitie ligt hier interessant en variërend werk met daarbij goede lonen en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O., dat één der beste is in den lande. Niet alleen uw zoons, maar ook uw dochters, vanaf 16 jaar, kunnen er een prettige werkkring vinden. Wij raden u aan eens tijdig met ons te komen praten, ook al is uw zoon nog op school, dan kunnen voorbe reidende maatregelen als leerlingen-contract, school bezoek e.d. reeds thans genomen worden. WAALWIJKSE STOOMDRUKKERIJ ANTOON TIELEN Grotestraat 205 Waalwijk VOETBALUITSLAGEN Kammoenschao van Nederland Rapid JCNAC Elinkwijk.Sparta 5—1 5—3 Promotie ere-divisie GVAV—NOAD 5—1 KFC—RCH 2—3 Promotie naar 2de klasse BoxmeerBSC 32 Reusel SportRCS 36 BESLISSINGSWEDSTRIJD Rapid JC—NAC woensdag 10 juli „De Vliert" Den Bosch. CAPELLE Nederlaag-tournooi Wit-Zwart. Wit-Zwart-combinatie— S.S.C. I> 2-3. Voor de derde maal heeft Wit- Zwart in dit tournooi een neder laag moeten accepteren, maar la ten we er direct aan toevoegen: een zeer eervolle nederlaag, want SSC heeft met haar eerste elftal maar ternauwernood kunnen win nen van een Wit-^wart-combi- natie, waarin slechts vijf spelers van het eerste elftal stonden op gesteld. De Capellenaren hadden dus zes invallers en wel voor A. Priest, M. Priest, H. Mouthaan, M. Roomer, W. de Jong en M. Dekker. Ja, als men met zes in vallers moet spelen, dan blijft er warempel niet veel meer over en dan mag men geen grote ver wachtingen meer hebben, ook al speelt men tegen een lager ge klasseerde ploeg. Toch moet ons van het hart, dat de jeugdige Wit-Zwarten, merendeels gere- cruteerd uit het derde elftal, be- bevredigend hebben voldaan. Voor de rust werd er met na me door de voorhoede goed spel geleverd, waarin de linkse vleu gel B. Schapendonk—J. Ie Sage uitstekend voor de dag kwam. Bovendien was midvoor Pruijs- sers snel en doortastend en soms uiterst gevaarlijk. SSC had al spoedig de leiding, maar Wit- Zwart speelde beter en drukte dat uit in de gelijkmaker door J. Ie Sage en ook in een tweede goal van Henk Pruijssers. De tweede helft zag er voor de SSC-ers minder rooskleurig uit, want Wit-Zwart kwam toen, ge steund door de wind, steeds ster ker opzetten. Het waren de gebr. Jos en Piet van Raamsdonk die de gehele situatie beheersten en de Spartanen nogal eens in de buitenspelval lokten. De voor hoede van Wit-Zwart echter kwam niet meer, zoals voor de rust, tot doeltreffend combinatie spel. Er was te weinig actie, te weinig fantasie ook |en tevens bleek duidelijk het gebrek aan uithoudingsvermogen bij de jeug dige Wit-Zwarten, De verdedi ging van SSC kreeg hierdoor vat op de aanvallen van Wit-Zwart. Vooral Dekkers speelde goed en dirigeerde het leder menigmaal naar voren. Zo konden de SSC- voorwaartsen aanvallen onderne men die aanvankelijk niet gevaar lijk waren, maar dat W1 werden toen de Capellenaren de dekking loslieten en dat gebeurde, ze ker in de laatste periode, teveel. Zo kon SSC door van Zeist 2 x scoren en daarmee de stand op 32 brengen. De laatste goal kwam juist even voor het einde van de wedstrijd tot stand. Nogmaals mogen we conclude ren: een eervolle nederlaag! SSC heeft ons tegen dit Wit-Zwart- elftal teleurgesteld. Want de S S C-ers zouden het