SPORTSPIEGEL j| Wie ben ik ■Strife -^,.1 Opticien STASSAR gesioten 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 6 AUGUSTUS 1956 2 ding van de heer v. Poppel nam het' schoolkoortje met een acht tal uiteenlopende liederen het leeuwenaandeel in dit afscheid. Vooral 't Ave Maria Stella werd bijzonder gewaardeerd. 'Het hoofd van de school, dhr Peters, sprak van de 10 jaren ar beid aan de vorming van even- zovele 40-tallen knapen, wenste de heer v. Nunen alle sukses toe in zijn nieuwe standplaats en bood hem een boekwerk aan als gedachtenis aan de achterblijven de collega's. Ook de schooljeugd bleef niet achter. Met een aardig begeleidend woordje bood een hunner een driedelig standaard- werk aan als dank en als aan denken. Aan mevrouw v. Nunen werd een bloemstuk overhan digd. Ontroerd dankte de heer van Nunen voor de zang en voor de cadeaus, wenste collega's en de schooljeugd alle goeds toe en hoopte hen in 's Heerenberg nog eens te mogen ontmoeten. Na al le kinderen op royale wijze ver rast te hebben, werd met een „lang zullen zij leven" dit af scheid besloten. Coöp. Zuivelfab. De Vooruitgang Donderdag 2 augustus hield de Coöp. Zuivelfabriek de Vooruitgang alhier een vergadering in café II. Boom. Het belangrijkste punt van de agenda was het al of niet blijven bestaan van het bedrijf. Dat de le den prijs stelden op voortbestaan, bleek wel uit de grote meerderheid voor het voortbestaan van het be drijf. Maandvergadering De Zwaluw. Zaterdag 4 augustus hield de post duivenvereniging De Zwaluw haar maandvergadering in café Klerks (den Braai). De opkomst was be vredigend toen de voorzitter de ver gadering opende. Na presentie volg den de notulen van de vorige ver gadering, die onveranderd werden goedgekeurd. Daarna was er stem men om een nieuwe donateur, de heer H. v. Overdijk, die met alge mene stemmen werd aangenomen. 'Enkele ingekomen stukken wer den behandeld. Hierna volgde me dedeling om de aangekochte duiven op de stoklijst bij te schrijven voor controle. Daar alle prijzen van elke vlucht nog niet bekend zijn, zal de uitreiking van de bekers plaatsvin den op de volgende vergadering. De rondvraag bracht weinig nieuws, waarna de voorzitter deze vlotte vergadering sloot met een dank woord voor de opkomst. Burgerlijke Stand over de maand juli 1956. Geboren: Mathea dv T. de Laat- Herman; Antonia G., dv. C. v. d. Hout-v. Breugel; Peter C. G., zv. P. de Vries-v. Dongen; Henricus A zv. H. v. Esdonk-Verschuren; Hen- drikus W. J., zv. G. Lommerse-v. d. Leeden; Adrianus P. C., zv. J. Wil- hart-v. d. Bruggen; Carolina J. F. M., dv. C. Eekels-Kuis; Wilhelmina H. C. M., dv. A. Eekels-Samuels; Henricus C. J., zv. Beaard-v. Hui ten; Hilma M., dv. A. Weijer-van de Wiel; Bernardus J., zv. M. v. Spijk- v. Bijnen; Johanna E. A dv. A. v. Helvoirt-v. Delft; Henriëtte J. M., dv. C. v. d. Houdt-Swinkels; Mare J. D., zv. L. ten Bruggen Cate-Chof- fat. Overleden: Wilhelmina Herman 73 j., wed. van L. Heesbeen; Cor nells J. Lehman de Lensfeld 41 j.; Johannes v. Engelen, wedn. van G. Dekkers 81 j.; Bernardina C. J. v. d. Dungen, echtg. van B. de Koos. Gehuwd: Antonius P. Schapen donk 24 j. en Henrica C. v. Gestel 29 j.; Andreas J. M. W. v. d. Ster ren 23 j. en Cornelia Siegers 23 j.; Godefridus J. Wilgers 27 j. en Cla- sina Th. Boelen 24 jArnoldus M. v. Buul 28 j. en Maria J. Th. van Loon 27 j.; Hans Thijssen 35 j. en Petronella A. Th. v. Wagenberg 27 jaar. He ussiest Burgerlijke Stand over juli 1956. Geboren: Cornelia Johanna dv J H Heurter-Kamp; Margarethe Christine dv A Rijke-Postma; Hubertus Johannes Leonardus zv J C Kuijs-van Opzeeland; Gijsbertus Joseph zv G d. Leeuw- de