zij zonder enige voorbarigheid gezegd tegen een Wit-Zwart op volle sterkte een grote nederlaag heb ben geleden. Dat zou echter voor onze sportieve plaatsgenoten en eveneens voor het publiek, niet aantrekkelijk zijn geweest. Daar om was het goed en attractief dat er nu twee elftallen tegenover el kaar stonden van ongeveer gelij ke sterkte. De wedstrijd Wit- Zwart IISSC II wordt a.s. woensdagavond gespeeld. „P R I S M A" a H. STASSAR Tour de France. De uitslag van de eerste dag, Reims—Luik, was 1 Darrigade (Frankrijk), 2 Scheer (Zwitser land, 3 Robunon (Luxemburg), 4 Vlayen (België), 5 Voorting (Nederland). De Groot (Ned.) zat op de 8e plaats; Wagtmans, Lahaye en Stolker 20e en v, d. Brekel, v. d. Pluijm, Nolten, van Dongen en Hinten zaten in de achterste ge lederen. Debruyne wint tweede etappe. De tweede etappe van de Tour de France van Luik naar Rijssel over een afstand van 217 kilo meter, is gewonnen door de Belg Debruyne, die in de sprint Par doen (N.O.C.)), Malléjac (Fr.) en Schmitz (Lux.) versloeg. Op 49 sec. kwamen als 5e en 6e bin nen de regionalen van de Franse Westploeg Caput en Hassenfor- i der. Als beste Nederlander klas- seerde zich Daan de Groot, die j de 31e plaats bezette op 1 min. I 13 sec. achter de winnaar. Wagt- ™.ans werd 38e, Voorting 40e, Hinsen 62e, Nolten 78e, van den Brekel 79e, van Dongen 80e, La haye 81e, van der Pluijm 83e en Stolker 86e. De Fransman Darri gade bleef drager van de gele trui. De Italiaan Padovan werd winnaar van de derde etappe van Rijssel naar Rouaan. De individuele tijdrit over 1d.(J7o kilometer op het circuit van Rouaan-des-Essarts werd gewonnen door Gaul (Luxem burg). Winnaar van de vierde etappe van Rouaan naar Caen werd Hassenforder (West). ALGEMEEN KLASSEMENT TOUR DE FRANCE. 1. Darrigade (Fr.) 22 u. 06 m. 16 s. 2. Voorting (Ned.) op 1 m. 30 s. 3. Lauredi (Z.W. ploeg) op 2.53 4. Robinson (Gem. Lux.) op 3.15 5. Van der Pluym (Ned.) op 5.27 6. Desmet ((B.) op 6,40 7. Vlayen (B.) op 6.44 8. Mahé (Fr.) op 6.46 9. Barbotin (Fr.) op 7.42 10. Ockers (B.) op 8.09 18. Wagtmans (Ned.) op 10.10 68. Stolker (Ned.) op 30.17 71. Lahaye (Ned.) op 31.15 76. Nolten (Ned.) op 34.14 80. v. d. Brekel (Ned.) op 34.54 Van Dongen (Ned.) op 41.52 90. Hinsen (Ned.) op 42.07. DRUKKE DEELNAME. Aan de driedaagse fietstocht d°or 't Bi'abantse land zullen 1500 fietsers deelnemen. Voor de Vierdaagse te Nijme gen zijn 12000 deelnemers inge schreven Processie Kevelaer, Daar vanwege de grote vakan- tiedrukte op dinsdag 7 augustus geen voldoende bussen te verkrij gen zijn, is de processie Kaats heuvelKevelaer thans vastge steld op donderdag 9 augustus. Vanaf de kansel werd dit zondag bekend gemaakt, waarbij tevens aangemaand werd zich ten spoe digste op te geven, om ook nog op de vastgestelde datum vol doende reismateriaal te kunnen bekomen. Ziekenltriduum. Het jaarlijks ziekentriduum voor de drie parochies van Kaats heuvel is dit jaar vervroegd. Werd het triduum oorspronkelijk steeds in september gehouden, thans is dit bepaald op dinsdag, woensdag en donderdag a.s. De Zeereerw. Pater Peters, Passionist, zal de oefeningen lei den. 