Jong. Gehuwd: Petrus Martinus Ja cobus v Boxtel 31 jaar te Loon- opzand en Anna Petronella van Bommel 24 jaar alhier. Overleden: Geen. Sprang Gouden Bruiloft, Het echtpaar A. de Jong en C. de Jong-Spuijbroek, aan het Oost einde alhier, hoopt op donderdag 30 augustus a.s. zijn 50-jarige echtvereniging te vieren. Het zal het gouden paar op die dag zeker niet aan belangstelling ontbreken. Geslaagd. De heer J. Dubbeldam, onder wijzer aan de Chr. School alhier, slaagde voor het tweede gedeelte van het examen hoofdakte. Gegund. Het verbouwen van een win kel-woonhuis thans bewoond door dhr. J. H. Kuijsten voor rekening van de winkelier Jac. v. Zelst-Gruter alhier, is bij onder handse aanbesteding gegund aan de heer Alb. van Zeist, aannemer alhier. Chr. Bedrijfsgroepen Centrale Afdeling Sprang. Bovengenoemde afdeling komt hedenavond 8 uur in het gebouw van de Chr. Volksbond in leden vergadering bijeen. De agenda vermeldt o.m.: Spreker de heer C. Braspenning; Belangrijke medede ling over de tweede a.s. loons verhoging van dit jaar in de le der— schoen, en lederwarenindus- trie; Mededelingen inzake de reis op woensdag 15 augustus a.s. Opening nieuwe zaak H. van Oversteeg. Onder grote belangstelling, zo wel van de zijde der leveranciers als van het publiek, had j.l. vrij dagmiddag de opening plaats van de geheel vernieuwde en gemo derniseerde winkel op electro- technisch- en huishoudelijk ge bied van de heer H. van Over steeg aan het Oosteinde alhier. Door de aannemer de heer Alb. van Zeist, is hier in minder dan drie weken, een verbouwing tot stand gebracht, die deze bekende en goed beklante zaak een geheel nieuw en keurig aanzien heeft ge geven. Door het bijtrekken van een achter de winkel gelegen vertrek en het aanbrengen van een twee tal grote etalageramen, is een ruime en lichte winkelruimte tot stand gebracht, waarin de 1001 artikelen op electro-technisch ge bied en huishoudelijke artikelen voor het kopend publiek op over zichtelijke wijze zijn tentoonge steld. Het timmerwerk en de vitrines in de winkel, die zijn uitgevoerd naar een ontwerp van dhr. A. de Jong te Waalwijk door de fa. H. van Hulten-van Bladel te Waal wijk, zijn zeer doelmatig en geven het geheel een keurig aanzien. De heer M. Hulst zorgde voor het 'verfwerk, dat in lichte kleuren, vrolijk aandoet. De moderne rubber vloerbedekking werd uit gevoerd door „de Magneet" te Wlalwijk, terwijl de heer van Oversteeg zelf zorgde voor een doelmatige T.L.-verlichting. Vrijdag geleek de winkel op 'n bloemenmagazijn; niet minder dan ruim 50 leveranciers enz. deden hun beste wensen voor de toe komst van de zaak van dhr. van Oversteeg, vergezeld gaan van bloemen, die alles een feestelijk aanzien gaven. Voor de talrijke kopers en koopsters die de heer v. Oversteeg vrijdag reeds mocht bedienen, had hij voor deze bij zondere gelegenheid een aardige en welkome verrassing. Bij de vele blijken van belang stelling die de heer v. Oversteeg bij gelegenheid van de opening van zijn nieuwe zaak van alle zij den mocht ontvangen, voegen wij gaarne, onze felicitatie en wensen hem voor de toekomst veel suc ces toe. De heer v. Oversteeg, wiens relatiekring zich steeds uit breidt, niet in het minst door de coulante bediening en de prettige omgang met zijn klanten, heeft naar wij vernemen voor de toe komst nog meer plannen op het program. Met de totstandkoming van deze verbouwing is het Oost einde een winkel rijk geworden, die zeker 'n mooie aanwinst voor onze plaats genoemd mag wor den. Oap&iS© Burgerlijke Stand over juli. Geboren: Jacobus Adrianus zv J van der Schans-van der Kolk; Henrica Maria dv M van Assen van den Berg; Pieternella Johan na dv M de Bie-van Zeist; Hen- drikus Nicolaas Maria zv J J M de Graaf-van Lokven; Jacobus Johannes Maria zv J J A de Graaf-van Lokven; Alida dv W J Pruijssers-Rietveld; Adrianus Cornelis zv C H Grootswagers- Merkx; Eduard zv J. van der Mooren-Nieuwenhuizen. Gehuwd: J J Mandemakers 25 jaar en J W Bogers 24 jaar; P Jansen 27 jaar en D J C Schuller 23 jaar; H A van Beek 31 jaar en M J W van Thielen 25 jaar; N Versluis 27 jaar en A. de Rooij 27 jaar; C van Nielen 24 jaar en .T Snijders 23 jaar; M Crielaard 29 jaar en A Wervers 25 jaar; W P Arendse 32 jaar en C Ver- duijn 25 jaar J P Ooms 26 jaar en Adr. Wagemakers 35 j.. Overleden: J C de Roon 68 jaar, echtg van A A van der Hoe ven; B van Oversteeg 72 jaar, echtg van J Verhagen; P Blom 76 jaar echtg van N van Thielen. Ingekomen K G T Willems en gezin van Raamsdonk; H A Saa- kes van Eethen; H P van Bal- kom en echtg van Hilvarenbeek; J J Mandemakers van Waalwijk; P J van Dongen van Loonop- zand; Adr J Pruijssers van Sin gapore; P J voor de Poorte van Driebergen; N Versluis van Vlij men; A T Metzke van Loonop- zand; Chr J Hulst van Vlissin- gen; J Verduijn van Roosendaal;. G M Vos van Eethen; J L Nieuw- land en gezin van Dordrecht; J C G A Rrokx van Oirschot; A. Pruijssers en gezin van Waspik. Vertrokken: M F Mostermans naar Drunen; C E J Begeer- Nieuwkoop en gezin naar Vlaar- dingen; M P van Dam naar Lei den; H A Damen naar Loonop- zand; G Wagemakers en gezin naar Dordrecht; D J C Peters- Schuller naar Wageningen; Y Fr Deug naar Rotterdam; J van Dongen naar Zevenbergen; C v Diemen naar Schiedam; A P voor de Poorte en gezin naar Washington; J Nielen-Snijders naar Valkenswaard; A Crielaard- Wervers naar Rotterdam; C. Arendse-Verduijn naar Eethen; Adr. Ooms-Wagemakers naar Amsterdam; Adr J. Pruijssers naar Vlissingen. Kleinhandel in melk gesaneerd. Ingaande vandaag 6 augustus is de sanering van de melkhan del te dezer plaatse een feit ge worden. Door deze sanering, waarbij iedere melkhandelaar in het vervolg zijn eigen wijk heeft, wordt niet alieen 'n economisch maar ook een consumentenbe lang gediend en ieder gezin zal tengevolge hiervan voortaan tij dig in het bezit kunnen zijn van zijn melk en melkprodukten. Wanneer alle gemeentenaren hun medewerking aan deze sa nering geven (waarop natuurlijk wordt gerekend) dan zal het mo gelijk zijn voortaan in de kortst mogelijke tijd de melk en melkprodukten van de fabriek naar de verbruiker te brengen. Dit zal de kwaliteit zeer zéker ten goede komen. De burgerij is middels een de zer dagen verspreid rondschrij ven op de hoogte van deze ver andering gebracht en over de werking er van enigermate inge licht. Geslaagd. Aan de Marineschool te Dord recht slaagde voor het diploma Scheepswerktuigkundige A onze plaatsgenoot de heer M. Schoon- dermark. De Nationale Trekpaardenten toonstelling. Ook uit onze gemeente zullen op 4 en 5 september a.s. weer een groot aantal boeren en boe rinnen een bezoek brengen aan de 24e grote nationale trekpaar- dententoonstelling te Den Bosch. Jaarlijks is de belangstelling voor dit grandiose paardenfestijn in binnen- en buitenland zeer groot te noemen. Dit jaar echter ver wacht men in De^j Bosch een re cord aantal toeschouwers, in ver band met het jubileum der Bos sche veemarkt, waardoor het ge heel extra luisterrijk en feestelijk zal zijn. Daarenboven zal op de tweede dag, dus op 5 september, het schone tweetal „zoete lieve Gerritje" en „Den Eersten Boer den Besten" in de middaguren per oude Brabantse huifkar het tentoonstellingsterrein bezoeken, Dit paar treedt alleen op bij zeld zame gebeurtenissen. Het is over bodig te zeggen dat op vele boe