't Worden voor de zieken en de gebrekkigen, die anders zo goed als nooit de kerkdiensten kunnen bijwonen, weer drie da gen van geestelijk genot. Geslaagd. Aan het Dr Mollercollege te Waalwijk slaagden o.m. de he ren H. Timmers en A. Tromme len, alhier, die beiden hunne stu dies voortzetten aan de T.H. te Delft; voor het eerste gedeelte Medisch analiste slaagde te Nij megen mej. L. Cappetti alhier. Naar 't Concours. De Drumband van het Kon. muziekgezelschap Euphonia gaat zondag a.s. deelnemen aan het drumband-concours, dat door de harmonie in Rijen georganiseerd wordt. Kaatsheuvel komt uit in de ere-afdeling. Er wordt geregeld ernstig geoefend, zodat de jon gens hunne verwachtingen met recht hoog gespannen hebben. De harmonie van 't Kon. Muz. Gez. neemt de zondag daarop deel aan het federatief harmonie en fanfare-concours, dat te Echt gehouden wordt. Euphonia komt uit in de Eerste afdeling. Ook daar is ernstig getraind, zowel in partij- als corpsrepetities. Vorige week mochten we uit de mond van de bekende harmonie-direc teur de heer F. van Abeelen, die een enkele keer als instructeur 't corps leidde, dat hij met grond mocht verwachten, dat Euphonia dit jaar zeker een goed figuur gal slaan. Natuurlijk wordt er de laatste twee weken nog hard ge werkt. Deze week wordt niet minder dan driemaal gerepeteerd, n.l. maandag, woensdag en vrij dag, De laatste week zal dat ,wel niet minder zijn. 't Worden voor de muzikanten en directeur Go- wie zware dagen, die naar ,wij ho pen, een beloning inhouden. Herwonnen Levenskracht. 15 Juli a.s. houdt de afdeling Kaatsheuvel van Herwonnen Le venskracht weer haar jaarlijkse speldjesdag. Het zou èn voor de H.L. patiënten en voor de mede werkers, die hiervoor hun tijd disponibel stellen een grote vol doening zijn, wanneer deze speld jesdag weer een groot sukses werd. In de veertig jaren, dat H.L. de strijd tegen de tuberculose voert, heeft zij al heel wat bereikt. [Het bekende sanatorium „Berg en Bosch" werd gebouwd, waarme de reeds voor de oorlog drie mil joen tweehonderdduizend gulden gemoeid was. In de loop der ja-, ren werden daar niet minder dan 15.000 patiënten verpleegd. De verpleegkosten van deze en andere patiënten hebben miljoe nen gekost. Nu is H.L. ook op ander terrein werkzaam, zoals rheumabestrijding, kinderuitzen ding, uitzending van rustbehoe- venden, gezinsverzorging bij ziek te en bestrijding van suikerziekte. Voor deze doeleinden werd reeds meer dan een miljoen gulden be steed. Dit alles kost veel geld, wat voor het grootste gedeelte uit gif ten moet bijeenkomen. Niemand mag dan ook weigeren op zondag a.s. een speldje te kopen. De verkoop geschiedt dit jaar niet aan huis, doch alleen aan de ker ken vóór en na de diensten. Desk verbest ©en veelbelovend speler. I „Betaald voetbal" kost Desk een van zijn meest belovende krachten. Noad uit Tilburg heeft voor het komend seizoen de 119- jarige binnenspeler van Desk, Herman- Damen, gecontracteerd. Er is tussen de besturen van Desk en Noad overeenstemming be reikt over de transfersom, die werd bepaald op f 1200.—. I 't Wordt voor de amateur-clubs zeker niet gemakkelijker een goed Hi Hi 1 t; 1 MSSHl Besteed Uw Kermisgeld BETER Koop een Horloge verkrijgbaar bij g Stationsstr. 88 Tel.3037 Waalwijk ■■■■■■■aa

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 2