renbedrijven in den lande 't werk die beide dagen goeddeels stop ligt. Slagers vakantie Nu deze week enkele sla gers hun zaken ingevolge plaat selijke verordening wegens va kantie gesloten moeten houden, zullen in het tijdvak van zondag 12 tot en met zaterdag 18 aug. te Sprang de slagers P. Pluimert en W. Nieuwenhuizen en te de zer plaatse de slagers Joh. de Jong en C. van Oosterhout hun vakantie moeten nemen. Waspik Kon. Harmonie. Ter gelegenheid van de Waal- wijkse Muziekfeesten in het kader van het 45-jarig bestaansfeest van de Harmonie St. Crispijn aldaar, is de Kon. Harmonie Volksvlijt en Volksvermaak te Waspik uit genodigd om een concert te ko men geven. Dit zal dan plaats vin den op dinsdag 14 augustus a.s. des avonds om 8 uur in een der kiosken van het Hertog-Janpark te Waalwijk. Gemeentelijk uitstapje. Donderdag 2 augustus j.l. heeft het gemeentebestuur van Waspik, de gemeenteraad en het secreta- riepersoneel een rondvaart ge maakt door de Biesbosch. Men was daartoe uitgenodigd door de HeideMaatschappij. Na afloop werd het gezelschap nog een Bra bantse koffietafel aangeboden in het Huis Ten Dijl te Raamsdonks- veer. j Geslaagd. Voor het eindexamen der Lage re Technische School te Geer- truidenberg slaagden: L. v. Don gen aan de afdeling electro; A. Verschure en Chr. Rovers voor het examen timmerman. Onze plaatsgenoot de heer Th. Gijsman slaagde dezer dagen te Breda voor het hoofdakte-exa men A. Betrokkene is hiermee in het bezit van de volledige hoofd akte. Uno AnimoBaardwijk 22. Met dit gelijke spel heeft Baard wijk zich in de volgende ronde om de KNVB-beker geplaatst. De sterk verjongde Baardwijk-ploeg heeft getoond in staat te zijn zich dit jaar zeker in de 2e klas te handhaven. De wedstrijd ken merkte zich als een goede en snelle wedstrijd. Voor de rust was Baardwijk steeds in de aan val met prachtige open aanval len. Bij een van deze aanvallen was het L. Klerks, die na onge veer 20 minuten, na zich van zijn belager te hebben ontdaan, met een prachtig schot Baard wijk de leiding bezorgde, 01. Uno Animo antwoordde met een fel offensief, maar de achterhoe de van Baardwijk gaf geen krimp. Maar 5 minuten voor rust moest v. Velthoven, die zijn doel uitstekend verdedigde, zwichten 1—1. Na de rust weer een sterk aan vallend Baardwijk, maar het be slissende schot ontbrak. Uno Animo had meer geluk, toen bij een snelle aanval de rechtsbuiten een afgemeten voorzet gaf naar de vrijstaande binnenspeler, die onhoudbaar inschoot, 21. Heel Baardwijk ging nu in het offen sief en aanval na aanval golfde op het Uno doel af. En bij een van deze talrijke aanvallen was het v. Luxemburg die na een snelle run met een geweldig schot Baardwijk in de volgende ronde schoot. Prima werk jongens, ga zo door en denk a.s. donderdag aan de training. R. K. C. RWB winnaar „Zilveren Schoentournooi" 1956. Met dit resultaat kunnen we onze zustervereniging van harte feliciteren want de manier waar op dit sukses bereikt werd, was voorbeeldig. Met élan en spirit hebben de jongens van dit elftal zich door de zware opgave heen- geworsteld om als no. 1 van de 8 deelnemende verenigingen uit de bus te komen. Alles bij elkaar genomen, is dit zevende tournooi uitstekend geslaagd, ondanks de zeer slechte weersomstandigheden. De drei gende stortbuien maakten een gang naar het voetbalveld voor het publiek tot een riskante on derneming, maar de rasechte voetballiefhebber is vooral op de laatste dag wel aan zijn trek gekomen want in de finales werd er hard en soms vinnig om de overwinning gevochten, waarhij alles toch binnen de perken van de sportieve sfeer bleef. De eerste wedstrijd leverde 'n vrij gemakkelijke overwinning op voor Heusden. Tegen de-ver wachting in konden de Oranje hemden al spoedig een 2-0 voor sprong veroveren op ODC, dat in de tweede helft wel probeerde terug te slaan, maar hierin niet slaagde door verdienstelijk ver dedigen van de Heusden achter hoede en het te individueléNspel van de 2e klassers. De tweede kwartfinale tussen RWB en Concordia SVD was een partijtje waarbij elke duim grond tot het uiterste betwist werd met RWB regelmatig wat in de meer derheid, zonder dit in doelpunten te kunnen uitdrukken, alhoewel diverse malen paal en lat de Bossche doelman moesten 'bij staan. De eindstand dubbelblank maakte dus 'n verlenging nood zakelijk, waarbij v. Beek mét 'n prima doelpunt de strijd in het voordeel van RWB besliste. De finale voltrok zich dus tussen Heusden en RWB. Hier bij hielden beide partijen elkaar geruime tijd in balans, maar in de tweede helft begon RWB ge vaarlijker te worden. Door prima opgebouwde aan vallen werden talrijke *doelrijpe kansen geschapen en al weerde de Heusdense keeper zich formi dabel, hij kon niet voorkomen dat Maaijers 10 liet aanteke nen, nadat tot tweemaal toe de bal van dichtbij hard was inge schoten en gestopt. t)e RWB-ers begonnen steeds beter te spelen, wat tot gevolg had dat de ach terhoede van Heusden wat onze ker werd en hun stopper hands maakte in het beruchte gebied. De strafschop werd door Jan Schalken onberispelijk ingescho ten, waarmede de kous af was. Heusden probeerde nog wel de achterstand in te lopen, maar 't echte vuur was gedoofd zodat de eindstand 20 bleef in 't voor deel van RWB. is wegens vaeantie van 13 t/m. 18 augustus R. W. B. Een vriend en vijand verras send RWB heeft op schitterende wijze het Zilveren Schoentour nooi bij haar zustervereniging RKC gewonnen. Na vorige week De Schutters uit Stampersgat in het zand te hebben laten bijten, moest nu in de finale de strijd worden aangebonden tegen Con cordia SVD. Hard is er door de beide elftallen gewerkt en dank zij de beide prima doelverdedi- 7 Heidebloem, Schijndel 150 p. 8 Al doende leert men Herpt 131 p. Corps B. 1 Rozenjacht Vlijmen 161 p. 2 Rozenknopje, Vlijmen 156 p. 3 Heidebloem, Schijndel 150 p. 4 Recht door zee Schijndel 147 p. 5 Na Arbeid Vermaak, Rosmalen 135 p. 6 Willem Teil, Vlijmen 134 p. 7 Onderl. Vr. Haarsteeg 120 p. 8 Al doende leert men, Herpt 112 p. Corps C. 1 Willem Tell III 145 p. 2 Na Arbeid Vermaak 141 p. 3 Willem Tell IV 133 p. 4 Rozenjacht 69 p. 5 Rozenknopje 61 p. KoningskruisW. van Engelen van Willem Teil Vlijmen 43 p. Ereteken: Sjef v. Beijnenvan Onderl. Vriendschap Haarsteeg 46 punten. Personele A. 1 W. v. Engelen Vlijmen 24 p. 2 Wout v. Erp Schijndel 24 p, 3 P. v. Erp Schijndel 24 p. 4 W. v. Erp Schijndel 24 p. Dat vertel ik U in mijn ad/ertentie van Vrijdag a.s. gers verstreek de tijd doelpunt loos. In de zevende minuut van de verlenging maakte aanvoer der van Beek aan alle Bossche illusies een einde door een schit terend doelpunt te scoren. Daar na moest in de demi-finale de strijd tegen het gevreesde Heus den worden aangebonden, die 't sterke ODC uit Boxtel met 20 had uitgeschakeld. Maar onbe vangen traden de RWB-ers in 't veld en ook Bas de Kok met z'n mannen moest voor dit RWB 't hoofd buigen, dank zij 'n schit terend doelpunt van de minia tuur rechtsbuiten Maaijers. Kort voor het einde sloeg een verde-, diger van Heusden de bal met beide handen uit 't doel. Scheids rechter Dalmeijer wees onver- biddlijk naar de witte stip. De strafschopspecialist Jan Schal ken plaatste zich achter het leer en dit betekende 20. Heusden viel fanatiek aan om deze niet verwachte achterstand weg te werken, maar onze verdediging met stopper Springer als grote uitblinker, hield kranig stand en toen de arbiter het einde aan kondigde, gingen elf vermoeide maar dolgelukkige RWB-ers naar de kleedkamer. Bravo jongens, dat was kranig werk hoor. Dat belooft wat voor de a.s. competitie. CAPELLE V.V. Wit-Zwart. De wedstrijd in het kader van 't nederlaagtournooi tussen Wit- Zwart en Good Luck, die zater dagavond j.l. zou worden ge speeld, kon helaas geen doorgang vinden en moest dus naar een latere datum worden verschoven. VLIJMEN. Vlijmense Boys. Zaterdag 4 augustus nam Vlij mense Boys 1 deel aan het tournooi van RKJW om de prechtige Vo gelwij kprijs. Vlijmen kwam uit te gen RKJW uit Den Bosch. In het begin was het een gelijke strijd, zo dat beide partijen om beurten in de aanval waren. Vlijmen had 't eerst sukses met een prachtig doelpunt. RKJW kwam hierna geducht op zetten en maakte door een fout in de Vlij men-achterhoede gebruik om gelijk te maken; 11. Hiermee kwam de rust. De tweede helft gaf een zelfde strijd te zien, maar na 12 minuten spelen, toen de rechtsbuiten van de Boys de stand op. 21 bracht, wa ren de Boys niet meer te houden en spoedig werd de stand 31, waarmee het einde kwam. Zaterdag volgt de finale. i sta r Kruisboogsport Langstraatse Schuttersbond. De Langstraatse Kruisboog- bond hield haar tweede bonds- concours met als uitslag na twee wedstrijden Corps A. 1 Willem Teil, Vlijmen 169 p. 2 Onder. Vr. Haarsteeg 169 p. 3 Recht d. Zee Schijndel 163 p. 4 Wij doen ons Best Schijndel 156 p. 5 Rozenjacht Vlijmen 151 p. 6 Na Arbeid Vermaak Rosmalen 151 p. 5 J. Schellekens Schijndel 23 p. Extra prijs: J. Schellekens 23 p. Personele B. 1 B. v. Erp Schijndel 24 p. 2 W. v. d. Heuvel Vlijmen 23 p. 3 Hellings Schijndel 23 p. 4 M. Verbruggen Rosmalen 22 p. Extra prijs: B. van Erp. Personele C. 1 A. de Wens Vlijmen 22 p. 2 P. v. Engelen Vlijmen 21 p. 3 P. Oremans Vlijmen 21 p. Extra prijs: A. de Wens 22 p. POST EN POSTZEGELS. Op 1 juni heeft de Zwitserse posterijen een nieuwe pro-patria- serie uitgegeven, zoals zij dit trouwens elk jaar doet. De; 5r. zegel geeft enkele huis houdelijke attributen weer, welke het doel aangeven, waarvoor de toeslag-opbrengst zal zijn, n.l. „voor de Vrouw in dienst van het volk". De andere vier zegels zijn tou- ristische plaatjes, o.a. de Rhone bij Maurice, Kalzensee, de Rhein bij Trin en Walensee. Sport op de postzegel. Spaans Guinea heeft een serie van 4 sportzegels in omloop ge bracht: 25 (grijsviolet), 50 ets. (olijfgroen), 50 ptas (donker bruin en 4 pts (roodviolet)Al len dragen de zefde voorstelling, p.. twee voetballers. Suriname. Door de postadministratie van Suriname zijn op 5 juli nieuwe postzegels uitgegeven. De zegels hebben de volgende waarden: 1, 2, 2,5, 5, 10, 15, 20, 25, 50, 75 cent en 1 gld. (Sur. Crt.) De verkoopsprijs bedraagt resp.: 2, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50 cent en 1, 150 en 2 gulden Ned. Crt. Aan de filatelistenloketten zijn deze zegels verkrijgbaar. Liechtenstein. Op 21 augustus a.s. geeft de P.T.T. van 't Vorstendom Liech tenstein een 10 r. en 1.20 frs. her denkingszegel uit bij gelegenheid van de 150e gedenkdag der Liech tensteinse Souvereiniteit. Gelijktijdig verschijnt daar nog een serie van 4 stuks, bij gele genheid van de 50ste verjaardag van Z.D.H. de Landvorst, Frans Jozef II, resp. in 10, 15, 25 en 60 r. Op de dag der postzegeltentoon stelling te Vaduz komt er ook nog een 20 r. zegel uit. Het is een fo- todruk. met een der Prinsekinde ren. Hij verschijnt op 25 augus tus a.s. I DE ECHO UW BLAD S v~ kf^jjjgipW VLIJMEN. ÖSHi.ï!L!

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 2